Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω

Θα ήθελες να εμφανιστεί η Δέσποινα στα φετινά Madwalk 2018

10 - 36%
18 - 64%
 
Σύνολο Ψήφων: 28
 
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Θα ήθελες να εμφανιστεί η Δέσποινα στα φετινά Madwalk 2018? - Σελίδα 2 Empty Απ: Θα ήθελες να εμφανιστεί η Δέσποινα στα φετινά Madwalk 2018?

Κυρ Φεβ 18, 2018 8:03 pm
Σε αυτή την φάση θέλω όταν επιστρέψει αυτό να αφορά όλους και όχι απλά να κάνει κάτι για να ικανοποιήσει εμένα ως fan.
Άσε που έχει πάει αρκετές φορές σε αυτές τις διοργανώσεις και πιστεύω πως ότι είχε να κάνει σε αυτές σε μεγάλο βαθμό το έχει ήδη κάνει.
Γενικά χρειάζεται νέα ομάδα.Νέους συνεργάτες που θα την πάνε και κάπου αλλού.Να φανεί η ανανέωση,διαφορά.
Από το πως θα στήνεται στη σκηνή,επιλογές τραγουδιών.Ελπίζω μετά το mamma mia να μην επιστρέψει στα γνωστά.
Όλο αυτό με τις πόζες κούρασε πια και εμένα.
manos
manos
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5191
Join date : 23/11/2015
Location : Κρήτη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Υποφέρω
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Θα ήθελες να εμφανιστεί η Δέσποινα στα φετινά Madwalk 2018? - Σελίδα 2 Empty Απ: Θα ήθελες να εμφανιστεί η Δέσποινα στα φετινά Madwalk 2018?

Δευ Φεβ 19, 2018 7:16 am
Το λατρευω το how deep is your love απο τη Δεσποινα!!!!! Τοχω λιωσει να το ακουω, ειδικα δυνατα στο αμαξι αλλα κ σε παρτακια. Τοχω βαλει κ σε ατομα που ακουνε κυριως ξενα κ τους αρεσε κ μολις τους ελεγα οτι ηταν η βανδη εμεναν με το στομα ανοιχτο!

Το κομμάτι απο την καρδια σου οντως αδιαφορο (ενας φιλος μου που ηταν εκει μου ειχε πει οτι δεν χορευε ανθρωπος) Ουτε το για αλλη μια φορα μου αρεσει...μωρε μηπως να το ξαναδω;; βλεπω εχει πέραση εδω.
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17493
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Θα ήθελες να εμφανιστεί η Δέσποινα στα φετινά Madwalk 2018? - Σελίδα 2 Empty Απ: Θα ήθελες να εμφανιστεί η Δέσποινα στα φετινά Madwalk 2018?

Δευ Φεβ 19, 2018 11:23 am
manos έγραψε:

Το κομμάτι απο την καρδια σου οντως αδιαφορο (ενας φιλος μου που ηταν εκει μου ειχε πει οτι δεν χορευε ανθρωπος) Ουτε το για αλλη μια φορα μου αρεσει...μωρε μηπως να το ξαναδω;; βλεπω εχει πέραση εδω.

στο κομματι απο την καρδια σου μια χαρα χαμος ειχε γινει.Εκει που δεν ειχε απηχηση ηταν στο Για αλλη μια φορα παρολο που η δευτερη ειναι πολυ καλυτερη εμφανιση
louk
louk
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1126
Join date : 15/07/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Το Μαξιλάρι
Αγαπημένος δίσκος: Αυτή είναι η διαφορά μας

Θα ήθελες να εμφανιστεί η Δέσποινα στα φετινά Madwalk 2018? - Σελίδα 2 Empty Απ: Θα ήθελες να εμφανιστεί η Δέσποινα στα φετινά Madwalk 2018?

Δευ Φεβ 19, 2018 3:03 pm
ΟΧΙ ΔΑΓΚΩΤΟ. δεν εχει να παρουσιασει κατι εκει. οταν αποφασισει να βγαλει τραγουδι ας ξαναπει σε τετοια κονσεπτ. το να παει τωρα κ να πει ενα ηδη παλιο γνωστο τραγουδι σε ρεμιξ δεν θα της δωσει τιποτα απολυτως στην καριερα της.. ας κατσει να βρει νεα τραγουδια κ οταν τα βρει ας ξανα εμφανιστει να κανει μπαμ οπως μονο αυτη ξερει
neereaux
neereaux
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5349
Join date : 27/10/2015

Θα ήθελες να εμφανιστεί η Δέσποινα στα φετινά Madwalk 2018? - Σελίδα 2 Empty Απ: Θα ήθελες να εμφανιστεί η Δέσποινα στα φετινά Madwalk 2018?

Δευ Φεβ 19, 2018 5:56 pm
Ναι θέλω
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης