Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα;

+20
snoops
Msm
bitcoin
n1kos
Team Vandi
Leonidas
thebest20
gorjuss
katerina
xristinadvfan
john@kos
lydia_1
Giotis
dimosf1
konstantina dv
Liakoman
mardv
Lefteris
Savvas
stelios
24 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω

Ποιο fan club πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα;

66 - 92%
4 - 6%
2 - 2%
 
Σύνολο Ψήφων: 72
 
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17493
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα; - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα;

Πεμ Σεπ 15, 2016 11:44 pm
Msm έγραψε:Νομίζω δεν χωρά αμφιβολία ποιοι μισούν πιο πολύ τη Δέσποινα.

Δεν έχω ποτέ παρακολουθήσει τη Βίσση,το φαν κλαμπ της και το τι γίνεται σχετικά με αυτή. Τη μισώ και το λέω ξεκάθαρα. Και θα εξηγήσω και το λόγο. Δεν με νοιάζει που εξ'αιτίας της λέγανε ότι η Δέσποινα είναι η νέα Βίσση και τέτοια. Αυτά είναι παιχνίδια των μμε. Αυτό που με έκανε να τη μισήσω είναι ο πόλεμος που έκανε η ίδια στη Δέσποινα. Αυτή έκανε τους φανάτικς να μισήσουν τη Δέσποινα. Και μάλιστα με πολύ ύπουλο τρόπο όταν τη ρώτησαν τι γνώμη έχετε για τη Δ.Βανδή που σας συγκρίνουν κλπ και απαντάει ας μιλήσει ο Καρβέλας καλύτερα. Για να φανεί αυτή η καλή,το οποίο έκανε μπαμ ότι ήταν στημένο μεταξύ τους. Και γυρίζει ο άλλος και λέει τι θέλετε να σας πω για την κυρία Βανδή; Μιμείται τέλεια την κυρία Βίσση. Σε ένα νέο πρόσωπο λοιπόν που ξεκινάει δεν το κάνεις αυτό. Ειδικά τότε που στο χώρο της μουσικής είχε χώρο για όλους. Απλά λύσσαξε που η Δέσποινα την έριξε από την κορυφή και δεν το χώνεψε ποτέ. Από εκείνη την δήλωση θυμάμαι ότι έγινε ένας πολύ μεγάλος ξαφνικός πόλεμος στη Δέσποινα και ξεκίνησαν όλα.

Και η Κοκκίνου αντέγραφε τη Δέσποινα αλλά δεν είδα πότε τη Δέσποινα να της κάνει πόλεμο.
Και η Φουρέιρα αντιγράφει την Παπαρίζου αλλά δεν είδα την Έλενα ποτέ να της κάνει πόλεμο.
Και ο Παντελίδης αντέγραφε το Νότη και το Ρέμο αλλά κανείς δεν τον πολέμησε.
κ.α.

Οπότε δεν χωράει αμφιβολία για το πόσο καλή είναι η "κυρία" Βίσση και το σινάφι της.

2 διορθωσεις
1-Ο Νότης πολλές φορες αφισε αιχμες για τον Παντελιδη
2-Οταν εγινε το σκηνικο αυτο με τον Καρβελα και την Βισση η Δεσποινα ειχε κανει ηδη παρα πολλα,δεν την ελεγες και νεο προσωπο.Απο πολυ πιο πριν ειχε ξεκινησει ο πολεμος μεταξυ των 2 fan club
Msm
Msm
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 431
Join date : 02/11/2015
Age : 36
Location : Πειραιάς

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Από αύριο
Αγαπημένος δίσκος: Αυτή είναι η διαφορά μας

Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα; - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα;

Παρ Σεπ 16, 2016 2:34 am
dimosf1 έγραψε:
2 διορθωσεις
1-Ο Νότης πολλές φορες αφισε αιχμες για τον Παντελιδη
2-Οταν εγινε το σκηνικο αυτο με τον Καρβελα και την Βισση η Δεσποινα ειχε κανει ηδη παρα πολλα,δεν την ελεγες και νεο προσωπο.Απο πολυ πιο πριν ειχε ξεκινησει ο πολεμος μεταξυ των 2 fan club

Νομίζω ότι ο Νότης δεν πολέμησε τον Παντελίδη. Απλά σχολίαζε πολύ αρνητικά τα μαξιλάρια που πετούσαν στο μαγαζι και ολο αυτο το χαμο που γινόταν γύρω από το όνομα του.

Ο πόλεμος των φαν κλαμπ ξεκινησε πιο πριν ναι. Απλά αυτό το σκηνικό που αν θυμάμαι καλα έγινε το 2000 πυροδότησε ολο αυτον τον πολεμο απο τους φανατικς προς εμας γιατι στην ουσία ήταν η μόνη φορά που βγήκε ο Καρβέλας και η Βίσση και είπαν ξεκάθαρα "Ναι με μιμείται".

Φυσικά μπορεί να κάνω και λάθος,δεν τα παρακολουθώ όλα.
Απλά ψήφισα και αιτιολογισα την ψήφο μου.
Φιλικά πάντα. Smile Smile
snoops
snoops
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 605
Join date : 03/09/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2001
Αγαπημένο τραγούδι: Χάνω εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα; - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα;

Παρ Σεπ 16, 2016 7:19 am
Θα συμφωνησω απολυτα με τον msm & τις διορθωσεις του dimosf1. Ξερω πολυ καλα για πιο βιντεο μιλαει και εχω να πω οτι η σταση της ειναι αν μη τι αλλο ελεεινη. Βαζουμε τη γρια μαγισσα να μιλησει για παρτη μας, ταχα μου να μην παρουμε θεση και μετα κανουμε γελακια και δεν κοιταζουμε την καμερα. Συμπεριφορα σταρ ειναι αυτη? Και για να προσθεσω και το λογο για τον οποιο με δαιμονιζει εμενα, ειναι οτι το παιζει ταχα μου επαναστατρια και free spirit. Ποια; Αυτη! Ενα πλασμα διχως προσωπικότητα που το πήρε ο Καρβελας και το επλασε οπως αυτος ηθελε.

Συν

+ Σε σχετικα προσφατη συνεντευξη της που ειδα, εχω να πω οτι δεν εχει καποια φιλοσοφια στη ζωη, δεν βλεπω να κανει αυτοκριτικη (τουναντίον ευλογα τα γενια της) και βεβαια συνεχιζει, εμμεσως, το θεμα "της κοντρας". (Σε αντιθεση με συνεντευξεις της Δεσποινας, που πραγματικα χαιρεσαι να την ακους, αντιλαμβανεσαι εναν ολοκληρωμενο, μορφωμενο ανθρωπο με φιλοσοφια και σταση ζωης)

+ Σε ερωτηση δημοσιογραφων για το voice (διπλα στο Ρεμο) αποχωρησε

+Οταν η Δεσποινα ειπε, γιατι με συγκρινετε μαζι της, τραγουδαει 30 χρονια και εγω δεν ειμαι καν 30 (σεμνοτης)  αντι να πιασει το νοημα, θιχτηκε που την εκανε 5 χρονια μεγαλυτερη

+ Πρωτοπορια το τραγουδι "τσουλες". Ναι αγαπη μου, οταν ομως εμεις τραγουδουσαμε "τι κανω μονη μου" ηταν 2001

ΥΓ1. Αυτη γιατι δεν τραγουδαει το "ολα σε θυμιζουν" ? Μηπως γιατι δεν μπορει χωρις να πεταει κορωνες δεξια κι αριστερα?
ΥΓ2. Τωρα που θα ειναι στο Ε και με τον Μουρατιδη στα πανελ ετοιμαστειτε για χολη x2
ΥΓ3. Αυτο το τιμημενο κοκκινο φορεμα το θυμαστε? Σας εχω νεα αγαπουλες, αλλη το φορεσε πρωτη. Αυτο δεν ηταν αντιγραφη? Ο,τι μας βολευει!
ΥΓ4. Σε περιπτωση φαρμακογλωσσου post, moderator εισαι φρη για διορθωσεις. Ουφ ξαλαφρωσα!

Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα; - Σελίδα 3 6f9wcm


Έχει επεξεργασθεί από τον/την snoops στις Παρ Σεπ 16, 2016 12:14 pm, 1 φορά
Msm
Msm
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 431
Join date : 02/11/2015
Age : 36
Location : Πειραιάς

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Από αύριο
Αγαπημένος δίσκος: Αυτή είναι η διαφορά μας

Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα; - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα;

Παρ Σεπ 16, 2016 12:07 pm
snoops έγραψε:Θα συμφωνησω απολυτα με τον msm & τις διορθωσεις του dimosf1. Ξερω πολυ καλα για πιο βιντεο μιλαει και εχω να πω οτι η σταση της ειναι αν μη τι αλλο ελεεινη. Βαζουμε τη γρια μαγισσα να μιλησει για παρτη μας, ταχα μου να μην παρουμε θεση και μετα κανουμε γελακια και δεν κοιταζουμε την καμερα. Συμπεριφορα σταρ ή συμπεριφορα τελιωμένης κυράτσας? Και για να προσθεσω και το λογο για τον οποιο με δαιμονιζει εμενα, ειναι οτι το παιζει ταχα μου επαναστατρια και free spirit. Ποια; Αυτη! Ενα πλασμα διχως προσωπικότητα που το πήρε ο Καρβελας και το επλασε οπως αυτος ηθελε.

Συν

+ Σε σχετικα προσφατη συνεντευξη της που ειδα, εχω να πω οτι δεν εχει καποια φιλοσοφια στη ζωη, δεν βλεπω να κανει αυτοκριτικη (τουναντίον ευλογα τα γενια της) και βεβαια συνεχιζει, εμμεσως, το θεμα "της κοντρας". (Σε αντιθεση με συνεντευξεις της Δεσποινας, που πραγματικα χαιρεσαι να την ακους, αντιλαμβανεσαι εναν ολοκληρωμενο, μορφωμενο ανθρωπο με φιλοσοφια και σταση ζωης)

+ Σε ερωτηση δημοσιογραφων για το voice (διπλα στο Ρεμο) αποχωρησε

+Οταν η Δεσποινα ειπε, γιατι με συγκρινετε μαζι της, τραγουδαει 30 χρονια και εγω δεν ειμαι καν 30 (σεμνοτης)  αντι να πιασει το νοημα, θιχτηκε που την εκανε 5 χρονια μεγαλυτερη

+ Πρωτοπορια το τραγουδι "τσουλες". Ναι αγαπη μου, οταν ομως εμεις τραγουδουσαμε "τι κανω μονη μου" ηταν 2001

ΥΓ1. Αυτη γιατι δεν τραγουδαει το "ολα σε θυμιζουν" ? Μηπως γιατι δεν μπορει χωρις να πεταει κορωνες δεξια κι αριστερα?
ΥΓ2. Τωρα που θα ειναι στο Ε και με τον Μουρατιδη στα πανελ ετοιμαστειτε για χολη x2
ΥΓ3. Αυτο το τιμημενο κοκκινο φορεμα το θυμαστε? Σας εχω νεα αγαπουλες, αλλη το φορεσε πρωτη. Αυτο δεν ηταν αντιγραφη? Ο,τι μας βολευει!
ΥΓ4. Σε περιπτωση φαρμακογλωσσου post, moderator εισαι φρη για διορθωσεις. Ουφ ξαλαφρωσα!

Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα; - Σελίδα 3 6f9wcm

Προσεχε τους χαρακτηρισμους μονο γιατι μπορει να εχεις δικιο και ετσι να το χανεις. Wink

Οπως ειπα και πριν δεν με ενδιαφερει τι κανει η Βισση.
Πως συνεχιζουν και προετοιμαζουν στο Ε εκπομπη αφου θα κλεισει;
Και μη νομιζεις οτι περα απο τους Βισσικους θα το βλεπει και κανεις αλλος.
Μιλαμε για το Ε οχι για τον αντ1.

Ας ασχοληθουμε τωρα με το νεο μας δισκο. Μη μας τρωει το χρονο η Βισση. Wink
snoops
snoops
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 605
Join date : 03/09/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2001
Αγαπημένο τραγούδι: Χάνω εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα; - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα;

Παρ Σεπ 16, 2016 12:13 pm
Συμφωνω, να αλλαξω το κυρατσα που ειναι ακομψο, αλλα το γρια μαγισσα ποτε! Οσο για το Ε ναι εχεις δικιο, πιστευα οτι εχει υψηλη τηλεθεαση, λογω του χαμου στο twitter, αλλα τελικα τελευταιο ειναι
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17493
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα; - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα;

Παρ Σεπ 16, 2016 3:27 pm
Msm έγραψε:
Νομίζω ότι ο Νότης δεν πολέμησε τον Παντελίδη. Απλά σχολίαζε πολύ αρνητικά τα μαξιλάρια που πετούσαν στο μαγαζι και ολο αυτο το χαμο που γινόταν γύρω από το όνομα του.

ειχε πει ξεκαθαρα οτι τον αντιγραφει


Msm
Msm
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 431
Join date : 02/11/2015
Age : 36
Location : Πειραιάς

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Από αύριο
Αγαπημένος δίσκος: Αυτή είναι η διαφορά μας

Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα; - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα;

Παρ Σεπ 16, 2016 8:23 pm
dimosf1 έγραψε:
Msm έγραψε:
Νομίζω ότι ο Νότης δεν πολέμησε τον Παντελίδη. Απλά σχολίαζε πολύ αρνητικά τα μαξιλάρια που πετούσαν στο μαγαζι και ολο αυτο το χαμο που γινόταν γύρω από το όνομα του.

ειχε πει ξεκαθαρα οτι τον αντιγραφει



Οκ. Ευχαριστω για τη διορθωση.
Giotis
Giotis
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 8465
Join date : 28/10/2015
Age : 35
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Ένα Τσιγάρο Διαδρομή
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα; - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα;

Σαβ Σεπ 17, 2016 6:35 pm
http://thecurlysue.com/2016/06/15/anna-vissi-cuisine/ Oops

______________________
Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα; - Σελίδα 3 1f451  www.vandicted.gr  Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα; - Σελίδα 3 1f451
Giotis
Giotis
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 8465
Join date : 28/10/2015
Age : 35
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Ένα Τσιγάρο Διαδρομή
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα; - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα;

Σαβ Σεπ 17, 2016 6:36 pm
http://thecurlysue.com/2016/01/22/demis-despina-anna/ Ventalia Ventalia

______________________
Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα; - Σελίδα 3 1f451  www.vandicted.gr  Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα; - Σελίδα 3 1f451
Msm
Msm
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 431
Join date : 02/11/2015
Age : 36
Location : Πειραιάς

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Από αύριο
Αγαπημένος δίσκος: Αυτή είναι η διαφορά μας

Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα; - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα;

Σαβ Σεπ 17, 2016 11:14 pm
lol! lol! lol!
Έκλαψα!
VassoulaD
VassoulaD
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 178
Join date : 22/11/2015
Age : 36
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1995
Αγαπημένο τραγούδι: Το κοριτσάκι σου
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα; - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα;

Δευ Οκτ 10, 2016 10:42 pm
Κι εγώ οι Βισσικοι πιστεύω!!
tasos444
tasos444
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 24
Join date : 02/10/2016
Age : 22

Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα; - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα;

Κυρ Οκτ 16, 2016 11:41 am
Εντάξει παιδιά νομίζω φαίνεται από μακριά πως αυτό το θέμα δημιουργήθηκε μόνο καιμόνο για να πειτε οτι οι Βισσικοί μισούν τη Δέσποινά μας (πράγμα που δεν είναι αλήθεια, πλην μερικών καθυστερημενων εξαιρεσεων). Ενταξει τι να πω τωρα, εγω ντραπηκα που ειδα αυτο το θεμα :/
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα; - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα;

Κυρ Οκτ 16, 2016 1:42 pm
tasos444 έγραψε:Εντάξει παιδιά νομίζω φαίνεται από μακριά πως αυτό το θέμα δημιουργήθηκε μόνο καιμόνο για να πειτε οτι οι Βισσικοί μισούν τη Δέσποινά μας (πράγμα που δεν είναι αλήθεια, πλην μερικών καθυστερημενων εξαιρεσεων). Ενταξει τι να πω τωρα, εγω ντραπηκα που ειδα αυτο το θεμα :/
Δεν το έβαλα γι'αυτό το λόγο το θέμα.Ούτε καν.
Με ενδιέφερε να δω πραγματικά τι πιστεύουν οι fans.
Σε άλλη εποχή δεν θα το έβαζα αλλά τώρα υπάρχουν και
άλλα ανοιχτά μέτωπα και ήθελα να δω αν άλλαξε κάτι. Laughing
themisDV92
themisDV92
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5729
Join date : 13/09/2016
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Προσπαθώ, Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες, Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα; - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα;

Τρι Οκτ 18, 2016 1:01 am
snoops έγραψε:Θα συμφωνησω απολυτα με τον msm & τις διορθωσεις του dimosf1. Ξερω πολυ καλα για πιο βιντεο μιλαει και εχω να πω οτι η σταση της ειναι αν μη τι αλλο ελεεινη. Βαζουμε τη γρια μαγισσα να μιλησει για παρτη μας, ταχα μου να μην παρουμε θεση και μετα κανουμε γελακια και δεν κοιταζουμε την καμερα. Συμπεριφορα σταρ ειναι αυτη? Και για να προσθεσω και το λογο για τον οποιο με δαιμονιζει εμενα, ειναι οτι το παιζει ταχα μου επαναστατρια και free spirit. Ποια; Αυτη! Ενα πλασμα διχως προσωπικότητα που το πήρε ο Καρβελας και το επλασε οπως αυτος ηθελε.

Συν

+ Σε σχετικα προσφατη συνεντευξη της που ειδα, εχω να πω οτι δεν εχει καποια φιλοσοφια στη ζωη, δεν βλεπω να κανει αυτοκριτικη (τουναντίον ευλογα τα γενια της) και βεβαια συνεχιζει, εμμεσως, το θεμα "της κοντρας". (Σε αντιθεση με συνεντευξεις της Δεσποινας, που πραγματικα χαιρεσαι να την ακους, αντιλαμβανεσαι εναν ολοκληρωμενο, μορφωμενο ανθρωπο με φιλοσοφια και σταση ζωης)

+ Σε ερωτηση δημοσιογραφων για το voice (διπλα στο Ρεμο) αποχωρησε

+Οταν η Δεσποινα ειπε, γιατι με συγκρινετε μαζι της, τραγουδαει 30 χρονια και εγω δεν ειμαι καν 30 (σεμνοτης)  αντι να πιασει το νοημα, θιχτηκε που την εκανε 5 χρονια μεγαλυτερη

+ Πρωτοπορια το τραγουδι "τσουλες". Ναι αγαπη μου, οταν ομως εμεις τραγουδουσαμε "τι κανω μονη μου" ηταν 2001

ΥΓ1. Αυτη γιατι δεν τραγουδαει το "ολα σε θυμιζουν" ? Μηπως γιατι δεν μπορει χωρις να πεταει κορωνες δεξια κι αριστερα?
ΥΓ2. Τωρα που θα ειναι στο Ε και με τον Μουρατιδη στα πανελ ετοιμαστειτε για χολη x2
ΥΓ3. Αυτο το τιμημενο κοκκινο φορεμα το θυμαστε? Σας εχω νεα αγαπουλες, αλλη το φορεσε πρωτη. Αυτο δεν ηταν αντιγραφη? Ο,τι μας βολευει!
ΥΓ4. Σε περιπτωση φαρμακογλωσσου post, moderator εισαι φρη για διορθωσεις. Ουφ ξαλαφρωσα!

Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα; - Σελίδα 3 6f9wcm

Εσύ τα πες, εγώ ανακουφίστηκα.....!!!!
nikosv
nikosv
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 83
Join date : 02/07/2017

Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα; - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιο fan club καλλιτέχνη πιστεύετε πως αντιπαθεί περισσότερο την Δέσποινα;

Πεμ Ιουλ 20, 2017 8:32 am
Ψήφισα τους Βισσικούς αλλά νομίζω το ίδιο και οι Γαρμπικοί την αντιπαθούν, δεν υπάρχει φίλος μου που να του αρέσει η Άννα ή η Γαρμπή και να μην βρίζει την Δέσποινα. Εγώ τις αγαπώ και τις 3 γιατί μαζί τους μεγάλωσα.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης