Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

+52
Filippos
manos
panos
GEORGIA
spyr3t0spap
lean
Katedv
Antoni$
pujozepe
PanosDeVa
RebeldeAndrew
ΑΝΔΡΕΑΣ
snoops
tsironick
geia_
vasilis
coulis
neereaux
vandikos17
Γεωργία
ewo
Σ.Γαβριηλίδης
VassoulaD
john@kos
MariosDv
ioanbent
kwstas_fann
maria_pa
louk
Lefteris
Liakoman
rapanaki
GioZ
dimosf1
john hell
miliggy
katerina
Fay259
e_angel
voulafan
destiny_8
vandimaster
Kostas_1
niklaus
stelios
Nikovandis_fe
bitcoin
themisDV92
TAKIS
Elena
Leonidas
Giotis
56 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
miliggy
miliggy
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 128
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Θα 'θελα
Αγαπημένος δίσκος: 10 χρόνια μαζί

happy - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Παρ Δεκ 09, 2016 11:51 pm
Πόσο τέλεια όλα τα βίντεο!!!! Λίγες μέρες έμειναν!!!!!!!!!! xara1
GioZ
GioZ
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1317
Join date : 09/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος:

happy - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Παρ Δεκ 09, 2016 11:56 pm
GioZ έγραψε:Έβγαλαν για αύριο εισιτήρια στην πρώτη θέση με 30€? :x :x :x

Άκυρο! Laughing 40€ κοστίζουν αλλά έχει βάλει το viva.gr λάθος χρώμα -μωβ- και φαίνονται σαν 30άρες.. Laughing

stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

happy - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Δεκ 10, 2016 1:19 am
Niko-Polis Blog: Αξίζει τελικά να δεις το Mamma Mia;
happy - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 5785_8122016
Ο Νίκος Γεωργιάδης γράφει:

Η πιο αναμενόμενη παράσταση της σεζόν έκανε χτες πρεμιέρα στο θέατρο Ακροπόλ της οδού Ιπποκράτους. Με τα λαμπερά πρόσωπα του ΑΝΤ1 να δίνουν δυναμικό παρών στις πρώτες σειρές, η Δέσποινα Βανδή αναμετρήθηκε με τον ρόλο που είχε ερμηνεύσει η Meryl Streep στην κινηματογραφική εκδοχή του έργου και το κοινό την αποθέωσε! Δεν ήταν όμως μόνο η Ελληνίδα σταρ που κέρδισε το μεγαλύτερο, ίσως, στοίχημα της καριέρας της. Προσωπικά δεν έχω περάσει καλύτερα σε μιούζικαλ τα τελευταία χρόνια- εξάλλου μιλάμε για ένα από τα πιο πετυχημένα όλων των εποχών, που χρόνια προσπαθούσαν να εξασφαλίσουν τα δικαιώματά του στη χώρα μας.
Εξαιρετική και πολυδάπανη - για τα εγχώρια δεδομένα- η παραγωγή με 45μελή (!) θίασο που χορεύει και τραγουδάει υπέροχα, άκρως λειτουργικά τα σκηνικά του Μανόλη Παντελιδάκη, πολύ αποτελεσματική η δουλειά της σκηνοθέτιδας Θέμιδας Μαρσέλλου στην ελληνική απόδοση των στίχων των Abba. Το θέμα του Mamma Mia είναι γνωστό λίγο- πολύ σε όλους, οπότε έχει περισσότερο νόημα να αναφερθούμε στους ρόλους. Εξαιρετική επιλογή της Μπέττυς Μαγγίρα- η υποκριτική της ταιριάζει περισσότερο από την παρουσίαση- όπως και της Μαριέλλας Σαββίδου που κερδίζει σαρωτικό χειροκρότημα στην τελευταία της σκηνή. Ευχάριστη έκπληξη ο Άρης Μακρής (από τους boys and noise) στον ρόλο του Σκάι και απόλυτα ταιριαστός ως ζευγάρι με την Demy, κάτι που δεν συνέβη όμως και στο ταίριασμα του Άκη Σακελλαρίου- από τους καλύτερους ηθοποιούς της γενιάς του- με τη Δέσποινα Βανδή. Αυτή είναι ίσως η μοναδική μικρή παραφωνία στο, άκρως πετυχημένο κατ' τα άλλα, casting, αλλά και εσείς δεν αποκλείεται καθόλου να διαφωνήσετε μαζί μας.
Το Mamma Mia είναι μια παράσταση που μας χαρίζει πολλή χαρά, γέλιο και συγκίνηση: Είδαμε πολλά μάτια να δακρύζουν στη σκηνή που η Donna ντύνει νύφη την κόρη της με ένα έξυπνο σκηνοθετικό τέχνασμα που δεν υπάρχει στην αυθεντική version, όπως και στην σπαρακτική, κυριολεκτικά, ερμηνεία του The Winner takes it all λίγο πριν από το γαμήλιο φινάλε που καταλήγει σε ένα 70s πάρτι και τους θεατές από κάτω να χορεύουν μαζί με τους πρωταγωνιστές! Φεύγοντας, ούτε που έχεις καταλάβει ότι η παράσταση έχει διαρκέσει κάτι λιγότερο από τρεις ώρες, και, είναι πολύ πιθανό να νιώσεις την επιθυμία να την ξαναδείς- τουλάχιστον αυτό θα κάνουμε εμείς.

http://www.entertv.gr/article/416813/niko-polis-blog-axizei-telika-na-deis-mamma-mia
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

happy - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Δεκ 10, 2016 1:20 am
https://www.instagram.com/p/BN0DOF6B4m6/?taken-by=iliaskokotos

officialaslanidoumelina Εξαιρετικη
bitcoin
bitcoin
Ultra Vandicted
Ultra Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 4066
Join date : 05/02/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Θελω να σε δω/Ελα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

happy - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Δεκ 10, 2016 1:36 am
stelios έγραψε:https://www.instagram.com/p/BN0DOF6B4m6/?taken-by=iliaskokotos

officialaslanidoumelina Εξαιρετικη

Φωναρα give_rose

Αυτό που έγραψε ο Γεωργιάδης για το ζευγάρι Δέσποινας Σακελλαριου άραγε να εννοεί εμφανισιακά ή σαν χημεία?
Προσωπικά δε με χαλάει καθόλου
maria_pa
maria_pa
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 362
Join date : 01/11/2015

happy - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Δεκ 10, 2016 1:41 am
Τι να πρωτοπω για τη Δέσποινα.. είναι απλά υπέροχη... έχει δουλέψει παρά μα πάρα πολύ κι αυτό φαίνεται... ακόμα κ με τη σαλοπετα είναι μία κούκλα..ο ρόλος είναι τελείως πάνω της.. κάνει κ κάτι τσαμπουκαδες επί σκηνής που είναι τρέλαααα.. γενικά η παράσταση αξίζει..πολύ καλή σκηνοθεσία κ τρομερή απόδοση στίχων.. όχι απλά δεν σε ξενίζει το ελληνικό αλλά ίσως είναι κι ακόμα καλύτερο.. παιδιά κ η ντεμυ για μένα ήταν αποκάλυψη..πολύ καλή!!!! Πραγματικά αξίζει να ακουστούν τα καλύτερα γιατί το θέαμα που βλέπουμε στο ακροπολ έχει πραγματικά πολύ υψηλό επίπεδο ....αχχχ κ αυτό το the winner takes it all(στα ελληνικά φυσικά) είναι τόσο καλό γραμμένο και το λέει τόσο συγκλονιστικα η Δέσποινα που πραγματικά θές να κλάψεις!!!! Πραγματικά χίλια μπράβο!!!!
avatar
Elena
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1844
Join date : 28/10/2015
Age : 23
Location : Crete

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2012
Αγαπημένο τραγούδι: Το μαξιλάρι
Αγαπημένος δίσκος: Δε με σταμάτησες

happy - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Re: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Δεκ 10, 2016 9:07 am
bitcoin έγραψε:
stelios έγραψε:https://www.instagram.com/p/BN0DOF6B4m6/?taken-by=iliaskokotos

officialaslanidoumelina Εξαιρετικη

Φωναρα give_rose

Αυτό που έγραψε ο Γεωργιάδης για το ζευγάρι Δέσποινας Σακελλαριου άραγε να εννοεί εμφανισιακά ή σαν χημεία?
Προσωπικά δε με χαλάει καθόλου
Η καλύτερη στιγμή της παράστασης πρέπει να είναι αυτή. Σαρωτική εδώ. Τόσο απλά. Σε καθηλώνει.
Εμένα με το Σακελλαρίου εμφανισιακά από την αρχή δε μου άρεσαν. Τώρα σαν χημεία μεταξύ τους δε ξέρω. Από κοντά θα το καταλάβεις κάπως αυτό πιστεύω.
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

happy - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Δεκ 10, 2016 10:20 am
Η Χρυσή Δεκάδα Της Εβδομάδας

Η Δέσποινα Βανδή έγινε η «Mamma Mia». Και ήταν αναπάντεχα καλή. Όσοι είδαν την παράσταση το παραδέχθηκαν. Και να σας πω την αλήθεια, ένιωσα μια ανακούφιση. Της αξίζει μια μεγάλη επιτυχία. Βλέποντας την στο «Πρωινό», δε, κατάλαβα πως τελικά η τηλεόραση και γενικά ο χώρος της showbiz θέλει ανθρώπους που το iq τους είναι λίγο ανώτερο από ενός συμπαθούς τετράποδου γιατί αν μη τι άλλο, όταν εκτός πίστας/ σκηνής καλείσαι να μιλήσεις, πρέπει να έχεις κάτι αξιόλογο να πεις. Γιατί υπάρχουν άνθρωποι που σε ακολουθούν και σε ακούν, όχι μόνο ως καλλιτέχνη, αλλά και ως άνθρωπο.

Νικήτρια της εβδομάδας, φυσικά, η Δέσποινα Βανδή. Πάντα τέτοιες πρεμιέρες να έχετε, DeVa.

http://www.yupiii.gr/apopsi/c92246/H_Xrysh_Dekada_Ths_Evdomadas-O_8riamvos_.html
bitcoin
bitcoin
Ultra Vandicted
Ultra Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 4066
Join date : 05/02/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Θελω να σε δω/Ελα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

happy - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Δεκ 10, 2016 12:18 pm
Ο Σακελλαριου δήλωσε πως δεν ήταν  φαν της Δέσποινας
Πάει, τον κέρδισε και αυτόν!
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56388
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

happy - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Δεκ 10, 2016 12:23 pm
Ήταν στο ''ΣουΚου'' μαζί με τον Μακρή.

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6419
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

happy - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Δεκ 10, 2016 12:53 pm
Πεθανα με το winner takes it all :shock: 007
Μπράβο βρε συνονόματε Ηλια που το ανεβασες. Ventalia
kwstas_fann
kwstas_fann
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 38
Join date : 06/02/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2002
Αγαπημένο τραγούδι: ΤΟ ΛΙΓΟ ΣΟΥ ΝΑ ΖΩ
Αγαπημένος δίσκος: ΑΛΛΑΞΑ

happy - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Δεκ 10, 2016 1:25 pm
Aπόψε σου ρχομαι Δεσποινάκι!!! Μετά από τόσα χρόνια...Αυτό δεν το έχανα!!!
avatar
ioanbent
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 344
Join date : 29/10/2015

happy - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Δεκ 10, 2016 2:53 pm
Παιδια, ημουν κι εγώ πρεμιέρα και ειναι ο,τι καλυτερο εχω δει στην Ελλάδα! Για οποια απορία, ειμαι εδώ! Ειμαστε στα καλύτερα μας στο έργο!
themisDV92
themisDV92
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5729
Join date : 13/09/2016
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Προσπαθώ, Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες, Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

happy - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Δεκ 10, 2016 3:08 pm
ioanbent έγραψε:Παιδια, ημουν κι εγώ πρεμιέρα και ειναι ο,τι καλυτερο εχω δει στην Ελλάδα! Για οποια απορία, ειμαι εδώ! Ειμαστε στα καλύτερα μας στο έργο!

Ποιά είναι η καλύτερη θέση για να κλείσει κανείς???
Άκουσε σχόλια για την Δέσποινα από τους θεατές (θετικά-αρνητικά)???
Πως την δέχτηκε ο κόσμος?
themisDV92
themisDV92
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5729
Join date : 13/09/2016
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Προσπαθώ, Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες, Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

happy - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Δεκ 10, 2016 3:18 pm
Πόσο ωραία φώτο.....!!!!!!!!!!!!

happy - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 4ui7iu
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56388
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

happy - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Δεκ 10, 2016 3:28 pm
Είμαι ο μοναδικός που δεν ξέρει τι υπόθεση έχει; Ventalia

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6419
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

happy - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Δεκ 10, 2016 3:49 pm
stelios έγραψε:happy - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 4cd97ae8b0393cc531c1744239ba77ac

Στις ξένες παραστάσεις μένουν με το εσώρουχο οι αντίστοιχοι Sky. Laughing
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6419
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

happy - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Δεκ 10, 2016 3:51 pm
Leonidas έγραψε:Είμαι ο μοναδικός που δεν ξέρει τι υπόθεση έχει; Ventalia
Ο μόνος δε ξέρω,αλλά σίγουρα είστε μειοψηφία. Laughing
Δες την ταινία αν θες να μάθεις περι τίνος πρόκειται.
avatar
ioanbent
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 344
Join date : 29/10/2015

happy - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Δεκ 10, 2016 4:26 pm
themisDV92 έγραψε:
ioanbent έγραψε:Παιδια, ημουν κι εγώ πρεμιέρα και ειναι ο,τι καλυτερο εχω δει στην Ελλάδα! Για οποια απορία, ειμαι εδώ! Ειμαστε στα καλύτερα μας στο έργο!

Ποιά είναι η καλύτερη θέση για να κλείσει κανείς???
Άκουσε σχόλια για την Δέσποινα από τους θεατές (θετικά-αρνητικά)???
Πως την δέχτηκε ο κόσμος?

Ε θεωρώ πως η καλυτερη θέση είναι πλατεια και κεντρικά προς μπροστά όπως πάντα.
Επειδή δεν εμφανίζεται στα πρώτα 10 λεπτά, όταν βγηκε επιτέλους στη σκηνή, ο κόσμος την καταχειροκρότησε.
Αρνητικά δεν άκουσα ούτε από έναν.
Στο "Slipping through my fingers" όταν ντυνει την κόρη για το γάμο, ειδα αρκετούς να δακρύζουν και να σκουπιζουν μάτια. Το ίδιο και στο The winner takes it all όπου στο τέλος το χειροκρότημα ήταν διαρκές και κάποιοι ζητοκραύγαζαν. Υπεραποθέωση και στην υπόκλιση στο τέλος.
Προσωπικά, θεωρώ πως ο κόσμος την δέχτηκε πιο θερμά και από ότι στα μαγαζία που εμφανίζεται.
Ένιωσα οτι βιώνουμε την απόλυτη δόξα και αποθέωση που μας αξίζει!
Nikovandis_fe
Nikovandis_fe
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5512
Join date : 30/10/2015
Age : 33
Location : Cyprus

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Den eisai edw-esena perimeno
Αγαπημένος δίσκος: profiteies

happy - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Δεκ 10, 2016 4:29 pm
ioanbent έγραψε:
themisDV92 έγραψε:
ioanbent έγραψε:Παιδια, ημουν κι εγώ πρεμιέρα και ειναι ο,τι καλυτερο εχω δει στην Ελλάδα! Για οποια απορία, ειμαι εδώ! Ειμαστε στα καλύτερα μας στο έργο!

Ποιά είναι η καλύτερη θέση για να κλείσει κανείς???
Άκουσε σχόλια για την Δέσποινα από τους θεατές (θετικά-αρνητικά)???
Πως την δέχτηκε ο κόσμος?

Ε θεωρώ πως η καλυτερη θέση είναι πλατεια και κεντρικά προς μπροστά όπως πάντα.
Επειδή δεν εμφανίζεται στα πρώτα 10 λεπτά, όταν βγηκε επιτέλους στη σκηνή, ο κόσμος την καταχειροκρότησε.
Αρνητικά δεν άκουσα ούτε από έναν.
Στο "Slipping through my fingers" όταν ντυνει την κόρη για το γάμο, ειδα αρκετούς να δακρύζουν και να σκουπιζουν μάτια. Το ίδιο και στο The winner takes it all όπου στο τέλος το χειροκρότημα ήταν διαρκές και κάποιοι ζητοκραύγαζαν. Υπεραποθέωση και στην υπόκλιση στο τέλος.
Προσωπικά, θεωρώ πως ο κόσμος την δέχτηκε πιο θερμά και από ότι στα μαγαζία που εμφανίζεται.
Ένιωσα οτι βιώνουμε την απόλυτη δόξα και αποθέωση που μας αξίζει!
Ελπίζω αυτό να το νιώθει καο η ίδια και επιτελους οταν επιστρέψει του χρόνου στην πίστα να κάνει προσεγμένα πράγματα
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης