Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

+52
Filippos
manos
panos
GEORGIA
spyr3t0spap
lean
Katedv
Antoni$
pujozepe
PanosDeVa
RebeldeAndrew
ΑΝΔΡΕΑΣ
snoops
tsironick
geia_
vasilis
coulis
neereaux
vandikos17
Γεωργία
ewo
Σ.Γαβριηλίδης
VassoulaD
john@kos
MariosDv
ioanbent
kwstas_fann
maria_pa
louk
Lefteris
Liakoman
rapanaki
GioZ
dimosf1
john hell
miliggy
katerina
Fay259
e_angel
voulafan
destiny_8
vandimaster
Kostas_1
niklaus
stelios
Nikovandis_fe
bitcoin
themisDV92
TAKIS
Elena
Leonidas
Giotis
56 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

mammamiagreece - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 30 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Ιαν 21, 2017 1:45 pm
Ότι της εύχονται και δημόσια πλέον μόνο μιούζικαλ από εδώ και πέρα δείχνει πόσο είχε κουράσει η παρουσία της στα μπουζούκια. Laughing
Γεωργία
Γεωργία
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6
Join date : 10/12/2016

mammamiagreece - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 30 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Ιαν 21, 2017 2:09 pm
Της πηγε αρκετα το μιουζικαλ και φαινεται κιολας ποσο πολυ απολαμβανει αυτο που κανει
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 55830
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

mammamiagreece - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 30 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Ιαν 21, 2017 2:31 pm
stelios έγραψε:Ότι της εύχονται και δημόσια πλέον μόνο μιούζικαλ από εδώ και πέρα δείχνει πόσο είχε κουράσει η παρουσία της στα μπουζούκια. Laughing
Αν έχει κάθε χρόνο το ίδιο πρόγραμμα πως να μην κουράσει; Laughing

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31174
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

mammamiagreece - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 30 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Ιαν 21, 2017 7:24 pm
οι συνεργασιες που επιλεγει να κανει  στα μπουζουκια εχουν κουρασει βασικα..
οχι η ιδια η Δεσποινα whatever
γνωμη μου  525807
themisDV92
themisDV92
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5729
Join date : 13/09/2016
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Προσπαθώ, Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες, Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

mammamiagreece - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 30 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Ιαν 21, 2017 7:57 pm
Πάντως εγώ όταν πάω στο θέατρο και καθίσω για φώτο στο τέλος
θα της πω 2 πράγματα για τον δίσκο...
dvfagito
themisDV92
themisDV92
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5729
Join date : 13/09/2016
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Προσπαθώ, Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες, Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

mammamiagreece - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 30 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Ιαν 21, 2017 8:05 pm
Σπόιλερ:
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

mammamiagreece - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 30 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Ιαν 22, 2017 11:26 pm
mammamiagreece - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 30 Image%206_zpsbmtkbovy
Ωραία γράμματα #not.
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31174
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

mammamiagreece - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 30 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Ιαν 22, 2017 11:30 pm
stelios έγραψε:mammamiagreece - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 30 Image%206_zpsbmtkbovy
Ωραία γράμματα #not.


τι ειναι αυτο;
Antoni$
Antoni$
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 479
Join date : 25/01/2016
Age : 35
Location : Αθηνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Ούτε ένα ευχαριστώ
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

mammamiagreece - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 30 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Ιαν 22, 2017 11:30 pm
stelios έγραψε:mammamiagreece - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 30 Image%206_zpsbmtkbovy
Ωραία γράμματα #not.
laugh3
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

mammamiagreece - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 30 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Ιαν 22, 2017 11:32 pm
kostasm έγραψε:
stelios έγραψε:mammamiagreece - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 30 Image%206_zpsbmtkbovy
Ωραία γράμματα #not.


τι ειναι αυτο;
Το ανέβασε μια κοπέλα που πήγε στο θέατρο. Laughing
maria_pa
maria_pa
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 362
Join date : 01/11/2015

mammamiagreece - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 30 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Ιαν 22, 2017 11:57 pm
Αμφιβάλλω για το αν το έχει γράψει αυτό η Δέσποινα.. έχει άλλο γραφικό χαρακτήρα... εκτός αν ήταν τελείως στο πόδι κ τ έγραψε όπως να ναι..αλλά έχω επιφυλάξεις
avatar
ΑΝΔΡΕΑΣ
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 51
Join date : 27/10/2015
Age : 32
Location : Λονδίνο

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Στα 'δωσα όλα
Αγαπημένος δίσκος: Αυλή του παραδείσου

mammamiagreece - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 30 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Δευ Ιαν 23, 2017 12:48 am
Ο γραφικός της χαρακτήρας δεν είναι αυτός επειδή μου υπόγραψε στο πρόγραμμα του θεατρικού την Πέμπτη που πήγα να τη δω. Για το δίσκο που τη ρώτησα αν σχεδιάζει κάτι μου είπε που να βρω χρόνο. Την ρώτησα αν σχεδιάζει περιοδεία το καλοκαίρι μου είπε πως είναι πολύ νωρίς για το τι θα κάνει τότε. Από ότι κατάλαβα σε πρώτο πλάνο είναι το θεατρικό και το Rising Star. Κάποια κοπέλα που ρώτησε τη Μαρσέλου αν σχεδιάζουν κάτι άλλο (νέο μιούζικαλ ή περιοδεία) ανταποκρίθηκε ότι πολλά συζητάνε και με τη παραγωγή και με τη Δέσποινα.
katerina
katerina
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 541
Join date : 28/10/2015
Age : 25

mammamiagreece - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 30 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τρι Ιαν 24, 2017 7:18 pm

007 007 007
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

mammamiagreece - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 30 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τρι Ιαν 24, 2017 10:43 pm
με προλαβες!!πολυ ωραιο βιντεακι!!ερωτηση-ερωτηση...Τι παρατηρειτε στο βιντεο αυτο??οχι απαραιτητα σε σχεση με τη Δεσποινα..Αλλα μου το πε χτες φιλη οτι συμβαινει σε καποια φιναλε συγκεκριμενες μερες και το διαπιστωσα στο παραπανω βιντεο..
Επίσης,δεν ξερω αν "κυνηγανε" τα βιντεο στο youtube οι υπευθυνοι,παντως καποια εχουν διαγραφει απο αυτους που τα ανεβασαν..Και επισης,αυριο βραδυ ο Αξιωτης επαναλαμβανει το λαιβ του διπλα στο ακροπολ και μεχρι στιγμης εχουν δηλωσει παρον η Μαγγιρα (νομιζω δεν ηταν την αλλη φορα),ο Αρης,ο Σακελλαριου και ο Αγγελου (ανεβασαν ολοι σχετικη φωτο για αυριο)
Μακαρι να ναι και η Δεσποινα!Ισως παει φιλη,της ειπα να τραβηξει!
RebeldeAndrew
RebeldeAndrew
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 46
Join date : 09/12/2016

mammamiagreece - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 30 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τρι Ιαν 24, 2017 11:19 pm
Fay259 έγραψε:με προλαβες!!πολυ ωραιο βιντεακι!!ερωτηση-ερωτηση...Τι παρατηρειτε στο βιντεο αυτο??οχι απαραιτητα σε σχεση με τη Δεσποινα..Αλλα μου το πε χτες φιλη οτι συμβαινει σε καποια φιναλε συγκεκριμενες μερες και το διαπιστωσα στο παραπανω βιντεο..

Το ότι λείπει η Demy; Λογικά θα φεύγει αμέσως για να πάει στο Acro...
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

mammamiagreece - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 30 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τρι Ιαν 24, 2017 11:26 pm
Ναι!Παρασκευες και σαββατα στην βραδινη φευγει στα δυο τελευταια τραγουδια!Επισης αν καταλαβα καλα απο φιλη που πηγε Κυριακη που φευγει η Δεσποινα,κατι κοβουν απο τραγουδια στο φιναλε,νομιζω το μαμα μια που το λενε ολοι μαζι..Εχει παει κανεις Κυριακη;
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17493
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

mammamiagreece - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 30 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Ιαν 25, 2017 10:44 am
εγω αυτο π παρατηρησα ειναι οτι απο την πρωτη σειρα στον κεντρικο εξωστη τα βλεπεις ολα και τελειαααα
miliggy
miliggy
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 128
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Θα 'θελα
Αγαπημένος δίσκος: 10 χρόνια μαζί

mammamiagreece - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 30 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Ιαν 25, 2017 9:55 pm
dimosf1 έγραψε:εγω αυτο π παρατηρησα ειναι οτι απο την πρωτη σειρα στον κεντρικο εξωστη τα βλεπεις ολα και τελειαααα
thup thup thup
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

mammamiagreece - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 30 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Ιαν 26, 2017 12:02 am
Μονο εγω ειμαι στο live αξιωτη διπλα στο ακροπολ που ειναι και το Δεσποινακι;;στελιοοοο εισαι δω;;φανερωσου!!
Μολις τραγουδησαν ντουετο το show must go on!
katerina
katerina
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 541
Join date : 28/10/2015
Age : 25

mammamiagreece - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 30 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Ιαν 26, 2017 12:28 am
Λοιπόν, μόλις γύρισα από το θέατρο. Αν και Τετάρτη, είχε πάρα πολύ κόσμο και ιδιαίτερα θερμό κοινό. Γελούσαν με την ψυχή τους και χειροκροτούσαν ακατάπαυστα. thup Ισχύει αυτό που είχε πει η Δέσποινα σε συνέντευξή της πως δεν αρκεί να δεις μια παράσταση μια φορά, για να σχηματίσεις ολοκληρωμένη άποψη γι αυτήν. Εγώ για παράδειγμα παρατήρησα κάποιες επιπλέον λεπτομέρειες που δεν είχα προσέξει πριν. Δε θέλω να επαναλαμβάνομαι όσον αφορά τη Δέσποινα. Η φωνή της καμπάνα. Καθηλωτική στο Slipping Through My Fingers, εκεί πρέπει και η ίδια να συγκινήθηκε αληθινά και όχι για το έργο και φυσικά στο The Winner Takes It All. Το καινούργιο που έχω να πω για τη Δέσποινα είναι ότι σε σχέση με την προηγούμενη φορά είχε λυθεί ακόμα περισσότερο πάνω στη σκηνή. Οι υποκριτικές της ικανότητες θύμιζαν φτασμένης ηθοποιού. Η Μαγγίρα για άλλη μια φορά θεά, κλέβει την παράσταση. Πολύ έξυπνη κίνηση η προσθήκη της Μαρσέλλου. Ήταν εκεί και ο Γιώργος Θεοφάνους, τον ρώτησε μια από τις υπεύθυνες του θεάτρου, αν του άρεσε αυτό που είδε και της απάντησε πάρα πολύ, μακάρι να εξακολουθήσουν να γίνονται στο μέλλον κι άλλες τέτοιες παραγωγές.  Από άλλους γνωστούς, το σχεδιαστικό δίδυμο Mi-Ro και ο Σάββας Σπαθαρίδης. Η Μαίρη στο τέλος μας πληροφόρησε ότι ήταν να πάει η παράσταση μέχρι Πάσχα, αλλά το βλέπουν και για μετά. cool3 Μια ενδεχόμενη περιοδεία είναι επίσης στα πλάνα τους. Τίποτα επίσημο ακόμα. Για τα υπόλοιπα που συζητήθηκαν μαζί της θα σας ενημερώσουν ο Δήμος με τον Γιώτη. @Giotis χάρηκα πολύ που σε γνώρισα. give_rose @dimosf1 εσένα σε ήξερα. Ventalia dvtongue


Έχει επεξεργασθεί από τον/την katerina στις Πεμ Ιαν 26, 2017 12:59 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης