Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017.

+43
TAKIS
thebest20
lafas
Elena
snoops
GiannisDv
ChristinaVal
jgamgr
ewo
Dimitra1995fp
murray_1
miliggy
GioZ
spyr3t0spap
katerina
Σ.Γαβριηλίδης
Filippos
Giotis
vasilis
MariosDv
panos
bitcoin
manos
ioanbent
neereaux
Msm
dimosf1
Katedv
louk
n1kos
vandikos17
Kostas_1
Lefteris
themisDV92
Liakoman
GEORGIA
Leonidas
niklaus
kinop
Kostas Vandakias
stelios
Nikovandis_fe
konstantina dv
47 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

greece - Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017. - Σελίδα 4 Empty Απ: Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017.

Σαβ Απρ 08, 2017 3:56 pm
Εγώ πάντως ξέρω τι γράφω.Για τους fans λέω που δεν έχουν θέμα να πάει και σε καλύβα η Δέσποινα για εμφανίσεις.
Όσο για τον Δόξα τι βάζετε αρνητικές;Δεν λέω πως δεν είναι εξαιρετική η Δέσποινα.Λέω πως ο Δόξας δεν θα την αποκαλούσε έτσι.
Δεν ξέρετε πως έκραζε την Δέσποινα ως τραγουδίστρια πριν συνεργαστεί μαζί της; 525807
neereaux
neereaux
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5349
Join date : 27/10/2015

greece - Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017. - Σελίδα 4 Empty Απ: Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017.

Σαβ Απρ 08, 2017 4:14 pm
stelios έγραψε:Εγώ πάντως ξέρω τι γράφω.Για τους fans λέω που δεν έχουν θέμα να πάει και σε καλύβα η Δέσποινα για εμφανίσεις.
Όσο για τον Δόξα τι βάζετε αρνητικές;Δεν λέω πως δεν είναι εξαιρετική η Δέσποινα.Λέω πως ο Δόξας δεν θα την αποκαλούσε έτσι.
Δεν ξέρετε πως έκραζε την Δέσποινα ως τραγουδίστρια πριν συνεργαστεί μαζί της; 525807

Σόρι αλλά άλλο οι καλύβες και τα κέντρα στην άνω κατσικοράχη και άλλο ένα μπητς μπαρ που όντως είναι χοτ και φέρνει τέτοια ονόματα. Ξέρουμε τι τραγουδιστές ακούμε και δεν έχουμε όνειρα ότι ξαφνικά θα εμφανιστούν μόνοι τους στο ΟΑΚΑ και στο ΓΣΠ. pray

Ο δόξας μου είναι αντιπαθής άρα και μόνο που διαβάζω το όνομα του μπαίνει αυτόματα η αρνητική. 0053
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

greece - Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017. - Σελίδα 4 Empty Απ: Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017.

Σαβ Απρ 08, 2017 4:30 pm
neereaux έγραψε:
stelios έγραψε:Εγώ πάντως ξέρω τι γράφω.Για τους fans λέω που δεν έχουν θέμα να πάει και σε καλύβα η Δέσποινα για εμφανίσεις.
Όσο για τον Δόξα τι βάζετε αρνητικές;Δεν λέω πως δεν είναι εξαιρετική η Δέσποινα.Λέω πως ο Δόξας δεν θα την αποκαλούσε έτσι.
Δεν ξέρετε πως έκραζε την Δέσποινα ως τραγουδίστρια πριν συνεργαστεί μαζί της; 525807

Σόρι αλλά άλλο οι καλύβες και τα κέντρα στην άνω κατσικοράχη και άλλο ένα μπητς μπαρ που όντως είναι χοτ και φέρνει τέτοια ονόματα. Ξέρουμε τι τραγουδιστές ακούμε και δεν έχουμε όνειρα ότι ξαφνικά θα εμφανιστούν μόνοι τους στο ΟΑΚΑ και στο ΓΣΠ. pray

Ο δόξας μου είναι αντιπαθής άρα και μόνο που διαβάζω το όνομα του μπαίνει αυτόματα η αρνητική. 0053
Ποιο ΟΑΚΑ και ΓΣΠ μωρέ;Εγώ δεν λέω πως φέτος είναι ρίσκο να κάνεις γενικά περιοδεία;
Όταν άλλοι λένε για Κατράκειο εγώ δεν λέω καλά ας πάει στο Βεάκειο και θα είναι super;
Συγγνώμη αλλά στην Κύπρο μπορεί και καλύτερα πιστεύω.
neereaux
neereaux
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5349
Join date : 27/10/2015

greece - Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017. - Σελίδα 4 Empty Απ: Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017.

Σαβ Απρ 08, 2017 4:33 pm
stelios έγραψε:
Ποιο ΟΑΚΑ και ΓΣΠ μωρέ;Εγώ δεν λέω πως φέτος είναι ρίσκο να κάνεις γενικά περιοδεία;
Όταν άλλοι λένε για Κατράκειο εγώ δεν λέω καλά ας πάει στο Βεάκειο και θα είναι super;
Συγγνώμη αλλά στην Κύπρο μπορεί και καλύτερα πιστεύω.

Μια φορά έχω πάει στη κύπρο και για 2 μαγαζιά μου λέγανε μόνο για αυτό το beach bar και για ένα άλλο μαγαζί που μου διαφεύγει τώρα. Δε ξέρω τι άλλο χώρο έχει για συναυλίες πέρα από αυτά. Τέλος πάντων.
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6419
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

greece - Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017. - Σελίδα 4 Empty Απ: Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017.

Σαβ Απρ 08, 2017 4:40 pm
Παιδιά δεν υπάρχουν μόνο οι επιλογές των άκρων.Ή ΓΣΠ ή μπιτσόμπαρο. Σε όλες τις πόλεις υπάρχουν ωραίοτατα ανοικτά (αμφι)θέατρα για εμφανίσεις.
Δεν το λέω συγκεκριμένα για την ερώτηση της κοπέλας αλλά για το τι θα ήθελα να δω φέτος.Υπάρχει το Παττίχειο αμφιθέατρο στη Λεμεσό που είναι ωραίος χώρος για την συναυλία της στην Κύπρο όπου είχε κάνει και το 2009.
Υπάρχει το σταδιο της ΑΕΛ αλλά και το νυχτερινό κέντρο Αστρα στη Λάρισα,αλλά υπάρχει και το κηποθέατρο Αλκαζαρ.Ενδιάμεση επιλογή και αν συμπράξει με την Έλενα και η δυναμική θα είναι μεγαλύτερη θα είναι πολύ καλύτερο το αποτελεσμα.
Φυσικά και περιμένω να δω μαγαζιά,απλώς λέω ότι αν θέλουν υπάρχουν επιλογές.
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56403
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

greece - Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017. - Σελίδα 4 Empty Απ: Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017.

Σαβ Απρ 08, 2017 4:45 pm
Liakoman έγραψε:Παιδιά δεν υπάρχουν μόνο οι επιλογές των άκρων.Ή ΓΣΠ ή μπιτσόμπαρο. Σε όλες τις πόλεις υπάρχουν ωραίοτατα ανοικτά (αμφι)θέατρα για εμφανίσεις.
Δεν το λέω συγκεκριμένα για την ερώτηση της κοπέλας αλλά για το τι θα ήθελα να δω φέτος.Υπάρχει το Παττίχειο αμφιθέατρο στη Λεμεσό που είναι ωραίος χώρος για την συναυλία της στην Κύπρο όπου είχε κάνει και το 2009.
Υπάρχει το σταδιο της ΑΕΛ αλλά και το νυχτερινό κέντρο Αστρα στη Λάρισα,αλλά υπάρχει και το κηποθέατρο Αλκαζαρ.Ενδιάμεση επιλογή και αν συμπράξει με την Έλενα και η δυναμική θα είναι μεγαλύτερη θα είναι πολύ καλύτερο το αποτελεσμα.
Φυσικά και περιμένω να δω μαγαζιά,απλώς λέω ότι αν θέλουν υπάρχουν επιλογές.
Στη Λάρισα το καλοκαίρι συνήθως εμφανίζονται στο Κηποθέατρο πληροφοριακά. Αλλά δεν είναι λόγος να εμφανιστεί σε bar. Εφόσον κάνεις καλοκαιρινή περιοδεία θα πας σε θέατρα. Αν εμφανιστεί πάλι σε κλαμπς και όχι σε ανοιχτούς χώρους μόνο περιοδεία δεν θα είναι. Laughing

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6419
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

greece - Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017. - Σελίδα 4 Empty Απ: Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017.

Σαβ Απρ 08, 2017 4:47 pm
Νομίζω της έχει λείψει αυτού του είδους η επαφή με το κοινό και ίσως θελήσει να κάνει κάτι πιο οργανωμένο.Βλέπουμε.
Kostas Vandakias
Kostas Vandakias
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 474
Join date : 18/02/2017

greece - Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017. - Σελίδα 4 Empty Απ: Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017.

Σαβ Απρ 08, 2017 4:48 pm
Η Δέσποινα και μόνη της νομιζω θα γεμιζε ανετα γήπεδα και χωρους συναυλιων. Νομιζω οτι το ΟΑΚΑ θα ηταν φοβερο αν εκανε συναυλια στην Αθήνα.Μπορεί φετος δισκογραφικα να μην βρεθηκε στη κορυφη ομως το ονομα ΒΑΝΔΗ τα λεει ολα
Nikovandis_fe
Nikovandis_fe
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5512
Join date : 30/10/2015
Age : 33
Location : Cyprus

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Den eisai edw-esena perimeno
Αγαπημένος δίσκος: profiteies

greece - Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017. - Σελίδα 4 Empty Απ: Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017.

Σαβ Απρ 08, 2017 4:59 pm
Kostas Vandakias έγραψε:Η Δέσποινα και μόνη της νομιζω  θα γεμιζε ανετα γήπεδα και χωρους συναυλιων. Νομιζω οτι το ΟΑΚΑ θα ηταν φοβερο αν εκανε συναυλια στην Αθήνα.Μπορεί φετος δισκογραφικα να μην βρεθηκε στη κορυφη ομως το ονομα ΒΑΝΔΗ τα λεει ολα
δυστυχώς το οακα κανένας καλλιτέχνης δε το γεμίζει πλεον
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6419
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

greece - Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017. - Σελίδα 4 Empty Απ: Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017.

Σαβ Απρ 08, 2017 5:07 pm
Nikovandis_fe έγραψε:
Kostas Vandakias έγραψε:Η Δέσποινα και μόνη της νομιζω  θα γεμιζε ανετα γήπεδα και χωρους συναυλιων. Νομιζω οτι το ΟΑΚΑ θα ηταν φοβερο αν εκανε συναυλια στην Αθήνα.Μπορεί φετος δισκογραφικα να μην βρεθηκε στη κορυφη ομως το ονομα ΒΑΝΔΗ τα λεει ολα
δυστυχώς το οακα κανένας καλλιτέχνης δε το γεμίζει πλεον

Παιδιά λίγο πιο ρεαλιστικές προσδοκίες. Laughing
Nikovandis_fe
Nikovandis_fe
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5512
Join date : 30/10/2015
Age : 33
Location : Cyprus

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Den eisai edw-esena perimeno
Αγαπημένος δίσκος: profiteies

greece - Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017. - Σελίδα 4 Empty Απ: Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017.

Σαβ Απρ 08, 2017 5:09 pm
Όποιος πάει μαμμα_μια ας τη ρωτήσει αν αληθεύει αυτό με την Έλενα
Katedv
Katedv
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 119
Join date : 02/09/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2013
Αγαπημένο τραγούδι: Κάνε Κάτι
Αγαπημένος δίσκος: Δε με σταμάτησες

greece - Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017. - Σελίδα 4 Empty Απ: Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017.

Σαβ Απρ 08, 2017 5:48 pm
Της Δέσποινας το καλοκαίρι της παει ν κάνει συναυλιες σε θέατρα και γήπεδα φυσικα . Γενικα σε ανοικτούς χώρους.Αρκει ν κανει το οργανωμένο τουρ που λέμε, κ όταν ανακοινωθει θα δειξει που θα πάει ! Στη Κύπρο για συναυλια επισης ειναι ωραίο τ Κηποθεατρο Λεμεσου εδώ ερχονται καθε χρονιά.Προσωπικά συμφωνω πως ειναι καλύτερα ν κανει σε θέατρα κλπ γιατί θα μπορουν απ όλες τις ηλικιες να πάνε κ είναι ωραία εξαλλου. Δεν ειπε κανεις ότι διαφωνει στο να κανει τετοιες συναυλιες. Στη Δέσποινα πανε πιο πολυ οι ανοικτες συναυλιες για περιοδεια παρά τα μπουζουκια. Το beach bar είναι αλλο τώρα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την CatDV στις Κυρ Απρ 09, 2017 1:49 pm, 1 φορά
manos
manos
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5366
Join date : 23/11/2015
Location : Κρήτη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Υποφέρω
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

greece - Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017. - Σελίδα 4 Empty Απ: Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017.

Κυρ Απρ 09, 2017 2:45 am
Παιδια ισχυει αυτο με την Παπαριζου!!! Πηγε φιλη μου στο Mamma Mia και της το επιβεβαιωσε η Δεσποινα!!!! studsmatta studsmatta studsmatta
Katedv
Katedv
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 119
Join date : 02/09/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2013
Αγαπημένο τραγούδι: Κάνε Κάτι
Αγαπημένος δίσκος: Δε με σταμάτησες

greece - Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017. - Σελίδα 4 Empty Απ: Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017.

Κυρ Απρ 09, 2017 9:12 am
Τέλεια!! Αρα το επιβεβαίωσε κ η Δέσποινα, τωρα θα περιμένουμε την επίσημη ανακοίνωση για το τουρ! Λογικά θα κάνουν ανοικτες συναυλίες :D
n1kos
n1kos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6820
Join date : 28/10/2015
Location : Θεσσαλονικη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Όλο λείπεις
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

greece - Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017. - Σελίδα 4 Empty Απ: Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017.

Κυρ Απρ 09, 2017 10:17 am
Αντε ωραία!!! Επιτέλους και μια ωραία συνεργασία!!!
Μακαρι να ναι κατι οργανωμένο και όχι να κλεινονται μια βδομάδα πριν όπως μας συνηθίζει στις τελευταίες της "τουρ"
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56403
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

greece - Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017. - Σελίδα 4 Empty Απ: Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017.

Κυρ Απρ 09, 2017 10:40 am
Τέλεια!! Περιμένουμε τους χώρους τώρα... ελπίζω να πάνε σε ανοιχτούς χώρους.
Αν και η Έλενα πέρυσι σε κλαμπάκια έκανε περιοδεία. Oops

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

greece - Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017. - Σελίδα 4 Empty Απ: Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017.

Κυρ Απρ 09, 2017 11:22 am
Ωραία.Αθήνα όμως θα ήθελα να κάνει συναυλία μόνη της. 1684181
Ελπίζω να σκεφτούν ένα ωραίο όνομα για την tour,να κάνουν ντουέτα και μια ωραία φωτογράφιση για αφίσα. :cool0003:
Msm
Msm
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 431
Join date : 02/11/2015
Age : 36
Location : Πειραιάς

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Από αύριο
Αγαπημένος δίσκος: Αυτή είναι η διαφορά μας

greece - Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017. - Σελίδα 4 Empty Απ: Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017.

Κυρ Απρ 09, 2017 11:55 am
Αποτυχία δυστυχώς. Θα γίνεται σφαγή μεταξύ των φαν κλαμπ και σίγουρα ο χρόνος εμφάνισης της Δέσποινας δεν θα είναι επαρκής για τους περισσότερους από εμάς.
bitcoin
bitcoin
Ultra Vandicted
Ultra Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 4066
Join date : 05/02/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Θελω να σε δω/Ελα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

greece - Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017. - Σελίδα 4 Empty Απ: Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017.

Κυρ Απρ 09, 2017 12:17 pm
Καλύτερα γνωστό μπιτσομπαρο, αν και δεν θέλω βασικά, παρά φλαμιγκο καζίνο στα Σκόπια που ήταν η Βισση πριν λίγους μήνες και πριν 2 εβδομάδες ο Ρέμος
Μακάρι να είχε τη δυναμική μόνο για μικρά θετρακια αλλά δεν...
Lefteris
Lefteris
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6047
Join date : 30/10/2015
Age : 35
Location : Aθηνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Μάσκα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

greece - Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017. - Σελίδα 4 Empty Απ: Δέσποινα & Έλενα μαζί - Summer tour 2017.

Κυρ Απρ 09, 2017 12:25 pm
stelios έγραψε:Ωραία.Αθήνα όμως θα ήθελα να κάνει συναυλία μόνη της. 1684181
Ελπίζω να σκεφτούν ένα ωραίο όνομα για την tour,να κάνουν ντουέτα και μια ωραία φωτογράφιση για αφίσα. :cool0003:

Συμφωνω και εγω Αθηνα τη θελω μονη της  αλλα δεν ειναι περιεργο να ειναι μαζι σε ολο το τουρ και σε μια να ειναι μονη της ?
Παρολο που μου αρεσει παρα πολυ σαν συνεργασια , δεν τρελενομαι που θα μοιραστει το χρονο.
Τουλαχιστον να ελεγε ΜΟΝΟ δικα της τραγουδια

______________________
Ya Habibi
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης