Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

21/07 - Ρέθυμνο (Baja Beach Club)

+8
Kostas_1
jgamgr
Giotis
spyr3t0spap
manos
destiny_8
Leonidas
Liakoman
12 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
manos
manos
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5290
Join date : 23/11/2015
Location : Κρήτη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Υποφέρω
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

21/07 - Ρέθυμνο (Baja Beach Club) - Σελίδα 4 Empty Απ: 21/07 - Ρέθυμνο (Baja Beach Club)

Σαβ Ιουλ 22, 2017 10:32 pm
Καλησπερα σας.....Βρηκα λιγο χρονο να γραψω τις εντυπωσεις μου για τη χθεσινη συναυλια στο Ρεθυμνο!!! Αρχικα θα πω οτι ξενερωσα που δεν ηταν καθαρη συναυλια να την απολαυσουμε οπως θελαμε αλλα υπηρχαν διαφορα στημενα τραπεζακια μπροστα απο το stage οποτε οσοι δεν ειχαμε κλεισει θα επρεπε να στεκουμε ΠΙΣΩ απο αυτα, δλδ με καποια αποσταση απο τη σκηνη-καλα δεν υπηρχε περιπτωση....Λοιπον η εκδηλωση ελεγε στις 8 και εγω πηγα απο τις 7 στο μαγαζι κ σιγα σιγα κ σταδιακα οσο γεμιζε ο χωρος απο κοσμο πηγαινα κ πιο μπροστα προσπερνοντας τους κανονισμους που μας ειχαν πει-οπως κ οι περισσοτεροι δλδ!!! 8 και μιση ξεκινησε η συναυλια! Αρχισε να παιζει το intro κ ο κοσμος αρχισε να φωναζει κ να συμμετεχει!! Εγω με την παρεα μου ειχαμε παει οργανωμενοι με κορνα κ κομφετι(πως τα λενε αυτα τελος παντων) κ με το που βγηκε η Δεσποινα αρχισαμε τον χαμουλι!! Πανεμορφη οπως παντα κ με ισιο μαλλι ξεκινησε να μας λεει αυτη ειναι η ιστορια για μια κοπελα κτλ κτλ κτλ....Τα γνωστα, ξερετε εσεις!!! Μαζι τους ειχαν δυο χορευτριες.

Ηταν η πρωτη φορα που ειδα την Παπαριζου λαιβ!!! Γυναικαρα, κουκλαρα κ ΦΩΝΑΡΑ!!! Ενταξει ολα τα λεφτα κ πολυ επικοινωνιακη...Ελεγε ολοκληρα τα τραγουδια της, ο κοσμος συμμετειχε, αυτη χορρευε,εχανε που κ που τα λογια της αλλα γενικα ολα μια χαρα!! Μονο σε καποια καινουργια προσωπικα ψηλοβαρεθηκα κ σε καποια τελευταια που δεν μαρεσαν προσωπικα(μιση καρδια, αγγελοι κτλ) Μας ειπε κ το Number one κ εκανε κ τη χορογραφια μονη της (καποιες κινησεις)

Τεσπα παμε στα της Δεσποινας!! (Οταν ξαναβγηκε πρεπει ν ειχε αλλαξει λιγο το μαλλι της) Ενταξει τι να πω..για αλλη μια φορα μας καθηλωσε..ειχε τρομερο γκελ με τον κοσμο...χαρηκα που εβλεπα μικρους μεγαλους αντρες γυναικες να συμμετεχουν στα τραγουδια της! Φωναρα,κουκλαρα,κορμαρα κ με τρομερη ενέργεια! Ξεκινησε με θαθελα κ συνεχισε με κατι!!! Πιο συγκεκριμενα ειπε:
-Γελα μου, Αδιεξοδο
-Νυχτολουλουδο μου, Ο περιττος
-Το κοριτσακι σου,Γιατρικο,Σταδωσα ολα(μαγικη στιγμη εκει)
-Καταλληλες προυποθεσεις(στο τελος με την Ελενα)
-Υποφερω(στην εναρξη με την Ελενα),Λυπαμαι
-Γεια/Τι κανω μονη μου(στην εναρξη με την Ελενα),Λαθος ανθρωπος,Θελω να σε δω,Ολα οδηγουν σε σενα,Ελα
-Happy end,Να τη χαιρεσαι,Στην αυλη του παραδεισου
-Jambi(στο intro)
-Θα θελα,Η γη και η σεληνη(μπορει να μη τιο βαλω ποτε να το ακουσω στο Youtube ή στο αυτοκινητο, να μην το ποσταρω ποτε Razz αλλα πραγματικα λαιβ κ στη συναυλια ΛΕΕΙ παρα πολυ κ εχει κ απηχηση)
-Ερωτα θελει η ζωη
-Το αστερι μου, Γυρισματα
-Κανε κατι, Χανω εσενα
-Αυτη ειναι η διαφορα μας, Περασα να δω(νομιζω ειπε ειναι το αγαπημενο της απο τον τελευταιο της δισκο)

Καποιος της ζητησε κ Mamma Mia κ μας ειπε απο Οκτωβρη! Στο τελος ξαναβγηκε η Παπαριζου κ κλεισανε μαζι..Παραδειγματος χαρην, καταλληλες, τα κοριτσια ξενυχτανε, το καλοκαιρακι, αποψε λεω να μην κοιμηθουμε, για σενα (χατζηγιαννης), μεχρι το τελος του κοσμου. 11 κ μιση τελειωσανε λογω ωρας κοινης ησυχιας δυστυχως...δεν τις χορτασα ηθελα κι αλλο.

ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ Κ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ΣΗΜΕΙΟ ή μαλλον στο ΚΕΡΑΣΑΚΙ ΤΗΣ ΒΡΑΔΥΑΣ.

Μετα τη συναυλια η Ελενα εφυγε σχεδον αμεσως (απογοητευση για οσους την περιμεναν). Εμεις κ αλλη μια παρεα ειχαμε αγορασει τουρτα(μια η καθε παρεα) για τα γενεθλια της Δεσποινας κ μολις πηγε δωδεκα παρα μπηκαμε στα καμαρινια κ δωδεκα κ κατι βγηκε κ της τραγουδισαμε το χρονια πολλα..''να ζησεις Δεσποινα κ χρονια πολλα...'' Φιλισε καποια παιδια που τα ηξερε, μας ευχαρίστησε ολους-μια συνεργατης της μας τραβηξε βιντεο να της ευχομαστε-κ μετα πηγε προς τον κοσμο που την περιμενε κ φωτογραφήθηκε μαζι τους.....Απο Σταρ της πιστας μεταμορφωθηκε σε κοριτσι της διπλανης πορτας...απιστευτα καλη, ευγενικη κ με χιουμορ...Της λεγανε ολοι καλα λογια κ τελος ηρθε σε μενα κ τους δυο φιλους μου μας επιασε απο τον ώμο κ φωτογραφηθήκαμε. Της ειπαμε συγχαρητηρια κτλ (εγω της ειπα οτι ανεβηκαμε απο κρητη για το μαμμα μια-μη χασω  Razz ) , μας ευχαρίστησε, μας καληνυχτησε κ καπως ετσι εκλεισε η βραδια.... κ ναι θαχω να το λεω οτι το εζησα κ αυτο.... Ημουνα στα γενεθλια της Δεσποινας κ της πηγα κ την τουρτα με τους φιλους μου...την ειχα διπλα μου να περιφέρεται (ηταν κ ο ντεμης εκει κ ο αγγελου κ νομιζω ειδα κ τον μικρο Γιωργο)....Απιστευτη, δεν τη χορτενα, απλα την αγαπω!!! Κ ασε τους αλλους να λενε κακιες...η γυναικα ολα τα λεφτα!!!

αυτα απο μενα ελπιζω να μην σας κουρασα....αντε κ στην αλλη με το καλο!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την manos στις Σαβ Ιουλ 22, 2017 10:41 pm, 1 φορά
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31467
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

21/07 - Ρέθυμνο (Baja Beach Club) - Σελίδα 4 Empty Απ: 21/07 - Ρέθυμνο (Baja Beach Club)

Σαβ Ιουλ 22, 2017 10:41 pm
Μπράβο που το απολαύσατε!!
Σε όλες τις συναυλίες χάνει τα λόγια η Ελενα.
Δεν ξέρω τι παθαίνει !!
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17516
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

21/07 - Ρέθυμνο (Baja Beach Club) - Σελίδα 4 Empty Απ: 21/07 - Ρέθυμνο (Baja Beach Club)

Κυρ Ιουλ 23, 2017 3:46 pm
ευχαριστουμε για το report
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης