Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

+25
manos
niklaus
louk
neereaux
XARHS1991
vasilis
gorjuss
kinop
ewo
Filippos
Lefteris
bitcoin
TAKIS
Liakoman
themisDV92
RebeldeAndrew
themis93
dimosf1
Giotis
Kostas_1
spyr3t0spap
stelios
Leonidas
Nikovandis_fe
Fay259
29 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17493
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Παρ Ιαν 12, 2018 6:38 pm
θα παω αποψε shablon_03
spyr3t0spap
spyr3t0spap
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2922
Join date : 09/11/2015
Age : 37
Location : Πάτρα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1999
Αγαπημένο τραγούδι: Αγάπη / Μέχρι Μάη μήνα / Χάνω Εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες / Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Παρ Ιαν 12, 2018 6:43 pm
dimosf1 έγραψε:θα παω αποψε shablon_03

Δε θα μαζευτείτε με άλλα παιδιά να πάτε στο φινάλε;
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17493
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Παρ Ιαν 12, 2018 6:47 pm
spyr3t0spap έγραψε:
dimosf1 έγραψε:θα παω αποψε shablon_03

Δε θα μαζευτείτε με άλλα παιδιά να πάτε στο φινάλε;

ναι εχουμε παρει ηδη τα εισιτηρια μας
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17493
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Σαβ Ιαν 13, 2018 12:57 pm
το θεατρο εχθες σχεδον γεματο.Μονο καποιες πλαινες ηταν αδειες.Ειχε και απεργια το μετρο εχθες
Αν και για την παρασταση εχω γραψει,μετα απο τοσες φορες που το εχω δει πλεον μπορω να καταλαβω ποιες αλλαγες γινονται και παρατηρω και τις λεπτομερειες.Αυτο που ξεχωρισα εχθες ειναι οτι η Δεσποινα πλεον παιζει τοσο φυσικα και δεν δυσκολευεται καθολου.Κατι που το εχει και η Ντεμυ.Καλα φωνητικα ηταν φοβερη.Με το που τραγουδουσε γεμιζε το θεατρο και καταλαβαινες πεντακαθαρα τους στιχους σε ολα τα τραγουδια(αυτο μ αρεσε παντα στην Δεσποινα και στις συναυλιες της σε αντιθεση με αλλους συναδελφους της).Νομιζω γενικα οτι οι γυναικες σε αυτη την παρασταση ειναι πολυ καλυτερες.Η Ντεμυ πολυ καλυτερη απο την Ευα Τσαχρα.Ο Αρης Μακρης εξακολουθει να μην μ αρεσει και επισης ο Σακελλαριου φαινοταν λιγο κουρασμενος.
Γενικα επειδη ειναι τελευταιες παραστασεις ειναι πολυ χαλαροι ολοι.Ειδικα στο πρωτο μερος αυτοσχεδιαζουν κιολας.Το δευτερο μερος εξακολουθει να κυλαει σαν νερακι σε αντιθεση με το πρωτο το οποιο μετα απο τοσες φορες με κουραζει σε καποια σημεια.
Αυτο που μ φαινεται διαφορετικο σε σχεση με περσυ ειναι οτι ο ηχος του θεατρου περσυ ηταν πολυ καλυτερος.Δε ξερω τι φταιει.Επισης εχουν γινει πολλες αλλαγες στο θιασο και φαινεται η διαφορα.Γενικα η πρωτη χρονια μου φαινοταν στο συνολο πολυ καλυτερη
Η Μαρσελου θεαρα και πλεον φοραει στο τελος στο γαμο μια τεραστια καπελαδουρα ολα τα λεφτα.
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17493
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Σαβ Ιαν 13, 2018 2:05 pm
α επισης η Δεσποινα εχθες εκλαψε παλι στην σκηνη με την Ντεμυ και τον Σακελλαριου
Ο Σακελλαριου επειδη τον ειδαμε απο κοντα ειναι πολυ γαματος τυπος
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Σαβ Ιαν 13, 2018 2:08 pm
Όταν λες πολλές αλλαγές στο θίασο πώς το εννοείς Δήμο?
Στο χορό πριν καμιά βδομάδα που πηγα δεν ειδα κατι διαφορετικό,εκτός αν από τώρα είναι λιγοτερα τα άτομα του χορού (αφού Θεσαλονικη δεν πανε ολοι).

Μεγαλη απουσία από το χορό είναι ο χορευτής που τριβόταν πέρσι στο κομμάτι της Μαγγίρα στην παραλία.Αυτός ναι λείπει.Ο φετινός που μιλάει και κυπριακα δεν μαρεσει.Από το χορό,μια κοπελίτσα η Ελένη Δήμου είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ...

Για την Τσάχρα δεν την εχω δει σε παράσταση αλλά σε σχεση με την ταινία,εμφανισιακά μοιάζει περισσότερο με την κοπέλα στην ταινία αποτι η Ντέμυ..Δύο και σήμερα για μας της Αθήνας...Επόμενο ραντεβού στην περιοδεία με την ελπίδα να κανουν καμια παράσταση και δω!
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Σαβ Ιαν 13, 2018 2:19 pm
dimosf1 έγραψε:α επισης η Δεσποινα εχθες εκλαψε παλι στην σκηνη με την Ντεμυ και τον Σακελλαριου
Ο Σακελλαριου επειδη τον ειδαμε απο κοντα ειναι πολυ γαματος τυπος
Έκλαψε και στις 2 σκηνές και την Κυριακή που πήγα εγώ.Γενικά μου φάνηκε πως τις έπαιξε με ακόμα μεγαλύτερο πάθος και πιο δραματικά.
Μου φάνηκαν και εμένα κάποιοι ηθοποιοί κάπως κουρασμένοι αυτή την φορά.
Καλά αυτά τα παρατηρούμε όσοι έχουμε δει την παράσταση κάποιες φορές.
Η φίλη μου που την είδε για 1η φορά δεν κατάλαβε τίποτα.
Ο Σακελλαρίου από κοντά θα έλεγα πως είναι γοητευτικός Ήταν πολύ ευγενικός και ο μοναδικός που πλησίαζε ο ίδιος τον κόσμο για φωτογραφίες.
Ήταν αστείο που σε κάποια φάση πλησίασε ένα παιδάκι και εκείνο δεν ήθελε να φωτογραφηθεί μαζί του.Αντέδρασε πολύ χαριτωμένα. Ventalia
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17493
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Σαβ Ιαν 13, 2018 2:27 pm
Fay259 έγραψε:Όταν λες πολλές αλλαγές στο θίασο πώς το εννοείς Δήμο?
Στο χορό πριν καμιά βδομάδα που πηγα δεν ειδα κατι διαφορετικό,εκτός αν από τώρα είναι λιγοτερα τα άτομα του χορού (αφού Θεσαλονικη δεν πανε ολοι).

Μεγαλη απουσία από το χορό είναι ο χορευτής που τριβόταν πέρσι στο κομμάτι της Μαγγίρα στην παραλία.Αυτός ναι λείπει.Ο φετινός που μιλάει και κυπριακα δεν μαρεσει.Από το χορό,μια κοπελίτσα η Ελένη Δήμου είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ...

Για την Τσάχρα δεν την εχω δει σε παράσταση αλλά σε σχεση με την ταινία,εμφανισιακά μοιάζει περισσότερο με την κοπέλα στην ταινία αποτι η Ντέμυ..Δύο και σήμερα για μας της Αθήνας...Επόμενο ραντεβού στην περιοδεία με την ελπίδα να κανουν καμια παράσταση και δω!

νομιζω εχουν αλλαξει και καποιοι χορευτες απο περσυ και καποιες κοπελες οτι ειναι αλλες.
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Σαβ Ιαν 13, 2018 3:39 pm
Ο Σακελλαρίου μαρεσε και μενα πολύ...Και η χροιά της φωνής του και η ερμηνεία του.(Μετά το Πάσχα κάνει πάλι τον ΑΤΤΙΚ στο ΠΑΛΛΑΣ για κάποιες παραστάσεις,αν δεν το ειδατε τρέξτε ήταν τελειος)
Από τους άντρες θεωρώ οτι και λόγω σεναρίου ειχε τον πιο αβανταδόρικο ρόλο.Ο Αγγέλου αρκεστηκε σε καποιες κωμικές σκηνές (που ηταν πολύ καλός) ενώ τον Μπουρδούμη δεν τον βοήθησε ο ρόλος να "δειξει" κατι (γενικά μαρεσει σαν ηθοποιός,εδώ θεωρώ ότι ο ρόλος δεν του δωσε δυνατότητα να δείξει κάτι παραπάνω..)
Η Ντέμυ ήταν αποκάλυψη για μένα,μαρεσε περισσότερο απότι στους Ανταμς...Μαγγίρα ντάξει ΘΕΑ,και η Σαββίδου επίσης καλή.Η μοναδική "κακή" κατα τη γνωμη μου ερμηνεία ήταν του Αρη...Καμία βελτίωση φέτος..Ειχε τοσες ευκαιριες να το ψαξει λιγο περισσοτερο και να μπει στο ρόλο,αλλά δεεεν....
Πιστευω ότι ειναι η πιο πετυχημένη παράσταση της Μαρσέλλου και του Ακροπόλ τα τελευταια χρόνια.

stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Κυρ Ιαν 14, 2018 1:17 pm
desp1navandi
Αυτό ήταν!Αλλη μια φορά σήμερα θα πούμε την ιστορία μας στη σκηνή του Ακροπόλ και μετά πέφτει αυλαία για τελευταία φορά!
Είμαι ήδη πολύ συγκινημένη!
Μετακομιζουμε βέβαια στη Θεσσαλονικη και η χαρά μας θα συνεχιστεί αλλά μου έρχονται στο μυαλό τόσα που με φορτίζουν τη σημερινή μέρα!Απο την πρώτη φορά που πάτησα το πόδι μου σε αυτό το θέατρο το αγάπησα!Μου θύμιζε τόσο πολύ το Rex και αισθάνθηκα αμέσως σα στο σπιτι μου!
Την πρώτη φορά που συνάντησα όλους τους ηθοποιούς και ντρεπόμουν τόσο πολύ!Το φόβο και την έκσταση που αισθανόμουν συνέχεια!Τα παιδιά της παράστασης που ήταν όλα τόσο ταλαντούχα και χαιρόμουν που ήμουν ανάμεσα τους!Το καμαρίνι μου που αποφάσισα να το φτιάξω ως προέκταση της σκηνής και που ο Καρολος το βάφτισε Ντονατεικο!
Το σημαντικότερο από όλα είναι ότι όλοι αγαπηθήκαμε και αγαπήσαμε πολύ το έργο αυτό!Υπηρχε πολύ συναίσθημα σε αυτό που κάναμε και το μοιραστήκαμε με παρα πολύ κόσμο!
Ευχαριστώ τη Θεμιδα Μαρσελου και τους αδελφούς Ταγαρη που πίστεψαν σε μένα και μου έδωσαν αυτήν την ευκαιρία!
Απόψε αποχαιρετούμε την Αθήνα...

Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 16 26230583_2218414244839064_8712863054985308498_n
katerina
katerina
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 541
Join date : 28/10/2015
Age : 25

Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Κυρ Ιαν 14, 2018 11:41 pm
Ήταν υπέροχα!!! Το θέατρο κατάμεστο και το κοινό ενθουσιώδες. Αρκετές φορές στη διάρκεια οι ηθοποιοί αυτοσχεδίαζαν και είχε πάρα πολύ γέλιο. Για τη Δέσποινα ως Donna τα έχω πει, καμία άλλη δε θα μπορούσε να αποδώσει καλύτερα το ρόλο από εκείνη, είναι η καταλληλότερη. Τη δεύτερη χρονιά λύθηκε ακόμα περισσότερο και ήταν πραγματικά απολαυστική. Και φωνητικά άρτια, όποτε έχω πάει, ξεχωρίζει! Από την τελευταία παράσταση δεν έλειπαν φυσικά τα απρόοπτα, της Μαγγίρα της άνοιξε το φόρεμα και για να το καλύψουν έδεσαν γύρω από τη μέση της ένα πανί και στο τελείωμα του φορέματος μια παραμάνα. Από γνωστούς εντόπισα τον Μιχάλη Κουϊνέλη με την Ήβη Αδάμου και το παιδί που υποδυόταν τον Μανωλακη στο καφέ της χαράς.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την katerina στις Δευ Ιαν 15, 2018 12:12 am, 2 φορές συνολικά
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Κυρ Ιαν 14, 2018 11:43 pm
Τελειο,συγκινητικο και με πολλα ευτραπελα το φιναλε!Η Μαγγίρα ειχε ατυχημα στο αρχικο μπλε φορεμα,πρεπει να της εσπασε το φερμουαρ και το καλυψε με μαντηλι που της εδωσε η Μαρσελου..Ο Μπουρδουμης εσκασε μυτη με μια ασπρη/ανοιχτο ξανθο περουκα...Στη σκηνη που της λεει η Σαββιδου TI ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΡΕΙΣ ΑΝΤΡΕΣ?Σκαει μυτη ο Καλούδης με άλλους δυο με μπουρνουζια και ταχα τα ανοιγουν μπροστα της και λιποθυμαει..Στη σκηνη του γαμου η Μαρσέλλου σκαει μυτη με βαλιτσα και λεει "ΠΑΤΕΡ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ? Ενω εκει που λεει οτι εχει πάει με 500 αντρες,αντι να σηκωσουν κατω απτη σκηνη τα ταμπελακια ,εκαναν πασαρελα οι μουσικοι (τους ειδα μετα απο κατω στην καταπακτη)
Πολυ ωραια βραδια με γλυκοπικρη αναμνηση..Η Μελινα και αλλα τρια τεσσερα κοριτσια εκλαιγαν!
Μετα εγινε μπερδεμα,μας εδιωχναν για να μπουν για Τσαλταμπαση,ειδα να μπαινουν προς καμαρινι επιλεκτικα καποια ατομα ,περιμενα λιγο εξω αλλα εφυγα...Θεσσαλονικη μην το χασετε!
Lefteris
Lefteris
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6042
Join date : 30/10/2015
Age : 35
Location : Aθηνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Μάσκα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Δευ Ιαν 15, 2018 12:00 am

______________________
Ya Habibi
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Δευ Ιαν 15, 2018 10:26 am
Konstantinos Antonatos
Η μαγική στιγμη που μια τετοια γυναικα βιώνει την καλυτερη στιγμη της καριέρας της

Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 16 26991775_1695734493812119_6025581269943481008_n
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17493
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Δευ Ιαν 15, 2018 1:12 pm
Fay259 έγραψε:Τελειο,συγκινητικο και με πολλα ευτραπελα το φιναλε!Η Μαγγίρα ειχε ατυχημα στο αρχικο μπλε φορεμα,πρεπει να της εσπασε το φερμουαρ και το καλυψε με μαντηλι που της εδωσε η Μαρσελου..Ο Μπουρδουμης εσκασε μυτη με μια ασπρη/ανοιχτο ξανθο περουκα...Στη σκηνη που της λεει η Σαββιδου TI ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΡΕΙΣ ΑΝΤΡΕΣ?Σκαει μυτη ο Καλούδης με άλλους δυο με μπουρνουζια και ταχα τα ανοιγουν μπροστα της και λιποθυμαει..Στη σκηνη του γαμου η Μαρσέλλου σκαει μυτη με βαλιτσα και λεει "ΠΑΤΕΡ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ? Ενω εκει που λεει οτι εχει πάει με 500 αντρες,αντι να σηκωσουν κατω απτη σκηνη τα ταμπελακια ,εκαναν πασαρελα οι μουσικοι (τους ειδα μετα απο κατω στην καταπακτη)
Πολυ ωραια βραδια με γλυκοπικρη αναμνηση..Η Μελινα και αλλα τρια τεσσερα κοριτσια εκλαιγαν!
Μετα εγινε μπερδεμα,μας εδιωχναν για να μπουν για Τσαλταμπαση,ειδα να μπαινουν προς καμαρινι επιλεκτικα καποια ατομα ,περιμενα λιγο εξω αλλα εφυγα...Θεσσαλονικη μην το χασετε!

η παρασταση εχθες ηταν οτι καλυτερο εχω δει απο μαμμα μια.Καλύτερο και απο το περσυνο φιναλε.Οσοι μενουν Αθηνα και δεν ηρθαν εχασαν πραγματικα.Στο θεατρο γινοταν χαμος απο χειροκροτηματα ολη την ωρα.Η Φαιη τα ειπε σχεδον ολα αλλα θα συμπληρωσω και κανα 2 ακομα περιστατικα.Αυτο π εγινε με την Μαγγιρα ειχε παρα πολυ πλακα γιατι το φερμουαρ στο φορεμα ειναι μπροστα απο πανω μεχρι κατω.Οταν βγηκε της χαλασε στη μεση και αρχισε να ανοιγει προς τα κατω.Μετα απο λιγο συνεχιζε να ανοιγει και προσπαθουσε καπως να το καλυψει.Αρχισαν να της βαζουν ενα μαντηλι αλλα δεν την καλυπτε ολοκληρη.Ολα τα λεφτα ηταν οταν πηγε προς το μερος της Δεσποινας και γυρναει και της λεει η Δεσποινα: Τι είναι αυτο?Και απανταει η Μαγγιρα:Δε ξερω τι να κανω να το βγαλω τελειως?Πολυ γελιο
Επισης εκει π λεει η Δεσποινα το στα δωσα ολα,ενω τις αλλες φορες το ελεγε διεκπαιρεωτικα εχθες το ειπε τελεια και το τραγουδησε περισσοτερο και τραγουδησε και ο κοσμος.Αρχισε να τραγουδαει και ο Μπουρδουμης και του λεει η Δεσποινα: Μπιλ γιατι τραγουδας γιατι? laugh3
Στην ιδια σκηνη εκει που βλεπει για πρωτη φορα τους 3 αντρες,στο τελος οταν αποχωρει η Δεσποινα και μπαινει μεσα στο σπιτι την ρωτανε που παει και λεει: Εχω να παω και μια Θεσσαλονικη.
Εχθες ηταν ολοι τελειοι.Ακομα και ο Μακρης μ φανηκε καλος
Η Δεσποινα φαινοταν εντονα παρα πολυ συγκινημενη καθολη τη διαρκεια τ εργου
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Δευ Ιαν 15, 2018 1:52 pm
Να προσθέσω επίσης ότι επειδή τα μικρά κοριτσάκια δεν θα πανε μαζί τους Θεσσαλονίκη,τα έβαλαν να παίξουν και τα τρια..Με εμφαση στο πιο μικρό που εγώ δεν το χα ξαναδει..Στην σκηνή με τα τρια κοριτσια λοιπόν εκεί που της λεει ΝΑ ΞΕΡΕΣ ΠΟΣΟ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ,ειχαν το πιο μικρό κοριτσάκι..Το αγκάλιασε και πρέπει να ριξε κλάμα η Δέσποινα..Ενω ειχε πει ότι πάντα κλαιει στη σκηνή αυτή,χτες εκλαιγε κανονικά και το κραταγε αγκαλιά και την χειροκροτησαμε και μετά πηγε στην επόμενη σκηνή με το Σακελλαρίου...Πολυ συγκινητική παράσταση...
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17493
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Δευ Ιαν 15, 2018 3:01 pm
Fay259 έγραψε:Να προσθέσω επίσης ότι επειδή τα μικρά κοριτσάκια δεν θα πανε μαζί τους Θεσσαλονίκη,τα έβαλαν να παίξουν και τα τρια..Με εμφαση στο πιο μικρό που εγώ δεν το χα ξαναδει..Στην σκηνή με τα τρια κοριτσια λοιπόν εκεί που της λεει ΝΑ ΞΕΡΕΣ ΠΟΣΟ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ,ειχαν το πιο μικρό κοριτσάκι..Το αγκάλιασε και πρέπει να ριξε κλάμα η Δέσποινα..Ενω ειχε πει ότι πάντα κλαιει στη σκηνή αυτή,χτες εκλαιγε κανονικά και το κραταγε αγκαλιά και την χειροκροτησαμε  και μετά πηγε στην επόμενη σκηνή με το Σακελλαρίου...Πολυ συγκινητική παράσταση...

ουτε εγω το ειχα ξαναδει αυτο το κοριτσακι
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17493
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Δευ Ιαν 15, 2018 3:15 pm

στην υποκλιση επαιζε η ορχηστρα το η γη και η σεληνη
Giotis
Giotis
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 8465
Join date : 28/10/2015
Age : 35
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Ένα Τσιγάρο Διαδρομή
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Δευ Ιαν 15, 2018 4:31 pm
Πραγματικά την απόλαυσα πάρα πολύ τη χθεσινή παράσταση και ειδικά τη Δέσποινα. Χαίρομαι τόσο που κάνει κάτι που το αγαπάει τόσο πολύ. Ήταν πάρα πολύ συγκινημένη. Στο the winner takes it All έκανε παύσεις λόγω της συγκίνησης και ο κόσμος χειροκροτουσε.Ειδικά από τη σκηνή με το νυφικό και μετά η Δέσποινα έκλαιγε σε πολλές στιγμές. Ακόμα και στο τέλος στον χαιρετισμό όσο κατέβαινε η κουρτίνα φαινόταν πολύ έντονα η συγκίνηση της.
Αυτοσχεδιασμοι και ευτράπελα έκαναν ακόμα πιο αστεία την παράσταση. Πολλά συναισθήματα. Μια κόρνα από τις πιο πίσω θέσεις ηχούσε κάθε τρεις και λίγο. Στο τέλος όλο το θέατρο όρθιο με συνεχόμενο χειροκρότημα.
Μπράβο τους για άλλη μια φορά. Τους αξίζει πραγματικά η τόση επιτυχία και μακάρι να σκισουν και στη Θεσσαλονίκη!

______________________
Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 16 1f451  www.vandicted.gr  Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 16 1f451
themisDV92
themisDV92
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5729
Join date : 13/09/2016
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Προσπαθώ, Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες, Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Δευ Ιαν 15, 2018 4:37 pm

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης