Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Britney Spears

+16
Antonius
ChristosSav
Steliosg
filis
greggel1982
stelios
Nickzark
thebest20
n1kos
Chrismont
themisDV92
Leonidas
Kostas_1
Filippos
Chronis
oberlina
20 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
oberlina
oberlina
Golden Member
Golden Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 14718
Join date : 12/12/2020

99 - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Παρ Ιαν 06, 2023 1:11 pm
περιορίστε την σύγκριση σε πωλήσεις και τίποτα παραπάνω  pray
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31174
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

99 - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Παρ Ιαν 06, 2023 1:14 pm
Και πωλήσεις και impact και συνεργασίες και iconic acts 
Winner :  

99 - Britney Spears  - Σελίδα 16 200.gif?cid=b86f57d3e3336v2b7x3l72mbfxqs78km2h6hshpkq6mzu9qk&rid=200

Αρέσει στους χρήστες Leonidas και Filippos

oberlina
oberlina
Golden Member
Golden Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 14718
Join date : 12/12/2020

99 - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Παρ Ιαν 06, 2023 1:17 pm
Kostas_1 έγραψε:Και πωλήσεις και impact και συνεργασίες και iconic acts 
Winner :  

99 - Britney Spears  - Σελίδα 16 200.gif?cid=b86f57d3e3336v2b7x3l72mbfxqs78km2h6hshpkq6mzu9qk&rid=200
source: your dreams

Σπόιλερ:
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16132
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

99 - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Παρ Ιαν 06, 2023 2:00 pm
Αυτό που οι fighters και άλλοι stans κάνετε λες και δεν είναι επιλογή της Britney να απέχει από τα πράγματα. Ότι ας πούμε αν ήθελε να εμφανιστεί σε βραβεία, που πλέον τραγουδάει ο κάθε άκυρος, δεν θα την άφηναν. Laughing

Αρέσει στον χρήστη Kostas_1

oberlina
oberlina
Golden Member
Golden Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 14718
Join date : 12/12/2020

99 - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Παρ Ιαν 06, 2023 2:06 pm
Filippos έγραψε:Αυτό που οι fighters και άλλοι stans κάνετε λες και δεν είναι επιλογή της Britney να απέχει από τα πράγματα. Ότι ας πούμε αν ήθελε να εμφανιστεί σε βραβεία, που πλέον τραγουδάει ο κάθε άκυρος, δεν θα την άφηναν. Laughing

Ποια επιλογή της Britney ρε συ Φίλιππε; Δεν είναι ότι δεν μπορεί να εμφανιστεί η Britney επειδή είναι ξεχασμένη. Δεν μπορεί να εμφανιστεί γιατί δεν είναι καλά.
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16132
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

99 - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Παρ Ιαν 06, 2023 2:10 pm
oberlina έγραψε:
Filippos έγραψε:Αυτό που οι fighters και άλλοι stans κάνετε λες και δεν είναι επιλογή της Britney να απέχει από τα πράγματα. Ότι ας πούμε αν ήθελε να εμφανιστεί σε βραβεία, που πλέον τραγουδάει ο κάθε άκυρος, δεν θα την άφηναν. Laughing

Ποια επιλογή της Britney ρε συ Φίλιππε; Δεν είναι ότι δεν μπορεί να εμφανιστεί η Britney επειδή είναι ξεχασμένη. Δεν μπορεί να εμφανιστεί γιατί δεν είναι καλά.
Ε αυτό λέμε, άρα δεν είναι drag κάτι τέτοιο. Δεν το λέω για σένα, γενικά το βλέπω να γράφεται από fighters.
Εντάξει και μέχρι το 2018 που έκανε κανονικά εμφανίσεις (shows υπερπαραγωγή στο Las Vegas, περιοδείες κ.λπ.) δεν νομίζω να ήταν σε καλύτερη ψυχική κατάσταση.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Filippos στις Παρ Ιαν 06, 2023 3:42 pm, 1 φορά
oberlina
oberlina
Golden Member
Golden Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 14718
Join date : 12/12/2020

99 - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Παρ Ιαν 06, 2023 2:29 pm
Δεν κατάλαβα που κολανε τα βραβεία που λες.

Ούτε στην καλύτερη ψυχική κατάσταση ήταν ούτε σε σωματική. Έχω ξαναπεί την άποψη μου σε αυτό το θέμα.
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16132
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

99 - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Παρ Ιαν 06, 2023 2:39 pm
oberlina έγραψε:Δεν κατάλαβα που κολανε τα βραβεία που λες.

Ούτε στην καλύτερη ψυχική κατάσταση ήταν ούτε σε σωματική. Έχω ξαναπεί την άποψη μου σε αυτό το θέμα.
Αυτό λέω, ότι δεν ήταν σε καλή ψυχική κατάσταση, αλλά πάλι συνέχιζε να κάνει εμφανίσεις. Άρα θα μπορούσε και τώρα να το κάνει.
Τα βραβεία κολλάνε στο drag που πετάνε οι stans, ότι χορεύει μόνο στο σαλόνι της. Και λέω ότι αν ήθελε θα μπορούσε να εμφανιστεί κάπου, όπως ακριβώς την έβαζε ο ομάδα της όλα αυτά τα χρόνια.
oberlina
oberlina
Golden Member
Golden Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 14718
Join date : 12/12/2020

99 - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Παρ Ιαν 06, 2023 2:45 pm
Αυτές οι εμφανίσεις ήταν δυσφήμιση για το legacy της. Να βγει να της κάνει στην τηλεόραση για ποιο λόγο;

Καλά δεν νομίζω ότι το drag είναι ότι χορεύει στο σαλόνι της αλλά το πως «χορεύει».
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16132
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

99 - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Παρ Ιαν 06, 2023 2:54 pm



Αυτή η εμφάνιση πχ αριθμεί πάνω από 70Μ views κι έκανε μεγάλη αίσθηση. Στην αρχή φαίνεται αμήχανη αλλά μετά είναι πολύ καλή.
Όπως και στα VMA την ίδια χρονιά με το Make me.

Αρέσει στους χρήστες Leonidas και Kostas_1

Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 55830
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

99 - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Παρ Ιαν 06, 2023 3:09 pm
Το 2016 όπου είχε εμφανιστεί ήταν καρα Θεαρα
Ακόμα και το Vegas που ήταν ένα αίσχος, ηραν το καλύτερο leg

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself

Αρέσει στους χρήστες Kostas_1 και Filippos

oberlina
oberlina
Golden Member
Golden Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 14718
Join date : 12/12/2020

99 - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Παρ Ιαν 06, 2023 3:13 pm
Άντε καλά. Αν σου αρέσει ως φαν αυτό το πράγμα τοτε τι να πω.
Αμηχανία και ρομποτικές κινήσεις μέχρι και στο περπάτημα. Η μόνη εξαίρεση τα δευτερόλεπτα του slave for you όπου για λίγο επέστρεψε η παλιά Μπριτνει.

To medley αυτό ήταν η ταφόπλακα στην «σχέση μου» με την Μπριτνει. Επι χρόνια η ομάδα της προωθούσε ως κοσμοϊστορικό γεγονός το κάθε της “comeback” με hints ότι θα την δούμε όπως παλιά. Και κάθε φορά ήταν η ίδια απογοήτευση και η ίδια κοροϊδία. Καταλαβαίνω ότι ο κόσμος συναισθηματικά θα στηρίξει το οτιδήποτε. Η νοσταλγία είναι μεγάλο δέσιμο…. Αλλα ως φαν της τότε (και όχι σταν) βαρέθηκα να με κοροϊδεύουν.
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31174
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

99 - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Παρ Ιαν 06, 2023 3:45 pm
Ναι οκ ειναι λιγο ουτοπικό να περιμένεις στα 40 της να χορεύει οπως στα 20.
Δεν ειναι όλες JLo. Η συγκεκριμένη εμφάνιση είχε αιγλη απο τα παλιά με τα σημερινά όμως δεδομένα. Για αυτό και πήγε τοσο καλα σε views.

Αρέσει στους χρήστες Leonidas και Filippos

oberlina
oberlina
Golden Member
Golden Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 14718
Join date : 12/12/2020

99 - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Παρ Ιαν 06, 2023 4:00 pm
Οι ρομποτικές κινήσεις και η αμηχανία στο περπάτημα δεν έχουν καμία σχέση με την ηλικία. Ούτε με το παραμυθάκι για τον τραυματισμό στο γόνατο που μας πουλούσαν τόσα χρόνια.

Είναι φανερό αυτό που συνέβαινε και συμβαίνει. Δεν θέλω να το συνεχίσω όμως γιατί είναι στενάχωρο το θέμα της και σέβομαι/καταλαβαίνω 
 την άρνηση των φανς της σε κάποια θέματα.
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31174
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

99 - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Παρ Ιαν 06, 2023 5:55 pm
Ρε συ  @oberlina δεν ειναι θέμα φαν κλαμπ.
Εισαι υπερβολικά αφοριστική επειδή δεν την χωνευεις με τη σύγκριση που γινόταν επι πολλα χρονια με την αγαπημένη σου, να το δεχτώ. 
Αλλα αντιμετωπίζεις ενα θέμα ψυχικής υγείας λες κι ειναι κατι ασήμαντο ή κατι που η ίδια «επέλεξε».
Σε τέτοιες περιπτώσεις ειναι λογικό να αλλάζουν τα standards ενός φαν ή να δικαιολογεί παραπάνω κάποιες καταστάσεις.
oberlina
oberlina
Golden Member
Golden Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 14718
Join date : 12/12/2020

99 - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Παρ Ιαν 06, 2023 6:12 pm
Kostas_1 έγραψε:Ρε συ  @oberlina δεν ειναι θέμα φαν κλαμπ.
Εισαι υπερβολικά αφοριστική επειδή δεν την χωνευεις με τη σύγκριση που γινόταν επι πολλα χρονια με την αγαπημένη σου, να το δεχτώ. 
Αλλα αντιμετωπίζεις ενα θέμα ψυχικής υγείας λες κι ειναι κατι ασήμαντο ή κατι που η ίδια «επέλεξε».
Σε τέτοιες περιπτώσεις ειναι λογικό να αλλάζουν τα standards ενός φαν ή να δικαιολογεί παραπάνω κάποιες καταστάσεις.

Δεν με ενδιαφέρει καθόλου αυτή η σύγκριση. Δεν θα το δεχθείτε ποτέ αυτό το πράγμα. Επί πολλά χρόνια η Μπριτνει ήταν η αγαπημένη μου. Απλά σας συμφέρει να αποκλείεται την όποια αντίθετη άποψη μου σε εμπάθεια γιατί ακούω Αγκιλέρα. 
 
Καμία σχέση. Που ακριβώς το αντιμετωπίζω σαν κάτι ασήμαντο; Ίσα ίσα μακάρι οι φανς της να το αντιμετώπιζαν όπως εγώ και όχι να το αγνοούσαν. Να ζητούσαν να βοηθηθεί και όχι να επικροτούν τα ποστ της στο instagram. Να σαμπόταραν τα forced προτζεκτ της και τα σοου της όπου η Μπριτνει είναι σαν ναρκωμένο show pony και όχι να πληρώνουν να την δουν και να δίνουν λεφτά σε όσους την εκμεταλλεύονται. 

Δεν έχω πει ουδέποτε ότι επέλεξε αυτό που ζει αλλά μόνο ότι επέλεξε να κάνει την καριέρα που έκανε. Μην λέμε και ότι θέλουμε.

Το πρόβλημα της Μπριτνει από το 2008 και μετά δεν είναι απλά θέμα ψυχικής υγείας. Το ότι ξαφνικά είναι ρομποτική και sitff δεν εχει να κάνει με την ψυχική της υγεία αλλά με κατάλοιπα που της άφησαν ναρκωτικά και φάρμακα.
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 55830
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

99 - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Παρ Ιαν 06, 2023 6:17 pm
oberlina έγραψε:
Kostas_1 έγραψε:Ρε συ  @oberlina δεν ειναι θέμα φαν κλαμπ.
Εισαι υπερβολικά αφοριστική επειδή δεν την χωνευεις με τη σύγκριση που γινόταν επι πολλα χρονια με την αγαπημένη σου, να το δεχτώ. 
Αλλα αντιμετωπίζεις ενα θέμα ψυχικής υγείας λες κι ειναι κατι ασήμαντο ή κατι που η ίδια «επέλεξε».
Σε τέτοιες περιπτώσεις ειναι λογικό να αλλάζουν τα standards ενός φαν ή να δικαιολογεί παραπάνω κάποιες καταστάσεις.

Δεν με ενδιαφέρει καθόλου αυτή η σύγκριση. Δεν θα το δεχθείτε ποτέ αυτό το πράγμα. Επί πολλά χρόνια η Μπριτνει ήταν η αγαπημένη μου. Απλά σας συμφέρει να αποκλείεται την όποια αντίθετη άποψη μου σε εμπάθεια γιατί ακούω Αγκιλέρα. 
 
Καμία σχέση. Που ακριβώς το αντιμετωπίζω σαν κάτι ασήμαντο; Ίσα ίσα μακάρι οι φανς της να το αντιμετώπιζαν όπως εγώ και όχι να το αγνοούσαν. Να ζητούσαν να βοηθηθεί και όχι να επικροτούν τα ποστ της στο instagram. Να σαμπόταραν τα forced προτζεκτ της και τα σοου της όπου η Μπριτνει είναι σαν ναρκωμένο show pony και όχι να πληρώνουν να την δουν και να δίνουν λεφτά σε όσους την εκμεταλλεύονται. 

Δεν έχω πει ουδέποτε ότι επέλεξε αυτό που ζει αλλά μόνο ότι επέλεξε να κάνει την καριέρα που έκανε. Μην λέμε και ότι θέλουμε.

Το πρόβλημα της Μπριτνει από το 2008 και μετά δεν είναι απλά θέμα ψυχικής υγείας. Το ότι ξαφνικά είναι ρομποτική και sitff δεν εχει να κάνει με την ψυχική της υγεία αλλά με κατάλοιπα που της άφησαν ναρκωτικά και φάρμακα.

Σε αυτά συμφωνώ. Ειδκά τα ποστ στο ινστα είναι θλίψη.

Αλλά το 2016 ήταν όντως καλή χρονιά για αυτήν. Και σκηνικά ήταν πολύ καλή
Το παραδέχτηκε και η ίδια πρόσφατα στο instragram ότι ήταν η πρώτη φορά μέσα στα τόσα χρόνια που ένιωσε καλά για τον εαυτό της

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself

Αρέσει στους χρήστες Kostas_1 και oberlina

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31174
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

99 - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Παρ Ιαν 06, 2023 6:34 pm
Σορρυ αλλα κανενας φαν δεν επικροτεί τα ποστ της στο ινστα. Δεν ξέρω που το είδες αυτο. Παρα μόνο στιγμές που έμοιαζε να ειναι ελεύθερη και χαρούμενη. 
Το μόνο που θέλει κάποιος φαν της τα τελευταία χρονια ειναι να ειναι καλα η ίδια κι έπειτα όλα τα αλλα. Ακόμη και για νέα μουσική δεν δέχεται την παραμικρή πίεση απο φανς της , οσο κι αν αποτελεί επιθυμία τους, γιατί αντιλαμβάνονται την κατάσταση της.
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 55830
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

99 - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Ιαν 08, 2023 8:08 pm
Σε ένα comic βρήκα μια alternate αφίσα από το εξώφυλλο του Oops I Did it again
Slay Ventalia
Κλαίω που το Spears το κάνανε Lance
99 - Britney Spears  - Σελίδα 16 FvLHg-_QaSp9LBuBhmcsZNiQohJHdG0FBG1Fu19aSNOv5Vo9mhz9DXB3oedvREdYt65PfXBoGEcqk9QhDgDC2defzyDLG5V-kAxhNrB3YNKAu1J9D7TiOAtAAG5J5gx2x_EA47qn_Q=s1600?rhlupa=MTA5LjI0Mi4yMjcuNjE=&rnvuka=TW96aWxsYS81LjAgKFdpbmRvd3MgTlQgMTAuMDsgV2luNjQ7IHg2NCkgQXBwbGVXZWJLaXQvNTM3LjM2IChLSFRNTCwgbGlrZSBHZWNrbykgQ2hyb21lLzEwOC4wLjAuMCBTYWZhcmkvNTM3LjM2

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself

Αρέσει στους χρήστες Kostas_1 και oberlina

oberlina
oberlina
Golden Member
Golden Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 14718
Join date : 12/12/2020

99 - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Δευ Ιαν 09, 2023 6:41 pm
άντε να χαρείτε λίγο και εσείς 

Αρέσει στους χρήστες Kostas_1 και Filippos

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης