Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Beyoncé

+22
manos
oberlina
Liakoman
bitcoin
Filippos
Antonius
Chronis
Giotis
Steliosg
n1kos
spyr3t0spap
neereaux
Adamos
Kostask
kinop
Kostas_1
Leonidas
themisDV92
stelios
thebest20
john@kos
dimosf1
26 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

31 - Beyoncé - Σελίδα 3 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιουν 17, 2018 2:40 am
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 55829
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

31 - Beyoncé - Σελίδα 3 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιουν 17, 2018 10:55 am
Τον άκουσα το δίσκο..
Μπαα μόνο 3 τραγούδια μου αρέσουν.. "719" "Heard about us" και "LoveHappy" και αυτά όχι πολύ απλά δεν τα πάτησα σκιπ.
Γενικά μου λείπει μια καλή δουλειά της. Ελπίζω να καταλάβει ότι την θέλουν και με ένα ποπ τραγούδι και όχι με αυτά.. Ειδικά οι συμμετοχές του Jay Z είναι εκνευριστικές.

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31174
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

31 - Beyoncé - Σελίδα 3 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιουν 17, 2018 3:35 pm
Ηθελα να ξερα για ποσο ακομα θα παραμενει στην κορυφη με αυτες τις αηδιες που τραγουδαει τα τελευταια ΠΟΛΛΑ χρονια.
Ας συνελθει καποια στιγμη.
Κριμα με τετοια φωναρα/καριερα.
Kostask
Kostask
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 352
Join date : 30/06/2017

31 - Beyoncé - Σελίδα 3 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιουν 17, 2018 6:39 pm
Παιδιά ότι δεν μας αρέσει προσωπικά, δεν σημαίνει ότι είναι αηδία. Η ραπ παραμένει ότι πιο χοτ σήμερα και η Β απέδειξε ότι και σε αυτό το είδος είναι κορυφή!
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 55829
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

31 - Beyoncé - Σελίδα 3 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιουν 17, 2018 7:12 pm
Αηδίες εντάξει όχι.. αρέσουν στους λατρεις του rnb.
Απλά νιώθω πως δεν της ταιριάζουν.. δεν αναδεικνύουν την φωνή της.

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31174
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

31 - Beyoncé - Σελίδα 3 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιουν 17, 2018 7:15 pm
Στον καθενα μπορει να αρεσει οτι θελει  Laughing
Την Β την εμαθε και την εφτασε κορυφη με αλλου ειδους τραγουδια  το παγκοσμιο κοινο οποτε ναι εχει χασει το δρομο της  Laughing
Kostask
Kostask
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 352
Join date : 30/06/2017

31 - Beyoncé - Σελίδα 3 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιουν 17, 2018 7:44 pm
Για μένα αυτό είναι που την κρατάει στην κορυφή, τόσα χρόνια, το ότι ξέρει να αναπροσδιοριζει την εικόνα της και την μουσική της χωρίς να χάνει χαρακτήρα. Με την ίδια λογική όταν η Δέσποινα πήγε από το Come along now στην Αυλή θα έπρεπε να μιλάμε αντίστοιχα για χάσιμο και του τόπου και του χρόνου. Όσο για το φωνητικό μέρος στους δύο τελευταίους δίσκους έχει επεκτείνει την φωνή της σχεδόν μια οκτάβα κάτω, σχεδόν σε νότες κόντρα τενορου, ενώ η περιπλοκότητα των γυρισμάτων της είναι απίστευτη. Δεν είναι εντυπωσιακά μόνο τα Α και τα ΟΥ
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 55829
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

31 - Beyoncé - Σελίδα 3 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιουν 17, 2018 7:48 pm
Για ποσο όμως θα μείνει στην κορυφή;
Ο προηγούμενος δίσκος μπορεί να πήγε καλά σε πωλήσεις αλλά τα τραγούδια πέρασαν αδιάφορα..
Αυτό εδώ δεν ακούω κάποιο τραγούδι που να λέω θα γίνει επιτυχία.
Τι να τις κανείς τις πωλήσεις αν δεν ακούγεσαι;

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31174
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

31 - Beyoncé - Σελίδα 3 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιουν 17, 2018 7:50 pm
Εμενα μου αρεσαν και τα Α και τα ΟΥ  Laughing γυρισματα και τετοια δεν με απασχολουν..απλος ακροατης ειμαι και προτιμω την παλια Β...δεν αλλαζει αυτο  senile
@Leonidas φυσικα και δεν ακουγονται...εχει κανει και αυτη την εξυπναδα να μην ανεβαινουν στο Youtube και ειναι ανυπαρκτη και σε views..και αγνωστα στο ευρυ κοινο τα περισσοτερα κομματια της σε οσες συζητησεις εχω κανει για αυτο το θεμα
kinop
kinop
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1526
Join date : 01/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2006
Αγαπημένο τραγούδι: Όλα οδηγούν σ' εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

31 - Beyoncé - Σελίδα 3 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιουν 17, 2018 10:32 pm
Η Beyonce κάνει τέχνη και τα τελευταία χρόνια νιώθει ότι αυτό την εκφράζει περισσότερο.
Οι επιτυχίες δεν είναι καθολικές όπως Crazy in love ή Single Ladies, αλλά δεν είναι ότι και το Drunk in love ή το Formation πέρασαν και δεν ακούμπησαν. Laughing
Το Lemonade Tour ήταν το πιο επιτυχημένο της με μόνο stadium συναυλίες και 40.000+ κάθε φορά.
Το ότι δεν κάνει επιτυχία στα mainstream ραδιόφωνα της Ελλαδίτσας, δε σημαίνει ότι το ίδιο ισχύει και στην Αμερική.

Όσον αφορά το νέο άλμπουμ, δεν ήθελα συνεργασία με Jay Z (βαριέμαι) και θέλω να το ακούσω ξανά για να έχω γνώμη.
Το Apeshit καλούτσικο σαν κομμάτι, το κλιπ είναι αριστούργημα. Βασικά, θα θελα να είχε κρατήσει την ιδέα του Λούβρου για ένα δικό της στο μέλλον.
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 55829
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

31 - Beyoncé - Σελίδα 3 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιουν 17, 2018 11:00 pm
Επιτυχία δεν είναι αν παίζει στην Ελλάδα αλλά αν είναι γνωστό ένα τραγούδι παντού.
Παίζει η Gaga στην Ελλάδα ή η Cardi B που σκίζει τώρα έξω; Ούτε τα λατιν παίζουν εδώ.
Θεωρώ πως ούτε έξω είναι γνωστά τα τραγούδια της έξω. Οι περιοδείες τις θα πηγαίνουν καλά γιατί πολύ απλά είναι η Beyonce. Και ένα τραγούδι της να ξέρεις θα πας να την δεις επειδή είναι η Beyocne.
Τέχνη δεν είναι αυτά που βγάζει. Τέχνη θα ήταν αν έβγαζε ωραία τραγούδια που θα τα άκουγες και θα έλεγες τι φωνάρα έχει αυτή η γυναίκα.
Να ακούς ένα rnb τραγούδι που το τραγουδάει ο κάθε άσχετος και δεν σου προσφέρουν κάτι είναι απλά άσκοπο.
Εντάξει στο κοινό της ίσως αρέσει δεν λέω.. οι φανς της έτσι το βλέπετε. victory 
Απλά εγώ ως ένας που η αγάπη του είναι το λαϊκό τραγούδι και από ξένα ακούει 2-3 καλλιτέχνες και αυτούς επειδή έχουν ωραία τραγούδια δεν μου αρέσει να ακούω μια τέτοια φωνάρα με τόσο ταλέντο να επιλέγει αυτά τα τραγούδια.

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31174
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

31 - Beyoncé - Σελίδα 3 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιουν 17, 2018 11:05 pm
Τα ειπες ολα @Leonidas  Laughing
neereaux
neereaux
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5349
Join date : 27/10/2015

31 - Beyoncé - Σελίδα 3 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιουν 17, 2018 11:05 pm
Τέχνη είναι αυτοί οι στίχοι;

If I gave two fucks - two fucks about streaming numbers
Would have put Lemonade up on Spotify
Fuck you, fuck you, you're cool, fuck you, I'm out (Ah!)

Ενώ μου αρέσουν τα τραγούδια της (και το Lemonade μου άρεσε σαν δίσκος) μου τη δίνει αυτή η αγιοποίηση που έχει γίνει στο πρόσωπο της. senile
Καλά κάνει και το γύρισε από τη mainstream pop αλλά τώρα αυτά τα περί τέχνης και εντεχνίλας με στίχους σαν τους παραπάνω..... παραπάνε Oops
spyr3t0spap
spyr3t0spap
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2922
Join date : 09/11/2015
Age : 37
Location : Πάτρα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1999
Αγαπημένο τραγούδι: Αγάπη / Μέχρι Μάη μήνα / Χάνω Εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες / Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

31 - Beyoncé - Σελίδα 3 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιουν 17, 2018 11:06 pm
kinop έγραψε:Το ότι δεν κάνει επιτυχία στα mainstream ραδιόφωνα της Ελλαδίτσας, δε σημαίνει ότι το ίδιο ισχύει και στην Αμερική.

Βασικά αυτό θα ήθελα να ρωτήσω. Γενικά τι παίζει με την πάρτη της;
Προφανώς δεν είμαι φαν της αλλά ούτε ούτε της Rihanna είμαι φαν-φαν, ούτε της Lady Gaga ας πούμε.
Αλλά από κανα social media, από καμιά συζήτηση με γνωστούς θα μάθω για καινούριες κυκλοφορίες, δίσκους, θα ακούσω τα τραγούδια, κάποια θα μου αρέσουν, κάποια όχι.
Αν με ρωτήσεις για τη Beyonce πέρα από τα 2 κομμάτια που ανέφερες το Halo και το ντουέτο με τη Σακίρα τόσα χρόνια δεν ξέρω τπτ άλλο γι' αυτή.
Φταίει και το ότι έχει αλλάξει και το ύφος τραγουδιών που λέει και μου φαίνονται όλα απαίσια;
Δλδ ότι έχει τύχει και έχει αναφερθεί εδώ μέσα και έχω βάλει να το ακούσω (όπως και το τελευταίο της) είμαι σε φάση "τι βλακείες είναι αυτές;"
Παίζει ρόλο και το προσωπικό γούστο προφανώς αλλά γενικά δεν καταλαβαίνω όλο αυτό τονπανικό που γίνεται.
Αφορά μόνο την Αμερική που βλέπω διάφορα reactions videos και είναι όλοι QueenB, QueenB και τρελαίνονται λόγω είδους μουσικής που είναι πολύ μόδα εκεί;
kinop
kinop
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1526
Join date : 01/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2006
Αγαπημένο τραγούδι: Όλα οδηγούν σ' εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

31 - Beyoncé - Σελίδα 3 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιουν 17, 2018 11:37 pm
neereaux έγραψε:Τέχνη είναι αυτοί οι στίχοι;

If I gave two fucks - two fucks about streaming numbers
Would have put Lemonade up on Spotify
Fuck you, fuck you, you're cool, fuck you, I'm out (Ah!)

Ενώ μου αρέσουν τα τραγούδια της (και το Lemonade μου άρεσε σαν δίσκος) μου τη δίνει αυτή η αγιοποίηση που έχει γίνει στο πρόσωπο της. senile
Καλά κάνει και το γύρισε από τη mainstream pop αλλά τώρα αυτά τα περί τέχνης και εντεχνίλας με στίχους σαν τους παραπάνω..... παραπάνε  Oops

Η αλήθεια είναι ότι αναφερόμουν βασικά στο Lemonade που θεωρώ υπέροχο.
Χωρίς να έχω ασχοληθεί ιδιαίτερα με τον νέο δίσκο, είμαι σίγουρος ότι πληθώρα στίχων θα ναι χάλια.
Πάντως, συμφωνώ μ' αυτό που λες. Και δεν είναι μόνο ότι την έχουν αγιοποιήσει, αλλά και ότι η ίδια έχει μπει σ' αυτό το τρυπάκι. Δεν παίζει να υπάρχει μεγαλύτερο ψώνιο στη μουσική βιομηχανία.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kinop στις Κυρ Ιουν 17, 2018 11:51 pm, 1 φορά
kinop
kinop
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1526
Join date : 01/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2006
Αγαπημένο τραγούδι: Όλα οδηγούν σ' εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

31 - Beyoncé - Σελίδα 3 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιουν 17, 2018 11:50 pm
Leonidas έγραψε:Τέχνη δεν είναι αυτά που βγάζει. Τέχνη θα ήταν αν έβγαζε ωραία τραγούδια που θα τα άκουγες και θα έλεγες τι φωνάρα έχει αυτή η γυναίκα.
Να ακούς ένα rnb τραγούδι που το τραγουδάει ο κάθε άσχετος και δεν σου προσφέρουν κάτι είναι απλά άσκοπο.
Εντάξει στο κοινό της ίσως αρέσει δεν λέω.. οι φανς της έτσι το βλέπετε. victory 


Το αν τον γεμίζει εκείνον καλλιτεχνικά το κρίνει ο παραγωγός του έργου οποιουδήποτε είδους τέχνης.
Το αν είναι άσκοπο να έρχεται σε επαφή με ένα έργο τέχνης (πχ ένα rnb τραγούδι) το κρίνει ο δέκτης του έργου.
Το αν θα χαρακτηρίσει μια μορφή ανθρώπινης δραστηριότητας ''τέχνη'' το κρίνει και πάλι ο τελευταίος.
Η τέχνη είναι υποκειμενικό πράγμα από κάθε άποψη. Επίσης, μην συγχέεις την τέχνη με την εμπορικότητα.  
Δεν έχω ούτε εγώ ούτε εσύ δίκαιο. Στην τελική ό,τι θέλει κάνει ο καλλιτέχνης (Beyonce, Δέσποινα κλπ) και εμείς κρίνουμε.
:hi5:
kinop
kinop
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1526
Join date : 01/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2006
Αγαπημένο τραγούδι: Όλα οδηγούν σ' εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

31 - Beyoncé - Σελίδα 3 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιουν 17, 2018 11:57 pm
spyr3t0spap έγραψε:
kinop έγραψε:Το ότι δεν κάνει επιτυχία στα mainstream ραδιόφωνα της Ελλαδίτσας, δε σημαίνει ότι το ίδιο ισχύει και στην Αμερική.

Βασικά αυτό θα ήθελα να ρωτήσω. Γενικά τι παίζει με την πάρτη της;
Προφανώς δεν είμαι φαν της αλλά ούτε ούτε της Rihanna είμαι φαν-φαν, ούτε της Lady Gaga ας πούμε.
Αλλά από κανα social media, από καμιά συζήτηση με γνωστούς θα μάθω για καινούριες κυκλοφορίες, δίσκους, θα ακούσω τα τραγούδια, κάποια θα μου αρέσουν, κάποια όχι.
Αν με ρωτήσεις για τη Beyonce πέρα από τα 2 κομμάτια που ανέφερες το Halo και το ντουέτο με τη Σακίρα τόσα χρόνια δεν ξέρω τπτ άλλο γι' αυτή.
Φταίει και το ότι έχει αλλάξει και το ύφος τραγουδιών που λέει και μου φαίνονται όλα απαίσια;
Δλδ ότι έχει τύχει και έχει αναφερθεί εδώ μέσα και έχω βάλει να το ακούσω (όπως και το τελευταίο της) είμαι σε φάση "τι βλακείες είναι αυτές;"
Παίζει ρόλο και το προσωπικό γούστο προφανώς αλλά γενικά δεν καταλαβαίνω όλο αυτό τονπανικό που γίνεται.
Αφορά μόνο την Αμερική που βλέπω διάφορα reactions videos και είναι όλοι QueenB, QueenB και τρελαίνονται λόγω είδους μουσικής που είναι πολύ μόδα εκεί;

Έχει τεράστιο fan base στην Αμερική. Σίγουρα έχει πολλά περισσότερα hits εκεί, αλλά γενικά είναι και καλλιτέχνης που θεωρείται δύναμη στα live.
Σίγουρα παίζει ρόλο και το ότι το rnb είναι το είδος της δεκαετίας ίσως, αλλά θεωρώ ότι το απολαμβάνει περισσότερο και η ίδια με την στροφή στους τελευταίους δίσκους.
Προσωπικά, δε θα την ήθελα τόσο pop πάλι όσο να τη δω σε περισσότερες μπαλάντες.

Πάντως, γενικά, όλο το billboard 100 είναι γεμάτο rnb και είναι όντως μόδα.
Kostask
Kostask
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 352
Join date : 30/06/2017

31 - Beyoncé - Σελίδα 3 Empty Απ: Beyoncé

Δευ Ιουν 18, 2018 2:10 am
Μα αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι το πώς κόλλησε σε μερικούς ότι η Β έκανε ποτέ ποπ. Ανέκαθεν από το 1997 που έκανε ντεμπούτο με τις Destiny's Child υποστήριζε την RnB, την οποία από τότε την έχει πλάσει, μαλλιοτραβηξει, εμπλουτίσει, συγχωνεύσει με δεκάδες άλλα είδη και ήχους σε κάθε δίσκο, δίνοντας κάθε φορά ένα εντελώς διαφορετικό στυλ:
Dangerously in Love: καθαρότερη RnB με εμφανείς τις ποπ επιρροές.
B'day: RnB μαζί με στοιχεία Funk,Gospel, Pop
I am Sasha Fierce: ίσως το μόνο άλμπουμ που κλίνει πιο πολύ στην Pop (την εκτόξευσε την εποχή εκείνη λόγω της κυριαρχίας του είδους)
4: το πιο υποτιμημένο άλμπουμ της κατ' εμέ με εξαιρετικά έντονη την RnB, μαζί με αφρικανικές επιρροές, λίγο Funk και ελάχιστη EDM
Beyoncé: προσωπική μου άποψη ότι καλύτερο έχει βγάλει από άποψη τραγουδιών. Σε κάθε άκουσμα, ακόμα και μετά από τόσα χρόνια ανακαλύπτεις πτυχές του. Απίστευτη παραγωγή, θεματικά άρτιο και από τα πιο απαιτητικά φωνητικά της καριέρας της ( μέχρι και όπερα έχει). Από είδη γίνεται του κουτρουλη ο γάμος, γι'αυτό κι έχει τόσο ενδιαφέρον. Ξεπεταχθηκε σε μια νύχτα και αυτόματα έγινε το πιο επιτυχημένο της χρονιάς παγκοσμίως, ενώ την καθιέρωσε ως Legend.
Lemonade: ένα αριστούργημα από κάθε άποψη, με μια ταινία μικρού μήκους να το συνοδεύει. Θεματικά ότι πιο άρτιο έχει βγει εδώ και χρόνια, με 1000 είδη μπλεγμένα μέσα που όλα όμως περιστρέφονται και δένουν με την RnB.
Για την ιστορία τα δύο τελευταία έχουν δεχθεί διθυραμβικές κριτικές, με το Lemonade να κερδίζει μάλιστα Peabody award ( Για όποιον δεν ξέρει honor the most powerful, enlightening, and invigorating stories in television, radio, and online media).
Ας πούμε ότι η Beyonce γράφει τη δική της ιστορία και αποδεικνύει πως δεν χρειάζεσαι πάντα το σύστημα, ίσως αυτό να χρειάζεται εσένα. Παρεπιμπτοντως στην τελευταία της συναυλία που πήγα το 2016, όλοι τσιριζαν κάθε τραγούδι, δεν πήγαν απλά λόγω ονόματος και πλήρωσαν εισιτήρια της τάξεως των 70€ το φθηνότερο.
neereaux
neereaux
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5349
Join date : 27/10/2015

31 - Beyoncé - Σελίδα 3 Empty Απ: Beyoncé

Δευ Ιουν 18, 2018 9:08 am
H beyonce δε χρειαζεται το σύστημα; Μέχρι και σκετσάκι στο snl έχει γίνει ότι δε τολμάει κανείς να πει κακή κουβέντα πουθενά για αυτή. Πιο χωμένη δεν γίνεται στο σύστημα.
Στα υπόλοιπα συμφωνώ, εντελώς ποπ δεν ήταν και ποτέ πέρα από 10 ξέρωω γω τραγούδια σε σύνολο 6 δίσκων..

Kostask
Kostask
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 352
Join date : 30/06/2017

31 - Beyoncé - Σελίδα 3 Empty Απ: Beyoncé

Δευ Ιουν 18, 2018 9:25 am
Συγγνώμη, δεν χρησιμοποιεί το streaming τόσο στο youtube όσο και στο Spotify επειδή δεν συμφωνεί, οι δίσκοι της εμφανίζονται από το πουθενά χωρίς προώθηση, ραδιοφωνικές επιτυχίες και τετοια, έχει να δώσει συνέντευξη 7 χρόνια και θεωρούμε ότι ένα σποτάκι στο σνλ είναι το συστημα; Απλά πουλάει στον κόσμο, γι'αυτό έγινε το σκετσακι. Ο λόγος που δεν τολμάει να πει κανείς κακο, είναι επειδή το τεράστιο fanbase της μετα τους ξεσκίζει.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης