Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

"Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

+44
thefranchise95
neereaux
ewo
lydia_1
e_angel
themisDV92
VassoulaD
kinop
Msm
MariosDv
snoops
spyr3t0spap
Zefara
Katedv
murray_1
louk
GioZ
jamaistrouve
rapanaki
vandaki
konstantina dv
coulis
gorjuss
ioanbent
maria_pa
Giotis
vandimaster
Elena
vasilis
Lefteris
BAMBIRA
Leonidas
TAKIS
john@kos
thebest20
dimosf1
bitcoin
thanos - fan
n1kos
XARHS1991
Nikovandis_fe
stelios
Nicholas
Liakoman
48 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

acting - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 5 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Κυρ Μάης 29, 2016 1:46 am
gorjuss έγραψε:
stelios έγραψε:Αν δεν υπήρχε το άρθρο παραγγελία θα υπήρχε η λανθασμένη εικόνα που θέλουν κάποιοι να περάσουν πως ασχολείται μόνο με τα ρούχα και το μαγαζί που θα ανοίξει και πως δεν την ενδιαφέρει τίποτα άλλο. Laughing

stelios έγραψε:Αισθάνομαι πως φέτος βιώνουμε ξενέρωμα επιπέδου εποχής c'est la vie.
Ελπίζω να ξυπνήσει σύντομα η Δέσποινα.

μην είσαι υπερβολικός και δημιουργείς λάθος εντυπώσεις Smile
Δεν έχει σχέση αυτό το μήνυμά μου που έκανες
παράθεση με το άρθρο του Γεωργιάδη. Laughing
Φυσικά και έχω ξενερώσει με λάθη που έχει κάνει φέτος,φυσικά και της ασκώ κριτική όταν βλέπω κάτι αρνητικό αλλά αυτό δεν σημαίνει πως θα βρίσκω αρνητικά και εκεί που δεν υπάρχουν.Αυτή είναι όμως η δική μου προσέγγιση στα πράγματα.
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

acting - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 5 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Κυρ Μάης 29, 2016 1:50 am
coulis έγραψε:ιστορικος χωρος για μενα είναι το ρεξ!!!!!και είναι....και για την δεσποινα και γενικοτερα στην νυχτερινη αθηνα...και μαλιστα όταν λεει σε ένα πρόγραμμα που τς ταιριαζει!εκει εκανε τα προγράμματα που μιλουσε ολη η ελλαδα!
Είπαμε το Ρεξ δεν ανήκει πια στον Μαρασούλη.Το κέρδισε το Εθνικό.
http://www.kathimerini.gr/795236/article/politismos/8eatro/h-megalh-skhnh-toy-rex-anhkei-pleon-sto-e8niko
Ποια νυχτερινή διασκέδαση ονειρεύεστε στο rex; -_-
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6416
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

acting - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 5 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Κυρ Μάης 29, 2016 4:27 pm
Δεν πιστεύω ότι πρέπει να κολλήσουμε τόσο στην έκφραση "χώρος με ιστορία".Χώροι με ιστορία στη νυχτερινή διασκέδαση είναι πολλοί.Από το ΘΕΑ που τραγουδά τώρα (πρωην Νεράιδα) και το Ποσειδώνιο μέχρι την Ιερά Οδό.Αν και όπως το περιγράφει ο Γεωργιάδης εμένα κάτι μου λέει για την Αυτοκίνηση όπου τραγουδούσε ο Ρόκκος.Νομίζω θα ταίριαζε η Δέσποινα.
Στα 80s ήταν disco όπου διασκέδαζαν όλοι οι επωνυμοι και γενικά ένα κέντρο που ήταν must.Είχα διαβάσει κι ένα σχετικό άρθρο.

http://www.protothema.gr/stories/article/521594/o-axeperastos-thrulos-tis-autokinisis/

stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

acting - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 5 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Κυρ Μάης 29, 2016 4:40 pm
Liakoman έγραψε:Δεν πιστεύω ότι πρέπει να κολλήσουμε τόσο στην έκφραση "χώρος με ιστορία".Χώροι με ιστορία στη νυχτερινή διασκέδαση είναι πολλοί.Από το ΘΕΑ που τραγουδά τώρα (πρωην Νεράιδα) και το Ποσειδώνιο μέχρι την Ιερά Οδό.Αν και όπως το περιγράφει ο Γεωργιάδης εμένα κάτι μου λέει για την Αυτοκίνηση όπου τραγουδούσε ο Ρόκκος.Νομίζω θα ταίριαζε η Δέσποινα.
Στα 80s ήταν disco όπου διασκέδαζαν όλοι οι επωνυμοι και γενικά ένα κέντρο που ήταν must.Είχα διαβάσει κι ένα σχετικό άρθρο.

http://www.protothema.gr/stories/article/521594/o-axeperastos-thrulos-tis-autokinisis/

σε έναν ιδιαίτερο χώρο (με μεγάλη ιστορία!) και σε ένα πρόγραμμα που της ταιριάζει απόλυτα και είναι ακριβώς ό,τι αναζητούσε εδώ και χρόνια.

δεν νομίζω πως αναφέρεται σε μπουζουξίδικο.δεν θα έλεγε ιδιαίτερος χώρος.
το αναζητούσε χρόνια και θα μπορέσει να κάνει το πρόγραμμα που ήθελε άρα μας προδιαθέτει για κάτι διαφορετικό.
φυσικά μπορεί να μην γίνει στο τέλος οπότε ας μην χαιρόμαστε από τώρα.
πάντως δείχνει με αυτό που έγραψε ο Γεωργιάδης πως και η ίδια έχει αρχίσει να αισθάνεται πως πρέπει να ξεφύγει από τα κλασικά μπουζούκια απλά μπορεί να μην της προέκυπτε μέχρι τώρα αυτό που αναζητούσε.
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6416
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

acting - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 5 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Κυρ Μάης 29, 2016 6:00 pm
stelios έγραψε:
σε έναν ιδιαίτερο χώρο (με μεγάλη ιστορία!) και σε ένα πρόγραμμα που της ταιριάζει απόλυτα και είναι ακριβώς ό,τι αναζητούσε εδώ και χρόνια.

δεν νομίζω πως αναφέρεται σε μπουζουξίδικο.δεν θα έλεγε ιδιαίτερος χώρος.
το αναζητούσε χρόνια και θα μπορέσει να κάνει το πρόγραμμα που ήθελε άρα μας προδιαθέτει για κάτι διαφορετικό.
φυσικά μπορεί να μην γίνει στο τέλος οπότε ας μην χαιρόμαστε από τώρα.
πάντως δείχνει με αυτό που έγραψε ο Γεωργιάδης πως και η ίδια έχει αρχίσει να αισθάνεται πως πρέπει να ξεφύγει από τα κλασικά μπουζούκια απλά μπορεί να μην της προέκυπτε μέχρι τώρα αυτό που αναζητούσε.

Ούτε εγώ,γι αυτό και αναφέρω την Αυτοκίνηση.Δεν είναι κλασσικό μπουζούκι.Live clubbing είναι κυρίως.Εκεί έσκιζε ο Σχοινάς πριν κάτι χρόνια επί 4411 (πριν ακόμη κανει δισκογραφικό σουξέ ξανά μέσω Φοίβου) και πέρυσι ήταν ο Ρόκκος με τη Λιόλιου.
Να αναζητούσε κάτι η Δέσποινα τόσα χρόνια δεν το πιστεύω.Όποιος ψάχνει βρίσκει.Να έχει όμως σκεφτεί ότι δεν την παίρνει πια και τόσο πολύ στα κλασσικά μπουζούκια,παίζει.
Δε θεωρώ τίποτα δεδομένο ούτε χαίρομαι.Απλά κουβέντα να γίνεται γιατί με τη Δέσποινα στο θέμα live δεν είναι να ελπίζεις.Προτιμώ να εκπλαγώ με κάτι παρά να το περιμένω και να μην έρθει ποτέ. Smile
gorjuss
gorjuss
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 988
Join date : 28/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος:

acting - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 5 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Κυρ Μάης 29, 2016 7:11 pm
stelios έγραψε:ε η λανθασμένη εικόνα που θέλουν κάποιοι να περάσουν πως ασχολείται μόνο με τα ρούχα και το μαγαζί που θα ανοίξει και πως δεν την ενδιαφέρει τίποτα άλλο.

μα είναι να απορεί κανείς ποιος κακοπροαίρετος πιστεύει αυτές τις κακοήθειες για την αγαπημένη... https://www.instagram.com/desp1navandi/


η κατάντια είναι ότι τα δίνει τζάμπα σε όλες αυτές για να τα διαφημίζουν
εμετούλης ξανά λοιπόν 007
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

acting - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 5 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Κυρ Μάης 29, 2016 8:04 pm
gorjuss έγραψε:
stelios έγραψε:ε η λανθασμένη εικόνα που θέλουν κάποιοι να περάσουν πως ασχολείται μόνο με τα ρούχα και το μαγαζί που θα ανοίξει και πως δεν την ενδιαφέρει τίποτα άλλο.

μα είναι να απορεί κανείς ποιος κακοπροαίρετος πιστεύει αυτές τις κακοήθειες για την αγαπημένη...  https://www.instagram.com/desp1navandi/


η κατάντια είναι ότι τα δίνει τζάμπα σε όλες αυτές για να τα διαφημίζουν
εμετούλης ξανά λοιπόν 007
Έχω πει την άποψη μου για τα ρούχα πολλές φορές.
Δεν έχω να πω κάτι διαφορετικό.
Δεν μου αρέσει να επαναλαμβάνομαι.
Όλες αυτές είναι κολλητές της.
Λογικό να φοράνε ρούχα της πχ τηλεπαρουσιάστριες σε εκπομπές.
Έτσι λειτουργεί η διαφήμιση.
Σύντομα θα φοράνε και από την συλλογή της Ασλανίδου και από άλλες που θα ακολουθήσουν... lol!
Giotis
Giotis
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 8465
Join date : 28/10/2015
Age : 35
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Ένα Τσιγάρο Διαδρομή
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

acting - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 5 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Κυρ Μάης 29, 2016 9:30 pm
Ότι και να λέει τώρα είναι απλά λόγια τα οποία δίνουμε σημασία εμείς κι εμείς.
Το αποτέλεσμα θα κριθεί από τις πράξεις της το χειμώνα και εκεί θα αποδείξει στο ευρύ κοινό αν την ενδιαφέρει το τραγούδι ή τα ρούχα κλπ

______________________
acting - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 5 1f451  www.vandicted.gr  acting - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 5 1f451
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

acting - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 5 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Δευ Μάης 30, 2016 2:20 am
Το ευρύ κοινό δεν ασχολείται με τα ρούχα της Δέσποινας και τα επιχειρηματικά της βήματα.Επειδή ασχολούμαστε εμείς νομίζετε πως ενδιαφέρεται και ο κόσμος για το τι κάνει ο κάθε τραγουδιστής;Δεν είμαστε στα 00's πια. Laughing
Επίσης από που προκύπτει πως δεν την ενδιαφέρει το τραγούδι;
Εμφανίζεται σε μαγαζί,έχει σχεδόν έτοιμο νέο δίσκο,έκανε κλιπ,συζητάει ήδη για τις χειμερινές της εμφανίσεις...
Δεν έχει σουξέ φέτος η Δέσποινα και κοντεύετε να ανέβετε στα δέντρα μου φαίνεται. Laughing


gorjuss
gorjuss
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 988
Join date : 28/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος:

acting - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 5 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Δευ Μάης 30, 2016 11:06 am
Giotis έγραψε:
Το αποτέλεσμα θα κριθεί από τις πράξεις της το χειμώνα και εκεί θα αποδείξει στο ευρύ κοινό αν την ενδιαφέρει το τραγούδι ή τα ρούχα κλπ

το ευρύ κοινό έχει να ασχοληθεί μουσικά μαζί της εδώ και 2 χρόνια που ήταν οι τελευταίες της επιτυχίες
Ούτε το Θέα ξέρει ούτε τη νέα era ούτε τι συζητάει για του χρόνου
αντίθετα εδώ και 2 μήνες βλέπει κάθε μέρα στα sites τα ρούχα της
κάνει πρεμιέρες στα μαγαζιά και δεν ασχολείται κανένας με το πρόγραμμα αλλα με το τι ρούχα έβαλε
και η Δέσποινα φυσικά χαίρεται που τη λένε sexy και fit στα 45
μέχρι εκεί φτάνει.....

όσο τα υπόλοιπα που κάνει (μόδα τηλεόραση μαγειρικές) έχουν υπερδιπλάσια προβολή/επιτυχία απ' το τραγούδι, χαιρέτα μου τον πλάτανο :p
αφού την αποκαλούν ακόμα τραγουδίστρια κι οχι celebrity κι ευχαριστώ θα λέω εγω προσωπικά...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την gorjuss στις Δευ Μάης 30, 2016 11:26 am, 3 φορές συνολικά
konstantina dv
konstantina dv
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 525
Join date : 30/10/2015
Age : 23

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Τα συντρίμμια
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

acting - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 5 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Δευ Μάης 30, 2016 11:16 am
Αυτό που ξέρω είναι ότι οποιαδήποτε και να βγάλει ρούχα την ίδια διαφήμιση θα κάνει. Και η Ασλανιδου τώρα το ίδιο θα κάνει. Δεν είπα οτι η Δέσποινα θα άφησει το τραγούδι επειδή έβγαλε προσωπική συλλογή ρούχων όμως πραγματοποίησε ένα όνειρο της και ο καθένας στη θέση της έτσι θα αντιδρούσε. Θα βγάλει νέο δίσκο και το βιντεοκλίπ και όλα τα αλλά τα καλά θα ρθουν. Ας έχουμε λίγη υπομονή.
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

acting - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 5 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Δευ Μάης 30, 2016 12:01 pm
gorjuss έγραψε:
Giotis έγραψε:
Το αποτέλεσμα θα κριθεί από τις πράξεις της το χειμώνα και εκεί θα αποδείξει στο ευρύ κοινό αν την ενδιαφέρει το τραγούδι ή τα ρούχα κλπ

το ευρύ κοινό έχει να ασχοληθεί μουσικά μαζί της εδώ και 2 χρόνια που ήταν οι τελευταίες της επιτυχίες
Ούτε το Θέα ξέρει ούτε τη νέα era ούτε τι συζητάει για του χρόνου
αντίθετα εδώ και 2 μήνες βλέπει κάθε μέρα στα sites τα ρούχα της
κάνει πρεμιέρες στα μαγαζιά και δεν ασχολείται κανένας με το πρόγραμμα αλλα με το τι ρούχα έβαλε
και η Δέσποινα φυσικά χαίρεται που τη λένε sexy και fit στα 45
μέχρι εκεί φτάνει.....

όσο τα υπόλοιπα που κάνει (μόδα τηλεόραση μαγειρικές) έχουν υπερδιπλάσια προβολή/επιτυχία απ' το τραγούδι, χαιρέτα μου τον πλάτανο :p
αφού την αποκαλούν ακόμα τραγουδίστρια κι οχι celebrity κι ευχαριστώ θα λέω εγω προσωπικά...
Δεν φταίνε όμως τα ρούχα ή το μαγαζί που θα ανοίξει που τα φετινά 3 single της δεν έκαναν επιτυχία(οκ για την κακοτυχία θα δούμε τι θα γίνει και με το κλιπ).
Κατηγορείς για όλα αυτές τις κινήσεις ενώ προφανώς τα τραγούδια αυτά δεν άρεσαν.
Άρεσαν σε μας και μόνο.Άσε τα ραδιόφωνα που γενικά δεν στηρίζουν πια τις γυναίκες τραγουδίστριες.Βλέπεις πως δεν κάνουν και views τουλάχιστον όχι όσα θα περιμέναμε.Ξεκάθαρα πρέπει να σταματήσει να βγάζει κομμάτια που θυμίζουν παλαιότερα single της.Αντι να σχολιάζετε και να προβληματίζεστε γι αυτό ασχολείστε που διαφημίζει την συλλογή με τα ρούχα.
Ναι οκ θα τα έβγαζε και δε θα τα διαφήμιζε παντού.Μα δουλευόμαστε; -_-
Το Θεα πως δεν το ξέρει ο κόσμος;Μια χαρά αφίσες υπάρχουν παντού και συνεντεύξεις έκανε.Δεν νομίζω πως ισχύει.Μια χαρά πάει.Ο Πλούταρχος μοιράζει στα social media δωρεάν τραπέζια κάθε Κυριακή(6-7 όχι 1-2).
Η Δέσποινα ποτέ δεν ήταν η κλασική τραγουδίστρια που τύπου Θεοδωρίδου.
Πάντα ήταν και star(πλέον λόγω εποχής τους έχουμε απομυθοποιήσει και τους λέμε celebrity) και πάντα απασχολούσε και γι άλλους λόγους.Δεν είναι κάτι καινούργιο.
gorjuss
gorjuss
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 988
Join date : 28/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος:

acting - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 5 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Δευ Μάης 30, 2016 12:18 pm
Τη δέσποινα κατηγορώ για όλα αυτά ούτε τα ρούχα ούτε τα φαγητά... Αν έκανε ωραία πράγματα στη μουσική ούτε που θα ασχολουμουν με αυτά...
Η τελευταία φορά που πάτησα play σε βίντεο της ήταν το Σεπτέμβριο στο Βεάκειο

Ο συνδυασμός των κακών/αδιάφορων live με το υπερπρομο των ρούχοφαγητοτηλεορασημοδας είναι αυτό που με εκνευρίζει

Τα αποτυχημένα τραγούδια δε με απασχολούν και τόσο απ τη στιγμή που μου αρέσουν...ας απασχολήσουν τη δέσποινα και την εταιρεία της... Αντί να εστιάσει την προσοχή της σε αυτό παρ όλο που ξέρει ότι δεν πάνε/πήγαν καλά κάθεται και φτιάχνει μαγιό και casual ρούχα τώρα...
Όπως δήλωσε είναι η ίδια πολύ πάνω απ το ρούχο.. drama Δε βρέθηκε ένας χριστιανός εκείνη την ώρα να της πει ότι αν είχες τον ίδιο ζήλο και για το τραγούδι δε θα μας πλάσαρες τα ίδια και τα ίδια τόσα χρόνια

Ε νισάφι πλέον...
gorjuss
gorjuss
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 988
Join date : 28/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος:

acting - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 5 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Δευ Μάης 30, 2016 12:28 pm
Και όταν λέω μουσική εννοώ τα video clip μια ωραία παρουσίαση του μια ωραία live ερμηνεία του κλπ οχι αυτό το χαλι που βλέπουμε απ το fix την πύλη και το θέα γιατί απ τα τραγούδια από μόνα τους δεν έχω θέμα... Νομίζω ότι είναι και ο μόνος λόγος πια η δισκογραφία που μ αρέσει ακόμα... Άντε και η συνήθεια τόσα χρόνια...
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

acting - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 5 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Δευ Μάης 30, 2016 1:21 pm
Το πρόβλημα με τα live της δεν είναι καινούργιο.
Καλύτερα να βγάζει ρούχα και να ανοίγει μαγαζί από να σέρνεται στις καφετέριες όλη μέρα με την Μαστρωκώστα και να την βλέπουμε κάθε εβδομάδα στα εξώφυλλα(αυτά τουλάχιστον κόπηκαν-περιορίστηκαν).
Εσύ Λίνα ακόμη και στο δημοσίευμα του Γεωργιάδη που δίνει μια ελπίδα για μια αλλαγή του χρόνου ξέσπασες για τα ρούχα.Οκ έχεις ξενερώσει αυτό είναι σεβαστό απλώς νομίζω πως τα ρούχα δεν είναι το πρόβλημα.
Επίσης με ενοχλεί που βλέπω να εξαφανίζεται κόσμος φέτος που η Δέσποινα δεν έχει hit.Ας το δηλώσουν κάποιοι πως είναι fan της μόνο όταν είναι επιτυχημένη. whistling
gorjuss
gorjuss
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 988
Join date : 28/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος:

acting - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 5 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Δευ Μάης 30, 2016 1:48 pm
το περιεχόμενο του δημοσιευματος σχολίασα που ξεκινούσε με το ότι δε χάρηκε που διέρρευσε (hello το θέατρο έστειλε δελτίο τύπου) και δεν έχει συμφωνήσει ακόμα και λίγες γραμμές παρακάτω έδινε και λεπτομέρειες για τις πρόβες
Δε γίνεται να μην έχεις κλείσει και να βγαίνει δελτίο τυπου κι εσύ να λες ότι τα πήρες που βγήκε...

Και φυσικά επιβεβαιώθηκα ότι είναι μαλαγανιες της Δέσποινας την τετάρτη που βγήκε το οκ του Γεωργιάδη με τίτλο πρωταγωνίστρια σε musical... Μάλλον έγινε το σημαντικό ραντεβού τη δευτέρα το βράδυ που έκλεισε το τεύχος (Α ναι την ίδια μέρα που γράφτηκε και το άρθρο) :p

Τα υπόλοιπα για ιδιαίτερους χώρους θα μ έκαναν χαρούμενη αν μιλούσαμε για καμιά συνεπή τραγουδίστρια... Τώρα boring και χρυσωμα χαπιού...
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

acting - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 5 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Δευ Μάης 30, 2016 2:03 pm
Δεν αγοράζω το οκ και πλέον δεν βρίσκεις το υλικό του και στο internet με τις απαγορεύσεις.Δεν ήξερα για το δημοσίευμα.
ΟΚ βλακείες αλλά μπορεί όντως να μην ήθελε να δημοσιευτεί έτσι η είδηση ή από τώρα.
Και πάλι αντι να συζητάμε πως έρχεται αντιμέτωπη και επίσημα με ένα από τα μεγαλύτερα στοιχήματα της καριέρας της ασχολούμαστε συνέχεια με τις πιο ασήμαντες ασχολίες της που μπορεί απλά να την ευχαριστούν.
gorjuss
gorjuss
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 988
Join date : 28/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος:

acting - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 5 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Δευ Μάης 30, 2016 2:11 pm
Αφού όλο κάτι γίνεται πάντα και ακυρώνονται...
Να χαρείς με κάτι που είναι προγραμματισμένο το Δεκέμβριο;;
Μετά το καζο του λάιβ, λυπάμαι αλλα δεν μπορώ να την πάρω στα σοβαρά πια ..
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

acting - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 5 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Δευ Μάης 30, 2016 2:30 pm
Δεν νομίζω πως για το live έφταιγε η Δέσποινα.
Σοβαρά τώρα εδώ την πάτησε ολόκληρη Heaven και εκτέθηκαν.
Εξάλλου και η ίδια φάνηκε ιδιαίτερα ενοχλημένη από την ακύρωση και υποσχέθηκε πως δεν εγκαταλείπει την ιδέα για live cd.
Αν δεσμευτεί για το θεατρικό δεν νομίζω να αλλάξει κάτι.
Τέλος καλοκαιριού πιστεύω θα έχουμε πιο ξεκάθαρη εικόνα αφού θα πρέπει να αρχίσει πρόβες.
Εμένα με ενοχλεί που μεσολαβεί η περιοδεία στην Αμερική που θα της κλέψει χρόνο προετοιμασίας.
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

acting - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 5 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Δευ Μάης 30, 2016 10:14 pm
#‎auditions‬ ‪#‎MammaMiamusical‬ ‪#‎Abba‬
acting - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 5 13335803_1917367905156752_8669357613297732524_n

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης