Μοιραστείτε
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.ΕνότηταςΕπισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1824

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2012
Αγαπημένο τραγούδι: Το μαξιλάρι
Αγαπημένος δίσκος: Δε με σταμάτησες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
22072016

22/7/1969-22/7/2016..Χρόνια πολλά Δέσποινα!

Φήμη μηνύματος : 100% (2 ψήφοι)
Μιας και το φόρουμ δεν έχει ετοιμάσει κάτι για τα γενέθλια της-Ίσως και αυτά είναι ξεπερασμένα τώρα- ετοίμασα εγώ ένα μικρό άρθρο στο δικό μου blog με ένα slide με μερικές στιγμές με τη Δέσποινα(Την απονομή στα W.M.A δεν την έβαλα γιατί είναι από μόνη της έντονη στιγμή και δεν αναφέρεται έτσι απλά σε ένα slide Laughing ) και είπα να το βάλω στο Vandicted Blog,-μιας και μιλάμε για blog και είναι αρθρο -
http://despinavandifan.blogspot.gr/2016/07/2271969-2272016.html?spref=fb
Δε ξέρω αν σας ανοίγει ο σύνδεσμος αλλά μπορείτε να μπείτε στο despinavandifan.blogspot.gr να το δείτε. Να μου πείτε την γνώμη σας αν σας άρεσε γιατί είναι δουλειά 3 ωρών. Wink
*Ένα λαθάκι υπάρχει μόνο, στο slide που λέει για το bazzar στη 2η φωτο έβαλα 2016. Ελπίζω να με συγχωρέσετε. Ventalia
Χρόνια της πολλά λοιπόν! Να την χερόμαστε με δημιουργικά πράγματα και όμορφα και πρωτότυπα τραγούδια! Laughing give_rose dvstar dance5

Της ευχήθηκαν και τα World Music Awards στο Facebook  cool2  lol!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Elena Vandicted στις Σαβ 23 Ιουλ 2016 - 22:20, 1 φορά
Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο:Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Σχόλια

Την / Το Παρ 22 Ιουλ 2016 - 21:31Panagiota
Φήμη μηνύματος : 100% (1 ψήφοι)
Μπράβο Έλενα. thumbs-up1 Χρόνια πολλά στο Δεσποινάκι μας!
Πολυ καλη δουλεια.Μπραβο Ελενα
Ευχαριστώ παιδιά Smile
Μπράβο!! thumbs-up1
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.ΕνότηταςΕπισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης