Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

+52
Filippos
manos
panos
GEORGIA
spyr3t0spap
lean
Katedv
Antoni$
pujozepe
PanosDeVa
RebeldeAndrew
ΑΝΔΡΕΑΣ
snoops
tsironick
geia_
vasilis
coulis
neereaux
vandikos17
Γεωργία
ewo
Σ.Γαβριηλίδης
VassoulaD
john@kos
MariosDv
ioanbent
kwstas_fann
maria_pa
louk
Lefteris
Liakoman
rapanaki
GioZ
dimosf1
john hell
miliggy
katerina
Fay259
e_angel
voulafan
destiny_8
vandimaster
Kostas_1
niklaus
stelios
Nikovandis_fe
bitcoin
themisDV92
TAKIS
Elena
Leonidas
Giotis
56 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56373
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

theatre - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 39 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Δευ Φεβ 06, 2017 9:05 pm
Εγώ το λέω... μην τολμήσουν και δεν κάνουν καμιά περιοδεία. Θα καεί το Ακροπόλ tsigaro

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
themisDV92
themisDV92
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5729
Join date : 13/09/2016
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Προσπαθώ, Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες, Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

theatre - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 39 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Δευ Φεβ 06, 2017 11:21 pm
MariosDv έγραψε:.
επισης τι ειναι αυτα που διαβαζω με τον γιο του φιλιππιδη κ τις καρακξες της υποδοχης?

Τι εννοείς με αυτό??
Για τον υιό το κατάλαβα..
manos
manos
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5354
Join date : 23/11/2015
Location : Κρήτη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Υποφέρω
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

theatre - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 39 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Φεβ 08, 2017 5:11 pm
Γεια σας παιδια!!!!!!

SOS-Επειδη μου ''εκατσαν'' ταπα (εκλεισα εισητηρια για την παρασταση να παω με παρεα και κατοπιν εορτης ενας απο τους φιλους μου ειπε οτι δεν θα μπορεσει να ερθει) μου εχει περισσέψει ενα εισητηριο των 40 ευρω, τριτη θεση για την Πεμπτη 16/2.... αμα ενδιαφέρεται κανεις να το παρει ή αν ξερετε καποιον πειτε μου... 😢
e_angel
e_angel
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 199
Join date : 31/10/2015
Age : 43

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γειά

theatre - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 39 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Φεβ 08, 2017 9:17 pm
https://www.instagram.com/p/BQOdf0klQ92/?taken-by=aris___makris__


Δεν είναι η Δέσποινα σε αυτό. Το βάζω για να δούμε λίγο και τους υπόλοιπους.
e_angel
e_angel
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 199
Join date : 31/10/2015
Age : 43

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γειά

theatre - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 39 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Φεβ 08, 2017 9:18 pm
https://www.instagram.com/p/BQLU912A48J/?tagged=mammamiagreece

007 007

Αυτό τι είναι?

https://www.instagram.com/p/BQIuq6VAKx2/?tagged=mammamiagreece :shock: :shock: :shock: Το θέλω!


Αν καταλάβατε ψαχουλεύω στο ινσταγκραμ lol! lol!
avatar
ioanbent
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 344
Join date : 29/10/2015

theatre - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 39 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Φεβ 08, 2017 10:06 pm
Αν δεν εχει τηλεόραση, μια χαρά μπορεί να κάνει και Μαμμα Μια! και κάτι στη νύχτα. Δε χρειάζεται να κανει πρόβες ιδιαίτερες για το μαγαζι. Ένας χώρος καλός να γίνει στέκι, χρειάζεται (τύπου Μελισσες-Box, Sampanis-Acro), και μια καλή επιλογή τραγουδιών/ενορχηστρώσεων. Και το πρόγραμμα στο Βεάκειο να κάνει, με επιπλέον 10 παλιά τραγουδια που μας λείπουν και 10 καινουρια, είμαστε έτοιμες. Τα υπολοιπα θα τα αναλάβει η ορχήστρα και ο σκηνοθετης του προγράμματος. Σιγά το δύσκολο πια...
spyr3t0spap
spyr3t0spap
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2922
Join date : 09/11/2015
Age : 37
Location : Πάτρα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1999
Αγαπημένο τραγούδι: Αγάπη / Μέχρι Μάη μήνα / Χάνω Εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες / Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

theatre - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 39 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Φεβ 08, 2017 10:37 pm
e_angel έγραψε:
Αυτό τι είναι?
https://www.instagram.com/p/BQIuq6VAKx2/?tagged=mammamiagreece :shock: :shock: :shock:  Το θέλω!

Το πρόγραμμα της παράστασης είναι. Στις 14 Γενάρη που είχα πάει εγώ το είχανε. Δεν ξέρω από πότε ξεκίνησε να είναι διαθέσιμο γιατί θυμάμαι στις αρχές που συζήταγαν τα παιδιά δεν υπήρχε. 10€ κάνει.
bitcoin
bitcoin
Ultra Vandicted
Ultra Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 4066
Join date : 05/02/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Θελω να σε δω/Ελα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

theatre - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 39 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Φεβ 09, 2017 11:20 am
Ρώτησαν την Μιρκα Παπακωνσταντινου για τη Δέσποινα και αν τη θεωρεί συνάδελφο (πόσο ιντρικαδορικες ερωτήσεις πια...) και απάντησε πολύ ωραία και είπε μάλιστα πως δεν την έχει δει την παράσταση αλλά της είπαν πως η Δέσποινα είναι καταπληκτική 
Αυτά να τα βλέπει η Διαβατη  525807
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

theatre - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 39 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Φεβ 09, 2017 12:16 pm
bitcoin έγραψε:Ρώτησαν την Μιρκα Παπακωνσταντινου για τη Δέσποινα και αν τη θεωρεί συνάδελφο (πόσο ιντρικαδορικες ερωτήσεις πια...) και απάντησε πολύ ωραία και είπε μάλιστα πως δεν την έχει δει την παράσταση αλλά της είπαν πως η Δέσποινα είναι καταπληκτική 
Αυτά να τα βλέπει η Διαβατη  525807

Εγώ το βλέπω θετικά που ρωτάνε για την Δέσποινα διάφορους ηθοποιούς.
Θα ήταν καλύτερο να μην ρωτάνε κανέναν ή να μην απασχολεί;
Πέρυσι για παράδειγμα δεν ρωτούσε κανείς για την Γαρμπή που έκανε θέατρο.
Η παράσταση είναι talk of the town και αφού όλοι λένε τα καλύτερα δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Laughing
Αναγνωρίζω βέβαια πως οι προθέσεις των <<δημοσιογράφων>>δεν είναι πάντα οι καλύτερες και περιμένουν μια κακία ή μια αρνητική κριτική αλλά θα πρέπει να είναι ακόμη μεγαλύτερη η ικανοποίηση μας που δεν ακούν αυτό που θα ήθελαν. Razz
bitcoin
bitcoin
Ultra Vandicted
Ultra Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 4066
Join date : 05/02/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Θελω να σε δω/Ελα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

theatre - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 39 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Φεβ 09, 2017 12:22 pm
Ποιος είπε ότι δεν είναι καλό να ρωτάνε ηθοποιούς για  τη Δέσποινα ? 
Η ερώτηση ή συγκεκριμένη είναι το θέμα 
Ούτε με 1 ούτε με 3 παραστάσεις θεωρείσαι ηθοποιός 
Είναι ξεκάθαρα σκανδαλώδης ερώτηση απλά σε σοβαρούς ανθρώπους σαν την Μιρκα Παπακωνσταντινου δεν βρήκε έδαφος 

Και επίσης άλλο το αγγούρι η Γαρμπη και άλλο η Δέσποινα 
Τι να ρωτήσεις για αυτή αφού δεν αφορά κανέναν πια...
spyr3t0spap
spyr3t0spap
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2922
Join date : 09/11/2015
Age : 37
Location : Πάτρα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1999
Αγαπημένο τραγούδι: Αγάπη / Μέχρι Μάη μήνα / Χάνω Εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες / Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

theatre - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 39 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Φεβ 09, 2017 1:01 pm
Πολύ ωραία η απάντηση της Μίρκας και βασικά το πιο ωραίο είναι οτι έτσι όπως απάντησε δεν μπορούν να την παραποιήσουν και οι δημοσιογράφοι για να βγάλουν και λίγη ίντριγκα. Γιατί αν η γυναίκα απαντούσε πουχου το απολύτως φυσιολογικό ότι με τη συμμετοχή σε ένα μιούζικαλ δε μπορεί να θεωρηθεί κάποιος τραγουδιστής ηθοποιός θα έβγαιναν κάτι τίτλοι σε εκπομπές:
Μίρκα Παπακωνσταντίνου: "Ποια είναι η Βανδή που με ένα μιούζικαλ νομίζει οτι είναι ηθοποιός;"
Και δώστου κράξιμο...

Ps. Πάντως να πω την αλήθεια σε σχέση με τη Διαβάτη που αναφέρθηκε πιο πάνω δε νομίζω οτι με το αηδίες αναφερόταν στη Δέσποινα. Είχε ψιλοξεκινήσει να απαντάει πριν της αναφέρουν το όνομα και νομίζω οτι δεδομένου και του σάλου με το Ρουβά τότε εννοούσε σταματήστε να με ρωτάτε γενικά αυτές τις αηδίες, έχω πει την άποψή μου, φτάνει.
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

theatre - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 39 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Φεβ 09, 2017 1:15 pm
bitcoin έγραψε:Ποιος είπε ότι δεν είναι καλό να ρωτάνε ηθοποιούς για  τη Δέσποινα ? 
Η ερώτηση ή συγκεκριμένη είναι το θέμα 
Ούτε με 1 ούτε με 3 παραστάσεις θεωρείσαι ηθοποιός 
Είναι ξεκάθαρα σκανδαλώδης ερώτηση απλά σε σοβαρούς ανθρώπους σαν την Μιρκα Παπακωνσταντινου δεν βρήκε έδαφος 

Και επίσης άλλο το αγγούρι η Γαρμπη και άλλο η Δέσποινα 
Τι να ρωτήσεις για αυτή αφού δεν αφορά κανέναν πια...
Αυτός που έκανε την ερώτηση είναι Βισσικός,δουλεύει στο Ε και όταν άκουσε την Δανδουλάκη να μιλάει τόσο θερμά για την Δέσποινα σχολίασε πως δεν θα έλεγε δημόσια κάτι αρνητικό.
Είπαμε όποιες και αν είναι οι προθέσεις των ρεπόρτερ το αποτέλεσμα είναι πως ακούγονται μόνο θετικά για την θεατρική παρουσία της Δέσποινας.
Για το θέμα με την Διαβάτη συμφωνώ απόλυτα με τον @spyr3t0spap .
bitcoin
bitcoin
Ultra Vandicted
Ultra Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 4066
Join date : 05/02/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Θελω να σε δω/Ελα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

theatre - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 39 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Φεβ 09, 2017 1:51 pm
Το θέμα είναι να μην είσαι μικροψυχος και να τα έχεις βρει με τον εαυτό σου 
Ούτε επίσης είμαι υπέρμαχος του να λένε ότι θέλουν για μένα αρκεί να λένε σωστά το όνομά μου. 
Ή Δέσποινα έχει περάσει προ πολλού αυτή τη φάση και ήρθε η ώρα να της αναγνωρίσουν κάποια πράγματα 

Για τη Διαβατη κρατείστε μικρό καλάθι. Αλίμονο να τη ρωτήσουν ξανά και να θέλει να απαντήσει  Ventalia

Ξέρω από γνωστή μου στη Θεσσαλονίκη τι ακριβώς άνθρωπος είναι και ποια η συμπεριφορά της προς τα νέα εργαζόμενα παιδιά (σορρυ για το off)
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

theatre - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 39 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Φεβ 09, 2017 2:21 pm
bitcoin έγραψε:
Ούτε επίσης είμαι υπέρμαχος του να λένε ότι θέλουν για μένα αρκεί να λένε σωστά το όνομά μου. 
Ή Δέσποινα έχει περάσει προ πολλού αυτή τη φάση και ήρθε η ώρα να της αναγνωρίσουν κάποια πράγματα 

Για τη Διαβατη κρατείστε μικρό καλάθι. Αλίμονο να τη ρωτήσουν ξανά και να θέλει να απαντήσει  Ventalia

Ξέρω από γνωστή μου στη Θεσσαλονίκη τι ακριβώς άνθρωπος είναι και ποια η συμπεριφορά της προς τα νέα εργαζόμενα παιδιά (σορρυ για το off)
Η Δέσποινα πρέπει να συνεχίσει να κάνει επιλογές όπως οι
φετινές για να της αναγνωρίσουν όπως λες κάποια πράγματα.
Έχει και η ίδια μεγάλες ευθύνες για το καλλιτεχνικό της προφίλ ειδικά τα τελευταία χρόνια.
Την Διαβάτη πια δεν την παίρνει κανείς σοβαρά. Laughing
ewo
ewo
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 542
Join date : 28/10/2015
Age : 33
Location : Δουβλίνο

theatre - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 39 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Φεβ 09, 2017 2:30 pm
Η Διαβάτη είναι μια πολύ σημαντική ηθοποιός κυρίως από άποψη θεατρικής παιδείας παρά επιλογών διότι ειδικά τα τελευταία χρόνια συμμετέχει σε ότι πιο εμπορική σαχλαμάρα! Παρολα αυτα η συμπεριφορά της προς συναδελφους και μη είναι απαράδεκτη και εξαιρετικά αθυροστομη (έχω βρεθεί μπροστά σε σκηνικό που είχαμε πρόβα και ήρθε στο θέατρο για άσχετη δουλειά και ούρλιαζε στα κορίτσια του Ταμείου και τις ταξιθετριες ότι είναι πουτ@.... Και ότι αυτές φαγαν τον άνδρα της κλπ σε σκάνδαλο που είχε γίνει με το ΚΘΒΕ)! Αυτό μια παρένθεση απλά για το κατά πόσο βαρύτητα έχει η άποψη και το ήθος της! Όσο για τη Μιρκα Παπακωνσταντίνου σαν χαρακτήρας είναι το άλλο άκρο και πολύ όμορφα απάντησε. Για να μη παρεξηγηθώ και η Διαβάτη δεν είπε κάτι κακό απλά απέφυγε να απαντήσει!
avatar
Elena
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1844
Join date : 28/10/2015
Age : 23
Location : Crete

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2012
Αγαπημένο τραγούδι: Το μαξιλάρι
Αγαπημένος δίσκος: Δε με σταμάτησες

theatre - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 39 Empty Re: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Φεβ 09, 2017 3:11 pm
ioanbent έγραψε:Αν δεν εχει τηλεόραση, μια χαρά μπορεί να κάνει και Μαμμα Μια! και κάτι στη νύχτα. Δε χρειάζεται να κανει πρόβες ιδιαίτερες για το μαγαζι. Ένας χώρος καλός να γίνει στέκι, χρειάζεται (τύπου Μελισσες-Box, Sampanis-Acro), και μια καλή επιλογή τραγουδιών/ενορχηστρώσεων. Και το πρόγραμμα στο Βεάκειο να κάνει, με επιπλέον 10 παλιά τραγουδια που μας λείπουν και 10 καινουρια, είμαστε έτοιμες. Τα υπολοιπα θα τα αναλάβει η ορχήστρα και ο σκηνοθετης του προγράμματος. Σιγά το δύσκολο πια...
Μμμ θα συμφωνήσω.Δε ξέρω όμως αν μπορεί να τα συνδυάσει και τα δύο.Και mamma mia και να εμφανίζεται σε μαγαζί.Από άποψη "αντοχής".Αν δεν είναι έτοιμη για κάτι καλό ακόμα ας συνεχίσει το mamma mia άλλα όχι ολόκληρη την επόμενη σεζόν.Μέχρι Γενάρη το Mamma mia 2 και την Άνοιξη να εμφανιστεί σε μαγαζί/club τύπου αυτών που ανέφερες και να παρουσιάσει κάτι διαφορετικό σε συνδυασμό με κάποιο single από το δίσκο (ίσως ; (να βγάλει ότι μπορεί και από εκεί.) Μακάρι στο μυαλό της να έχει σχέδιο για εμφανίσεις με άλλο concept και εύχομαι να τολμήσει να το πραγματοποιήσει.
Μετά την αποθέωση του Mamma mia είναι κρίμα να επιστρέψει στα παλιά "λημέρια"(κλασσικά μπουζούκια/μια απ΄τα ίδια και απαράλλαχτα) που τα έχει βαρεθεί και η ίδια άλλωστε.
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

theatre - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 39 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Παρ Φεβ 10, 2017 1:34 pm
theatre - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 39 Image%201_zpsrnnmmzi6
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

theatre - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 39 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Παρ Φεβ 10, 2017 3:52 pm
theatre - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 39 16508261_2064037833823091_7771429228938331194_n
Nikovandis_fe
Nikovandis_fe
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5510
Join date : 30/10/2015
Age : 33
Location : Cyprus

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Den eisai edw-esena perimeno
Αγαπημένος δίσκος: profiteies

theatre - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 39 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Φεβ 11, 2017 11:01 am
Sold out σήμερα η πρώτη παράσταση... Η δεύτερη έχει μόνο 10 εισιτήρια διαθέσιμα και αύριο μονο 2!!!!!
Nikovandis_fe
Nikovandis_fe
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5510
Join date : 30/10/2015
Age : 33
Location : Cyprus

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Den eisai edw-esena perimeno
Αγαπημένος δίσκος: profiteies

theatre - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 39 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Φεβ 11, 2017 1:19 pm
Η ασλανιδου πήγε στο hotel ermou καο ακόμη να πάει στο mamma mia αυτά είναι Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης