Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

+52
Filippos
manos
panos
GEORGIA
spyr3t0spap
lean
Katedv
Antoni$
pujozepe
PanosDeVa
RebeldeAndrew
ΑΝΔΡΕΑΣ
snoops
tsironick
geia_
vasilis
coulis
neereaux
vandikos17
Γεωργία
ewo
Σ.Γαβριηλίδης
VassoulaD
john@kos
MariosDv
ioanbent
kwstas_fann
maria_pa
louk
Lefteris
Liakoman
rapanaki
GioZ
dimosf1
john hell
miliggy
katerina
Fay259
e_angel
voulafan
destiny_8
vandimaster
Kostas_1
niklaus
stelios
Nikovandis_fe
bitcoin
themisDV92
TAKIS
Elena
Leonidas
Giotis
56 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Lefteris
Lefteris
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6042
Join date : 30/10/2015
Age : 35
Location : Aθηνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Μάσκα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

mammamia - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Φεβ 25, 2017 10:31 pm
Δεν εθουσιαζομαι με την ιδεα μονο και μονο γιατι αυτο σημαινει οτι δεν θα τραγουδησει πουθενα και του χρονου και ουτε θα προωθησει τα τραγουδια της.Ελπιζω να αλλαξει τουλαχιστον σταση

______________________
Ya Habibi
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6417
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

mammamia - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Φεβ 25, 2017 10:39 pm
Δε νομίζω να πάει full season όπως φέτος.
avatar
Elena
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1844
Join date : 28/10/2015
Age : 23
Location : Crete

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2012
Αγαπημένο τραγούδι: Το μαξιλάρι
Αγαπημένος δίσκος: Δε με σταμάτησες

mammamia - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 50 Empty Re: Mamma mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Φεβ 25, 2017 11:19 pm
Lefteris έγραψε:Δεν εθουσιαζομαι με την ιδεα μονο και μονο γιατι αυτο σημαινει οτι δεν θα τραγουδησει πουθενα και του χρονου και ουτε θα προωθησει τα τραγουδια της.Ελπιζω να αλλαξει τουλαχιστον σταση
Μια απ'τα ίδια. Rolling Eyes
Να συνδυάσει και εμφανίσεις σε μαγαζί ή να βγάλει κάποιο single με clip έστω.Ταυτόχρονα Mamma mia-εμφανίσεις νομίζω δε μπορεί να κάνει και για κάποιο λόγο δε το περιμένω αλλά ας μην ακολουθήσει την ίδια  προκλητικά αδιάφορη στάση της please. Laughing
Εφόσον το Mamma mia το πιο πιθανό είναι να μη συνεχίσει όλη τη χρόνια θα μπορέσει να παρουσιάσει τα νέα της τραγούδια +όλα τα single(Διάφορα,ΠΝΔ..) που έχουν προηγηθεί και δεν ακούστηκαν πουθενά από την ίδια.
Πιστεύω πραγματικά ότι αν δεν είχε βγάλει το δίσκο δε θα γκρινιάζαμε καθόλου,θα ήταν μια τέλεια χρόνια χωρίς κανένα αρνητικό και δε θα ένοιαζε τους περισσότερους που θα πήγαινε και δεύτερη χρόνια το Mamma mia. Laughing
Σπόιλερ:
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

mammamia - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Φεβ 25, 2017 11:36 pm
Τέλεια νέα.Λογικά θα πάνε μέχρι τις γιορτές.
Δε νομίζω και εγώ για ολόκληρη σεζόν.
Μου κάνει εντύπωση που το έχουν ήδη αποφασίσει.
Εντάξει μιλάμε πραγματικά για μια πολύ δυνατή στιγμή της καριέρας της.Από τις κορυφαίες.
Ακόμη και δημοσιογράφοι haters θα αναγκαστούν να το βουλώσουν.
Όσο σκέφτομαι που φοβόμασταν πριν αρχίσουν για το πως θα πάει η παράσταση μετά τα χριστούγεννα. Ventalia
Νέο single και κλιπ σίγουρα θα βγάλει μέχρι τα χριστούγεννα.
Του χρόνου λογικά δεν θα κάνει και τηλεόραση οπότε θα είναι πιο χαλαρή.Ούτε πρόβες θα έχει για την παράσταση.
Τα φετινά τραγούδια κάηκαν.
Ακόμη και αν τα έλεγε του χρόνου σε μαγαζί δεν θα έπαιζαν παραπάνω.
Μπορεί λοιπόν να τα κάνει διαχρονικά στηρίζοντας τα μέσα από τα live της τα επόμενα χρόνια.Δεν βλέπω που είναι το πρόβλημα.
Εγώ το έλεγα από την αρχή.Χρειαζόταν μεγάλη αποχή από τις πίστες η Δέσποινα γιατί είχε κουράσει.
Χαίρομαι που συμφωνεί και αυτή και πιστεύω πως πράττει σωστά.
kinop
kinop
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1526
Join date : 01/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2006
Αγαπημένο τραγούδι: Όλα οδηγούν σ' εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

mammamia - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Φεβ 26, 2017 12:01 am
stelios έγραψε:Όσο σκέφτομαι που φοβόμασταν πριν αρχίσουν για το πως θα πάει η παράσταση μετά τα χριστούγεννα. Ventalia
Νέο single και κλιπ σίγουρα θα βγάλει μέχρι τα χριστούγεννα.

Πραγματικά! Laughing Και ήμουν κι εγώ από τους επιφυλακτικούς βλέποντας και τι συμβαίνει στα θέατρα τα τελευταία χρόνια. Έσκισε και σκίζει η παράσταση και μπράβο!

Εννοείς καινούριο τραγούδι; Εγώ πιστεύω ότι, αν βγει καινούριο, θα βγει προς το τέλος των παραστάσεων, όταν θα ετοιμάζεται, θέλω να πιστεύω, και για live εμφανίσεις. Γενικά, θέλω να τη δω χειμώνα ή άνοιξη του '18 σε μαγαζί.
Τελικά, ίσως ο δίσκος έπρεπε να βγει Ιούνιο και όχι Σεπτέμβριο. Ένα ακόμη κλιπ να έκανε ρε παιδί μου. Ελπίζω, επίσης, από του χρόνου να λέει κανα τραγούδι από τα καινούρια. Γενικά, πολλά ελπίζω για τα live αλλά τέλος πάντων. Laughing
spyr3t0spap
spyr3t0spap
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2922
Join date : 09/11/2015
Age : 37
Location : Πάτρα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1999
Αγαπημένο τραγούδι: Αγάπη / Μέχρι Μάη μήνα / Χάνω Εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες / Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

mammamia - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Φεβ 26, 2017 12:01 am
Μου αρέσει που τη μία μέρα διαβάζουμε ότι δεν θα συνεχίσει του χρόνου και μόνο 2 μέρες μετά ότι είναι ήδη αποφασισμένο ότι θα συνεχίσουν και του χρόνου. akala Δημοσιογραφία Ελλάδα 2017!
Στηρίζω μέχρι τέλους το να συνεχίσει στο μιούζικαλ μέχρι όσο πάει. Προφανώς μιλάμε για μέχρι τις γιορτές. Είναι εξωφρενικό να πάει full δεύτερη χρονιά, με την καλή έννοια. Καλά για τις μέρες μας και το πως πάνε τα θέατρα είναι σχεδόν εξωφρενικό το πόσο καλά πάνε και μέχρι τώρα (φτου-φτου μην τους ματιάσω).
Θα συμφωνήσω με την Έλενα στο πόσο τέλεια θα ήταν να μην είχε βγει τελικά αυτός ο δίσκος τότε που βγήκε. Όντως δεν θα υπήρχε αυτή η γκρίνια.
Και όσο το σκέφτομαι τι τέλεια που θα ήταν εκεί τον Οκτώβρη αντί για τον "Αυτή είναι η διαφορά μας" να είχε βγει το ΥΠΕΡΟΧΟ live από το Βεάκειο μαζί με τα 3 τραγούδια που είχαν κυκλοφορήσει ήδη και από Οκτώβρη/Νοέμβρη 2017 να έβγαζε καινούριο τραγούδι για την επόμενη era και για τις επόμενες live εμφανίσεις της!!!
Τώρα που φτιάξαμε το τέλεια πρόγραμμα μπορούμε να γυρίσουμε λίγο το χρόνο πίσω για να τα κάνουμε λίγο διαφορετικά τα πράγματα;
Antoni$
Antoni$
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 479
Join date : 25/01/2016
Age : 35
Location : Αθηνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Ούτε ένα ευχαριστώ
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

mammamia - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Φεβ 26, 2017 12:27 am
Elena έγραψε:
Lefteris έγραψε:Δεν εθουσιαζομαι με την ιδεα μονο και μονο γιατι αυτο σημαινει οτι δεν θα τραγουδησει πουθενα και του χρονου και ουτε θα προωθησει τα τραγουδια της.Ελπιζω να αλλαξει τουλαχιστον σταση
Μια απ'τα ίδια. Rolling Eyes
Να συνδυάσει και εμφανίσεις σε μαγαζί ή να βγάλει κάποιο single με clip έστω.Ταυτόχρονα Mamma mia-εμφανίσεις νομίζω δε μπορεί να κάνει και για κάποιο λόγο δε το περιμένω αλλά ας μην ακολουθήσει την ίδια  προκλητικά αδιάφορη στάση της please. Laughing
Εφόσον το Mamma mia το πιο πιθανό είναι να μη συνεχίσει όλη τη χρόνια θα μπορέσει να παρουσιάσει τα νέα της τραγούδια +όλα τα single(Διάφορα,ΠΝΔ..) που έχουν προηγηθεί και δεν ακούστηκαν πουθενά από την ίδια.
Πιστεύω πραγματικά ότι αν δεν είχε βγάλει το δίσκο δε θα γκρινιάζαμε καθόλου,θα ήταν μια τέλεια χρόνια χωρίς κανένα αρνητικό και δε θα ένοιαζε τους περισσότερους που θα πήγαινε και δεύτερη χρόνια το Mamma mia. Laughing
Σπόιλερ:
Αν ολα ειχαν παει καλα με το live cd θα ηταν ολα μια χαρα. Η Δεσποινα θα ειχε ετοιμα τραγουδια για αυτη τη χρονια και δεν θα γκρινιαζαμε τωρα .
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 55830
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

mammamia - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Φεβ 26, 2017 11:00 am
Συμφωνώ για ακόμα μια χρονιά (μισή θα έλεγα) αποχή από τα μαγαζιά.
Καλό θα ήταν αν συνεχιστεί και του χρόνου το μιούζικαλ να βγάλει ένα τραγούδι από Σεπτέμβριο με κλιπ δυνατό για επιστροφή. Κακά τα ψέματα ο δίσκος τέλειωσε... η στάση της δεν θα αλλάξει και το ξέρουμε. Κατά τον Ιανουάριο να επέστρεφε με μια μεγάλη συνεργασία και ένα ανανεωμένο πρόγραμμα και ας στηρίξει από εκεί όσο μπορεί και τη διαφορά.
Τουλάχιστον να ακουστεί live ο δίσκος. Laughing

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

mammamia - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Φεβ 26, 2017 11:13 am
Εγώ είμαι σίγουρος πως αν δεν είχε βγάλει δίσκο πάλι θα γκρινιάζαμε.
Αν είχε βέβαια βγει το live cd ίσως και να μην είχαμε γκρίνιες.
Ο δίσκος καλώς βγήκε,θέλουμε να βγάζει συχνά δίσκους.
Το rising δεν έπρεπε να κάνει και θα είχε χρόνο να προωθήσει και το cd της.
Το rising φέτος δεν της έδωσε τίποτα.Μόνο λεφτά. Laughing
Kostas Vandakias
Kostas Vandakias
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 474
Join date : 18/02/2017

mammamia - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Φεβ 26, 2017 11:18 am
Η Δέσποινα πρέπει οπωσδηποτε να κυκλοφορησει εναν live δισκο!!!!Να κανει μια συναυλία αναλογη με αυτη απο το βεακειο και να ηχογραφηθεί. Επι τη ευκαιρία τι ειχε συμβει ακριβώς και δεν κυκλοφόρησε το cd απο το βεακειο????
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

mammamia - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Φεβ 26, 2017 11:22 am
Kostas Vandakias έγραψε: Επι τη ευκαιρία τι ειχε συμβει ακριβώς και δεν κυκλοφόρησε το cd απο το βεακειο????
Δεν μάθαμε ποτέ. Laughing

-------

https://www.vandicted.com/viewtopic.forum?t=668
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17493
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

mammamia - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Μαρ 22, 2018 1:35 pm
Liakoman έγραψε:
Αδικό δεν έχεις.Θα έχουν λυθεί περισσότερο..Αλλά και πάλι.Φαίνεται τόσο ωραίο που δεν κρατιέμαι.
Το αρνητικό είναι ότι μάλλον θα καταφέρω να το δω μόνο μια φορά.

παλι καλα που το ειδες Ventalia Ventalia
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης