Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

+35
kinop
Savvas
iStavros
maria_pa
coulis
TAKIS
Filippos
Kostas_1
Msm
MariosDv
Kostas Vandakias
Elena
ΑΝΔΡΕΑΣ
manos
thanos - fan
Fay259
konstantina dv
spyr3t0spap
niklaus
Katedv
ewo
Leonidas
destiny_8
katerina
Antoni$
dimosf1
e_angel
Lefteris
Liakoman
bitcoin
stelios
themisDV92
Giotis
Nikovandis_fe
neereaux
39 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Μαρ 29, 2017 10:20 pm
Fay259 έγραψε:ΝΤΕΝΙΣΗ..και εχει κατσικωθει μεσα και δε λεει να βγει να την δουμε και μεις τη Δεσποινα..
Εμένα δεν μου κάνει εντύπωση.Θυμάμαι και παλαιότερα είχε μιλήσει θετικά για την Δέσποινα.
Εξάλλου έχει γράψει την δική της ιστορία η Μιμή στο Ακροπόλ. Laughing
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Μαρ 29, 2017 10:26 pm
Την αγαπω!!!την αγαπωωωωω!!!τελος!!λοιπον λυπαμαι αν θα σας δυσαρεστησω,της ειπα θα μας κανεις την διαφορα βιντεο κλιπ; και μου απαντησε:Τωρα την διαφορα...δυσκολο..
Τα μεταφερω ακριβως πριν τα ξεχασω..αυτο μου ειπε!για την δευτερη σεζον ρωτησα και την κυριουλα στην εισοδο και εναν αλλο κυριο,θα παει ως τελος της επομενης σεζον
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Μαρ 29, 2017 10:27 pm
bitcoin έγραψε:Άρα θα αργήσει πολύ νέος δίσκος ή έστω νέα τραγούδια
Αφού δεν είναι καν σε διαδικασία ψαξίματος
Έχω αγχωθεί... για την πορεία της στα ραδιόφωνα, θέλω σουξέ, θέλω να κάνει χαμουλη ξανά όπως με το Χάνω εσένα
Καλό το musical αλλά δεν ξέρω πως θα εκφραστεί στα live της τελειώνοντας το
Θα ρισκάρει ή μια από τα ίδια?
Εγώ περιμένω νέο single τον Νοέμβριο.Νομίζω είναι ρεαλιστικό.
Δεν χρειάζεται να ρισκάρει στα live της.
Χρειάζεται να βρει και αυτή μια τρύπα 200-300 ατόμων και εκεί να κάνει ότι γουστάρει. Laughing
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Μαρ 29, 2017 10:30 pm
Fay259 έγραψε:λοιπον λυπαμαι αν θα σας δυσαρεστησω,της ειπα θα μας κανεις την διαφορα βιντεο κλιπ; και μου  απαντησε:Τωρα την διαφορα...δυσκολο..
akala Αντίο ''Αυτή είναι η διαφορά μας'' era. eyes
spyr3t0spap
spyr3t0spap
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2922
Join date : 09/11/2015
Age : 37
Location : Πάτρα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1999
Αγαπημένο τραγούδι: Αγάπη / Μέχρι Μάη μήνα / Χάνω Εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες / Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Μαρ 29, 2017 10:30 pm
kostasm έγραψε:@spyr3t0spap
Αλλαξα Απριλης 2012 
new era Οκτωβρης 2013

Δε Με Σταματησες Δεκεμβρης 2014
new era Νοεμβρης 2015

Αυτη Ειναι Η Διαφορα Μας Οκτωβρης 2016
 new era ?
ακολουθωντας αυτη τη λογικη φανταζομαι οτι το φθινοπωρο του 2017 προγραμματιζεται η επομενη era.

Ντενιση εε;;; ακου να δεις
οντως ειπες ηθοποιος και δε πηγε ο νους μας Oops

Ναι ok... απλά το να βγάλει καινούριο τραγούδι το Σεπτέμβρη πουχου ενώ θα εμφανιστεί σε μαγαζί τον Ιούνιο ας πούμε μου φαίνεται κάπως νωρίς. Ας βγάλει ακόμα κανα τραγούδι από τον δίσκο με κανα κλιπ που έχουμε μείνει στα 2! και ας βγάλει καινούριο τραγούδι τα Χριστούγεννα.
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31173
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Μαρ 29, 2017 10:32 pm
εγω προβλεπω ενα σινγκλ ακομα και επειτα new era
bitcoin
bitcoin
Ultra Vandicted
Ultra Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 4059
Join date : 05/02/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Θελω να σε δω/Ελα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Μαρ 29, 2017 10:32 pm
Fay259 έγραψε:Την αγαπω!!!την αγαπωωωωω!!!τελος!!λοιπον λυπαμαι αν θα σας δυσαρεστησω,της ειπα θα μας κανεις την διαφορα βιντεο κλιπ; και μου  απαντησε:Τωρα την διαφορα...δυσκολο..
Τα μεταφερω ακριβως πριν τα ξεχασω..αυτο μου ειπε!για την δευτερη σεζον ρωτησα και την κυριουλα στην εισοδο και εναν αλλο κυριο,θα παει ως τελος της επομενης σεζον

Άρα σκοπεύει να κάνει το τελευταίο τραγούδι που θα βγάλει ως single κλιπ?
:idiot:
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Μαρ 29, 2017 10:34 pm
Φιλικοτατη,πανεμορφη και εξω καρδια!!πολυ την αγαπησα!!φανερωθειτε οι αλλοι vandicted που ησασταν εκει..ακουσα να λεει καποιος να βγαλουμε μια ολοι οι vandicted μαζι...

Αρέσει στον χρήστη nihtolouloudo

Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 55825
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Μαρ 29, 2017 10:39 pm
Fay259 έγραψε:Την αγαπω!!!την αγαπωωωωω!!!τελος!!λοιπον λυπαμαι αν θα σας δυσαρεστησω,της ειπα θα μας κανεις την διαφορα βιντεο κλιπ; και μου  απαντησε:Τωρα την διαφορα...δυσκολο..
Τα μεταφερω ακριβως πριν τα ξεχασω..αυτο μου ειπε!για την δευτερη σεζον ρωτησα και την κυριουλα στην εισοδο και εναν αλλο κυριο,θα παει ως τελος της επομενης σεζον
akala akala

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
spyr3t0spap
spyr3t0spap
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2922
Join date : 09/11/2015
Age : 37
Location : Πάτρα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1999
Αγαπημένο τραγούδι: Αγάπη / Μέχρι Μάη μήνα / Χάνω Εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες / Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Μαρ 29, 2017 10:43 pm
Αααααχ πάει και η Διαφορά!!! Sad

Να πάμε μαζικά να την απειλήσουμε να κάνει κλιπ το "Κάτι πήγε λάθος" ας πούμε;;;
Γιατί αν υποπτευθώ ότι η era θα κλείσει με 2 μόνο κλιπ εκ των οποίων το ένα είναι το ΓΚΜΤ θα τρελαθώ!!! :idiot: Ventalia
avatar
Elena
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1844
Join date : 28/10/2015
Age : 23
Location : Crete

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2012
Αγαπημένο τραγούδι: Το μαξιλάρι
Αγαπημένος δίσκος: Δε με σταμάτησες

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Re: Mamma mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Μαρ 29, 2017 10:48 pm
Καλά παιδιά οκ μπορεί νναμη κάνει clip τη Διαφορα, θα κάνει το επόμενο,μεθεπόμενο.
Άλλο ένα θακανει πιστεύω,αποκλείεται να μείνει στα 2.
Είπε "τώρα (τη Διαφορα (?) ...δύσκολο". Εγώ κατάλαβα ότι είναι αργά πλεον να κάνει για ΑΥΤΟ το τραγούδι.
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6416
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Μαρ 29, 2017 10:52 pm
Πάει και η διαφορά λοιπόν.
Αντε να πει Κάτι πήγε λάθος ή Ότι θες γεννιέται τωρα στα vma το καλοκαίρι και τέλος.

Ενδιαφέρον έχει για μενα μετά το φετινό τι θα κρατήσει στα live της.Νομιζω μονο το ΠΝΔ.
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Μαρ 29, 2017 10:53 pm
Παιδιά έχει τελειώσει ο δίσκος για την Δέσποινα εδώ και μήνες.
Ας το αποδεχτούμε και εμείς πια.
Στην καλύτερη περίπτωση περιμένω μια εμφάνιση στα βραβεία mad με Διαφορά ή επόμενο single από τον δίσκο.
Μεγάλη επιτυχία πάντως μην περιμένετε πια από αυτό το άλμπουμ.
Έχουν περάσει μήνες από την κυκλοφορία του,βγήκαν τα πιο δυνατά κομμάτια και η Δέσποινα δεν ενδιαφέρεται και πολύ...
bitcoin
bitcoin
Ultra Vandicted
Ultra Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 4059
Join date : 05/02/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Θελω να σε δω/Ελα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Μαρ 29, 2017 10:55 pm
Αφού δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει κλιπ και single τα Κλειδιά (μήπως θα έπρεπε?) για εμένα τελειώνει εδώ το cd γιατί δεν θεωρώ πως έχει κάποιο άλλο μεγάλη δυναμική
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6416
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Μαρ 29, 2017 10:59 pm
bitcoin έγραψε:Αφού δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει κλιπ και single τα Κλειδιά (μήπως θα έπρεπε?) για εμένα τελειώνει εδώ το cd γιατί δεν θεωρώ πως έχει κάποιο άλλο μεγάλη δυναμική

Ίσως το κάτι πηγε λάθος.Προσωπικα δεν....αλλα άρεσε στους φανς οταν βγήκε σχεδόν μαζικά.
spyr3t0spap
spyr3t0spap
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2922
Join date : 09/11/2015
Age : 37
Location : Πάτρα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1999
Αγαπημένο τραγούδι: Αγάπη / Μέχρι Μάη μήνα / Χάνω Εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες / Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Μαρ 29, 2017 11:02 pm
Liakoman έγραψε:Ενδιαφέρον έχει για μενα μετά το φετινό τι θα κρατήσει στα live της.Νομιζω μονο το ΠΝΔ.

nteni Απαπα καλέ, τι λες; Επιβάλλεται να κρατήσει τουλάχιστον ΠΝΔ, Κλειδιά, Μαξιλάρι και γιατί όχι και τη Διαφορά.
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Μαρ 29, 2017 11:04 pm
Liakoman έγραψε:
bitcoin έγραψε:Αφού δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει κλιπ και single τα Κλειδιά (μήπως θα έπρεπε?) για εμένα τελειώνει εδώ το cd γιατί δεν θεωρώ πως έχει κάποιο άλλο μεγάλη δυναμική

Ίσως το κάτι πηγε λάθος.Προσωπικα δεν....αλλα άρεσε στους φανς οταν βγήκε σχεδόν μαζικά.
Εμένα μου αρέσει αλλά δε νομίζω πως θα έκανε ωραίο κλιπ με αυτό το κομμάτι.
Φαντάζομαι θα είχαμε ένα 2ο Για κακή μου τύχη.Άσε που δε νομίζω να δώσει σε αυτή την φάση χρήματα για κλιπ η Heaven οπότε μοιραία ξέρεις που οδηγούμαστε. Laughing
bitcoin
bitcoin
Ultra Vandicted
Ultra Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 4059
Join date : 05/02/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Θελω να σε δω/Ελα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Μαρ 29, 2017 11:23 pm
Liakoman έγραψε:
bitcoin έγραψε:Αφού δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει κλιπ και single τα Κλειδιά (μήπως θα έπρεπε?) για εμένα τελειώνει εδώ το cd γιατί δεν θεωρώ πως έχει κάποιο άλλο μεγάλη δυναμική

Ίσως το κάτι πηγε λάθος.Προσωπικα δεν....αλλα άρεσε στους φανς οταν βγήκε σχεδόν μαζικά.

Δεν είναι κακό αλλά δεν νομίζω να έχει κάποια αξιόλογη δυναμική
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6416
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Μαρ 29, 2017 11:34 pm
spyr3t0spap έγραψε:
Liakoman έγραψε:Ενδιαφέρον έχει για μενα μετά το φετινό τι θα κρατήσει στα live της.Νομιζω μονο το ΠΝΔ.

nteni Απαπα καλέ, τι λες; Επιβάλλεται να κρατήσει τουλάχιστον ΠΝΔ, Κλειδιά, Μαξιλάρι και γιατί όχι και τη Διαφορά.

Δεν το νομιζω.
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Μαρ 30, 2017 1:06 am
Για να γραψω αναλυτικά για τη βραδια μου,απλά τελεια ακόμα μια φορα..Η παράσταση τριωρη,χορταστική και ακόμα πιο "φυσικες" οι ερμηνείες των πρωταγωνιστών με εξαίρεση τον Άρη ο οποίος ακόμα δεν με πείθει στην ερμηνεία του.Από γνωστούς ήταν η Μάνια Ντελλου με την Έλενα Τσάφου (γυναικα του Μιλαν Τομιτς) και η Ντενίση που όολοι αυτοί προηγήθηκαν και μιλουσαν μαζί της μέσα και μετά βγηκε φουαγιε το Δεσποινάκι..Βγήκε με δυο παιδιά,ενα αγόρι και ένα κορίτσι γυρω στα 30,και μου κανε εντύπωση που οταν μας είδε να την περιμένουμε είπε στα δυο αυτά παιδια:ώπα,τωρα θα περιμενετε..
Φωτογραφήθηκε και μίλησε με όλους,τα μικρά παιδάκια τα φιλούσε μετά τη φωτό,ευγενέστατη,της είπα συγχαρητήρια,οτι της παει πολύ κλπ,την ρωτησα αν θα μας κάνει την διαφορά και είπε δύσκολο,της θύμησα κάποιες συναυλίες που την έχω δει και κατάλαβε ότι είμαι παλιά καραβάνα.. :D :D
Για την παρασταση ρώτησα και εναν κύριο με γυαλιά στην πόρτα (οχι ο Ταγαρης,αυτον τον ξερω) και ρώτησα και την κυριούλα λίγο μετά,δευτερη σεζόν ολη και ΙΣΩΣ περιοδεία το επομενο καλοκαίρι..
Κατα τα άλλα μου κανε εντυπωση ότι ηταν Τεταρτη που ειχε το ιδιο εισητηριο 20 ευρω,σχολείο δεν είχε και εξώστης και κατω πλαινα καθισματα ήταν κενά..Ομολογώ ότι δεν περίμενα να δω κενα καθισματα αλλά οκ δικαιολογείται,φτάνει Πάσχα,σχολεία δεν ερχονται τώρα εκδρομές,κλπ..
αυτά από μενα..τελος για φέτος το Ακροπόλ,το καλοκαιρι σε συναυλια τώρα!

Αρέσει στον χρήστη nihtolouloudo

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης