Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Christina Aguilera

+21
greggel1982
manos
Antonius
Liakoman
Steliosg
Filippos
Chronis
filis
oberlina
Kostas_1
Adamos
n1kos
Kostas Vandakias
bitcoin
spyr3t0spap
neereaux
dimosf1
Leonidas
thebest20
stelios
themisDV92
25 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15165
Join date : 12/12/2020

pride - Christina Aguilera - Σελίδα 24 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Αυγ 05, 2022 7:03 pm
Καλά η Κριστινά δεν κινήθηκε ποτέ στρατηγικά και σίγουρα δεν την ενδιαφέρει να κάνει κάτι τέτοιο τώρα. Δεν ήταν για την Μπριτνει το shade  Ventalia Εγώ βλέπω πολύ charity στην Μιμίκα Smile
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16406
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

pride - Christina Aguilera - Σελίδα 24 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Αυγ 05, 2022 7:24 pm
Αφού η Μιμικα ήταν το απόλυτο είδωλό της όταν ήταν μικρή, τι να κάνουμε  Ventalia
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15165
Join date : 12/12/2020

pride - Christina Aguilera - Σελίδα 24 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Αυγ 05, 2022 7:32 pm
μετά την γνωρισε από κοντά και έπαψε να είναι το είδωλο της 😂😂😂😂

Αρέσει στον χρήστη Kostas_1

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16406
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

pride - Christina Aguilera - Σελίδα 24 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Αυγ 05, 2022 7:43 pm
oberlina έγραψε:μετά την γνωρισε από κοντά και έπαψε να είναι το είδωλο της 😂😂😂😂
Μάλλον θα περίμενε να της υποκλιθεί η Mariah. Ποντάρω στο ότι την πλησίασε με το φημολογούμενο attitude της αγενούς και ψωνισμένης που είχε η Xtina. Laughing
Την Britney γιατί την λατρεύει η Mimi και αντιστρόφως ;
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15165
Join date : 12/12/2020

pride - Christina Aguilera - Σελίδα 24 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Αυγ 05, 2022 8:09 pm
Η Κριστίνα το 2017 για την Whitney 
"meeting her in person, she was always so kind and so warm and she didn't have to be. Many times when you meet your idol they are not that way. I remember her being such a bright light to me as an upcoming singer and that meant everything to me. She was so kind and so supportive." 
Η Μιμίκα αποτελεί κυριολεκτικά την μόνη acclaimed vocal queen εκείνης της εποχής που από ξεκάθαρο κόμπλεξ δεν έχει παραδεχτεί το αυτονόητο... ότι η Κριστίνα είναι μια σπουδαία φωνή. Η xtina έχει αποδείξει τον χαρακτήρα της πλέον και όλα αυτά που γραφόντουσαν τότε ίσχυαν ή όχι. Ο χρόνος είναι πάντα η μεγαλύτερη αλήθεια.
Τώρα μην μου αρχίζεις με την Μπρίτνει. Καλά να είναι η κοπέλα αλλά αν ένα πράγμα είναι σίγουρα το αδύνατο σημείο της είναι το judgement of character.
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16406
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

pride - Christina Aguilera - Σελίδα 24 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Αυγ 05, 2022 8:32 pm
Δεν θα το έλεγα αν το μοναδικό μπιφ της Xtina ήταν με την Mimi, η κοπέλα όμως είχε ανοίξει μπιφ με όλες. Κυριολεκτικά με την κάθε άκυρη, μέχρι και με την Kelly Osbourne.
Ακόμη και για την ιέρεια της Αμερικής Bey είχε πει ότι δεν είναι artist αλλά απλή performer - fake and superficial. Αλλά αυτό δεν είναι κόμπλεξ. Laughing
Δέχομαι ότι με το πέρασμα του χρόνου μπορεί να ωρίμασε και να τα άφησε αυτά στο παρελθόν, αλλά αυτό δεν σημαίνει πως δεν έγιναν ή ότι σβήνονται.
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31562
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

pride - Christina Aguilera - Σελίδα 24 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Αυγ 05, 2022 8:41 pm
Filippos έγραψε:
oberlina έγραψε:μετά την γνωρισε από κοντά και έπαψε να είναι το είδωλο της 😂😂😂😂
Μάλλον θα περίμενε να της υποκλιθεί η Mariah. Ποντάρω στο ότι την πλησίασε με το φημολογούμενο attitude της αγενούς και ψωνισμένης που είχε η Xtina. Laughing
Την Britney γιατί την λατρεύει η Mimi και αντιστρόφως ;

Μη λες αυτο το λέξη. Νινο πονάει.
Μια μελανή σελίδα στη ζωή της Brit, προχωράμε telephone

Αρέσει στους χρήστες Filippos και oberlina

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16406
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

pride - Christina Aguilera - Σελίδα 24 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Αυγ 05, 2022 9:17 pm
Kostas_1 έγραψε:
Filippos έγραψε:
oberlina έγραψε:μετά την γνωρισε από κοντά και έπαψε να είναι το είδωλο της 😂😂😂😂
Μάλλον θα περίμενε να της υποκλιθεί η Mariah. Ποντάρω στο ότι την πλησίασε με το φημολογούμενο attitude της αγενούς και ψωνισμένης που είχε η Xtina. Laughing
Την Britney γιατί την λατρεύει η Mimi και αντιστρόφως ;

Μη λες αυτο το λέξη. Νινο πονάει.
Μια μελανή σελίδα στη ζωή της Brit, προχωράμε telephone
pride - Christina Aguilera - Σελίδα 24 200.gif?cid=b86f57d3lu78unw99f328g2752rr43nqt2u7gegxp1hnuotc&rid=200
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15165
Join date : 12/12/2020

pride - Christina Aguilera - Σελίδα 24 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Αυγ 05, 2022 9:27 pm
Filippos έγραψε:Δεν θα το έλεγα αν το μοναδικό μπιφ της Xtina ήταν με την Mimi, η κοπέλα όμως είχε ανοίξει μπιφ με όλες. Κυριολεκτικά με την κάθε άκυρη, μέχρι και με την Kelly Osbourne.
Ακόμη και για την ιέρεια της Αμερικής Bey είχε πει ότι δεν είναι artist αλλά απλή performer - fake and superficial. Αλλά αυτό δεν είναι κόμπλεξ. Laughing
Δέχομαι ότι με το πέρασμα του χρόνου μπορεί να ωρίμασε και να τα άφησε αυτά στο παρελθόν, αλλά αυτό δεν σημαίνει πως δεν έγιναν ή ότι σβήνονται.

Αν το δεχόσουν δεν θα αναφερόσουν συνέχεια στο catty παρελθόν της λες και όλες τότε δεν ήταν shady προς όλες. 
Απλά σε συμφέρει να αναφέρεσαι στο παρελθόν γιατί η Μιμίκα ζει ακόμα εκεί ενώ η Κριστίνα όπως δείχνει έχει προχωρήσει και ωριμάσει για τα καλά. Δεν έμεινε στα μυαλά που είχε στα 22 της. Πολλά από όσα γραφόντουσαν στα περιοδικά ήταν παραφράσεις γιατί η christina τότε ήταν η villain (όπως και πάντα είναι... θα γράψω ένα hot take μια μέρα για αυτό.) Με την Beyonce πάντα είχαν τις καλύτερες σχέσεις. Οι Destiny's child έκαναν opening στο πρώτο της Tour. Γνωρίζονται προσωπικά και πάντα έλεγε τα καλύτερα η μια για την άλλη. Thank you next. 

Καλά αυτό για την Osbourne τερμα ακυρο γιατί η Osbourne είχε και έχει αρρωστημένη εμμονή με την Κριστίνα. Είπε χοντράδες που δεν λέγονται για καμία γυναίκα. Εμετικός άνθρωπος!
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16406
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

pride - Christina Aguilera - Σελίδα 24 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Αυγ 05, 2022 9:46 pm
Μα εσείς επαναλαμβάνετε διαρκώς ότι η Mariah ζει στο παρελθόν, έτσι απλά για να το πείτε. Χωρίς να αναφέρετε κάποιο παράδειγμα που να αποδεικνύει την shady συμπεριφορά της. 
Απλά είστε biased λόγω των μπιφ με Xtina και JLo στο παρελθόν που απ' ό,τι φαίνεται ούτε εσείς είστε διατεθειμένοι να αφήσετε να ξεχαστεί. Laughing

Διαφωνεί ο χρήστης Kostas_1

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15165
Join date : 12/12/2020

pride - Christina Aguilera - Σελίδα 24 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Αυγ 05, 2022 10:15 pm
Από το γεγονός ότι προσέχει να μην αναφέρει καν τα ονόματα τους λες και είναι ο Βόλντεμορ και ότι δεν μπορεί να πει ούτε μισή καλη κουβέντα από ευγένεια και μόνο δεν δείχνει κάποιο κόμπλεξ; 

Είναι full shady ακόμα και τώρα. 
Σπόιλερ:
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15165
Join date : 12/12/2020

pride - Christina Aguilera - Σελίδα 24 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Αυγ 05, 2022 10:18 pm
Μέχρι και αυτά που λέει για Ariana είναι full shady. Μετά βέβαια ξαφνικά την αγάπησε και αυτή.
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16406
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

pride - Christina Aguilera - Σελίδα 24 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Αυγ 05, 2022 10:54 pm
Δεν βλέπω κάτι shady. Ίσα ίσα επεξηγεί πώς ακριβώς εννοούσε το "I don't know her" για JLo.
Και στο κλιπ για Xtina λέει και την ατάκα του τραγουδιού στο τέλος. Σόρρυ αλλά ούτε εγώ θα συμπαθούσα κάποια που δημοσίως την είχε πει medicated και είχε θίξει ένα τόσο σοβαρό θέμα υγείας. Κακά τα ψέματα η Xtina ξέφευγε πολύ με κάποιες δηλώσεις της στο παρελθόν.
Με Ariana το έλυσαν μεταξύ τους και πλέον έχουν άριστες σχέσεις ανταλλάσσοντας tweets αγάπης.
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15165
Join date : 12/12/2020

pride - Christina Aguilera - Σελίδα 24 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Αυγ 05, 2022 11:17 pm
Οκ, διαφωνούμε καθώς εγώ βλέπω (ειδικά στα δυο πρώτα κλιπ) φοβερό υφος και shady διάθεση.
Δεν είπα ότι πρέπει να την συμπαθήσει... και η xtina δεν νομίζω να την συμπαθεί για αντίστοιχους λογους. Ωστόσο δεν την ενδιαφέρει πλέον να είναι shady και να μειώσει καμία. Μεγάλωσε, μετάνιωσε, κατάλαβε πολλά πράγματα, άλλαξε και έγινε καλυτερος και ισορροπημένος ανθρωπος. Δεν θα πιάσω μια μια τις ατάκες τους γιατί για εμενα ολες είχαν πει χοντραδες και δεν οφελεί κάπου αυτή η συζήτηση. Αυτό που δεν μου αρέσει στην Mariah είναι ότι δεν βλέπω κάποια μετάνοια ή αλλαγή σε αυτά που λέει. Τεσπα είναι πολύ μεγάλη συζήτηση για αυτό το thread. Θα περιμένω να δω χριστουγεννιάτικη λίστα της Mariah που να περιέχει μέσα κομμάτι από το My kind of Christmas της Κριστινα
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15165
Join date : 12/12/2020

pride - Christina Aguilera - Σελίδα 24 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Αυγ 06, 2022 3:26 pm
Στο Ο2 εχθές  77717810

pride - Christina Aguilera - Σελίδα 24 Fzz1xv10

LEGEND


Σπόιλερ:

Σπόιλερ:
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15165
Join date : 12/12/2020

pride - Christina Aguilera - Σελίδα 24 Empty Απ: Christina Aguilera

Κυρ Αυγ 07, 2022 10:12 pm
Τελείωσε το mini tour της εχθές με το Pride στο Brighton. Έγινε πανικός! Είχε τρελό κόσμο.. υπολογίζουν κοντά στα 80,000 άτομα. Είχε τόσο πολύ κόσμο που είχαν οθόνες στο πλαϊνά γιατί ο κόσμος που ήταν πίσω δεν έβλεπε τις οθόνες μπροστά. 

Fighter και η Ella Henderson  Ventalia

Μέσα σε ένα ΣΚ τραγούδησε στην Αγγλία σε 100,000 άτομα και sold out events... 25+ χρόνια στην καριέρα της. Άμα αυτό δεν είναι legend behavior, δεν ξέρω τι είναι.

pride - Christina Aguilera - Σελίδα 24 44eb4710
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15165
Join date : 12/12/2020

pride - Christina Aguilera - Σελίδα 24 Empty Απ: Christina Aguilera

Κυρ Αυγ 14, 2022 1:53 am
pride - Christina Aguilera - Σελίδα 24 Faems010
pride - Christina Aguilera - Σελίδα 24 Faems011
pride - Christina Aguilera - Σελίδα 24 Faems012
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16406
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

pride - Christina Aguilera - Σελίδα 24 Empty Απ: Christina Aguilera

Κυρ Αυγ 14, 2022 5:53 pm
@Oberlina με την Mary J Blige τι παίχτηκε και την σιχαίνεται ; Ventalia
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15165
Join date : 12/12/2020

pride - Christina Aguilera - Σελίδα 24 Empty Απ: Christina Aguilera

Κυρ Αυγ 14, 2022 5:55 pm
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15165
Join date : 12/12/2020

pride - Christina Aguilera - Σελίδα 24 Empty Απ: Christina Aguilera

Κυρ Αυγ 14, 2022 6:00 pm
Filippos έγραψε:@Oberlina με την Mary J Blige τι παίχτηκε και την σιχαίνεται ; Ventalia

Είχαν συναντηθεί κάπου και δεν τα είχαν πάει καλά. Η Mary την έκραζε.... είναι από τις λίγες περιπτώσεις τότε που νομίζω η Κριστίνα δεν έχει απαντήσει ποτέ. Οπότε το θέμα έμεινε σε ότι είχε πει η Mary... ότι όταν συναντήθηκαν της έδωσε το χέρι της να της το φιλήσει.  Hysterical  Τώρα οκ, δεν μπορώ να ξέρω τι έγινε και πως.

Έχω την εντύπωση ότι τα είχαν βρει μετά γιατί κάλεσε την Κριστίνα να τραγουδήσει σε ένα φιλανθρωπικό που διοργάνωνε.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης