Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αν η Δέσποινα πήγαινε Eurovision

+17
Kostas_1
zl1
Chronis
nihtolouloudo
Stavros
skydive
Nikovandis_fe
Filippos
kinop
Liakoman
dimosf1
manos
spyr3t0spap
Steliosg
Lefteris
Giotis
Leonidas
21 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
S...K
S...K
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1366
Join date : 10/09/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2000
Αγαπημένο τραγούδι: Κάνε Κάτι, κάποιες φορές, Μια Ανάσα Μακριά Σου, Χάνω Εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Γειά

Αν η Δέσποινα πήγαινε Eurovision - Σελίδα 3 Empty Απ: Αν η Δέσποινα πήγαινε Eurovision

Κυρ Νοε 29, 2020 10:55 pm
Θα ήθελα να πάει την περίοδο 2001 - 2004 όπως έχει γραφτεί πιο πάνω. Σίγουρα με τραγούδι dance όπως το τι κάνω μόνη μου η και όλο λείπεις που είναι ατμόσφαιρικο και σίγουρα τον Φωκά Ευαγγέλινο να σκηνοθετεί και χορογραφει το τραγούδι. Με πολλούς χορευτές εννοείται στη σκηνή και με πολλά σκηνικά όπως το REX show τέτοια φάση.

Αρέσει στον χρήστη nihtolouloudo

Lefteris
Lefteris
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6047
Join date : 30/10/2015
Age : 35
Location : Aθηνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Μάσκα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Αν η Δέσποινα πήγαινε Eurovision - Σελίδα 3 Empty Απ: Αν η Δέσποινα πήγαινε Eurovision

Κυρ Νοε 29, 2020 11:01 pm
Gia και Jambi. Επικες χορογραφιες και στα δυο τραγουδια

______________________
Ya Habibi

Αρέσει στον χρήστη nihtolouloudo

avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Αν η Δέσποινα πήγαινε Eurovision - Σελίδα 3 Empty Απ: Αν η Δέσποινα πήγαινε Eurovision

Κυρ Νοε 29, 2020 11:02 pm
Adamos έγραψε:Η Άννα θεωρώ πως στάθηκε και άτυχη λόγω του ότι είχαμε κερδίσει την χρονιά πριν.
Επίσης είχε και ένα θέμα με την φωνή της αν δεν κάνω λάθος.

Το τραγούδι εμένα μου άρεσε πολύ. Πιστεύω μια 5-6αδα της άξιζε. Αν στηνόταν και καλύτερα το τραγούδι θα ήταν στα +++ της.

Το τραγούδι πολύ ωραίο, θα μπορούσε να ήταν καλύτερη φωνητικά και να μετριάσει λίγο το πολύ χαρακτηριστικό της στυλ ώστε να είναι πιο friendly για τον διαγωνισμό. Η σκηνική παρουσία δεν μου άρεσε. Σε καμία περίπτωση δεν θα έβγαινε πρώτη όμως και ήταν πολύ λάθος όποιου την έκανε να το πιστέψει αυτό.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Αν η Δέσποινα πήγαινε Eurovision - Σελίδα 3 Empty Απ: Αν η Δέσποινα πήγαινε Eurovision

Κυρ Νοε 29, 2020 11:04 pm
Το Όλο Λείπεις όντως και εμένα θα μου άρεσε.
Adamos
Adamos
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2767
Join date : 06/06/2017

Αν η Δέσποινα πήγαινε Eurovision - Σελίδα 3 Empty Απ: Αν η Δέσποινα πήγαινε Eurovision

Κυρ Νοε 29, 2020 11:04 pm
oberlinmix έγραψε:
Adamos έγραψε:Η Άννα θεωρώ πως στάθηκε και άτυχη λόγω του ότι είχαμε κερδίσει την χρονιά πριν.
Επίσης είχε και ένα θέμα με την φωνή της αν δεν κάνω λάθος.

Το τραγούδι εμένα μου άρεσε πολύ. Πιστεύω μια 5-6αδα της άξιζε. Αν στηνόταν και καλύτερα το τραγούδι θα ήταν στα +++ της.

Το τραγούδι πολύ ωραίο, θα μπορούσε να ήταν καλύτερη φωνητικά και να μετριάσει λίγο το πολύ χαρακτηριστικό της στυλ ώστε να είναι πιο friendly για τον διαγωνισμό. Η σκηνική παρουσία δεν μου άρεσε. Σε καμία περίπτωση δεν θα έβγαινε πρώτη όμως και ήταν πολύ λάθος όποιου την έκανε να το πιστέψει αυτό.
Οι στοιχηματικές εταιρείες την είχαν στην 2η θεση για αρκετό καιρό, ενώ λίγο πριν τον τελικό ήταν στην τελική 5άδα. Οπότε ήταν τα γενικότερα vibes (το ίδιο ίσχυε και στην περίπτωση του Σάκη το 2009).
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31587
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Αν η Δέσποινα πήγαινε Eurovision - Σελίδα 3 Empty Απ: Αν η Δέσποινα πήγαινε Eurovision

Κυρ Νοε 29, 2020 11:07 pm
Μολις προχθες μια φιλη μου αφου αποθεωσε το Τσιγαρο με ρωτησε 'μα πως γινεται αυτη η γυναικα με τοσο μεγαλη καριερα να μην πηγε ποτε στην γιουροβιζιον;'
Εγω παντως πλεον το βρισκω καλυτερο που δεν πηγε. Εκανε πραγματα εξω χωρις αυτην και αυτο σιγουρα ειναι τεραστιο κατορθωμα.

Αρέσει στους χρήστες Leonidas, teo, nihtolouloudo και Antonius

avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Αν η Δέσποινα πήγαινε Eurovision - Σελίδα 3 Empty Απ: Αν η Δέσποινα πήγαινε Eurovision

Κυρ Νοε 29, 2020 11:10 pm
Οι στοιχηματικές στοχεύουν στο να παίρνουν τα λεφτά του κόσμου όχι να προβλέπουν αποτελέσματα. Τέσπα μην μιλάμε τσάμπα για Άννα εδω. Ήταν μια πολύ ωραία εμφάνιση, αξιοπρεπέστατη και το κοινό της χάρισε φοβερό feedback. Αν είχε πάει η Δέσποινα με το Jambi τότε θα είχε μπει 5αδα.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Αν η Δέσποινα πήγαινε Eurovision - Σελίδα 3 Empty Απ: Αν η Δέσποινα πήγαινε Eurovision

Κυρ Νοε 29, 2020 11:13 pm
Kostas_1 έγραψε:Μολις προχθες μια φιλη μου αφου αποθεωσε το Τσιγαρο με ρωτησε 'μα πως γινεται αυτη η γυναικα με τοσο μεγαλη καριερα να μην πηγε ποτε στην γιουροβιζιον;'
Εγω παντως πλεον το βρισκω καλυτερο που δεν πηγε. Εκανε πραγματα εξω χωρις αυτην και αυτο σιγουρα ειναι τεραστιο κατορθωμα.

Ναι συμφωνώ...ΑΛΛΑ δεν θα θέλατε να την καμαρώσετε σε μια τέτοια σκήνη, με φωτά χαμό, σε HD ποιότητα βίντεο, να την σχολιάζουν τα wiwiblogs, να λένε "ντεσπίνα βαντί κουίν" οι ξένοι και όλη η Ελλάδα να περιμένει να δει Βανδή το βράδυ; Εγώ πολύ θα το ήθελα.
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6419
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Αν η Δέσποινα πήγαινε Eurovision - Σελίδα 3 Empty Απ: Αν η Δέσποινα πήγαινε Eurovision

Κυρ Νοε 29, 2020 11:22 pm
Χαίρομαι που δεν πήγε ποτέ.Δεν είχε να της δώσει τίποτα ο διαγωνισμός που δεν το είχε ήδη.Μονο θα του έδινε.

Και στη σκέψη μόνο ότι θα περνούσε από κόσκινο από τα κίτρινα δελτία του σταρ και τα λαϊκά δικαστήρια των μεσημεριαναδικων των 00s, ενισχυεται ακόμη περισσότερο το σκεπτικό μου.

Αρέσει στους χρήστες Leonidas, Filippos, surgeon, teo, Steliosg και nihtolouloudo

nihtolouloudo
nihtolouloudo
Hyper Vandicted
Hyper Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 3229
Join date : 02/08/2019
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Γεια , Θέλω να σε δω , Έφυγες , Υποφέρω , Αυτή είναι η Διαφορά μας
Αγαπημένος δίσκος: Γεια , Το Δικό μου Σινεμά

Αν η Δέσποινα πήγαινε Eurovision - Σελίδα 3 Empty Απ: Αν η Δέσποινα πήγαινε Eurovision

Δευ Νοε 30, 2020 11:45 am
Επειδή επαναφέρατε το θέμα θα ξαναπώ τη γνώμη μου : Καλύτερα που δεν πήγε στη Eurovision γιατί αφενός ήδη είχε αποκτήσει δόξα και επιτυχία και αφετέρου δεν θα χρειαζόταν όπως είπε και ο @Liakoman να περνάει από το κόσκινο των λαϊκών δικαστηρίων των κίτρινων εκπομπών του Star ... Θα έκανε μεγάλο κακό στην εικόνα της , πιστεύω ... Ιδανικά για μένα αν τα έφερνε αλλιώς η ζωή και πήγαινε Eurovision θα ήθελα να πήγαινε την περίοδο 2001-2004 με τραγούδι του στυλ των Υποφέρω , Γεια , Opa Opa και με εντυπωσιακή χορογραφία από τον Φωκά Ευαγγελινό και σόου όπως στο Rex ...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Αν η Δέσποινα πήγαινε Eurovision - Σελίδα 3 Empty Απ: Αν η Δέσποινα πήγαινε Eurovision

Δευ Νοε 30, 2020 2:31 pm
Εγώ μιλάω για να πάει τώρα... τότε προφανως ούτε καν

Kwngr1
Kwngr1
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 933
Join date : 12/09/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος:

Αν η Δέσποινα πήγαινε Eurovision - Σελίδα 3 Empty Απ: Αν η Δέσποινα πήγαινε Eurovision

Πεμ Ιαν 06, 2022 9:33 pm
Αφού δεν πήγε τότε τώρα ούτε καν
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης