Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Vandicted Tribute

+13
lafas
GioZ
thebest20
manos
Lefteris
dimosf1
n1kos
Giotis
Chronis
Filippos
ewo
Leonidas
Liakoman
17 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
n1kos
n1kos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6821
Join date : 28/10/2015
Location : Θεσσαλονικη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Όλο λείπεις
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Vandicted Tribute - Σελίδα 3 Empty Απ: Vandicted Tribute

Τρι Μάης 05, 2020 1:42 pm
Τα βραβεία αυτά ήταν καθαρά βισσικα γι ' αυτό και δε πήγαινε ποτέ η Δέσποινα... Και καλά έκανε γιατί τα έπαιρνε όλα η Βίσση και υπήρχε γενικότερα μια διάθεση και ένα κλίμα υπέρ της... Θυμάμαι για τραγουδι 10ετιας είχαν βραβεύσει το Δε θέλω να ξέρεις από το πουθενά, μόνοι τους!
Ψήφιζα σαν μανιακός τότε, νομίζω έστελνες γράμμα με τη ψηφοφορία σου! Μαζί με 2 φίλους μου πρέπει να είχαμε αγοράσει όλα τα ποπ Κορν από όλα τα γύρω χωριά για να έχουμε πιο πολλά αποκόμματα! Θεέ μου!
Τι ηδονή μόλις άκουγες Δέσποινα αντί για Βίσση και γελούσες σαν τη Τουλα απ το είσαι το ταίρι μου σκεπτόμενος τις φάτσες τους εκείνη την ώρα!
Τα βασικά βραβεία τραγουδίστρια της χρονιάς, δίσκος της χρονιάς κλπ όταν ήταν Βίσση Δέσποινα μαζί τα έπαιρνε φυσικά η Βίσση γιατί ήταν και η μόνη που θα ήταν στάνταρ εκεί για να το παραλάβει ...
Μόνο μία χρονιά και η τελευταία των Ποπ Κορν, το 2002, η Δέσποινα πήρε επιτέλους καλύτερο δίσκο για το Γειά και τραγουδίστρια της χρονιάς με Αννουλα και Καιτουλα στις υποψηφιότητες!
Δεν έγιναν ποτέ αυτά τα Ποπ Κορν, μόνο είχαν δημοσιεύσει στο περιοδικό τους τους νικητές!
Φανταστείτε τι χαμος θα γινόταν αν ακουγόταν για 1η φορά τραγουδίστρια της χρονιάς Δέσποινα και όχι Άννα!

Αρέσει στον χρήστη Diafora_

filis
filis
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 992
Join date : 21/09/2019

Vandicted Tribute - Σελίδα 3 Empty Απ: Vandicted Tribute

Τρι Μάης 05, 2020 1:50 pm
Τελευταία χρονιά των Ποπ Κορν ήταν αυτή του 2000. Το 2001 το περιοδικό άλλαξε ιδιοκτησία και ενώ είχαν ανακοινώσει ότι θα γίνουν κανονικά, είχαν βγάλει υποψηφιότητες και θα τα έδειχνε ο Alpha με παρουσιάστρια την Κορομηλά ακυρώθηκαν επειδή ξεκίνησαν τα Αρίων στο Mega. Μετά από λίγους μήνες έκλεισε και το περιοδικό.
Το Δε θέλω να ξέρεις είχε βγει τραγούδι της δεκαετίας μετά από ψηφοφορία των ακροατών του Sfera.
greggel1982
greggel1982
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2270
Join date : 23/02/2017

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996 και Εσενα Περιμένω
Αγαπημένο τραγούδι: Θα Θελα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Vandicted Tribute - Σελίδα 3 Empty Απ: Vandicted Tribute

Τρι Μάης 05, 2020 3:42 pm
n1kos έγραψε:Τα βραβεία αυτά ήταν καθαρά βισσικα γι ' αυτό και δε πήγαινε ποτέ η Δέσποινα... Και καλά έκανε γιατί τα έπαιρνε όλα η Βίσση και υπήρχε γενικότερα μια διάθεση και ένα κλίμα υπέρ της... Θυμάμαι για τραγουδι 10ετιας είχαν βραβεύσει το Δε θέλω να ξέρεις από το πουθενά, μόνοι τους!
Ψήφιζα σαν μανιακός τότε, νομίζω έστελνες γράμμα με τη ψηφοφορία σου! Μαζί με 2 φίλους μου πρέπει να είχαμε αγοράσει όλα τα ποπ Κορν από όλα τα γύρω χωριά για να έχουμε πιο πολλά αποκόμματα! Θεέ μου!
Τι ηδονή μόλις άκουγες Δέσποινα αντί για Βίσση και γελούσες σαν τη Τουλα απ το είσαι το ταίρι μου σκεπτόμενος τις φάτσες τους εκείνη την ώρα!
Τα βασικά βραβεία τραγουδίστρια της χρονιάς, δίσκος της χρονιάς κλπ όταν ήταν Βίσση Δέσποινα μαζί τα έπαιρνε φυσικά η Βίσση γιατί ήταν και η μόνη που θα ήταν στάνταρ εκεί για να το παραλάβει ...
Μόνο μία χρονιά και η τελευταία των Ποπ Κορν, το 2002, η Δέσποινα πήρε επιτέλους καλύτερο δίσκο για το Γειά και τραγουδίστρια της χρονιάς με Αννουλα και Καιτουλα στις υποψηφιότητες!
Δεν έγιναν ποτέ αυτά τα Ποπ Κορν, μόνο είχαν δημοσιεύσει στο περιοδικό τους τους νικητές!
Φανταστείτε τι χαμος θα γινόταν αν ακουγόταν για 1η φορά τραγουδίστρια της χρονιάς Δέσποινα και όχι Άννα!

In Pop Corns defence, η Δεσποινα βραβευτηκε καλυτερη γυναικεια ερμηνια, και καλυτερη σκηνικη παρουσια το 1999(νομιζω ηταν και η Βισση ανθυποψηφια). Οπως και να χει τις χρονιες 1995-1999 σιγουρα η Βισση ηταν πιο δημοφιλης, αφου τοτε το 1998 και μετα εκανε το μεγαλο μπαμ η Δεσποινα.
n1kos
n1kos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6821
Join date : 28/10/2015
Location : Θεσσαλονικη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Όλο λείπεις
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Vandicted Tribute - Σελίδα 3 Empty Απ: Vandicted Tribute

Τρι Μάης 05, 2020 4:35 pm
Δε θυμάμαι γι ' αυτές τις κατηγορίες αλλά για καλύτερος δίσκος τραγουδίστρια κλπ τα έπαιρνε η Βίσση πάντα
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Vandicted Tribute - Σελίδα 3 Empty Απ: Vandicted Tribute

Δευ Αυγ 10, 2020 1:08 pm
Toν Νοέμβριο του 1999 η Δέσποινα σε συνέντευξη της στο tv zapping αναφερόμενη στο δίσκο έλεγε ότι θα έχει 13 τραγούδια.
Vandicted Tribute - Σελίδα 3 11732010
Vandicted Tribute - Σελίδα 3 11730510
Vandicted Tribute - Σελίδα 3 11731210
Vandicted Tribute - Σελίδα 3 11730511

Αρέσει στον χρήστη Filippos

stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Vandicted Tribute - Σελίδα 3 Empty Απ: Vandicted Tribute

Δευ Αυγ 10, 2020 1:28 pm
Vandicted Tribute - Σελίδα 3 11730210
Vandicted Tribute - Σελίδα 3 11729610

Αρέσει στους χρήστες GioZ, Filippos και Antonius

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16685
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Vandicted Tribute - Σελίδα 3 Empty Απ: Vandicted Tribute

Δευ Αυγ 10, 2020 1:40 pm
Να την διαβάσουν κάποιοι φαννατικς αυτήν την συνέντευξη...

Αρέσει στον χρήστη Diafora_

Επιστροφή στην κορυφή
Παρόμοια θέματα
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης