Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω

Γεια - Στην αυλή του παραδείσου VS Προφητείες - Δέκα Εντολές VS Άλλαξα - Αυτή είναι η διαφορά μας

5 - 63%
3 - 37%
0 - 0%
 
Σύνολο Ψήφων: 8
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε
NikosVandikos
NikosVandikos
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1376
Join date : 27/02/2023
Age : 16
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2019
Αγαπημένο τραγούδι: Στα 'Δωσα Όλα
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες

Γεια - Στην αυλή του παραδείσου VS Προφητείες - Δέκα Εντολές VS Άλλαξα - Αυτή είναι η διαφορά μας Empty Γεια - Στην αυλή του παραδείσου VS Προφητείες - Δέκα Εντολές VS Άλλαξα - Αυτή είναι η διαφορά μας

Σαβ Απρ 13, 2024 8:27 pm
ΟΜΑΔΑ 1 --> ΓΕΙΑ - ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ
ΟΜΑΔΑ 2 --> ΠΡΟΦΗΤΕΙΕΣ - ΔΕΚΑ ΕΝΤΟΛΕΣ
ΟΜΑΔΑ 3 --> ΑΛΛΑΞΑ - ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑΣ


CHALLENGE NO.1
επιλέξτε την ομάδα που προτιμάτε!
μπορείτε να επιλέξετε ΜΟΝΟ 1


CHALLENGE NO.2
επιλέξτε τα αγαπημένα σας τραγούδια από κάθε ομάδα (10 συνολικά και από τα 2 άλμπουμ της κάθε ομάδας. Δε χρειάζεται να είναι 5+5, μπορείτε να ψηφίσετε όσα θέλετε από κάθε άλμπουμ αρκεί να μη ξεπερνάει τα 10 τραγούδια η κάθε ομάδα συνολικά)


Η ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΘΑ ΔΙΑΡΚΕΣΕΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ
time to choose........


ΓΕΙΑ
                                                                 CD 1                                                                
1.  ΣΗΜΕΡΑ
  2.  Η ΜΕΛΩΔΙΑ ΤΗΣ ΜΟΝΑΞΙΑΣ
  3.  ΘΥΜΗΣΟΥ
  4.  ΓΕΙΑ
  5.  ΜΟΝΟ ΑΓΑΠΗ ΣΟΥ ΖΗΤΑΩ
  6.  ΛΑΘΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ
7.  ΤΙ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ
  8.  ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΔΩ
  9.  ΑΧ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ
10.  ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ ΔΕΚΑ ΝΥΧΤΕΣ
11.  ΟΛΟ ΛΕΙΠΕΙΣ
12.  ΒΓΕΣ ΑΠ’ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ
13.  ΟΛΑ ΟΔΗΓΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ
14. ΑΝΑΒΕΙΣ ΦΩΤΙΕΣ
15.  ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ

 CD 2
1.  ΣΗΜΕΡΑ
  2.  Η ΜΕΛΩΔΙΑ ΤΗΣ ΜΟΝΑΞΙΑΣ
  3.  ΘΥΜΗΣΟΥ
  4.  ΓΕΙΑ
  5.  ΜΟΝΟ ΑΓΑΠΗ ΣΟΥ ΖΗΤΑΩ
  6.  ΛΑΘΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ
  7.  ΤΙ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ
  8.  ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΔΩ
  9.  ΑΧ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ
10.  ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ ΔΕΚΑ ΝΥΧΤΕΣ
11.  ΟΛΟ ΛΕΙΠΕΙΣ
12.  ΒΓΕΣ ΑΠ’ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ
13.  ΟΛΑ ΟΔΗΓΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ
14.  ΑΝΑΒΕΙΣ ΦΩΤΙΕΣ
15.  ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ



ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ
                                                                                                      01. Happy end
                                                                                                      02. Ακαταμάχητη έλξη
                                                                                                      03. Να τη χαίρεσαι
                                                                                                      04. Λουλούδι μου
                                                                                                      05. Πέθανες
                                                                                                      06. Το πρώτο μας φιλί
                                                                                                      07. Προσεύχομαι
                                                                                                      08. Αχάριστη κι αλήτισσα (ντουέτο με Βασίλη Καρρά)
                                                                                                      09. Οι χωρισμένοι
                                                                                                      10. Στην αυλή του παραδείσου
                                                                                                      11. Κάντο αν μ' αγαπάς (ντουέτο με Θάνο Πετρέλη)
                                                                                               
                                                                                           -----------------------------------------
                                                                                                       ΠΡΟΦΗΤΕΙΕΣ
                                                                                                 01.  ΑΚΡΩΣ ΤΟΛΜΗΡΟ
02.  ΠΡΟΦΗΤΕΙΕΣ
03.  ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ
04.  ΚΛΕΙΝΟΜΑΙ
05.  ΦΥΣΑ ΑΓΕΡΙ
06.  ΓΙΑΤΡΙΚΟ
07.  ΠΑΡΑΤΑΜΕ
08.  ΑΠΑΠΑ
09.  ΣΤΑ ΔΩΣΑ ΟΛΑ
10.  ΡΩΤΑΩ ΠΟΙΑ
11.  ΕΤΕΡΩΝΥΜΑ
12.  ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ
13.  ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ
14.  ΔΙΑΚΟΠΤΑΚΙ
15.  ΣΠΑΝΙΑ
16.  ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ



ΔΕΚΑ ΕΝΤΟΛΕΣ

  1. ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΕΙΑ 

  2. ΚΟΙΤΑΞΕ ΜΕ 

  3. ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ ΜΟΥ 

  4. Ο ΠΕΡΙΤΤΟΣ 

  5. ΟΥΤΟΠΙΑ 

  6. ΕΡΕΙΠΙΟ 

  7. ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΙΣΟ 

  8. ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΔΥΟ 

  9. ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΞΕΧΑΣΩ 

10. ΔΕΚΑ ΕΝΤΟΛΕΣ 

11. ΠΡΟΣΠΑΘΩ 

12. ΜΕΤΑΝΙΩΝΩ 

13. ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ



----------------------------------------------------

ΑΛΛΑΞΑ

01. ΤΟ ΝΗΣΙ
02. ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ
03. ΜΟΥ ‘ΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ
04. ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ
05. ΜΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΤΗ ΜΕΡΑ
06. ΛΙΓΟ ΨΕΜΑ
07. ΤΟ ΛΙΓΟ ΣΟΥ ΝΑ ΖΩ
08. ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ
09. Μ’ ΕΝΑ ΑΝΤΙΟ
10. ΠΑΛΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ
11. ΕΛΑ ΚΟΝΤΑ
12. ΑΛΛΑΞΑ





       ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑΣ
1. Αυτή είναι η διαφορά μας
2. Για κακή μου τύχη
3. Πέρασα να δω
4. Κάτι πήγε λάθος
5. Από αύριο
6. Κοίτα με καλά
7. Ό,τι θες γεννιέται τώρα
8. Μείνε
9. Μια ανάσα μακριά σου
10. Μη μιλάς για αγάπη
11. Τα κλειδιά
12. Κρίμα που δε με ξεχνάς
13. Το μαξιλάρι


Έχει επεξεργασθεί από τον/την NikosVandikos στις Σαβ Απρ 13, 2024 8:40 pm, 1 φορά
NikosVandikos
NikosVandikos
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1376
Join date : 27/02/2023
Age : 16
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2019
Αγαπημένο τραγούδι: Στα 'Δωσα Όλα
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες

Γεια - Στην αυλή του παραδείσου VS Προφητείες - Δέκα Εντολές VS Άλλαξα - Αυτή είναι η διαφορά μας Empty Απ: Γεια - Στην αυλή του παραδείσου VS Προφητείες - Δέκα Εντολές VS Άλλαξα - Αυτή είναι η διαφορά μας

Σαβ Απρ 13, 2024 8:39 pm
ψηφίζω ΟΜΑΔΑ 1 γτ έχω μεγάλη αδυναμία σε αυτά τα 2 άλμπουμ και τα 10 αγαπημένα μου τραγούδια είναι τα εξής
1. Λάθος άνθρωπος
2. Αχ καρδούλα μου
3. Θέλω να σε δω 
4. Το μαγαζάκι της καρδιάς μου
5. Κομμάτια
6. Χριστούγεννα
7. Πέθανες
8. Προσεύχομαι
9. Να τη χαίρεσαι
10. Αχάριστη κι αλήτισσα
Kostas vandikos
Kostas vandikos
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1298
Join date : 19/10/2022
Age : 24
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2010
Αγαπημένο τραγούδι: Θα θελα /Αγάπη/Όλα οδηγούν σ εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια /Αυλή Παραδείσου

Γεια - Στην αυλή του παραδείσου VS Προφητείες - Δέκα Εντολές VS Άλλαξα - Αυτή είναι η διαφορά μας Empty Απ: Γεια - Στην αυλή του παραδείσου VS Προφητείες - Δέκα Εντολές VS Άλλαξα - Αυτή είναι η διαφορά μας

Σαβ Απρ 13, 2024 8:56 pm
Ομάδα 1 ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ
Γεια
Λάθος άνθρωπος
Τι κάνω μόνη μου
Βγες απ το μυαλό μου
Όλο λείπεις
Θυμήσου
Happy end
Πέθανες
Πρώτο φιλί
Καν’το αν μ’αγαπας

Αρέσει στον χρήστη NikosVandikos

manos
manos
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5393
Join date : 23/11/2015
Location : Κρήτη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Υποφέρω
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Γεια - Στην αυλή του παραδείσου VS Προφητείες - Δέκα Εντολές VS Άλλαξα - Αυτή είναι η διαφορά μας Empty Απ: Γεια - Στην αυλή του παραδείσου VS Προφητείες - Δέκα Εντολές VS Άλλαξα - Αυτή είναι η διαφορά μας

Σαβ Απρ 13, 2024 8:57 pm
Δυσκολο αλλα θα επιλεξω τα δυο αλμπουμ που την γνωρισα, με εκαναν φαν κ παραμενουν κλασικα της για εμενα..ομαδα 2 λοιπον.


Προφητειες, φυσα αγερι, στα δωσα ολα, απαπα, γιατρικο, χωρις εσενα, της καρδιας μου γιατρεια, περιττος, δεκα εντολες, το αλλο μισο

Αρέσει στον χρήστη Lefteris

NikosVandikos
NikosVandikos
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1376
Join date : 27/02/2023
Age : 16
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2019
Αγαπημένο τραγούδι: Στα 'Δωσα Όλα
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες

Γεια - Στην αυλή του παραδείσου VS Προφητείες - Δέκα Εντολές VS Άλλαξα - Αυτή είναι η διαφορά μας Empty Απ: Γεια - Στην αυλή του παραδείσου VS Προφητείες - Δέκα Εντολές VS Άλλαξα - Αυτή είναι η διαφορά μας

Σαβ Απρ 13, 2024 8:59 pm
manos έγραψε:Δυσκολο αλλα θα επιλεξω τα δυο αλμπουμ που την γνωρισα, με εκαναν φαν κ παραμενουν κλασικα της για εμενα..ομαδα 2 λοιπον.


Προφητειες, φυσα αγερι, στα δωσα ολα, απαπα, γιατρικο, χωρις εσενα, της καρδιας μου γιατρεια, περιττος, δεκα εντολες, το αλλο μισο
που είναι το θέλω να σε ξεχάσω αγαπητέ μανο? Oops
Γεια - Στην αυλή του παραδείσου VS Προφητείες - Δέκα Εντολές VS Άλλαξα - Αυτή είναι η διαφορά μας 200.gif?cid=b86f57d3y18daeox9o2f28tx47ypqyaggokrb4jdjf4reo12&ep=v1_gifs_search&rid=200
manos
manos
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5393
Join date : 23/11/2015
Location : Κρήτη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Υποφέρω
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Γεια - Στην αυλή του παραδείσου VS Προφητείες - Δέκα Εντολές VS Άλλαξα - Αυτή είναι η διαφορά μας Empty Απ: Γεια - Στην αυλή του παραδείσου VS Προφητείες - Δέκα Εντολές VS Άλλαξα - Αυτή είναι η διαφορά μας

Σαβ Απρ 13, 2024 9:30 pm
NikosVandikos έγραψε:
manos έγραψε:Δυσκολο αλλα θα επιλεξω τα δυο αλμπουμ που την γνωρισα, με εκαναν φαν κ παραμενουν κλασικα της για εμενα..ομαδα 2 λοιπον.


Προφητειες, φυσα αγερι, στα δωσα ολα, απαπα, γιατρικο, χωρις εσενα, της καρδιας μου γιατρεια, περιττος, δεκα εντολες, το αλλο μισο
που είναι το θέλω να σε ξεχάσω αγαπητέ μανο? Oops
Γεια - Στην αυλή του παραδείσου VS Προφητείες - Δέκα Εντολές VS Άλλαξα - Αυτή είναι η διαφορά μας 200.gif?cid=b86f57d3y18daeox9o2f28tx47ypqyaggokrb4jdjf4reo12&ep=v1_gifs_search&rid=200


Επειδη για μενα ειναι σαν ενα τραγουδι  θελω να σε ξεχασω/προσπαθω μου ηταν δυσκολο να αφησω μονο ενα απεξω. Εννοειται τα λατρευω!

Αρέσει στον χρήστη NikosVandikos

Lefteris
Lefteris
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6047
Join date : 30/10/2015
Age : 35
Location : Aθηνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Μάσκα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Γεια - Στην αυλή του παραδείσου VS Προφητείες - Δέκα Εντολές VS Άλλαξα - Αυτή είναι η διαφορά μας Empty Απ: Γεια - Στην αυλή του παραδείσου VS Προφητείες - Δέκα Εντολές VS Άλλαξα - Αυτή είναι η διαφορά μας

Σαβ Απρ 13, 2024 11:47 pm
manos έγραψε:Δυσκολο αλλα θα επιλεξω τα δυο αλμπουμ που την γνωρισα, με εκαναν φαν κ παραμενουν κλασικα της για εμενα..ομαδα 2 λοιπον.


Προφητειες, φυσα αγερι, στα δωσα ολα, απαπα, γιατρικο, χωρις εσενα, της καρδιας μου γιατρεια, περιττος, δεκα εντολες, το αλλο μισο

Και εγώ ομάδα 2 για αυτόν ακριβώς τον λόγο!

______________________
Ya Habibi

Αρέσει στους χρήστες Liakoman και manos

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16501
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Γεια - Στην αυλή του παραδείσου VS Προφητείες - Δέκα Εντολές VS Άλλαξα - Αυτή είναι η διαφορά μας Empty Απ: Γεια - Στην αυλή του παραδείσου VS Προφητείες - Δέκα Εντολές VS Άλλαξα - Αυτή είναι η διαφορά μας

Κυρ Απρ 14, 2024 1:21 am
Ομάδα 1

1. Θέλω Να Σε Δω  
2. Έλα
3. Όλα Οδηγούν Σε Σένα
4. Το Μαγαζάκι Της Καρδιάς Μου
5. Λάθος Άνθρωπος
6. Τι Κάνω Μόνη Μου
7. Στην Αυλή Του Παραδείσου
8. Happy End
9. Λουλούδι Μου
10. Το Πρώτο Μας Φιλί

Αρέσει στον χρήστη NikosVandikos

Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6419
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Γεια - Στην αυλή του παραδείσου VS Προφητείες - Δέκα Εντολές VS Άλλαξα - Αυτή είναι η διαφορά μας Empty Απ: Γεια - Στην αυλή του παραδείσου VS Προφητείες - Δέκα Εντολές VS Άλλαξα - Αυτή είναι η διαφορά μας

Κυρ Απρ 14, 2024 10:15 am
Ομάδα 2
NikosVandikos
NikosVandikos
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1376
Join date : 27/02/2023
Age : 16
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2019
Αγαπημένο τραγούδι: Στα 'Δωσα Όλα
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες

Γεια - Στην αυλή του παραδείσου VS Προφητείες - Δέκα Εντολές VS Άλλαξα - Αυτή είναι η διαφορά μας Empty Απ: Γεια - Στην αυλή του παραδείσου VS Προφητείες - Δέκα Εντολές VS Άλλαξα - Αυτή είναι η διαφορά μας

Κυρ Απρ 14, 2024 10:26 am
Liakoman έγραψε:Ομάδα 2
αγαπημένα τραγούδια?
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56469
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Γεια - Στην αυλή του παραδείσου VS Προφητείες - Δέκα Εντολές VS Άλλαξα - Αυτή είναι η διαφορά μας Empty Απ: Γεια - Στην αυλή του παραδείσου VS Προφητείες - Δέκα Εντολές VS Άλλαξα - Αυτή είναι η διαφορά μας

Κυρ Απρ 14, 2024 11:35 am
Ομάδα 2

Φυσα αγερι
Παρατα με
Γιατρικό
Στα δωσα όλα
Θέλω να σε ξεχάσω
Προσπαθώ
Δέκα εντολές
Άκρως τολμηρό
Νυχτολούλουδο
Χωρίς εσένα

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης