Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
Elena
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1844
Join date : 28/10/2015
Age : 23
Location : Crete

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2012
Αγαπημένο τραγούδι: Το μαξιλάρι
Αγαπημένος δίσκος: Δε με σταμάτησες

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Empty Re: Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή

Τετ Μαρ 15, 2017 10:22 pm
Αγαπητέ @Liakoman, σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια! Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Giphy_10
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του Vandicted!
Σήμερα, 15/3 παρουσιάζετε η χρυσή δεκάδα τραγουδιών της αγαπημένης μας καλλιτέχνης, όπως εσείς τη καθορίσατε!
Ο @liakoman μου ανέθεσε την απονομή βραβείου για τη θέση ΝΟ8!
Έχω αγωνία να δω ποιό τραγούδι βρίσκεται σε αυτή τη θέση, αλλά και ποιό είναι το πιό fan favourite που στείλατε στο ΝΟ1!
Πολλά είπα και εσείς εδώ καίγεται και σιγοβράζετε για τα αποτελέσματα!
Ελπίζω να ψηφίσατε ξεκάθαρα με τη καρδιά σας!
Πρώτα απ'όλα, ας πούμε κάποια facts σχετικά με το τραγούδι.
- > Είναι κλασσικό τραγούδι της δισκογραφίας της
-> Δε λείπει ποτέ από τα προγράμματα της
-> Είναι του Φοίβου
-> Αφού έγινε επιτυχία, άλλες τραγουδίστριες δήλωσαν πως το απέρριψαν εκείνες
Στη ψηφοφορία κινήθηκε ως εξής:
-> Συνολικά έλαβε309 βαθμούς
-> Ψηφίστηκε από 26 χρήστες από τους συνολικά 44
-> Η υψηλότερη βαθμολογία που έλαβε ήταν το 20,από 2 χρήστες
Το μαντέψατε; Για να δούμε πόσοι θα πέσουν μέσα!
Έτοιμοι;;
Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Aponom10
Το τραγούδι, λοιπόν, που βρίσκεται στη θέση νο8 είναι....
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6419
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Empty Απ: Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή

Τετ Μαρ 15, 2017 10:26 pm
Ποτέ δεν είναι αργα για τίποτα.Ευχαριστούμε Έλενα. Laughing

Πάμε τωρα στο backstage μας και τον @stelios
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Empty Απ: Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή

Τετ Μαρ 15, 2017 10:26 pm
Liakoman έγραψε:
Πάμε λίγο στο backstage section να δούμε τι γίνεται;
Καλώ στη σκηνή τον mod του Vandicted, τον @stelios για να μας μεταφέρει τα όσα ωραία λέγονται στο θέμα σχολιασμού.

Στέλιο,για πες μας.Τι λέτε εκεί πέρα;Πως σας φαίνεται ως τωρα η απονομή;Συμφωνείτε με τα ως τωρα αποτελέσματα;Μετέφερέ μας το feeling.
Καλησπέρα και από μένα.
Υπέροχο σας βρίσκω κύριε Ηλία μου.Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Ba7067e5-dfcc-4c1d-b1a1-f4216607817d
Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Tumblr_inline_mtcmwmoHNs1r9d4fx_zpscti2klre
Σας θαυμάζω χρόνια.
Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Tenor
Δυνατή η συμμετοχή των μελών μας στο backstage.
Ελπίζω o παλμός μας,η ένταση και η αγωνία μας να φτάνει και στο stage.
Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Q9X7s5_zpscshsdcvz
Αναφορικά με τις προβλέψεις για το top 10,η δισκογραφία της Δέσποινας είναι γεμάτη επιτυχίες και από την αρχή όλοι δυσκολεύτηκαν να μαντέψουν ποια κομμάτια κατάφεραν να μπουν στην δεκάδα.
Αναμενόμενη η είσοδος του Υπάρχει ζωή στη 10αδα για αρκετούς.
Ακόμη και όσοι δεν το περίμεναν όμως αναγνωρίζουν πως είναι μια μεγάλη επιτυχία της Δέσποινας που έχει συνδυαστεί με την καλύτερη εμφάνιση της στα βραβεία mad.
Μέχρι στιγμή η πιο σωστή πρόβλεψη έγινε στο Χωρίς εσένα που κατάφεραν 4 μέλη να μαντέψουν ότι έφτασε στην 9η θέση.
Σε γενικές γραμμές πιστεύουν πως θα κυριαρχήσουν οι παλαιότερες επιτυχίες της και οι μπαλάντες.
Υπάρχουν φυσικά και μέλη που θεωρούν πως θα μοιραστούν οι θέσεις ανάμεσα σε μεγάλες χορευτικές της επιτυχίες και μπαλάντες της που αγαπήθηκαν και διαχρονικά μας συγκινούν.
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6419
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Empty Απ: Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή

Τετ Μαρ 15, 2017 10:30 pm
Ευχαριστώ Στέλιο

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Giphy

Συνεχίστε τη συζήτησή σας και θα τα πούμε ξανά στην πορεία.

Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6419
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Empty Απ: Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή

Τετ Μαρ 15, 2017 10:30 pm
Προχωράμε λοιπόν στην απονομή.Για να απονείμουν το βραβείο της 7ης θέσης θα καλέσουμε 2 απονεμητές αυτή τη φορά.Γιατί 2 θα μου πείτε.Εχει να κάνει με εκείνο το τοπ 10 που δεν είναι τοπ 10 που έλεγα πριν αλλά τοπ 12 σε τοπ 10 έκδοση.Τι εννοώ.44 άτομα με 20 επιλογές ο καθένας καταφέρατε και δημιουργήσατε ισοβαθμίες.Και όχι μία αλλά 2.Και όχι σε όποια και όποια θέση αλλά μες στις κορυφαίες 10 θέσεις.Μια από αυτές τις ισοβαθμίες βρίκεται στην 7η θέση.Για να μας αποκαλύψουν ποια 2 τραγούδια της Δέσποινας απέσπασαν τις ίδιες ψήφους σε αυτή τη θέση θα καλέσουμε στη σκηνή τα μεγάλα κεφάλια του φόρουμ.Τους διαχειρηστές μας.
Τους 2 από τους 3 τέλος πάντων.Ο ένας ετοιμάζεται να πει οριστικά αντίο στα στρατιωτικά του καθήκοντα και να επανέλθει δυναμικά στα άλλα του καθηκοντα.Τα της διαχείρησης.Και ο άλλος με τις αποκλειστικές πληροφορίες του μας έχει αποδείξει ότι το vandicted χτίζει με μεθοδικότητα και ταπεινότητα μια σχέση εμπιστοσύνης με την ομάδα της Δέσποινας. Υποδεχθείτε του κυρίους @Lefteris και @dimosf1.

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 45ba66bb6b09baaa7fab76cc80f890ef
Lefteris
Lefteris
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6047
Join date : 30/10/2015
Age : 35
Location : Aθηνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Μάσκα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Empty Απ: Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή

Τετ Μαρ 15, 2017 10:32 pm
Καλησπερα σας.
Πριν ανακοινώσουμε τα αποτελέσματα θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε για το bullying που δεχθήκαμε από τους συνδιοργανωτές μας.Είναι δυνατόν κοτζάμ διαχειριστές να παρουσιάζουμε το Νούμερο 7?
ksinila

______________________
Ya Habibi
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Empty Απ: Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή

Τετ Μαρ 15, 2017 10:32 pm
Όχι πείτε μου είναι δυνατόν??
Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Giphy
Κάτω και από τις κουλές @spyr3t0spap και @themisDV92??
Και σαν να μην έφτανε αυτό μας βάλανε να μοιραστούμε και την ίδια θέση.Ας μην αναφερθώ και στα καπρίτσια μερικών απονεμητών. Επειδή όμως έχουμε μεγάλη καρδιά ας περάσουμε τώρα στις απονομές
Lefteris
Lefteris
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6047
Join date : 30/10/2015
Age : 35
Location : Aθηνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Μάσκα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Empty Απ: Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή

Τετ Μαρ 15, 2017 10:33 pm
Δράττοντας της ευκαιρίας των βραβείων, θα ήθελα να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ πρωτίστως σε εσάς που μας στηρίζέτε όλο αυτό το καιρό και εν συνεχεία στον Liakoman που είχε αυτή την πολύ ωραία ιδέα για το Top 10.

    Και τώρα συνεχιζουμε με το τραγουδι που βρίσκεται στην έβδομη θεση του Top 10 Awards by Vandicted.
Πρόκειται για ένα τραγούδι πολύ αγαπητό στους φανς της Δέσποινας.
Είναι μια ερμηνευτική μπαλάντα που μας γυρνάει αρκετά χρόνια πίσω , στις αρχές της συνεργασίας της Δέσποινας με τον Φοίβο.Το τραγούδι έχει γίνει και videoclip.
Η ερμηνεία της Δέσποινας δυναμική , δημιουργεί πολλά συναισθήματα.
Συγκεντρωσε αθροιστικά 315 ψηφους,ψηφιστηκε από 26 ατομα σε συνολο 44 και η υψηλοτερη βαθμολογια που ελαβε ειναι το 20 από 2 ατομα.
Πάμε να δουμε λοιπόν ένα από τα 2 τραγούδια που μοιράζονται την 7η θέση , το οποιό είναι......

______________________
Ya Habibi
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6419
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Empty Απ: Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή

Τετ Μαρ 15, 2017 10:36 pm
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Empty Απ: Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή

Τετ Μαρ 15, 2017 10:37 pm
Ας πω και εγώ με την σειρά μου ότι χαίρομαι πάρα πολύ για το ωραίο παρεάκι που έχουμε δημιουργήσει εδώ μέσα.Σας ευχαριστούμε πολύ για την στήριξη.Επίσης ένα μεγάλο μπράβο στον @Liakoman για αυτήν την υπέροχη ιδέα.
Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 GZrxL0
Τώρα ας δώσω μερικά στοιχεία που μ έδωσε η παρουσιάστρια για το τραγούδι που ακολουθεί.Συγκέντρωσε 315 ψήφους,το ψήφισαν 29 χρήστες από τους 44 που έλαβαν μέρος και η μεγαλύτερη βαθμολογία που έλαβε είναι το 19 από 2 άτομα.
Το 7β είναι... 525807
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6419
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Empty Απ: Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή

Τετ Μαρ 15, 2017 10:39 pm
Εγω θα το βαλω το 7β αλλα μη σε πετυχω για το "παρουσιαστρια" :D
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6419
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Empty Απ: Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή

Τετ Μαρ 15, 2017 10:40 pm

Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6419
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Empty Απ: Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή

Τετ Μαρ 15, 2017 10:41 pm
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6419
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Empty Απ: Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή

Τετ Μαρ 15, 2017 10:44 pm
Δυνατη ερμηνεία.Wow.

Θα μου επιτρέψετε να πω 2 λογακια για το χώρο που μας φιλοξενεί.Ενα μεγάλο ευχαριστώ από καρδιάς στους ιδιοκτήτες του Vandicted Forum για την παραχώρηση του Vandicted Great Hall ώστε να μπορέσουμε να στεγάσουμε αυτη μας την απονομή.Για όσους από εσάς δεν το γνωρίζουν το Vandicted είναι ένα σχετικά πρόσφατο forum ανταλλαγής απόψεων για τη Δέσποινα,τον περασμένο Νοέμβρη έσβησε τα πρώτα του κεράκια, και δημιουργήθηκε από 3 βανδοφίλους που γνωρίζονταν από χρόνια μέσα από άλλους χώρους ανταλλαγής απόψεων για τη Δέσποινα.Κοινός γνώμονας για αυτη τους την κίνηση είναι η ανιδιοτελής αγάπη τους προς το προσωπο της Δέσποινας,η οποια αναγνωρίζεται καθημερινά με την επίσκεψη και τακτική συμμετοχή όλο και περισσότερων μελών σε μια εποχή που η επικοινωνία στα φορουμ έχει αντικατασταθεί από τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.Εύχομαι αυτη η σχέση εμπιστοσύνης που έχετε χτίσει με τη Δέσποινα και την ομάδα της να δυναμώσει ακόμη περισσότερο και να γίνετε ένας ακόμη δυνατότερος δίαυλος επικοινωνίας των νέων της Δέσποινας με τους θαυμαστές της.Αυτά.
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6419
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Empty Απ: Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή

Τετ Μαρ 15, 2017 10:46 pm
Πάμε στην κανονική ροή της διοργάνωσης λοιπόν.Αχ.Και που πάμε.Πάμε ξανά σε ζεύγος απονεμητών.Σε ζεύγος ξανά διότι η δεύτερη ισοψηφία βρίσκεται στην επόμενη θέση.Αλλά και σε τι ντουέτο πάμε.Ντουέτο φωτιά.Μα τι φωτιά λέω;Ντουέτο κόλαφος.Και πάλι λίγα λέω.Είναι δίδυμο καρμανιόλα.Ιδιαίτερα χιουμορίστες και οι 2,σε δομημένη και συγκροτημένη σκέψη και άποψη,μακραν τα καλύτερα gifάκια του φόρουμ και από το όσο τους ξέρω μέσα από το φόρουμ,μαζί δεν κάνουνε και χώρια δεν μπορούνε.Είναι κάτι σαν τη Ντένη και τη Φλώρα του Vandicted.Νομίζω καταλάβατε όλοι για ποιους λέω.Ας καλωσορίουμε όλοι μαζί στη σκηνή τους @spyr3t0spap και @themisDV92

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 45ba66bb6b09baaa7fab76cc80f890ef
themisDV92
themisDV92
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5729
Join date : 13/09/2016
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Προσπαθώ, Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες, Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Empty Απ: Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή

Τετ Μαρ 15, 2017 10:49 pm
Vandictιώτες και vandictιώτισσες όλου του κόσμου, καλησπέρα σας....
Η επόμενη κατηγορία είναι από τις πιο σημαντικές για αυτό και την παρουσιάζω εγώ...


Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Tumblr21

Έτσι τουλάχιστον πίστευα μέχρι τη στιγμή που μου ήρθε  μήνυμα από τον @Liakoman που έλεγε: "Το τραγούδι στο οποίο θα απονείμεις βραβείο είναι αυτό που κατέληξε στην 6η θέση.Η θέση αυτή όμως έχει μια ιδιαιτερότητα.Υπάρχει ισοψηφία,οπότε είναι 2 τα τραγούδια που καταλήγουν την 6η θέση.Μη χαίρεσαι.Δε θα τα παρουσιάσεις και τα 2 εσύ.Θα έχεις συμπαρουσιαστή. Τον Σπυρέτο. Ω ναι.Τέτοιος είμαι."  :D  

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Giphy_15

Έλα ρε, μην κάνετε έτσι....Σιγά..
Ο Σπύρος είναι ΟΚ άτομο!!!!!  Φανταστείτε να μου τύχαινε κανένας @neereaux που είναι μεσ΄την ξινίλα

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Giphy19


Τελοσπάντων, ένα χειροκρότημα στο @Liakoman για αυτή την ιδέα και ένα για τον Σπύρο!!!!!


Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 U9gpad13

Έλα @spyr3t0spap ....ΕΜΠΑ!!!
spyr3t0spap
spyr3t0spap
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2922
Join date : 09/11/2015
Age : 37
Location : Πάτρα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1999
Αγαπημένο τραγούδι: Αγάπη / Μέχρι Μάη μήνα / Χάνω Εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες / Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Empty Απ: Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή

Τετ Μαρ 15, 2017 10:50 pm
Καλησπέρα επιτέλους και από μένα. Δε θέλω να ακούσω τίποτα σχόλια δεύτερος και καταϊδρωμένος. Όλοι ξέρουμε τι γίνεται και στα νυχτερινά μαγαζιά. Ποιοι ανοίγουν το πρόγραμμα και πότε βγαίνουν τα μεγάλα ονόματα. Εεεεετσι...!!!

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Minion10

Ας αφήσουμε όμως τα μπουζούκια, τα καμαρίνια τους και το ποιοι τα έχουν επισκεφθεί και ΠΟΙΟΙ   whistling ΟΧΙ!!!
spyr3t0spap
spyr3t0spap
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2922
Join date : 09/11/2015
Age : 37
Location : Πάτρα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1999
Αγαπημένο τραγούδι: Αγάπη / Μέχρι Μάη μήνα / Χάνω Εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες / Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Empty Απ: Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή

Τετ Μαρ 15, 2017 10:51 pm
1 θέση, 2 τραγούδια, άρα… και 2 απονεμητές. Η ισχύς εν τη ενώσει θα σκέφτηκαν λογικά οι διοργανωτές. Και δεν τους αδικώ. Απλά ίσως δεν υπολόγισαν ότι το δίδυμο μπορεί να έβγαινε υπέρ του δέοντος εκρηκτικό και τελικά, όχι και τόσο πετυχημένο. Τα παραδείγματα πολλά… από τον Ευαγγελάτο και τη Στάη στο δελτίο ειδήσεων του Ant1 μέχρι το Μουτσινά και τη Ζαρίφη στον Πρωινό Καφέ που δεν έβγαλαν καν σεζόν. Ευτυχώς η δική μας συνύπαρξη δε θα χρειαστεί να διαρκέσει κάτι παραπάνω από λίγα λεπτά.
Και όχι γιατί έχω κάτι με τον συμπαρουσιαστή μου.

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Newego10

Δεν τον γνωρίζω προσωπικά. Και δεν καίγομαι και να τον μάθω να σας πω την αλήθεια!!! filakia
Αυτό που ξέρω σίγουρα γι’ αυτόν είναι η αγάπη του για τη Δέσποινα. Η πολυυυυυ μεγάλη αγάπη του για τη Δέσποινα και για τα τραγούδια της. Αυτή η αγάπη είναι που τον έφερε απόψε εδώ στο stage. Η πολύ μεγάλη αγάπη όλων σας, όλων μας είναι που μας έφερε ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ εδώ, ΜΑΖΙ. Γιατί στη 10αδα με τα πιο αγαπημένα τραγούδια της Δέσποινας δείξατε όλοι τέτοιο ζήλο που καταφέρατε και χωρέσατε ακόμα περισσότερα.
Αυτή την ισοψηφία λοιπόν καλούμαστε να σας παρουσιάσουμε απόψε. Θέμη.....
themisDV92
themisDV92
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5729
Join date : 13/09/2016
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Προσπαθώ, Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες, Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Empty Απ: Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή

Τετ Μαρ 15, 2017 10:54 pm
Φεβρουάριος του 2000 και σε ένα αποκριάτικο πάρτι του φροντιστηρίου, ακούγονται τα άπαντα από το album "Προφητείες".
Η μόνη ελληνική μουσική που έπαιξε εκείνο το βράδυ.....Αν και από ένα σημείο και έπειτα δεν ακούγαμε και τίποτα άλλο!!!
Και παρόλο που η πρώτη μου τετ α τετ συνάντηση με την Δέσποινα ήταν το 1996, χρειάστηκε εκείνο το βράδυ να ακούσω από την φωνή της τους στοίχους:


"Χαλάλι σου όμως ότι και να μου συμβεί
Φτάνει να ξέρω πως περνάς καλά εσύ Καρδιά μου"
,


για να γίνω ορκισμένος θαυμαστής της ομορφιάς της,

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Vandi-11

του βλέμματος της,

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Iue_ui11

του τσαμπουκά της "Χαρούλας" που κουβαλάει μέσα της ακόμα και σήμερα

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Mqdefa11

και της απόλυτης γυναικείας φωνής της!!!!

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 116b6911

Μια τραγουδίστρια που τα καταφέρνει μόνο όταν αυτή γουστάρει και όχι όταν γουστάρουν οι άλλοι για αυτήν!!!
Γιατί ότι και να λένε οι ΑΛΛΟΙ για την ίδια, αυτή είναι ακόμα ΕΔΩ και θα είναι μέχρι να αποφασίσει η ίδια για το αντίθετο!!!!


Το κομμάτι που έφτασε πρώτο στη θέση Νο6 έλαβε συνολικά 345 βαθμούς στην ψηφοφορία και ψηφίστηκε από 29 χρήστες από τους συνολικά 44 που ψήφισαν. Τέλος, η υψηλότερη βαθμολογία που έλαβε ήταν το 18,από 2 χρήστες...
Έχουμε αγωνία για το αποτέλεσμα???????


Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Giphy-10

Έχετε ΡΕ ή όχι????????????

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Giphy_14

έτσι ΜΠΡΑΒΟ.....

και το 1ο τραγούδι που καταλήγει στη 6η θέση είναι το:

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Tumblr20
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6419
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή - Σελίδα 3 Empty Απ: Desp1na Vandi Top 10 Awards - Η απονομή

Τετ Μαρ 15, 2017 10:56 pm
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης