Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

+35
kinop
Savvas
iStavros
maria_pa
coulis
TAKIS
Filippos
Kostas_1
Msm
MariosDv
Kostas Vandakias
Elena
ΑΝΔΡΕΑΣ
manos
thanos - fan
Fay259
konstantina dv
spyr3t0spap
niklaus
Katedv
ewo
Leonidas
destiny_8
katerina
Antoni$
dimosf1
e_angel
Lefteris
Liakoman
bitcoin
stelios
themisDV92
Giotis
Nikovandis_fe
neereaux
39 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 20 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Δευ Μάης 01, 2017 8:56 pm
νιωθω πολυ τυχερος που ειδα την χθεσινη παρασταση.Ηταν ολοι πολυ χαλαροι και εκαναν οτι γουσταραν.Η Δεσποινα ηταν πολυ συγκινημενη και το the winner takes it all δεν καταφερε να το πει ολο.Εκεινη την στιγμη ολο το θεατρο σηκωθηκε στον αερα.Γενικα γινοταν χαμος και ο κοσμος ηταν πολυ ευδιαθετος.Καμαρινι δεν δεχθηκε.Μαζευαν και τα πραγματα τους.Οταν εφευγε η Δεσποινα ηταν ο Ταγαρης στην πορτα και του λεει κυριε Γιαννη μην κλαιτε και εσεις εχουμε ριξει πολυ κλαμα σημερα,τον Οκτωβριο παλι εδω θα ειμαστε.
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 20 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Δευ Μάης 01, 2017 8:57 pm
stelios έγραψε:
Μόνο εμένα δεν με ενδιέφερε ποτέ να βγάλω φωτογραφία με την Δέσποινα;4u2ap3b

και εγω δεν εχω βγαλει ποτε
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 20 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Δευ Μάης 01, 2017 8:58 pm
stelios έγραψε:
bitcoin έγραψε:Είδα κάτι πλάνα στο Πρωινό. Κατέβηκε η Δέσποινα στο κοινό και αγκαλιάζει ένα παιδί, νομίζω ήταν η Μελίνα (μπορεί και όχι βέβαια) και μετά το θολωσαν το πρόσωπο
Φαινόταν γενικά τόσο χαρούμενη και συγκινημένη
Η Μελίνα ήταν.Γενικά υπάρχουν φωτογραφίες της Μελίνας στα social media αλλά επειδή εδώ είναι το fan club της και δεν γνωρίζουμε αν η ίδια επιθυμεί να κυκλοφορούν αυτές οι φωτο εμείς δεν τις βάζουμε.

Η Μελινα την ωρα που κατεβηκε η Δεσποινα στον κοσμο εκλαιγε με αναφιλητά
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 20 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Δευ Μάης 01, 2017 8:59 pm
Antoni$ έγραψε:
Και τελος χαρηκα παρα πολυ που γνωρισα και τον Δημο,Λευτερη,τις δυο Κατερινες και τα υπολοιπα παιδια(σορρυ δεν μπορω να συγκρατησω ονοματα παιδια) 291

Και εμεις χαρηκαμε.Θα τα πουμε στην συναυλια τωρα.
katerina
katerina
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 541
Join date : 28/10/2015
Age : 25

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 20 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Δευ Μάης 01, 2017 9:36 pm
Πήγα χθες για τελευταία φορά (για φέτος). Αυτό το φινάλε δεν ήταν απλό φινάλε, αλλά εμπειρία ζωής. Τα έδωσαν όλα. Ήμουν στο θέατρο από τις 16:30 και είχε μια ουρά  μέχρι απέναντι. Στο τέλος που γίνεται το πάρτυ είχαν σηκωθεί όλοι όρθιοι, τότε συνειδητοποίησα το μέγεθος προσέλευσης. Λαοθάλασσα, το αδιαχώρητο. Δεν έχω δει να συμβαίνει κάτι παρόμοιο σε άλλα θέατρα. Δεν πήγαν καλά μόνο, σάρωσαν! Βγήκε η Δέσποινα στην αρχή και έγινε χαλασμός από χειροκροτήματα. Τραγούδησε το Στα 'δωσα όλα και είπε... Πώς πάει μωρέ μετά; Δε μ' αρέσει η Βανδή.lol059  Στο Slipping through my fingers συγκινήθηκα. m1507  Στο The winner takes it all προς το τέλος από τη συγκίνηση δεν μπορούσε να αρθρώσει λέξη, ήταν μαγική στιγμή, ο Σακελλάριου έτρεξε να την αγκαλιάσει και ο κόσμος τους χειροκροτούσε ακατάπαυστα. Είχε και κόρνα. Κατέβηκε κιόλας από τη σκηνή και έγινε ένα με το κοινό. Πραγματικά κάτι τέτοιες στιγμές μου υπενθυμίζουν, γιατί αυτή η γυναίκα έχει λάβει ξεχωριστή θέση στην καρδιά μου. Όπως είχε γράψει και η Ντέμη, αν θυμάμαι καλά, δεν έχει καμία σχέση με το χώρο, ξεχωρίζει, δε γνωρίζει πόσο υπέροχη είναι. Τα συγκεκριμένα λόγια με εκφράζουν απόλυτα. Την είδαμε μετά έξω, φανερά συγκινημένη και κουράσμενη, όπως ήταν φυσικό ύστερα από το μαράθωνιο του Mamma mia. Πάρα την κούραση της, μας ευχαρίστησε όλους. Δεν της κάναμε ερωτήσεις, γιατί σεβαστήκαμε την κατάσταση της. Δεν ήθελε να φύγει από το θέατρο, αποχαιρέτησε και τους ανθρώπους στην υποδοχή και φτάνοντας προς την έξοδο κοίταξε τον Αργύρη και αυτός της είπε μην στεναχωριέσαι από Οκτώβρη θα είμαστε πάλι μαζί. Καταλήγω στο ότι ο κόσμος στήριξε εμπράκτως τη Δέσποινα και όταν ακόμα αποφάσισε να ανέβει στο σανίδι. Κέρδισε την καθολική αποδοχή του, κλείνοντας στόματα που είχαν ανοίξει, πριν καλά καλά αρχίσει να παίζεται η παράσταση. Αγάπησε το Mamma mia αφιερώθηκε ολοκληρωτικά σε αυτό και πέτυχε. Μόνο συγχαρητήρια αξίζουν στην ίδια και στους συντελεστές. Χάρηκα που συναντηθήκαμε ξανά με τα παιδιά και που είχα την ευκαιρία να γνωρίσω προσωπικά και νέα άτομα. Αυτά, η συνέχεια τον Οκτώβρη. Μακάρι τα φινάλε που θα ακολουθήσουν να είναι τόσο υπέροχα, όσο το χθεσινό. pray
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 20 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Δευ Μάης 01, 2017 10:31 pm
Δεν ξερω αν εχει ανοιχτο το προφιλ του ο Γεωργαντας αλλα στο fb ανεβασε το βιντεο που παιχτηκε στο πρωινο σημερα,δεν πρεπει να ταν καμερα αλλα δικη του εγγραφη στο κινητο..Επίσης το κομματι που λεει οτι δεν της αρεσει η Βανδη το δα απο ινστα στορυ,πολυ πλακα!!Εκεί που ξεκινά να λεει καρδια μου στα δωσα όλα και μετά λεει πώς πάει και το συνεχίζει ο Μπουρδουμης..πολύ γελιο..Προσωπικά δεν ξερω γιατί αλλά μου δωσε την εντυπωση αποσα εγραψε αλλα και γενικά απο την όλη συμπεριφορά της ότι ενιωθε πολύ κοντα της τον Αργύρη από τους μπαμπάδες..Γλυκυτατο παιδι και πολύ καλός ηθοποιός..Αντε καλό Οκτώβρη τώρα!!
neereaux
neereaux
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5349
Join date : 27/10/2015

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 20 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Δευ Μάης 01, 2017 10:34 pm
katerina έγραψε:Πήγα χθες για τελευταία φορά (για φέτος). Αυτό το φινάλε δεν ήταν απλό φινάλε, αλλά εμπειρία ζωής. Τα έδωσαν όλα. Ήμουν στο θέατρο από τις 16:30 και είχε μια ουρά  μέχρι απέναντι. Στο τέλος που γίνεται το πάρτυ είχαν σηκωθεί όλοι όρθιοι, τότε συνειδητοποίησα το μέγεθος προσέλευσης. Λαοθάλασσα, το αδιαχώρητο. Δεν έχω δει να συμβαίνει κάτι παρόμοιο σε άλλα θέατρα. Δεν πήγαν καλά μόνο, σάρωσαν! Βγήκε η Δέσποινα στην αρχή και έγινε χαλασμός από χειροκροτήματα. Τραγούδησε το Στα 'δωσα όλα και είπε... Πώς πάει μωρέ μετά; Δε μ' αρέσει η Βανδή.lol059  Στο Slipping through my fingers συγκινήθηκα. m1507  Στο The winner takes it all προς το τέλος από τη συγκίνηση δεν μπορούσε να αρθρώσει λέξη, ήταν μαγική στιγμή, ο Σακελλάριου έτρεξε να την αγκαλιάσει και ο κόσμος τους χειροκροτούσε ακατάπαυστα. Είχε και κόρνα. Κατέβηκε κιόλας από τη σκηνή και έγινε ένα με το κοινό. Πραγματικά κάτι τέτοιες στιγμές μου υπενθυμίζουν, γιατί αυτή η γυναίκα έχει λάβει ξεχωριστή θέση στην καρδιά μου. Όπως είχε γράψει και η Ντέμη, αν θυμάμαι καλά, δεν έχει καμία σχέση με το χώρο, ξεχωρίζει, δε γνωρίζει πόσο υπέροχη είναι. Τα συγκεκριμένα λόγια με εκφράζουν απόλυτα. Την είδαμε μετά έξω, φανερά συγκινημένη και κουράσμενη, όπως ήταν φυσικό ύστερα από το μαράθωνιο του Mamma mia. Πάρα την κούραση της, μας ευχαρίστησε όλους. Δεν της κάναμε ερωτήσεις, γιατί σεβαστήκαμε την κατάσταση της. Δεν ήθελε να φύγει από το θέατρο, αποχαιρέτησε και τους ανθρώπους στην υποδοχή και φτάνοντας προς την έξοδο κοίταξε τον Αργύρη και αυτός της είπε μην στεναχωριέσαι από Οκτώβρη θα είμαστε πάλι μαζί. Καταλήγω στο ότι ο κόσμος στήριξε εμπράκτως τη Δέσποινα και όταν ακόμα αποφάσισε να ανέβει στο σανίδι. Κέρδισε την καθολική αποδοχή του, κλείνοντας στόματα που είχαν ανοίξει, πριν καλά καλά αρχίσει να παίζεται η παράσταση. Αγάπησε το Mamma mia αφιερώθηκε ολοκληρωτικά σε αυτό και πέτυχε. Μόνο συγχαρητήρια αξίζουν στην ίδια και στους συντελεστές. Χάρηκα που συναντηθήκαμε ξανά με τα παιδιά και που είχα την ευκαιρία να γνωρίσω προσωπικά και νέα άτομα. Αυτά, η συνέχεια τον Οκτώβρη. Μακάρι τα φινάλε που θα ακολουθήσουν να είναι τόσο υπέροχα, όσο το χθεσινό. pray

Συχτήρ με συγκίνησες
konstantina dv
konstantina dv
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 525
Join date : 30/10/2015
Age : 23

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Τα συντρίμμια
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 20 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Δευ Μάης 01, 2017 10:35 pm
Fay259 έγραψε:Δεν ξερω αν εχει ανοιχτο το προφιλ του ο Γεωργαντας αλλα στο fb ανεβασε το βιντεο που παιχτηκε στο πρωινο σημερα,δεν πρεπει να ταν καμερα αλλα δικη του εγγραφη στο κινητο..Επίσης το κομματι που λεει οτι δεν της αρεσει η Βανδη το δα απο ινστα στορυ,πολυ πλακα!!Εκεί που ξεκινά να λεει καρδια μου στα δωσα όλα και μετά λεει πώς πάει και το συνεχίζει ο Μπουρδουμης..πολύ γελιο..Προσωπικά δεν ξερω γιατί αλλά μου δωσε την εντυπωση αποσα εγραψε αλλα και γενικά απο την όλη συμπεριφορά της ότι ενιωθε πολύ κοντα της τον Αργύρη από τους μπαμπάδες..Γλυκυτατο παιδι και πολύ καλός ηθοποιός..Αντε καλό Οκτώβρη τώρα!!
Εκείνο που λέει ότι δεν της αρέσει η Βανδη υπάρχει κάπου?
katerina
katerina
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 541
Join date : 28/10/2015
Age : 25

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 20 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Δευ Μάης 01, 2017 10:39 pm
neereaux έγραψε:
katerina έγραψε:Πήγα χθες για τελευταία φορά (για φέτος). Αυτό το φινάλε δεν ήταν απλό φινάλε, αλλά εμπειρία ζωής. Τα έδωσαν όλα. Ήμουν στο θέατρο από τις 16:30 και είχε μια ουρά  μέχρι απέναντι. Στο τέλος που γίνεται το πάρτυ είχαν σηκωθεί όλοι όρθιοι, τότε συνειδητοποίησα το μέγεθος προσέλευσης. Λαοθάλασσα, το αδιαχώρητο. Δεν έχω δει να συμβαίνει κάτι παρόμοιο σε άλλα θέατρα. Δεν πήγαν καλά μόνο, σάρωσαν! Βγήκε η Δέσποινα στην αρχή και έγινε χαλασμός από χειροκροτήματα. Τραγούδησε το Στα 'δωσα όλα και είπε... Πώς πάει μωρέ μετά; Δε μ' αρέσει η Βανδή.lol059  Στο Slipping through my fingers συγκινήθηκα. m1507  Στο The winner takes it all προς το τέλος από τη συγκίνηση δεν μπορούσε να αρθρώσει λέξη, ήταν μαγική στιγμή, ο Σακελλάριου έτρεξε να την αγκαλιάσει και ο κόσμος τους χειροκροτούσε ακατάπαυστα. Είχε και κόρνα. Κατέβηκε κιόλας από τη σκηνή και έγινε ένα με το κοινό. Πραγματικά κάτι τέτοιες στιγμές μου υπενθυμίζουν, γιατί αυτή η γυναίκα έχει λάβει ξεχωριστή θέση στην καρδιά μου. Όπως είχε γράψει και η Ντέμη, αν θυμάμαι καλά, δεν έχει καμία σχέση με το χώρο, ξεχωρίζει, δε γνωρίζει πόσο υπέροχη είναι. Τα συγκεκριμένα λόγια με εκφράζουν απόλυτα. Την είδαμε μετά έξω, φανερά συγκινημένη και κουράσμενη, όπως ήταν φυσικό ύστερα από το μαράθωνιο του Mamma mia. Πάρα την κούραση της, μας ευχαρίστησε όλους. Δεν της κάναμε ερωτήσεις, γιατί σεβαστήκαμε την κατάσταση της. Δεν ήθελε να φύγει από το θέατρο, αποχαιρέτησε και τους ανθρώπους στην υποδοχή και φτάνοντας προς την έξοδο κοίταξε τον Αργύρη και αυτός της είπε μην στεναχωριέσαι από Οκτώβρη θα είμαστε πάλι μαζί. Καταλήγω στο ότι ο κόσμος στήριξε εμπράκτως τη Δέσποινα και όταν ακόμα αποφάσισε να ανέβει στο σανίδι. Κέρδισε την καθολική αποδοχή του, κλείνοντας στόματα που είχαν ανοίξει, πριν καλά καλά αρχίσει να παίζεται η παράσταση. Αγάπησε το Mamma mia αφιερώθηκε ολοκληρωτικά σε αυτό και πέτυχε. Μόνο συγχαρητήρια αξίζουν στην ίδια και στους συντελεστές. Χάρηκα που συναντηθήκαμε ξανά με τα παιδιά και που είχα την ευκαιρία να γνωρίσω προσωπικά και νέα άτομα. Αυτά, η συνέχεια τον Οκτώβρη. Μακάρι τα φινάλε που θα ακολουθήσουν να είναι τόσο υπέροχα, όσο το χθεσινό. pray

Συχτήρ με συγκίνησες

grouphug
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 20 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Δευ Μάης 01, 2017 11:13 pm
Liakoman έγραψε:Συνήθως οι συναυλίες στην Αθήνα γίνονται Ιούνιο ή Σεπτέμβρη.
Απλά η Δέσποινα όλα τα χρόνια μας ειχε συνηθισει στο Σεπτεμβρη,γι αυτό ίσως μοιάζει περίεργο.

Τα VMA δεν αποτελούν "απειλή".Το live κοινό τους έχει περιοριστει τόσο ηλικιακά τα τελευταία χρόνια που δε νομίζω το κοινό του Σταν,της Φουρέιρα και του Αρη Μακρή να ήθελε να παρευρεθει σε μια συναυλία Βανδή-Παπαρίζου.

Προσωπικά μου αρέσει περισσότερο.Θα είναι από τις πρώτες συναυλίες και ο κόσμος δε θα έχει πάει ήδη σε αρκετές και θα υπάρχει μεγαλύτερη προσμονή.
Μια χαρά συναυλίες γίνονται και τον Ιούλιο στην Αθήνα.
Πέρυσι η Θεοδωρίδου,η Ζήνα,η Ασλανίδου και η Παπαρίζου τον Ιούλιο είχαν κάνει.
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 20 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Δευ Μάης 01, 2017 11:17 pm
dimosf1 έγραψε:νιωθω πολυ τυχερος που ειδα την χθεσινη παρασταση.Ηταν ολοι πολυ χαλαροι και εκαναν οτι γουσταραν.Η Δεσποινα ηταν πολυ συγκινημενη και το the winner takes it all δεν καταφερε να το πει ολο.Εκεινη την στιγμη ολο το θεατρο σηκωθηκε στον αερα.Γενικα γινοταν χαμος και ο κοσμος ηταν πολυ ευδιαθετος.Καμαρινι δεν δεχθηκε.Μαζευαν και τα πραγματα τους.Οταν εφευγε η Δεσποινα ηταν ο Ταγαρης στην πορτα και του λεει κυριε Γιαννη μην κλαιτε και εσεις εχουμε ριξει πολυ κλαμα σημερα,τον Οκτωβριο παλι εδω θα ειμαστε.
Να πω ότι μου φαίνεται υπερβολική αυτή η συγκίνηση από την στιγμή που θα υπάρξει και συνέχεια από τον Οκτώβριο.Την ευγνωμοσύνη την καταλαβαίνω αλλά την τόσο έντονη συγκίνηση όχι.
Δηλαδή όταν θα τελειώσουν οριστικά τι κλάμα θα ρίξουν; 288
TAKIS
TAKIS
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 310
Join date : 28/10/2015

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 20 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Δευ Μάης 01, 2017 11:18 pm
μια λεξη τα καλυπτει ολα....ΘΡΙΑΜΒΟΣ!!!!Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ και ευχομαι την ιδια επιτυχια και του χρονου!!
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 20 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Δευ Μάης 01, 2017 11:23 pm
Το κομματι 10 δευτερα που λεει οτι δεν της αρεσει η βανδη ηταν ινστα στορυ κ προλαβα κ το κατεβασα
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56509
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 20 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Δευ Μάης 01, 2017 11:24 pm
stelios έγραψε:
dimosf1 έγραψε:νιωθω πολυ τυχερος που ειδα την χθεσινη παρασταση.Ηταν ολοι πολυ χαλαροι και εκαναν οτι γουσταραν.Η Δεσποινα ηταν πολυ συγκινημενη και το the winner takes it all δεν καταφερε να το πει ολο.Εκεινη την στιγμη ολο το θεατρο σηκωθηκε στον αερα.Γενικα γινοταν χαμος και ο κοσμος ηταν πολυ ευδιαθετος.Καμαρινι δεν δεχθηκε.Μαζευαν και τα πραγματα τους.Οταν εφευγε η Δεσποινα ηταν ο Ταγαρης στην πορτα και του λεει κυριε Γιαννη μην κλαιτε και εσεις εχουμε ριξει πολυ κλαμα σημερα,τον Οκτωβριο παλι εδω θα ειμαστε.
Να πω ότι μου φαίνεται υπερβολική αυτή η συγκίνηση από την στιγμή που θα υπάρξει και συνέχεια από τον Οκτώβριο.Την ευγνωμοσύνη την καταλαβαίνω αλλά την τόσο έντονη συγκίνηση όχι.
Δηλαδή όταν θα τελειώσουν οριστικά τι κλάμα θα ρίξουν; 288
Είναι κάτι σαν την σχολική χρονιά... Στο τέλος συγκινούμαστε που τελειώνει αλλά ξέρεις ότι σε λίγους μήνες πάλι θα επιστρέψεις εκεί.

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56509
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 20 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Δευ Μάης 01, 2017 11:26 pm
Fay259 έγραψε:Το κομματι 10 δευτερα που λεει οτι δεν της αρεσει η βανδη ηταν ινστα στορυ κ προλαβα κ το κατεβασα
Μπορείς να το ανεβάσεις κάπου ή να σου δώσω το email μου σε πμ για να μου το στείλεις; Θέλω πολύ να το δω. Laughing

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 20 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Δευ Μάης 01, 2017 11:27 pm
Leonidas έγραψε:
stelios έγραψε:
dimosf1 έγραψε:νιωθω πολυ τυχερος που ειδα την χθεσινη παρασταση.Ηταν ολοι πολυ χαλαροι και εκαναν οτι γουσταραν.Η Δεσποινα ηταν πολυ συγκινημενη και το the winner takes it all δεν καταφερε να το πει ολο.Εκεινη την στιγμη ολο το θεατρο σηκωθηκε στον αερα.Γενικα γινοταν χαμος και ο κοσμος ηταν πολυ ευδιαθετος.Καμαρινι δεν δεχθηκε.Μαζευαν και τα πραγματα τους.Οταν εφευγε η Δεσποινα ηταν ο Ταγαρης στην πορτα και του λεει κυριε Γιαννη μην κλαιτε και εσεις εχουμε ριξει πολυ κλαμα σημερα,τον Οκτωβριο παλι εδω θα ειμαστε.
Να πω ότι μου φαίνεται υπερβολική αυτή η συγκίνηση από την στιγμή που θα υπάρξει και συνέχεια από τον Οκτώβριο.Την ευγνωμοσύνη την καταλαβαίνω αλλά την τόσο έντονη συγκίνηση όχι.
Δηλαδή όταν θα τελειώσουν οριστικά τι κλάμα θα ρίξουν; 288
Είναι κάτι σαν την σχολική χρονιά... Στο τέλος συγκινούμαστε που τελειώνει αλλά ξέρεις ότι σε λίγους μήνες πάλι θα επιστρέψεις εκεί.
Εγώ πάντα χαιρόμουν που τελείωνε.Αφού έχουν κουραστεί.
Μια χαρά είναι όλα και θα υπάρξει και συνέχεια.
Μην στεναχωριούνται από τώρα χωρίς λόγο. 1684181
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 20 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Δευ Μάης 01, 2017 11:29 pm
Πάντως Μαγγίρα,Αργύρης,Μπουρδούμης,Σαββίδου έγραψαν πως συνεχίζουν και του χρόνου.
Προσωπικά θα ήθελα αλλαγή στο ρόλο του Άρη Μακρή και κυρίως στου Σακκελαρίου.
Η Demy λογικά θα συνεχίσει.
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 20 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Δευ Μάης 01, 2017 11:38 pm
stelios έγραψε:
Να πω ότι μου φαίνεται υπερβολική αυτή η συγκίνηση από την στιγμή που θα υπάρξει και συνέχεια από τον Οκτώβριο.Την ευγνωμοσύνη την καταλαβαίνω αλλά την τόσο έντονη συγκίνηση όχι.
Δηλαδή όταν θα τελειώσουν οριστικά τι κλάμα θα ρίξουν; 288

μπορει στα λογια να φαινεται υπερβολικο αλλα αμα το ζουσες απο κοντα και εβλεπες την Δεσποινα ποσο το ζουσε και αυτη θα σου φαινοταν φυσιολογικο.Γενικα πιστευω οτι της βγηκε ολη αυτη η συγκινηση οτι εκανε κατι διαφορετικο μετα απο αρκετο καιρο
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 20 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Δευ Μάης 01, 2017 11:50 pm
dimosf1 έγραψε:
stelios έγραψε:
Να πω ότι μου φαίνεται υπερβολική αυτή η συγκίνηση από την στιγμή που θα υπάρξει και συνέχεια από τον Οκτώβριο.Την ευγνωμοσύνη την καταλαβαίνω αλλά την τόσο έντονη συγκίνηση όχι.
Δηλαδή όταν θα τελειώσουν οριστικά τι κλάμα θα ρίξουν; 288

μπορει στα λογια να φαινεται υπερβολικο αλλα αμα το ζουσες απο κοντα και εβλεπες την Δεσποινα ποσο το ζουσε και αυτη θα σου φαινοταν φυσιολογικο.Γενικα πιστευω οτι της βγηκε ολη αυτη η συγκινηση οτι εκανε κατι διαφορετικο μετα απο αρκετο καιρο
Bρε καταλαβαίνω αλλά δεν τελείωσε για πάντα και ήθελε να
τελειώσουν για να ξεκουραστεί και να κάνει και κάτι διαφορετικό το καλοκαίρι.
Εξάλλου λέει πως έκλαιγαν όλοι.
Ο Οκτώβρης δεν αργεί και τόσο πολύ.
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 20 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Δευ Μάης 01, 2017 11:53 pm
Βρε Στελιοοο γιατι το Σακελλαρίου αλλαγή??Ηταν τόσο πειστικά αντιπαθητικός!Πήγαιναν οι ανθρωποι να χαρούν,ειδικά ο Αγγέλου,αυτός εκειιιιι γιατι μας εχουν καλέσει εδώ και τους τρεις..Μαρεσε στον ρόλο,ίσως δεν δένει με τους άλλους δυο αλλά μαρεσε.Ο Αρης να φύγει..Απλά..Δεν εχω προσωπικά μαζί του αλλά έμπαινε και έβγαινε στη σκηνή να πει τα λόγια του και να φυγει..Επαιζε τόσο φυσικά η Ντέμυ και αυτός τα λογάκια του...
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης