Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Jennifer Lopez

+16
Liakoman
Donna
Filippos
oberlina
Antonius
Steliosg
Adamos
dimosf1
thebest20
Chronis
neereaux
themisDV92
Kostas_1
n1kos
bitcoin
Leonidas
20 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15272
Join date : 12/12/2020

Jennifer Lopez - Σελίδα 43 Empty Απ: Jennifer Lopez

Παρ Ιουλ 08, 2022 2:54 am
Filippos έγραψε:Μα γιατί να μην το ακούσω ; Η Mariah είναι σε άλλη φάση πλέον. Έχει 30+ χρόνια υπερεπιτυχημένης καριέρας με ασύλληπτες πωλήσεις, 100 #1, 15 άλμπουμ, βραβεία, θεωρείται ορόσημο ως προς τις φωνητικές της δυνατότητες κ.λπ. Με λίγα λόγια είναι legend και μπορεί να κάνει ό,τι θέλει. Οι άλλες δεν έχουν φτάσει σε αυτό το σημείο ακόμη.
Αν και εξαιρετικά αργά και έχω πιει και 3 κοκτέιλ θα προσπαθήσω να διατυπώσω την σκέψη μου 😂

Υπάρχουν 3 φασεις καριέρας για τους μεγαλους καλλιτεχνες. 
1. Peak
2. έχω καταφέρει πολλά στην καριέρα μου αλλά με ενδιαφέρει να συνεχίσω να χτίζω την δισκογραφία μου και να εξελίσσομαι ως καλλιτεχνης 
3. Ειμαι legend και βγάζω μουσική για το κοινο μου και μόνο χωρις να με ενδιαφέρει η προώθηση και τα τσαρτ. 

Η Mariah με τις κινήσεις της έχει μείνει στο ένα. Δεν γίνεται να είναι όλα αυτά που μου λες και να κανει τις απεγνωσμένες κινήσεις που κάνει. Είναι δυνατόν αν ζούσε η Whitney τώρα να έκανε κολλαμπ με τον DJ Khaled και τον Justin Bieber? Σαν ανέκδοτο ακούγεται. Ε η Μιμι έχει γίνει αυτό το ανέκδοτο.

Αρέσει στους χρήστες Kostas_1 και greggel1982

Διαφωνούν οι χρήστες Filippos και filis

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31662
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Jennifer Lopez - Σελίδα 43 Empty Απ: Jennifer Lopez

Παρ Ιουλ 08, 2022 8:11 am
Go sis!
We love drunk umbrella 

Jennifer Lopez - Σελίδα 43 200.gif?cid=b86f57d3t8gavcjawx1409punsa73g4p3uda0pccg5ia0zdn&rid=200

Αρέσει στον χρήστη oberlina

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16496
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Jennifer Lopez - Σελίδα 43 Empty Απ: Jennifer Lopez

Παρ Ιουλ 08, 2022 10:44 am
Γιατί είναι κακό να συμμετέχεις σε ρεμιξ ; 
Άρα σύμφωνα με τα λεγόμενά σας και η Madonna που είναι living legend και έχει τραγουδήσει τρασιές τύπου Bitch I'm Madonna είναι ανέκδοτο.
Εν τω μεταξύ έχω την αίσθηση ότι δεν έχετε παρακολουθήσει καν τις κινήσεις της. Το τελευταίο της άλμπουμ ήταν το 2018 και μια χαρά έδειξε ότι θέλει να εμπλουτίσει τη δισκογραφία της. 
Για πείτε μου λίγο πότε έβγαλε η Τζένη το τελευταίο της άλμπουμ. Και η Xtina πριν το ισπανόφωνο είχε να βγάλει από το 2018 και πιο πριν από το 2012. Που η Mariah τους ρίχνει και μια δεκαετία δισκογραφικά...
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31662
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Jennifer Lopez - Σελίδα 43 Empty Απ: Jennifer Lopez

Παρ Ιουλ 08, 2022 10:59 am
She’s a joke ουτως ή αλλως. Κι η σύγκριση με Whitney ειναι joke και θα ειναι παντα. 
Η Τζενη βγάζει τουλάχιστον 3 singles το χρόνο. Αθροιστικά ειναι περισσότερα τα τραγούδια απο το να βγάζει άλμπουμ κάθε 4-5 χρονια. Φέτος έβγαλε και soundtrack με 12. Sorry. 
Ναι γιατί δεν έφαγε κράξιμο η Μαντόνα όταν έβγαλε αυτη την τρασια.

Αρέσει στον χρήστη greggel1982

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16496
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Jennifer Lopez - Σελίδα 43 Empty Απ: Jennifer Lopez

Παρ Ιουλ 08, 2022 11:08 am


Εγώ πάντως βλέποντας αυτό το βίντεο καταλαβαίνω απόλυτα γιατί συγκρίθηκε με την Whitney
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31662
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Jennifer Lopez - Σελίδα 43 Empty Απ: Jennifer Lopez

Παρ Ιουλ 08, 2022 11:25 am
Μόνο στα 90s ειχε λογο ύπαρξης η σύγκριση. 
Μετά το χάος.
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15272
Join date : 12/12/2020

Jennifer Lopez - Σελίδα 43 Empty Απ: Jennifer Lopez

Παρ Ιουλ 08, 2022 7:39 pm
Filippos έγραψε:Γιατί είναι κακό να συμμετέχεις σε ρεμιξ ; 
Άρα σύμφωνα με τα λεγόμενά σας και η Madonna που είναι living legend και έχει τραγουδήσει τρασιές τύπου Bitch I'm Madonna είναι ανέκδοτο.
Εν τω μεταξύ έχω την αίσθηση ότι δεν έχετε παρακολουθήσει καν τις κινήσεις της. Το τελευταίο της άλμπουμ ήταν το 2018 και μια χαρά έδειξε ότι θέλει να εμπλουτίσει τη δισκογραφία της. 
Για πείτε μου λίγο πότε έβγαλε η Τζένη το τελευταίο της άλμπουμ. Και η Xtina πριν το ισπανόφωνο είχε να βγάλει από το 2018 και πιο πριν από το 2012. Που η Mariah τους ρίχνει και μια δεκαετία δισκογραφικά...

Δεν είπα ότι είναι κακό απλά δεν είναι σε καμια περίπτωση το flex που νομίζεις ότι είναι.  Ventalia Υποστήριξα ότι είναι απεγνωσμένη κίνηση για να μείνει relevant. Η Μαντόνα που κολλάει με την Mariah? Η Μαντόνα είναι μια πολύ ειδική περίπτωση που έχτισε την καριέρα της πάνω στο να ανατρέπει οτιδήποτε περίμενε κάποιος από αυτή. Με άλλα λόγια η Μαντόνα είναι η μόνη που μπορεί να κάνει οτιδήποτε θέλει και να είναι για πάντα η ΜΑΝΤΟΝΑ! 
Χαίρομαι για εσένα αν το caution εμπλούτισε την δισκογραφία της με τραγούδια που θα ακούς και σε 10 χρόνια από τώρα. Αυτό που λέω ήταν το big energy remix it's not it. 

Η xtina αφήνει συχνά 4ετίες ανάμεσα στα άλμπουμ της γιατί δημιουργεί eras με θεματική. Σπάνια πασάρει generic ποπάκια έτσι για να βγάλει κάτι. Το κενό 2012-2018 το πήρε πολύ σωστά για την προσωπική της υγεία και την οικογένεια της. Ήταν η καλύτερη απόφαση που πήρε και φαίνεται από το πόσο γεμάτη, χαρούμενη και ολοκληρωμένη είναι σαν άνθρωπος τώρα.
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15272
Join date : 12/12/2020

Jennifer Lopez - Σελίδα 43 Empty Απ: Jennifer Lopez

Παρ Ιουλ 08, 2022 7:45 pm
Filippos έγραψε:

Εγώ πάντως βλέποντας αυτό το βίντεο καταλαβαίνω απόλυτα γιατί συγκρίθηκε με την Whitney

Εγώ τις προάλλες έβαλα αυτό το live της πραγματικά για να δω κάτι ολοκληρωμένο και να καταλάβω προς τι η αποθέωση και εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω. 

Οκ, θειικά whistle notes. Κουκλάρα και έχει υπέροχα vibes, θετικότητα και φαίνεται να γουστάρει τόσο πολύ αυτό που κάνει. Πραγματικά ένα τέλειο live. 
Αλλά σόρρυ φωνητικά δεν ακούω κάτι τόσο τρομερό. Η χροιά της είναι αδιάφορη. Μια ποπ τραγουδίστρια που ξέρει να τραγουδάει πολύ καλά και έχει φοβερό whistle register. Η σύγκρισή με Whitney και Celine είναι αστεία. 


επίσης φαινόταν ωραίο τυπάκι εδώ.. καμία σχέση με την τωρινή της εικόνα

Αρέσει στον χρήστη greggel1982

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16496
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Jennifer Lopez - Σελίδα 43 Empty Απ: Jennifer Lopez

Παρ Ιουλ 08, 2022 8:11 pm
oberlina έγραψε:Δεν είπα ότι είναι κακό απλά δεν είναι σε καμια περίπτωση το flex που νομίζεις ότι είναι.  Ventalia Υποστήριξα ότι είναι απεγνωσμένη κίνηση για να μείνει relevant. Η Μαντόνα που κολλάει με την Mariah? Η Μαντόνα είναι μια πολύ ειδική περίπτωση που έχτισε την καριέρα της πάνω στο να ανατρέπει οτιδήποτε περίμενε κάποιος από αυτή. Με άλλα λόγια η Μαντόνα είναι η μόνη που μπορεί να κάνει οτιδήποτε θέλει και να είναι για πάντα η ΜΑΝΤΟΝΑ! 
Χαίρομαι για εσένα αν το caution εμπλούτισε την δισκογραφία της με τραγούδια που θα ακούς και σε 10 χρόνια από τώρα. Αυτό που λέω ήταν το big energy remix it's not it. 

Η xtina αφήνει συχνά 4ετίες ανάμεσα στα άλμπουμ της γιατί δημιουργεί eras με θεματική. Σπάνια πασάρει generic ποπάκια έτσι για να βγάλει κάτι. Το κενό 2012-2018 το πήρε πολύ σωστά για την προσωπική της υγεία και την οικογένεια της. Ήταν η καλύτερη απόφαση που πήρε και φαίνεται από το πόσο γεμάτη, χαρούμενη και ολοκληρωμένη είναι σαν άνθρωπος τώρα.
Μα δεν το είπα για flex, απλά για να δείξω ότι ακόμη κι αυτό το ρεμιξ έκανε μεγαλύτερη αίσθηση από τις τελευταίες κυκλοφορίες της Xtina και της Τζένης. Laughing
Ένα ρεμιξ για σένα δείχνει απεγνωσμένη προσπάθεια να μείνει relevant ; Νομίζω βρίσκω τουλάχιστον υπερβολικό το σχόλιο. Αν ήταν σαν την Καιτουλα που ανακυκλώνει τις επιτυχίες της να πω οκ, αλλά ένα ρεμιξ seriously ; 
Αυτά τα η Madonna είναι η Madonna και μπορεί να κάνει ό,τι θέλει ισχύουν και για την Mimi. Ό,τι και να κάνει έχει μείνει στη συνείδηση του κόσμου ως η τραγουδίστρια με την φωνάρα, τα 19 #1 και τις περισσότερες πωλήσεις (ειδικά Αμερική που είναι και #1). 
Μπράβο στην Xtina που είναι σε καλή φάση αλλά μουσικά δεν είναι περισσότερο relevant από την Mariah. Βασικά σταμάτησε να είναι relevant ήδη από την πρώτη δεκαετία της καριέρας της. Δεν είναι τυχαίο πως οι μεγάλες επιτυχίες της επί 10s είναι μόνο features. (Move like jagger, Say something, Feel this moment). Αυτό φωνάζει περισσότερο απόγνωση για μένα. Laughing
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16496
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Jennifer Lopez - Σελίδα 43 Empty Απ: Jennifer Lopez

Παρ Ιουλ 08, 2022 8:22 pm
oberlina έγραψε:Εγώ τις προάλλες έβαλα αυτό το live της πραγματικά για να δω κάτι ολοκληρωμένο και να καταλάβω προς τι η αποθέωση και εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω. 

Οκ, θειικά whistle notes. Κουκλάρα και έχει υπέροχα vibes, θετικότητα και φαίνεται να γουστάρει τόσο πολύ αυτό που κάνει. Πραγματικά ένα τέλειο live. 
Αλλά σόρρυ φωνητικά δεν ακούω κάτι τόσο τρομερό. Η χροιά της είναι αδιάφορη. Μια ποπ τραγουδίστρια που ξέρει να τραγουδάει πολύ καλά και έχει φοβερό whistle register. Η σύγκρισή με Whitney και Celine είναι αστεία. 


επίσης φαινόταν ωραίο τυπάκι εδώ.. καμία σχέση με την τωρινή της εικόνα
Η Mariah δεν είναι pop αρχικά, είναι κατά βάση r&b και hip hop. 
Δέχομαι ότι μπορεί να μην σου αρέσει η χροιά της αλλά για τις φωνητικές της δυνατότητες αλήθεια δεν μπορώ να το δεχτώ. Vocal coaches θεωρούν φαινομενική την φωνή της και την τεχνική της. Δεν είναι μόνο το whistle register, σε όλα είναι άρτια τεχνικά και πολλά τραγούδια της θεωρούνται vocal suicide λόγω των σκαμπανεβασμάτων σε χαμηλές και ψηλές νότες.
Στο peak της δεν υστερούσε σε τίποτα απέναντι στην Whitney και την Celine, απεναντίας. Δεν έκαναν κάτι που η Mimi δεν μπορούσε να κάνει από άποψη τεχνικής.

Διαφωνεί ο χρήστης greggel1982

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31662
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Jennifer Lopez - Σελίδα 43 Empty Απ: Jennifer Lopez

Παρ Ιουλ 08, 2022 8:38 pm
Εντωμεταξύ 2 μέρες τωρα αμαυρώνετε το τοπικ της θεάς με το καρτούν.  dv-hd

Αρέσει στον χρήστη oberlina

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15272
Join date : 12/12/2020

Jennifer Lopez - Σελίδα 43 Empty Απ: Jennifer Lopez

Παρ Ιουλ 08, 2022 8:42 pm
Filippos έγραψε:Μα δεν το είπα για flex, απλά για να δείξω ότι ακόμη κι αυτό το ρεμιξ έκανε μεγαλύτερη αίσθηση από τις τελευταίες κυκλοφορίες της Xtina και της Τζένης. Laughing
Ένα ρεμιξ για σένα δείχνει απεγνωσμένη προσπάθεια να μείνει relevant ; Νομίζω βρίσκω τουλάχιστον υπερβολικό το σχόλιο. Αν ήταν σαν την Καιτουλα που ανακυκλώνει τις επιτυχίες της να πω οκ, αλλά ένα ρεμιξ seriously ; 
Αυτά τα η Madonna είναι η Madonna και μπορεί να κάνει ό,τι θέλει ισχύουν και για την Mimi. Ό,τι και να κάνει έχει μείνει στη συνείδηση του κόσμου ως η τραγουδίστρια με την φωνάρα, τα 19 #1 και τις περισσότερες πωλήσεις (ειδικά Αμερική που είναι και #1). 
Μπράβο στην Xtina που είναι σε καλή φάση αλλά μουσικά δεν είναι περισσότερο relevant από την Mariah. Βασικά σταμάτησε να είναι relevant ήδη από την πρώτη δεκαετία της καριέρας της. Δεν είναι τυχαίο πως οι μεγάλες επιτυχίες της επί 10s είναι μόνο features. (Move like jagger, Say something, Feel this moment). Αυτό φωνάζει περισσότερο απόγνωση για μένα. Laughing

Μα δεν έκανε μεγαλύτερη αίσθηση. Ήταν ένα ήδη χιτ που έβαλε το όνομα της στο ρεμιξ. Σαν το Say So που έκανε ρεμιξ η Μιναζ. 
Μην βγάζεις το context. Ναι, όταν μια τραγουδίστρια που έχει υποτίθεται σοβαρή δισκογραφία και είναι legend βάζει το όνομα της σε κάκιστο ρεμιξ με τον dj khaled για να πάρει λίγα στριμς εμένα μου βγάζει απεγνωσμένη προσπάθεια. Ειδικά όταν το τελευταίο της single ήταν 4 χρόνια πριν όπως λες. Τέσπα, απλά επειδή θέλετε να την συγκρίνετε με Celine & Whitney συνέχεια εγώ ξέρω ότι καμία από αυτές δεν θα έκανε ποτέ τετοια κινηση.

Στην συνείδηση του κόσμου έχει μείνει ως φωνάρα και κακότροπη ντίβα. Τα άλλα τα λένε οι φανς μεταξύ τους για να χαίρονται.
Προφανώς και είναι περισσότερο relevant και σου εξήγησα σε προηγούμενο reply το γιατί. Δεν θέλω να ανακυκλώνω τα ίδια και τα ίδια. 

 "Δεν είναι τυχαίο πως οι μεγάλες επιτυχίες της επί 10s είναι μόνο features. (Move like jagger, Say something, Feel this moment). Αυτό φωνάζει περισσότερο απόγνωση για μένα. "
Καλά τώρα γίνεσαι απλά κακός και αναπαράγεις εξυπνάδες του stan τουίτερ. Μετά το burlesque σταμάτησε να ασχολείται για ένα διάστημα σοβαρά με την μουσική γιατί δεν ήθελε με τίποτα να κάνει tour. Αν το say something (είναι ντουέτο όχι feat) που είναι μια διαχρονική ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΑ που η ίδια βρήκε (σαν τραγούδι δεν το ήξερε κανείς) και επέλεξε να κάνει κολλαμπ με ένα εντελώς άγνωστο συγκρότημα σου βγάζει απόγνωση ε τι να πω. Το Jagger και το Feel this moment ήταν χιτάρες και αξιοπρεπέστατα τραγούδια αλλά για κάποιο λόγο όταν αφορά την Xtina μέχρι και αυτό παρουσιάζεται σαν κάτι αρνητικό. Λες και η xtina δεν έκανε πάντα collabs και άρχισε να τα κάνει τότε από απόγνωση. Έλα thank you next. Ευτυχώς να λέμε δεν μπήκε σε κανένα billboard το PMM γιατί και για αυτό κράξιμο θα έτρωγε.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την oberlina στις Παρ Ιουλ 08, 2022 8:48 pm, 1 φορά
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15272
Join date : 12/12/2020

Jennifer Lopez - Σελίδα 43 Empty Απ: Jennifer Lopez

Παρ Ιουλ 08, 2022 8:47 pm
Filippos έγραψε:
oberlina έγραψε:Εγώ τις προάλλες έβαλα αυτό το live της πραγματικά για να δω κάτι ολοκληρωμένο και να καταλάβω προς τι η αποθέωση και εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω. 

Οκ, θειικά whistle notes. Κουκλάρα και έχει υπέροχα vibes, θετικότητα και φαίνεται να γουστάρει τόσο πολύ αυτό που κάνει. Πραγματικά ένα τέλειο live. 
Αλλά σόρρυ φωνητικά δεν ακούω κάτι τόσο τρομερό. Η χροιά της είναι αδιάφορη. Μια ποπ τραγουδίστρια που ξέρει να τραγουδάει πολύ καλά και έχει φοβερό whistle register. Η σύγκρισή με Whitney και Celine είναι αστεία. 


επίσης φαινόταν ωραίο τυπάκι εδώ.. καμία σχέση με την τωρινή της εικόνα
Η Mariah δεν είναι pop αρχικά, είναι κατά βάση r&b και hip hop. 
Δέχομαι ότι μπορεί να μην σου αρέσει η χροιά της αλλά για τις φωνητικές της δυνατότητες αλήθεια δεν μπορώ να το δεχτώ. Vocal coaches θεωρούν φαινομενική την φωνή της και την τεχνική της. Δεν είναι μόνο το whistle register, σε όλα είναι άρτια τεχνικά και πολλά τραγούδια της θεωρούνται vocal suicide λόγω των σκαμπανεβασμάτων σε χαμηλές και ψηλές νότες.
Στο peak της δεν υστερούσε σε τίποτα απέναντι στην Whitney και την Celine, απεναντίας. Δεν έκαναν κάτι που η Mimi δεν μπορούσε να κάνει από άποψη τεχνικής.

Η μουσική που κάνουν όσες συζητάμε είναι ερμηνεία και όχι τεχνική. Δεν τραγουδάνε όπερα. Το ότι η Μιμι μπορούσε να κάνει αυτά που έκανε η whitney ασε το είδαμε και στο live ντουέτο τους που η Whitney την έσβησε από τον χάρτη ενώ ήταν σε vocal decline. Ο καθένας με την γνώμη του (θα ξαναμαλώσουμε αλλού.. μην λερώνουμε το thread της θεάρας)

Αρέσει στον χρήστη greggel1982

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16496
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Jennifer Lopez - Σελίδα 43 Empty Απ: Jennifer Lopez

Παρ Ιουλ 08, 2022 9:01 pm


Συγγνώμη αλλά αν βλέπεις αυτήν την εμφάνιση και θεωρείς πως η Whitney την εξαφάνισε υπάρχει θέμα. Ventalia
Το part της Mariah να κάνει harmonizing σε ψηλές και χαμηλές νότες και διαρκείς μεταβάσεις είναι τέρμα δύσκολο. Καλή φωνή δεν είναι μόνο η φωνή που έχει περισσότερη ένταση. Το vocal range της Mimi είναι ασύλληπτο.

Διαφωνεί ο χρήστης greggel1982

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15272
Join date : 12/12/2020

Jennifer Lopez - Σελίδα 43 Empty Απ: Jennifer Lopez

Σαβ Ιουλ 09, 2022 8:21 pm


πολυ το αγαπω αυτό το δίδυμο
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31662
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Jennifer Lopez - Σελίδα 43 Empty Απ: Jennifer Lopez

Σαβ Ιουλ 09, 2022 8:39 pm
Κλάμα

Αρέσει στον χρήστη oberlina

neereaux
neereaux
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5349
Join date : 27/10/2015

Jennifer Lopez - Σελίδα 43 Empty Απ: Jennifer Lopez

Σαβ Ιουλ 09, 2022 11:11 pm
Ειδα το ντοκιμαντερ στο νετφλιξ. Ειναι στεναχωρο οντως οτι τις πιεσαν να το κανουν μαζι εν τελει το σουπερμπολ οπως το παρουσιαζουν.
Επισης ειναι κριμα να εχει τοση επιτυχια, και να στεναχωριεται τοσο για τη μη-υποψηφιοτητα για οσκαρ.

Αρέσει στον χρήστη oberlina

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15272
Join date : 12/12/2020

Jennifer Lopez - Σελίδα 43 Empty Απ: Jennifer Lopez

Σαβ Ιουλ 09, 2022 11:24 pm
neereaux έγραψε:Ειδα το ντοκιμαντερ στο νετφλιξ. Ειναι στεναχωρο οντως οτι τις πιεσαν να το κανουν μαζι εν τελει το σουπερμπολ οπως το παρουσιαζουν.
Επισης ειναι κριμα να εχει τοση επιτυχια, και να στεναχωριεται τοσο για τη μη-υποψηφιοτητα για οσκαρ.

δεν είμαι μόνο το όσκαρ.. είναι γενικά ότι τα βραβεία την κάνουν συνεχεια snub. Έχει 2 υποψηφιότητες για γκράμι και 2 για λάτιν ενώ π.χ. ο Μπίμπερ έχει 22!!!!!!!! Ε είναι να μην σκας;
neereaux
neereaux
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5349
Join date : 27/10/2015

Jennifer Lopez - Σελίδα 43 Empty Απ: Jennifer Lopez

Σαβ Ιουλ 09, 2022 11:27 pm
Από ένα σημείο και μετά στα 20+ χρόνια καριέρας σκας ακόμα για αυτά; Κρίμα είναι τη λατρεύει ο κόσμος, απασχολεί ακόμα ενώ άλλες είναι σπίτια τους, είναι κρίμα

Αρέσει στους χρήστες Kostas_1 και oberlina

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15272
Join date : 12/12/2020

Jennifer Lopez - Σελίδα 43 Empty Απ: Jennifer Lopez

Σαβ Ιουλ 09, 2022 11:29 pm
neereaux έγραψε:Από ένα σημείο και μετά στα 20+ χρόνια καριέρας σκας ακόμα για αυτά; Κρίμα είναι τη λατρεύει ο κόσμος, απασχολεί ακόμα ενώ άλλες είναι σπίτια τους, είναι κρίμα

Σίγουρα απλά καταλαβαίνω το να θέλει να νιώσει και καλλιτεχνική αναγνώριση από τον κλάδο της.

Αρέσει στον χρήστη Kostas_1

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης