Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Chart Data

+13
Nickzark
thebest20
Chronis
Antonius
Steliosg
filis
n1kos
oberlina
Leonidas
Kostask
greggel1982
Kostas_1
Filippos
17 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31567
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

1 - Chart Data - Σελίδα 34 Empty Απ: Chart Data

Δευ Μάης 01, 2023 11:12 pm
Filippos έγραψε:
Kostas_1 έγραψε:
Leonidas έγραψε:
Kostas_1 έγραψε:Hot 100 today in 2011:
#1 S&M
#2 E.T.
#3 Just Can't Get Enough
#4 Down On Me
#5 F*ck You!
#6 Rolling In the Deep
#7 Look At Me Now
#8 On the Floor
#9 Till The World Ends
#10 Judas
take us back

Αυτό. 

Α και μην ξεχάσω, I don’t see Mariah  1 - Chart Data - Σελίδα 34 1f60e
Όπως τώρα που έχουμε να δούμε την Τζένη πάνω από δεκαετία στο top 10 Oops

Και τη Μιμή 15 εξαιρώντας το τραγούδι 30ετιας 😃
n1kos
n1kos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6820
Join date : 28/10/2015
Location : Θεσσαλονικη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Όλο λείπεις
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

1 - Chart Data - Σελίδα 34 Empty Απ: Chart Data

Δευ Μάης 01, 2023 11:13 pm
Η επιτυχία της την ενόχλησε! Με την Μπριτνει ένιωθε την ασφάλεια πάντα ότι είναι από κάτω της , η Γκαγκα ήρθε με φόρα να παίξει μπάλα στα ίσια, απέκτησε μεγάλο φανατικό κοινό σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα και τη σόκαρε όλο αυτό και δε μπόρεσε να το διαχειριστεί! 
Όπως αντίστοιχα σοκαρίστηκε η Βίσση με τη Δέσποινα παρόλο που υπήρχε και η Καίτη ήδη με επιτυχία μεγάλη αλλά δεν ήταν απειλή, η Δέσποινα ήταν η μόνη που την έφερε στα ίσια με φανατικό κοινό και ξεκίνησε να λέει και αυτή με τη σειρά της τις ίδιες γελοιότητες που έλεγε η Μαντόνα για τη Γκαγκα! 
Ευτυχώς "μεγάλωσαν" και οι δύο και κατάλαβαν ότι ήταν άθλια η στάση τους (για την Μαντόνα δεν είμαι ακόμη σίγουρος βέβαια).

Αρέσει στον χρήστη Leonidas

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15173
Join date : 12/12/2020

1 - Chart Data - Σελίδα 34 Empty Απ: Chart Data

Τρι Μάης 02, 2023 12:16 am
Leonidas έγραψε:
oberlina έγραψε:
Leonidas έγραψε:
oberlina έγραψε:
Leonidas έγραψε:Καλά της Madonna δεν είναι και καθαρά δική της. Από αλλού την πήρε την κινησιολογία

ναι ενώ οι άλλες έκαναν μονες τους τις χορογραφίες τους  
1 - Chart Data - Σελίδα 34 200.gif?cid=b86f57d3cxh2yccc1atxy2nhl3rorrufu9og791506wcpr3i&ep=v1_gifs_search&rid=200
Ε δεν έκλεψαν την κουλτουρα της μαύρης gay κοινότητας για να την πλασάρουν ως δικιά τους. Laughing

Η Μ όχι απλά δεν έκλεψε ποτέ από κάποια κοινότητα αλλά πάντα τους αναδείκνυε, στήριζε και προωθούσε το inclusivity (σε όλες τις κατηγορίες, σεξουλικότητα, race, female empowerment, ελευθερία έκφρασης, ανεξιθρησκεία κτλ) στην μουσική της. Όλοι οι χορευτές και χορογράφοι της μαυρης κοινότητας της εποχής την ευχαριστούν που τους ανέδειξε με το vogue σε τέτοιο επίπεδο και εννοείται ποτέ δεν το πλάσαρε ως δικό της. 

Αν κάποιος έχει αντιγράψει και πλασάρει κάτι ως δικό του είναι όλες οι επόμενες pop star που πήραν έτοιμο το καλούπι που τους έχτισε η Μ. Γιατί καμία από όλες αυτές τις θεματικές δεν υπήρχε στην γυναικεία ποπ μουσική πριν τις βάλει η Madonna και δημιουργήσει το blueprint της female pop star.
Ναι όλες τη Μαντόνα αντιγράφουν
Καμία δεν εξανε κάτι δικό της

Αυτές τις υπερβολές από τους Μαντόνα στανς δεν μπορώ.
Φυσικά και έκανε πολλά πρώτη, επηρέασε αρκετές αλλά καμία δεν είχε φαγούρα να γίνει Μαντόνα νο2

Δεν είναι αντιγραφή. Καταλαβαίνω ότι είσαι Gaga stan και αυτό το θέμα σε θίγει αλλά το βλέπεις λάθος. Δεν τίθεται θέμα σύγκρισης ή αντιγραφής. Και αυτά δεν είναι υπερβολές αλλά η ιστορία της ποπ μουσικής. Είναι γεγονός ότι η Μ υπήρξε η πρώτη ποπ σταρ. Όχι γιατί έκανε ντεπούτο το ΄80 αλλά γιατί αυτή δημιούργησε αυτό που θεωρούμε σήμερα "γυναίκα ποπ σταρ". Από τα τουρ, το μαρκετινγκ, τις θεματικές στην μουσική κτλ. Το female pop star δεν υπάρχει πριν την Μαντόνα σαν "είδος" οπότε είναι λογικό όλες μα όλες όσες ακολούθησαν να ακολουθούν το format που έφτιαξε η Μ. Γιατί δουλεύει. Για αυτό και πριν την Μαντόνα δεν υπήρχε παγκόσμια ποπ σταρ ούτε για δείγμα ενώ τώρα η πλειοψηφία των ποπ σταρς είναι γυναίκες. Είτε σας αρέσει είτε όχι υπήρξε ένα καλούπι που μπήκαν οι επόμενες. Αυτό για εμένα δεν είναι καθόλου κακό ούτε θεωρείται αντιγραφή και μειώνει καμία. Απλά τα credit να δίνονται εκεί που πρέπει. Και γενικά μην αγχώνεστε και μην βλέπεται ανταγωνιστικά την Μαντόνα. Δεν υπάρχει λόγος. Άλλο παιχνίδι παίζει η Μ και άλλο οι υπόλοιπες. 

Το ότι καμία δεν είχε φαγούρα να γίνει Μαντόνα νο2 είναι μια πρόταση που ταιριάζει να γραφτεί σε κάποια "αντίθετη μέρα". Προφανώς και όλες θα ήθελαν να έχουν την καριέρα της Μαντόνα. Εκτός και αν κάποια είναι χαζή και ονειρεύεται να γίνει η Natalia Imbruglia ξερω γώ  Ventalia

Αρέσει στους χρήστες filis, Antonius και ChristosSav

Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56367
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

1 - Chart Data - Σελίδα 34 Empty Απ: Chart Data

Τρι Μάης 02, 2023 12:22 am
Ππιος βλέπει ανταγωνιστικά τη Μαντόνα; j2us-1
Λες ότι όλες οι επόμενες την αντέγραψαν και σου είπα πως δεν ισχύει πέρα από αυτό που είπες ότι αυτή έφτιαξε πρώτη το image της pop star

Πολλές κινήθηκαν σε διαφορετικά μουσικά είδη που η Μαντόνα δεν άγγιξε

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15173
Join date : 12/12/2020

1 - Chart Data - Σελίδα 34 Empty Απ: Chart Data

Τρι Μάης 02, 2023 12:22 am
n1kos έγραψε:Και να επηρεάστηκε η Γκαγκα από τη Μαντόνα προς τιμήν της ήταν και μόνο. 
Αλλά η αντίδραση της σε όλο αυτό ήταν το λιγότερο γελοία, να βλέπεις ολόκληρη γυναίκα 50 ετών να ξεφτυλιζει σε κάθε συνέντευξη της ένα κορίτσι που μόλις ξεκινούσε και τύχαινε να σαρώνει τα πάντα, απίστευτη κακία και καθόλου τιμητικό! Θα έπρεπε να την αγκαλιάσει και όχι να κάνει τέτοιες κατινιές! Να βάζει στο τουρ της το Born this way, να τραγουδάει She's not me ,να μιλάει για reductive περσόνες και άλλα πόσα! Γελοιότητες! Αλλά δε μπόρεσε να δεχτεί και να χωνέψει ότι μια 20αρα την είχε φέρει στα ίσια (κάτι αντίστοιχο που συνέβη με Δέσποινα- Βίσση). 
Μετά βέβαια χώθηκε για τη φωτογραφία ανάμεσα στο Όσκαρ και στη Γκάγκα! Ενηλικιώθηκε επιτέλους!
την Μαντόνα σε όλη της την καριέρα με 20άρες παλεύει.. σιγά μην ίδρωσε από την επιτυχία της Γκάγκα εν έτη 2008 που η ίδια σάρωνε τον κόσμο με το τουρ της.

Απλά η γυναίκα ξέρει να παίζει το παιχνίδι καλύτερα από όλους.

Διαφωνεί ο χρήστης Leonidas

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15173
Join date : 12/12/2020

1 - Chart Data - Σελίδα 34 Empty Απ: Chart Data

Τρι Μάης 02, 2023 12:31 am
Leonidas έγραψε:Ππιος βλέπει ανταγωνιστικά τη Μαντόνα; j2us-1
Λες ότι όλες οι επόμενες την αντέγραψαν και σου είπα πως δεν ισχύει πέρα από αυτό που είπες ότι αυτή έφτιαξε πρώτη το image της pop star

Πολλές κινήθηκαν σε διαφορετικά μουσικά είδη που η Μαντόνα δεν άγγιξε

Μα και αυτό που λες ότι κινήθηκαν σε διαφορετικά μουσικά είδη πάλι είναι κάτι που η Μαντόνα το έβαλε στην ταυτότητα της "female pop star". Πλέον στο επίπεδο της Μαντόνα δεν υπάρχει το "αντιγραφή" αλλά το ακολουθώ το μονοπάτι που χάραξες. Το αρχικό μου point/shade ήταν για κάποιες (όχι μονο Gaga) που παρουσιάζουν πράγματα που ξεκάθαρα ξεπατίκωσαν από Μ ως καθαρά δικά τους. Και επειδή έχουν νεανικό κοινό που προφανώς δεν ξέρει (όπως και εγώ δεν ήξερα) τι έκανε η Madonna στα 90s αφορίζουν το legacy και την επιρροή της και δίνουν τα accolades στις νέες γενιές.

Αρέσει στους χρήστες filis και Antonius

Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56367
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

1 - Chart Data - Σελίδα 34 Empty Απ: Chart Data

Τρι Μάης 02, 2023 12:39 am
oberlina έγραψε:
n1kos έγραψε:Και να επηρεάστηκε η Γκαγκα από τη Μαντόνα προς τιμήν της ήταν και μόνο. 
Αλλά η αντίδραση της σε όλο αυτό ήταν το λιγότερο γελοία, να βλέπεις ολόκληρη γυναίκα 50 ετών να ξεφτυλιζει σε κάθε συνέντευξη της ένα κορίτσι που μόλις ξεκινούσε και τύχαινε να σαρώνει τα πάντα, απίστευτη κακία και καθόλου τιμητικό! Θα έπρεπε να την αγκαλιάσει και όχι να κάνει τέτοιες κατινιές! Να βάζει στο τουρ της το Born this way, να τραγουδάει She's not me ,να μιλάει για reductive περσόνες και άλλα πόσα! Γελοιότητες! Αλλά δε μπόρεσε να δεχτεί και να χωνέψει ότι μια 20αρα την είχε φέρει στα ίσια (κάτι αντίστοιχο που συνέβη με Δέσποινα- Βίσση). 
Μετά βέβαια χώθηκε για τη φωτογραφία ανάμεσα στο Όσκαρ και στη Γκάγκα! Ενηλικιώθηκε επιτέλους!
την Μαντόνα σε όλη της την καριέρα με 20άρες παλεύει.. σιγά μην ίδρωσε από την επιτυχία της Γκάγκα εν έτη 2008 που η ίδια σάρωνε τον κόσμο με το τουρ της.

Απλά η γυναίκα ξέρει να παίζει το παιχνίδι καλύτερα από όλους.
Παραιδρωσε οβερλινα μου τότε. Μόνο στο σταρ μαζί με τον Καρβέλα δεν βγήκε να κράζει η μια τη γκαγκα κ ο άλλος τη δεβα

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15173
Join date : 12/12/2020

1 - Chart Data - Σελίδα 34 Empty Απ: Chart Data

Τρι Μάης 02, 2023 12:42 am
Καλά δεν ξέρω το ιστορικό όλων των αναφορών. Από τα σημαντικά που έχω δει ένα reductive ξέρω που ενώ σας έχει μείνει μαχαίρι στην καρδιά εμένα στην συνέντευξη μου φάνηκε ότι πήγαινε πιο πολύ για την ερώτηση που της έκαναν και όχι για την Γκάγκα.
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56367
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

1 - Chart Data - Σελίδα 34 Empty Απ: Chart Data

Τρι Μάης 02, 2023 12:45 am
oberlina έγραψε:Καλά δεν ξέρω το ιστορικό όλων των αναφορών. Από τα σημαντικά που έχω δει ένα reductive ξέρω που ενώ σας έχει μείνει μαχαίρι στην καρδιά εμένα στην συνέντευξη μου φάνηκε ότι πήγαινε πιο πολύ για την ερώτηση που της έκαναν και όχι για την Γκάγκα.
Έβγαινε τραγουδούσε το Born this way στο tour της σε medley με το Express yourself και μετά έλεγε καπάκι το “She’s not me”. Laughing

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15173
Join date : 12/12/2020

1 - Chart Data - Σελίδα 34 Empty Απ: Chart Data

Τρι Μάης 02, 2023 12:57 am
Leonidas έγραψε:
oberlina έγραψε:Καλά δεν ξέρω το ιστορικό όλων των αναφορών. Από τα σημαντικά που έχω δει ένα reductive ξέρω που ενώ σας έχει μείνει μαχαίρι στην καρδιά εμένα στην συνέντευξη μου φάνηκε ότι πήγαινε πιο πολύ για την ερώτηση που της έκαναν και όχι για την Γκάγκα.
Έβγαινε τραγουδούσε το Born this way στο tour της σε medley με το Express yourself και μετά έλεγε καπάκι το “She’s not me”. Laughing

yes i know.. επίσης έδωσε 2 μπανάνες στην Ariana Grande και της είπε να τις παγώσει και να τις φάει, φτύνει χλέπες στην σκηνή από το 1989, βρίζει non stop, έκανε poll dancing πάνω σε σταυρό και μπορώ να συνεχίσω να γράφω για πάντα  Hysterical Hysterical Hysterical Αυτό κάνει η Μαντόνα στην σκηνή. Προκαλεί συζητήσεις. 

το born this way πάντως είναι όντως αδερφάκι του express yourself.
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56367
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

1 - Chart Data - Σελίδα 34 Empty Απ: Chart Data

Τρι Μάης 02, 2023 12:59 am
Προκαλούσε συζητήσεις γύρω από το όνομα της. Όχι να τα βάζει με ένα 20χρονο που είχε 4 χρόνια καριέρας.

Τώρα εντάξει αν είναι κάποιος Σταν της την δικαιολογεί όπως κάνουν και οι φανατικς με την Άννα.

Εγώ το βλέπω αντικειμενικά.

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15173
Join date : 12/12/2020

1 - Chart Data - Σελίδα 34 Empty Απ: Chart Data

Τρι Μάης 02, 2023 1:07 am
Leonidas έγραψε:Προκαλούσε συζητήσεις γύρω από το όνομα της. Όχι να τα βάζει με ένα 20χρονο που είχε 4 χρόνια καριέρας.

Τώρα εντάξει αν είναι κάποιος Σταν της την δικαιολογεί όπως κάνουν και οι φανατικς με την Άννα.

Εγώ το βλέπω αντικειμενικά.
Συζήτηση γύρω από το όνομα της ήταν και αυτό. Επίσης μερικά πράγματα μόνοι τους τα κάνουν θέμα οι φανς. Εγώ όταν είδα το mdna tour ούτε μου πήγε το μυαλό ότι ήταν shade ή κάτι τέτοιο. Ένα απλό mash up μου φάνηκε. Οκ καταλαβαίνω πλέον το shade αλλά μην το βγάζουμε και bullying στο ανυπεράσπιστο 20χρονο και μετά λέμε ότι μιλάμε και αντικειμενικά. 

αντικειμενικά δηλαδή το born this way δεν είναι κάπως ίδιο του express yourself?
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56367
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

1 - Chart Data - Σελίδα 34 Empty Απ: Chart Data

Τρι Μάης 02, 2023 1:13 am
Εγώ πάντως μόνο στο “lifted to your higher ground” βλέπω ομοιότητα.

Ακόμα μ αυτό όμως θα έπρεπε να ήταν προς τιμήν της που μια ανερχόμενη τότε την τίμησε δισκογραφικά.

Ναι μωρέ ένα απλό mash up η γλυκουλα.
Anyway η γκαγκα κάπως έτσι το πήρε

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15173
Join date : 12/12/2020

1 - Chart Data - Σελίδα 34 Empty Απ: Chart Data

Τρι Μάης 02, 2023 1:18 am
την τίμησε αν το παρουσίασε ως tribute

επίσης please μην μου βάζεις αυτά τα passive aggressive video της Gaga γιατί κάτι τέτοια με εκνευρίζουν στην προσωπικότητα της
τα λέει όλα face to face... δεν έχει κάνει ποτέ shade σε καμία δημόσια.  rip  

Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα.
petros1994
petros1994
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 103
Join date : 06/11/2017

1 - Chart Data - Σελίδα 34 Empty Απ: Chart Data

Τρι Μάης 02, 2023 1:41 am
Παιδιά η Gaga τότε (2009-11) δεν είχε καμία σχέση με το πως εξελίχθηκε στο σήμερα. Σχεδόν τα πάντα που έκανε τότε looks, video clips, live performances, φωτογραφίσεις, μουσική είχαν ξεκάθαρες αναφορές σε παλιότερες δουλειές της Μ. 'Οπως είπε και η oberlina αυτό λίγο πολύ όλες το κάνανε, η Beyonce στο Haunted, η Χtina στο Not myself tonight, η Miley στη Bangerz era κλπ απλά ήταν one-off reference με τις ίδιες να λένε ξεκάθαρα οτι κάνουν homage στην Μ.
Η Gaga όμως ήταν η μόνη από όλες τις μετά Madonna pop stars που είχε τόσα πολλά references σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα και παντού γραφότανε οτι η Gaga αντιγράφει την Madonna. Πάντως η Μ είχε δει την Gaga σε συναυλία της στα πολύ πρώτα της βήματα και είχε πει πολλές φορές οτι είναι ταλαντούχα κι οτι της αρέσει πολύ σαν artist, απλά αυτά ξεχάστηκαν υπερίσχυσε το reductive και οι πιο πολλοί μείνανε σε αυτό.
Γενικά δεν πιστεύω οτι αισθάνθηκε απειλή στα 50 της που ήταν ήδη legend, απλά θα της την έσπασε οτι κάποια άλλη ποπ σταρ μπαίνει τόσο πολύ στα χωράφια της και κάνει recreation τόσο πολλές στιγμές απο τη καριέρα της. 
Πάντως όλα αυτά κράτησαν για πολύ λίγο, εκτοτε και και οι δύο έχουν εκφραστεί πολύ όμορφα η μία για την άλλη Βρέθηκαν πολλές φορές σε events και βγάλανε φωτογραφίες. Όπως και η φώτο με το oscar ήταν στο after Oscars party της Madonna, οπότε όλα δείχνουν οτι έχουν πολύ καλές σχέσεις στο σήμερα.

Αρέσει στον χρήστη oberlina

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15173
Join date : 12/12/2020

1 - Chart Data - Σελίδα 34 Empty Απ: Chart Data

Τρι Μάης 02, 2023 1:57 am
Ακριβώς! Κακά τα ψέμματα η Γκάγκα μέχρι το Artpop πάτησε πάρα πολύ πάνω στην Μαντόνα.

καλά και δεν είναι μόνο αυτά τα one-off references. Γενικά για Xtina που την γνωρίζω απο έξω τώρα πλέον μπορώ να σου κάνω λίστα. Αλλά όπως είπα είναι λογικό και αναπόφευκτο για όλες.

Αρέσει στον χρήστη petros1994

Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56367
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

1 - Chart Data - Σελίδα 34 Empty Απ: Chart Data

Τρι Μάης 02, 2023 2:04 am
oberlina έγραψε:την τίμησε αν το παρουσίασε ως tribute

επίσης please μην μου βάζεις αυτά τα passive aggressive video της Gaga γιατί κάτι τέτοια με εκνευρίζουν στην προσωπικότητα της
τα λέει όλα face to face... δεν έχει κάνει ποτέ shade σε καμία δημόσια.  rip  

Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα.
Όχι δεν έχει κάνει. Βλέπεις δεν είναι όλες κατινες να συζητιούνται με κόντρες, αντιγραφές και να σπόντες.

Άλλες θέλουν να απασχολούν μόνο με τα δικά τους projects

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15173
Join date : 12/12/2020

1 - Chart Data - Σελίδα 34 Empty Απ: Chart Data

Τρι Μάης 02, 2023 2:18 am
Leonidas έγραψε:
oberlina έγραψε:την τίμησε αν το παρουσίασε ως tribute

επίσης please μην μου βάζεις αυτά τα passive aggressive video της Gaga γιατί κάτι τέτοια με εκνευρίζουν στην προσωπικότητα της
τα λέει όλα face to face... δεν έχει κάνει ποτέ shade σε καμία δημόσια.  rip  

Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα.
Όχι δεν έχει κάνει. Βλέπεις δεν είναι όλες κατινες να συζητιούνται με κόντρες, αντιγραφές και να σπόντες.

Άλλες θέλουν να απασχολούν μόνο με τα δικά τους projects

Έλα βρε Λεωνίδα τώρα. Αυτό ξεκάθαρα δεν ισχύει. Ένα πολύ εύκολο παράδειγμα είναι που έλεγε ότι η xtina την αντιγράφει. Σύμφωνα με την Gaga που είναι από την Ιταλία και τα λέει όλα face to face λογικά είχε πάει στην μούρη της Κριστίνα και της είπε "Με αντιγράφεις". Τι όχι;

Σε αγαπώ που με την γκάγκα έχεις μηδέν αντικειμενικότητα. Το βρίσκω πολύ γλυκό που την αγαπάς τόσο.. αλήθεια  77717810 77717810 77717810
kinop
kinop
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1543
Join date : 01/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2006
Αγαπημένο τραγούδι: Όλα οδηγούν σ' εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

1 - Chart Data - Σελίδα 34 Empty Απ: Chart Data

Τρι Μάης 02, 2023 2:18 am
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15173
Join date : 12/12/2020

1 - Chart Data - Σελίδα 34 Empty Απ: Chart Data

Τρι Μάης 02, 2023 2:36 am
Έχω μαλώσει ήδη με τον Λεωνιδα για το συγκεκριμένο απόσπασμα 😂 Βρείτε άλλο!
Επιστροφή στην κορυφή
Παρόμοια θέματα
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης