Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Lady Gaga

+16
NikosVandikos
VasilisAst
Antonius
ChristosSav
Diafora_
Chronis
thebest20
Chrismont
kinop
Kostas_1
Filippos
n1kos
Steliosg
oberlina
Leonidas
themisDV92
20 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6439
Join date : 03/01/2021
Age : 34
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

7 - Lady Gaga - Σελίδα 22 Empty Απ: Lady Gaga

Δευ Αυγ 07, 2023 5:29 pm
Filippos έγραψε:
kinop έγραψε:Το «ξεφούσκωσε» μου φαίνεται αστείο. Έτσι, έχει ξεφουσκώσει και η Beyonce 12 χρόνια τώρα. Μήπως και η Adele πλέον; 
crazyy10

Σπόιλερ:

7 - Lady Gaga - Σελίδα 22 Tumblr_n5ydbmG9bD1qej93ko1_500

Αρέσει στους χρήστες kinop, Filippos και filis

filis
filis
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 992
Join date : 21/09/2019

7 - Lady Gaga - Σελίδα 22 Empty Απ: Lady Gaga

Δευ Αυγ 07, 2023 5:37 pm
kinop έγραψε:
Το «ξεφούσκωσε» μου φαίνεται αστείο. Μήπως και η Adele πλέον;
Δεν θες να σου απαντήσω.
kinop
kinop
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1564
Join date : 01/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2006
Αγαπημένο τραγούδι: Όλα οδηγούν σ' εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

7 - Lady Gaga - Σελίδα 22 Empty Απ: Lady Gaga

Δευ Αυγ 07, 2023 5:44 pm
Filippos έγραψε:
kinop έγραψε: Ξέρουν ότι απευθύνονται κυρίως στο δικό τους κοινό και εκεί είναι όλες επιτυχημένες. 
Κι αυτό είναι μια άλλη πτυχή: καμιά από τις αγαπημένες μας δεν κάνει crossover επιτυχία με άλμπουμ. Το τελευταίο τέτοιο άλμπουμ είναι ίσως το 25. Μιλάω για τις pre-2010 αγαπημένες μας και όχι για παραδείγματα τύπου Harry's house, When we fall asleep, Sour, Future nostalgia, από καλλιτέχνες που δημιουργούν το base τους. Τα άλμπουμ απευθύνονται κυρίως στη βάση τους, άλλοτε μεγαλύτερη άλλοτε μικρότερη. Το αν θα τους κάτσει μια επιτυχία σε single στο gp είναι δευτερεύον.
Σε πιο σοβαρή νότα τώρα, τότε γιατί εδώ μέσα επισημαίνεται συγκεκριμένα για την επιτυχία της Taylor, ότι όλα τα streams και τα εισιτήρια της περιοδείας προέρχονται αποκλειστικά από τα swifties ; Και μάλιστα παρουσιάζεται ως κάποιου είδους drag αυτό. 
Ενώ τις υπόλοιπες εννοείται τις ακούει και τις παρακολουθεί και το gp.
Γενικό ερώτημα.
Η Taylor έχει καταφέρει (μετά κόπων βέβαια όπως βλέπουμε, το προσπαθεί νυχθημερόν δηλαδή η κοπέλα) να δημιουργήσει ένα σκληροπυρηνικό φανατικό κοινό το οποίο είναι τεράστιο και μπράβο της. Το ότι κάνει επιτυχία με τα σημερινά δεδομένα και σε απόλυτους αριθμούς πχ σε πωλήσεις κάνει κάποια καλά νούμερα ακόμη και σε σχέση με την pre streaming εποχή, δεν σημαίνει ότι τρέχει ο μέσος άνθρωπος να την καταναλώσει. Τα μισά sales του Midnights στην Αμερική θα είναι από τις πρώτες τρεις μέρες. Μπράβο που έχει 1,5 εκατομμύριο πιστούς, αλλά είναι η βάση της και σ΄αυτούς βασίζεται.

Αρέσει στον χρήστη Leonidas

Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56724
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

7 - Lady Gaga - Σελίδα 22 Empty Απ: Lady Gaga

Δευ Αυγ 07, 2023 5:45 pm
filis έγραψε:
kinop έγραψε:
Το «ξεφούσκωσε» μου φαίνεται αστείο. Μήπως και η Adele πλέον;
Δεν θες να σου απαντήσω.
Αχ δεν μπορώ ειλικρινά
Η Adele έβγαλε έναν δισκο και τον παράτησε από την πρώτη μέρα και κατέληξε να πουλάει 5 εκ. παγκοσμίως και 3 Αμερική, έβγαλε ένα χιτακι Ευρώπη και το Easy on me που η Taylor έχει να δει ανάλογη επιτυχία από το 2017 αλλά ξεφούσκωσε

Ε ας πάρουμε μια τρόμπα ρε παιδιά να τις φουσκώσουμε όλες και να δώσουμε στη Τευλορ μια σόδα γιατί με τόσα αέρια θα πάθει τίποτα eyes

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
kinop
kinop
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1564
Join date : 01/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2006
Αγαπημένο τραγούδι: Όλα οδηγούν σ' εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

7 - Lady Gaga - Σελίδα 22 Empty Απ: Lady Gaga

Δευ Αυγ 07, 2023 5:49 pm
filis έγραψε:
kinop έγραψε:
Το «ξεφούσκωσε» μου φαίνεται αστείο. Μήπως και η Adele πλέον;
Δεν θες να σου απαντήσω.
Ρητορικό το ερώτημα.
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16684
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

7 - Lady Gaga - Σελίδα 22 Empty Απ: Lady Gaga

Δευ Αυγ 07, 2023 5:57 pm
kinop έγραψε:
Filippos έγραψε:
kinop έγραψε: Ξέρουν ότι απευθύνονται κυρίως στο δικό τους κοινό και εκεί είναι όλες επιτυχημένες. 
Κι αυτό είναι μια άλλη πτυχή: καμιά από τις αγαπημένες μας δεν κάνει crossover επιτυχία με άλμπουμ. Το τελευταίο τέτοιο άλμπουμ είναι ίσως το 25. Μιλάω για τις pre-2010 αγαπημένες μας και όχι για παραδείγματα τύπου Harry's house, When we fall asleep, Sour, Future nostalgia, από καλλιτέχνες που δημιουργούν το base τους. Τα άλμπουμ απευθύνονται κυρίως στη βάση τους, άλλοτε μεγαλύτερη άλλοτε μικρότερη. Το αν θα τους κάτσει μια επιτυχία σε single στο gp είναι δευτερεύον.
Σε πιο σοβαρή νότα τώρα, τότε γιατί εδώ μέσα επισημαίνεται συγκεκριμένα για την επιτυχία της Taylor, ότι όλα τα streams και τα εισιτήρια της περιοδείας προέρχονται αποκλειστικά από τα swifties ; Και μάλιστα παρουσιάζεται ως κάποιου είδους drag αυτό. 
Ενώ τις υπόλοιπες εννοείται τις ακούει και τις παρακολουθεί και το gp.
Γενικό ερώτημα.
Η Taylor έχει καταφέρει (μετά κόπων βέβαια όπως βλέπουμε, το προσπαθεί νυχθημερόν δηλαδή η κοπέλα) να δημιουργήσει ένα σκληροπυρηνικό φανατικό κοινό το οποίο είναι τεράστιο και μπράβο της. Το ότι κάνει επιτυχία με τα σημερινά δεδομένα και σε απόλυτους αριθμούς πχ σε πωλήσεις κάνει κάποια καλά νούμερα ακόμη και σε σχέση με την pre streaming εποχή, δεν σημαίνει ότι τρέχει ο μέσος άνθρωπος να την καταναλώσει. Τα μισά sales του Midnights στην Αμερική θα είναι από τις πρώτες τρεις μέρες. Μπράβο που έχει 1,5 εκατομμύριο πιστούς, αλλά είναι η βάση της και σ΄αυτούς βασίζεται.
Δεν μου απαντάς όμως. Πάλι καταλήγουμε να λέμε ότι η Taylor στηρίζεται αποκλειστικά στο κοινό της, σαν να διαφοροποιείται δηλαδή από τις υπόλοιπες (που υποθέτω τις ακούνε όλοι). Δηλαδή το Chromatica και το Renaissance που πούλησαν το 1/5 του Midnights την πρώτη εβδομάδα, έσπευσε να τα αγοράσει ο μέσος άνθρωπος ;
Τουλάχιστον αυτό κατάλαβα εγώ.
Αν αυτοί που μπαίνουν στην προπώληση και πέφτει το Ticketmaster σε κάθε πόλη εντός και εκτός Αμερικής είναι όλοι φανατικοί ακόλουθοι, τι να πω... αυτό δεν είναι κοινό, είναι πληθυσμός χώρας.
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15503
Join date : 12/12/2020

7 - Lady Gaga - Σελίδα 22 Empty Απ: Lady Gaga

Δευ Αυγ 07, 2023 6:51 pm
κλαίω που όλα τα θρεντ πάντα καταλήγουν σε taylocal debate HystericalHystericalHysterical
n1kos
n1kos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6821
Join date : 28/10/2015
Location : Θεσσαλονικη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Όλο λείπεις
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

7 - Lady Gaga - Σελίδα 22 Empty Απ: Lady Gaga

Δευ Αυγ 07, 2023 7:45 pm
Αστείο να λέμε ότι ξεφούσκωσε η Γκαγκα για λόγους που αναφέρθηκαν ήδη.
Το να είσαι επιτυχημένος δε σημαίνει ότι πρέπει να κάνεις μόνο τα νούμερα της Τευλορ. Μπορεί να μην είναι πλέον Η απόλυτη χιτμεικερ αλλά νομίζω ότι βρίσκεται σε επίπεδο Μπιγιονσε που χ*εστηκαν για τα χιτς γιατί τα έχουν ήδη (και θα έρθουν προφανώς ξανά στο μέλλον). Επίσης θα μπορούσε κάλλιστα να απευθυνθεί σε μουσικούς χιτμεικερς της εποχής αλλά προτιμά να γράφει η ίδια τη μουσική και τους στίχους με οποιοδήποτε κόστος. Και χάρη στο πολύπλευρο ταλέντο της μουσικά δε θα χαθεί ποτέ πιστεύω γιατί πάντα θα έχει να δώσει κάτι διαφορετικό!
Και ναι περιμένω αυτό το τζαζ άλμπουμ με Κριστίνα στα 50 τους.

Αρέσει στους χρήστες kinop, Leonidas και Kostas vandikos

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15503
Join date : 12/12/2020

7 - Lady Gaga - Σελίδα 22 Empty Απ: Lady Gaga

Δευ Αυγ 07, 2023 7:49 pm
n1kos έγραψε:Και ναι περιμένω αυτό το τζαζ άλμπουμ με Κριστίνα στα 50 τους.
+1 
48 άτομα ended fillipflop

Αρέσει στους χρήστες Leonidas, Kostas_1 και Filippos

kinop
kinop
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1564
Join date : 01/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2006
Αγαπημένο τραγούδι: Όλα οδηγούν σ' εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

7 - Lady Gaga - Σελίδα 22 Empty Απ: Lady Gaga

Δευ Αυγ 07, 2023 7:54 pm
Filippos έγραψε:
kinop έγραψε:
Filippos έγραψε:
kinop έγραψε: Ξέρουν ότι απευθύνονται κυρίως στο δικό τους κοινό και εκεί είναι όλες επιτυχημένες. 
Κι αυτό είναι μια άλλη πτυχή: καμιά από τις αγαπημένες μας δεν κάνει crossover επιτυχία με άλμπουμ. Το τελευταίο τέτοιο άλμπουμ είναι ίσως το 25. Μιλάω για τις pre-2010 αγαπημένες μας και όχι για παραδείγματα τύπου Harry's house, When we fall asleep, Sour, Future nostalgia, από καλλιτέχνες που δημιουργούν το base τους. Τα άλμπουμ απευθύνονται κυρίως στη βάση τους, άλλοτε μεγαλύτερη άλλοτε μικρότερη. Το αν θα τους κάτσει μια επιτυχία σε single στο gp είναι δευτερεύον.
Σε πιο σοβαρή νότα τώρα, τότε γιατί εδώ μέσα επισημαίνεται συγκεκριμένα για την επιτυχία της Taylor, ότι όλα τα streams και τα εισιτήρια της περιοδείας προέρχονται αποκλειστικά από τα swifties ; Και μάλιστα παρουσιάζεται ως κάποιου είδους drag αυτό. 
Ενώ τις υπόλοιπες εννοείται τις ακούει και τις παρακολουθεί και το gp.
Γενικό ερώτημα.
Η Taylor έχει καταφέρει (μετά κόπων βέβαια όπως βλέπουμε, το προσπαθεί νυχθημερόν δηλαδή η κοπέλα) να δημιουργήσει ένα σκληροπυρηνικό φανατικό κοινό το οποίο είναι τεράστιο και μπράβο της. Το ότι κάνει επιτυχία με τα σημερινά δεδομένα και σε απόλυτους αριθμούς πχ σε πωλήσεις κάνει κάποια καλά νούμερα ακόμη και σε σχέση με την pre streaming εποχή, δεν σημαίνει ότι τρέχει ο μέσος άνθρωπος να την καταναλώσει. Τα μισά sales του Midnights στην Αμερική θα είναι από τις πρώτες τρεις μέρες. Μπράβο που έχει 1,5 εκατομμύριο πιστούς, αλλά είναι η βάση της και σ΄αυτούς βασίζεται.
Δεν μου απαντάς όμως. Πάλι καταλήγουμε να λέμε ότι η Taylor στηρίζεται αποκλειστικά στο κοινό της, σαν να διαφοροποιείται δηλαδή από τις υπόλοιπες (που υποθέτω τις ακούνε όλοι). Δηλαδή το Chromatica και το Renaissance που πούλησαν το 1/5 του Midnights την πρώτη εβδομάδα, έσπευσε να τα αγοράσει ο μέσος άνθρωπος ;
Τουλάχιστον αυτό κατάλαβα εγώ.
Αν αυτοί που μπαίνουν στην προπώληση και πέφτει το Ticketmaster σε κάθε πόλη εντός και εκτός Αμερικής είναι όλοι φανατικοί ακόλουθοι, τι να πω... αυτό δεν είναι κοινό, είναι πληθυσμός χώρας.
Μα το αντίθετο είπα από το πρώτο μήνυμα. Φρονώ ότι ούτε το Chromatica ούτε το Renaissance το περίμενε ο μέσος πληθυσμός, όλες στο κοινό τους απευθύνονται, άλλο πιο hardcore άλλο όχι τόσο.

Αρέσει στον χρήστη Filippos

kinop
kinop
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1564
Join date : 01/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2006
Αγαπημένο τραγούδι: Όλα οδηγούν σ' εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

7 - Lady Gaga - Σελίδα 22 Empty Απ: Lady Gaga

Δευ Αυγ 07, 2023 7:59 pm
oberlina έγραψε:κλαίω που όλα τα θρεντ πάντα καταλήγουν σε taylocal debate HystericalHystericalHysterical
7 - Lady Gaga - Σελίδα 22 200.gif?cid=b86f57d3wkjby5pxa96vu8mqjoveep8snqx6059xfcdoz594&ep=v1_gifs_search&rid=200

Αρέσει στους χρήστες Kostas_1, Filippos και oberlina

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15503
Join date : 12/12/2020

7 - Lady Gaga - Σελίδα 22 Empty Απ: Lady Gaga

Δευ Αυγ 07, 2023 8:03 pm
Ποιο άλμπουμ θεωρείτε ότι είχε αναμονή από gp? Εγώ δεν νομίζω ότι το gp ενδιαφέρεται για άλμπουμ. Θα ακούσουν ένα single που θα τους προωθηθεί κατάλληλα και μέχρι εκεί
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16684
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

7 - Lady Gaga - Σελίδα 22 Empty Απ: Lady Gaga

Δευ Αυγ 07, 2023 8:07 pm
oberlina έγραψε:Ποιο άλμπουμ θεωρείτε ότι είχε αναμονή από gp? Εγώ δεν νομίζω ότι το gp ενδιαφέρεται για άλμπουμ. Θα ακούσουν ένα single που θα τους προωθηθεί κατάλληλα και μέχρι εκεί
Το Midnights. train

Διαφωνεί ο χρήστης oberlina

kinop
kinop
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1564
Join date : 01/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2006
Αγαπημένο τραγούδι: Όλα οδηγούν σ' εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

7 - Lady Gaga - Σελίδα 22 Empty Απ: Lady Gaga

Δευ Αυγ 07, 2023 8:18 pm
oberlina έγραψε:Ποιο άλμπουμ θεωρείτε ότι είχε αναμονή από gp? Εγώ δεν νομίζω ότι το gp ενδιαφέρεται για άλμπουμ. Θα ακούσουν ένα single που θα τους προωθηθεί κατάλληλα και μέχρι εκεί
Το επόμενο της Riri, αν έρθει ποτέ. Laughing

Αρέσει στον χρήστη oberlina

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15503
Join date : 12/12/2020

7 - Lady Gaga - Σελίδα 22 Empty Απ: Lady Gaga

Δευ Αυγ 07, 2023 8:20 pm
kinop έγραψε:
oberlina έγραψε:Ποιο άλμπουμ θεωρείτε ότι είχε αναμονή από gp? Εγώ δεν νομίζω ότι το gp ενδιαφέρεται για άλμπουμ. Θα ακούσουν ένα single που θα τους προωθηθεί κατάλληλα και μέχρι εκεί
Το επόμενο της Riri, αν έρθει ποτέ. Laughing
Ισχύει 

Οποτε καταλήγουμε στο ότι τσάμπα μελώνεται για όλες τις βασικές ξεφουσκωμένες τόση ώρα και ότι η Ριανα είναι η καλύτερη και κέρδισα 😇❤

Αρέσει στον χρήστη kinop

Diafora_
Diafora_
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1312
Join date : 26/06/2018

7 - Lady Gaga - Σελίδα 22 Empty Απ: Lady Gaga

Δευ Αυγ 07, 2023 8:31 pm
Προφανώς και δεν ξεφούσκωσαν ούτε η Gaga ούτε η Adele. Η Adele πιστεύω ακόμα είναι δυνητικά η μεγαλύτερη δύναμη. Επίσης, να λέμε την αλήθεια, η Swift τελευταία απασχολεί με εμφανίσεις και άλμπουμ πάρα πολύ. Εγώ είδα να υπάρχει μεγάλη αναμονή για το midnights ακόμα κι από ανθρώπους που ακούνε εναλλακτική μουσική. Δεν είναι μόνο οι φανς της σε καμία μα καμία μα καμία περίπτωση.

Αρέσει στον χρήστη Filippos

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16684
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

7 - Lady Gaga - Σελίδα 22 Empty Απ: Lady Gaga

Δευ Αυγ 07, 2023 8:37 pm
Diafora_ έγραψε:Προφανώς και δεν ξεφούσκωσαν ούτε η Gaga ούτε η Adele. Η Adele πιστεύω ακόμα είναι δυνητικά η μεγαλύτερη δύναμη. Επίσης, να λέμε την αλήθεια, η Swift τελευταία απασχολεί με εμφανίσεις και άλμπουμ πάρα πολύ. Εγώ είδα να υπάρχει μεγάλη αναμονή για το midnights ακόμα κι από ανθρώπους που ακούνε εναλλακτική μουσική. Δεν είναι μόνο οι φανς της σε καμία μα καμία μα καμία περίπτωση.
Σε έχω αγαπήσει σήμερα. Ventalia ΠΕΣ ΤΑ!
Που μου έβγαλαν τα 3Μ της πρώτης εβδομάδας του Midnights παγκοσμίως ως αγορές αποκλειστικά των φανς. Ventalia

Αρέσει στον χρήστη Diafora_

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6439
Join date : 03/01/2021
Age : 34
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

7 - Lady Gaga - Σελίδα 22 Empty Απ: Lady Gaga

Δευ Αυγ 07, 2023 9:13 pm
oberlina έγραψε:
kinop έγραψε:
oberlina έγραψε:Ποιο άλμπουμ θεωρείτε ότι είχε αναμονή από gp? Εγώ δεν νομίζω ότι το gp ενδιαφέρεται για άλμπουμ. Θα ακούσουν ένα single που θα τους προωθηθεί κατάλληλα και μέχρι εκεί
Το επόμενο της Riri, αν έρθει ποτέ. Laughing
Ισχύει 

Οποτε καταλήγουμε στο ότι τσάμπα μελώνεται για όλες τις βασικές ξεφουσκωμένες τόση ώρα και ότι η Ριανα είναι η καλύτερη και κέρδισα 😇❤

7 - Lady Gaga - Σελίδα 22 10abb810

Αρέσει στους χρήστες Leonidas, Kostas_1, Filippos, filis και oberlina

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31944
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

7 - Lady Gaga - Σελίδα 22 Empty Απ: Lady Gaga

Τρι Αυγ 08, 2023 9:39 am
Filippos έγραψε:
oberlina έγραψε:
Filippos έγραψε:η Gaga δεν θα δει ποτέ στη ζωή της όχι 3 αλλά ούτε 1 ΑΟΤΥ. Laughing
στα 50 της κάνει ένα collaboration jazz album με Αγκιλέρα και...
...το ακούνε 47 άτομα  Ventalia

Το αγαπημένο μου shade απ’ την όλη συζήτηση 

7 - Lady Gaga - Σελίδα 22 200.gif?cid=b86f57d32p4muxl9zs4ywcfa724yrw9va31v6jsd8hru6syq&ep=v1_gifs_search&rid=200

Αρέσει στον χρήστη Filippos

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31944
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

7 - Lady Gaga - Σελίδα 22 Empty Απ: Lady Gaga

Τρι Αυγ 08, 2023 9:41 am
Filippos έγραψε:
oberlina έγραψε:Ποιο άλμπουμ θεωρείτε ότι είχε αναμονή από gp? Εγώ δεν νομίζω ότι το gp ενδιαφέρεται για άλμπουμ. Θα ακούσουν ένα single που θα τους προωθηθεί κατάλληλα και μέχρι εκεί
Το Midnights. train

Εγώ παλι πιστεύω οτι η μόνη που κατάφερε να δημιουργήσει αναμονή στο ευρύ κοινό τα τελευταία χρονια ειναι η Adele. 
Ακόμη κι αν δεν πήγε οπως θα περίμεναν οι περισσότεροι το τελευταίο της άλμπουμ.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης