Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Διλήμματα

+19
V.I.P.
Antonius
Liakoman
Kostask
Chronis
ChristosSav
Steliosg
stelios
filis
Kostas vandikos
Nickzark
greggel1982
Filippos
Kostas_1
oberlina
Leonidas
kinop
thebest20
Chrismont
23 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16555
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

internationalwomensday - Διλήμματα  - Σελίδα 19 Empty Απ: Διλήμματα

Κυρ Φεβ 19, 2023 4:17 pm
Adele - 21 & Hello
Christina Aguilera - Stripped & Hurt
Britney - In the zone & Baby one more time
Beyonce - I'm Sasha Fierce & Crazy in love
J.Lo - JLo & Que Hiciste
Taylor Swift - Red TV & August

Για Britney και Taylor εννοείται πως αλλάζω άποψη κάθε τόσο. Πολύ δύσκολο defeated
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16555
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

internationalwomensday - Διλήμματα  - Σελίδα 19 Empty Απ: Διλήμματα

Κυρ Φεβ 19, 2023 4:20 pm
ChristosSav έγραψε:@Kostas_1 δες κάποια στιγμή το visual album του Lemonade.
Εγώ μόνο για τα visuals το κράτησα, γιατί σαν ήχος δεν είναι στα δικά μου ακούσματα.

Αρέσει στον χρήστη ChristosSav

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31773
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

internationalwomensday - Διλήμματα  - Σελίδα 19 Empty Απ: Διλήμματα

Κυρ Φεβ 19, 2023 4:25 pm
Η σύγκριση επιτυχίας Britney - Xtina εχει όση λογική εχει να συγκρίνεις και τις φωνητικές τους δυνατότητες. belly-dance
Ακόμη και στο σημερα, με μόλις μια διασκευή σε 7 χρονια απουσίας , την κάνει outsold/outstreamed/outcharted ή οπως θες πες το. Laughing
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15372
Join date : 12/12/2020

internationalwomensday - Διλήμματα  - Σελίδα 19 Empty Απ: Διλήμματα

Κυρ Φεβ 19, 2023 4:32 pm
ChristosSav έγραψε:Ας το κάνω χειρότερο:

Σώζεις μόνο ένα album κι ένα μόνο track (από κάποιο άλλο album).
(π.χ. Christina Aguilera: Lotus + Genie In A Bottle)

Adele
Christina Aguilera
Britney
Beyonce
J.Lo
Taylor Swift
ρε τι λες... when i catch you 

Adele - 21 & δεν έχω ιδέα... when we were young (i hate you)
Christina Aguilera - Stripped & αυτό που λεει christossav you suck (ίσως το Maria δεν ξέρω)
Britney - Britney & Toxic
Beyonce - Lemonade & μπορεί και Runnin ή XO (ας τον κάνει κάποιος μπλοκ)
J.Lo - On the 6 & Que Hiciste
Taylor Swift - Red & χαχαχα δεν υπάρχει περίπτωση

Αρέσει στον χρήστη ChristosSav

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15372
Join date : 12/12/2020

internationalwomensday - Διλήμματα  - Σελίδα 19 Empty Απ: Διλήμματα

Κυρ Φεβ 19, 2023 4:36 pm
Kostas_1 έγραψε:Η σύγκριση επιτυχίας Britney - Xtina εχει όση λογική εχει να συγκρίνεις και τις φωνητικές τους δυνατότητες. belly-dance
Ακόμη και στο σημερα, με μόλις μια διασκευή σε 7 χρονια απουσίας , την κάνει outsold/outstreamed/outcharted ή οπως θες πες το. Laughing
Ακόμη και σήμερα η Κριστίνα κερδίζει γκράμι και κάνει headline μεγάλα φεστιβάλ. Η Britney έκανε ένα remix για το πολυσυζητημένο comeback της. Not the flex you think is is darling.
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31773
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

internationalwomensday - Διλήμματα  - Σελίδα 19 Empty Απ: Διλήμματα

Κυρ Φεβ 19, 2023 4:53 pm
oberlina έγραψε:
Kostas_1 έγραψε:Η σύγκριση επιτυχίας Britney - Xtina εχει όση λογική εχει να συγκρίνεις και τις φωνητικές τους δυνατότητες. belly-dance
Ακόμη και στο σημερα, με μόλις μια διασκευή σε 7 χρονια απουσίας , την κάνει outsold/outstreamed/outcharted ή οπως θες πες το. Laughing
Ακόμη και σήμερα η Κριστίνα κερδίζει γκράμι και κάνει headline μεγάλα φεστιβάλ. Η Britney έκανε ένα remix για το πολυσυζητημένο comeback της. Not the flex you think is is darling.

Ελεύθερη μετάφραση  
Remix : more successful than every xtinas song the last decade ενώ δεν έπαψε να ειναι ενεργή
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15372
Join date : 12/12/2020

internationalwomensday - Διλήμματα  - Σελίδα 19 Empty Απ: Διλήμματα

Κυρ Φεβ 19, 2023 5:00 pm
Kostas_1 έγραψε:
oberlina έγραψε:
Kostas_1 έγραψε:Η σύγκριση επιτυχίας Britney - Xtina εχει όση λογική εχει να συγκρίνεις και τις φωνητικές τους δυνατότητες. belly-dance
Ακόμη και στο σημερα, με μόλις μια διασκευή σε 7 χρονια απουσίας , την κάνει outsold/outstreamed/outcharted ή οπως θες πες το. Laughing
Ακόμη και σήμερα η Κριστίνα κερδίζει γκράμι και κάνει headline μεγάλα φεστιβάλ. Η Britney έκανε ένα remix για το πολυσυζητημένο comeback της. Not the flex you think is is darling.

Ελεύθερη μετάφραση  
Remix : more successful than every xtinas song the last decade ενώ δεν έπαψε να ειναι ενεργή
Ελεύθερη μετάφραση: ότι του φανεί του λωλοστεφανη Κώστα μου. 

Την πέμπτη μην ξεχάσεις να δεις το livestream της Κριστίνα στο μεγαλύτερο λατινικό φεστιβαλ του κόσμου. Θα προβληθεί για πρώτη φορά στην ιστορία του θεσμού στην Αμερική από τα social του Billboard.
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31773
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

internationalwomensday - Διλήμματα  - Σελίδα 19 Empty Απ: Διλήμματα

Κυρ Φεβ 19, 2023 5:06 pm
Xtina : η Πέγκυ της ΑμερικήςVentalia
Παράτησε τα Χιτ για τα φεστιβάλ και την ποιότητα κι αυτη
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15372
Join date : 12/12/2020

internationalwomensday - Διλήμματα  - Σελίδα 19 Empty Απ: Διλήμματα

Κυρ Φεβ 19, 2023 5:11 pm
Kostas_1 έγραψε:Xtina : η Πέγκυ της ΑμερικήςVentalia
Παράτησε τα Χιτ για τα φεστιβάλ και την ποιότητα κι αυτη

fellas, is it irrelevant to headline the biggest pop music festivals in the world?  Hysterical
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56549
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

internationalwomensday - Διλήμματα  - Σελίδα 19 Empty Απ: Διλήμματα

Κυρ Φεβ 19, 2023 5:25 pm
Μπράβο για τα festival
Αλλά το τελευταίο tour της Britney έκανε έσοδα 54.3 εκατομμύρια ενώ της Xtina 5
Ούτε στα live συγκρίνονται

Μην θυμηθούμε ότι κάποτε το team της Xtina κοροιδευε την Britney για το Vegas αλλά η μια έκανε 137 εκατομμύρια και η άλλη 10

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself

Αρέσει στον χρήστη Kostas_1

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15372
Join date : 12/12/2020

internationalwomensday - Διλήμματα  - Σελίδα 19 Empty Απ: Διλήμματα

Κυρ Φεβ 19, 2023 5:58 pm
Leonidas έγραψε:Μπράβο για τα festival
Αλλά το τελευταίο tour της Britney έκανε έσοδα 54.3 εκατομμύρια ενώ της Xtina 5
Ούτε στα live συγκρίνονται

Μην θυμηθούμε ότι κάποτε το team της Xtina κοροιδευε την Britney για το Vegas αλλά η μια έκανε 137 εκατομμύρια και η άλλη 10

Κλαιω. Πάλι μου συγκρίνετε την Brintey με την xtina. Λέγοντας λανθασμένα και εντελώς out of context πράγματα. 

Δεν θα μπω καν στην διαδικασία να διορθώσω αυτά τα νούμερα. Το έχω κάνει παλαιότερα αλλά τα γεγονότα που γράφω περνάνε και δεν ακουμπάνε γιατί μάλλον χαλάει τα αγαπημένα σας narratives. Δεν με νοιάζει κιόλας να διορθώσω το οτιδήποτε σε αυτή την φάση γιατί το reality είναι reality. 

το ότι ο πρώην μανατζερ της είχε πει για το vegas άσχετο εντελώς με το οτιδήποτε λέμε. 

Αλλά ειλικρινά απαντήστε μου, γιατί κάθε φορά που κάνω ενα fact check για αυτά που λέτε για Μπρίτνει στο τέλος καταλήγουμε σε διαμάχη με xtina? Έχει κάποια λογική όλο αυτό; Έχω και άλλες αγαπημένες. Γιατί δεν συγκρίνετε την Μπριτνει με την Ριάνα και την συγκρίνετε με την Κριστίνα που κατα την γνώμη σας είναι μια ξεχασμένη με 6 χρόνια καριέρας και καμία δυναμική ή influence?
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31773
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

internationalwomensday - Διλήμματα  - Σελίδα 19 Empty Απ: Διλήμματα

Κυρ Φεβ 19, 2023 6:00 pm
Εγω απ την αλλη  κλαίω που τα νουμερα δεν αποτελούν facts Laughing
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56549
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

internationalwomensday - Διλήμματα  - Σελίδα 19 Empty Απ: Διλήμματα

Κυρ Φεβ 19, 2023 6:05 pm
oberlina έγραψε:
Leonidas έγραψε:Μπράβο για τα festival
Αλλά το τελευταίο tour της Britney έκανε έσοδα 54.3 εκατομμύρια ενώ της Xtina 5
Ούτε στα live συγκρίνονται

Μην θυμηθούμε ότι κάποτε το team της Xtina κοροιδευε την Britney για το Vegas αλλά η μια έκανε 137 εκατομμύρια και η άλλη 10

Κλαιω. Πάλι μου συγκρίνετε την Brintey με την xtina. Λέγοντας λανθασμένα και εντελώς out of context πράγματα. 

Δεν θα μπω καν στην διαδικασία να διορθώσω αυτά τα νούμερα. Το έχω κάνει παλαιότερα αλλά τα γεγονότα που γράφω περνάνε και δεν ακουμπάνε γιατί μάλλον χαλάει τα αγαπημένα σας narratives. Δεν με νοιάζει κιόλας να διορθώσω το οτιδήποτε σε αυτή την φάση γιατί το reality είναι reality. 

το ότι ο πρώην μανατζερ της είχε πει για το vegas άσχετο εντελώς με το οτιδήποτε λέμε. 

Αλλά ειλικρινά απαντήστε μου, γιατί κάθε φορά που κάνω ενα fact check για αυτά που λέτε για Μπρίτνει στο τέλος καταλήγουμε σε διαμάχη με xtina? Έχει κάποια λογική όλο αυτό; Έχω και άλλες αγαπημένες. Γιατί δεν συγκρίνετε την Μπριτνει με την Ριάνα και την συγκρίνετε με την Κριστίνα που κατα την γνώμη σας είναι μια ξεχασμένη με 6 χρόνια καριέρας και καμία δυναμική ή influence?
Γιατί είναι δυο διαφορετικοί καλλιτέχνες.
Η Ριανα ούτε ταυτίστηκε με την Britney, ούτε έζησε όλα τα 00s στη σκιά της.

Το reality είναι reality όταν μιλάς με νούμερα. Επίσημα στοιχεία που δείχνουν τη δύναμη του καλλιτέχνη.
Είπες πως η Xtina είναι σε καλύτερη φάση γιατί τραγουδάει την άλλη βδομάδα σε ένα φεστιβαλ και σου απάντησα ότι ούτε στα live μπορεί να ξεπεράσει τη δύναμη και το impact της.
Η μια θα πάει σε ένα event και η άλλη έκανε το Vegas δικό της

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16555
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

internationalwomensday - Διλήμματα  - Σελίδα 19 Empty Απ: Διλήμματα

Κυρ Φεβ 19, 2023 6:09 pm
Παδιά νομίζω αυτήν τη βδομάδα πήραμε μεγαλύτερη δόση knee vs xtanka απ' αυτήν που μπορούμε να διαχειριστούμε Ventalia

Αρέσει στους χρήστες Leonidas και Kostas_1

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15372
Join date : 12/12/2020

internationalwomensday - Διλήμματα  - Σελίδα 19 Empty Απ: Διλήμματα

Κυρ Φεβ 19, 2023 7:24 pm
Λοιπόν αυτή θα είναι η απολύτως τελευταία μου απάντηση προς αυτό το "ντιμπειτ" γενικά γιατί έχω κουραστεί αφόρητα από τις ανακρίβειες και το γεγονός ότι όταν σας λέω ότι γράφετε ανακρίβειές δεν σκέφτεστε μήπως όντως αυτό που γράφετε είναι ανακρίβεια αλλά επιμένετε να το διαιωνίζετε. Μελλοντικά θα σας αφήσω ανενόχλητους να γράφετε ότι κουταμάρα βρίσκετε και διαβάζετε για την Κριστίνα ή την Μπρίτνει αλλά παρακαλώ κάντε μου την χάρη και έστω διαβάστε για πρώτη ίσως φορά αυτό που θα γράψω.  

Δεν χρειάζεται να έχεις βγάλει μαθηματικό για να δεις τους πίνακες των στατιστικών που μου παρέθεσες και να καταλάβεις ότι είναι λάθος και τους λείπουν στοιχεία.  Όταν σε ένα πίνακα που έχει 21 dates, λείπει το gross από τα μισά και αθροίζει απλά τα υπόλοιπα μισά. Οκ; Δεν είναι παράλογο αυτό που λέω νομίζω. 

Το liberation tour ήταν το leg στην Βόρεια Αμερική. Είχε 21 σόου από Σεπτέμβριο μέχρι Νοέμβριο του 2018. Έκανε διακοπή για την άνοιξη για να μεσολαβήσει το LV (May-June '19) και για να έρθει καλοκαίρι προφανώς Ευρώπη. Το X tour ήταν η συνέχεια του Lib Tour και το leg σε Ευρώπη και Λατινική Αμερική, έγινε από Ιούλιο μέχρι Δεκέμβριο με ενδιάμεσες διακοπές για παραστάσεις στο LV. Το Xtour είχε συνολικά 15 σόου και μετρώντας τα στοιχεία που υπάρχουν για τις 11 από τις 15 συναυλίες στον πίνακα στο wikipedia βγαίνει συνολικό gross 7M και όχι 5Μ που γράφει λανθασμένα στον πίνακα. Δεδομένου ότι λείπουν τα στοιχεία του Ziggo Dome, του Benz Arena και της Ρωσίας που είναι από τα μεγαλύτερα venues μιλάμε για ένα overall gross 10M. 

Άρα το lib + x tour έχουν σε 36 show συνολικά πάνω από 18Μ gross και όχι 5m που εντελώς μα εντελώς λανθασμένα ισχυρίστηκες.
Είδατε λοιπόν που τα "νούμερα" όταν δεν τα ελέγχουμε είναι λάθος και όχι reality. Δηλαδή το 5 που μου λες ούτε από τον πίνακα τον στοιχείων δεν προκύπτει. Είναι εντελώς 100% λάθος.

Τώρα.. 
Για τα 58M της Μπρίτνει μου παραθέτεις τον αριθμό box office στο πινακάκι πάνω και όχι το αθροιστικό 28Μ revenue που έχει στο αναλυτικό πινακάκι μέσα στην σελίδα (ενώ λείπουν 3 μόνο συναυλίες).
Για το 5M της Xtina μου παραθέτεις τον αθροιστικό αριθμό revenue που γράφει το πινακάκι μέσα στην σελίδα που ξαναλέω είναι λάθος στις πράξεις και ελλιπές. 

Οκ με το reality που είναι reality τώρα; Οκ με τα νούμερα που συγγνώμη αλλά όχι, δεν αποτελούν facts;

Τώρα για το vegas, τι πιο λογικό από το να συγκρίνεις το box office ενός σόου 4 χρόνων και 250 εμφανίσεων με ενα 1 χρόνου και 24 εμφανίσεων . Τι πιο λογικό!!!!!!

Αφού λοιπόν νομίζω απέδειξα περίτρανα και με επιχειρήματα ότι είχα δίκιο σε αυτό που είπα και δικαίως αμφισβήτησα τα νούμερα θα απαντήσω τελευταία φορά και σε όλα τα υπόλοιπα. 

"Είπες πως η Xtina είναι σε καλύτερη φάση γιατί τραγουδάει την άλλη βδομάδα σε ένα φεστιβαλ και σου απάντησα ότι ούτε στα live μπορεί να ξεπεράσει τη δύναμη και το impact της" 
Όχι. Διάβασες λάθος. Δεν το είπα πουθενά αυτό γιατί εγώ (σε αντίθεση με εσάς) δεν σύγκρινα Brintey με Xtina. Πολύ συγκεκριμένα απάντησα 2 φορές στον Κώστα που υπονόησε όπως πάντα ότι η Κριστινα είναι αποτυχημένη και ένα τίποτα μπροστά στην Μπρίτνει. Και απάντησα ότι η αποτυχημένη Κριστίνα αυτή την στιγμή κάνει headline σε τεράστιο φεστιβαλ. 

Η μια θα πάει σε ένα event 
Fact/Reality Check: Θα κάνει headline ένα από τα μεγαλύτερα και σημαντικότερα μουσικά φεστιβαλ του κόσμου

και η άλλη έκανε το Vegas δικό της

Fact/Reality Check: Το με διαφορά πιο επιτυχημένο act στην ιστορία του συγχρονου vegas είναι η Celine Dion που με 1k+ σόου έχει κάνει το gross πάνω από μισό δις. 


Η Ριανα ούτε ταυτίστηκε με την Britney

Οι μόνοι που ταυτίζουν στο σήμερα την Xtina με την Μπρίτνει είναι κάτι κολλημένοι φανς του 2000. Η Κριστίνα έχει ταυτιστεί με την φωνή της και σίγουρα όχι με την Μπρίτνει. Όποιον απλό ακροατή και να ρωτήσετε δεν θα σας πει ότι η Αγκιλέρα ταυτίστηκε με την Μπρίτνει. Σίγουρα θα βάλει και τα γέλια αν του πείτε κάτι τέτοιο. 

έζησε όλα τα 00s στη σκιά της.
Τελευταίο και καλύτερο. Η παράκρουση του britarmy στο μεγαλείο της. Μόνο στην σκιά της δεν ήταν η Κριστίνα όταν είχε παραπάνω νο.1, που καθόντουσαν συνολικά για 20 εβδομάδες στο νο.1 και 109 εβδομάδες στο τοπ 100 ενώ της μπρίτνει 6 εβδονάδες στο νο1 και 86 στο τοπ 100. 
Μόνο στην σκιά της δεν ήταν όταν κέρδισε το γκράμμι για best new artist και άλλα τοσα γκραμμι και υποψηφιότητες στις μεγάλες κατηγορίες και την αποθέωναν όλοι οι θρύλοι για την φωνή της. 
Μόνο στην σκιά της δεν ήταν το 2006 που έμπαινε στο μουσείο των Grammy για την ιστορική της εμφάνιση στα βραβεία. 

Έχετε πωλήσεις και τσαρτ για την Μπρίτνει και μπράβο της. Δεν θα της τα στερήσει κανείς αυτά. Αλλά εφόσον εσείς τα θεωρείτε τόσο σημαντικά επιτεύγματα γιατί επιμένετε στο να υπογραμμίζετε την σημαντικότητα τους μόνο σε σύγκριση με την Κριστίνα συγκεκριμένα; 

Όσο για το impact μπράβο στην Μπρίτνει για το pop culture impact της και μπράβο στην Κριστίνα για το μουσικό της impact. Τα facts είναι εκεί για τα πάντα. Δεν χρειάζεται να αποδείξω κάτι τώρα. Σε 30 χρόνια θα σκέφτομαι αυτή την συζήτηση και θα γελάω. 

Periodt από εμένα σε αυτό το θέμα.
Kostask
Kostask
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 355
Join date : 30/06/2017

internationalwomensday - Διλήμματα  - Σελίδα 19 Empty Απ: Διλήμματα

Κυρ Φεβ 19, 2023 7:25 pm
Αχ δεν μπορώ να ξαναδιαβάσω ότι η Britney είναι βασίλισσα του Vegas, τη στιγμή που η Celine literally exists! Δεν είναι καν συγκρίσιμα τα μεγέθη... Παρόλο που και της Britney ήταν εξαιρετικά επιτυχημένο!

Αρέσει στους χρήστες filis και oberlina

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16555
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

internationalwomensday - Διλήμματα  - Σελίδα 19 Empty Απ: Διλήμματα

Κυρ Φεβ 19, 2023 7:41 pm
Παιδιά τσάμπα συζητάτε, η μόνη που θα θυμάται η ανθρωπότητα σε 150 χρόνια είναι η Taylor.
Σπόιλερ:

Αρέσει στους χρήστες Leonidas, filis και oberlina

Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56549
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

internationalwomensday - Διλήμματα  - Σελίδα 19 Empty Απ: Διλήμματα

Κυρ Φεβ 19, 2023 7:57 pm
Μόνο εγώ έχω τη δύναμη να την κάνω τόσο τουρμπο 525807 Ventalia

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15372
Join date : 12/12/2020

internationalwomensday - Διλήμματα  - Σελίδα 19 Empty Απ: Διλήμματα

Κυρ Φεβ 19, 2023 8:01 pm
Πήγαινε ΤΩΡΑ να στριμαρεις Muchachas αν θες να σου ξαναμιλήσω 😂
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56549
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

internationalwomensday - Διλήμματα  - Σελίδα 19 Empty Απ: Διλήμματα

Κυρ Φεβ 19, 2023 8:03 pm
oberlina έγραψε:Πήγαινε ΤΩΡΑ να στριμαρεις Muchachas αν θες να σου ξαναμιλήσω 😂
Αυτό το στριμαρω κάθε μέρα Ventalia

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης