Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Christina Aguilera

+13
filis
Kostas vandikos
n1kos
Diafora_
thebest20
Chronis
ChristosSav
kinop
neereaux
Leonidas
Filippos
oberlina
Kostas_1
17 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31945
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

TuCaraMeSuena - Christina Aguilera - Σελίδα 7 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Ιουλ 14, 2023 7:15 pm
Περα απο 5 τραγουδάρες και μια φωνάρα που κατ εμε πολλες φορες ηταν και κουραστική , δεν βλέπω κατι άλλο σωστό 

tinapo

Διαφωνεί ο χρήστης oberlina

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6440
Join date : 03/01/2021
Age : 34
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

TuCaraMeSuena - Christina Aguilera - Σελίδα 7 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Ιουλ 14, 2023 7:15 pm
Η αλήθεια είναι ότι είναι φοβερά underrated ως artist. Από τις πιο ταλαντούχες εκεί έξω αδιαμφισβήτητα. Έχει όλα τα φόντα να είναι στην πρώτη γραμμή, αλλά δεν είναι, οπότε κάπου αυτό που λέει ο Λεωνίδας έχει μια βάση. Δεν ξέρω ποιο είναι το λάθος κι αν είναι μιντιακό το ζήτημα αλλά σίγουρα υπάρχει λάθος ή κάτι παίζει τελοσπαντων.

Αρέσει στους χρήστες Leonidas και Chronis

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31945
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

TuCaraMeSuena - Christina Aguilera - Σελίδα 7 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Ιουλ 14, 2023 7:21 pm
Με τις πιο επιτυχημένες των 90s/00s δεν υπάρχει ουδεμία σύγκριση στο θέμα καριέρα. Ειναι παντα πιο πίσω talking

Αρέσει στον χρήστη Leonidas

Διαφωνεί ο χρήστης oberlina

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15509
Join date : 12/12/2020

TuCaraMeSuena - Christina Aguilera - Σελίδα 7 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Ιουλ 14, 2023 7:35 pm
ChristosSav έγραψε:Η αλήθεια είναι ότι είναι φοβερά underrated ως artist. Από τις πιο ταλαντούχες εκεί έξω αδιαμφισβήτητα. Έχει όλα τα φόντα να είναι στην πρώτη γραμμή, αλλά δεν είναι, οπότε κάπου αυτό που λέει ο Λεωνίδας έχει μια βάση. Δεν ξέρω ποιο είναι το λάθος κι αν είναι μιντιακό το ζήτημα αλλά σίγουρα υπάρχει λάθος ή κάτι παίζει τελοσπαντων.

θεωρώ ότι είναι λάθος να συγκρίνεις την εμπορική επιτυχία βάση του ταλέντου της γιατί ταλέντο δεν σημαίνει αυτόματα εμπορικότητα. Η Κριστίνα υπήρξε φουλ εμπορική κάποτε και η ίδια έδειξε ξεκάθαρα με τις επιλογές της ότι δεν την ενδιαφέρει καθόλου η εμπορικότητα. 
Θα μπορούσε σήμερα να βγάζει την μουσική που βγάζει η Pink (που κάποτε ήταν μια αντισυμβατική ποπ φιγούρα) και να κάνει εμπορική επιτυχία. Δεν το κάνει γιατί δεν γουστάρει.

Είναι απλό το θέμα. 
Υπήρξε στην πρώτη γραμμή και δεν πιστεύω ότι της άρεσε η ζωή της τότε. Η μόνη εποχή της φουλ εμπορικής της καριέρας που φαίνεται (από τον τρόπο που μιλάει μέχρι και σήμερα) ότι περνούσε καλά ήταν η περίοδος του stripped.
ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6440
Join date : 03/01/2021
Age : 34
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

TuCaraMeSuena - Christina Aguilera - Σελίδα 7 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Ιουλ 14, 2023 7:38 pm
Συμφωνώ ότι ταλέντο και εμπορικότητα δεν μπαίνουν στο ίδιο τσουβάλι. Επίσης προσωπικά δεν με ενδιαφέρει αν ο καλλιτέχνης που ακολουθώ είναι στην πρώτη γραμμή ή όχι.

Αρέσει στον χρήστη oberlina

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15509
Join date : 12/12/2020

TuCaraMeSuena - Christina Aguilera - Σελίδα 7 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Ιουλ 14, 2023 7:41 pm
Kostas_1 έγραψε:Με τις πιο επιτυχημένες των 90s/00s δεν υπάρχει ουδεμία σύγκριση στο θέμα καριέρα. Ειναι παντα πιο πίσω talking
 
Γεμίσαμε "αντικειμενικά" takes πάλι βλέπω.  rip

Γελάω γιατί αν έγραφα εγώ τέτοια σε άλλα threads θα είχε γίνει της μουρλής πάλι και από τους 2 σας.
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15509
Join date : 12/12/2020

TuCaraMeSuena - Christina Aguilera - Σελίδα 7 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Ιουλ 14, 2023 7:43 pm
ChristosSav έγραψε:Συμφωνώ ότι ταλέντο και εμπορικότητα δεν μπαίνουν στο ίδιο τσουβάλι. Επίσης προσωπικά δεν με ενδιαφέρει αν ο καλλιτέχνης που ακολουθώ είναι στην πρώτη γραμμή ή όχι.

Εννοείται πως ούτε και εμένα. Θέλω να υπάρχει ενδιαφέρον στα project του από μουσική άποψη. Να κάνει μια καινούργια πρόταση και να εξελίσσει τον εαυτό του. Τι να το κάνω το να βγάζει ένα χιτ και το χρόνο και το υπόλοιπο άλμπουμ να είναι σαν το έφτιαξε AI  rip
ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6440
Join date : 03/01/2021
Age : 34
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

TuCaraMeSuena - Christina Aguilera - Σελίδα 7 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Ιουλ 14, 2023 7:46 pm
Ο/η χρήστης Filippos ΔΕΝ πληκτρολογεί... telephone

Αρέσει στον χρήστη Filippos

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31945
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

TuCaraMeSuena - Christina Aguilera - Σελίδα 7 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Ιουλ 14, 2023 7:59 pm
oberlina έγραψε:
Kostas_1 έγραψε:Με τις πιο επιτυχημένες των 90s/00s δεν υπάρχει ουδεμία σύγκριση στο θέμα καριέρα. Ειναι παντα πιο πίσω talking
 
Γεμίσαμε "αντικειμενικά" takes πάλι βλέπω.  rip

Γελάω γιατί αν έγραφα εγώ τέτοια σε άλλα threads θα είχε γίνει της μουρλής πάλι και από τους 2 σας.

Ποια «θεωρείτε» ηταν  η ερώτηση.
Δεν έψαξα τσαρτς ή πωλησεις για να το γράψω ουτε μελέτησα ενδελεχώς την πορεία της.
Που και να το έκανα δεν νομίζω να με διέψευδαν 😃


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Kostas_1 στις Παρ Ιουλ 14, 2023 8:00 pm, 1 φορά

Διαφωνεί ο χρήστης oberlina

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15509
Join date : 12/12/2020

TuCaraMeSuena - Christina Aguilera - Σελίδα 7 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Ιουλ 14, 2023 7:59 pm
ChristosSav έγραψε:Ο/η χρήστης Filippos ΔΕΝ πληκτρολογεί... telephone

τι να πει και αυτός που το αγαπημένο του τραγούδι της christina έγινε το make over  cantsee

Αρέσει στον χρήστη Filippos

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15509
Join date : 12/12/2020

TuCaraMeSuena - Christina Aguilera - Σελίδα 7 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Ιουλ 14, 2023 8:01 pm
Kostas_1 έγραψε:
oberlina έγραψε:
Kostas_1 έγραψε:Με τις πιο επιτυχημένες των 90s/00s δεν υπάρχει ουδεμία σύγκριση στο θέμα καριέρα. Ειναι παντα πιο πίσω talking
 
Γεμίσαμε "αντικειμενικά" takes πάλι βλέπω.  rip

Γελάω γιατί αν έγραφα εγώ τέτοια σε άλλα threads θα είχε γίνει της μουρλής πάλι και από τους 2 σας.

Ποια «θεωρείτε» ηταν  η ερώτηση.
Δεν έψαξα τσαρτς ή πωλησεις για να το γράψω ουτε μελέτησα ενδελεχώς την πορεία της.
Που και να το έκανα δεν νομίζω να με διέψευδαν 😃

Αν δεν θεωρείς "προβληματικό" και απλά κακία ότι στην ερώτηση του "ΠΟΙΟ είναι ΤΟ μεγαλύτερο λάθος της καριέρας της;" εσύ και ο Λεωνίδας απαντήσατε ότι όλη η καριέρα της Κριστίνα Αγκιλέρα είναι λάθος τότε τι να σου πω βρε Κώστα μου  defeated
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16688
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

TuCaraMeSuena - Christina Aguilera - Σελίδα 7 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Ιουλ 14, 2023 8:04 pm
Εγώ θεωρώ πως υπήρξε αρκετά cocky και η εικόνα που έβγαζε προς τα έξω δεν της έκανε καλό, την έκανε αντιπαθή σε μερίδα του κόσμου. Επίσης θεωρώ πως από πολύ νωρίς ήταν σε φάση "εγώ κάνω τέχνη, δεν είμαι πλέμπα σαν εσάς" που της έκανε επίσης κακό. Άσε τα τραγούδια να μιλήσουν από μόνα τους, δεν χρειάζεται να το πουλάς κιόλας τόσο.

Αρέσει στους χρήστες Leonidas και Kostas_1

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6440
Join date : 03/01/2021
Age : 34
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

TuCaraMeSuena - Christina Aguilera - Σελίδα 7 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Ιουλ 14, 2023 8:10 pm
Filippos έγραψε:Εγώ θεωρώ πως υπήρξε αρκετά cocky και η εικόνα που έβγαζε προς τα έξω δεν της έκανε καλό, την έκανε αντιπαθή σε μερίδα του κόσμου. Επίσης θεωρώ πως από πολύ νωρίς ήταν σε φάση "εγώ κάνω τέχνη, δεν είμαι πλέμπα σαν εσάς" που της έκανε επίσης κακό. Άσε τα τραγούδια να μιλήσουν από μόνα τους, δεν χρειάζεται να το πουλάς κιόλας τόσο.

你先开始的

Αρέσει στον χρήστη Filippos

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15509
Join date : 12/12/2020

TuCaraMeSuena - Christina Aguilera - Σελίδα 7 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Ιουλ 14, 2023 8:16 pm
Filippos έγραψε:Εγώ θεωρώ πως υπήρξε αρκετά cocky και η εικόνα που έβγαζε προς τα έξω δεν της έκανε καλό, την έκανε αντιπαθή σε μερίδα του κόσμου. Επίσης θεωρώ πως από πολύ νωρίς ήταν σε φάση "εγώ κάνω τέχνη, δεν είμαι πλέμπα σαν εσάς" που της έκανε επίσης κακό. Άσε τα τραγούδια να μιλήσουν από μόνα τους, δεν χρειάζεται να το πουλάς κιόλας τόσο.

είναι ένα μιντιακό λάθος αυτό αλλά σίγουρα όχι το μεγαλύτερο λάθος της καριέρας της 

μπερδεύεις το stan twitter με την πραγματικότητα και ως brit army θεωρείς λανθασμένα ότι αυτή η ανθρωποφαγία που αναπαράγεται πολλές φορές μεταφέρεται και στον έξω κόσμο. Αλλά δεν είναι έτσι. Μπορεί να επηρεάζει λίγο το reach της στο συγκεκριμένο σόσιαλ αλλά μέχρι εκεί. Δεν έχει κανένα άλλο πραγματικό αντίκτυπο.
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16688
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

TuCaraMeSuena - Christina Aguilera - Σελίδα 7 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Ιουλ 14, 2023 8:43 pm
Όχι προφανώς και δεν το λέω ως το μεγαλύτερο λάθος της καριέρας της. Απλά αναφέρω πράγματα που μου έρχονται στο μυαλό ως τρίτος που δεν έχει συνολική επίγνωση της πορείας της. 
Είναι μια εικόνα που είχα πριν μπω στο stan twitter και δεν λέω ότι αντιπροσωπεύει κάθε άτομο. give_rose
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16688
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

TuCaraMeSuena - Christina Aguilera - Σελίδα 7 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Ιουλ 14, 2023 8:46 pm
ChristosSav έγραψε:
Filippos έγραψε:Εγώ θεωρώ πως υπήρξε αρκετά cocky και η εικόνα που έβγαζε προς τα έξω δεν της έκανε καλό, την έκανε αντιπαθή σε μερίδα του κόσμου. Επίσης θεωρώ πως από πολύ νωρίς ήταν σε φάση "εγώ κάνω τέχνη, δεν είμαι πλέμπα σαν εσάς" που της έκανε επίσης κακό. Άσε τα τραγούδια να μιλήσουν από μόνα τους, δεν χρειάζεται να το πουλάς κιόλας τόσο.

你先开始的
Πού θα πει ;  Ventalia
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31945
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

TuCaraMeSuena - Christina Aguilera - Σελίδα 7 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Ιουλ 14, 2023 8:59 pm
Έλα ξυπνήσαμε βλέπω.
Ανάψανε τα αίματα Ventalia
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15509
Join date : 12/12/2020

TuCaraMeSuena - Christina Aguilera - Σελίδα 7 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Ιουλ 14, 2023 9:04 pm
Filippos έγραψε:Όχι προφανώς και δεν το λέω ως το μεγαλύτερο λάθος της καριέρας της. Απλά αναφέρω πράγματα που μου έρχονται στο μυαλό ως τρίτος που δεν έχει συνολική επίγνωση της πορείας της. 
Είναι μια εικόνα που είχα πριν μπω στο stan twitter και δεν λέω ότι αντιπροσωπεύει κάθε άτομο. give_rose
Δεν εισαι 3ος όμως. Είσαι «Brit army» και είναι λογικό να έχεις μια αρνητικότητα για την Κριστινα ή τουλάχιστον να έχεις δει πολλά αρνητικά για αυτή.

Δεν πιστεύω ότι ένας 3ος που απλά ακουει μουσική ξέρει τίποτα από όλα αυτά (ή τον ενδιαφέρει κιόλας)
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56725
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

TuCaraMeSuena - Christina Aguilera - Σελίδα 7 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Ιουλ 14, 2023 9:11 pm
oberlina ειμαι βανδικος και μια ζωή ακούω και αγαπώ Βισση, πιστεύεις πως με νοιάζουν στα αλήθεια τι λένε οι υπόλοιποι φανς;

Απλά στην Αγκιλέρα από την αρχή κάτι πήγαινε πολύ λάθος. Είχε όλο το πακέτο αλλά ποτέ δεν έκανε κάτι μεγάλο. Αν φταίει η ίδια, η ομάδα της δεν ξέρω

Απλά αμφιβάλλω αν οι σημερινοί 15-20 χρόνων ξέρουνε τα 00s τραγιυδια της όσο ξέρουν της Beyoncé, Britney, Rihanna κτλ

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself

Διαφωνεί ο χρήστης oberlina

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15509
Join date : 12/12/2020

TuCaraMeSuena - Christina Aguilera - Σελίδα 7 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Ιουλ 14, 2023 9:25 pm
Ναι την ακούς αλλά ξέρεις όλα τα κακά που έχει πει για Δέσποινα και θεωρείς την συμπεριφορά της κατινίστικη. Εγώ πχ πριν μπω στα φόρουμ δεν είχα ιδέα για την πλειοψηφία των δηλώσεων αυτών. Ήξερα ότι απλά ήταν ένα ποπ δίλλημα και μέχρι εκεί.

Δεν θα συνεχίσω την οποία συζήτηση γιατί αυτά που γράφεις για xtina είναι εκτός τόπου και χρόνου στον πραγματικό κόσμο και το έχω αποδείξει ουκ ολίγες φορές. Το γεγονός ότι αγνοείς τόσα παραδείγματα και ποστ που έχω κάνει κατά καιρούς που αποδεικνύουν το ποσο λάθος έχεις και εμμένεις στο ίδιο narrative δείχνει ότι επιλεγεις να πιστεύεις κάτι συγκεκριμένο.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης