Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ariana Grande

+13
Steliosg
kinop
n1kos
Nickv
NikosVandikos
thebest20
Antonius
greggel1982
Kostas_1
Leonidas
Filippos
oberlina
ChristosSav
17 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15197
Join date : 12/12/2020

1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 Empty Απ: Ariana Grande

Σαβ Ιαν 27, 2024 5:19 pm
Kostas_1 έγραψε:
oberlina έγραψε:
Kostas_1 έγραψε:
oberlina έγραψε:
Kostas_1 έγραψε:
Έχει κάνει ταττου το ονομα της ;

1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 Img_6292

xtina είναι το καλλιτεχνικό alter ego της 

christina maria aguilera είναι το ονομα της Smile

1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 Img_0761
like jlows streams wbk
1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 Img_6293

1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 Xtina-christina-aguilera
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31596
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 Empty Απ: Ariana Grande

Κυρ Ιαν 28, 2024 9:47 am
1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 Img_0815

1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 Img_0817

It’s giving 


1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 Img_9720

Αρέσει στους χρήστες Filippos και Steliosg

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15197
Join date : 12/12/2020

1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 Empty Απ: Ariana Grande

Κυρ Ιαν 28, 2024 10:01 am
όχι φλεξ τις πλακέτες από τα streams λες και είναι πωλήσεις  1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 1f480
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56387
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 Empty Απ: Ariana Grande

Κυρ Ιαν 28, 2024 10:44 am
Στο ρειν ον μι έβαλαν και ομπρελίτσα 77717810

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56387
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 Empty Απ: Ariana Grande

Κυρ Ιαν 28, 2024 11:01 am
‘yes, and?’ by @ArianaGrande has surpassed 100 million streams on Spotify.

It’s her 89th song to achieve this

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16432
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 Empty Απ: Ariana Grande

Κυρ Ιαν 28, 2024 11:03 am
oberlina έγραψε:όχι φλεξ τις πλακέτες από τα streams λες και είναι πωλήσεις  1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 1f480
Ναι απ' αυτές που κάνουν φλεξ είναι η Ari...

Αρέσει στον χρήστη oberlina

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15197
Join date : 12/12/2020

1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 Empty Απ: Ariana Grande

Κυρ Ιαν 28, 2024 11:13 am
Leonidas έγραψε:Στο ρειν ον μι έβαλαν και ομπρελίτσα 77717810

my impact

Αρέσει στον χρήστη Filippos

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15197
Join date : 12/12/2020

1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 Empty Απ: Ariana Grande

Κυρ Ιαν 28, 2024 11:15 am
Filippos έγραψε:
oberlina έγραψε:όχι φλεξ τις πλακέτες από τα streams λες και είναι πωλήσεις  1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 1f480
Ναι απ' αυτές που κάνουν φλεξ είναι η Ari...

παλι triggered έγινε αυτός...  Ventalia

Αρέσει στον χρήστη Filippos

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15197
Join date : 12/12/2020

1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 Empty Απ: Ariana Grande

Δευ Ιαν 29, 2024 10:21 pm
1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 Img_6526
😂😂😂😂😂😂😂

Αρέσει στους χρήστες n1kos, Filippos και Steliosg

Steliosg
Steliosg
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 13365
Join date : 01/03/2018

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2012
Αγαπημένο τραγούδι: Κάνε Κάτι / Που Λες
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες

1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 Empty Απ: Ariana Grande

Τρι Ιαν 30, 2024 1:36 pm

Αρέσει στους χρήστες Kostas_1 και Filippos

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6198
Join date : 03/01/2021
Age : 34
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 Empty Απ: Ariana Grande

Τετ Ιαν 31, 2024 10:39 am
Reviews loading...

Αρέσει στον χρήστη oberlina

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6198
Join date : 03/01/2021
Age : 34
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 Empty Απ: Ariana Grande

Τετ Ιαν 31, 2024 11:40 am
Τριήμερο revisit σε Yours Truly, My Everything, Dangerous Woman και (bonus revisit) στο sweetener


Οπότε κάποια σχόλια:


Yours Truly
Ωραίο debut και ακούγεται και ωραία σήμερα. Εννοώ ευχάριστα. Συμβαίνει το εξής: ενώ σε όλα τα κομμάτια βρήκα κάτι ενδιαφέρον -και σε κάποια παραπάνω από ένα στοιχείο-, σχεδόν κανένα κομμάτι δεν με τρέλανε στο σύνολό του. Παραμένει όμως ένα πολύ καλό debut. Σίγουρα σου τραβάει την προσοχή το πολύ ωραίο intro (Honeymoon Avenue) και το θεωρώ τέλειο ζέσταμα για τον ακροατή που σκοπεύει ν' ακούσει το album σε ροή. Το υπόλοιπο album έχει αρκετά rnb στοιχεία εκτός από pop, οπότε με κράτησε αρκετά κοντά. Ξεχώρισα το Piano – δηλαδή παρέμεινε το αγαπημένο μου από το debut. Όπως και το Daydreamin' που ακολουθεί. Ειδική μνεία στο Almost Is Never Enough και στις τέλειες αρμονίες του.

Στα θετικά:
-Τα album tracks είναι όλα ωραία και ακούγονται φουλ ευχάριστα. Σχεδόν τα προτιμώ από τα singles στο συγκεκριμένο album.
-Η παραγωγή. Φαίνεται ότι έπεσε δουλειά από το debut κιόλας (και όπως ξέρουμε θα συνεχιστεί αυτό και παρακάτω)
-To πρώτο και το τελευταίο κομμάτι. Είναι τα σωστά tracks στις κατάλληλες θέσεις για να σε προϊδεάσουν και να σου αφήσουν, αντίστοιχα, με έξυπνο τρόπο τη γεύση που πρέπει.

Στα αρνητικά:
-(όχι ακριβώς αρνητικό) Θεωρώ πως μετά την ακρόαση δεν έχει memorable tracks.
-Οι στίχοι νομίζω πως δεν με αφορούν καθόλου πλέον
-Τα collabs.
-Αν και η Ariana είναι φουλ προικισμένη φωνητικά, υπερτερεί ο θαυμασμός της φωνής της όταν την ακούς, παρά το -πως να το πω;- το να αφεθείς και να σε ταξιδέψει. Βέβαια μιλάμε για ένα κορίτσι σε αρκετά νεαρή ηλικία που παρέδωσε αυτό το υλικό, οπότε και αυτό δεν είναι ακριβώς αρνητικό – το βάζω όμως εδώ έχοντας ακούσει το σύνολο της δισκογραφίας της. Θεωρώ πως ακόμα ψάχνει τον δρόμο της. Κάπως δεν ανησυχώ, θεωρώ πως θα τον βρει.

[είχα ακούσει και την Tenth Anniversary Edition όταν είχε βγει]


My Everything
Άλλος αέρας εδώ. Παραμένει pop αλλά μοιάζει σαν να έκανε replace τα rnb στοιχεία με dance στοιχεία – λογικό μιας και βρισκόμαστε στο 2014. Το album ξεκινάει με ωραίο 3-track run (Intro, Problem, One Last Time). Όλα εύηχα και, πάλι, νομίζω αποτελούν την σωστή επιλογή για τον ακροατή που σκοπεύει να ακούσει το album. Βασικά επειδή όλο το album το βρήκα αρκετά ωραίο Γενικότερα πιστεύω πως τα όλα τα singles εκπροσωπούν τέλεια το album.. Κρατάω -εκτός από τα singles- τα: Why Try, Be My Baby, Just A Little Bit Of Your Heart, Hands On Me και You Don't Know Me. Δηλαδή αρκετά κομμάτια.

Στα θετικά:
-Να ένα παράδειγμα εκείνης της εποχής που η παραγωγή του δεν είναι dated και ακούγεται ευχάριστα και σήμερα.

Στα αρνητικά:
-Δεν είναι τόσο του στυλ μου το album, αν και το άκουσα με μεγάλη ευκολία.
-Πάλι οι στίχοι με κρατάνε κάπως μακριά. Αλλά δεν με πειράζει, βαϊμπάρω με την μουσική και την παραγωγή.
-Μοναδικό skip: Break Your Heart Right Back


Dangerous Woman
Απ' ότι έχω καταλάβει αυτό θεωρείται και το καλύτερο από την “πρώτη περίοδο” της Ariana. Ίσως και να συμφωνώ, αν και σε στιγμές κοντράρεται άνετα από το My Everything. Εδώ βρήκα το πρώτο κομμάτι της που πέρα από φωνητικό flex, μπορώ να πω ότι λίγο συνδέθηκα. Αναφέρομαι στο Moonlight. Είναι φανερό ότι όσο μεγαλώνει και ωριμάζει στέκεται περισσότερο στην φωνητική προσέγγιση που πρέπει σε κάθε κομμάτι παρά σε φωνητικά ακροβατικά (το αναφέρω γιατί μοιάζει να κινδυνεύει συχνά πολύ απ' αυτό). Το Dangerous Woman (track) ίσως είναι και το ωραιότερο κομμάτι της πρώτης περιόδου. Μελωδία, φωνή, παραγωγή – πεθαίνω με τις κιθάρες του κομματιού. Νομίζω έχει καλό match και κρατάει ένα επίπεδο αν και φουλ ραδιοφωνικό. Στα ίδια επίπεδα κινείται και το Into You. Τώρα που έχω μια απόσταση από το κομμάτι -εννοώ δεν παίζει παντού- κάπως το εκτιμώ περισσότερο. Δεν αξίζει να αναφέρω ποια κομμάτια κρατάω. Όλο το album αξίζει ακρόαση.

Στα θετικά:
-Όλα σχεδόν θετικά τα βρήκα.
-Hidden gem: Leave Me Lonely

Στα αρνητικά: Άσχετο αλλά: δεν μ' αρέσει καθόλου το εξώφυλλο. Και γενικότερα τα aesthetics της “πρώτης περιόδου”.

Για το sweetener δεν θα γράψω κάτι παραπάνω. Έχω ήδη πει ότι το θεωρώ το καλύτερό της album. Το άκουσα όμως γιατί ήθελα να αναφέρω πως αν και κάποιοι χωρίζουν την “pop Ariana” από την πιο “rnb Ariana”, εμένα το sweetener τελικά μου φαίνεται ως λογική συνέχεια του Dangerous Woman και μάλιστα ως μια πολύ ενδιαφέρουσα εξέλιξη. Γι αυτό και τόση ώρα βάζω την “πρώτη περίοδο” σε εισαγωγικά.

Αν και η Ariana εμφανίστηκε την περίοδο που έκανα break από την mainstream μουσική, πάντοτε το κομμάτια της έφταναν στα αυτιά μου (μπηχτή για Τούλα χαχαχα) αλλά ποτέ δεν είπα “ωπ! Τι έχουμε εδώ;” και να τρέξω σπίτι να την ψάξω. Αλλά μικρή σημασία έχει αυτό.

Κλείνοντας, να πω ότι ακούγοντας ξανά τα τρία πρώτα albums και στην ηλικία και τη φάση που βρίσκομαι τώρα, εξακολουθώ να πιστεύω πως η Ariana ακόμα τον ψάχνει τον δρόμο της. Δηλαδή η μουσική της “κληρονομιά” (όχι τα νούμερά της) δεν χτίζει ακόμα κάποιο ιδιαίτερο legacy. Βέβαια όλοι οι οιωνοί είναι πολύ θετικοί και θα πόνταρα ότι στα 40+ της ίσως και να μεσουρανεί. Για την ώρα θα πω ότι σίγουρα δεν τρελαίνομαι αλλά την παρακολουθώ με ενδιαφέρον.

Αρέσει στους χρήστες Filippos, Steliosg και oberlina

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16432
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 Empty Απ: Ariana Grande

Τετ Ιαν 31, 2024 12:07 pm
Αρχικά ευχαριστώ που μπήκες στον κόπο να σχολιάσεις. Θα απαντήσω όταν επιστρέψω, έχουμε βολή σήμερα. Ventalia

Αρέσει στους χρήστες Kostas_1 και ChristosSav

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31596
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 Empty Απ: Ariana Grande

Τετ Ιαν 31, 2024 12:10 pm
Καλές βολές Φίλιππε. 😇
Μη σκέφτεσαι εκείνη την ώρα τραγούδια της Tay Tay και πάνε στο γαμο του καραγκιοζη 

1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 200.gif?cid=b86f57d3xdlk3zdr4bqjeg1d83sslx3tok1dsffyf6pzheis&ep=v1_gifs_trending&rid=200

Αρέσει στους χρήστες Filippos, oberlina και ChristosSav

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15197
Join date : 12/12/2020

1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 Empty Απ: Ariana Grande

Τετ Ιαν 31, 2024 12:24 pm
ChristosSav έγραψε:Τριήμερο revisit σε Yours Truly, My Everything, Dangerous Woman και (bonus revisit) στο sweetener

-Αν και η Ariana είναι φουλ προικισμένη φωνητικά, υπερτερεί ο θαυμασμός της φωνής της όταν την ακούς, παρά το -πως να το πω;- το να αφεθείς και να σε ταξιδέψει.

συμφωνώ και γενικά αυτό είναι το πρόβλημα μου με Αριάνα.. φωνητικά είναι gifted αλλά υπερβολκά "μαζεμένη" και σκεπτόμενη πάντα την "τεχνική".  Πρέπει να δείξει λίγο παραπάνω φωνητικό τσαγανό και να πατάει στα κομμάτια ως αρχηγός τους όχι να τα ακολουθεί μελωδικά. Έχω δει παααααρα πολλά live της και αρνείται να παρασυρθεί ερμηνευτικά  μήπως και τσαλακωθεί.


My Everything
Στα θετικά:
-Να ένα παράδειγμα εκείνης της εποχής που η παραγωγή του δεν είναι dated και ακούγεται ευχάριστα και σήμερα.

ended lettuce


Κλείνοντας, να πω ότι ακούγοντας ξανά τα τρία πρώτα albums και στην ηλικία και τη φάση που βρίσκομαι τώρα, εξακολουθώ να πιστεύω πως η Ariana ακόμα τον ψάχνει τον δρόμο της. Δηλαδή η μουσική της “κληρονομιά” (όχι τα νούμερά της) δεν χτίζει ακόμα κάποιο ιδιαίτερο legacy. Βέβαια όλοι οι οιωνοί είναι πολύ θετικοί και θα πόνταρα ότι στα 40+ της ίσως και να μεσουρανεί. Για την ώρα θα πω ότι σίγουρα δεν τρελαίνομαι αλλά την παρακολουθώ με ενδιαφέρον.

επίσης συμφωνώ απόλυτα ότι ακόμα ψάχνει τον δρόμο της και μπορεί να κάνει πολύ πιο ουσιαστικά πράγματα από αυτά που έχει κάνει.

Αρέσει στον χρήστη ChristosSav

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16432
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 Empty Απ: Ariana Grande

Τετ Ιαν 31, 2024 4:35 pm
@ChristosSav

Yours Truly 
Συμφωνώ σε γενικές γραμμές με όλα όσα έγραψες. Το βρίσκω ένα πολύ cute debut album, ίσως είναι και το αγαπημένο μου από τα main pop girls. Οι επιρροές της Mariah νομίζω είναι ολοφάνερες. Συμφωνώ πως κάποια album tracks (Honeymoon Avenue, Tattooed Heart) είναι καλύτερα από τα singles. Αγαπώ Almost Is Never Enough.

My Everything 
Γεμάτο smash hits είναι το album που την εκτόξευσε. Ωστόσο αισθάνομαι πως δεν έχει χαρακτήρα. Να φανταστείς οι arianators λένε πως είναι το χειρότερό της κι ότι μοιάζει πιο πολύ με playlist από hits, παρά με album. Υπερβολικό σχόλιο, αλλά υπάρχει ένα point.

Dangerous Woman 
Για μένα είναι ξεκάθαρα το καλύτερο pop album της κι αυτό που την καθιέρωσε ως main pop girl. Πολύ δυνατό υλικό κι αυτήν την φορά υπάρχει συνοχή μεταξύ των κομματιών. Είναι φανερή και η αυτοπεποίθησή της στο ερμηνευτικό κομμάτι.

Τώρα γενικότερο σχόλιο. Εγώ πιστεύω ότι την πραγματική της ταυτότητα την ανακάλυψε στο Sweetener. Αυτό είναι η Ariana, μια μείξη pop & rnb, δηλαδή το No Tears Left To Cry είναι το κομμάτι σφραγίδα της. 
Για την ερμηνεία οκ είναι και θέμα γούστου. Εγώ ας πούμε λαμβάνω το συναίσθημα που θέλει να προκαλέσει. Δουλεύει πολύ τα φωνητικά στα κομμάτια της γενικά και κάνει παιχνίδια με την φωνή της. Αυτό φάνηκε ακόμη και στο Positions. 
Το μόνο μου παράπονο είναι ότι δεν έχει αποκτήσει ακόμη κάποια χαρακτηριστική μπαλάντα και το θεωρώ ανήκουστο για μια vocalist του επιπέδου της. Πρέπει να προωθήσει κι αυτήν την πλευρά της περισσότερο.

Αρέσει στον χρήστη ChristosSav

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15197
Join date : 12/12/2020

1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 Empty Απ: Ariana Grande

Τετ Ιαν 31, 2024 4:46 pm
Filippos έγραψε:Εγώ πιστεύω ότι την πραγματική της ταυτότητα την ανακάλυψε στο Sweetener.
Εγώ που θέλω να διαφωνήσω με Φιλιπφλοπ αλλά έχει πει το ίδιο και η Κριστινα 😡

1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 Img_6612

Αρέσει στους χρήστες Filippos και ChristosSav

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6198
Join date : 03/01/2021
Age : 34
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 Empty Απ: Ariana Grande

Τετ Ιαν 31, 2024 4:55 pm
Filippos έγραψε:
Το μόνο μου παράπονο είναι ότι δεν έχει αποκτήσει ακόμη κάποια χαρακτηριστική μπαλάντα και το θεωρώ ανήκουστο για μια vocalist του επιπέδου της. Πρέπει να προωθήσει κι αυτήν την πλευρά της περισσότερο.

Το καταλαβαίνω αυτό. Άλλωστε έχω το ίδιο πρόβλημα κι εγώ με την Bey.

Σε κάποια φάση θα ξαναπεράσω από tun και positions (αν και τα έχω ήδη κάπως καθαρά στο μυαλό μου) και θα είμαι φουλ έτοιμος για το AG7.

Αν θέλεις μπορείς να βάλεις και τικ δίπλα στο όνομα μου στη λίστα με τις εκκρεμότητες για Αριάνα. Ολοκλήρωσα το τασκ Ventalia

Αρέσει στον χρήστη Filippos

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16432
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 Empty Απ: Ariana Grande

Πεμ Φεβ 01, 2024 9:19 pm
Ariana Grande's yes, and? spends a 20th consecutive day at #1 on both the Worldwide & European Apple Music charts

Η Αμερική tasteless κλασικά.

Αρέσει στον χρήστη oberlina

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15197
Join date : 12/12/2020

1 - Ariana Grande  - Σελίδα 42 Empty Απ: Ariana Grande

Πεμ Φεβ 01, 2024 9:24 pm
ChristosSav έγραψε:
Filippos έγραψε:
Το μόνο μου παράπονο είναι ότι δεν έχει αποκτήσει ακόμη κάποια χαρακτηριστική μπαλάντα και το θεωρώ ανήκουστο για μια vocalist του επιπέδου της. Πρέπει να προωθήσει κι αυτήν την πλευρά της περισσότερο.

Το καταλαβαίνω αυτό. Άλλωστε έχω το ίδιο πρόβλημα κι εγώ με την Bey.

Μόλις σου απαγορεύτηκε η είσοδος στις Φιλιππινες. 
 
Listen clears
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης