Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Britney Spears

+12
Diafora_
thebest20
Chronis
V.I.P.
n1kos
Steliosg
greggel1982
oberlina
ChristosSav
Kostas_1
Filippos
Leonidas
16 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56572
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 18 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 2:55 pm
oberlina έγραψε:[ (Gaga ίσως να έριξα αρκετά. Ας μην παρθεί της μετρητοίς η θέση της 😂)
Πάρτε ένα μπλοκ κυρια oberlina να σκεφτείτε καθαρά σε ποια θέση ανήκει dv-ez

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself

Αρέσει στον χρήστη oberlina

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15378
Join date : 12/12/2020

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 18 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 2:57 pm
Filippos έγραψε:
oberlina έγραψε:
ChristosSav έγραψε:
oberlina έγραψε:
Diafora_ έγραψε:
oberlina έγραψε:νομιζω πως αυτό που λεώ εγώ και ο γκρέγκελ είναι εντελώς συγκεκριμένο και ξεκάθαρο. Δηλαδή αλήθεια δεν ξέρω πως μπορεί να γραφτεί πιο ξεκάθαρα για να το εμπεδώσει κάποιος.

Καταλαβαίνω ότι τα παιδιά που αγαπάτε την Μπρίτνει δεν θέλετε να το δεχθείτε γιατί διαφωνείτε. Αυτό είναι πραγματικά σεβαστό. Δεν καταλαβαίνω όμως γιατί πρέπει να προσποιήστε 3 σελίδες τώρα ότι δεν καταλαβαίνετε τι είναι αυτό που λέμε και να απαντάτε με άκυρα πράγματα ως αντιεπιχειρήματα σε "επιχειρήματα " που δεν ειπώθηκαν ποτέ. Σε αυτό το thread, κατασκευάζεται πάντα μια συζήτηση που ουσιαστικά δεν έχει γίνει ποτέ.  Hysterical
Bible of Pop δεν λέω εγώ το blackout. Έτσι έχει μείνει στην ιστορία της ποπ, το συνοδεύει από δίπλα ο τίτλος. Επίσης καθόλου ξεκάθαρο δεν είναι αυτό που λέτε. Το πάτε από εδώ κι από εκεί μπας και αποδείξετε τα αναπόδεικτα.
Καθόλου όμως. Αλλά οκ. Δεν θα αναλωθώ άλλο. Θα ρωτήσω απλά κάτι πολυυυυυ παρα πολύ απλο και εντελώς συγκεκριμένο. Οποίος θελει να απαντήσει. Γιατί μάλλον με τον διάλογο δεν βγαίνει άκρη. 

Παρακαλώ βάλτε σε σειρά τους παρακάτω σε θέμα μουσικού impact:
Beyoncé, Taylor Swift, lady gaga, Britney Spears, Katy Perry, prince, Mariah Carey.
.

Θες να πάθω τίποτα;;;
Δεν θα απαντήσει κανείς, μην μου αγχώνεσαι.

(😈)
Ε ναι εσείς είστε οι αντικειμενικοί που θα τα βάλετε στην σωστή σειρά κι εμείς οι delulu. 

Taylor Swift >>>

Αυτό δεν θέλετε να διαβάσετε ; Laughing

Φίλιππε έλα πάλι στην παρέα μας και μην χαλάς την διάθεση σου. Απάντησε σύμφωνα με αυτό που πιστεύεις εσύ. Και ας μην είσαι αντικειμενικός αν δεν θέλεις. Δεν είναι παγίδα αυτό που ζήτησα. Αντιθέτως θα μας κάνει να συνεννοηθούμε ξεκάθαρα και ωραία χωρίς να χρειάζεται να κάνουμε shade και προσβολές ο ένας στον άλλο.
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56572
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 18 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 2:57 pm
oberlina έγραψε:
Leonidas έγραψε:
oberlina έγραψε:
Diafora_ έγραψε:
oberlina έγραψε:νομιζω πως αυτό που λεώ εγώ και ο γκρέγκελ είναι εντελώς συγκεκριμένο και ξεκάθαρο. Δηλαδή αλήθεια δεν ξέρω πως μπορεί να γραφτεί πιο ξεκάθαρα για να το εμπεδώσει κάποιος.

Καταλαβαίνω ότι τα παιδιά που αγαπάτε την Μπρίτνει δεν θέλετε να το δεχθείτε γιατί διαφωνείτε. Αυτό είναι πραγματικά σεβαστό. Δεν καταλαβαίνω όμως γιατί πρέπει να προσποιήστε 3 σελίδες τώρα ότι δεν καταλαβαίνετε τι είναι αυτό που λέμε και να απαντάτε με άκυρα πράγματα ως αντιεπιχειρήματα σε "επιχειρήματα " που δεν ειπώθηκαν ποτέ. Σε αυτό το thread, κατασκευάζεται πάντα μια συζήτηση που ουσιαστικά δεν έχει γίνει ποτέ.  Hysterical
Bible of Pop δεν λέω εγώ το blackout. Έτσι έχει μείνει στην ιστορία της ποπ, το συνοδεύει από δίπλα ο τίτλος. Επίσης καθόλου ξεκάθαρο δεν είναι αυτό που λέτε. Το πάτε από εδώ κι από εκεί μπας και αποδείξετε τα αναπόδεικτα.
Καθόλου όμως. Αλλά οκ. Δεν θα αναλωθώ άλλο. Θα ρωτήσω απλά κάτι πολυυυυυ παρα πολύ απλο και εντελώς συγκεκριμένο. Οποίος θελει να απαντήσει. Γιατί μάλλον με τον διάλογο δεν βγαίνει άκρη. 

Παρακαλώ βάλτε σε σειρά τους παρακάτω σε θέμα μουσικού impact:
Beyoncé, Taylor Swift, lady gaga, Britney Spears, Katy Perry, prince, Mariah Carey.
ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΚΩΛΩΝΟΥΜΕ;

Prince
Beyoncé
Britney Spears
Lady Gaga
Mariah Carey
Taylor Swift
Katy Perry

χαχαχα οχι! αλλά νομίζω μόνο έτσι πρέπει να επικοινωνούμε στο φόρουμ πλέον.. μονο έτσι μπορούμε να καταλάβουμε πόσο διαφορετικά βλέπουμε κάποια πράγματα χωρίς να υπάρχουν παρερμηνεύσεις ανά μισή πρόταση.
Ρε συ γιατί όμως; Νομίζω πως άλλες vocalists επηρέασαν περισσότερο από ότι η Mariah σε σύγκριση με το πόσο επηρέασε η Britney νεότερες pop stars

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15378
Join date : 12/12/2020

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 18 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 3:05 pm
Leonidas έγραψε:
oberlina έγραψε:[ (Gaga ίσως να έριξα αρκετά. Ας μην παρθεί της μετρητοίς η θέση της 😂)
Πάρτε ένα μπλοκ κυρια oberlina να σκεφτείτε καθαρά σε ποια θέση ανήκει dv-ez

υπόσχομαι να ακούσω 1000 φορές το 1000 doves για να συγχωρεθούν οι αμαρτίες μου

Αρέσει στον χρήστη Leonidas

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15378
Join date : 12/12/2020

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 18 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 3:16 pm
Leonidas έγραψε:
oberlina έγραψε:
Leonidas έγραψε:
oberlina έγραψε:
Diafora_ έγραψε:
oberlina έγραψε:νομιζω πως αυτό που λεώ εγώ και ο γκρέγκελ είναι εντελώς συγκεκριμένο και ξεκάθαρο. Δηλαδή αλήθεια δεν ξέρω πως μπορεί να γραφτεί πιο ξεκάθαρα για να το εμπεδώσει κάποιος.

Καταλαβαίνω ότι τα παιδιά που αγαπάτε την Μπρίτνει δεν θέλετε να το δεχθείτε γιατί διαφωνείτε. Αυτό είναι πραγματικά σεβαστό. Δεν καταλαβαίνω όμως γιατί πρέπει να προσποιήστε 3 σελίδες τώρα ότι δεν καταλαβαίνετε τι είναι αυτό που λέμε και να απαντάτε με άκυρα πράγματα ως αντιεπιχειρήματα σε "επιχειρήματα " που δεν ειπώθηκαν ποτέ. Σε αυτό το thread, κατασκευάζεται πάντα μια συζήτηση που ουσιαστικά δεν έχει γίνει ποτέ.  Hysterical
Bible of Pop δεν λέω εγώ το blackout. Έτσι έχει μείνει στην ιστορία της ποπ, το συνοδεύει από δίπλα ο τίτλος. Επίσης καθόλου ξεκάθαρο δεν είναι αυτό που λέτε. Το πάτε από εδώ κι από εκεί μπας και αποδείξετε τα αναπόδεικτα.
Καθόλου όμως. Αλλά οκ. Δεν θα αναλωθώ άλλο. Θα ρωτήσω απλά κάτι πολυυυυυ παρα πολύ απλο και εντελώς συγκεκριμένο. Οποίος θελει να απαντήσει. Γιατί μάλλον με τον διάλογο δεν βγαίνει άκρη. 

Παρακαλώ βάλτε σε σειρά τους παρακάτω σε θέμα μουσικού impact:
Beyoncé, Taylor Swift, lady gaga, Britney Spears, Katy Perry, prince, Mariah Carey.
ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΚΩΛΩΝΟΥΜΕ;

Prince
Beyoncé
Britney Spears
Lady Gaga
Mariah Carey
Taylor Swift
Katy Perry

χαχαχα οχι! αλλά νομίζω μόνο έτσι πρέπει να επικοινωνούμε στο φόρουμ πλέον.. μονο έτσι μπορούμε να καταλάβουμε πόσο διαφορετικά βλέπουμε κάποια πράγματα χωρίς να υπάρχουν παρερμηνεύσεις ανά μισή πρόταση.
Ρε συ γιατί όμως; Νομίζω πως άλλες vocalists επηρέασαν περισσότερο από ότι η Mariah σε σύγκριση με το πόσο επηρέασε η Britney νεότερες pop stars

Μπορεί να μην θεωρώ και εγώ ότι ως vocalist είχε το παγκοσμιο impact που είχαν άλλες με το μεγεθος της καριέρας της αλλά στα μάτια μου η Mariah είχε μια ολοκληρωμένη και κυρίως ιδιαίτερη καλλιτεχνική παρουσία και ταυτότητα.
Diafora_
Diafora_
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1293
Join date : 26/06/2018

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 18 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 3:28 pm
Παιδιά μου τα πάτε από εδώ, το πάτε από εκεί.. Το ερώτημα δεν είναι το ranking, στο οποίο by the way θα έβαζα δεύτερη ή τρίτη την Britney, αυτό είναι ανακατεύθυνση της συζήτησης για μένα. Γιατί χαίρω πολύ, ο Bowie θα πήγαινε κατευθείαν πρώτος. Το ερώτημα είναι γιατί διεκδικείτε την απόλυτα αντικειμενική αλήθεια ενώ υπάρχουν τόσα στοιχεία πέρα από αυτά που λέμε εδώ εμείς που υποστηρίζουν την αντίθετη άποψη. Αυτό είναι το πραγματικό ερώτημα. Από το να παρερμηνεύετε σχόλια και να βλέπετε προσωπικές επιθέσεις εκεί που δεν υπάρχουν greggel μου, γιατί εγώ δεν είπα κανέναν χαζό ούτε εμμονικό, γίνετε λίγο πιο διαλλακτικοί και αφήστε χώρο και σε άλλες οπτικές. Δεν το συνεχίζω άλλο, απλα ήθελα να γράψω ώριμα αυτό που σκέφτομαι στέλνοντας την αγάπη μου σε όλα τα βανδόπαιδα. Τίποτα προσωπικό παιδιά, είναι τοποθέτηση πάνω στη συζήτηση. Φιλιά.

Αρέσει στους χρήστες Kostas_1 και Kostas vandikos

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15378
Join date : 12/12/2020

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 18 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 3:44 pm
0/2 απαντήσεις στις ερωτήσεις που έκανα που απαιτούσαν συγκεκριμένες απαντήσεις και όχι αερολογίες. Αυτό είναι το ζουμί. Τα αλλά είναι απλά μπλα μπλα για τις εντυπώσεις. Φιλια.

Διαφωνεί ο χρήστης Diafora_

Diafora_
Diafora_
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1293
Join date : 26/06/2018

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 18 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 4:00 pm
oberlina έγραψε:0/2 απαντήσεις στις ερωτήσεις που έκανα που απαιτούσαν συγκεκριμένες απαντήσεις και όχι αερολογίες. Αυτό είναι το ζουμί. Τα αλλά είναι απλά μπλα μπλα για τις εντυπώσεις. Φιλια.
Αερολογίες σαν αυτές που γράφατε 3-4 σελίδες και μετά αποφασίσατε να το κάνετε συγκεκριμένο αλλάζοντας απλά το θέμα συζήτησης; Ευχαριστώ αλλά όχι,δεν θα πάρω. Όποιος κατάλαβε τι γράφω το κατάλαβε. Όποιος δεν θέλει να καταλάβει ας μείνει στην υπέρ πάντων απόλυτη αλήθεια που κατέχει, αν και δεν καταλαβαίνω γιατί μπαίνει σε διάλογο εφόσον εκ προοιμίου είναι κάτοχός της. Έλα γεια, όταν αποφασίσετε να συζητήσετε αληθινά και να διαβάζετε τα σχόλια εδώ θα είμαι. Μέχρι τότε γράψτε κατεβατά.
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15378
Join date : 12/12/2020

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 18 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 4:08 pm
freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 18 Img_4419

Αρέσει στον χρήστη ChristosSav

greggel1982
greggel1982
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2252
Join date : 23/02/2017

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996 και Εσενα Περιμένω
Αγαπημένο τραγούδι: Θα Θελα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 18 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 4:15 pm
Diafora_ έγραψε:Παιδιά μου τα πάτε από εδώ, το πάτε από εκεί.. Το ερώτημα δεν είναι το ranking, στο οποίο by the way θα έβαζα δεύτερη ή τρίτη την Britney, αυτό είναι ανακατεύθυνση της συζήτησης για μένα. Γιατί χαίρω πολύ, ο Bowie θα πήγαινε κατευθείαν πρώτος. Το ερώτημα είναι γιατί διεκδικείτε την απόλυτα αντικειμενική αλήθεια ενώ υπάρχουν τόσα στοιχεία πέρα από αυτά που λέμε εδώ εμείς που υποστηρίζουν την αντίθετη άποψη. Αυτό είναι το πραγματικό ερώτημα. Από το να παρερμηνεύετε σχόλια και να βλέπετε προσωπικές επιθέσεις εκεί που δεν υπάρχουν greggel μου, γιατί εγώ δεν είπα κανέναν χαζό ούτε εμμονικό, γίνετε λίγο πιο διαλλακτικοί και αφήστε χώρο και σε άλλες οπτικές. Δεν το συνεχίζω άλλο, απλα ήθελα να γράψω ώριμα αυτό που σκέφτομαι στέλνοντας την αγάπη μου σε όλα τα βανδόπαιδα. Τίποτα προσωπικό παιδιά, είναι τοποθέτηση πάνω στη συζήτηση. Φιλιά.

δεν παρεξηγω, δεν ειδα καμια προσωπικη επιθεση, αλλα πιστεψε μια χαρα διαλλακτικος ειμαι. Δεν προσπαθω να αλλαξω κανενος την αποψη
petros1994
petros1994
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 103
Join date : 06/11/2017

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 18 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 9:47 pm
oberlina έγραψε:Θα σου δώσω ένα παράδειγμα που μου έρχεται στο μυαλό. Η Zara Larson. Είναι μια τραγουδίστρια που έχει δηλώσει ότι η Beyoncé είναι το είδωλο της. Ενώ ειναι μια ασπρη σουηδη με εντελως διαφορετική φωνή και δισκογραφία από Beyoncé όταν την ακούσεις να τραγουδάει live θα καταλάβεις όντως την επιρροή της B. Θα ακούσεις τα riffs, τον τρόπο που προσεγγίζει ένα τραγούδι, την τοποθέτηση των growls κτλ να έχουν πινελιές της B. Καθαρά σε μουσικό επίπεδο δηλαδή, μια τραγουδίστρια επηρέασε μια άλλη.
Ok τότε λέμε τελείως διαφορετικά πράγματα.  
Εγώ όταν λέω οτι η Britney έχει impact δεν εννοω ως vocalist αλλά το ίδιο θα σου έλεγα και για τη Madonna. Δηλαδή η M είναι σημείο αναφοράς για τη δισκογραφία, βιντεογραφία, looks, touring, φωτογραφίσεις, reinvention και γενικότερα το attitude της αλλά δεν νομίζω πως κανείς την έχει πρότυπο ως vocalist. Ή κι αν την έχει δεν έχει πέσει στη αντίληψη μου.
Τη Zara Larson την ξέρω, έχω liked και κάποια τραγούδια της spotify, live δεν την άκουσα ποτέ η αλήθεια αλλά η μουσική της και η φωνή που ακούω στις studio version όπως λες κι εσύ δεν εχει καμία σχέση με Beyonce. 
Γενικά πάντως δεν νομίζω οτι κανείς λέει πως η Brit εχει influence ως vocalist. Νομίζω δεν διαφωνούμε τόσες σελίδες, απλά μιλάμε για διαφορετικά πράγματα.   Laughing

Αρέσει στον χρήστη oberlina

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15378
Join date : 12/12/2020

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 18 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 10:01 pm
Μα εξαρχής μιλησα για μουσικό impact. Η Madonna είναι πολύ διαφορετικό σενάριο γιατί δεν μιλάμε απλά για επιρροή αλλά για γέννηση πολλών πραγμάτων. Οποτε το αν είχε μουσική επιρροή ή όχι ειναι και κάπως αδιάφορο να συζητηθεί.
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31812
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 18 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 10:23 pm
freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 18 200.gif?cid=b86f57d3gtg4yox0riizu8m5pbqergllt00tls1kjikh9zdc&ep=v1_gifs_search&rid=200

Αρέσει στον χρήστη Diafora_

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31812
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 18 Empty Απ: Britney Spears

Δευ Οκτ 02, 2023 4:08 pm
Sometimes surpassed 300 million views on YouTube. It's Britney's 8th music video (2nd from ...Baby One More Time) to reach this milestone.

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 18 Img_5126

Αρέσει στους χρήστες Leonidas και Filippos

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31812
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 18 Empty Απ: Britney Spears

Δευ Οκτ 02, 2023 8:33 pm
Spanish pop star Ana Mena pays tribute to Britney Spears in the music video for her new single, Madrid City.

"I’m paying homage to her Overprotected music video. She’s an icon. She has meant so much to me since I was little. She has always been a huge influence on female pop artists.”


freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 18 Img_5130



Ειπε τη «λαθος» φράση Oops

Αρέσει στους χρήστες Filippos και Diafora_

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15378
Join date : 12/12/2020

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 18 Empty Απ: Britney Spears

Δευ Οκτ 02, 2023 8:52 pm
γρήγορα ξενύσταξες Κώστα μου  pray

για χιλιοστή φορα αν και εφόσον δεν έγινε κατανοητό τις προηγούμες 999 τσάμπα το γράφω: Μίλημα για μουσικό impact όχι για εικόνες, κλιπ, ρουχα, μαλλια κτλ. 


Πάντως σε ευχαριστώ για αυτή την τέλεια πάσα καθώς το συγκεκριμένο βίντεο του madrid city είναι tribute σε 00s pop και έχει μέσα Shakira, Britney και την πολυ λατρεμένη σου "σκιά" Christina Aguilera. 

Όλοι οι τίτλοι προώθησης του κλιπ έλεγαν "Η Ana Mena λανσάρει το «Madrid City», το νέο της τραγούδι με τα νεύματα στο «Las 12», τη Shakira και την Christina Aguilera"

Μπορείς να ξανανυστάξεις τώρα  pray

Α να και το εξώφυλλο. 

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 18 Captura-de-pantalla-2023-09-21-a-las-9.10.24

By the way ακούστε Ana Mena αν έχετε χρόνο γιατί έχει πολύ όμορφα τραγούδια.


Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31812
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 18 Empty Απ: Britney Spears

Δευ Οκτ 02, 2023 8:56 pm
Τώρα μετά το απόλυτα επιτυχημένο triggered , να ξαναπω οτι Η ΙΔΙΑ τα δήλωσε αυτα για την Britney κι οχι τίτλοι , δισκογραφικές ή καποια πρωτοξαδερφη της Laughing
Ή οπως η  Ice Spice ειναι κι αυτη μικρούλα και δεν ξέρει ; telephone
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15378
Join date : 12/12/2020

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 18 Empty Απ: Britney Spears

Δευ Οκτ 02, 2023 9:04 pm
Kostas_1 έγραψε:Τώρα μετά το απόλυτα επιτυχημένο triggered , να ξαναπω οτι Η ΙΔΙΑ τα δήλωσε αυτα για την Britney κι οχι τίτλοι , δισκογραφικές ή καποια πρωτοξαδερφη της Laughing
Ή οπως η  Ice Spice ειναι κι αυτη μικρούλα και δεν ξέρει ; telephone

καθόλου triggered... πολύ το χάρηκα γιατί βρήκα ευκαιρία να μιλήσω για την Ana Mena και για άλλη μια λατίνα pop girlie που συνδέεται στην xtina.  love_you

Πόσες φορές να γράψουμε τα ίδια για να εμπεδωθούν βρε Κώστα μου; Κανείς δεν μηδένισε το impact της Μπριτνει. Κουβέντα δεν σηκώνετε, όχι απλά αντίθετη άποψη. Αυτό που λέγαμε με greggel είναι ότι α) δεν έχει τόσο μεγαλο impact όσο εσείς νομίζετε και β) ότι το μεγαλυτερο impact της είναι σε θεμα εικονας και pop culture όχι μουσικής. 

Ας ηρεμήσουμε λίγο.

η Ice Spice που ντύθηκε με τούλι είναι η απάντηση για το μουσικό influence της Britney... οκ κέρδισες  Hysterical
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31812
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 18 Empty Απ: Britney Spears

Δευ Οκτ 02, 2023 9:14 pm
Που συνδέεται με xtina laugh3
 

Απάντηση ; Ποια απάντηση; Δεν έχω να απαντήσω σε κατι. Οπως είπα πολλακις δεν μπαίνω σε debate για γνωμες που παρουσιάζατε ως δεδομένα.
Έτσι κι αλλιώς οι απαντήσεις ειναι παντα καπως έτσι :
 «όσο εσείς νομίζετε» Oops


Οπότε ας «νομίζει» ο καθένας αυτο που πιστευει κι είμαστε όλοι χαρούμενοι Laughing
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15378
Join date : 12/12/2020

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 18 Empty Απ: Britney Spears

Δευ Οκτ 02, 2023 9:20 pm
Kostas_1 έγραψε:Που συνδέεται με xtina laugh3
 

Απάντηση ; Ποια απάντηση; Δεν έχω να απαντήσω σε κατι. Οπως είπα πολλακις δεν μπαίνω σε debate για γνωμες που παρουσιάζατε ως δεδομένα.
Έτσι κι αλλιώς οι απαντήσεις ειναι παντα καπως έτσι :
 «όσο εσείς νομίζετε» Oops


Οπότε ας «νομίζει» ο καθένας αυτο που πιστευει κι είμαστε όλοι χαρούμενοι Laughing

συνδέεται στο ότι το βίντεο είναι inspired από 00s και κατεπέκταση Κριστίνα και όπως όλες οι latin τραγουδίστριες του κόσμου έτσι και η Ana έχει ένα κοβερ της Κριστίνα online. Αυτά και μόνο θα ήταν αρκετά για "impact" στα μάτια σου υπό άλλες συνθήκες.



συμφωνώ στο τελευταίο αλλά δεν υπάρχει λόγος να μην μπορούμε να κάνουμε πολιτισμένη ανταλλαγή απόψεων χωρίς να εκνευριζόμαστε.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης