Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Me & The Artist

+9
kinop
V.I.P.
oberlina
filis
Steliosg
Kostas_1
Filippos
Leonidas
ChristosSav
13 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31771
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 15 Empty Απ: Me & The Artist

Τετ Νοε 08, 2023 1:55 pm
ChristosSav έγραψε:
oberlina έγραψε:GOALS!
P.s. Χρήστο δεν έχεις το I’m breathless!
P.s.2 τυχαία ερώτηση αλλά που μένεις; 😇😇

Σε ένα νησί στον Ειρηνικό θα με βρεις  Ventalia
freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 15 Scree170

Εγω δεν πείραξα τιποτα, η Σουλα μάζεψε το τραπέζι! 😂😂

Αρέσει στους χρήστες oberlina και ChristosSav

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6319
Join date : 03/01/2021
Age : 34
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 15 Empty Απ: Me & The Artist

Τετ Νοε 08, 2023 1:57 pm
@Kostas_1 κλαίω ρε που το ξέρεις απ' έξω

Αρέσει στον χρήστη Kostas_1

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31771
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 15 Empty Απ: Me & The Artist

Τετ Νοε 08, 2023 2:14 pm
Αγαπημένη σκηνή 😂

Αρέσει στον χρήστη ChristosSav

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15370
Join date : 12/12/2020

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 15 Empty Απ: Me & The Artist

Σαβ Νοε 11, 2023 12:07 am
filis έγραψε:Oberlina & Ελένη Τσαλιγοπούλου
γενικά όπως έχετε καταλάβει δεν ακούω πολύ ελληνική μουσική... μόνο επιλεγμένους καλλιτένχες (μετρημένους στα δάχτυλα του ενός χεριού) και κάποια τραγούδια. 

Η Τσαλιγοπούλου είναι από τους καλλιτέχνες που αγνοούσα για αρκετά χρόνια. Είναι δυστυχώς αυτή η ταμπέλα του "έντεχνου" που ίσως  πάντα να με απωθούσε. Μεγαλώνοντας ανακάλυψα κάποια τραγούδια της που τα θεωρώ απλά μαγικά όπως και την φωνή της. 

Πριν 1-2 χρόνια είχα δει μια live τηλεοπτική της εμφάνιση και είχα πάθει σοκ με το πόσο άψογη ήταν. Ήταν κυριολεκτικά σαν να ακούς ηχογράφηση χωρίς όμως να στερείται κανένα συναίσθημα. ΑΨΟΓΗ παιδιά. 

Το αγαπημένο μου τραγούδι της είναι το Εγώ Σ'αγάπησα εδώ. Το έμαθα με αρκετά ανορθόδοξο τρόπο.. από ένα live της Σάττι με τον Ρουβά στο The Voice. rip Προς υπεράσπιση τους πιστεύω ότι έκαναν πολύ καλή δουλειά και οι 2. Βέβαια το original παραμένει κάτι άλλο. 

Σπόιλερ:

Αρέσει στους χρήστες thebest20 και filis

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31771
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 15 Empty Απ: Me & The Artist

Σαβ Νοε 11, 2023 1:33 am
Θα γίνω Χρονης και θα πω πως γίνεται να έμαθες το Εγω σ αγάπησα εδω απο Ρουβά και Σαττι; Ventaliatelephone
Btw υπέροχη η Σαττι.

Αρέσει στους χρήστες Chronis και oberlina

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15370
Join date : 12/12/2020

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 15 Empty Απ: Me & The Artist

Σαβ Νοε 11, 2023 9:21 am
Ισχύει 🤡

Τι να κάνω όμως… δεν ακούω ελληνικά 😭
ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6319
Join date : 03/01/2021
Age : 34
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 15 Empty Απ: Me & The Artist

Κυρ Νοε 19, 2023 10:01 am
@thebest20 & Φέρρης

Αρέσει στον χρήστη oberlina

thebest20
thebest20
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 9781
Join date : 27/10/2015

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 15 Empty Απ: Me & The Artist

Κυρ Νοε 19, 2023 11:05 am
Για μένα ο Θοδωρής Φέρρης πραγματικά είναι ότι πιο τέλειο από άνδρες καλλιτέχνες. Έχει ξεπεράσει τον εαυτό του και το έχει πάει σε άλλο level. Είναι η απόδειξη ότι ποτέ δεν είναι αργά και με υπομονή επιμονή και πίστη, όλα γίνονται. Μου δίνει τεράστια δύναμη να συνεχίζω.
Το πρώτο τραγούδι του που άκουσα ήταν Στα περιπτερα του κόσμου (από τη σειρά Πρωτοσέλιδος μπελάς του Alpha, 2000, χωρίς να γνωρίζω τον καλλιτέχνη και η σειρά δεν είχε επιτυχία κ δεν παίχτηκε σε επανάληψη)
Μετά άκουσα το 2003 το Πες μου τι καταλαβες (που αρχικά είχε βγει σε cd-single και έπαιζε στην επαρχία). Το Μάρτιο του 2004 κυκλοφόρησε το πρώτο ολοκληρωμένο άλμπουμ και γρήγορα το κομμάτι τα Αμαρτωλά σου μάτια άρχισε να ακούγεται. Στο album υπήρχε κ το Πες μου τι κατάλαβες και άλλα υπέροχα που γενικά δεν έγιναν γνωστά όπως Δεν το περίμενα, Μέχρι που γνώρισα εσένα, Σε ξέχασα, Αν εσύ μπορείς, Πες ένα γειά σου κλπ. Αλλά Τα αμαρτωλά σου μάτια ήταν κάτι διαφορετικό για την εποχή σε πιο reggae Ρυθμο και ακούστηκε. Τον θυμάμαι κ σε πρωινές εκπομπές εκείνης της εποχής αλλά δεν υπάρχει κάτι στο YouTube
Το 2008 έκανε το επόμενο βήμα κ έβγαλε το maxi single Την αγάπη σκοτώνεις, από όπου είχε ξεχωρισει ο Λάθος αριθμος, το λάτρευα από τότε το κομμάτι.
Γενικά κάτι τύχαινε και παρόλο που δεν έβγαζε συχνά κομμάτια, τα πετύχαινα κ είχαν ενδιαφέρον.
Το 2014 έπαθα σοκ με το Φίλοι δεν ήμασταν ποτέ τον είχα δει στην εκπομπή Σπίτι μου σπιτάκι μου. Τότε είχα απορήσει πώς δεν ήταν πρώτο όνομα.
Πραγματικά από τα lives που ανέβηκαν στο YouTube κ μετά, ειδικά από το Ζήσε τη στιγμή άρχισε να τα σαρώνει όλα, άρχισα να αισθάνομαι τη σύνδεση με τον καλλιτέχνη....
thebest20
thebest20
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 9781
Join date : 27/10/2015

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 15 Empty Απ: Me & The Artist

Κυρ Νοε 19, 2023 11:19 am
...Ζήσε τη στιγμή, Κάψε, Παρασκευή, Στάσου, Λίγο, Σταματά, Χίλια κομμάτια, Άλλη μια εμπειρία, Φταίω κ εγώ.... Η μία χιταρα μετά την άλλη και η ανοδική πορεία έρχεται. Όλο και μεγαλύτερος εθισμός και ευγνωμοσύνη.Το μεγαλύτερο σοκ ήταν η Νύχτα στο Ρυθμό το Φεβρουάριο του 2021 πραγματικά ανατριχιαστικές ερμηνείες, σπίτι με το mega κλπ.
Το αποκορύφωμα είναι το album Άλλη μια εμπειρία, συγκλονιστικός, συγκινητικός, το έχει πάει σε άλλο level με τα κομμάτια που συμπεριλήφθηκαν πρώτη φορά στο album. Χαίρομαι απίστευτα για το χρυσό album, τα πλατινένια singles και το βραβείο στα super music awards. Δεν θα μπορούσε να υπάρχει καλύτερη ανταμοιβή για όλα αυτά που μας έχει δώσει και για τη δουλειά που έχει ρίξει τα τελευταία χρόνια
Δύο φορές live από κοντά σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα, τέρμα σαρωτικος, όλα τα ισοπεδωνει
στο καλοκαιρινό live τον είδα καμαρίνι και είδα ένα άνθρωπο πολύ προσγειωμένο και ήρεμο πολύ αληθινό.
Καθε φορά μου επιβεβαιώνει ότι είναι πραγματικός σταρ, κάθε φορά ξεπερνάει την τελειότητα, είναι καλλιτέχνης από άλλο σύμπαν.
Μπορεί να φαίνονται υπερβολικά σε κάποιους, για μένα όμως είναι αλήθεια. Είναι γεννημένος για την κορυφή. Σίγουρα έχει πολλά να δώσει.
Όσα έχω γράψει τα ξέρετε απλα εδώ τα έγραψα μαζί. Νιώθω πολλά περισσότερα που ξεπερνούν τα λόγια. Άπειρα συναισθήματα σε κάθε live του και σε κάθε κομμάτι του που δεν περιγράφονται!!!!!!

Και να μην ξεχάσω να γράψω ότι λίγο πριν το πρώτο lockdown που άνοιξα το thread του Θοδωρή αισθάνθηκα κάτι πολύ μεταφυσικό για αυτόν τον καλλιτέχνη. Γενικότερα μου δίνει τεράστια δύναμη από τότε. Έβγαινα για περπάτημα κ εβαζα το Ζήσε τη στιγμή και όσα είχε βγάλει μέχρι τότε. Τώρα έχει ανεβάσει τον πήχη ακόμα πιο ψηλά, κάθε φορά ξεπερνάει τον εαυτό του και είμαι σίγουρος ότι έτσι θα συνεχίσει

Αρέσει στον χρήστη oberlina

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15370
Join date : 12/12/2020

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 15 Empty Απ: Me & The Artist

Τρι Νοε 28, 2023 4:24 pm
@christossav & Christina Aguilera 😇


Έχει επεξεργασθεί από τον/την oberlina στις Τρι Νοε 28, 2023 4:26 pm, 1 φορά

Αρέσει στον χρήστη ChristosSav

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6319
Join date : 03/01/2021
Age : 34
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 15 Empty Απ: Me & The Artist

Τρι Νοε 28, 2023 4:25 pm
oberlina έγραψε:@christos_sav & Christina Aguilera 😇

Υποθέτω εννοείς εμένα Ventalia
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15370
Join date : 12/12/2020

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 15 Empty Απ: Me & The Artist

Τρι Νοε 28, 2023 4:28 pm
ChristosSav έγραψε:
oberlina έγραψε:@christos_sav & Christina Aguilera 😇

Υποθέτω εννοείς εμένα Ventalia
ναι  rip

έλεος με τα ονοματα σας.... καντο @Savage να είναι ευκολο και trademark. Ο ενας kostas_1 ο άλλος steliosg, ο αλλος κατω παύλες, για Vip δεν θα σχολιάσω καν. 
Σπόιλερ:

Αρέσει στους χρήστες Leonidas, Kostas_1 και ChristosSav

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6319
Join date : 03/01/2021
Age : 34
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 15 Empty Απ: Me & The Artist

Τρι Νοε 28, 2023 4:31 pm
Κάντο εσύ oB3ρ.lin@ να είμαστε όλοι ίδιοι. laugh3

Αρέσει στους χρήστες Kostas_1, Steliosg και oberlina

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15370
Join date : 12/12/2020

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 15 Empty Απ: Me & The Artist

Τρι Νοε 28, 2023 4:37 pm
ChristosSav έγραψε:Κάντο εσύ oB3ρ.lin@ να είμαστε όλοι ίδιοι. laugh3

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 15 ?u=https%3A%2F%2Fi.imgflip.com%2Fzsbal

(ο γάιδαρος too much αλλα δεν βρηκα αλλο meme)

Αρέσει στον χρήστη ChristosSav

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6319
Join date : 03/01/2021
Age : 34
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 15 Empty Απ: Me & The Artist

Τρι Νοε 28, 2023 9:48 pm
oberlina έγραψε:@christossav & Christina Aguilera 😇

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 15 Img_2129

Την Αγκιλέρα την θυμάμαι από το Come On Over και το Genie In A Bottle (καλά το δεύτερο το λάτρευα φουλ) αλλά ουσιαστικά η σχέση μου ξεκινάει από το Stripped και μετά. Όλα του τα singles έπαιζαν πολύ και στην Ελλάδα και γενικά είχαμε να κάνουμε με μια pop star πρώτης γραμμής. Το Fighter (τραγούδι+κλιπ) ήταν το αγαπημένο μου - και ακόμα το έχω πολύ ψηλά. Ήταν ευχάριστη συγκυρία που μεγάλωνα καθώς μεγάλωνε (ωρίμαζε) και η μουσική της. Πέτυχα το Back To Basics στα 17 μου και το γούσταρα φουλ. Επίσης είμαι από αυτούς που θεωρούν το δεύτερο cd του B2B εξαιρετικό! Μετά την έχασα. Είχα ακούσει το Bionic αλλά δεν θυμάμαι καν τι γεύση μου είχε αφήσει τότε. Πάντως δεν είχα περάσει σε δεύτερη ακρόαση. Γενικά μετά ακολούθησε το γνωστό μου break από τη mainstream μουσική οπότε δεν έχω μνήμες από lotus πχ. Κάποια στιγμή θα ήθελα να ασχοληθώ λίγο παραπάνω με αυτά τα δύο albums. Σίγουρα θα ανακαλύψω πραγματάκια που θα έχουν ενδιαφέρον. Και μετά έρχεται το υπέρτατο Liberation. Μου αρέσει πάρα πολύ. Το θεωρώ το πιο ώριμο και ολοκληρωμένο album της. Αυτή την Christina θέλω δισκογραφικά. Pure music, production και vocals. Το holy trinity για μένα δηλαδή. Το AGUILERA που ακολούθησε το βρήκα αρκετά ενδιαφέρον, ωστόσο θεωρώ πως είναι ένα δύσκολο album για έναν local ή για κάποιον που δεν είναι εξοικειωμένος με την μουσική και την ακρόαση κομματιών χωρίς αγγλικό στίχο. Αυτά πάνω κάτω. Γενικά περιμένω πως και πως ένα νέο album τύπου Liberation. Μοιάζει πραγματικά να επιστρέφει. Τέλος νομίζω δεν χρειάζεται να πω πως φωνητικά ανήκει μαζί με κάποιες άλλες στην κορυφή της βιομηχανίας. Είναι φακτ αυτό. Την περιμένω. Πραγματικά θέλω να μας δικαιώσει κάποια στιγμή.

Αρέσει στον χρήστη oberlina

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6319
Join date : 03/01/2021
Age : 34
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 15 Empty Απ: Me & The Artist

Τρι Νοε 28, 2023 10:42 pm
Και τώρα όλο αυτό με έκανε να βάλω να ακούσω το Lotus. Θα τις ψάξω λίγο καλύτερα αυτές τις δύο περιόδους. Bionic + Lotus.

Αρέσει στον χρήστη oberlina

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15370
Join date : 12/12/2020

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 15 Empty Απ: Me & The Artist

Τρι Νοε 28, 2023 10:59 pm
ChristosSav έγραψε:Και τώρα όλο αυτό με έκανε να βάλω να ακούσω το Lotus. Θα τις ψάξω λίγο καλύτερα αυτές τις δύο περιόδους. Bionic + Lotus.

Καλέ δεν είδα ότι είχες απαντήσει! ΑΠΑΠΑ ΟΧΙ ΤΟ LETTUCE  rip 

Τo Bionic εννοείται. Αν και mess έχει να δώσει πολλά. Το lettuce μονο αν θες να λες ότι έχεις μελετήσει την δισκογραφία της. Δεν είναι κακό γενικά αλλά για τα standard της είναι κάκιστο. Είναι ένα playlist album και τίποτα παραπάνω.

Είμαι σίγουρη ότι η ίδια το έβγαλε με το ζόρι επειδή ήταν στο the voice.

Αρέσει στον χρήστη ChristosSav

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15370
Join date : 12/12/2020

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 15 Empty Απ: Me & The Artist

Τρι Νοε 28, 2023 11:07 pm
ChristosSav έγραψε:
oberlina έγραψε:@christossav & Christina Aguilera 😇

Την Αγκιλέρα την θυμάμαι από το Come On Over και το Genie In A Bottle (καλά το δεύτερο το λάτρευα φουλ) αλλά ουσιαστικά η σχέση μου ξεκινάει από το Stripped και μετά. Όλα του τα singles έπαιζαν πολύ και στην Ελλάδα και γενικά είχαμε να κάνουμε με μια pop star πρώτης γραμμής. Το Fighter (τραγούδι+κλιπ) ήταν το αγαπημένο μου - και ακόμα το έχω πολύ ψηλά. Ήταν ευχάριστη συγκυρία που μεγάλωνα καθώς μεγάλωνε (ωρίμαζε) και η μουσική της. Πέτυχα το Back To Basics στα 17 μου και το γούσταρα φουλ. Επίσης είμαι από αυτούς που θεωρούν το δεύτερο cd του B2B εξαιρετικό! Μετά την έχασα. Είχα ακούσει το Bionic αλλά δεν θυμάμαι καν τι γεύση μου είχε αφήσει τότε. Πάντως δεν είχα περάσει σε δεύτερη ακρόαση. Γενικά μετά ακολούθησε το γνωστό μου break από τη mainstream μουσική οπότε δεν έχω μνήμες από lotus πχ. Κάποια στιγμή θα ήθελα να ασχοληθώ λίγο παραπάνω με αυτά τα δύο albums. Σίγουρα θα ανακαλύψω πραγματάκια που θα έχουν ενδιαφέρον. Και μετά έρχεται το υπέρτατο Liberation. Μου αρέσει πάρα πολύ. Το θεωρώ το πιο ώριμο και ολοκληρωμένο album της. Αυτή την Christina θέλω δισκογραφικά. Pure music, production και vocals. Το holy trinity για μένα δηλαδή. Το AGUILERA που ακολούθησε το βρήκα αρκετά ενδιαφέρον, ωστόσο θεωρώ πως είναι ένα δύσκολο album για έναν local ή για κάποιον που δεν είναι εξοικειωμένος με την μουσική και την ακρόαση κομματιών χωρίς αγγλικό στίχο. Αυτά πάνω κάτω. Γενικά περιμένω πως και πως ένα νέο album τύπου Liberation. Μοιάζει πραγματικά να επιστρέφει. Τέλος νομίζω δεν χρειάζεται να πω πως φωνητικά ανήκει μαζί με κάποιες άλλες στην κορυφή της βιομηχανίας. Είναι φακτ αυτό. Την περιμένω. Πραγματικά θέλω να μας δικαιώσει κάποια στιγμή.

1. κλαιω με το μιμ
2. τι υπέροχο να έχεις ζήσει live και να θυμάσαι την εποχή του stripped  77717810
3. Συμφωνώ για 2ο cd b2b
4. Το bionic είναι πολυ δύσκολο άλμπουμ και πιστεύω πρέπει να είσαι πραγματικός music lover για να το εκτιμήσεις. Το lotus είναι το ακριβώς αντίθετο. Καλύτερα να ακούσεις το soundtrack του burlesque παρά το lotus. 
5. "Υπέρτατο Liberation" ίσως το καλύτερο quote που έχει γραφτεί ποτέ στο φόρουμ  77717810 Έχω κάποιες ενστάστεις για Libby (όπως το αποκαλούμε οι φανς) αλλά αφού το αγαπάς τόσο δεν είμαι χαζή για να τις γράψω μουχαχα! Το trinity που λες πάντως όντως υπάρχει και είναι άψογο από αυτή την άποψη. 
6. Το AGUILERA όντως δεν είναι για όλους τους ακροατές. Είναι για αυτούς που ακούν latin pop. Είναι απόλυτα λογικό αυτό.
7. Δεν θεωρώ πιθανό το να επαναληφθεί και να βγάλει πάλι κάτι rnb στυλ Liberation αλλά ποτέ δεν ξέρεις με την κυρία. Θέλω να πιστεύω ότι από την νέα χρονιά θα έχουμε κάτι.

77717810 77717810 77717810 77717810 77717810

Αρέσει στον χρήστη ChristosSav

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6319
Join date : 03/01/2021
Age : 34
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 15 Empty Απ: Me & The Artist

Τρι Νοε 28, 2023 11:31 pm
Bionic και Lotus τα έχω ακούσει από τότε αλλά θέλουν refresh γιατί πραγματικά θυμάμαι λίγα πράγματα. Για το rnb στυλ που λες, ναι είναι αρκετά στα γούστα μου (όχι όλα τα rnb) αλλά πάντα στην Christina -έστω καλά κρυμμένα- υπάρχουν στοιχεία rnb. Καλά στο Liberation ήρθε και απογειώθηκε όλο αυτό αλλά έπαιξε και η παραγωγή πολύ μεγάλο ρόλο. Ας επιστρέψει μωρέ με αγγλόφωνο album και θα το υποδεχτώ εγώ με χαρά.

Αρέσει στον χρήστη oberlina

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6319
Join date : 03/01/2021
Age : 34
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 15 Empty Απ: Me & The Artist

Τρι Νοε 28, 2023 11:34 pm
Επίσης, κλαίω με αυτό: laugh3

oberlina έγραψε: αλλά αφού το αγαπάς τόσο δεν είμαι χαζή για να τις γράψω μουχαχα!

Πάντως κάποια στιγμή να την κάνουμε την κουβέντα για το Lib.

Αρέσει στον χρήστη oberlina

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης