Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

"Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

+44
thefranchise95
neereaux
ewo
lydia_1
e_angel
themisDV92
VassoulaD
kinop
Msm
MariosDv
snoops
spyr3t0spap
Zefara
Katedv
murray_1
louk
GioZ
jamaistrouve
rapanaki
vandaki
konstantina dv
coulis
gorjuss
ioanbent
maria_pa
Giotis
vandimaster
Elena
vasilis
Lefteris
BAMBIRA
Leonidas
TAKIS
john@kos
thebest20
dimosf1
bitcoin
thanos - fan
n1kos
XARHS1991
Nikovandis_fe
stelios
Nicholas
Liakoman
48 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
VassoulaD
VassoulaD
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 178
Join date : 22/11/2015
Age : 36
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1995
Αγαπημένο τραγούδι: Το κοριτσάκι σου
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

rehearsal - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 36 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Κυρ Δεκ 04, 2016 7:53 pm
stelios έγραψε:rehearsal - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 36 Image%201_zpsjpkgk8eq

Ευχαριστουμε!! Άντε να παμεεεε
ewo
ewo
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 552
Join date : 28/10/2015
Age : 33
Location : Δουβλίνο

rehearsal - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 36 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Δευ Δεκ 05, 2016 5:54 pm
Είμαι Εδιμβούργο και παίζει εδώ οπότε θα το δω για ακόμη μια φορά στην Αγγλική του εκδοχή απόψε πριν έρθω Αθήνα... Είναι η τρίτη φορα!
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

rehearsal - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 36 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Δευ Δεκ 05, 2016 6:23 pm
Ανέβασαν στο ινστα της παραστασης τη Σκορδά να μιλάει με τη Δέσποινα και πίσω τους λέει αποκλειστικά το νέο σκηνικό!!!Τεταρτη πρωι στην Σκορδά!!
https://scontent-mxp1-1.cdninstagram.com/t51.2885-15/e35/14280312_1734796833507176_4540628825351913472_n.jpg?ig_cache_key=MTM5ODY3MDcxNjg5OTM4NjU4OA%3D%3D.2
Παίζει να ήμουν η πρώτη κράτηση οταν ανοιξε το viva,την περιμενω πως και πως!!
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

rehearsal - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 36 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Δευ Δεκ 05, 2016 7:21 pm
Fay259 έγραψε:
Παίζει να ήμουν η πρώτη κράτηση οταν ανοιξε το viva,την περιμενω πως και πως!!
Θα πας στην πρεμιέρα; :D
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

rehearsal - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 36 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Δευ Δεκ 05, 2016 7:42 pm
Πλακα κανεις;;πρωτη πρωτη εκλεισα!!με την ευκαιρια συγχαρητηρια για το τελειο φορουμ!!Το λατρευω το Δεσποινακι..Οπως λεει και η ιδια οτι της λενε και τσαντιζεται "Εχω μεγαλωσει μαζι της"...εχω κανει κοπανα να παρω τις Προφητειες,εχω ξεμεινει με την ταξη μου οταν μας παρατησε το λεωφορειο τοτε στο Ρεξ με Κουρκουλη και Δοξα..Ασε..Ημασταν και γειτονισσες μεχρι προσφατα αλλα μας αφησε για τα νοτια..λατρεμενη τραγουδιστρια και την παραδεχομαι που ποτε δεν το βαλε κατω στις δυσκολιες!!επειδη λογικα θα χει χαμο,θα προσπαθησω να βγαλω καμια φωτο μετα,λογικα θα χει καμερες κλπ και θα βγει να μιλησει..αν καποιος θελει για πρεμιερα, που ειναι sold out,δεν θα ερθει μια φιλη λογω της απεργιας των λεωφορειων,εχει δυο εισητηρια των 20€ το ενα,αν θελει κανεις ας μου στειλει να του τα δωσω εκει στην εισοδο!..Αν ειστε τυχεροι και το βρω στο αρχειο μου,εχω μια χριστουγεννιατικη εκπομπη αφιερωμα που τραγουδαει τον περιττο με το σκυλο της τον σανυ..σε αστπομαυρη εικονα..Και μια εμφανιση της στη Δρουζα που τραγουδησε τοοοτε με κατι τελειες μποτες αν θυμαμαι καλα..Θα δω αν καταφερω να τα βρω σε βιντεοκασετες να τα μετατρεψω να σας το δωσω!
VassoulaD
VassoulaD
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 178
Join date : 22/11/2015
Age : 36
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1995
Αγαπημένο τραγούδι: Το κοριτσάκι σου
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

rehearsal - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 36 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Δευ Δεκ 05, 2016 9:09 pm
Fay259 έγραψε:αν καποιος θελει για πρεμιερα, που ειναι sold out,δεν θα ερθει μια φιλη λογω της απεργιας των λεωφορειων,εχει δυο εισητηρια των 20€ το ενα,αν θελει κανεις ας μου στειλει να του τα δωσω εκει στην εισοδο!.

θα εχουν τα λεωοφορεια απεργια;; affraid Στα εισιτηρια δε μπορεις να αλλαξεις ημερομηνια; μακαρι να τα δωσεις καπου, αν δεν αλλαζει η ημερομηνια. κριμα να πανε χαμενα.
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

rehearsal - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 36 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Δευ Δεκ 05, 2016 9:30 pm
Εχουν απεργια τα λεωφορεια απο το πρωι στις 5-9 και μετα το βραδυ 21.00 με 00.00 που αποσυρονται..Ασε το περιμενε και η φιλη μ πως και πως και της ηρθε μεγαλο πακετο...Θα της πω να ρωτησει στο ακροπολ αν γινεται αλλαγη..Παντως αυτες οι μερες ειναι δυσκολες για το κεντρο και αυριο λογω Γρηγοροπουλου και Πεμπτη λογω της μεγαλης απεργιας..Αν σκασει μυτη και καμια απεργια στο μετρο με βλεπω και μενα να μενω εκτος..
kinop
kinop
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1548
Join date : 01/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2006
Αγαπημένο τραγούδι: Όλα οδηγούν σ' εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

rehearsal - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 36 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Δευ Δεκ 05, 2016 9:42 pm
http://tvxs.gr/news/ellada/pos-tha-kinithoyn-ta-mesa-mazikis-metaforas-stin-apergia-tis-pemptis-0

Μετρό έχει μόνο από τις 10 το πρωί μέχρι τις 4 το απόγευμα την Πέμπτη, just to know.
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

rehearsal - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 36 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Δευ Δεκ 05, 2016 9:57 pm
Τέλεια. whatever
Giotis
Giotis
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 8501
Join date : 28/10/2015
Age : 35
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Ένα Τσιγάρο Διαδρομή
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

rehearsal - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 36 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Τρι Δεκ 06, 2016 1:30 am
Fay259 έγραψε:Αν ειστε τυχεροι και το βρω στο αρχειο μου,εχω μια χριστουγεννιατικη εκπομπη αφιερωμα που τραγουδαει τον περιττο με το σκυλο της τον σανυ..σε αστπομαυρη εικονα..Και μια εμφανιση της στη Δρουζα που τραγουδησε τοοοτε με κατι τελειες μποτες αν θυμαμαι καλα..Θα δω αν καταφερω να τα βρω σε βιντεοκασετες να τα μετατρεψω να σας το δωσω!
Να μας τα στείλεις να τα ανεβάσουμε στο κανάλι μας :biggrin:
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

rehearsal - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 36 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Τρι Δεκ 06, 2016 1:37 pm
Κι ομως τελικα δεν κανουν αλλαγη εισητηριων επειδη ειναι πρεμιερα και ειναι και sold out..Αν καποιος μπορεί να παει,ειναι δυο εισητηρια 20 ευρώ το ενα για πλατεια,ας μου στειλει μηνυμα...
Απλά ασχολιαστο..Θα δω τις βιντεοκασετες μου και θα σας το στειλω!!
bitcoin
bitcoin
Ultra Vandicted
Ultra Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 4066
Join date : 05/02/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Θελω να σε δω/Ελα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

rehearsal - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 36 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Τρι Δεκ 06, 2016 3:17 pm
Ο Μπουρδουμης είναι στη Μενεγακη τώρα
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

rehearsal - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 36 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Τρι Δεκ 06, 2016 4:55 pm
Nikovandis_fe
Nikovandis_fe
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5523
Join date : 30/10/2015
Age : 33
Location : Cyprus

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Den eisai edw-esena perimeno
Αγαπημένος δίσκος: profiteies

rehearsal - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 36 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Τρι Δεκ 06, 2016 5:11 pm
Δεν μου φάνηκε να έχει πρόβλημα η μενεγακη με τη Δέσποινα
VassoulaD
VassoulaD
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 178
Join date : 22/11/2015
Age : 36
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1995
Αγαπημένο τραγούδι: Το κοριτσάκι σου
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

rehearsal - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 36 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Τρι Δεκ 06, 2016 5:16 pm
Fay259 έγραψε:Κι ομως τελικα δεν κανουν αλλαγη εισητηριων επειδη ειναι πρεμιερα και ειναι και sold out..Αν καποιος μπορεί να παει,ειναι δυο εισητηρια 20 ευρώ το ενα για πλατεια,ας μου στειλει μηνυμα...
Απλά ασχολιαστο..Θα δω τις βιντεοκασετες μου και θα σας το στειλω!!

κριμα γμτ, κοινοποιησε το και σε κανα φβ, αλλιως βρειτε τροπο με τη φιληηη.
Giotis
Giotis
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 8501
Join date : 28/10/2015
Age : 35
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Ένα Τσιγάρο Διαδρομή
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

rehearsal - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 36 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Τρι Δεκ 06, 2016 5:49 pm
Μου έκανε εντύπωση η εκτενής αναφορά στη Δέσποινα

______________________
rehearsal - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 36 1f451  www.vandicted.gr  rehearsal - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 36 1f451
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

rehearsal - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 36 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Τρι Δεκ 06, 2016 7:11 pm
αντε 2+σημερα
Βλακεια π θα εχει παλι απεργια στα ΜΜΜ
avatar
Elena
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1844
Join date : 28/10/2015
Age : 23
Location : Crete

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2012
Αγαπημένο τραγούδι: Το μαξιλάρι
Αγαπημένος δίσκος: Δε με σταμάτησες

rehearsal - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 36 Empty Re: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Τρι Δεκ 06, 2016 7:18 pm
Ελπίζω να βρούμε κανένα βιντέακι από πουθενά. Βασικά βιντεάκια Ventalia από τη πρεμιέρα.
Εσείς που θα πάτε μια χαρά, αλλά εμείς που μένουμε μακριά; whatever
Δε ξέρω πως είναι στα musical και αν επιτρέπεται να βιντεοσκοπήσεις με κινητό.
Θα μπορούσε και το fan club να εξασφαλίσει κάποιες σκηνές από τη πρεμιέρα;Δε ξέρω αλήθεια πόσο επιτρεπτό είναι αυτό.
Κάποιοι σκάμε από την αγωνία 007 Δε θέλουμε μόνο φωτογραφίες 007 Θέλουμε πολλά ναι Ventalia
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

rehearsal - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 36 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Τρι Δεκ 06, 2016 7:21 pm
Giotis έγραψε:Μου έκανε εντύπωση η εκτενής αναφορά στη Δέσποινα
Έδειχνε να ενδιαφέρεται να μάθει πάντως.
Έπεσαν και τα νούμερα φέτος μπορεί να ρίχνει γέφυρες για live αποκατάσταση των σχέσεων τους. Ventalia
Καλά το θεωρώ δεδομένο πως θα μαθαίνει νέα της πια και από τον Μπουλούμπαση. Laughing
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

rehearsal - "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"  - Σελίδα 36 Empty Απ: "Mamma mia" το χειμώνα στο "Ακροπόλ"

Τρι Δεκ 06, 2016 7:24 pm
Θα παίξουν πλάνα στην tv από την πρεμιέρα και λογικά και σε κάποια περιοδικά-sites θα μπουν φωτογραφίες με ρεπορτάζ από την πρεμιέρα.
Οι θεατές δεν επιτρέπεται να τραβήξουν με το κινητό.
Δεν είναι μπουζούκια. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης