Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

+52
Filippos
manos
panos
GEORGIA
spyr3t0spap
lean
Katedv
Antoni$
pujozepe
PanosDeVa
RebeldeAndrew
ΑΝΔΡΕΑΣ
snoops
tsironick
geia_
vasilis
coulis
neereaux
vandikos17
Γεωργία
ewo
Σ.Γαβριηλίδης
VassoulaD
john@kos
MariosDv
ioanbent
kwstas_fann
maria_pa
louk
Lefteris
Liakoman
rapanaki
GioZ
dimosf1
john hell
miliggy
katerina
Fay259
e_angel
voulafan
destiny_8
vandimaster
Kostas_1
niklaus
stelios
Nikovandis_fe
bitcoin
themisDV92
TAKIS
Elena
Leonidas
Giotis
56 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56373
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Φεβ 02, 2017 7:34 pm
dimosf1 έγραψε:

ευχαριστούμε το μελος μας @Antoni$ για το υλικο
Μετά από αυτό το βίντεο ένα κατάλαβα. Πρέπει να γίνει περιοδεία ώστε να μπορέσει να το απολαύσει όλη η Ελλάδα. Thank you Thank you

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
Antoni$
Antoni$
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 479
Join date : 25/01/2016
Age : 35
Location : Αθηνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Ούτε ένα ευχαριστώ
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Φεβ 02, 2017 8:00 pm
katerina έγραψε:Πήγα να κλείσω εισιτήρια το απόγευμα για το άλλο Σάββατο και στα ταμεία ένας κύριος αγενής μου είπε να έρθω αύριο το πρωί, ενώ το ωράριο προπώλησης για τις Πέμπτες είναι απο τις 10:00-22:00. think  clueless  Ευτυχώς δίπλα του καθόταν η γυναίκα που μας είχε εξυπηρετήσει με τον Δήμο και του απάντησε, μη βιάζεσαι για τις 11 του μήνα τα θέλει κι έτσι έκλεισα, φυσικά δεν υπήρχαν οι θέσεις που ήθελα, ήταν πιασμένες, βρήκα άλλες στο περίπου με αυτές που είχα στο μυαλό μου. Πρέπει κάποιος να τους πει να αλλάξουν συμπεριφορά, γιατί βγαίνει κακή εικόνα προς τα έξω για το θέατρο. Πολύ όμορφο το βιντεάκι. Τι ωραία παράσταση. eyes eyes Ένα μεγάλο μπράβο στον Αντώνη για το υλικό που εξασφάλισε και στο vandicted που το ανέβασε. rockon notworthy
Ευχαριστω πολυ παιδια ! Smile Στο ¨the winner takes it all¨ ο διπλανος μου σιγοτραγουδαει τη μελωδια .. δε βαριεσαι δεν πειραζει Ventalia
vandikos17
vandikos17
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 174
Join date : 24/11/2015

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Φεβ 02, 2017 10:29 pm
dimosf1 έγραψε:

ευχαριστούμε το μελος μας @Antoni$ για το υλικο

19:55 - 25:25 thumbs-up1

dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Φεβ 02, 2017 11:46 pm
Leonidas έγραψε:
dimosf1 έγραψε:

ευχαριστούμε το μελος μας @Antoni$ για το υλικο
Μετά από αυτό το βίντεο ένα κατάλαβα. Πρέπει να γίνει περιοδεία ώστε να μπορέσει να το απολαύσει όλη η Ελλάδα. Thank you Thank you

οταν εφτιαχνα το βιντεο ειλικρινα σκεφτομουν τα παιδια που μενουν επαρχια.Τουλαχιστον ηταν μια γευση και για αυτους που δεν μπορουν να ερθουν Αθηνα
spyr3t0spap
spyr3t0spap
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2922
Join date : 09/11/2015
Age : 37
Location : Πάτρα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1999
Αγαπημένο τραγούδι: Αγάπη / Μέχρι Μάη μήνα / Χάνω Εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες / Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Παρ Φεβ 03, 2017 5:00 am
Τι ωραίο βιντεάκι!!! Ευχαριστούμε πολύ-πολύ Αντώνη!!! Thank you Και τα παιδιά φυσικά στο fan club που το έφτιαξαν. Το έχω ήδη κατεβάσει και νομίζω θα το λιώσω.
(αν δέχεστε και παραγγελίες Ventalia θέλουμε και το Money Money Money και το Lay All Your Love On Me)

Και όσοι δεν θα μπορέσετε να το δείτε στην Αθήνα, με αφορμή την περιοδεία τρεεεξτε δείτε το σε όποια πόλη έρθει πιο κοντά σας. Δεν πρέπει να χάσετε αυτή την ευκαιρία.

(κάποια στιγμή που θα βρω λίγο χρόνο θέλω να κάτσω να γράψω και εγώ πως μου φάνηκε)

Ααααα και να ρωτήσω και κάτι άλλο; Μπορεί να έχει αναφερθεί ξανά το θέμα αλλά πραγματικά δεν πολύ κάνει φραπέ. Με αφορμή το καινούριο trailer που είχε βγει που περιείχε και σκηνές από την παράσταση γνωρίζουμε αν έχει βιντεοσκοπηθεί ή πρόκειται να βιντεοσκοπηθεί η παράσταση και να προβληθεί κάποια στιγμή στην τηλεόραση. Δεν ξέρω βέβαια αν αυτό είναι καν εφικτό λόγω δικαιωμάτων και τι μπορεί να παίζει απλά επειδή τα πλάνα (στο trailer) μου φάνηκαν πολύ επαγγελματικά και σαν να είναι βγαλμένα από τηλεοπτική κάλυψη γι' αυτό ρωτάω!
RebeldeAndrew
RebeldeAndrew
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 46
Join date : 09/12/2016

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Παρ Φεβ 03, 2017 1:27 pm
spyr3t0spap έγραψε:
Ααααα και να ρωτήσω και κάτι άλλο; Μπορεί να έχει αναφερθεί ξανά το θέμα αλλά πραγματικά δεν πολύ κάνει φραπέ. Με αφορμή το καινούριο trailer που είχε βγει που περιείχε και σκηνές από την παράσταση γνωρίζουμε αν έχει βιντεοσκοπηθεί ή πρόκειται να βιντεοσκοπηθεί η παράσταση και να προβληθεί κάποια στιγμή στην τηλεόραση. Δεν ξέρω βέβαια αν αυτό είναι καν εφικτό λόγω δικαιωμάτων και τι μπορεί να παίζει απλά επειδή τα πλάνα (στο trailer) μου φάνηκαν πολύ επαγγελματικά και σαν να είναι βγαλμένα από τηλεοπτική κάλυψη γι' αυτό ρωτάω!

Λόγω δικαιωμάτων αποκλείεται να είναι εφικτό κάτι τέτοιο, να προβληθεί στην τηλεόραση δηλαδή ή να κυκλοφορήσει με οποιοδήποτε τρόπο. Δεν νομίζω να έχει συμβεί με κανένα μιούζικαλ που να μην ήταν πρωτότυπο ελληνικό. Τα πλάνα τα τράβηξαν συγκεκριμένα για το τρέιλερ, έτσι όπως γίνεται με πολλές παραστάσεις. Δεν τις μαγνητοσκοπούν όλες και μετά φτιάχνουν τρέιλερ ενός λεπτού. Ωστόσο, λογικά οι συντελεστές θα μαγνητοσκοπήσουν την παράσταση για δική τους χρήση, αλλά δεν θα βγει προς τα έξω.
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Παρ Φεβ 03, 2017 8:43 pm
Πέντε λόγοι για να δεις το «Mamma Mia»
http://mikrofwno.gr/2017/02/pente-logi-gia-na-dis-to-mamma-mia/
avatar
ioanbent
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 344
Join date : 29/10/2015

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Φεβ 04, 2017 5:37 pm
kατέβασαν το audio
Giotis
Giotis
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 8495
Join date : 28/10/2015
Age : 35
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Ένα Τσιγάρο Διαδρομή
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Φεβ 04, 2017 7:26 pm
Μας ζήτησαν να το κατεβάσουμε.

Μπορείτε να το ακούσετε εδώ: Mamma Mia - Απόσπασμα (Audio)
ewo
ewo
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 542
Join date : 28/10/2015
Age : 33
Location : Δουβλίνο

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Φεβ 04, 2017 7:47 pm
Επιτέλους έκλεισα εισιτήρια... Και αεροπορικά και για το θέατρο! Όσοι έχετε πάει, έχω κλείσει τα καλύτερα διαθέσιμα που ήταν 10η σειρά πλατεία κέντρο διάδρομο. Είμαι καλα;
TAKIS
TAKIS
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 310
Join date : 28/10/2015

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Φεβ 04, 2017 8:40 pm
πολυ καλα ειναι!!βλεπεις πολυ καλα απο παντου,θα καταλαβεις οταν πας!!
spyr3t0spap
spyr3t0spap
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2922
Join date : 09/11/2015
Age : 37
Location : Πάτρα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1999
Αγαπημένο τραγούδι: Αγάπη / Μέχρι Μάη μήνα / Χάνω Εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες / Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Φεβ 04, 2017 11:09 pm
ewo έγραψε:Επιτέλους έκλεισα εισιτήρια... Και αεροπορικά και για το θέατρο! Όσοι έχετε πάει, έχω κλείσει τα καλύτερα διαθέσιμα που ήταν 10η σειρά πλατεία κέντρο διάδρομο. Είμαι καλα;

Εξαιρετικές θέσεις. Εκεί ακριβώς είχα κάτσει και εγώ. Πάντως από μια γύρα που είχα κάνει στο θέατρο διαπίστωσα ότι ακόμα και τέρμα-τέρμα πίσω πλατεία να κάθεσαι μια χαρά βλέπεις. Δεν είναι και οι καλύτερες δυνατές θέσεις (προφανώς) αλλά και από εκεί βλέπεις ωραιότατα.
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Φεβ 05, 2017 12:17 am
https://www.facebook.com/panikrecords/posts/1405026749522264:0
ewo
ewo
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 542
Join date : 28/10/2015
Age : 33
Location : Δουβλίνο

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Φεβ 05, 2017 7:26 am
Τέλεια... Ευχαριστώ παιδιά! Είναι για 4/3. Όταν φτάσουν οι μέρες θα γράψω να δω αν είναι κάνεις από σας να γνωριστούμε! ; -)
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Φεβ 05, 2017 12:24 pm
Με αφορμή το "κατεβασμα" του τελειου ηχητικού από το κανάλι,και επειδή και κάποια άλλα βιντεο μεσα στο youtube από την παράσταση έχουν διαγραφει,τί παιζει?Ζητούν να τα κατεβάσετε ή σας τα αποκλείει το youtube λόγω δικαιωματων?Αν ανατρέξει κανεις σε προηγούμενες σελίδες εδώ,καποια βιντεο από την παράσταση εχουν επίσης διαγραφεί.
Επίσης πριν λίγο ειχε τη Μαγγίρα η Μπεκατώρου και είπε ότι το συζητούν να πάει και του χρονου (για περιοδεια δεν εκαναν αναφορα)
niklaus
niklaus
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1977
Join date : 27/10/2015
Age : 32
Location : Θεσσαλονίκη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Γεια
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Φεβ 05, 2017 2:58 pm
Fay259 έγραψε:
Επίσης πριν λίγο ειχε τη Μαγγίρα η Μπεκατώρου και είπε ότι το συζητούν να πάει και του χρονου (για περιοδεια δεν εκαναν αναφορα)
ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ ξεκαθαρα!
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Φεβ 05, 2017 3:55 pm
αμα ειναι για λιγες παραστασεις του χρονου δεν με πειραζει

Εμας μας ζητησαν να το κατεβασουμε
avatar
Elena
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1844
Join date : 28/10/2015
Age : 23
Location : Crete

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2012
Αγαπημένο τραγούδι: Το μαξιλάρι
Αγαπημένος δίσκος: Δε με σταμάτησες

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 37 Empty Re: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Φεβ 05, 2017 3:59 pm
Περιοδεία για το MAMMA MIA οκ αλλά να πάει και του χρόνου δε θέλω προσωπικά.Ας παρουσιάσει κάτι προσεγμένο επιτέλους -όχι σε μπουζούκια και μια απ΄τα ίδια φυσικά- αλλά σε clubατο χόρο. Όλος αυτός ο "αχταρμάς" με το δίσκο δε ξέρω πως θα πάει αλλά αν ενδιαφερθεί πραγματικά για αυτά τα τραγούδια στα live της, πιστεύω προλαβαίνει ακόμα να τα περάσει στο κόσμο και να τον κυκλοφορήσει τότε στην ουσία.
Έχω μεγάλη περιέργεια για το τι θα ακολουθήσει μετά το τέλος αυτής της τόσο επιτυχημένης χρονιάς με το musical.
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Φεβ 05, 2017 4:02 pm
Αντι να κατσουν να κανουν ενα μικρο βιντεακι ποτ πουρι (αλλωστε σε ινστα στορι εχουν ανεβει σχεδον ολες οι σημαντικες σκηνες) καθονται και κυνηγουν οσους ανεβαζουν βιντεο..σιγουρα αλλα δυο τρια με σκηνες εχουν διαγραφει..και εχουν και καναλι υποτιθεται με 5 μονο βιντεο..αλλα τους σελεμπριτι που τα ανεβαζουν στα στορυ τους αφηνουν ανενοχλητους..
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Φεβ 05, 2017 4:17 pm
Μακάρι να συνεχιστεί η παράσταση και του χρόνου.
Ιδανικά θα ήθελα να πάει μέχρι τα Χριστούγεννα.
Έτσι θα καταλάβαιναν και οι πιο αργόστροφοι το μέγεθος της επιτυχίας της πρώτης θεατρικής προσπάθειας της Δέσποινας.
Δεν ξέρω γιατί ανυπομονείτε να την δείτε να βαριέται την ζωή της ξανά στα μπουζούκια με συνεργασίες που κάνουν κακό στο όνομα της.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την stelios στις Κυρ Φεβ 05, 2017 7:34 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης