Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

+52
Filippos
manos
panos
GEORGIA
spyr3t0spap
lean
Katedv
Antoni$
pujozepe
PanosDeVa
RebeldeAndrew
ΑΝΔΡΕΑΣ
snoops
tsironick
geia_
vasilis
coulis
neereaux
vandikos17
Γεωργία
ewo
Σ.Γαβριηλίδης
VassoulaD
john@kos
MariosDv
ioanbent
kwstas_fann
maria_pa
louk
Lefteris
Liakoman
rapanaki
GioZ
dimosf1
john hell
miliggy
katerina
Fay259
e_angel
voulafan
destiny_8
vandimaster
Kostas_1
niklaus
stelios
Nikovandis_fe
bitcoin
themisDV92
TAKIS
Elena
Leonidas
Giotis
56 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Katedv
Katedv
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 119
Join date : 02/09/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2013
Αγαπημένο τραγούδι: Κάνε Κάτι
Αγαπημένος δίσκος: Δε με σταμάτησες

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 45 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Φεβ 18, 2017 2:58 am
Παιδιά ήρθα απο τη παράσταση!! Πραγματικά εχω μεινει με τις καλύτερες εντυπώσεις! Ολα ήτανε καταπληκτικά ! Η Δέσποινα φωνάρα ! Επαιζε τον ρόλο της τοσο ωραία κ της πήγαινε! Συγκινητική! Γενικά ολα ητανε το κάτι αλλο πέρασα πολύ ωραια και το ταξίδι που εκανα για να ρθω απο Κύπρο Αθήνα αξιζε πολύ! Μετα βγαλαμε και φωτογραφίες με τη Δέσποινα μπηκαμε καμαρίνι(οσοι ειχαμε το πρόγραμμα) κ μας υπέγραψε! Μετα βγηκε εξω κ τη περιμεναμε πολλοι κ ξαναμιλήσαμε ηταν πολύ γλυκιά και ευγενικη με όλους! Ειδα και τη κόρη της,ειναι ιδιες! Η Δέσποινα οπως παντα κούκλα κ εμεινα παρα πολυ ευχαριστημένη μ ολο αυτο που ειδα σημερα! Μπράβο στη Mamma Mia!
themisDV92
themisDV92
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5729
Join date : 13/09/2016
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Προσπαθώ, Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες, Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 45 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Φεβ 18, 2017 10:44 am
CatDV έγραψε:Παιδιά ήρθα απο τη παράσταση!! Πραγματικά εχω μεινει με τις καλύτερες εντυπώσεις! Ολα ήτανε καταπληκτικά ! Η Δέσποινα φωνάρα ! Επαιζε τον ρόλο της τοσο ωραία κ της πήγαινε! Συγκινητική! Γενικά ολα ητανε το κάτι αλλο πέρασα πολύ ωραια και το ταξίδι που εκανα για να ρθω απο Κύπρο Αθήνα αξιζε πολύ! Μετα βγαλαμε και φωτογραφίες με τη Δέσποινα μπηκαμε καμαρίνι(οσοι ειχαμε το πρόγραμμα) κ μας υπέγραψε! Μετα βγηκε εξω κ τη περιμεναμε πολλοι κ ξαναμιλήσαμε ηταν πολύ γλυκιά και ευγενικη με όλους! Ειδα και τη κόρη της,ειναι ιδιες! Η Δέσποινα οπως παντα κούκλα κ εμεινα παρα πολυ ευχαριστημένη μ ολο αυτο που ειδα σημερα! Μπράβο στη Mamma Mia!

Καμαρίνι μπαίνει όποιος έχει το πρόγραμμα και μόνο???
Επίσης με ποιό κριτήριο δίνουν το πρόγραμμα γιατί σε εμένα και σε κάποιους άλλους δεν μας το έδωσαν καν!
Μας είπαν να μπούμε από την τελευταία πόρτα του φουαγιέ όπου δεν μοίραζε κανείς πρόγραμμα!!!
Τυχερή που την είδες από κοντά...Εγώ την Τετάρτη δεν τα κατάφερα... Sad
Nikovandis_fe
Nikovandis_fe
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5512
Join date : 30/10/2015
Age : 33
Location : Cyprus

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Den eisai edw-esena perimeno
Αγαπημένος δίσκος: profiteies

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 45 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Φεβ 18, 2017 10:49 am
themisDV92 έγραψε:
CatDV έγραψε:Παιδιά ήρθα απο τη παράσταση!! Πραγματικά εχω μεινει με τις καλύτερες εντυπώσεις! Ολα ήτανε καταπληκτικά ! Η Δέσποινα φωνάρα ! Επαιζε τον ρόλο της τοσο ωραία κ της πήγαινε! Συγκινητική! Γενικά ολα ητανε το κάτι αλλο πέρασα πολύ ωραια και το ταξίδι που εκανα για να ρθω απο Κύπρο Αθήνα αξιζε πολύ! Μετα βγαλαμε και φωτογραφίες με τη Δέσποινα μπηκαμε καμαρίνι(οσοι ειχαμε το πρόγραμμα) κ μας υπέγραψε! Μετα βγηκε εξω κ τη περιμεναμε πολλοι κ ξαναμιλήσαμε ηταν πολύ γλυκιά και ευγενικη με όλους! Ειδα και τη κόρη της,ειναι ιδιες! Η Δέσποινα οπως παντα κούκλα κ εμεινα παρα πολυ ευχαριστημένη μ ολο αυτο που ειδα σημερα! Μπράβο στη Mamma Mia!

Καμαρίνι μπαίνει όποιος έχει το πρόγραμμα και μόνο???
Επίσης με ποιό κριτήριο δίνουν το πρόγραμμα γιατί σε εμένα και σε κάποιους άλλους δεν μας το έδωσαν καν!
Μας είπαν να μπούμε από την τελευταία πόρτα του φουαγιέ όπου δεν μοίραζε κανείς πρόγραμμα!!!
Τυχερή που την είδες από κοντά...Εγώ την Τετάρτη δεν τα κατάφερα... Sad
Το πρόγραμμα κάνει €10 και το αγοράζει οποίος θέλει... Αλλά δεν είναι ενα απλό πρόγραμμα ειναι ενα αφιέρωμα με πάρα πολλές φωτογραφίες,βιογραφικό abba, περιγραφή ταινίας, συντελεστές, ηθοποιοί τα πάντα... Μιλάμε για ενα "βιβλίο" 60-70 σελίδων
themisDV92
themisDV92
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5729
Join date : 13/09/2016
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Προσπαθώ, Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες, Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 45 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Φεβ 18, 2017 10:55 am
Nikovandis_fe έγραψε:
themisDV92 έγραψε:
CatDV έγραψε:Παιδιά ήρθα απο τη παράσταση!! Πραγματικά εχω μεινει με τις καλύτερες εντυπώσεις! Ολα ήτανε καταπληκτικά ! Η Δέσποινα φωνάρα ! Επαιζε τον ρόλο της τοσο ωραία κ της πήγαινε! Συγκινητική! Γενικά ολα ητανε το κάτι αλλο πέρασα πολύ ωραια και το ταξίδι που εκανα για να ρθω απο Κύπρο Αθήνα αξιζε πολύ! Μετα βγαλαμε και φωτογραφίες με τη Δέσποινα μπηκαμε καμαρίνι(οσοι ειχαμε το πρόγραμμα) κ μας υπέγραψε! Μετα βγηκε εξω κ τη περιμεναμε πολλοι κ ξαναμιλήσαμε ηταν πολύ γλυκιά και ευγενικη με όλους! Ειδα και τη κόρη της,ειναι ιδιες! Η Δέσποινα οπως παντα κούκλα κ εμεινα παρα πολυ ευχαριστημένη μ ολο αυτο που ειδα σημερα! Μπράβο στη Mamma Mia!

Καμαρίνι μπαίνει όποιος έχει το πρόγραμμα και μόνο???
Επίσης με ποιό κριτήριο δίνουν το πρόγραμμα γιατί σε εμένα και σε κάποιους άλλους δεν μας το έδωσαν καν!
Μας είπαν να μπούμε από την τελευταία πόρτα του φουαγιέ όπου δεν μοίραζε κανείς πρόγραμμα!!!
Τυχερή που την είδες από κοντά...Εγώ την Τετάρτη δεν τα κατάφερα... Sad
Το πρόγραμμα κάνει €10 και το αγοράζει οποίος θέλει... Αλλά δεν είναι ενα απλό πρόγραμμα ειναι ενα αφιέρωμα με πάρα πολλές φωτογραφίες,βιογραφικό abba, περιγραφή ταινίας, συντελεστές, ηθοποιοί τα πάντα... Μιλάμε για ενα "βιβλίο" 60-70 σελίδων

Ναι το είδα, είναι ολόκληρο περιοδικό!Απλά, για κάποιο λόγο νόμιζα ότι το μοίραζαν δωρεάν!
Παρόλ' αυτά είναι απαραίτητο να το έχεις για να μπεις καμαρίνι? Και καλά για να δικαιολογείται η επίσκεψή σου για αυτόγραφο (μιας και υπογράφει πάνω σε αυτό)???
Nikovandis_fe
Nikovandis_fe
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5512
Join date : 30/10/2015
Age : 33
Location : Cyprus

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Den eisai edw-esena perimeno
Αγαπημένος δίσκος: profiteies

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 45 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Φεβ 18, 2017 11:00 am
themisDV92 έγραψε:
Nikovandis_fe έγραψε:
themisDV92 έγραψε:
CatDV έγραψε:Παιδιά ήρθα απο τη παράσταση!! Πραγματικά εχω μεινει με τις καλύτερες εντυπώσεις! Ολα ήτανε καταπληκτικά ! Η Δέσποινα φωνάρα ! Επαιζε τον ρόλο της τοσο ωραία κ της πήγαινε! Συγκινητική! Γενικά ολα ητανε το κάτι αλλο πέρασα πολύ ωραια και το ταξίδι που εκανα για να ρθω απο Κύπρο Αθήνα αξιζε πολύ! Μετα βγαλαμε και φωτογραφίες με τη Δέσποινα μπηκαμε καμαρίνι(οσοι ειχαμε το πρόγραμμα) κ μας υπέγραψε! Μετα βγηκε εξω κ τη περιμεναμε πολλοι κ ξαναμιλήσαμε ηταν πολύ γλυκιά και ευγενικη με όλους! Ειδα και τη κόρη της,ειναι ιδιες! Η Δέσποινα οπως παντα κούκλα κ εμεινα παρα πολυ ευχαριστημένη μ ολο αυτο που ειδα σημερα! Μπράβο στη Mamma Mia!

Καμαρίνι μπαίνει όποιος έχει το πρόγραμμα και μόνο???
Επίσης με ποιό κριτήριο δίνουν το πρόγραμμα γιατί σε εμένα και σε κάποιους άλλους δεν μας το έδωσαν καν!
Μας είπαν να μπούμε από την τελευταία πόρτα του φουαγιέ όπου δεν μοίραζε κανείς πρόγραμμα!!!
Τυχερή που την είδες από κοντά...Εγώ την Τετάρτη δεν τα κατάφερα... Sad
Το πρόγραμμα κάνει €10 και το αγοράζει οποίος θέλει... Αλλά δεν είναι ενα απλό πρόγραμμα ειναι ενα αφιέρωμα με πάρα πολλές φωτογραφίες,βιογραφικό abba, περιγραφή ταινίας, συντελεστές, ηθοποιοί τα πάντα... Μιλάμε για ενα "βιβλίο" 60-70 σελίδων

Ναι το είδα, είναι ολόκληρο περιοδικό!Απλά, για κάποιο λόγο νόμιζα ότι το μοίραζαν δωρεάν!
Παρόλ' αυτά είναι απαραίτητο να το έχεις για να μπεις καμαρίνι? Και καλά για να δικαιολογείται η επίσκεψή σου για αυτόγραφο (μιας και υπογράφει πάνω σε αυτό)???
Λογικά μπαίνουν όλοι όσοι θέλουν δεν νομίζω να κοιτάζουν ποιος έχει υο πρόγραμμα και ποιος όχι
ewo
ewo
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 543
Join date : 28/10/2015
Age : 33
Location : Δουβλίνο

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 45 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Φεβ 18, 2017 6:06 pm
Με πηρε η μανα μου Μόλις τηλέφωνο (δεν είναι μεγάλη φαν αν και της αρέσουν κάποια τραγούδια μας - έχει ζήσει τρέλα σκηνικά να με κυνηγάει γυρω απ το παλαι ντε σπορ καθώς τρέχω παιδί τότε πίσω από τη Βανδή και να νομίζουν οι σεκιουριτι ότι έτρεχε για αυτόγραφο και να της λενε σιγά κυρία μου - χαχαχα) και μου λέει "με πηρε το αφεντικό μου και μου ειπε τεράστια επιτυχία η Βανδή. Πολύ καλή. Να κλείσεις εισιτήρια να πας"... Που να ξερε ότι μετράω μέρες.. . Χαχαχα
avatar
Elena
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1844
Join date : 28/10/2015
Age : 23
Location : Crete

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2012
Αγαπημένο τραγούδι: Το μαξιλάρι
Αγαπημένος δίσκος: Δε με σταμάτησες

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 45 Empty Re: Mamma mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Φεβ 18, 2017 8:32 pm
themisDV92 έγραψε:
e_angel έγραψε:

Παιδιά παίζει ρόλο και πως της τα γραφετε. Αν τα γράφετε με ειρωνία και με επιθετικότητα λογικό να σας θεωρήσει haters. Θεωρώ οτι αν της το πεις ήρεμα και με ωραία λόγια δε θα υπάρξει πρόβλημα.

Κοίτα, όταν της εκφράζεις παράπονο ότι δεν ενδιαφέρεται για τον δίσκο της, όσο "χοντρά" και να το γράφεις, σίγουρα δεν ανήκεις στους haters. Γιατί χέστηκε ο hater για την πορεία του δίσκου.Ίσα ίσα που ικανοποιείται με την τρέχουσα κατάσταση!
Αλλά σίγουρα ο τρόπος παίζει ρόλο! Θέλει να νιώθει ότι η γνώμη του fan, ακόμα και αν είναι αρνητική, κρύβει κάποιο σεβασμό ή συμβουλή και όχι αγανάκτηση και θυμό!!! :D
Συμφωνώ.Είδα και εγώ κάποια σχόλια στο twitter.Να της γράφετε αλλά όντως πρέπει να προσέχετε πως το λέτε.Αν της είναι κάποιος τελείως άγνωστος κάποιος σίγουρα θα παρεξηγήσει.
Το λέω γιατί της έγραψα και εγώ στο instagram ένα σχόλιο και δε με μπλόκαρε.
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6419
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 45 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Φεβ 18, 2017 9:53 pm
ewo έγραψε:Με πηρε η μανα μου Μόλις τηλέφωνο  (δεν είναι μεγάλη φαν αν και της αρέσουν κάποια τραγούδια μας - έχει ζήσει τρέλα σκηνικά να με κυνηγάει γυρω απ το παλαι ντε σπορ καθώς τρέχω παιδί τότε πίσω από τη Βανδή και να νομίζουν οι σεκιουριτι ότι έτρεχε για αυτόγραφο και να της λενε σιγά κυρία μου - χαχαχα)  και μου λέει "με πηρε το αφεντικό μου και μου ειπε τεράστια επιτυχία η Βανδή. Πολύ καλή. Να κλείσεις εισιτήρια να πας"...  Που να ξερε ότι μετράω μέρες.. . Χαχαχα

Έκλαψα Hysterical Hysterical Hysterical Hysterical Hysterical
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6419
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 45 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Φεβ 18, 2017 9:54 pm
Εγω να δω πότε θα καταφέρω να πάω που συνέχεια το αναβάλλω για τη δουλειά. dvtears
ewo
ewo
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 543
Join date : 28/10/2015
Age : 33
Location : Δουβλίνο

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 45 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Σαβ Φεβ 18, 2017 10:33 pm
:-p :-p
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 45 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Φεβ 19, 2017 12:49 pm
Τυχεροί εσεις που μπηκατε καμαρινι...Θεμη δεν τα παραταμε!!!!δεν ξερω αν εχεις προγραμμα,εγω το αγορασα...Θα παω καποια μερα (Τεταρτη μαλλον) και μες το χαμο στο φιναλε θα ρωτησω μηπως μπορω να περιμενω και γω να παω καμαρινι να το υπογραψει.Αυτη η ξανθια ευγενεστατη πραγματικα κυρια,το ελεγε στα παιδακια,γραψτε στην πρωτη σελιδα το ονομα σας και αφηστε το εδω,θα τα παω να τα υπογραψει στο διαλλειμα και ελατε παρτε τα στο φιναλε...Αλλα δεν ηθελα να το αφησω,ηθελα να μου το υπογραψει και να την δω κιολας.Αλλο που ειχε τις προβες και εφυγα απρακτη girl_cry
Παντως θα παω καποια στιγμη και ελπιζω να τα καταφερω!
manos
manos
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5362
Join date : 23/11/2015
Location : Κρήτη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Υποφέρω
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 45 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Φεβ 19, 2017 12:56 pm
Γεια σας και απο μενα!!!! Πηγα και εγω και ειδα την παρασταση κ εφυγα με τις ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ εντυπωσεις...οχι μονο για την Δεσποινα αλλα για ολους τους συντελεστες!!!! Ανετα θα ξαναπηγαινα!!!!! Φυσικα πηγα και καμαρινι!!!!!! Ηταν ολα αψογα, μαγικα!!!!! Θα επανελθω με πιο αναλυτικο ρεπορταζ!!!!

Θα συμφωνησω για το rising αλλα το καλο ειναι οτι (μαλλον) θα εχουμε τα τραγουδια του Mamma Mia σε καλη αναλυση που τα θελω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!!!
themisDV92
themisDV92
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5729
Join date : 13/09/2016
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Προσπαθώ, Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες, Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 45 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Φεβ 19, 2017 1:07 pm
Fay259 έγραψε:Τυχεροί εσεις που μπηκατε καμαρινι...Θεμη δεν τα παραταμε!!!!δεν ξερω αν εχεις προγραμμα,εγω το αγορασα...Θα παω καποια μερα (Τεταρτη μαλλον) και μες το χαμο στο φιναλε θα ρωτησω μηπως μπορω να περιμενω και γω να παω καμαρινι να το υπογραψει.Αυτη η ξανθια ευγενεστατη πραγματικα κυρια,το ελεγε στα παιδακια,γραψτε στην πρωτη σελιδα το ονομα σας και αφηστε το εδω,θα τα παω να τα υπογραψει στο διαλλειμα και ελατε παρτε τα στο φιναλε...Αλλα δεν ηθελα να το αφησω,ηθελα να μου το υπογραψει και να την δω κιολας.Αλλο που ειχε τις προβες και εφυγα απρακτη girl_cry
Παντως θα παω καποια στιγμη και ελπιζω να τα καταφερω!

Δεν έχω πρόγραμμα.Εσύ τι άποψη έχεις, μιας και έχεις πάει πολλές φορές??
Πρέπει να το έχεις αναγκαστικά για να μπεις καμαρίνι ή δεν χρειάζεται?
Δεν με νοιάζει το αυτόγραφο πάντως... Να την δω θέλω και να της μιλήσω!!!
Μακάρι να πάει και του χρόνου η παράσταση για να ξαναπάω να την δω!!!!

Ναι.....Ήταν τόσο ωραίο αυτό που είδα και τόση η αγάπη και oi επευφημίες στο πρόσωπο της Δέσποινας, που αλλάζω άποψη και λέω πως θέλω να παίζει για πολύ καιρό αυτή η παράσταση!!!

P.S: Στο τέλος της παράστασης, καθώς και στο διάλειμμα, άκουγα πολύ θετικά σχόλια από το κοινό!!
Μόνο μια κυρία μπροστά μ, άκουσα που έλεγε στις φίλες στης πως δεν περίμενε να δει την Δέσποινα τόσο απεριποίητη.. katw
Δεν είχε ιδέα η madame τι ήρθε να δει...Νόμισε ότι θα την δει με τουαλέτες..
Όχι για να δείτε, πως και στις μεγάλες ηλικίες η Δέσποινα έχει περάσει στη συνείδησή τους ως το απόλυτο Fashion Icon!!!
themisDV92
themisDV92
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5729
Join date : 13/09/2016
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Προσπαθώ, Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες, Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 45 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Φεβ 19, 2017 1:14 pm
manos έγραψε: Φυσικα πηγα και καμαρινι!!!!!!

Σταματήστε πια ΟΛΟΙ ΣΑΣ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 45 Raw10
Nikovandis_fe
Nikovandis_fe
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5512
Join date : 30/10/2015
Age : 33
Location : Cyprus

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Den eisai edw-esena perimeno
Αγαπημένος δίσκος: profiteies

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 45 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Φεβ 19, 2017 2:08 pm
themisDV92 έγραψε:
manos έγραψε: Φυσικα πηγα και καμαρινι!!!!!!

Σταματήστε πια ΟΛΟΙ ΣΑΣ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 45 Raw10
και εγώ πήγα έβγαλα και φωτογραφίες Ventalia
niklaus
niklaus
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1977
Join date : 27/10/2015
Age : 32
Location : Θεσσαλονίκη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Γεια
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 45 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Φεβ 19, 2017 5:48 pm
The winner takes it all
e_angel
e_angel
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 199
Join date : 31/10/2015
Age : 43

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γειά

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 45 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Φεβ 19, 2017 5:52 pm
niklaus έγραψε:The winner takes it all

give_rose give_rose
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 45 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Φεβ 19, 2017 5:55 pm
themisDV92 έγραψε:
Fay259 έγραψε:Τυχεροί εσεις που μπηκατε καμαρινι...Θεμη δεν τα παραταμε!!!!δεν ξερω αν εχεις προγραμμα,εγω το αγορασα...Θα παω καποια μερα (Τεταρτη μαλλον) και μες το χαμο στο φιναλε θα ρωτησω μηπως μπορω να περιμενω και γω να παω καμαρινι να το υπογραψει.Αυτη η ξανθια ευγενεστατη πραγματικα κυρια,το ελεγε στα παιδακια,γραψτε στην πρωτη σελιδα το ονομα σας και αφηστε το εδω,θα τα παω να τα υπογραψει στο διαλλειμα και ελατε παρτε τα στο φιναλε...Αλλα δεν ηθελα να το αφησω,ηθελα να μου το υπογραψει και να την δω κιολας.Αλλο που ειχε τις προβες και εφυγα απρακτη girl_cry
Παντως θα παω καποια στιγμη και ελπιζω να τα καταφερω!

Δεν έχω πρόγραμμα.Εσύ τι άποψη έχεις, μιας και έχεις πάει πολλές φορές??
Πρέπει να το έχεις αναγκαστικά για να μπεις καμαρίνι ή δεν χρειάζεται?
Δεν με νοιάζει το αυτόγραφο πάντως... Να την δω θέλω και να της μιλήσω!!!
Μακάρι να πάει και του χρόνου η παράσταση για να ξαναπάω να την δω!!!!

Ναι.....Ήταν τόσο ωραίο αυτό που είδα και τόση η αγάπη και oi επευφημίες στο πρόσωπο της Δέσποινας, που αλλάζω άποψη και λέω πως θέλω να παίζει για πολύ καιρό αυτή η παράσταση!!!

P.S: Στο τέλος της παράστασης, καθώς και στο διάλειμμα, άκουγα πολύ θετικά σχόλια από το κοινό!!
Μόνο μια κυρία μπροστά μ, άκουσα που έλεγε στις φίλες στης πως δεν περίμενε να δει την Δέσποινα τόσο απεριποίητη.. katw
Δεν είχε ιδέα η madame τι ήρθε να δει...Νόμισε ότι θα την δει με τουαλέτες..
Όχι για να δείτε, πως και στις μεγάλες ηλικίες η Δέσποινα έχει περάσει στη συνείδησή τους ως το απόλυτο Fashion Icon!!!

Θέμη τα πραγματα ειναι απλα..Πολύ απλά..Εχεις δεν εχεις πρόγραμμα αγορασμενο,πας μια μερα την ωρα που ξερεις ότι τελειωνει...Πχ Τεταρτες τελειωνει 21.45 περιπου..δεν πας απεξω να την στησεις εννοειται,κατσε καπου εξω απτη στοα και οταν δεις να βγαινει κοσμος μπαινεις μεσα και καλα ψαχνεις το φιλο σου που ξεμεινε μεσα...Περιμενε λίγο μεσα,στανταρ θα περιμενουν και άλλοι να την δουν και αφού Τετάρτες δέχεται μετα,πολύ πιθανόν να μπορεσεις να μπεις..Τοσο γκαντεμια προχτες πραγματικά δεν υπήρχε...Από οοολες τις μερες τοτε βρηκαν να κανουν πρόβα???
avatar
Elena
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1844
Join date : 28/10/2015
Age : 23
Location : Crete

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2012
Αγαπημένο τραγούδι: Το μαξιλάρι
Αγαπημένος δίσκος: Δε με σταμάτησες

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 45 Empty Re: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Φεβ 19, 2017 6:22 pm
niklaus έγραψε:The winner takes it all
Ευχαριστούμε πολύ. give_rose
Αλλά το πιο πιθανό είναι ότι θα κατεβάσουν και το δικό σου βίντεο.
niklaus
niklaus
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1977
Join date : 27/10/2015
Age : 32
Location : Θεσσαλονίκη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Γεια
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 45 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Κυρ Φεβ 19, 2017 6:27 pm
Elena έγραψε:
niklaus έγραψε:The winner takes it all
Ευχαριστούμε πολύ. give_rose
Αλλά το πιο πιθανό είναι ότι θα κατεβάσουν και το δικό σου βίντεο.
Δεν είναι δικό μου.Ανέβηκε πριν λίγη ώρα. Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης