Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

+35
kinop
Savvas
iStavros
maria_pa
coulis
TAKIS
Filippos
Kostas_1
Msm
MariosDv
Kostas Vandakias
Elena
ΑΝΔΡΕΑΣ
manos
thanos - fan
Fay259
konstantina dv
spyr3t0spap
niklaus
Katedv
ewo
Leonidas
destiny_8
katerina
Antoni$
dimosf1
e_angel
Lefteris
Liakoman
bitcoin
stelios
themisDV92
Giotis
Nikovandis_fe
neereaux
39 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Lefteris
Lefteris
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6047
Join date : 30/10/2015
Age : 35
Location : Aθηνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Μάσκα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

zambri - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 6:01 pm
Αν κανει εκπομπη θα ηθελα κατι που να εχει σχεση με τη μουσικη.
Δεν θα μου αρεσε πχ εκπομπη για μαγειρικη . Ποσο ασχετο θα ηταν ? Ναι οκ μπορει να ειναι καλη νοικοκοιρα , μπορει να κανει και τηλεθεαση αλλα ειναι ασχετο με τη Βανδη.

______________________
Ya Habibi
Nikovandis_fe
Nikovandis_fe
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5519
Join date : 30/10/2015
Age : 33
Location : Cyprus

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Den eisai edw-esena perimeno
Αγαπημένος δίσκος: profiteies

zambri - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 6:04 pm
Lefteris έγραψε:Αν κανει εκπομπη θα ηθελα κατι που να εχει σχεση με τη μουσικη.
Δεν θα μου αρεσε πχ εκπομπη για μαγειρικη . Ποσο ασχετο θα ηταν ? Ναι οκ μπορει να ειναι καλη νοικοκοιρα , μπορει να κανει και τηλεθεαση αλλα ειναι ασχετο με τη Βανδη.
Κάτι ανάλογο με την εκπομπή του stavento μια χαρά θα είναι
bitcoin
bitcoin
Ultra Vandicted
Ultra Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 4066
Join date : 05/02/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Θελω να σε δω/Ελα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

zambri - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 6:18 pm
Επειδή όπως έχει δηλώσει και η ίδια της αρέσουν οι παρέες και τα παιχνίδια που παίζουν μπορεί και να είναι μια εκπομπή τύπου celebrity game night
Ούτε αυτο μου αρέσει βέβαια
Καλύτερα κάτι με μουσική αλλιώς τίποτα
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56491
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

zambri - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 6:23 pm
Γράψτε εσείς ιδέες και να δούμε τον Σεπτέμβριο στον Αντ1 ανακοίνωση ότι έρχεται εκπομπή από την Δέσποινα Βανδή. 0053

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

zambri - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 6:27 pm
Nikovandis_fe έγραψε:
Lefteris έγραψε:Αν κανει εκπομπη θα ηθελα κατι που να εχει σχεση με τη μουσικη.
Δεν θα μου αρεσε πχ εκπομπη για μαγειρικη . Ποσο ασχετο θα ηταν ? Ναι οκ μπορει να ειναι καλη νοικοκοιρα , μπορει να κανει και τηλεθεαση αλλα ειναι ασχετο με τη Βανδη.
Κάτι ανάλογο με την εκπομπή του stavento μια χαρά θα είναι

ασχετο αυτη η εκπομπη πως πηγε?
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

zambri - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 6:27 pm
zambri - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 16 18033850_2109376099289264_7586589105876734269_n
Nikovandis_fe
Nikovandis_fe
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5519
Join date : 30/10/2015
Age : 33
Location : Cyprus

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Den eisai edw-esena perimeno
Αγαπημένος δίσκος: profiteies

zambri - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 6:28 pm
bitcoin έγραψε:Επειδή όπως έχει δηλώσει και η ίδια της αρέσουν οι παρέες και τα παιχνίδια που παίζουν μπορεί και να είναι μια εκπομπή τύπου celebrity game night
Ούτε αυτο μου αρέσει βέβαια
Καλύτερα κάτι με μουσική αλλιώς τίποτα
Θα της πηγαίνει γιατί είναι χαβαλές καο έχει και χιούμορ.. Όπως και κάτι σαν το 2 night show
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

zambri - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 6:34 pm
dimosf1 έγραψε:
Nikovandis_fe έγραψε:
Lefteris έγραψε:Αν κανει εκπομπη θα ηθελα κατι που να εχει σχεση με τη μουσικη.
Δεν θα μου αρεσε πχ εκπομπη για μαγειρικη . Ποσο ασχετο θα ηταν ? Ναι οκ μπορει να ειναι καλη νοικοκοιρα , μπορει να κανει και τηλεθεαση αλλα ειναι ασχετο με τη Βανδη.
Κάτι ανάλογο με την εκπομπή του stavento μια χαρά θα είναι

ασχετο αυτη η εκπομπη πως πηγε?
Χάλια. 4u2ap3b
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

zambri - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 6:35 pm
Nikovandis_fe έγραψε:
bitcoin έγραψε:Επειδή όπως έχει δηλώσει και η ίδια της αρέσουν οι παρέες και τα παιχνίδια που παίζουν μπορεί και να είναι μια εκπομπή τύπου celebrity game night
Ούτε αυτο μου αρέσει βέβαια
Καλύτερα κάτι με μουσική αλλιώς τίποτα
Θα της πηγαίνει γιατί είναι χαβαλές καο έχει και χιούμορ.. Όπως και κάτι σαν το 2 night show
Ο Χριστός και η Παναγία.Μου ακούγονται όλα τόσο λάθος.
Κατι σαν το 2 night show θα κάνει μάλλον του χρόνου ο Λιάγκας.
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

zambri - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 6:39 pm
πλεον δεν τραβανε τα late night shows
neereaux
neereaux
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5349
Join date : 27/10/2015

zambri - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 8:19 pm
Πόσο μου αρέσει με τη χωρίστρα έτσι και όχι στη μέση!
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

zambri - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 8:25 pm
https://www.facebook.com/Desp1navandi/posts/1649522648409049
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

zambri - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 8:39 pm
Leonidas έγραψε:Γράψτε εσείς ιδέες και να δούμε τον Σεπτέμβριο στον Αντ1 ανακοίνωση ότι έρχεται εκπομπή από την Δέσποινα Βανδή. 0053

Θεούλης!!!!! zambri - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 16 1f605 zambri - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 16 1f605
Όσο για την εκπομπή,η λέξη concept που είπε,για καποιο λόγο δεν με πάει σε μουσική εκπομπή,άλλωστε ξέρει καλά ότι θα γεμίσουμε πάλι x factor.voice κλπ οπότε δε νομιζω να χει περιθώριο να κανει και η Δέσποινα κάτι μουσικό..
Εμένα σε μαγειρική μου πάει...Κάτι που τον τελευταίο καιρό το βγαζει προς τα έξω (μου κανε εντυπωση το ποσο "επαγγελματικο" ήταν το βίντεο με τις οδηγίες για τα τσουρέκια,γραμματοσειρές,οδηγίες κλπ) και πολύ πιθανόν και με "βοηθό" την κολλητή της Μάνια Ντέλλου που ειναι σημείο αναφοράς σε τούρτες 3d,ίσως κανουν κατι μαζι..Για μουσική εκπομπή δεν μου πάει..
bitcoin
bitcoin
Ultra Vandicted
Ultra Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 4066
Join date : 05/02/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Θελω να σε δω/Ελα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

zambri - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 8:45 pm
Leonidas έγραψε:Γράψτε εσείς ιδέες και να δούμε τον Σεπτέμβριο στον Αντ1 ανακοίνωση ότι έρχεται εκπομπή από την Δέσποινα Βανδή. 0053

Επειδή μας ακούει ένα πράμα και έκανε κλιπ ας πούμε 301
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56491
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

zambri - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 8:58 pm
bitcoin έγραψε:
Leonidas έγραψε:Γράψτε εσείς ιδέες και να δούμε τον Σεπτέμβριο στον Αντ1 ανακοίνωση ότι έρχεται εκπομπή από την Δέσποινα Βανδή. 0053

Επειδή μας ακούει ένα πράμα και έκανε κλιπ ας πούμε 301
Όποτε θέλει μας ακούει και όποτε θέλει μας έχει... Oops

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
spyr3t0spap
spyr3t0spap
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2922
Join date : 09/11/2015
Age : 37
Location : Πάτρα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1999
Αγαπημένο τραγούδι: Αγάπη / Μέχρι Μάη μήνα / Χάνω Εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες / Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

zambri - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 9:53 pm
Δεν ξέρω για τι εκπομπή μιλάει η Δέσποινα, δεν ξέρω αν ξέρει και η ίδια η Δέσποινα τι θέλει να κάνει οπότε τι να σχολιάσω...

Η τηλεόραση της πάει πολύ, αναμφισβήτητα, ο κόσμος χαίρεται να την βλέπει και δεν θεωρώ ότι τον μπερδεύει στο τι είναι πραγματικά.

Το μόνο που με απασχολεί και εμένα είναι το θέμα χρόνου και πως θα μπορεί να τα συνδυάζει και με τη βασική της ιδιότητα που είναι το τραγούδι. Γιατί ok, φέτος αν και με πολύ πόνο θα την καταπιώ την αδιαφορία της για το δίσκο γιατί ασχολήθηκε με κάτι που ήταν όνειρο ζωής. Αλλά όχι να πηγαίνει πίσω για μια τηλεοπτική εκπομπή.

Οπότε με λίγα λόγια αν με αφήνει ικανοποιημένο στο κομμάτι τραγούδι, με ωραία κομμάτια, προσεγμένα κλιπ, εμφανίσεις σε μαγαζιά κτλ, το κάνει μια φορά την εβδομάδα ακόμα και πουχου εκπομπή μαγειρικής δε θα με ενοχλήσει. Ναι δεν θα της προσφέρει κάτι ουσιαστικό προφανώς αλλά δε θα γκρινιάξω κιόλας.
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

zambri - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 10:02 pm
Η ελληνική τηλεόραση είναι γεμάτη με εκπομπές μαγειρικής.
Ελπίζω οι άνθρωποι του αντ1 να είναι σοβαροί και να της εξηγήσουν πως η ελληνίδα νοικοκυρά δεν περιμένει από την star Δέσποινα τις συνταγές της για να μάθει να μαγειρεύει.
Αν κάνει εκπομπή μαγειρικής θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι.
Γι'αυτό ας ηρεμήσουν κάποιοι με την aloe vera 1.γιατί ότι κοροϊδεύει κάποιος πάντα έρχεται η στιγμή που το λούζεται 2.γιατί όλοι αυτοί που τρόλαραν και γέλασαν με την Βίσση φέτος θα κάνουν ακριβώς το ίδιο με την Βανδή του χρόνου αν κάνει τέτοιου είδους εκπομπή.
Giotis
Giotis
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 8500
Join date : 28/10/2015
Age : 35
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Ένα Τσιγάρο Διαδρομή
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

zambri - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 10:07 pm
Παιδιά τι μαγειρικές και κουραφέξαλα; Αποκλείεται να κάνει κάτι τέτοιο. Έξυπνη γυναίκα είναι.
Κι εγώ είμαι της άποψης να μην κάνει δικιά της εκπομπή αλλά αν κάνει θα είναι εβδομαδιαία. Ε και 2-3 μέρες mamma mia δε θα είναι και τόσο φουλ η βδομάδα της. Παλιότερα προλάβαινε δίσκους και τραγούδια με 6ήμερες εμφανίσεις. Δε νομίζω να αφήσει τη δισκογραφία της στην άκρη για δεύτερη συνεχή χρονιά.

______________________
zambri - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 16 1f451  www.vandicted.gr  zambri - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 16 1f451
spyr3t0spap
spyr3t0spap
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2922
Join date : 09/11/2015
Age : 37
Location : Πάτρα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1999
Αγαπημένο τραγούδι: Αγάπη / Μέχρι Μάη μήνα / Χάνω Εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες / Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

zambri - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 11:28 pm
Το παράδειγμα της εκπομπής μαγειρικής το έφερα τελείως ως παράδειγμα, θέλοντας να πω ότι αν είναι εντάξει στις βασικές της υποχρεώσεις δε θα στραβώσω εκεί. Αν και εγώ πιστεύω ότι δεν θα είναι τέτοιου περιεχομένου.

Τώρα τη σύγκρισης με την αλόη τη βρίσκω τελείως άκυρη γιατί από όποια άποψη και να το πιάσεις (αισθητικής... κτλ) είναι η μέρα με τη νύχτα αλλά δε με αφορά και να ασχοληθώ/σχολιάσω παραπάνω!!!
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

zambri - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 16 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 11:35 pm
Για να χει ετοιμο και δουλεμενο στο μυαλο της κονσεπτ ειναι κατι που σιγουρα το κατεχει και για να το προτεινει σε καναλι αισθανεται ασφαλης αν τελικα εγκριθει και βγει στην τηλεοραση..Ποια πραγματα λοιπον ξερει η Δεσποινα να κανει καλα;Τραγουδι/μουσικη,μαγειρικη αντε ας βαλουμε και τη μοδα..Επειδη ειναι εξυπνη και δεν θα ανακατευοταν με κατι που δεν το κατεχει,θεωρω οτι αν δεν ειναι μαγειρικη που πιστευω εγω,θα ναι καποιο απτα αλλα δυο..Μουσική να μας πει τί βρε παιδια;Ειναι γεματο ταλεντ σοου,πριν τελειωσει το ενα ξεκινα το αλλο..Μαγειρικη το ιδιο μεν ισχυει αλλα αν εχει κατι υποψην πανω σαυτο ,δεν θα ναι μια εκπομπη μαγειρικης σαν τις υπαρχουσες..Επειδη χαζευω τα τηλεοπτικα,δεν βλεπω κανενα αλλο πιθανο ειδος..Εκτος αν εχει στο μυαλο της να γινει παρουσιαστρια,ξερω γω;μας εχει μπερδεψει,τελικα ουτε η ιδια πιστευω να ξερει τι θελει ακριβως..Αλλα μου κανει εντυπωση οτι με τον τροπο της σπρωχνει προς τα πισω τις πιστες..Το λογικο θα ταν να πει:Μου λειψε πολυ η πιστα κλπ κλπ και θα κοιταξω τη νεα σεζον να επικεντρωθω εκει..Οταν ομως βλεπουμε οτι και την επομενη χρονια δεν ειναι στις πρωτες προτεραιοτητες η επιστροφη στις πιστες τοτε μαλλον δεν την γεμιζουν τοσο..
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης