Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Christina Aguilera

+21
greggel1982
manos
Antonius
Liakoman
Steliosg
Filippos
Chronis
filis
oberlina
Kostas_1
Adamos
n1kos
Kostas Vandakias
bitcoin
spyr3t0spap
neereaux
dimosf1
Leonidas
thebest20
stelios
themisDV92
25 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15349
Join date : 12/12/2020

latingrammy - Christina Aguilera - Σελίδα 43 Empty Απ: Christina Aguilera

Τρι Φεβ 14, 2023 10:22 pm
ο γλυκούλης πολύ την αγαπάει love_you




Σπόιλερ:
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56509
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

latingrammy - Christina Aguilera - Σελίδα 43 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Φεβ 17, 2023 6:24 pm
Oops

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15349
Join date : 12/12/2020

latingrammy - Christina Aguilera - Σελίδα 43 Empty Απ: Christina Aguilera

Παρ Φεβ 17, 2023 7:00 pm
Ειτε έχει διπολική διαταραχή είτε προσπαθεί απεγνωσμένα να προωθήσει το άλμπουμ της. Εδώ και χρόνια έλεγε παντού ότι τα έχουν βρει και ότι χαίρεται πολύ για αυτό. Έχουν ηχογραφήσει μέχρι και ντουετο. Τώρα ξαφνικά πάλι άρχισε τα shade για 20 χρόνια πριν. 😂😂
Εγώ ξέρω ότι η Κριστινα είναι πολύ κοντά με όλα τα υπόλοιπα κορίτσια του LM.
Εύχομαι και η Pink κάποτε να αποκτήσει την ωριμότητα και την εξέλιξη της Κριστινα σαν άνθρωπος. Αλλα μάλλον ποτε δεν θα χωνέψει ότι η Linda Perry έδωσε το beautiful στην Christina και όχι σε εκείνη
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31723
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

latingrammy - Christina Aguilera - Σελίδα 43 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 1:14 am
Ουσιαστικά ειπε οτι δεν πέρασε καλα σε αυτη τη συνεργασία λογω xtinas. Αυτο πως ακριβώς την κάνει ανώριμη; Λολ
Δεν πέσαμε κι απ τα σύννεφα.
ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6308
Join date : 03/01/2021
Age : 34
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

latingrammy - Christina Aguilera - Σελίδα 43 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 2:44 am
oberlina έγραψε:Αλλα μάλλον ποτε δεν θα χωνέψει ότι η Linda Perry έδωσε το beautiful στην Christina και όχι σε εκείνη
 Ηταν να πει η Pink το beautiful ;;  291
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15349
Join date : 12/12/2020

latingrammy - Christina Aguilera - Σελίδα 43 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 6:45 am
Kostas_1 έγραψε:Ουσιαστικά ειπε οτι δεν πέρασε καλα σε αυτη τη συνεργασία λογω xtinas. Αυτο πως ακριβώς την κάνει ανώριμη; Λολ
Δεν πέσαμε κι απ τα σύννεφα.
Εδώ και ποσα χρόνια λέει πως τότε και οι δυο είχαν δυναμικό χαρακτήρα και δεν ταίριαζαν αλλα χαίρεται τόσο που ξανασυναντήθηκαν και τα βρήκαν, και ότι την θαυμάζει και και και. Τώρα ξαφνικά κράζει χωρίς λόγο. Καταπληκτική ωριμότητα. Υπάρχει απίστευτο backstage σε αυτή την ιστορία και το μόνο που δεν φταίει για την αντιπάθεια που της έχει η Pink είναι η συμπεριφορά της Κριστινα. 

Και τα facts για εσας που δεν πέσατε από τα σύννεφα… η Pink κλαίγεται που έχασε την κορώνα στο LM ενώ στο σετ του βίντεο κλιπ κορόιδευε την Κριστινα πίσω από τις κάμερες, της έκανε κανονικότατο bullying σε σημείο που αναγκάστηκε να επέμβει ο σκηνοθέτης.
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15349
Join date : 12/12/2020

latingrammy - Christina Aguilera - Σελίδα 43 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 6:50 am
ChristosSav έγραψε:
oberlina έγραψε:Αλλα μάλλον ποτε δεν θα χωνέψει ότι η Linda Perry έδωσε το beautiful στην Christina και όχι σε εκείνη
 Ηταν να πει η Pink το beautiful ;;  291

@ChristosSav η Linda Perry ουσιαστικά έκανε τα πρώτα της μεγαλα ποπ Χιτ με την Pink. Και έγραφε αποκλειστικά για αυτήν. 
Fun fact για αυτο το κομμάτι αλλά και λίγο context για το θέμα της Pink γιατί κάπου ώπα με τις ανακρίβειες…
Για το stripped η Κριστινα έψαχνε καινούργιους συνεργάτες. Πηγε την Linda και οταν άκουσε το beautiful το ζήτησε για ντέμο. Η Λιντα δεν ψηνόταν και πολύ να της το δώσει. Ήθελε να της πασάρει λογικά αλλά κομμάτια αλλά την άφησε να το δοκιμάσει. Πριν ξεκινήσει η Κριστινα το τραγούδι είπε στον φίλο της που είχε φέρει στο studio “don’t look at me”… η Λιντα λέει ότι εκεί κατάλαβε ότι αυτό το τραγούδι ανηκε στην Κριστινα και σε κανέναν άλλο. Για αυτό κιόλας έβαλε την φράση αυτή από αυτό το πρώτο ντέμο της Κριστινα στο τελικό τραγούδι. Από τότε η Λιντα δούλεψε φουλ με Κριστινα και καπως «παράτησε» την Pink. Και όπως έχει δηλώσει η ίδια η pink… δεν μπορούσε να χωνέψει ότι η Λιντα δούλευε με άλλους καλλιτέχνες ειδικά με καλλιτέχνες που μισούσε. 😇

Αρέσει στον χρήστη ChristosSav

bitcoin
bitcoin
Ultra Vandicted
Ultra Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 4066
Join date : 05/02/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Θελω να σε δω/Ελα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

latingrammy - Christina Aguilera - Σελίδα 43 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 11:17 am
η Αγκιλέρα είναι γνωστό ότι ήταν θα πω,νομίζω ωρίμασε πια, στριφνη αρκετά ψωνισμενη και γενικά δύσκολος άνθρωπος 
Δεν είναι μόνο η Πινκ που το λέει έμμεσα, ξεκάθαρα το είχε πει και η MaryJ Blige και κάποιοι άλλοι, όπως και η άλλη στριφνη η Μαρία
Εγώ είμαι τιμ Πινκ γενικά
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16549
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

latingrammy - Christina Aguilera - Σελίδα 43 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 11:28 am
https://twitter.com/forbritbrit__/status/1626721537041764352?t=n0kcS7H6Sow7NsmDtbp3gQ&s=19

Η Pink για Britney love_you

Αρέσει στον χρήστη Kostas_1

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15349
Join date : 12/12/2020

latingrammy - Christina Aguilera - Σελίδα 43 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 12:44 pm
Πολύ ενδιαφέροντα αυτά που λέτε. Βέβαια αν κάνετε ένα Google search ίσως και να αναθεωρήσετε. Η Pink ήταν απο τις χειρότερες τότε. Θα αναφέρω τα πιο αηδιαστικά περιστατικά της….
Σε εμφάνιση του stupid girls έντυσε χορεύτριες σαν την Κριστινα, την Britney και την Simpson.
Σε συναυλία της έφερε sex doll στο lady marmalade ντυμένη σαν την xtina, της έσκισε τα ρούχα και σε όλο το τραγούδι της έκανε σεξ.
Σε άλλη πιο πρόσφατη εμφάνιση του stupid girls έχει κοροϊδέψει και την Beyoncé.
Οποτε ναι, χίλιες φορές η Αγκιλέρα του τότε που για 2-3 χρόνια την είχε ακούσει και είχε μπλαζέ ύφος παρά Pink που δεν ξεπέρασε ποτε αυτή την φάση και ακόμα έχει όρεξη για κατιναζ. Α επίσης… ποτε team ενός ανθρώπου που γιορτάζει με τις κακές στιγμές άλλων. latingrammy - Christina Aguilera - Σελίδα 43 0cf2e310
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15349
Join date : 12/12/2020

latingrammy - Christina Aguilera - Σελίδα 43 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 12:49 pm
bitcoin έγραψε:ξεκάθαρα το είχε πει και η MaryJ Blige 
το θέμα με την Mary J έχει λυθεί και ήταν ξεκάθαρα μια παρεξήγηση. Οι δυο τους έχουν καλές σχέσεις πλέον και την έχει καλέσει σε event της η Mary. Γενικά πολλά λέγονται… ας κρατάμε μικρό καλάθι για περιστατικά που δεν έχουμε δει. 

Εγω ξέρω πως ο χρόνος δικαίωσε και την Κριστινα και όχι τις άλλες που ακόμα και σήμερα τις κάνουν επιθέσεις για 20 χρόνια πριν.
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31723
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

latingrammy - Christina Aguilera - Σελίδα 43 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 1:01 pm
oberlina έγραψε: χίλιες φορές η Αγκιλέρα του τότε που για 2-3 χρόνια την είχε ακούσει και είχε μπλαζέ ύφος latingrammy - Christina Aguilera - Σελίδα 43 0cf2e310

Εντωμεταξύ αυτο μπορεί να εχει χίλιες δυο εκφάνσεις ή περιστατικά που δεν γνωρίζουμε. Δεν καταλαβαινω πως το λες με τέτοια σιγουριά οτι ειναι κομπλέ να φέρεσαι άσχημα ή με σνομπισμο για καποια χρονια.
Όποτε καλο ειναι γενικά όλοι να κρατάμε μικρό καλάθι.
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16549
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

latingrammy - Christina Aguilera - Σελίδα 43 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 1:06 pm
Μα βρε Oberlina δεν μίλησε κανείς για το παρόν, όλοι αναφερόμαστε στα 00s. Και δεν είναι 1-2 άτομα που έχουν μιλήσει για την συμπεριφορά της Xtina τότε. Αφού το δέχεσαι και μόνη σου ότι για ένα διάστημα είχε καβαλήσει καλάμι, γιατί σε ενοχλεί όταν το λέμε εμείς ;
Μπορώ κι εγώ να αναφέρω γεγονότα εξίσου απαράδεκτα από την πλευρά της Xtina. Ας πούμε ότι κι αυτή μαζί με τον Justin Timberlake είχαν αδυναμία στα sex dolls (που έμοιαζαν με κάποια οικεία φυσιογνωμία)

Αρέσει στους χρήστες Leonidas και Kostas_1

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31723
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

latingrammy - Christina Aguilera - Σελίδα 43 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 1:09 pm
https://vm.tiktok.com/ZMYkCbvsv/

Βέβαια πρόσφατα ειχε γινει viral αυτο που ειναι μόλις μερικά χρονια πίσω. Δεν το είχα ανεβάσει βέβαια γιατί δεν ήμουν σε mood ξεκατιναζ. Laughing
ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6308
Join date : 03/01/2021
Age : 34
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

latingrammy - Christina Aguilera - Σελίδα 43 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 1:20 pm
oberlina έγραψε:Σε άλλη πιο πρόσφατη εμφάνιση του stupid girls έχει κοροϊδέψει και την Beyonce
 
Διαβάστηκε

Αρέσει στον χρήστη oberlina

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16549
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

latingrammy - Christina Aguilera - Σελίδα 43 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 1:35 pm
ChristosSav έγραψε:
oberlina έγραψε:Σε άλλη πιο πρόσφατη εμφάνιση του stupid girls έχει κοροϊδέψει και την Beyonce
 
Διαβάστηκε
Την Taylor την συμπαθεί πάντως. Είχε κράξει και τον Kanye West για το συμβάν στα VMA

Αρέσει στον χρήστη ChristosSav

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15349
Join date : 12/12/2020

latingrammy - Christina Aguilera - Σελίδα 43 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 1:35 pm
Filippos έγραψε:Μα βρε Oberlina δεν μίλησε κανείς για το παρόν, όλοι αναφερόμαστε στα 00s. Και δεν είναι 1-2 άτομα που έχουν μιλήσει για την συμπεριφορά της Xtina τότε. Αφού το δέχεσαι και μόνη σου ότι για ένα διάστημα είχε καβαλήσει καλάμι, γιατί σε ενοχλεί όταν το λέμε εμείς ;
Μπορώ κι εγώ να αναφέρω γεγονότα εξίσου απαράδεκτα από την πλευρά της Xtina. Ας πούμε ότι κι αυτή μαζί με τον Justin Timberlake είχαν αδυναμία στα sex dolls (που έμοιαζαν με κάποια οικεία φυσιογνωμία)
Εγώ αναφέρομαι σε πράγματα που έχω δει να κάνουν και όχι σε ιστορίες τρίτων και τίτλους περιοδικών. Αυτή είναι η διαφορά. Δεν με πειράζει να λέτε για την Xtina τότε. Με πειράζει το να λέτε μόνο για αυτή και όλες οι άλλες που έχουν ΚΑΝΕΙ εμφανώς χειρότερα πράγματα είναι στο απυρόβλητο και καλοί χαρακτήρες ενώ η Κριστινα η κακιά. 

Ήμουν σίγουρη ότι θα πεις για την κούκλα. Αλήθεια, το έχεις δει το απόσπασμα; Αστείο του κάνει ότι επειδή χώρισε και έμεινε χωρίς κοπέλα θα χρειαστεί αυτή την κούκλα όσο είναι στο τουρ. Χοντρό αστείο αλλά δεν ουτε σαν την Μπριτνει την έντυσε ούτε τίποτα. Εσείς κάνετε αυτή την σύνδεση για να την κράξετε.
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15349
Join date : 12/12/2020

latingrammy - Christina Aguilera - Σελίδα 43 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 1:39 pm
Kostas_1 έγραψε:https://vm.tiktok.com/ZMYkCbvsv/

Βέβαια πρόσφατα ειχε γινει viral αυτο που ειναι μόλις μερικά χρονια πίσω. Δεν το είχα ανεβάσει βέβαια γιατί δεν ήμουν σε mood ξεκατιναζ. Laughing
Α καλά. Άλλο ένα συμβάν που απλά γίνεται hate χωρίς να έχετε ιδέα για πιο πράγμα έχετε κάνει hate. Αυτή η κοπελιτσα θύμωνε με την κριτική της Κριστινα όπως θύμωνε η Άσπα με την Δέσποινα στο Just.
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16549
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

latingrammy - Christina Aguilera - Σελίδα 43 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 1:39 pm
oberlina έγραψε:
Filippos έγραψε:Μα βρε Oberlina δεν μίλησε κανείς για το παρόν, όλοι αναφερόμαστε στα 00s. Και δεν είναι 1-2 άτομα που έχουν μιλήσει για την συμπεριφορά της Xtina τότε. Αφού το δέχεσαι και μόνη σου ότι για ένα διάστημα είχε καβαλήσει καλάμι, γιατί σε ενοχλεί όταν το λέμε εμείς ;
Μπορώ κι εγώ να αναφέρω γεγονότα εξίσου απαράδεκτα από την πλευρά της Xtina. Ας πούμε ότι κι αυτή μαζί με τον Justin Timberlake είχαν αδυναμία στα sex dolls (που έμοιαζαν με κάποια οικεία φυσιογνωμία)
Εγώ αναφέρομαι σε πράγματα που έχω δει να κάνουν και όχι σε ιστορίες τρίτων και τίτλους περιοδικών. Αυτή είναι η διαφορά. Δεν με πειράζει να λέτε για την Xtina τότε. Με πειράζει το να λέτε μόνο για αυτή και όλες οι άλλες που έχουν ΚΑΝΕΙ εμφανώς χειρότερα πράγματα είναι στο απυρόβλητο και καλοί χαρακτήρες ενώ η Κριστινα η κακιά. 

Ήμουν σίγουρη ότι θα πεις για την κούκλα. Αλήθεια, το έχεις δει το απόσπασμα; Αστείο του κάνει ότι επειδή χώρισε και έμεινε χωρίς κοπέλα θα χρειαστεί αυτή την κούκλα όσο είναι στο τουρ. Χοντρό αστείο αλλά δεν ουτε σαν την Μπριτνει την έντυσε ούτε τίποτα. Εσείς κάνετε αυτή την σύνδεση για να την κράξετε.
Ναι μετά τον χωρισμό με Britney του έδωσε μία ξανθιά κούκλα και είπε ότι μοιάζει με κάποια οικεία. Θέλει πολύ μυαλό για να καταλάβεις πού αναφερόταν.
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15349
Join date : 12/12/2020

latingrammy - Christina Aguilera - Σελίδα 43 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 1:43 pm
Kostas_1 έγραψε:
oberlina έγραψε: χίλιες φορές η Αγκιλέρα του τότε που για 2-3 χρόνια την είχε ακούσει και είχε μπλαζέ ύφος latingrammy - Christina Aguilera - Σελίδα 43 0cf2e310

Εντωμεταξύ αυτο μπορεί να εχει χίλιες δυο εκφάνσεις ή περιστατικά που δεν γνωρίζουμε. Δεν καταλαβαινω πως το λες με τέτοια σιγουριά οτι ειναι κομπλέ να φέρεσαι άσχημα ή με σνομπισμο για καποια χρονια.
Όποτε καλο ειναι γενικά όλοι να κρατάμε μικρό καλάθι.

Θα μπορούσε αλλά δεν είναι. Το έγραψε όταν σταμάτησαν την Κριστίνα και τον φίλο της και τους πήγαν τμήμα αυτόν για DUI και αυτή για public intoxication. Είναι απόλυτα ξεκάθαρο τι θέλει να πει και για τις 2.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης