Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Christina Aguilera

+21
greggel1982
manos
Antonius
Liakoman
Steliosg
Filippos
Chronis
filis
oberlina
Kostas_1
Adamos
n1kos
Kostas Vandakias
bitcoin
spyr3t0spap
neereaux
dimosf1
Leonidas
thebest20
stelios
themisDV92
25 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16417
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Christina Aguilera - Σελίδα 44 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 1:47 pm
Γι' αυτό το tweet συμφωνώ με Oberlina. Κακό χιούμορ γιατί αναφέρεται σε ευαίσθητα ζητήματα!
Αντίστοιχο με τις χοντράδες που είχε πετάξει η Katy για Britney ως δήθεν αστειάκια.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Filippos στις Σαβ Φεβ 18, 2023 1:49 pm, 1 φορά
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15181
Join date : 12/12/2020

Christina Aguilera - Σελίδα 44 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 1:48 pm
Filippos έγραψε:
oberlina έγραψε:
Filippos έγραψε:Μα βρε Oberlina δεν μίλησε κανείς για το παρόν, όλοι αναφερόμαστε στα 00s. Και δεν είναι 1-2 άτομα που έχουν μιλήσει για την συμπεριφορά της Xtina τότε. Αφού το δέχεσαι και μόνη σου ότι για ένα διάστημα είχε καβαλήσει καλάμι, γιατί σε ενοχλεί όταν το λέμε εμείς ;
Μπορώ κι εγώ να αναφέρω γεγονότα εξίσου απαράδεκτα από την πλευρά της Xtina. Ας πούμε ότι κι αυτή μαζί με τον Justin Timberlake είχαν αδυναμία στα sex dolls (που έμοιαζαν με κάποια οικεία φυσιογνωμία)
Εγώ αναφέρομαι σε πράγματα που έχω δει να κάνουν και όχι σε ιστορίες τρίτων και τίτλους περιοδικών. Αυτή είναι η διαφορά. Δεν με πειράζει να λέτε για την Xtina τότε. Με πειράζει το να λέτε μόνο για αυτή και όλες οι άλλες που έχουν ΚΑΝΕΙ εμφανώς χειρότερα πράγματα είναι στο απυρόβλητο και καλοί χαρακτήρες ενώ η Κριστινα η κακιά. 

Ήμουν σίγουρη ότι θα πεις για την κούκλα. Αλήθεια, το έχεις δει το απόσπασμα; Αστείο του κάνει ότι επειδή χώρισε και έμεινε χωρίς κοπέλα θα χρειαστεί αυτή την κούκλα όσο είναι στο τουρ. Χοντρό αστείο αλλά δεν ουτε σαν την Μπριτνει την έντυσε ούτε τίποτα. Εσείς κάνετε αυτή την σύνδεση για να την κράξετε.
Ναι μετά τον χωρισμό με Britney του έδωσε μία ξανθιά κούκλα και είπε ότι μοιάζει με κάποια οικεία. Θέλει πολύ μυαλό για να καταλάβεις πού αναφερόταν.

Ηταν ένα κακό αστείο προς τον JT. Δεν νομίζω ότι πρόσβαλε κάπου την Μπρίτνει. Ωστόσο είναι ίδιο έστω και στο 10% με αυτό που έκανε η "καλή" Pink?
Θα ήθελα πολυ να δω τι θα λεγατε αν η Xtina είχε κάνει τα μισά από αυτά που έκανε η Pink.


Επίσης, θα ήθελα πολύ να έβλεπα τι θα λέγατε αν εν έτη 2023 η Xtina ασχολούταν με ξεπερασμένες κόντρες και έκανε shade τον οποιοδήποτε. Λογικά θα είχε γίνει το cancel του αιώνα.
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16417
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Christina Aguilera - Σελίδα 44 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 1:51 pm
oberlina έγραψε:
Kostas_1 έγραψε:https://vm.tiktok.com/ZMYkCbvsv/

Βέβαια πρόσφατα ειχε γινει viral αυτο που ειναι μόλις μερικά χρονια πίσω. Δεν το είχα ανεβάσει βέβαια γιατί δεν ήμουν σε mood ξεκατιναζ. Laughing
Α καλά. Άλλο ένα συμβάν που απλά γίνεται hate χωρίς να έχετε ιδέα για πιο πράγμα έχετε κάνει hate. Αυτή η κοπελιτσα θύμωνε με την κριτική της Κριστινα όπως θύμωνε η Άσπα με την Δέσποινα στο Just.
Έκλαψα με το "αυτή η κοπελίτσα" για την Melanie Martinez. The shade Hysterical
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15181
Join date : 12/12/2020

Christina Aguilera - Σελίδα 44 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 1:54 pm
Filippos έγραψε:
oberlina έγραψε:
Kostas_1 έγραψε:https://vm.tiktok.com/ZMYkCbvsv/

Βέβαια πρόσφατα ειχε γινει viral αυτο που ειναι μόλις μερικά χρονια πίσω. Δεν το είχα ανεβάσει βέβαια γιατί δεν ήμουν σε mood ξεκατιναζ. Laughing
Α καλά. Άλλο ένα συμβάν που απλά γίνεται hate χωρίς να έχετε ιδέα για πιο πράγμα έχετε κάνει hate. Αυτή η κοπελιτσα θύμωνε με την κριτική της Κριστινα όπως θύμωνε η Άσπα με την Δέσποινα στο Just.
Έκλαψα με το "αυτή η κοπελίτσα" για την Melanie Martinez. The shade Hysterical

σιγά που θίξαμε την rapist τώρα.. κοπελίτσα και πολύ της είναι
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16417
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Christina Aguilera - Σελίδα 44 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 1:55 pm
oberlina έγραψε:Ηταν ένα κακό αστείο προς τον JT. Δεν νομίζω ότι πρόσβαλε κάπου την Μπρίτνει. Ωστόσο είναι ίδιο έστω και στο 10% με αυτό που έκανε η "καλή" Pink?
Θα ήθελα πολυ να δω τι θα λεγατε αν η Xtina είχε κάνει τα μισά από αυτά που έκανε η Pink.

Επίσης, θα ήθελα πολύ να έβλεπα τι θα λέγατε αν εν έτη 2023 η Xtina ασχολούταν με ξεπερασμένες κόντρες και έκανε shade τον οποιοδήποτε. Λογικά θα είχε γίνει το cancel του αιώνα.
Εντάξει δεν έχουμε stan της Pink στο φόρουμ για να σφαχτούμε. Με εσένα ως fighter το έχουμε εύκαιρο να πετάμε shade σε Xtina. Ventalia
Έχω ακόμη ένα διαμαντάκι της Xtina που θα βάλει φωτιά στο φόρουμ αν το ανεβάσω. Ventalia
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16417
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Christina Aguilera - Σελίδα 44 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 1:55 pm
oberlina έγραψε:
Filippos έγραψε:
oberlina έγραψε:
Kostas_1 έγραψε:https://vm.tiktok.com/ZMYkCbvsv/

Βέβαια πρόσφατα ειχε γινει viral αυτο που ειναι μόλις μερικά χρονια πίσω. Δεν το είχα ανεβάσει βέβαια γιατί δεν ήμουν σε mood ξεκατιναζ. Laughing
Α καλά. Άλλο ένα συμβάν που απλά γίνεται hate χωρίς να έχετε ιδέα για πιο πράγμα έχετε κάνει hate. Αυτή η κοπελιτσα θύμωνε με την κριτική της Κριστινα όπως θύμωνε η Άσπα με την Δέσποινα στο Just.
Έκλαψα με το "αυτή η κοπελίτσα" για την Melanie Martinez. The shade Hysterical

σιγά που θίξαμε την rapist τώρα.. κοπελίτσα και πολύ της είναι
ΤΙ ; Δεν έχω ιδέα. Μόνο σαν όνομα την ξέρω. Σοκ
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15181
Join date : 12/12/2020

Christina Aguilera - Σελίδα 44 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 2:04 pm
Filippos έγραψε:
oberlina έγραψε:Ηταν ένα κακό αστείο προς τον JT. Δεν νομίζω ότι πρόσβαλε κάπου την Μπρίτνει. Ωστόσο είναι ίδιο έστω και στο 10% με αυτό που έκανε η "καλή" Pink?
Θα ήθελα πολυ να δω τι θα λεγατε αν η Xtina είχε κάνει τα μισά από αυτά που έκανε η Pink.

Επίσης, θα ήθελα πολύ να έβλεπα τι θα λέγατε αν εν έτη 2023 η Xtina ασχολούταν με ξεπερασμένες κόντρες και έκανε shade τον οποιοδήποτε. Λογικά θα είχε γίνει το cancel του αιώνα.
Εντάξει δεν έχουμε stan της Pink στο φόρουμ για να σφαχτούμε. Με εσένα ως fighter το έχουμε εύκαιρο να πετάμε shade σε Xtina. Ventalia
Έχω ακόμη ένα διαμαντάκι της Xtina που θα βάλει φωτιά στο φόρουμ αν το ανεβάσω. Ventalia

και εγώ έχω διαμαντάκια της Britney αλλά δεν τα ανεβάζω γιατί ζούμε στο 2023 και όχι στο 2000.  pray
Επίσης δεν τα ανεβάζω γιατί θα κατηγορηθώ ως hater... το κράξιμο στην xtina βέβαια είναι πάντα "αντικειμενικό". Όλοι ξέρουμε πως ήταν ένα ανθρωπόμορφο τέρας που μισούσαν οι πάντες. Μην βλέπετε που Lil Kim, Mya, Missy Elliot και Patti Labelle την αγαπάνε και συνεργάζονται ακόμα μαζί της ενώ για Pink ούτε κουβέντα. Είναι όλα μια προσομοίωση του Matrix. 

Christina Aguilera - Σελίδα 44 3ScP
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15181
Join date : 12/12/2020

Christina Aguilera - Σελίδα 44 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 2:10 pm
Filippos έγραψε:
oberlina έγραψε:
Filippos έγραψε:
oberlina έγραψε:
Kostas_1 έγραψε:https://vm.tiktok.com/ZMYkCbvsv/

Βέβαια πρόσφατα ειχε γινει viral αυτο που ειναι μόλις μερικά χρονια πίσω. Δεν το είχα ανεβάσει βέβαια γιατί δεν ήμουν σε mood ξεκατιναζ. Laughing
Α καλά. Άλλο ένα συμβάν που απλά γίνεται hate χωρίς να έχετε ιδέα για πιο πράγμα έχετε κάνει hate. Αυτή η κοπελιτσα θύμωνε με την κριτική της Κριστινα όπως θύμωνε η Άσπα με την Δέσποινα στο Just.
Έκλαψα με το "αυτή η κοπελίτσα" για την Melanie Martinez. The shade Hysterical

σιγά που θίξαμε την rapist τώρα.. κοπελίτσα και πολύ της είναι
ΤΙ ; Δεν έχω ιδέα. Μόνο σαν όνομα την ξέρω. Σοκ

Δεν εκδικάστηκε ποτέ κάτι αλλά τα allegations είναι allegations.
Και αν δεν κάνω λάθος το θύμα πρέπει να ήταν και ανήλικο.
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16417
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Christina Aguilera - Σελίδα 44 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 2:15 pm
oberlina έγραψε:
Filippos έγραψε:
oberlina έγραψε:Ηταν ένα κακό αστείο προς τον JT. Δεν νομίζω ότι πρόσβαλε κάπου την Μπρίτνει. Ωστόσο είναι ίδιο έστω και στο 10% με αυτό που έκανε η "καλή" Pink?
Θα ήθελα πολυ να δω τι θα λεγατε αν η Xtina είχε κάνει τα μισά από αυτά που έκανε η Pink.

Επίσης, θα ήθελα πολύ να έβλεπα τι θα λέγατε αν εν έτη 2023 η Xtina ασχολούταν με ξεπερασμένες κόντρες και έκανε shade τον οποιοδήποτε. Λογικά θα είχε γίνει το cancel του αιώνα.
Εντάξει δεν έχουμε stan της Pink στο φόρουμ για να σφαχτούμε. Με εσένα ως fighter το έχουμε εύκαιρο να πετάμε shade σε Xtina. Ventalia
Έχω ακόμη ένα διαμαντάκι της Xtina που θα βάλει φωτιά στο φόρουμ αν το ανεβάσω. Ventalia

και εγώ έχω διαμαντάκια της Britney αλλά δεν τα ανεβάζω γιατί ζούμε στο 2023 και όχι στο 2000.  pray
Επίσης δεν τα ανεβάζω γιατί θα κατηγορηθώ ως hater... το κράξιμο στην xtina βέβαια είναι πάντα "αντικειμενικό". Όλοι ξέρουμε πως ήταν ένα ανθρωπόμορφο τέρας που μισούσαν οι πάντες. Μην βλέπετε που Lil Kim, Mya, Missy Elliot και Patti Labelle την αγαπάνε και συνεργάζονται ακόμα μαζί της ενώ για Pink ούτε κουβέντα. Είναι όλα μια προσομοίωση του Matrix. 

Christina Aguilera - Σελίδα 44 3ScP
Ειλικρινά θέλω έστω ένα διαμαντάκι της Britney που να κράζει μια άλλη συνάδελφο unprovoked. Έστω ένα παράδειγμα.

Καλά εδώ έχετε βγάλει την Mariah την χειρότερη όλων των εποχών επειδή είπε ένα "I don't know her" για την JLo. Laughing
Steliosg
Steliosg
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 13365
Join date : 01/03/2018

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2012
Αγαπημένο τραγούδι: Κάνε Κάτι / Που Λες
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες

Christina Aguilera - Σελίδα 44 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 2:18 pm
All mid at fighting. Natasara ended all. #reoust

Αρέσει στους χρήστες Filippos και oberlina

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15181
Join date : 12/12/2020

Christina Aguilera - Σελίδα 44 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 2:23 pm
@Filippos αν θες να σου στείλω σε dm τα κακά της Britney.. στο φόρουμ αλήθεια δεν θέλω να ανεβάσω κάτι. 

έχω πει το πρόβλημα της Mariah είναι ότι δεν φαίνεται να έχει αλλάξει...Στο θέμα της Jlo είχε απλά misdirected anger.
ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6187
Join date : 03/01/2021
Age : 34
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Christina Aguilera - Σελίδα 44 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 2:36 pm
@oberlina δεν μου φτάνει να σε διαβάζω. πρέπει να κάνεις μια μουσική εκπομπή να ανεβαίνει η θερμοκρασία στο κόκκινο. έστω ένα podcast, κάτι..
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15181
Join date : 12/12/2020

Christina Aguilera - Σελίδα 44 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 2:42 pm
ChristosSav έγραψε:@oberlina δεν μου φτάνει να σε διαβάζω. πρέπει να κάνεις μια μουσική εκπομπή να ανεβαίνει η θερμοκρασία στο κόκκινο. έστω ένα podcast, κάτι..

Hysterical Hysterical Hysterical

Φίλιππος σε τηλεφωνική γραμμή: Το blackout είναι pop bible

Εγώ:
Christina Aguilera - Σελίδα 44 Images?q=tbn:ANd9GcQx9kDIfJgR7R6ySItyI8KijyJe5kTThNiJViVnCr-xE7GDVFHVTjn879kgzh7fS8DxvPU&usqp=CAU

Αρέσει στους χρήστες Leonidas, Kostas_1, Filippos και ChristosSav

Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56373
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Christina Aguilera - Σελίδα 44 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 2:51 pm
Θα ανοίξουμε Vandicted podcast
Θα λέμε τα νέα της Δέσποινας, μετά μαζί με Φίλιππο θα αποθεώνουμε Britney για ένα μισάωρο και θα δίνουμε και στην οβερλινα ένα 10λεπτο να λέει τα δικά της

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself

Αρέσει στους χρήστες Kostas_1, Filippos και oberlina

Steliosg
Steliosg
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 13365
Join date : 01/03/2018

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2012
Αγαπημένο τραγούδι: Κάνε Κάτι / Που Λες
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες

Christina Aguilera - Σελίδα 44 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 2:52 pm
Εγώ αναλαμβάνω οτιδήποτε περί Taylor και Gaga.

Αρέσει στους χρήστες Leonidas, Filippos και oberlina

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15181
Join date : 12/12/2020

Christina Aguilera - Σελίδα 44 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 3:09 pm
Leonidas έγραψε:Θα ανοίξουμε Vandicted podcast
Θα λέμε τα νέα της Δέσποινας, μετά μαζί με Φίλιππο θα αποθεώνουμε Britney για ένα μισάωρο και θα δίνουμε και στην οβερλινα ένα 10λεπτο να λέει τα δικά της

το part μου που θα κάνει τελείως outshine yo basic asses
Christina Aguilera - Σελίδα 44 200.gif?cid=b86f57d3rlm9n007fsx3rgwymn57t791ft8t5ux0s8hcegkf&rid=200

Αρέσει στον χρήστη Filippos

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31575
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Christina Aguilera - Σελίδα 44 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 3:49 pm
oberlina έγραψε:
Filippos έγραψε:
oberlina έγραψε:
Filippos έγραψε:Μα βρε Oberlina δεν μίλησε κανείς για το παρόν, όλοι αναφερόμαστε στα 00s. Και δεν είναι 1-2 άτομα που έχουν μιλήσει για την συμπεριφορά της Xtina τότε. Αφού το δέχεσαι και μόνη σου ότι για ένα διάστημα είχε καβαλήσει καλάμι, γιατί σε ενοχλεί όταν το λέμε εμείς ;
Μπορώ κι εγώ να αναφέρω γεγονότα εξίσου απαράδεκτα από την πλευρά της Xtina. Ας πούμε ότι κι αυτή μαζί με τον Justin Timberlake είχαν αδυναμία στα sex dolls (που έμοιαζαν με κάποια οικεία φυσιογνωμία)
Εγώ αναφέρομαι σε πράγματα που έχω δει να κάνουν και όχι σε ιστορίες τρίτων και τίτλους περιοδικών. Αυτή είναι η διαφορά. Δεν με πειράζει να λέτε για την Xtina τότε. Με πειράζει το να λέτε μόνο για αυτή και όλες οι άλλες που έχουν ΚΑΝΕΙ εμφανώς χειρότερα πράγματα είναι στο απυρόβλητο και καλοί χαρακτήρες ενώ η Κριστινα η κακιά. 

Ήμουν σίγουρη ότι θα πεις για την κούκλα. Αλήθεια, το έχεις δει το απόσπασμα; Αστείο του κάνει ότι επειδή χώρισε και έμεινε χωρίς κοπέλα θα χρειαστεί αυτή την κούκλα όσο είναι στο τουρ. Χοντρό αστείο αλλά δεν ουτε σαν την Μπριτνει την έντυσε ούτε τίποτα. Εσείς κάνετε αυτή την σύνδεση για να την κράξετε.
Ναι μετά τον χωρισμό με Britney του έδωσε μία ξανθιά κούκλα και είπε ότι μοιάζει με κάποια οικεία. Θέλει πολύ μυαλό για να καταλάβεις πού αναφερόταν.




Επίσης, θα ήθελα πολύ να έβλεπα τι θα λέγατε αν εν έτη 2023 η Xtina ασχολούταν με ξεπερασμένες κόντρες και έκανε shade τον οποιοδήποτε. 

Εντωμεταξύ ανέβασα/ανέβασαμε κράξιμο άλλων. 
Δεν ειναι δικά μας λόγια και θεωρίες.
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15181
Join date : 12/12/2020

Christina Aguilera - Σελίδα 44 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 5:39 pm
Τα λόγια των άλλων τα πιστεύουμε μόνο όταν έχουν να κάνουν για την Κριστινα ή γενικά; Για να ξέρω. 🤡
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31575
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Christina Aguilera - Σελίδα 44 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 5:43 pm
Οχι βέβαια.
Γενικά ακούγονται για τους περισσότερους διάφορα. 
Το τι και ποιον θα πιστέψει ο καθένας ωστόσο , ειναι δικό του θέμα.
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15181
Join date : 12/12/2020

Christina Aguilera - Σελίδα 44 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Φεβ 18, 2023 5:51 pm
Ακριβώς. Ανάλογα με το αν θελεις να αντιπαθήσεις κάποιον ή όχι πιστεύεις είτε τα καλά είτε τα κακά που ακούγονται για αυτόν.

Οπότε γενικά spare me με το vilify της Κριστινα εν έτη 2023.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης