Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

+25
manos
niklaus
louk
neereaux
XARHS1991
vasilis
gorjuss
kinop
ewo
Filippos
Lefteris
bitcoin
TAKIS
Liakoman
themisDV92
RebeldeAndrew
themis93
dimosf1
Giotis
Kostas_1
spyr3t0spap
stelios
Leonidas
Nikovandis_fe
Fay259
29 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
themisDV92
themisDV92
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5729
Join date : 13/09/2016
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Προσπαθώ, Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες, Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

fun - Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 13 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Τετ Δεκ 13, 2017 12:55 am
spyr3t0spap έγραψε:@themisDV92 θεωρώ ότι είσαι υπερβολικός. Δεν έχω δει κανέναν να γκρινιάζει που κάνει 2η χρονιά το μιούζικαλ ή να λέμε "Δέσποινα ΣΤΑΜΑΤΑ ΠΙΑ με το μιούζικαλ, φτάνει". Μπορεί κάποιοι να εκφράζουν απλά κάποιο προβληματσιμό σε σχέση με την περιοδεία ΚΑΙ ΜΟΝΟ αλλά μέχρι εκεί.
Αυτό που πιστεύω ότι θέλουμε όλοι είναι να εκμεταλλεύεται/εκμεταλλευτεί σωστά όλο αυτό το διάστημα. Ούτε πρόβες είχες φέτος για την παράσταση, ούτε άγχος, ούτε τπτ. Έχει άπλετο χρόνο να ψαχτεί για συνθέτες, στιχουργούς,  να βρει τραγούδια, να οργανωθεί λιγάκι και όχι απλά το Μάρτη με το που τελειώσει και από Θεσ/νίκη να θυμηθεί εκείνη τη στιγμή ότι πρέπει να βγάλει και κανά νέο τραγούδι και να κυκλοφορήσει το πρώτο που θα της δώσει ο φίλος Κοντόπουλος. Οργάνωση θέλουμε και σωστό πλάνο αυτή τη φορά.

Αλλά αυτό είναι το πιο βασικό.
Leonidas έγραψε:Όρεξη να υπάρχει κι όλα τα άλλα... Laughing

Δηλαδή τα σχόλια εδώ μέσα δεν φωνάζουν απόγνωση για την αποχή της από την μουσική????
Θα πρέπει ντε και καλά να λένε "Δέσποινα σταμάτα" στην κυριολεξία???? Δεν μπορούν να το εννοούν???? pleko

Επίσης όταν στη Σκορδά παραδέχτηκε ότι 2 καρπούζια δεν χωράνε στην ίδια μασχάλη δεν περιμέναμε ότι πρώτα θα τελειώσει το ένα και μετά θα ξεκινήσει το άλλο ώστε να μην τα μπουρδουκλώσει πάλι και έρθει η αποτυχία και το κράξιμο (από εμάς) μαζί???? senile

spyr3t0spap
spyr3t0spap
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2922
Join date : 09/11/2015
Age : 37
Location : Πάτρα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1999
Αγαπημένο τραγούδι: Αγάπη / Μέχρι Μάη μήνα / Χάνω Εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες / Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

fun - Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 13 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Τετ Δεκ 13, 2017 1:08 am
themisDV92 έγραψε:
spyr3t0spap έγραψε:@themisDV92 θεωρώ ότι είσαι υπερβολικός. Δεν έχω δει κανέναν να γκρινιάζει που κάνει 2η χρονιά το μιούζικαλ ή να λέμε "Δέσποινα ΣΤΑΜΑΤΑ ΠΙΑ με το μιούζικαλ, φτάνει". Μπορεί κάποιοι να εκφράζουν απλά κάποιο προβληματσιμό σε σχέση με την περιοδεία ΚΑΙ ΜΟΝΟ αλλά μέχρι εκεί.
Αυτό που πιστεύω ότι θέλουμε όλοι είναι να εκμεταλλεύεται/εκμεταλλευτεί σωστά όλο αυτό το διάστημα. Ούτε πρόβες είχες φέτος για την παράσταση, ούτε άγχος, ούτε τπτ. Έχει άπλετο χρόνο να ψαχτεί για συνθέτες, στιχουργούς,  να βρει τραγούδια, να οργανωθεί λιγάκι και όχι απλά το Μάρτη με το που τελειώσει και από Θεσ/νίκη να θυμηθεί εκείνη τη στιγμή ότι πρέπει να βγάλει και κανά νέο τραγούδι και να κυκλοφορήσει το πρώτο που θα της δώσει ο φίλος Κοντόπουλος. Οργάνωση θέλουμε και σωστό πλάνο αυτή τη φορά.

Αλλά αυτό είναι το πιο βασικό.
Leonidas έγραψε:Όρεξη να υπάρχει κι όλα τα άλλα... Laughing

Δηλαδή τα σχόλια εδώ μέσα δεν φωνάζουν απόγνωση για την αποχή της από την μουσική????
Θα πρέπει ντε και καλά να λένε "Δέσποινα σταμάτα" στην κυριολεξία???? Δεν μπορούν να το εννοούν???? pleko

Επίσης όταν στη Σκορδά παραδέχτηκε ότι 2 καρπούζια δεν χωράνε στην ίδια μασχάλη δεν περιμέναμε ότι πρώτα θα τελειώσει το ένα και μετά θα ξεκινήσει το άλλο ώστε να μην τα μπουρδουκλώσει πάλι και έρθει η αποτυχία και το κράξιμο (από εμάς) μαζί???? senile


Απόγνωση προσωπικά όχι δε βλέπω, βαρεμάρα βλέπω. Την οποία την ξέραμε από το καλοκαίρι μιας και το είχαμε πει οτι ο φετινός χειμώνας θα ήταν τέρμα βαρετός. Και δεν ξέρω για τους άλλους αλλά εγώ προτιμώ αυτή τη βαρεμάρα από το να τα έκανε πάλι χάλια όπως πέρσι. Γιατί όντως, 2 καρπούζια στην ίδια μασχάλη δε χωράνε ή στην τελική και η ίδια η Δέσποινα μπορεί να μη γουστάρει να ζοριστεί τόσο για να τα χωρέσει. Οπότε απλά θα παραμείνω ωραιότατα στην βαρεμάρα μου λίγους μήνες ακόμη.
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

fun - Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 13 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Τετ Δεκ 13, 2017 10:28 am
spyr3t0spap έγραψε:
Απόγνωση προσωπικά όχι δε βλέπω, βαρεμάρα βλέπω. Την οποία την ξέραμε από το καλοκαίρι μιας και το είχαμε πει οτι ο φετινός χειμώνας θα ήταν τέρμα βαρετός. Και δεν ξέρω για τους άλλους αλλά εγώ προτιμώ αυτή τη βαρεμάρα από το να τα έκανε πάλι χάλια όπως πέρσι. Γιατί όντως, 2 καρπούζια στην ίδια μασχάλη δε χωράνε ή στην τελική και η ίδια η Δέσποινα μπορεί να μη γουστάρει να ζοριστεί τόσο για να τα χωρέσει. Οπότε απλά θα παραμείνω ωραιότατα στην βαρεμάρα μου λίγους μήνες ακόμη.

τι ωραια π τα λες
συμφωνω απολυτα μαζι σου
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

fun - Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 13 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Τετ Δεκ 13, 2017 10:31 am
Leonidas έγραψε:
dimosf1 έγραψε:

εγω ειχα μαθει οτι λογικα δεν θα γινει αλλα οκ θα δουμε
Ελπίζω να μην βγει αληθινή η πληροφορία σου. Oops
Τίποτα άλλο δεν μπορείς να μάθεις εσύ; Κάτι για δισκογραφικό ας πούμε; Laughing

αργει ακομα για τραγουδι
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

fun - Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 13 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Τετ Δεκ 13, 2017 10:53 am
παιζει διαφημιση για το mamma mia και στον easy 97.2
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

fun - Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 13 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Τετ Δεκ 13, 2017 2:53 pm
Το Mamma Mia απο Τετάρτη 24 Ιανουαρίου στο Ράδιο Σίτυ!
Nikovandis_fe
Nikovandis_fe
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5512
Join date : 30/10/2015
Age : 33
Location : Cyprus

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Den eisai edw-esena perimeno
Αγαπημένος δίσκος: profiteies

fun - Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 13 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Τετ Δεκ 13, 2017 3:01 pm
dimosf1 έγραψε:Το Mamma Mia απο Τετάρτη 24 Ιανουαρίου στο Ράδιο Σίτυ!
@dimosf1 καλύτερα να ανοίξει νέο θέμα για Θεσσαλονίκη με ημερομηνία και την αφίσα για να είναι πιο εύκολο να το βλέπουμε
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56408
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

fun - Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 13 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Πεμ Δεκ 14, 2017 2:05 pm
Το @mammamiagreeceσήμερα αφιερώνει την παράσταση στο σύλλογο ΕΛΠΙΔΑ και στο πολύ σπουδαίο έργο που κάνει όλα αυτά τα χρονια!
Για σήμερα ειδικά η παράσταση μας θα ξεκινήσει στις 19:00!
Σας περιμένουμε όλους!Γιατι κι Εσυ σήμερα έχεις τη δυνατότητα να βοηθήσεις τα παιδιά που μας χρειάζονται!
Στο θέατρο Ακροπόλ! @mammamiagreece

fun - Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 13 24838542_1979539629037737_2510316712730034176_n

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

fun - Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 13 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Παρ Δεκ 15, 2017 5:04 pm
ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗΗΗ!!!ΙΔΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΜΕ ΕΔΩ!!Τα σαρανταρια για πρωτες σειρες όμως μόνο στην Αθήνα ε??επισης λειπουν τα μικρα κοριτσακια και καποιοι απτο χορο!

https://www.viva.gr/tickets/theater/theatro-radio-city/mamma-mia/
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

fun - Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 13 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Παρ Δεκ 15, 2017 5:35 pm
Fay259 έγραψε:ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗΗΗ!!!ΙΔΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΜΕ ΕΔΩ!!Τα σαρανταρια για πρωτες σειρες όμως μόνο στην Αθήνα ε??επισης λειπουν τα μικρα κοριτσακια και καποιοι απτο χορο!

https://www.viva.gr/tickets/theater/theatro-radio-city/mamma-mia/

ισχυει ειναι πιο φθηνα τα εισιτηρια στη Θεσσαλονικη αλλα μ φαινεται λογικο
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

fun - Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 13 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Σαβ Δεκ 16, 2017 5:02 pm
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους @desp1navandi @demy_official @betty_maggira @mariellasavvides @arismakris @argiris_aggelou_official @abourdoumis @sakellariou_akis στη 45μελή ορχήστρα και στο @theatroakropol για την υπέροχη βραδιά χθες, που ήταν αφιερωμένη στον Σύλλογο «ΕΛΠΙΔΑ»! …

fun - Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 13 DRF9VBxWkAAuapU
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

fun - Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 13 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Σαβ Δεκ 16, 2017 7:29 pm
Μια ερωτηση,λιγο οφ τοπικ αλλα απο το ινστα της Δεσποινας το πρωτοειδα και τελικα σε μενα ισχυει..Οταν πατε ινστα οποιουδηποτε και εχει φωτο και κατω από το όνομα πχ desp1na vandi εχει τοποθεσια ΘΕΑΤΡΟ ΑΚΡΟΠΟΛ οταν το πατατε σας παει σε φωτο με αυτη την τοποθεσια και με ενα κυκλο με βιντεακια προσφατα?Εμενα δε μου τα βγαζει πια,οταν παταω τοποθεσια με παει σε κενη σελιδα..
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56408
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

fun - Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 13 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Σαβ Δεκ 16, 2017 8:09 pm
Επειδή στο viva δεν έχει για όλες τις θέσεις εισιτήρια από που μπορώ να βγάλω;
Αν πάω στο Media Markt θα μπορούν να μου βγάλουν και για άλλες θέσεις που δεν δείχνει εκεί ή να πάρω τηλέφωνο στο ταμείου του θεάτρου καλύτερα;
Θέλω να έχω κλείσει θέσεις πριν πάω εκεί. Δεν ρισκάρω να τα κάνω τελευταία στιγμή. Ventalia

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
neereaux
neereaux
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5349
Join date : 27/10/2015

fun - Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 13 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Σαβ Δεκ 16, 2017 8:46 pm
Πάρε τηλέφωνο στο θέατρο και κλείσε τα εισητήρια σου για όποια θέση θέλεις και φρόντισε να πας κανά μισάωρο νωρίτερα από τη παράσταση να τα πάρεις.
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6419
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

fun - Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 13 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Κυρ Δεκ 17, 2017 9:36 am
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2175187175828438&id=468537183160121
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

fun - Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 13 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Κυρ Δεκ 17, 2017 11:39 am
Δινουν συγκεκριμενες θεσεις τηλεφωνικα;Το χει κανει καποιος;Εγω οταν πηρα κουπονι και πηρα τηλ να ρωτησω πως θα παρω τις θεσεις που θελω μου ειπαν να παω απο κει..Και περσι που ειχα παρει να κλεισω για καποια Τεταρτη δεν εδιναν συγκεκριμενες θεσεις.Αν το πετυχει καποιος ας το γραψει γιατι θελει φιλη μ και δεν θα προλαβω να παω να παρω τις θεσεις που θελει!Αν ειναι να της πω να παρει τηλ
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

fun - Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 13 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Κυρ Δεκ 17, 2017 1:19 pm
ας παρει να ρωτησει να δουμε τι θα του πουν
neereaux
neereaux
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5349
Join date : 27/10/2015

fun - Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 13 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Κυρ Δεκ 17, 2017 1:49 pm
Fay259 έγραψε:Δινουν συγκεκριμενες θεσεις τηλεφωνικα;Το χει κανει καποιος;Εγω οταν πηρα κουπονι και πηρα τηλ να ρωτησω πως θα παρω τις θεσεις που θελω μου ειπαν να παω απο κει..Και περσι που ειχα παρει να κλεισω για καποια Τεταρτη δεν εδιναν συγκεκριμενες θεσεις.Αν το πετυχει καποιος ας το γραψει γιατι θελει φιλη μ και δεν θα προλαβω να παω να παρω τις θεσεις που θελει!Αν ειναι να της πω να παρει τηλ

Ναι πήρα και είπα ότι θέλω πρώτη σειρά εξώστη μέση και μου τις κράτησε.
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

fun - Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 13 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Τετ Δεκ 20, 2017 1:08 pm
fun - Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 13 25550209_2293093570917515_957400931882782540_n
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

fun - Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 13 Empty Απ: Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου

Κυρ Δεκ 24, 2017 9:26 am
Χθες
fun - Mamma Mia | 2ος χρόνος | Πρεμιέρα 26 Οκτωβρίου - Σελίδα 13 DRwSqyVW4AE5U09
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης