Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018

+41
Elena
ΑΝΔΡΕΑΣ
RebeldeAndrew
Msm
XARHS1991
skydive
st3liosk
vandimaster
ewo
niklaus
Stavros
Kostas Vandakias
TAKIS
Adamos
vandikos17
GioZ
thebest20
gorjuss
n1kos
Steliosg
lafas
Filippos
kinop
Giotis
Kostas_1
themisDV92
neereaux
stelios
Katedv
Nikovandis_fe
konstantina dv
dimosf1
spyr3t0spap
destiny_8
Fay259
Liakoman
louk
thanos - fan
Lefteris
manos
Leonidas
45 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 55816
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018 - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018

Τρι Σεπ 11, 2018 12:53 am
karolos_porfiris
Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018 - Σελίδα 50 Fdfa4910

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 55816
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018 - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018

Τρι Σεπ 11, 2018 1:00 am
Η ώρα είναι 1:00....
Κατά 99,9%.... Τ Ε Λ Ε Ι Ω Σ Ε dvyeah

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
Lefteris
Lefteris
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6042
Join date : 30/10/2015
Age : 35
Location : Aθηνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Μάσκα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018 - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018

Τρι Σεπ 11, 2018 1:02 am
Τωρα το ειδα. Στη φωτογραφια του Σακελαριου εχουν παει Σταρ , Αλφα , Εψιλον .
Θα εχουν καποιο ρεπορταζ. Ισως μιλησει και η Δεσποινα

______________________
Ya Habibi
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018 - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018

Τρι Σεπ 11, 2018 2:45 am
Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018 - Σελίδα 50 Aaay59
Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018 - Σελίδα 50 Aaay60
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018 - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018

Τρι Σεπ 11, 2018 9:17 am
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018 - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018

Τρι Σεπ 11, 2018 9:19 am
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018 - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018

Τρι Σεπ 11, 2018 9:25 am
mariellasavvides
Χθες βράδυ έκλεισε ένας κύκλος που ξεκίνησε πριν δύο χρόνια με τόσο ενθουσιασμό. Ξέραμε και νιώθαμε όλοι ότι ξεκινούσε κάτι μεγάλο αλλά κανείς μας δεν περίμενε ποτέ ότι θα φτάναμε τις 300 παραστάσεις . Χθες βράδυ ήταν το τελευταίο μας πάρτυ. Η ικανοποίηση που είχαμε μαζί μας τον αγαπημένο μας @sakellariou_akis δεν περιγράφεται. Κλείσαμε τον κύκλο όπως τον ανοίξαμε. Απαρτία. Γίναμε μέσα στα δύο χρόνια αυτά όλοι πια οικογένεια. Γελάσαμε μαζί, κλάψαμε μαζί, νοιαστήκαμε ο ένας τον άλλον στα δύσκολα. Δεν έχω λόγια για να ευχαριστήσω την @themismarsellou για την εμπιστοσύνη που μου έδειξε με τον ρόλο της Ρόζυ. Την @annaathanassiadi για την υπομονή της με τις χορογραφίες μας.Τον θίασό μας που με την ανεξίτηλή του ενέργεια τα έδινε όλα στην σκηνή , @yian_laf , @m.vasilatou , @marioshadjantoni , @eleni_dimou154, @somel_aspasia @george_mantas_official , @arn_olds , @doragega ,@manolis.theodorakis , @george_martinos , @maria__kosmatou , @marmen7 , @ioulita_mosaidou , @mariosmariolos , @vangelispitsilos , @barbaranempi , @melina_ntousikou @annamariakornia , @zetamast2006 . Τον @argiris_aggelou_official που κλείσαμε 3 συνέχομενες χρονιές μαζί στην σκηνή, τον @abourdoumis τον βιρτουόζο παρτενέρ μου, τον @arismakris με την χαμογελάρα του και τις αγαπημένες μου γλυκύτατες «ανιψιές» @demy_official και @eva_tsachra_official . Και πάνω απ´όλα την @desp1navandi και την @betty_maggira , τα κορίτσια μου, τις Dynamos μου για όλα αυτά που ζήσαμε onstage και backstage. Τέλος το πιο μεγάλο ευχαριστώ το οφείλουμε σε εσάς, που είσασταν εκεί κάθε βράδυ και λαμβάνατε μέρος στο πάρτυ.

Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018 - Σελίδα 50 40228209_294620594687411_8116767137778727990_n
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018 - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018

Τρι Σεπ 11, 2018 9:58 am
Νταξει Θεός!!!Δεν το καίω,δειτε το απλά!! laugh3 laugh3 laugh3

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31170
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018 - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018

Τρι Σεπ 11, 2018 12:24 pm
τι  ωραιες στιγμες!!
το ευχαριστω της Δεσποινας στη Μαρσελου και το "εγω ευχαριστω" αν καταλαβα καλα που της απαντησε πολυ συγκινητικο.
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 55816
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018 - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018

Τρι Σεπ 11, 2018 12:36 pm
Πάει τελείωσε και αυτός ο κύκλος..
Η Δέσποινα δεν έκανε δηλώσεις οποτε ακόμα θα είναι χάλια η καημένη...
Πολύ συγκινητική χθες η παράσταση πιστεύω..
Χαιρομαι που η Δέσποινα έκανε όλο αυτό και έδειξε πως το ταλέντο της δεν είναι μόνο τραγούδι μπουζούκια.
Κέρδισε μεγάλο κοινό από εδώ.. αν κάποιος άλλος πιστεύει μετά από αυτό πως είναι ατάλαντη μάλλον ζηλεύουν την επιτυχία της παρά να πιστεύουν αυτό.
Χαλάλι οι διαφορές κλιπ και όλα αυτά.. νιώθω περήφανος για όλο αυτό.
+ ότι όλο αυτό μου έδωσε την ευκαιρία να τη δω.. το πιστεύω πως αν δεν γινόταν ποτέ το mamma Mia ή δεν πήγαινε περιοδεία δεν θα την έβλεπα φέτος..
Δέσποινα σε ευχαριστώ! Τα καλύτερα έρχονται!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Leonidas στις Τρι Σεπ 11, 2018 12:48 pm, 2 φορές συνολικά

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31170
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018 - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018

Τρι Σεπ 11, 2018 12:46 pm
proud fans για αυτα τα 2 χρονια   77717810    77717810    dv-ypokl
Steliosg
Steliosg
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 13143
Join date : 01/03/2018

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2012
Αγαπημένο τραγούδι: Κάνε Κάτι / Που Λες
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες

Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018 - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018

Τρι Σεπ 11, 2018 12:56 pm
Αν σας πω ότι δεν πήγα ΟΎΤΕ σε μια παράσταση επειδή δεν ήρθαν Καρδίτσα και έχω στενοχωρηθεί υπερβολικά πολύ τι θα μου πείτε; m1524
Lefteris
Lefteris
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6042
Join date : 30/10/2015
Age : 35
Location : Aθηνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Μάσκα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018 - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018

Τρι Σεπ 11, 2018 12:56 pm
Tελειωσε λοιπον και ο κυκλος του Mamma Mia !
Ηταν μια τεραστια επιτυχια στη καριερα της Δεσποινας που θα την θυμομαστε παντα και τα επομενα χρονια σιγουρα θα κανουμε πολλα search στο youtube για να ακουσουμε τις ωραιες ερμηνειες της .
Παμε για τις επομενες επιτυχιες τωρα Δεσποινα!!!! 
party03

______________________
Ya Habibi
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 55816
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018 - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018

Τρι Σεπ 11, 2018 1:03 pm
steliosgks3 έγραψε:Αν σας πω ότι δεν πήγα ΟΎΤΕ σε μια παράσταση επειδή δεν ήρθαν Καρδίτσα και έχω στενοχωρηθεί υπερβολικά πολύ τι θα μου πείτε; m1524
Κουράγιο.. σε νιώθω...
Έχω περάσει και χειρότερα... grouphug

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17493
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018 - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018

Τρι Σεπ 11, 2018 3:13 pm
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17493
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018 - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018

Τρι Σεπ 11, 2018 4:57 pm
εγιναν πολλα εχθες,οποτε οτι μ ερχεται θα το γραφω.
Σε ολα τα φιναλε που πηγα αυτα τα 2 χρονια ηταν οι καλυτερες παραστασεις.Σε καθε φιναλε ειναι παντα πολυ κεφατοι αλλα και πολυ συγκινημενοι.
Εκαναν πολλες πλακες εχθες.Η πιο χοντρη ηταν του Σακελλαριου οπως φαινεται και στο βιντεο που ανεβασαμε πιο πανω.
Στην σκηνη που η Ντονα ντυνει την Σοφια νυφη,ειχε βαλει τα κλαματα και η Δεσποινα και η Τσαχρα και το μικρο κοριτσακι και οταν το πηρε αγκαλια η Δεσποινα του λεει: μην κλαις
Η ορχηστρα οταν αλλαζαν τα σκηνικα επαιξε το υποφερω και στο τελος στον γαμο επαιξαν το η γη και η σεληνη
Στην σκηνη που ο γαμπρος ειναι μεθυσμενος μπηκε μεσα μαζι με την παρεα του τραγουδωντας το υποφερω.
Η Μελινα στην σκηνη του γαμου ειναι πανω στην σκηνη(φαινεται και στο βιντεο)
Ο κοσμος ηταν παρα πολυ θερμος,το ευχαριστηθηκε και τους αποθεωνε συνεχως
Απο γνωστους ειδα τον Μιλτο Μμακριδη και τον Μηλιογλου
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 55816
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018 - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018

Τρι Σεπ 11, 2018 5:13 pm
Mamma Mia Τέλος! Κοιτάω πίσω...Δυο χρονια!Θυμαμαι...Τη χαρά ,την αγωνία ,τις μέρες που πήγαινα στις οντισιόν και έβλεπα την Θεμιδα και την Αννα να ξεχωρίζουν ένα ένα τα παιδια...τη μυρωδιά του θεάτρου ,τη γύμνια της σκηνής, την αμηχανία της πρώτης ανάγνωσης... «Τι να σκέφτονται άραγε για μένα;» «Έχω σχέση τελικά με ό,τι μπορεί να φαντάστηκαν για την Ντόνα;;;» Μετά από 3 1/2 μήνες εντατικών προβών ήρθε η μέρα της πρεμιέρας! Μόλις ξεκίνησε η οβερτουρα κοίταξα την πόρτα και σκέφτηκα «μπορείς ακόμα να φύγεις!» Εννοείται ότι επικράτησε η λογική μου,πήρα μια ανάσα βαθιά έκανα τον σταυρο μου και βγήκα! Και κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα! Ένα πανέμορφο ταξίδι! Κάθε βράδυ γινόμουν και πιο Ντονα!Αλλωστε είχα τόσα κοινά μαζί της! Το Mamma Mia ήταν από τις ωραιότερες εμπειρίες που έζησα!Εμαθα ,δέθηκα,γοητεύτηκα από ταλέντα ,έκανα φίλους,γνώρισα έναν καινούργιο κόσμο! Έναν κόσμο που προϋποθέτει εκτός από ταλέντο και πολλή δουλειά,ομαδικό πνεύμα,σεβασμό! Θεμις μου σε ευχαριστώ γιαυτο που έζησα μέσα από τους στίχους σου στο Sleeping through my fingers και στο Winner takes all!Εισαι μοναδική σε αυτό που κανεις! Ακη,Μπετυ,Αργυρη,Αλέξανδρε,Μαριέλα σας ευχαριστώ για όλη σας τη βοήθεια και για τις στιγμές που μοιραστήκαμε στα καμαρίνια μαζί! Αννα είσαι σπουδαίο ταλέντο! Καρολε!Τι γίιιινεται;;;;;;Υπέροχα τα video και ακόμα πιο υπέροχο το γέλιο σου! Ντεμυ,Άρη,Ευα Ιουλιτα,Ασπασία,Μανώλη,Γιώργο ,Γιάννη,Ελένη,Ντορα,Ναντια,Μαριολο,Βάρβαρα,Αρνολντ,Μάριε,Βαγγέλη,Βασίλη,Γιάννη,Σχολιτσα,Αιμιλία,Γεωργία,Θοδωρη,Αννα Μαρία,Μαράκι, Μαρία,Μελινα,Ζετα,Αδαμαντια θα έχετε πάντα μια ξεχωριστή θέση στην καρδιά μου!Κι εσυ Κώστα και Κατερίνα! Καλουδη!Εισαι η χαρά της ζωής! Μάριε,Κυριακο,Παναγιώτη,Χρήστο σας ευχαριστώ για τον επαγγελματισμό που δείξατε σε όλες τις συνθήκες που βρεθήκαμε σε αυτά τα δυο χρονια! Δημήτρη μου με πόση υπομονή και αγάπη δούλεψες και έδεσες τόσο όμορφα τις φωνές μας!!! Έντι,Ντρακο,Θανάση,Γκαλιν,Ηλία,Μανταλενα οι αφανείς μας ήρωες πίσω από τη σκηνή! Παναγιωτα μου σημαντική η ματια σου και η αισθητική σου! Μανώλη μου έδειξες στους Άγγλους με τα σκηνικά σου πωςπρέπει να είναι ένα ελληνικό νησί! Λευτέρη μου φωτισες μοναδικά τις γειτονιές μας!

Ευχαριστώ τους παραγωγούς για την επιμονή τους και για την εμπιστοσύνη που μου έδειξαν από το πρώτο ραντεβού! Ντορα και Σονια είστε οι πυλώνες του Ακροπόλ! Ευχαριστώ όλες τις ταξιθετριες!Ρουλα θα μου λείψουν οι εκφράσεις σου!!! Και φυσικά θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους εσάς που ήρθατε και μοιράστηκα μαζί σας μοναδικές στιγμές χαράς και συγκίνησης! Μαμαμιες μου! ...Τα χαμόγελα σας θα θυμάμαι...Κι έχω να σας πω ότι υπήρξανε βραδιες που σας άκουγα από πίσω που καθόμουν μέσα στο σπιτι της Ντόνα,να τραγουδάτε και αισθανόμουν πολύ ευτυχισμένη που ήμουν εκεί ανάμεσα σας που με γεμιζατε με το ταλέντο σας και την ενέργεια σας! Τιμή μου που δούλεψα μαζί σας!Θα μου λείψετε πολύ... Υ.Γ Θεμις μου χθες βράδυ στην τελευταία μας παράσταση σταθηκες σε λάθος στίχο! Ενα να θυμάσαι! «Κερδίζει ο δυνατός και χάνει ο δειλός...»
Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018 - Σελίδα 50 1ba9dd10




______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
Nikovandis_fe
Nikovandis_fe
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5421
Join date : 30/10/2015
Age : 33
Location : Cyprus

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Den eisai edw-esena perimeno
Αγαπημένος δίσκος: profiteies

Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018 - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018

Τρι Σεπ 11, 2018 5:22 pm
μας συγκίνησε πάλι η άτιμη
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 55816
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018 - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018

Τρι Σεπ 11, 2018 5:26 pm
Ευχαριστώ τους παραγωγούς για την επιμονή τους και για την εμπιστοσύνη που μου έδειξαν από το πρώτο ραντεβού! Ντορα και Σονια είστε οι πυλώνες του Ακροπόλ! Ευχαριστώ όλες τις ταξιθετριες!Ρουλα θα μου λείψουν οι εκφράσεις σου!!! Και φυσικά θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους εσάς που ήρθατε και μοιράστηκα μαζί σας μοναδικές στιγμές χαράς και συγκίνησης! Μαμαμιες μου! ...Τα χαμόγελα σας θα θυμάμαι...Κι έχω να σας πω ότι υπήρξανε βραδιες που σας άκουγα από πίσω που καθόμουν μέσα στο σπιτι της Ντόνα,να τραγουδάτε και αισθανόμουν πολύ ευτυχισμένη που ήμουν εκεί ανάμεσα σας που με γεμιζατε με το ταλέντο σας και την ενέργεια σας! Τιμή μου που δούλεψα μαζί σας!Θα μου λείψετε πολύ... Υ.Γ Θεμις μου χθες βράδυ στην τελευταία μας παράσταση σταθηκες σε λάθος στίχο! Ενα να θυμάσαι! «Κερδίζει οποιος τολμά»

Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018 - Σελίδα 50 Ff96d410

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17493
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018 - Σελίδα 50 Empty Απ: Mamma Mia - Καλοκαιρινή Περιοδεία 2018

Τρι Σεπ 11, 2018 5:43 pm
και την χθεσινη παρασταση την βιντεοσκοπησαν.Μαλλον για τους συντελεστες της παραστασης.
Η Μαγγιρα πολυ κλαμα στο τελος και η Δεσποινα παρα πολυ συγκινημενη
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης