Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω

DANCING WTS & HEAVEN MUSIC

3 - 21%
11 - 79%
 
Σύνολο Ψήφων: 14
 
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31174
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Θα θελατε να παρουσιασει το DANCING WTS αν αυτο ειχε ως ορο την επιστροφη της στη HEAVEN ; Empty Θα θελατε να παρουσιασει το DANCING WTS αν αυτο ειχε ως ορο την επιστροφη της στη HEAVEN ;

Σαβ Μαρ 07, 2020 10:49 am
Μια ακυρη συνδεση που μου ηρθε τωρα  senile
(Οπου DWTS βαλτε τηλεοπτικο σοου στον Αντ1)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Kostas_1 στις Σαβ Μαρ 07, 2020 11:05 am, 1 φορά
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 55830
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Θα θελατε να παρουσιασει το DANCING WTS αν αυτο ειχε ως ορο την επιστροφη της στη HEAVEN ; Empty Απ: Θα θελατε να παρουσιασει το DANCING WTS αν αυτο ειχε ως ορο την επιστροφη της στη HEAVEN ;

Σαβ Μαρ 07, 2020 11:03 am
Ψηφίζω όχι γιατί έτσι κι αλλιώς το Dancing είναι στο σταρ. Razz
Προτιμώ να γυρίσει στη Χέβεν όταν θα φύγει ο Σταμούλης.
Βέβαια και τώρα να έφευγε από τη πανικ δεν θα με χάλαγε. Laughing

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
Nikovandis_fe
Nikovandis_fe
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5424
Join date : 30/10/2015
Age : 33
Location : Cyprus

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Den eisai edw-esena perimeno
Αγαπημένος δίσκος: profiteies

Θα θελατε να παρουσιασει το DANCING WTS αν αυτο ειχε ως ορο την επιστροφη της στη HEAVEN ; Empty Απ: Θα θελατε να παρουσιασει το DANCING WTS αν αυτο ειχε ως ορο την επιστροφη της στη HEAVEN ;

Σαβ Μαρ 07, 2020 11:26 am
Αν το να γυρβμνουσε στη heaven θα την έπαιζε ο ρυθμος (μιας και είναι ο σταθμός με τη περισσότερη ακροαματικότητα στην Αθήνα) τότε Ναι θα ήθελα να πάει πίσω, μπας και κάνει χιτ και ηρεμήσουν ορισμένοι
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17493
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Θα θελατε να παρουσιασει το DANCING WTS αν αυτο ειχε ως ορο την επιστροφη της στη HEAVEN ; Empty Απ: Θα θελατε να παρουσιασει το DANCING WTS αν αυτο ειχε ως ορο την επιστροφη της στη HEAVEN ;

Σαβ Μαρ 07, 2020 11:44 am
Εγώ θα ήθελα να γυρίσει στη heaven όχι γιατί θα έπαιζε απαραίτητα στα ραδιόφωνα (γιατί και όταν ήταν εκεί ο Ρυθμός δεν την έπαιζε) αλλά γιατί πιστεύω ότι της ταιριάζει πιο πολύ σαν εταιρεια. Η Πανικ δεν Μ άρεσε από την αρχή και δεν Μ αρέσει ακόμα.Δεν γίνεται όλα τα μεγάλα ονόματα να είναι μαζεμένα σε μια εταιρεία
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 55830
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Θα θελατε να παρουσιασει το DANCING WTS αν αυτο ειχε ως ορο την επιστροφη της στη HEAVEN ; Empty Απ: Θα θελατε να παρουσιασει το DANCING WTS αν αυτο ειχε ως ορο την επιστροφη της στη HEAVEN ;

Σαβ Μαρ 07, 2020 11:49 am
dimosf1 έγραψε:Εγώ θα ήθελα να γυρίσει στη heaven όχι γιατί θα έπαιζε απαραίτητα στα ραδιόφωνα (γιατί και όταν ήταν εκεί ο Ρυθμός δεν την έπαιζε) αλλά γιατί πιστεύω ότι της ταιριάζει πιο πολύ σαν εταιρεια. Η Πανικ δεν Μ άρεσε από την αρχή και δεν Μ αρέσει ακόμα.Δεν γίνεται όλα τα μεγάλα ονόματα να είναι μαζεμένα σε μια εταιρεία
Υπάρχει και μια οργάνωση εκεί.
Στη πανικ δεν είδαμε κάτι τέτοιο. Ίσα ίσα της φέρθηκαν σαν να είναι και δεύτερο όνομα.
Μακάρι να έφευγε τώρα από εκεί και να έβγαζε από τη χεβεν το δίσκο.

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
skyrim
skyrim
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 691
Join date : 04/06/2019
Location : Aθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: ΓΕΙΑ, ΕΛΑ, ΛΟΥΛΟΥΔΙ ΜΟΥ,ΠΡΟΦΗΤΕΙΕΣ
Αγαπημένος δίσκος: ΓΕΙΑ, ΠΡΟΦΗΤΕΙΕΣ

Θα θελατε να παρουσιασει το DANCING WTS αν αυτο ειχε ως ορο την επιστροφη της στη HEAVEN ; Empty Απ: Θα θελατε να παρουσιασει το DANCING WTS αν αυτο ειχε ως ορο την επιστροφη της στη HEAVEN ;

Σαβ Μαρ 07, 2020 3:17 pm
Εγω προτιμω να γυρισει στον Φοιβο οπου εινα γτ μου μοιαζει χαμενη στην πορεια της και να την βαλει σε μια σειρα
Nikovandis_fe
Nikovandis_fe
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5424
Join date : 30/10/2015
Age : 33
Location : Cyprus

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Den eisai edw-esena perimeno
Αγαπημένος δίσκος: profiteies

Θα θελατε να παρουσιασει το DANCING WTS αν αυτο ειχε ως ορο την επιστροφη της στη HEAVEN ; Empty Απ: Θα θελατε να παρουσιασει το DANCING WTS αν αυτο ειχε ως ορο την επιστροφη της στη HEAVEN ;

Σαβ Μαρ 07, 2020 3:19 pm
skyrim έγραψε:Εγω προτιμω να γυρισει στον Φοιβο οπου εινα γτ μου μοιαζει χαμενη στην πορεια της και να την βαλει σε μια σειρα
Εάν πραγματικά αγαπούσες τη Δέσποινα (και όχι την επιτυχία της ) δεν θα το είχες γράψει αυτό... Δηλαδή προτιμάς να είναι στο τοπ 20 και να ειναι σκουπίδι, λες και είναι καμία 30χρονη πάρα να βγάζει μεγάλα τραγούδια και ας μην γίνονται χιτ rip
skyrim
skyrim
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 691
Join date : 04/06/2019
Location : Aθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: ΓΕΙΑ, ΕΛΑ, ΛΟΥΛΟΥΔΙ ΜΟΥ,ΠΡΟΦΗΤΕΙΕΣ
Αγαπημένος δίσκος: ΓΕΙΑ, ΠΡΟΦΗΤΕΙΕΣ

Θα θελατε να παρουσιασει το DANCING WTS αν αυτο ειχε ως ορο την επιστροφη της στη HEAVEN ; Empty Απ: Θα θελατε να παρουσιασει το DANCING WTS αν αυτο ειχε ως ορο την επιστροφη της στη HEAVEN ;

Σαβ Μαρ 07, 2020 3:24 pm
Δεν θα μου πεις εσυ αν αγαπω την Δεσποινα ειπα την γνωμη και μαθε να σεβεσαι την γνωμη των αλλων οπως σεβομαι και γω ( αγαπησα την Δεσποινα ναι με Φοιβο και εξακολουθω να την αγαπω μεχρι σημερα και ενας κακος δισκος ο σελαβι ειναι λογικο να υπαρχει οταν επι 16 χρονια βγαζανε την μια τεραστια επιτυχια μετα την αλλη), εσεις ειπατε οτι την αντιμετωπιζουν ως δευτερο ονομα στην πανικ οχι εγω. Επισης ξερω οταν ηταν με Φοιβο ηταν βασιλισσα.........
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6417
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Θα θελατε να παρουσιασει το DANCING WTS αν αυτο ειχε ως ορο την επιστροφη της στη HEAVEN ; Empty Απ: Θα θελατε να παρουσιασει το DANCING WTS αν αυτο ειχε ως ορο την επιστροφη της στη HEAVEN ;

Σαβ Μαρ 07, 2020 3:42 pm
Ψηφίζω ναι στο σόου του Αντ1 οποίο κι αν είναι χωρίς επιστροφή στη Χεβεν μόνο και μόνο για να συμπληρωθεί το καρέ των τηλεοπτικών σόου.Να έχουμε να υπερηφανευομαστε βρε παιδί μου σαν φανς ότι τα έχει κάνει όλα.
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 55830
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Θα θελατε να παρουσιασει το DANCING WTS αν αυτο ειχε ως ορο την επιστροφη της στη HEAVEN ; Empty Απ: Θα θελατε να παρουσιασει το DANCING WTS αν αυτο ειχε ως ορο την επιστροφη της στη HEAVEN ;

Σαβ Μαρ 07, 2020 5:22 pm
Liakoman έγραψε:Ψηφίζω ναι στο σόου του Αντ1 οποίο κι αν είναι χωρίς επιστροφή στη Χεβεν μόνο και μόνο για να συμπληρωθεί το καρέ των τηλεοπτικών σόου.Να έχουμε να υπερηφανευομαστε βρε παιδί μου σαν φανς ότι τα έχει κάνει όλα.
laugh3

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
spyr3t0spap
spyr3t0spap
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2922
Join date : 09/11/2015
Age : 37
Location : Πάτρα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1999
Αγαπημένο τραγούδι: Αγάπη / Μέχρι Μάη μήνα / Χάνω Εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες / Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

Θα θελατε να παρουσιασει το DANCING WTS αν αυτο ειχε ως ορο την επιστροφη της στη HEAVEN ; Empty Απ: Θα θελατε να παρουσιασει το DANCING WTS αν αυτο ειχε ως ορο την επιστροφη της στη HEAVEN ;

Σαβ Μαρ 07, 2020 6:37 pm
Το να γυρίσει στη Heaven και να την έχουν στο κλάσιμο από το Ρυθμό λόγω της τωρινής διεύθυνσης όπως την είχαν και πριν φύγει... όχι, δε μου λέει κάτι.
Αν φύγει με το καλό κάποια στιγμή ο Σταμούλης, ας επιστρέψει και η Δέσποινα και δεν έχω θέμα να τη δω σε κάποιο σόου του Ant1.
Αν και σίγουρα αντί για παρουσίαση του DWTS θα την ήθελα στην κριτική επιτροπή του YFSF μιας και έχει και πολύ καλές σχέσεις με τη Μπεκατώρου.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης