Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Britney Spears

+12
Diafora_
thebest20
Chronis
V.I.P.
n1kos
Steliosg
greggel1982
oberlina
ChristosSav
Kostas_1
Filippos
Leonidas
16 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15370
Join date : 12/12/2020

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 1:28 am
Filippos έγραψε:Ειλικρινά διαβάζεις τι γράφω ή απλά θέλεις να μου πας κόντρα ; Ώρες ώρες απορώ.
Δηλαδή θεωρείς κι εσύ ότι δεν γίνεται κάποιος να πει ότι έχει εμπνευστεί από τα τραγούδια της Whitney, επειδή δεν τα έχει γράψει η ίδια ; 
Αυτό υπονόησε ο greggel, θέλοντας να πει πως δεν μπορεί να έχει μουσικό impact η Britney, επειδή ακριβώς δεν συμμετείχε η ίδια στην παραγωγή και τη δημιουργία των τραγουδιών της. Γι' αυτό και έθεσα το ερώτημα για την Whitney, μιας και ούτε αυτή συμμετείχε.

Μια χαρά διαβάζω Φίλιππε μου. Δεν έχει καμία σχέση τι θεωρώ εγώ και εσύ. 
Εννοείται συμφωνώ με greggel γιατί αυτή είναι η αλήθεια. Εγώ προσωπικά δεν έχω ακούσει ποτέ κάποιον να λέει ότι έχει επηρεαστεί μουσικά από την Whitney και να αναφέρεται στην δισκογραφία της.
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16554
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 1:36 am
oberlina έγραψε:
Filippos έγραψε:Ειλικρινά διαβάζεις τι γράφω ή απλά θέλεις να μου πας κόντρα ; Ώρες ώρες απορώ.
Δηλαδή θεωρείς κι εσύ ότι δεν γίνεται κάποιος να πει ότι έχει εμπνευστεί από τα τραγούδια της Whitney, επειδή δεν τα έχει γράψει η ίδια ; 
Αυτό υπονόησε ο greggel, θέλοντας να πει πως δεν μπορεί να έχει μουσικό impact η Britney, επειδή ακριβώς δεν συμμετείχε η ίδια στην παραγωγή και τη δημιουργία των τραγουδιών της. Γι' αυτό και έθεσα το ερώτημα για την Whitney, μιας και ούτε αυτή συμμετείχε.

Μια χαρά διαβάζω Φίλιππε μου. Δεν έχει καμία σχέση τι θεωρώ εγώ και εσύ. 
Εννοείται συμφωνώ με greggel γιατί αυτή είναι η αλήθεια. Εγώ προσωπικά δεν έχω ακούσει ποτέ κάποιον να λέει ότι έχει επηρεαστεί μουσικά από την Whitney και να αναφέρεται στην δισκογραφία της.
Εσύ συγκεκριμένα τις προάλλες που σχολιάζαμε για Mimi ανέφερες πως το Charmbracelet σου θυμίζει στυλ Whitney.
Τώρα η Whitney δεν έχει κανένα μουσικό impact. Μάλιστα.
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15370
Join date : 12/12/2020

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 1:52 am
Εγώ είμαι μια ακροάτρια και όχι ένας καλλιτέχνης που θα τραβήξω reference για να συνθέσω ή να κατασκευάσω κάτι. Μπορεί οι παραγωγοί του άλμπουμ να εμπενευστηκαν απο αυτούς που έγραφαν για Γουίτνεϊ. Πραγματικά τι ακριβώς συζητάμε; Επίσης ποτε μα ποτε δεν είπα ότι η Whitney δεν έχει κανένα μουσικό impact. Βαριεμαι να γράφω κάτι και μετά να παιρνω ως απάντηση μια παρερμήνευση ή το αντίθετο από αυτό που έγραψα.

Ο γραπτός λόγος είναι κουραστικός όταν γίνεται έτσι. Και στην τελική ακόμα πιο κουραστικό είναι το debate περί μουσικού impact καλλιτεχνών όπως η Britney, οι Spice Girls, η Katy Perry και οι One Direction. Μου αρέσει η μουσική όλων, υπήρξαν φαινόμενα και πούλησαν τρέλα. Μέχρι εκεί. Αυτά. Καλό βράδυ.
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56546
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 2:26 am
Βρε παιδιά η Britney καθόρισε την εικόνα των pop stars για μια ολόκληρη δεκαετία.
Στα VMAs προχθές μια έκανε ολόκληρο tribute στο BOMT με τις σχολικές ποδιές

Είναι χαζο να λέμε ότι η Britney δεν είχε impact. Είναι κεφάλαιο πια της pop κουλτούρας

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself

Αρέσει στους χρήστες Kostas_1, Filippos και Diafora_

petros1994
petros1994
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 103
Join date : 06/11/2017

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 2:30 am
Κατά τη γνώμη μου πάντως, ειδικά όταν μιλάμε για pop μουσική και κουλτούρα, δεν έχει καμία σημασία αν ο ίδιος καλλιτέχνης γράφει την μουσική για να θεωρείται influential. Π.χ o Elvis έγραφε τις επιτυχίες του? Όχι. Θεωρείται Influential? Ναι.
Γιατί? Γιατί είχε ένα πολύ χαρακτηριστικό στυλ φωνής, μουσικής, σκηνικής παρουσίας, ντυσίματος, μαλλιού κλπ που τον έκαναν iconic.
Σήμερα δεν θα δεις στη μουσική κόπιες του Elvis. Θα ήταν και γελοίο και ξεπερασμένο. Όμως πολλοί καλλιτέχνες τον αναφέρουν ως influence. Είτε αυτό είναι σε ένα τραγούδι, σε ένα music video, σε μία φωτογράφιση κλπ.
Όπως το έχω εγώ τουλάχιστον στο μυαλό μου influential artist είναι να είναι κάποιος σημείο αναφοράς και να έχει αφήσει ισχυρό αποτύπωμα στη ποπ κουλτούρα.
Και νομίζω η Britney, όσο αμφιλεγόμενη και αν είναι, είναι σίγουρα και memorable και σημείο αναφοράς.

Αρέσει στον χρήστη Filippos

Diafora_
Diafora_
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1279
Join date : 26/06/2018

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 2:37 am
Σοβαρά τώρα, συζητάμε για το αν είναι influential η Britney? Μόνο το blackout να σκεφτείς είναι Bible of Pop.

Αρέσει στους χρήστες Leonidas, Kostas_1 και Filippos

Διαφωνούν οι χρήστες greggel1982, filis και oberlina

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15370
Join date : 12/12/2020

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 2:37 am
Leonidas έγραψε:Βρε παιδιά η Britney καθόρισε την εικόνα των pop stars για μια ολόκληρη δεκαετία.
Στα VMAs προχθές μια έκανε ολόκληρο tribute στο BOMT με τις σχολικές ποδιές

Είναι χαζο να λέμε ότι η Britney δεν είχε impact. Είναι κεφάλαιο πια της pop κουλτούρας
Προφανώς και είχε impact. Όπως όλοι όσοι γνωρίζουν τόσο μεγάλη εμπορική επιτυχία. Η διαφωνία είναι στο ποσο impact είχε και για αυτό είναι τόσο βαρετο debate 😂
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15370
Join date : 12/12/2020

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 2:41 am
petros1994 έγραψε:Κατά τη γνώμη μου πάντως, ειδικά όταν μιλάμε για pop μουσική και κουλτούρα, δεν έχει καμία σημασία αν ο ίδιος καλλιτέχνης γράφει την μουσική για να θεωρείται influential. Π.χ o Elvis έγραφε τις επιτυχίες του? Όχι. Θεωρείται Influential? Ναι.
Γιατί? Γιατί είχε ένα πολύ χαρακτηριστικό στυλ φωνής, μουσικής, σκηνικής παρουσίας, ντυσίματος, μαλλιού κλπ που τον έκαναν iconic.
Σήμερα δεν θα δεις στη μουσική κόπιες του Elvis. Θα ήταν και γελοίο και ξεπερασμένο. Όμως πολλοί καλλιτέχνες τον αναφέρουν ως influence. Είτε αυτό είναι σε ένα τραγούδι, σε ένα music video, σε μία φωτογράφιση κλπ.
Όπως το έχω εγώ τουλάχιστον στο μυαλό μου influential artist είναι να είναι κάποιος σημείο αναφοράς και να έχει αφήσει ισχυρό αποτύπωμα στη ποπ κουλτούρα.
Και νομίζω η Britney, όσο αμφιλεγόμενη και αν είναι, είναι σίγουρα και memorable και σημείο αναφοράς.
Καταλαβαίνω την λογική σου. Για Elvis είναι μια ωραία κουβέντα με ενδιαφέρον για ένα άλλο θρεντ γιατί έχω αντίθετη άποψη σε κάποια σημεία. 

Απλά εγώ και ο γκρεγκλ είπαμε για μουσικό influence. Όχι για μαλλιά, ρούχα, λουκ κτλ. Μουσικό influence πχ έχουν καλλιτέχνες όπως η Carole King ή αν θες ποπ σταρ… η Μπιγιονσε και η Μαντόνα.

Αρέσει στον χρήστη greggel1982

greggel1982
greggel1982
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2243
Join date : 23/02/2017

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996 και Εσενα Περιμένω
Αγαπημένο τραγούδι: Θα Θελα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 6:52 am
oberlina έγραψε:όσο για το hall of fame θεωρώ ότι και οι ίδιοι οι καλλιτέχνες επιλέγουν πότε θα μπουν. Οπότε το να μπεις από την πρώτη χρονιά eligibility δεν σημαίνει και κάτι. 

Για Μπριτνει πιστεύω ότι έχει πιθανότητες μελλοντικά. Το σίγουρο είναι ότι θα είναι μια πάρα πολύ αμφιλεγόμενη επιλογή αν γίνει ποτέ. Ίσως η πιο αμφιλεγόμενη της ιστορίας του Hall of fame.
Τους ψηφιζουν oberlina, δεν ειναι επιλογη. Επιλογη ειναι να  δεκτεις να σε βαλουν. Οπως και να εχει, εδω και η Diana Ross δεν εχει μπει ως σολο artist, δινω λιγες πιθανοτητες να μπει η Britney. Φυσικα ανοιξε το δρομο για να μπει, το induction της Janet Jackson πριν καποια χρονια, αλλα η Janet ειχε πραγματικο input στη μουσικη-στιχους και ηταν και το prototype.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την greggel1982 στις Κυρ Οκτ 01, 2023 9:29 am, 1 φορά

Αρέσει στον χρήστη oberlina

greggel1982
greggel1982
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2243
Join date : 23/02/2017

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996 και Εσενα Περιμένω
Αγαπημένο τραγούδι: Θα Θελα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 6:54 am
Filippos έγραψε:
greggel1982 έγραψε:
Filippos έγραψε:
greggel1982 έγραψε:
oberlina έγραψε:
Kostas_1 έγραψε:

Δεν διαφωνούμε στο σημεία των καιρών. 
Ωστόσο μπορείς να κρίνεις influence στην Ολίβια που βγήκε κυριολεκτικά χθες ;
Σίγουρα οχι. Ωστόσο αντικειμενικά την Olivia μπορούμε να την κρίνουμε με πιο νηφάλιο μυαλό και δεν θεωρώ ότι κάποιος θα διαφωνήσει ότι η καριέρα της είναι μια εκδοχή της Taylor Swift και της Avril Lavigne και Paramore. Αλλά σε λίγα χρόνια η γενιά που την ακουει σήμερα θα αποδίδει την παρόμοια μουσική ως influence της Ολίβια και σίγουρα όχι της Avril και των Paramore.

Εμένα η άποψη μου είναι το μουσικό influence είναι κάτι πολυυυυ συγκεκριμένο και αποδεικνύεται με μουσικούς όρους. Όχι άκουγα μικρή Lady Gaga και τώρα που έγινα τραγουδίστρια είμαι εμπνευσμένη από αυτή. Πως να το πω; Θελω direct reference στην δουλειά κάποιου για να το αναγνωρίσω.


το rock and roll hall of fame ειναι ενα indication ποιοι ειναι musical influences  (ειδικα που τα τελευταια χρονια "ανοιξε" και δεχετε ποπ/rnb/country artists).
Πιστευετε πραγματικα οτι η Britney εχει chance ποτε να μπει;
https://www.mtv.com/news/2ue4yh/britney-spears-blackout-added-to-the-rock-and-roll-hall-of-fame-music-library

Πάντως έχουν προσθέσει στη δισκοθήκη τους το Blackout. 
Και τώρα πείτε μου για τις άλλες της γενιάς της ή για τις επόμενες αν έχει συμβεί κάτι τέτοιο. Ειλικρινά ρωτάω.


πρεπει να περασουν 25 χρονια απο το ντεμπουτο τους για να μπουν μεσα...να εισαι σιγουρος η Beyonce, η Adele και η Swift θα μπουν απο τη πρωτη χρονια που θα ειναι eligible. Και η Keys μαζι με Pink μπορει
Το Blackout μπήκε στη δισκοθήκη του Rock and Roll Hall Of Fame το 2012. Πού κολλάει η 25ετια ;
Και ρώτησα απλά αν έχει μπει στη δισκοθήκη το άλμπουμ κάποιας άλλης.
 Αλλα λογια να αγαπιομαστε. Googlare λιγο rock and roll hall of fame artist induction
petros1994
petros1994
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 103
Join date : 06/11/2017

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 11:06 am
oberlina έγραψε:Καταλαβαίνω την λογική σου. Για Elvis είναι μια ωραία κουβέντα με ενδιαφέρον για ένα άλλο θρεντ γιατί έχω αντίθετη άποψη σε κάποια σημεία. 

Απλά εγώ και ο γκρεγκλ είπαμε για μουσικό influence. Όχι για μαλλιά, ρούχα, λουκ κτλ. Μουσικό influence πχ έχουν καλλιτέχνες όπως η Carole King ή αν θες ποπ σταρ… η Μπιγιονσε και η Μαντόνα.
μπορείς να μου εξηγήσεις αν θες τι εννοείς με το μουσικό influence και γιατί έχει η Beyonce ενώ η Brit όχι? (Την Madonna δεν την βάζω γιατί μαζί με MJ ουσιαστικά δημιούργησαν την pop.)
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15370
Join date : 12/12/2020

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 11:51 am
petros1994 έγραψε:
oberlina έγραψε:Καταλαβαίνω την λογική σου. Για Elvis είναι μια ωραία κουβέντα με ενδιαφέρον για ένα άλλο θρεντ γιατί έχω αντίθετη άποψη σε κάποια σημεία. 

Απλά εγώ και ο γκρεγκλ είπαμε για μουσικό influence. Όχι για μαλλιά, ρούχα, λουκ κτλ. Μουσικό influence πχ έχουν καλλιτέχνες όπως η Carole King ή αν θες ποπ σταρ… η Μπιγιονσε και η Μαντόνα.
μπορείς να μου εξηγήσεις αν θες τι εννοείς με το μουσικό influence και γιατί έχει η Beyonce ενώ η Brit όχι? (Την Madonna δεν την βάζω γιατί μαζί με MJ ουσιαστικά δημιούργησαν την pop.)
Θα σου δώσω ένα παράδειγμα που μου έρχεται στο μυαλό. Η Zara Larson. Είναι μια τραγουδίστρια που έχει δηλώσει ότι η Beyoncé είναι το είδωλο της. Ενώ ειναι μια ασπρη σουηδη με εντελως διαφορετική φωνή και δισκογραφία από Beyoncé όταν την ακούσεις να τραγουδάει live θα καταλάβεις όντως την επιρροή της B. Θα ακούσεις τα riffs, τον τρόπο που προσεγγίζει ένα τραγούδι, την τοποθέτηση των growls κτλ να έχουν πινελιές της B. Καθαρά σε μουσικό επίπεδο δηλαδή, μια τραγουδίστρια επηρέασε μια άλλη.
Diafora_
Diafora_
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1279
Join date : 26/06/2018

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 1:31 pm
Θέλετε να μου πείτε ότι η Britney δεν έχει επηρεάσει καταλυτικά την ποπ; Θεματικά, στιχουργικά, μουσικά, σε θέμα παραγωγής, σε θέμα ήχου και σε οποιοδήποτε επίπεδο γενικώς, το blackout είναι σπουδή. Το έχουν βάλει κάτω και το έχουν κάνει εικόνισμα και βάλτε όσες αρνητικές θέλετε, αυτό δεν αλλάζει. Και για τα δεδομένα της δεν ήταν εμπορικός δίσκος άρα δεν έχει απαραίτητα να κάνει με την εμπορικότητα. Άκουσα τον Troye Sivan να λέει επίσης ότι το I'm a slave for you τον έχει επηρεάσει πολύ στο να φτιάξει το rush, και μη μου πείτε ότι δεν το ακούτε ή δεν το βλέπετε ή ότι όλα αυτά δεν είναι influence ενώ είναι να φέρνουν τα riffs στη φωνή. Και μην μου πείτε επίσης ότι δεν αναγνωρίζετε ότι δίσκοι σαν το υπέροχο fame οφείλουν πράγματα στο blackout. Ή ότι το blackout δεν είναι δίσκος της Britney κι άρα δεν αξίζει αυτή τα εύσημα γιατί είναι πραγματικά αστείο.

Αρέσει στους χρήστες Leonidas, Kostas_1 και Filippos

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31771
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 1:39 pm
Άλλη μια μερα που όσοι θάβουν την Britney ειναι αντικειμενικοί και λένε αλήθειες κι οι υπόλοιποι, μαζί με τους καλλιτέχνες που την έχουν αποθεώσει 😂 , ειναι οι ασχετοι 😂😂
Εχει πια αρκετή πλάκα αυτο το τοπικ 😂😂

Μα 25 χρόνια μετά , ακόμη κι όταν χορεύει στο Instagram σπιτάκι της ανενόχλητη , αυτή η γυναίκα προκαλεί άγχος Laughing
Αυτο όντως χρειαζεται μελέτη Laughing

Αρέσει στον χρήστη Diafora_

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15370
Join date : 12/12/2020

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 1:50 pm
νομιζω πως αυτό που λεώ εγώ και ο γκρέγκελ είναι εντελώς συγκεκριμένο και ξεκάθαρο. Δηλαδή αλήθεια δεν ξέρω πως μπορεί να γραφτεί πιο ξεκάθαρα για να το εμπεδώσει κάποιος.

Καταλαβαίνω ότι τα παιδιά που αγαπάτε την Μπρίτνει δεν θέλετε να το δεχθείτε γιατί διαφωνείτε. Αυτό είναι πραγματικά σεβαστό. Δεν καταλαβαίνω όμως γιατί πρέπει να προσποιήστε 3 σελίδες τώρα ότι δεν καταλαβαίνετε τι είναι αυτό που λέμε και να απαντάτε με άκυρα πράγματα ως αντιεπιχειρήματα σε "επιχειρήματα " που δεν ειπώθηκαν ποτέ. Σε αυτό το thread, κατασκευάζεται πάντα μια συζήτηση που ουσιαστικά δεν έχει γίνει ποτέ.  Hysterical

Αρέσει στον χρήστη greggel1982

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16554
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 1:57 pm
Εγώ πάντως κρατάω ότι πιστεύετε πως η Whitney και η Rihanna δεν έχουν μουσική επιρροή. Θα το έχω υπόψιν για μελλοντικές συζητήσεις, γιατί στο παρελθόν θυμάμαι να λέγονται άλλα.

Αρέσει στον χρήστη greggel1982

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31771
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 2:00 pm
Αα ναι ξεχασα το τρίτο κι επισης βασικό , που ειναι οτι απ την αγάπη μας αρνούμαστε την αλήθεια.

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 16 200.gif?cid=b86f57d3o4gs1uqjqwjprn3lsjzekmko86ej730en7awl3yq&ep=v1_gifs_search&rid=200
Diafora_
Diafora_
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1279
Join date : 26/06/2018

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 2:10 pm
oberlina έγραψε:νομιζω πως αυτό που λεώ εγώ και ο γκρέγκελ είναι εντελώς συγκεκριμένο και ξεκάθαρο. Δηλαδή αλήθεια δεν ξέρω πως μπορεί να γραφτεί πιο ξεκάθαρα για να το εμπεδώσει κάποιος.

Καταλαβαίνω ότι τα παιδιά που αγαπάτε την Μπρίτνει δεν θέλετε να το δεχθείτε γιατί διαφωνείτε. Αυτό είναι πραγματικά σεβαστό. Δεν καταλαβαίνω όμως γιατί πρέπει να προσποιήστε 3 σελίδες τώρα ότι δεν καταλαβαίνετε τι είναι αυτό που λέμε και να απαντάτε με άκυρα πράγματα ως αντιεπιχειρήματα σε "επιχειρήματα " που δεν ειπώθηκαν ποτέ. Σε αυτό το thread, κατασκευάζεται πάντα μια συζήτηση που ουσιαστικά δεν έχει γίνει ποτέ.  Hysterical
Bible of Pop δεν λέω εγώ το blackout. Έτσι έχει μείνει στην ιστορία της ποπ, το συνοδεύει από δίπλα ο τίτλος. Επίσης καθόλου ξεκάθαρο δεν είναι αυτό που λέτε. Το πάτε από εδώ κι από εκεί μπας και αποδείξετε τα αναπόδεικτα.

Αρέσει στους χρήστες Kostas_1 και Filippos

Διαφωνούν οι χρήστες filis και oberlina

Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56546
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 2:15 pm
Ότι πιάνει χρυσός γίνονται με αυτή τη γυναίκα

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself

Αρέσει στον χρήστη Kostas_1

Diafora_
Diafora_
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1279
Join date : 26/06/2018

freebritney - Britney Spears  - Σελίδα 16 Empty Απ: Britney Spears

Κυρ Οκτ 01, 2023 2:18 pm
Επίσης νομίζω δεν είναι η αγάπη κάποιων για την Brit που δεν τους αφήνει να είναι αντικειμενικοι αλλά μάλλον η μεροληψια άλλων. Γιατί εγώ μπορώ να πω και αρνητικά, αλλά ότι δεν είναι στις πιο influential Pop ειναι σαν να λες ότι ο ουρανός δεν είναι μπλε.

Αρέσει στους χρήστες Leonidas και Kostas_1

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης