Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Madonna

+11
Chronis
Filippos
petros1994
Steliosg
Leonidas
filis
VasilisAst
thebest20
Kostas_1
oberlina
ChristosSav
15 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
petros1994
petros1994
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 103
Join date : 06/11/2017

Madonna - Σελίδα 10 Empty Απ: Madonna

Κυρ Ιαν 21, 2024 8:17 pm
Filippos έγραψε:Δεν ξέρω για τις υπόλοιπες, αλλά ψάξε καλύτερα πώς ξεκίνησε το feud με την Mariah. Laughing
Καλά αυτό κι αν ήταν  Laughing 
Ηταν σε γραπτή συνέντευξη και ο δημοσιογράφος κάτι τη ρώτησε αν θα μπορούσε να κάνει αυτό που κάνει η Mariah Carey, να βγάζει άλμπουμ κάθε χρόνο.
Και η Μ απάντησε οτι she'd rather kill herself. Μετά τα tabloids γράφανε οτι η Μ είπε πως θα προτιμούσε να αυτοκτονήσει απο το να είναι η Μariah Carey 4fvgdaq_th
Και μετά φυσικά η Mariah του δωσε και κατάλαβε με τις απαντήσεις της on camera.  (άλλο που δεν ήθελε laugh3) αλλά πάλι η Madonna δεν απάντησε μόνη της ξεκατινιαζόταν  Oops

Αρέσει στον χρήστη oberlina

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31944
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Madonna - Σελίδα 10 Empty Απ: Madonna

Κυρ Ιαν 21, 2024 8:32 pm
petros1994 έγραψε:
Filippos έγραψε:Δεν ξέρω για τις υπόλοιπες, αλλά ψάξε καλύτερα πώς ξεκίνησε το feud με την Mariah. Laughing
Καλά αυτό κι αν ήταν  Laughing 
Ηταν σε γραπτή συνέντευξη και ο δημοσιογράφος κάτι τη ρώτησε αν θα μπορούσε να κάνει αυτό που κάνει η Mariah Carey, να βγάζει άλμπουμ κάθε χρόνο.
Και η Μ απάντησε οτι she'd rather kill herself. Μετά τα tabloids γράφανε οτι η Μ είπε πως θα προτιμούσε να αυτοκτονήσει απο το να είναι η Μariah Carey 4fvgdaq_th
Και μετά φυσικά η Mariah του δωσε και κατάλαβε με τις απαντήσεις της on camera.  (άλλο που δεν ήθελε laugh3) αλλά πάλι η Madonna δεν απάντησε μόνη της ξεκατινιαζόταν  Oops

Εγώ πάντως πιστεύω τον  @petros1994  Madonna - Σελίδα 10 1f60e
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16680
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Madonna - Σελίδα 10 Empty Απ: Madonna

Κυρ Ιαν 21, 2024 8:40 pm
Δεν ξεκίνησε ακριβώς έτσι. Η Madonna πρώτη ανέφερε σε συνέντευξη: 

When asked about Mariah Carey's chart topping albums, Madonna said, "We have to realize that the same country that acquitted O.J. is the same country that makes a complete piece of sh** movie No.1, that buys Mariah Carey records. It's this homogeneity. But it's got nothing to do with art."
The singer did not stop there. She said, "People need something to look to, something to provoke them into questioning whether they completely hate something or completely love something. Perhaps somebody like Mariah Carey wishes she could make that happen."

Επίσης γι' αυτό που αναφέρεις:
Although Madonna admitted that she finds the singer quite talented, she doesn't really find her work impressive. The interviewer asked Madonna "Are there moments when you just say I wish I was Mariah Carey, just singing silly pop songs?” and she replied while laughing "I'd kill myself."

Η Mariah μέχρι τότε δεν είχε ασχοληθεί καθόλου με την Madge.

Αρέσει στον χρήστη Diafora_

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15503
Join date : 12/12/2020

Madonna - Σελίδα 10 Empty Απ: Madonna

Κυρ Ιαν 21, 2024 8:51 pm
Εγω δεν έχω καταλάβει αν ο κόσμος θελει τους τραγουδιστές να είναι celebrity ή όχι. Να λένε τελικά την γνώμη τους ή να απαγγέλλουν τα χαρτάκια των publicists? Τους θελουμε αληθινούς ή όχι;
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16680
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Madonna - Σελίδα 10 Empty Απ: Madonna

Κυρ Ιαν 21, 2024 8:58 pm
oberlina έγραψε:Εγω δεν έχω καταλάβει αν ο κόσμος θελει τους τραγουδιστές να είναι celebrity ή όχι. Να λένε τελικά την γνώμη τους ή να απαγγέλλουν τα χαρτάκια των publicists? Τους θελουμε αληθινούς ή όχι;  
Μπορείς να είσαι αληθινός χωρίς να υποτιμάς τη δουλειά του συναδέλφου σου. Γενικά τα όρια μεταξύ ειλικρίνειας και αγένειας είναι λεπτά.

Αρέσει στον χρήστη Diafora_

petros1994
petros1994
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 103
Join date : 06/11/2017

Madonna - Σελίδα 10 Empty Απ: Madonna

Κυρ Ιαν 21, 2024 9:03 pm
Filippos έγραψε:Δεν ξεκίνησε ακριβώς έτσι. Η Madonna πρώτη ανέφερε σε συνέντευξη: 

When asked about Mariah Carey's chart topping albums, Madonna said, "We have to realize that the same country that acquitted O.J. is the same country that makes a complete piece of sh** movie No.1, that buys Mariah Carey records. It's this homogeneity. But it's got nothing to do with art."
The singer did not stop there. She said, "People need something to look to, something to provoke them into questioning whether they completely hate something or completely love something. Perhaps somebody like Mariah Carey wishes she could make that happen."

Επίσης γι' αυτό που αναφέρεις:
Although Madonna admitted that she finds the singer quite talented, she doesn't really find her work impressive. The interviewer asked Madonna "Are there moments when you just say I wish I was Mariah Carey, just singing silly pop songs?” and she replied while laughing "I'd kill myself."

Η Mariah μέχρι τότε δεν είχε ασχοληθεί καθόλου με την Madge.
Ah ok, δεν γνώριζα αυτή την εκδοχή. Aυτό που έγραψα το εχω δει σε fanclub της Μadonna απο άτομα που ζήσαν την εποχή και το όλο feud.
Όπως και να 'χει είναι τελείως διαφορετικό να βλέπεις κάποιον να μιλαει και να ακούς το ύφος του από το να το διαβάζεις ένα κείμενο χωρίς context που πολύ πιθανό να εχει υποστεί επεξεργασία απο δημοσιογράφους για να ανάψουν τα αίματα.
Η Μadonna γενικά έχει ένα sense of humour που δεν το πιάνουν όλοι. Αλλά δεν νομίζω οτι υπάρχει κακία από πίσω, απλά αυτό είναι το χιούμορ της.

Τώρα στην ουσία αυτού που λέει, οκ κάπως arrogant ο τρόπος που το είπε , αλλά αν κάποιος έχει ακούσει τη δισκογραφία της Μadonna και τη δισκογραφία της Μariah δεν νομίζω να διαφωνεί οτι η Madonna έχει κάνει πολύ πιο artistic και groundbreaking πράγματα.
Αναγνωρίζω την φωνάρα της MC, αγαπώ και τραγούδια της, αλλά σε επίπεδο artistry δεν νομίζω οτι υπάρχει σύγκριση μεταξύ των δύο.
Μόνο το Ray of Light να πάρεις δηλαδή από Madonna, δεν νομίζω να υπάρχει δουλειά της Mariah που έστω να πλησιάζει την αρτιότητα του.
Κάθε γνώη σεβαστή βέβαια. :hi5:


Έχει επεξεργασθεί από τον/την petros1994 στις Κυρ Ιαν 21, 2024 9:04 pm, 1 φορά

Αρέσει στους χρήστες Filippos και oberlina

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15503
Join date : 12/12/2020

Madonna - Σελίδα 10 Empty Απ: Madonna

Κυρ Ιαν 21, 2024 9:04 pm
Ο Σκορτσέζε δηλαδή που είπε ότι η Μαρβελ δεν κάνει σινεμά αλλά αλλά theme parks είναι αγενής ψωνάρα που υποτιμάει την δουλειά των συναδέλφων του; Ή μήπως είπε την γνώμη του και εν τέλη είχε και κάπως δίκιο;
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16680
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Madonna - Σελίδα 10 Empty Απ: Madonna

Κυρ Ιαν 21, 2024 9:17 pm
oberlina έγραψε:Ο Σκορτσέζε δηλαδή που είπε ότι η Μαρβελ δεν κάνει σινεμά αλλά αλλά theme parks είναι αγενής ψωνάρα που υποτιμάει την δουλειά των συναδέλφων του; Ή μήπως είπε την γνώμη του και εν τέλη είχε και κάπως δίκιο;
Αυτό τώρα για να υπερασπιστείς την Madonna ; Ventalia

Μου θυμίζεις δηλώσεις των έντεχνων για τη Δέσποινα, που προσωπικά τις θεωρώ άσκοπες. Όπως είχε απαντήσει και η Mariah τότε:
"People who say negative things about others usually have something going on within themselves that you know is driving them to sort of vent in different places. So it usually stems from one’s own insecurity.”
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31944
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Madonna - Σελίδα 10 Empty Απ: Madonna

Κυρ Ιαν 21, 2024 9:19 pm
Filippos έγραψε:
oberlina έγραψε:Εγω δεν έχω καταλάβει αν ο κόσμος θελει τους τραγουδιστές να είναι celebrity ή όχι. Να λένε τελικά την γνώμη τους ή να απαγγέλλουν τα χαρτάκια των publicists? Τους θελουμε αληθινούς ή όχι;  
Μπορείς να είσαι αληθινός χωρίς να υποτιμάς τη δουλειά του συναδέλφου σου. Γενικά τα όρια μεταξύ ειλικρίνειας και αγένειας είναι λεπτά.

Εμ μαζί σου. Αλλα ξέρεις οτι αυτα τα λες για να «υπερασπιστεις» τη Mariah Carey έτσι κι οχι καποια που την «έθαβαν» και δεν μιλούσε.
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15503
Join date : 12/12/2020

Madonna - Σελίδα 10 Empty Απ: Madonna

Κυρ Ιαν 21, 2024 9:23 pm
Filippos έγραψε:
oberlina έγραψε:Ο Σκορτσέζε δηλαδή που είπε ότι η Μαρβελ δεν κάνει σινεμά αλλά αλλά theme parks είναι αγενής ψωνάρα που υποτιμάει την δουλειά των συναδέλφων του; Ή μήπως είπε την γνώμη του και εν τέλη είχε και κάπως δίκιο;
Αυτό τώρα για να υπερασπιστείς την Madonna ; Ventalia

Μου θυμίζεις δηλώσεις των έντεχνων για τη Δέσποινα, που προσωπικά τις θεωρώ άσκοπες. Όπως είχε απαντήσει και η Mariah τότε:
"People who say negative things about others usually have something going on within themselves that you know is driving them to sort of vent in different places. So it usually stems from one’s own insecurity.”
Δεν χρειάζεται να «υπερασπιστώ» την Madonna. Είναι κυριολεκτικά η Madonna 😂

Απλά είναι food for thought. Πρέπει να αναλύουμε το γιατί είπε κάποιος κάτι ή το τι είπε; 

Η Mariah απάντησε κλασσικά εντελώς passive aggressive. (Κατι το οποίο προσωπικά δεν μπορω καθόλου.)

Αρέσει στον χρήστη petros1994

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16680
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Madonna - Σελίδα 10 Empty Απ: Madonna

Κυρ Ιαν 21, 2024 9:23 pm
Kostas_1 έγραψε:
Filippos έγραψε:
oberlina έγραψε:Εγω δεν έχω καταλάβει αν ο κόσμος θελει τους τραγουδιστές να είναι celebrity ή όχι. Να λένε τελικά την γνώμη τους ή να απαγγέλλουν τα χαρτάκια των publicists? Τους θελουμε αληθινούς ή όχι;  
Μπορείς να είσαι αληθινός χωρίς να υποτιμάς τη δουλειά του συναδέλφου σου. Γενικά τα όρια μεταξύ ειλικρίνειας και αγένειας είναι λεπτά.

Εμ μαζί σου. Αλλα ξέρεις οτι αυτα τα λες για να «υπερασπιστεις» τη Mariah Carey έτσι κι οχι καποια που την «έθαβαν» και δεν μιλούσε.
Καλώς ή κακώς δεν έχουν όλοι τον ίδιο χαρακτήρα και δεν είναι το ίδιο ανεκτικοί στα αρνητικά σχόλια. Η Δέσποινα επιλέγει να τα αγνοεί και καλά κάνει, αλλά κάποιοι αισθάνονται την ανάγκη να απαντήσουν. Εφόσον δεν χάνεις το όριο δεν θεωρώ πως είναι μεμπτό και το δεύτερο.
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15503
Join date : 12/12/2020

Madonna - Σελίδα 10 Empty Απ: Madonna

Κυρ Ιαν 21, 2024 9:39 pm
Γενικά όλα αυτά είναι narratives που χτίστηκαν από τα tabloid της εποχής και αναπαράγονται από τα tabloid της εποχής δηλαδή το stan twitter. Ας μην τα παίρνουμε όλα τόσο τοις μετρητοίς. Η μία είπε την άποψη της και η άλλη θιγμένη υπερασπίστηκε τον εαυτό της. The end. 

O Prince πήγε να πατήσει τον Michael Jackson με το αμάξι του αλλά δεν βλέπω ποτέ να ασχολείται κανείς με αυτή την "κόντρα". Πιο πολύ ως fun fact αναπαράγεται ΑΝ αναπαραχθεί. Κανείς δεν παρουσιάζει ούτε τον ένα ούτε τον άλλο ως "ανασφαλείς" που έμπλεκαν σε catfights. Γιατί άραγε....


Ως φαν female pop stars θεωρώ ότι είναι σωστό να μην συνεχίζουμε αυτή την αηδία που γινόταν τότε εις βάρος τους. Μόνο κακό κάνει σε όλες... καμία δεν βγαίνει ουσιαστικά υπεράνω.

Αρέσει στους χρήστες petros1994 και filis

petros1994
petros1994
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 103
Join date : 06/11/2017

Madonna - Σελίδα 10 Empty Απ: Madonna

Κυρ Ιαν 21, 2024 10:15 pm
Επίσης να προσθεσω οτι είναι δύσκολο να βγάζουμε συμπεράσματα από μεμονωμένα περιστατικά χωρίς να γνωρίζουμε την εποχή, το κλίμα που επικρατούσε κτλ
Η Madonna είναι ίσως η γυναίκα που έχει δεχθεί τη μεγαλύτερη επίθεση, από press και συναδέρφους της κατά καιρούς και οι φορές που επιτέθηκε εκείνη μέσα στα 40 χρόνια είναι πραγματικά σταγόνα στον ωκεανό σε σχέση με το τι της έχουν σούρει.  Laughing
Σε μια μουσική βιομηχανία που κυριαρχούσαν φωνάρες (Diana Ross, Tina Turner, Cher, Whitney) ή και Janet (που φωνάρα δεν τη λες αλλά είχε μουσικό background και αδερφό τον King of Pop), η Μadonna ήταν σαν τη μύγα μες στο γάλα και ο εύκολος στόχος.
Ειδικά στην Erotica era δεν μπορεί να διανοηθεί κανείς το shitstorm που είχε φάει από τη πουριτανική Αμέρικη του 1992. Πιστεύω ακόμα και τώρα να έβγαζε ένα τέτοιο άλμπουμ και βιβλίο η νο1 pop star (πχ η Taylor Laughing ) θα ήταν risky move και θα έπεφτε κράξιμο. Φανταστείτε τότε.
H Μ πάντα έπρεπε να προσπαθεί 100 φορές περισσότερο από όλους τους υπόλοιπους to prove herself και πάλι δεν θα της δινόταν σχεδόν ποτέ credit. Για αυτό όμως έφτασε εκεί που έφτασε γιατί πάντα δούλευε σκληρά, είχε καλλιτεχνικό όραμα και το μυαλό να βλέπει μπροστά από την εποχή της. 
Oπότε και να είπε και 5 κακίες μέσα στα τόσα που έχει ακούσει, δεν έγινε και κάτι. Ventalia

Αρέσει στους χρήστες VasilisAst, filis, oberlina και ChristosSav

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16680
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Madonna - Σελίδα 10 Empty Απ: Madonna

Κυρ Ιαν 21, 2024 10:29 pm
petros1994 έγραψε:Πιστεύω ακόμα και τώρα να έβγαζε ένα τέτοιο άλμπουμ και βιβλίο η νο1 pop star (πχ η Taylor Laughing ) θα ήταν risky move και θα έπεφτε κράξιμο. Φανταστείτε τότε.
Εντάξει τώρα με κέρδισες. Ventalia

Αρέσει στους χρήστες petros1994 και ChristosSav

Diafora_
Diafora_
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1312
Join date : 26/06/2018

Madonna - Σελίδα 10 Empty Απ: Madonna

Δευ Ιαν 22, 2024 1:55 pm
Η Μαντόνα είναι rude, bitter και unapologetic, εχει φήμη για αυτό το πράγμα και δεν καταλαβαίνω πως γίνεται να την παρακολουθεί κάποιος και να μην το παίρνει πρέφα. Είναι ίδιον της προσωπικότητας ή έστω της περσόνας της. Νομίζω και λίγο εσκεμμένα, εμένα δεν με χαλάει αυτό ούτε βέβαια αναιρεί ότι διαχρονικά είναι η νο1 στην ποπ κλπ κλπ. Την παρακολουθώ από τα 90s. Δεν το λέω καθόλου με διάθεση tabloid, είναι κάτι που τη συνοδεύει. Είναι έτσι συχνά και απέναντι στο κοινό που πάει να την δει και απέναντι σε δημοσιογράφους και απέναντι σε καλλιτέχνες. Άπειρες περιπτώσεις. Είναι κι αυτό ένα κομμάτι του μύθου της, έτσι το εκλαμβάνω εγώ. Πόλεμο έχει δεχτεί, συνήθως άδικα, κάποιες φορές δικαίως, αλλά από ένα σημείο και πέρα το είχε χτίσει όλο και ήταν η Μαντόνα. Έβγαινε αλώβητη ή και κερδισμένη για πολλά χρόνια ό,τι και να συνέβαινε. Επίσης κι άλλες ποπ σταρ έχουν φάει ανελέητο κράξιμο και πόλεμο, αυτό που έζησε πχ η Britney ήταν το πιο κανιβαλιστικό πράγμα που θυμάμαι εγώ, όπως και η Janet αντίστοιχα. Δεν ήταν δικό της προνόμιο το να πρέπει να αποδεικνύει κάθε φορά την αξία της, ήταν ένα συνολικότερο ζήτημα. Αλλά η Μαντόνα ομολογουμένως το έκανε πολύ καλά και ήταν σε άλλο level, μια διακριτή κατηγορία καλλιτέχνη ξεκάθαρα. Επίσης, για να τα λέμε κι όπως είναι και να μην εξιδανικευουμε μόνο, πρωτοπόρος σε πολλά αλλά και με ευδιάκριτες επιρροές σε πολλά άλλα.
Steliosg
Steliosg
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 13426
Join date : 01/03/2018

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2012
Αγαπημένο τραγούδι: Κάνε Κάτι / Που Λες
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες

Madonna - Σελίδα 10 Empty Απ: Madonna

Δευ Ιαν 22, 2024 1:57 pm
Attack από αλεξιβρόχιο σε 3...2...1...
Diafora_
Diafora_
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1312
Join date : 26/06/2018

Madonna - Σελίδα 10 Empty Απ: Madonna

Δευ Ιαν 22, 2024 2:10 pm
Steliosg έγραψε:Attack από αλεξιβρόχιο σε 3...2...1...
Εγώ πάντως εκφράστηκα θετικά διακείμενος απέναντί της γράφοντας νομίζω τα απολύτως αυτονόητα παρακολουθώντας την τα τελευταία περίπου 30 χρόνια. Τώρα αν κάποιος πιστεύει ότι είναι η καλή Σαμαρείτισσα χωρίς έντονο dark side που δεν περιορίζεται μόνο στα καλλιτεχνικά τι να πω. Την υποτιμάει και την αδικεί. Γιατί κάπως έτσι  βαίνει η συζήτηση και ένιωσα ότι θα ήταν καλό να τα γράψω αυτά. Τώρα ok, μπορεί να μην αφορούν και κανέναν εδώ και κακώς να τα έγραψα, θα το λάβω σίγουρα υπόψιν σε αυτή την περίπτωση.
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31944
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Madonna - Σελίδα 10 Empty Απ: Madonna

Δευ Ιαν 22, 2024 2:55 pm
Καλά έκανες κι έγραψες όσα πιστεύεις. 
Γενικά είθισται να είναι , πια , στο απυρόβλητο λόγω καριέρας. 
Αλλά σίγουρα ούτε τέλεια είναι , ούτε αλάνθαστη σε όλα υπήρξε (όπως κανείς).
Diafora_
Diafora_
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1312
Join date : 26/06/2018

Madonna - Σελίδα 10 Empty Απ: Madonna

Τρι Ιαν 23, 2024 2:14 pm
oberlina έγραψε:
Filippos έγραψε:Πάντως πολλά μέτωπα η βασίλισσα. Άλλη έχει το όνομα κι άλλη την χάρη. Ventalia

Είναι η Βασίλισσα... έκανε καριέρα ασύγκριτη με όλων των άλλων χωρίς ΠΟΤΕ να "σκοντάψει" πουθενά, να δείξει παραμικρή αδυναμία, να μπλέξει με ουσιές, ποτό κτλ ή να έχει κάποιο σκάνδαλο. Με άλλα λόγια ήταν και είναι μια άτρωτη Βασίλισσα που μια ζωή την έφερναν σε σύγκριση με τους πάντες. Είναι λογικό να "ενοχλούσε" και να ήταν στο στόμα όλων. Η ίδια ποτέ δεν ξεκίνησε κανένα feud με γυναίκα.
Επειδή τώρα το διάβασα κι αυτό, η ίδια έχει πει ότι έχει κάνει ό,τι ναρκωτικό υπάρχει σε συνέντευξη για το confessions που την ρώτησαν για το chemical side της. Απλά είπε ότι λίγο καιρό πριν αποφάσισε να τα κόψει. Ειδικά εφόσον έγινε μητέρα.
Diafora_
Diafora_
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1312
Join date : 26/06/2018

Madonna - Σελίδα 10 Empty Απ: Madonna

Τρι Ιαν 23, 2024 2:22 pm
Kostas_1 έγραψε:Καλά έκανες κι έγραψες όσα πιστεύεις. 
Γενικά είθισται να είναι , πια , στο απυρόβλητο λόγω καριέρας. 
Αλλά σίγουρα ούτε τέλεια είναι , ούτε αλάνθαστη σε όλα υπήρξε (όπως κανείς).
Απλά με ενοχλεί να διαβάζω πράγματα που τα γραφουμε έτσι αυτόματα και αφιλτράριστα και που δεν ισχύουν και υπάρχει άπειρο υλικό και βίντεο για το αντίθετο. Δεν είναι τι πιστεύω εγώ,δεν είναι κάτι υποκειμενικό από ένα σημείο και πέρα.
Επιστροφή στην κορυφή
Παρόμοια θέματα
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης