Μοιραστείτε
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.ΕνότηταςΠήγαινε κάτωΕπισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Απ: Beyonce

Την / Το Σαβ Νοε 11, 2017 11:55 am
Για εμένα η Beyonce έχει καταφέρει να είναι σε μια δική της κατηγορία. Τα 2 τελευταία της album έχουν τις καλύτερες κριτικές ενώ συγκεκριμένα το lemonade είναι το πιο βραβευμένο album όλων των εποχών, ενώ είχε και τις μεγαλύτερες πωλήσεις παγκοσμίως για το 2016. Ένα αριστούργημα για μένα . Ξεκάθαρα πλέον δεν ασχολείται με ποπ τραγουδάκια αλλά πειραματίζεται και βγάζει καθαρή τέχνη. Σίγουρα δεν είναι όσο εύπεπτα ήταν το I am Sasha Fierce, όμως αυτό είναι και το ωραίο σε έναν καλλιτέχνη, να εξελίσσεται και να ανεβάζει επίπεδο την τέχνη του. Για να τελειώσω, ίσως είναι η μόνη σύγχρονη που θα μείνει στην αιωνιότητα.
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5193

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Την / Το Σαβ Νοε 11, 2017 12:07 pm
Η λεμονάδα σαν δίσκος δεν μου άρεσε πέρα από κάποια κομμάτια που ήταν συμπαθητικά.
Έχει φωνάρα είναι ταλεντάρα! Αλλά οι επιλογές της δεν...
Ευτυχώς που έχει δυνατό όνομα και πουλάει ακόμα. Laughing
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 296

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2006
Αγαπημένο τραγούδι: Όλα οδηγούν σ' εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Την / Το Σαβ Νοε 11, 2017 12:37 pm
Εγώ, πάντως, την αγάπησα με τον δίσκο Beyonce το 2013, που παίζει να είναι ο δίσκος που χω ακούσει τις περισσότερες φορές τα τελευταία χρόνια, ενώ πολλά από τα παλιά της δε μ' έχουν κερδίσει ποτέ. Μάλλον τη θέλω να πειραματίζεται. Ventalia
Δε νομίζω να αργήσει να βγάλει κάτι καινούριο πάντως. Είναι και της άποψης ότι μια γυναίκα δεν πρέπει να σταματά να εργάζεται όταν γεννήσει.
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.ΕνότηταςΕπιστροφή στην κορυφήΕπισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης