Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

+52
Filippos
manos
panos
GEORGIA
spyr3t0spap
lean
Katedv
Antoni$
pujozepe
PanosDeVa
RebeldeAndrew
ΑΝΔΡΕΑΣ
snoops
tsironick
geia_
vasilis
coulis
neereaux
vandikos17
Γεωργία
ewo
Σ.Γαβριηλίδης
VassoulaD
john@kos
MariosDv
ioanbent
kwstas_fann
maria_pa
louk
Lefteris
Liakoman
rapanaki
GioZ
dimosf1
john hell
miliggy
katerina
Fay259
e_angel
voulafan
destiny_8
vandimaster
Kostas_1
niklaus
stelios
Nikovandis_fe
bitcoin
themisDV92
TAKIS
Elena
Leonidas
Giotis
56 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
themisDV92
themisDV92
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5729
Join date : 13/09/2016
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Προσπαθώ, Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες, Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τρι Φεβ 14, 2017 12:26 am
Giotis έγραψε:
themisDV92 έγραψε:Καλό θα είναι η σελίδα του Vandicted στο facebook να ανεβάζει τα απανωτά sold out..!!!
Αν το κάνει ήδη, ΟΚ!!!
:D
Μας το έκανε και retweet Wink

thup thup thup
Αν και εγώ μίλησα για την σελίδα στο fb..
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τρι Φεβ 14, 2017 4:03 pm
themisDV92 έγραψε:
Giotis έγραψε:
themisDV92 έγραψε:Καλό θα είναι η σελίδα του Vandicted στο facebook να ανεβάζει τα απανωτά sold out..!!!
Αν το κάνει ήδη, ΟΚ!!!
:D
Μας το έκανε και retweet Wink

thup thup thup
Αν και εγώ μίλησα για την σελίδα στο fb..

το ανεβασαμε
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τρι Φεβ 14, 2017 4:08 pm
themisDV92 έγραψε:Τελικά, για να δει κάποιος την Δέσποινα στο τέλος της παράστασης, που πρέπει να πάει???
Για πείτε όσοι έχετε πάει.....
Είχατε την τύχη να δείτε όλοι όσοι πήγατε (εκτός Κυριακής, βέβαια)??
Είναι καθόλου βιαστική???
Και περιμένει αρκετός κόσμος στο τέλος για τον ίδιο λόγο??
Άντε, πείτε....
xmm

Τεταρτη Πεμπτη Παρασκευη ειναι οι πιο ευκολες μερες να την δεις
Σαββατο μετα την πρωτη παρασταση δεν βλεπει κοσμο γιατι εχουν καπακι την δευτερη αλλα βλεπει μετα την δευτερη
Βιαστικη μπορει να ειναι μονο το Σαββατο λογω 2 παραστασεων και επειδη ειναι κουρασμενη αλλα και παλι τους βλεπει και βγαζει φωτο με ολους
Περιμενει καμποσος κοσμος
avatar
ΑΝΔΡΕΑΣ
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 51
Join date : 27/10/2015
Age : 32
Location : Λονδίνο

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Στα 'δωσα όλα
Αγαπημένος δίσκος: Αυλή του παραδείσου

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τρι Φεβ 14, 2017 5:01 pm
themisDV92 έγραψε:Τελικά, για να δει κάποιος την Δέσποινα στο τέλος της παράστασης, που πρέπει να πάει???
Για πείτε όσοι έχετε πάει.....
Είχατε την τύχη να δείτε όλοι όσοι πήγατε (εκτός Κυριακής, βέβαια)??
Είναι καθόλου βιαστική???
Και περιμένει αρκετός κόσμος στο τέλος για τον ίδιο λόγο??
Άντε, πείτε....
xmm

Εγώ είχα πάει την ημέρα (Πέμπτη) που είχε πάει και η Σκορδά με όλη την ομάδα της από το πρωινό και περιμέναμε να τελειώσουν οι δηλώσεις και οι φωτογραφίες στα καμαρίνια. Ένας κύριος (γύρω στα 50 με 60) φαινόταν με το τρόπο του πως ήθελε να φύγουμε και να μην περιμένουμε για αυτόγραφα και φωτογραφίες. Ήταν γύρω στα 25 με 30 άτομα που περίμεναν τους ηθοποιούς και τη Δέσποινα. Κάποια στιγμή μια ξανθιά κυρία (η μόνη σοβαρή από τους υπαλλήλους) που πουλούσε το πρόγραμμα της παράστασης πήγε στα καμαρίνια και μετά από λίγο ένας ένας οι ηθοποιοί βγήκαν έξω. Αφού έφυγε και η Σκορδά τότε η κυρία συν εννοήθηκε με την υπεύθυνη δημοσίων σχέσεων της Δέσποινας και μας δέχτηκε στο χώρο έξω από το καμαρίνι της και γύρω στα 3 με 4 λεπτά μου αφιέρωσε χρόνο για να μου απαντήσει σε κάποιες ερωτήσεις (περί δίσκου και σχεδίων για το μέλλον).
lafas
lafas
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 683
Join date : 07/11/2015

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τρι Φεβ 14, 2017 5:08 pm
ΑΝΔΡΕΑΣ έγραψε:
themisDV92 έγραψε:Τελικά, για να δει κάποιος την Δέσποινα στο τέλος της παράστασης, που πρέπει να πάει???
Για πείτε όσοι έχετε πάει.....
Είχατε την τύχη να δείτε όλοι όσοι πήγατε (εκτός Κυριακής, βέβαια)??
Είναι καθόλου βιαστική???
Και περιμένει αρκετός κόσμος στο τέλος για τον ίδιο λόγο??
Άντε, πείτε....
xmm

Εγώ είχα πάει την ημέρα (Πέμπτη) που είχε πάει και η Σκορδά με όλη την ομάδα της από το πρωινό και περιμέναμε να τελειώσουν οι δηλώσεις και οι φωτογραφίες στα καμαρίνια. Ένας κύριος (γύρω στα 50 με 60) φαινόταν με το τρόπο του πως ήθελε να φύγουμε και να μην περιμένουμε για αυτόγραφα και φωτογραφίες. Ήταν γύρω στα 25 με 30 άτομα που περίμεναν τους ηθοποιούς και τη Δέσποινα. Κάποια στιγμή μια ξανθιά κυρία (η μόνη σοβαρή από τους υπαλλήλους) που πουλούσε το πρόγραμμα της παράστασης πήγε στα καμαρίνια και μετά από λίγο ένας ένας οι ηθοποιοί βγήκαν έξω. Αφού έφυγε και η Σκορδά τότε η κυρία συν εννοήθηκε με την υπεύθυνη δημοσίων σχέσεων της Δέσποινας και μας δέχτηκε στο χώρο έξω από το καμαρίνι της και γύρω στα 3 με 4 λεπτά μου αφιέρωσε χρόνο για να μου απαντήσει σε κάποιες ερωτήσεις (περί δίσκου και σχεδίων για το μέλλον).

ε αυτά τα σχέδια πες μας..εκτός αν δεν τα λες επειδή είναι δυσάρεστα Laughing Laughing
Nikovandis_fe
Nikovandis_fe
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5512
Join date : 30/10/2015
Age : 33
Location : Cyprus

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Den eisai edw-esena perimeno
Αγαπημένος δίσκος: profiteies

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τρι Φεβ 14, 2017 5:37 pm
Sold out και αύριο και την Κυριακή μόνο 3 εισιτήρια διαθέσιμα
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τρι Φεβ 14, 2017 6:00 pm
ΑΝΔΡΕΑΣ έγραψε:
themisDV92 έγραψε:Τελικά, για να δει κάποιος την Δέσποινα στο τέλος της παράστασης, που πρέπει να πάει???
Για πείτε όσοι έχετε πάει.....
Είχατε την τύχη να δείτε όλοι όσοι πήγατε (εκτός Κυριακής, βέβαια)??
Είναι καθόλου βιαστική???
Και περιμένει αρκετός κόσμος στο τέλος για τον ίδιο λόγο??
Άντε, πείτε....
xmm

Εγώ είχα πάει την ημέρα (Πέμπτη) που είχε πάει και η Σκορδά με όλη την ομάδα της από το πρωινό και περιμέναμε να τελειώσουν οι δηλώσεις και οι φωτογραφίες στα καμαρίνια. Ένας κύριος (γύρω στα 50 με 60) φαινόταν με το τρόπο του πως ήθελε να φύγουμε και να μην περιμένουμε για αυτόγραφα και φωτογραφίες. Ήταν γύρω στα 25 με 30 άτομα που περίμεναν τους ηθοποιούς και τη Δέσποινα. Κάποια στιγμή μια ξανθιά κυρία (η μόνη σοβαρή από τους υπαλλήλους) που πουλούσε το πρόγραμμα της παράστασης πήγε στα καμαρίνια και μετά από λίγο ένας ένας οι ηθοποιοί βγήκαν έξω. Αφού έφυγε και η Σκορδά τότε η κυρία συν εννοήθηκε με την υπεύθυνη δημοσίων σχέσεων της Δέσποινας και μας δέχτηκε στο χώρο έξω από το καμαρίνι της και γύρω στα 3 με 4 λεπτά μου αφιέρωσε χρόνο για να μου απαντήσει σε κάποιες ερωτήσεις (περί δίσκου και σχεδίων για το μέλλον).

γενικα οι εργαζομενοι στο θεατρο δεν εχουν συνηθισει να περιμενουν τοσα πολλα ατομα εναν καλλιτεχνη για αυτογραφα και φωτοραφιες και τους ειναι λιγο πρωτόγνωρο γιατι καθονται παραπανω
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τρι Φεβ 14, 2017 7:47 pm
tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 Picmon10
themisDV92
themisDV92
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5729
Join date : 13/09/2016
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Προσπαθώ, Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες, Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Φεβ 15, 2017 12:50 am
Πηγή:FTHIS.gr

Ο Αλέξανδρος Μπουρδούμης για τη συνεργασία του με τη Δέσποινα Βανδή

Ο Αλέξανδρος Μπουρδούμης πρωταγωνιστεί φέτος στο θεατρικό μιούζικαλ Mamma Mia στο θέατρο Ακροπόλ. Ο γνωστός ηθοποιός βρέθηκε καλεσμένος στο πλατό της Φαίης Σκορδά στο "Πρωινό" και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στη συνεργασία του με τη Δέσποινα Βανδή.

Οι δηλώσεις του για τη Δέσποινα Βανδή: «Η Δέσποινα κατάφερε με 3σίμιση μήνες σκληρής πρόβας να μας εκπλήξει όλους. Έκανε ένα ταξίδι από την αρχή των προβών μέχρι και τη πρεμιέρα, αλλά ακόμη και τώρα... το πώς δουλεύει, το πώς θέλει να μάθει το κάτι περισσότερο...το πώς ακούει.. είναι μαθήτρια.»

Η γνώμη του για τις κριτικές στο πρόσωπο της Δέσποινας Βανδή:«Είναι λίγο ανόητο αυτό. Σε πολλές χώρες που έχει παιχτεί αυτό το μιούζικαλ έχουν παίξει πολλές τραγουδίστριες τον ρόλο της Ντόνας».


http://www.fthis.gr/videos/alejandros-mpoyrdoymhs-gia-th-synergasia-toy-me-th-despoina-bandh-einai-ma8htria
katerina
katerina
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 541
Join date : 28/10/2015
Age : 25

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Φεβ 15, 2017 4:28 pm
tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 McEFQSz
tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 MTBwMST
tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 WbTntw0
tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 F79BBit
tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 KHNQwVX
tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 UWC7sgl
tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 YcqDzDS
tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 RaSq5jk
tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 PWx00mK
tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 GwYgVRx
tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 D8ZpIag
tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 ZYqLs23
tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 CYfTxlH
tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 ZgFIYAn
tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 Eq7cU30
tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 N5cRcA6
tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 UkC7l1l
tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 J5G48h0
tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 BeKbwhF
tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 JWXktEa
tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 M9lZ1kA
tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 74ZqEE6
tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 CTHwlKy
tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 Cts5MQl
tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 Y4KIPFm
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Φεβ 15, 2017 11:00 pm
Παιδια θα ηθελα να σας παρακαλεσω οποιος πηγαινει να δει την Δεσποινα στο mamma mia να μην λεει οτι ειναι απο το Vandicted για να μπει στο καμαρινι.Ειλικρινα δεν το λεω για να το παιξω καποιος,απλα ουτε εμεις οι ιδιοι δεν το λεμε,ουτε εχουμε μπει καμαρινι.Περιμενουμε οπως ολοι εξω.Και επειδη οι σχεσεις μας με την ομαδα της Δεσποινας ειναι ακομα πολυ φρεσκες δεν θελουμε να δημιουργηθουν προβληματα.
themisDV92
themisDV92
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5729
Join date : 13/09/2016
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Προσπαθώ, Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες, Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ Φεβ 15, 2017 11:28 pm
dimosf1 έγραψε:Παιδια θα ηθελα να σας παρακαλεσω οποιος πηγαινει να δει την Δεσποινα στο mamma mia να μην λεει οτι ειναι απο το Vandicted για να μπει στο καμαρινι.Ειλικρινα δεν το λεω για να το παιξω καποιος,απλα ουτε εμεις οι ιδιοι δεν το λεμε,ουτε εχουμε μπει καμαρινι.Περιμενουμε οπως ολοι εξω.Και επειδη οι σχεσεις μας με την ομαδα της Δεσποινας ειναι ακομα πολυ φρεσκες δεν θελουμε να δημιουργηθουν προβληματα.

Συμφωνώ απόλυτα..!!!!!! thup
Ήσουν εκεί σήμερα??
themisDV92
themisDV92
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5729
Join date : 13/09/2016
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Προσπαθώ, Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες, Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Φεβ 16, 2017 12:02 am
Παιδιά δεν έχω λόγια για αυτό που παρακολούθησα σήμερα...
Και αυτό δεν έχει να κάνει με το γεγονός ότι είμαι fan αλλά ήταν όλα τόσο τέλεια...!! Σε όλες τις κριτικές εστιάζουν στους κύριους χαρακτήρες ήταν όμως όλοι τους ένας και ένας!!Θα ήθελα να είχα 20 ζευγάρια μάτια να παρακολουθώ όλο τον θίασο πέραν των πρωταγωνιστών..H Μαρσέλλου π.χ. και το παλλικάρι που παίζει στην "συμπεθέρα" του ant1 απέσπασαν εξίσου δυνατό χεροκρότημα από το κοινό!!!
Όσο για την Δεσποινάρα μας, τι να πω.....Με το που βγήκε στη σκηνή συγκινήθηκα!!! Και ναι, μπορεί στην πρόζα να είναι φοβερή αλλά εγώ γούσταρα τρελά όταν τραγουδούσε!!!!Μια φωνή πιο δυνατή από ποτέ, που πίστευα ότι κάποια στιγμή θα σπάσουν τα ηχεία.Δυνατή και καθαρή!!!!


Υ.Γ.1: Οι ταξιθέτριες πολύ καλές και ευγενικές κοπέλες.Η ξανθιά κυρία όμως που μοιράζει τα προγράμματα είναι ΤΟΠ στην αγένεια!!!Άνετα την χαστούκιζα μέχρι την επόμενη Τετάρτη

Υ.Γ.2:Πόσο γκαντέμης παίζει να είμαι...??????????Πήγα Τετάρτη και δεν κατάφερα να δω την Δέσποινα girl_cry girl_cry girl_cry
Γιατί τώρα????

Σύμφωνα με τους υπεύθυνους του θεάτρου καθώς και έναν ηθοποιό που ρώτησα, δεν μπορούσαν να βγουν για φωτο γιατί είχαν γύρισμα για το Rising..
Όπως καταλάβατε, λοιπόν, την Κυριακή θα έχουμε απόσπασμα από το mama mia!!
Και ήθελα τόσο πολύ να της πω πόσο μου αρέσει ο δίσκος της...
Παιδιά σας εύχομαι αν δεν έχετε πάει μέχρι τώρα, να το κάνετε κάποια στιγμή και να καταφέρετε να την δείτε στο τέλος!!!Μην ξεχνάτε, μόνο να της εκφράζετε το πόσο μας αρέσει ο δίσκος της.Να βλέπει ότι τα κομμάτια έχουν αγαπηθεί και δεν μας πέρασαν απαρατήρητα λόγω mama mia!
snoops
snoops
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 605
Join date : 03/09/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2001
Αγαπημένο τραγούδι: Χάνω εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Φεβ 16, 2017 12:15 am
Και εγω που πηγα και περίμενα, άδικος κοπος... εκεινη τη μερα ειχε παει η Γερμανου με τον Λατσιο και μαλλον επιασαν το μπιρι μπιρι στο καμαρινι
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Φεβ 16, 2017 12:24 am
themisDV92 έγραψε:
Σύμφωνα με τους υπεύθυνους του θεάτρου καθώς και έναν ηθοποιό που ρώτησα, δεν μπορούσαν να βγουν για φωτο γιατί είχαν γύρισμα για το Rising..
Όπως καταλάβατε, λοιπόν, την Κυριακή θα έχουμε απόσπασμα από το mama mia!!
Δεν το αποφύγαμε τελικά. ouf
Η παράσταση σκίζει δεν βρίσκω τον λόγο να γίνει παρουσίαση σε ένα talent show.
Δεν μου αρέσει καθόλου η ιδέα.Βασικά νιώθω ότι υποτιμάει την παράσταση όλο αυτό.
Καλύτερα πάντως να είναι μαγνητοσκοπημένο.
Επιπλέον μια χαμένη ευκαιρία να προμοτάρει τον δίσκο της.Όλα λάθος λοιπόν για μένα.
themisDV92
themisDV92
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5729
Join date : 13/09/2016
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Προσπαθώ, Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες, Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Φεβ 16, 2017 12:32 am
stelios έγραψε:
themisDV92 έγραψε:
Σύμφωνα με τους υπεύθυνους του θεάτρου καθώς και έναν ηθοποιό που ρώτησα, δεν μπορούσαν να βγουν για φωτο γιατί είχαν γύρισμα για το Rising..
Όπως καταλάβατε, λοιπόν, την Κυριακή θα έχουμε απόσπασμα από το mama mia!!
Δεν το αποφύγαμε τελικά.Η παράσταση σκίζει δεν βρίσκω τον λόγο να γίνει παρουσίαση σε ένα talent show.
Δεν μου αρέσει καθόλου η ιδέα.Βασικά νιώθω ότι υποτιμάει την παράσταση όλο αυτό.
Καλύτερα πάντως να είναι μαγνητοσκοπημένο.
Επιπλέον μια χαμένη ευκαιρία να προμοτάρει τον δίσκο της.Όλα λάθος λοιπόν για μένα.

Η αλήθεια είναι ότι κάποιοι μου το είπαν γύρισμα και κάποιοι άλλοι πρόβα.
Βέβαια θα ήταν κουλό να κάτσουν να κάνουν πρόβα κάτι το οποίο ήδη ξέρουν....Άρα σίγουρα θα είναι μαγνητοσκοπημένο απόσπασμα!!
Εγώ αυτό που θα ήθελα να της πω στο τέλος είναι πως δεδομένων των φετινών συνθηκών, περιμένουμε ένα medley του καινούργιου δίσκου στο rising!!!Μπας και της έμπαινε η ιδέα γιατί από μόνη της δε....
Αν και για να μπει στη διαδικασία ο Γουμενίδης να μιλήσει για ενδεχόμενο live (είδηση δλδ που αφορά αποκλειστικά τους fans και όχι ίντριγκα που θα αφορά τους πολλούς), μάλλον κάτι σκοπεύει να κάνει η Δέσποινα!
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Φεβ 16, 2017 12:36 am
themisDV92 έγραψε:
stelios έγραψε:
themisDV92 έγραψε:
Σύμφωνα με τους υπεύθυνους του θεάτρου καθώς και έναν ηθοποιό που ρώτησα, δεν μπορούσαν να βγουν για φωτο γιατί είχαν γύρισμα για το Rising..
Όπως καταλάβατε, λοιπόν, την Κυριακή θα έχουμε απόσπασμα από το mama mia!!
Δεν το αποφύγαμε τελικά.Η παράσταση σκίζει δεν βρίσκω τον λόγο να γίνει παρουσίαση σε ένα talent show.
Δεν μου αρέσει καθόλου η ιδέα.Βασικά νιώθω ότι υποτιμάει την παράσταση όλο αυτό.
Καλύτερα πάντως να είναι μαγνητοσκοπημένο.
Επιπλέον μια χαμένη ευκαιρία να προμοτάρει τον δίσκο της.Όλα λάθος λοιπόν για μένα.

Η αλήθεια είναι ότι κάποιοι μου το είπαν γύρισμα και κάποιοι άλλοι πρόβα.
Βέβαια θα ήταν κουλό να κάτσουν να κάνουν πρόβα κάτι το οποίο ήδη ξέρουν....Άρα σίγουρα θα είναι μαγνητοσκοπημένο απόσπασμα!!
Εγώ αυτό που θα ήθελα να της πω στο τέλος είναι πως δεδομένων των φετινών συνθηκών, περιμένουμε ένα medley του καινούργιου δίσκου στο rising!!!Μπας και της έμπαινε η ιδέα γιατί από μόνη της δε....
Αν και για να μπει στη διαδικασία ο Γουμενίδης να μιλήσει για ενδεχόμενο live (είδηση δλδ που αφορά αποκλειστικά τους fans και όχι ίντριγκα που θα αφορά τους πολλούς), μάλλον κάτι σκοπεύει να κάνει η Δέσποινα!
Το ενδιαφέρον για τον δίσκο της έχει χαθεί.Μόνο εμείς οι σκληροπυρηνικοί γκρινιάζουμε ακόμη.
Προσωπικά έχω ξενερώσει και περιμένω νέο τραγούδι από Σεπτέμβριο.
Καταλαβαίνετε πως όλο αυτό με το mamma mia στο rising θα είναι η χαρά του hater για τα social media. Razz
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Φεβ 16, 2017 12:54 am
themisDV92 έγραψε:
Η αλήθεια είναι ότι κάποιοι μου το είπαν γύρισμα και κάποιοι άλλοι πρόβα.
Βέβαια θα ήταν κουλό να κάτσουν να κάνουν πρόβα κάτι το οποίο ήδη ξέρουν....Άρα σίγουρα θα είναι μαγνητοσκοπημένο απόσπασμα!!
Δεν θα ήταν κουλό γιατί θα το παρουσιάσουν σε έναν άλλο χώρο.
Πρέπει να γίνει πρόβα για να δούμε πως θα κινηθούν ανάλογα με τις διαστάσεις του πλατό,να τσεκάρουν τον ήχο και άλλα πολλά.Πρέπει να βγει αυτό που βλέπουμε στο θέατρο γιατί αλλιώς θα εκτεθούν.(βλέπε πρωινό) Razz
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Φεβ 16, 2017 1:07 am
Ημουν και γω εκεη αποψε!!Τα λογια ειναι περιττα,τα ειπα και στην πρεμιερα οτι ειναι αψογη!!
Δυστυχως ακομα δεν καταλαβα τί επαιζε τελικα σχετικα με το rising..Η ευγενεστατη κυρια στην εισοδο ειπε οτι δεν θα δεχτει μετα η Δεσποινα γιατι εχουν ΓΥΡΙΣΜΑ για το rising,ενας κυριος μετα το τελος ελεγε να φυγουμε να ξεκινησει η προβα..καμερες δεν ειδα,παντως εχω τηνεντυπωση οτι ειναι για την ΑΛΛΗ Κυριακη οχι για μεθαυριο...Τωρα αν ηταν βιντεο που θα προβληθει να διαφημισουν την παρασταση ή θα πανε οι ιδιοι δεν καταλαβα ειλικρινα:.Παντως η κυρια μιλαγε για γυρισμα
themisDV92
themisDV92
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5729
Join date : 13/09/2016
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Προσπαθώ, Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες, Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

tv - Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 41 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Φεβ 16, 2017 2:20 am
Fay259 έγραψε:Ημουν και γω εκεη αποψε!!Τα λογια ειναι περιττα,τα ειπα και στην πρεμιερα οτι ειναι αψογη!!
Δυστυχως ακομα δεν καταλαβα τί επαιζε τελικα σχετικα με το rising..Η ευγενεστατη κυρια στην εισοδο ειπε οτι δεν θα δεχτει μετα η Δεσποινα γιατι εχουν ΓΥΡΙΣΜΑ για το rising,ενας κυριος μετα το τελος ελεγε να φυγουμε να ξεκινησει η προβα..καμερες δεν ειδα,παντως εχω τηνεντυπωση οτι ειναι για την ΑΛΛΗ Κυριακη οχι για μεθαυριο...Τωρα αν ηταν βιντεο που θα προβληθει να διαφημισουν την παρασταση ή θα πανε οι ιδιοι δεν καταλαβα ειλικρινα:.Παντως η κυρια μιλαγε για γυρισμα

Έλα ρε Φαίη, να μην το ξέρουμε να γνωριστούμε!! xmm
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης