Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

+35
kinop
Savvas
iStavros
maria_pa
coulis
TAKIS
Filippos
Kostas_1
Msm
MariosDv
Kostas Vandakias
Elena
ΑΝΔΡΕΑΣ
manos
thanos - fan
Fay259
konstantina dv
spyr3t0spap
niklaus
Katedv
ewo
Leonidas
destiny_8
katerina
Antoni$
dimosf1
e_angel
Lefteris
Liakoman
bitcoin
stelios
themisDV92
Giotis
Nikovandis_fe
neereaux
39 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 14 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 12:26 am
abourdoumis
Νυχτοπερπατήματα με τη @desp1navandi !!!
#celebrating #mammamiagreece #almost80000 #spectators #happy #blessed #actorslife #zambri
https://www.instagram.com/p/BTFM75ylNH4/
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31171
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 14 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 12:33 am
σκισανε.
η επιτυχια της χρονιας με μεγαλη διαφορα απ τη 2η! dvstar
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 14 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 1:31 am
Το gossip ειναι αλλο βεβαια..Ηταν τυπου πριβε το παρτυ με καλεσμενο το θιασο,τα παιδια που τους βαφουν καθως και τα τρια καναλια..σε ενα ινστα στορυ πηρε το ματι μου τον δημοσιογραφο της Πολιτη τον κ.Νατσιο..Που δεν ειχε κ λογο να παει γιατι πρεμιερες καλυπτει συνηθως..Ειμαι περιεργη τί θα ανεβασει αυριο στο κοσμοπολιτι
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 14 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 8:21 am
Καλε ξυπνηστε!!!δηλωσεις Δεσποινας οτι συνεχιζει και του χρονου στο μαμα μια!!
bitcoin
bitcoin
Ultra Vandicted
Ultra Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 4059
Join date : 05/02/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Θελω να σε δω/Ελα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 14 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 10:16 am
Ποιο Μαμα Μια άλλη είναι η είδηση...
Έχει πρόταση για εκπομπή στην τηλεοραση 291 ΔΙΚΉ της πρόταση
Βάζω στοίχημα μαγειρική ή ταξιδιωτική
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 14 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 11:14 am
bitcoin έγραψε:Ποιο Μαμα Μια άλλη είναι η είδηση...
Έχει πρόταση για εκπομπή στην τηλεοραση 291 ΔΙΚΉ της πρόταση
Βάζω στοίχημα μαγειρική ή ταξιδιωτική
Ήταν τόσο ωραία η συνέντευξη και οι ερωτήσεις μέχρι εκείνο το σημείο.
Βασικά είπε πως εκείνη έχει σκεφτεί κάτι και θα προτείνει.
Κατάλαβα.Mamma mia-νέα εκπομπή δική της,αντίο δισκογραφία για του χρόνου. 0216
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 14 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 11:28 am
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 14 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 11:36 am

4.36 525807
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 55825
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 14 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 11:48 am
Θα διαφωνήσω αλλά και θα συμφωνήσω με τον Παπανώτα.
Να είσαι κριτής σε talent show μπορείς να είσαι μέχρι σε ένα σημείο γιατί τραγουδιστές θέλει εκεί. Αλλά εκπομπή στη τηλεόραση δεν βρίσκω λόγο να το κάνει εκτός αν είναι μια μουσική εκπομπή τότε μπορεί και να το δεχτώ. Όπως είπε και αυτός είναι τραγουδίστρια.
Ο κόσμος και τα sites πρέπει να ενδιαφέρονται για αυτή από το τραγούδι και όχι για τα ρούχα που φοράει και τις συνταγές που ανεβάζει.
Προσωπικά για 2-3 χρόνια θέλω αποχή από την τηλεόραση και αν θέλει να κάνει κάτι που έχει σχέση με τη μουσική ας το κάνει μετά από λίγα χρόνια αλλιώς θα καταλήξει σαν τον Ρουβά που βαρεθήκαμε να τον βλέπουμε στην τηλεόραση.

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 14 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 12:42 pm
Καθε φορα που την ακουω να λεει για οτιδηποτε αλλο εκτος απο τραγουδι/πιστα σκεφτομαι τις συζητησεις και τις "γκρινιες" που θα ακολουθησουν εδω..Εγω θα πω μπραβο της που δοκιμαζει νεα πραγματα,κακα τα ψεμματα και απο φιλο που εχω σε μεγαλη πιστα (φωτιστης) μου λεει οτι πανε απτο κακο στο χειροτερο και μονο τα μεγαλα ονοματα καταφερνουν να εχουν εναν αξιοσεβαστο αριθμο κρατησεων..Συμφωνω που δεν θελει να ξαναρισκαρει μετα απο τοσο συντομο κατεβασμα σχηματος και αφου της πετυχε το ενα γιατι να μην συνεχισει;για την εκπομπη δεν ξερω εχω ενδοιασμους γιατι ειναι κατι ΕΝΤΕΛΩΣ εξω απτα νερα της εκτος αν εχει συγκεκριμενη δικη της προταση που τοτε θα μπορεσει και να την στηριξει..
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 14 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 1:02 pm
http://cosmopoliti.com/από-το-ακροπόλ-στην-κηφισιά-για-το-πάρτ/
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 14 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 1:10 pm
Fay259 έγραψε:Καθε φορα που την ακουω να λεει για οτιδηποτε αλλο εκτος απο τραγουδι/πιστα σκεφτομαι τις συζητησεις και τις "γκρινιες" που θα ακολουθησουν εδω..Εγω θα πω μπραβο της που δοκιμαζει νεα πραγματα,κακα τα ψεμματα και απο φιλο που εχω σε μεγαλη πιστα (φωτιστης) μου λεει οτι πανε απτο κακο στο χειροτερο και μονο τα μεγαλα ονοματα καταφερνουν να εχουν εναν αξιοσεβαστο αριθμο κρατησεων..Συμφωνω που δεν θελει να ξαναρισκαρει μετα απο τοσο συντομο κατεβασμα σχηματος και αφου της πετυχε το ενα γιατι να μην συνεχισει;για την εκπομπη δεν ξερω εχω ενδοιασμους γιατι ειναι κατι ΕΝΤΕΛΩΣ εξω απτα νερα της εκτος αν εχει συγκεκριμενη δικη της προταση που τοτε θα μπορεσει και να την στηριξει..
Όλοι χαιρόμαστε για την 2η χρονιά του Mamma mia.
Είπαμε έτσι επικυρώνεται η επιτυχία της παράστασης και δεν θα
μπορεί ακόμα και ο χειρότερος hater να πει κάτι.
Τα ρούχα οκ ομολογώ πως φέτος δεν τα προωθεί στο βαθμό που το έκανε στο παρελθόν.
Σε αυτό το βαθμό δεν με ενοχλεί.
Το κομμάτι τηλεόραση της ταίριαξε αλλά οδηγούμαστε πάλι στην υπερβολή.
Κανείς δεν θέλει να την δει να γίνεται 2ος Ρουβάς.
Σε αυτή την φάση της καριέρας της πρέπει να κοιτάξει το κομμάτι των live της και πως θα επιστρέψει εκεί δυναμικά και όχι να σκέφτεται concept για την tv.
Eπίσης είδαμε φέτος πως δεν μπόρεσε με την παράσταση και την tv να ασχοληθεί με τον δίσκο που έβγαλε.
Σκέψου αν του χρόνου έχει και το βάρος μιας δικής της εκπομπής.
Ξεφεύγουμε πολύ και αν γίνει φυσικά και να περιμένεις γκρίνιες στην καλύτερη περίπτωση. 1684181
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 14 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 1:17 pm
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31171
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 14 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 1:28 pm
αχ όχι Δέσποινα εκπομπή..
όχι..
ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΑ σε θελουμε.. κατάλαβε το
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16129
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 14 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 1:56 pm
Εμένα μου αρέσει να την βλέπω στην τηλεόραση. Όπως έχουμε ξαναπεί, της ταιριάζει απόλυτα και μου φαίνεται πως επικοινωνεί περισσότερο με τον κόσμο.
Όμως οι ενδοιασμοί μου, όπως είπατε και σεις, είναι ότι δεν θα έχει πολύ ελεύθερο χρόνο και ίσως επαναλάβει την ίδια στάση που είχε και φέτος απέναντι στην δισκογραφία της και αυτό θα την πάει λίγο πίσω.
Επίσης, ίσως κουράσει κιόλας τον κόσμο αν εμφανίζεται διαρκώς στην τηλεόραση, όπως συμβαίνει με τον Ρουβά, αν και διαφέρουν κατά πολύ ως προς την εικόνα και το λέγειν τους. Θα προτιμούσα ένα κενό, όπως αυτό μεταξύ Voice και Rising star.
Χαίρομαι για την τόσο μεγάλη επιτυχία του μιούζικαλ και δεν θα με πείραζε να πάει και του χρόνου, αρκεί να αφιερώσει χρόνο στο τραγούδι και να μην ασχοληθεί αποκλειστικά με την τηλεόραση.

Τέλος πάντων, ο χρόνος θα δείξει τι ετοιμάζει και πώς θα κινηθεί. Η περιοδεία με την Έλενα είναι ένα πολύ καλό βήμα προς το παρόν.  

ΥΓ: Είναι και επίσημα το πιο μεγάλο μου μήνυμα 288 0026
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31171
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 14 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 2:03 pm
τι ομορφα μιλαει η Καινουργιου παντα για τη Δεσποινα  give_rose
δεν αμφισβητει κανεις οτι της παει η τηλεοραση, εχει σωστοτατο λεγειν και ξερει να σταθει σε αυτην, ΑΛΛΑ ο κοσμος θα αρχισει να την ταυτιζει με αλλα πραγματα..
και η υπερβολικη ενασχοληση της με αλλα πραγματα περαν του οτι θα την παει πισω δισκογραφικα και δε το θελουμε αυτο γιατι με 23 χρονια καριερας και τοσες πωλησεις εχουμε λιγους δισκους αλλα και γιατι δε θα την ωφελησει καθολου οσον αφορα τις live εμφανισεις της.
πρεπει να σκεφτει μακροπροθεσμα αυτη τη φορα
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6416
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 14 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 2:14 pm
Ήμουν από αυτούς που μετά το 1o voice είχα πει οτι δε θα ήθελα να τη δω να συνεχίσει στην tv αλλά κυρίως γιατί είχε ρίξει όλο το βάρος της εκεί τότε.Με τα σημερινά νέα έχω να πω ότι ούτε κρύο ούτε ζέστη για την τηλεοπτική της προταση.Να βγει στον αέρα και βλέπουμε.Σε μια χρονιά που προβλέπεται μόνο Mamma Mia και όχι νύχτα και θέλω να ελπίζω ούτε υπόνοια νέου τραγουδιού-νεας era,δε με χαλάει η εκπόμπή.Αν έχει βέβαια να κάνει με μανούλες-μαγειρικές και τέτοια ούτε που θα κάτσω να τη δω Laughing αλλά έχω μεγάλη περιέργεια να δω την πρότασή της.

Επίσης πιστεύω ότι όσα πράγματα και να κάνει Δέσποινα,όπου και να δοκιμαστεί,μετά από τόσα χρόνια δεν υπάρχει περίπτωση να μπερδέψει κανένα κοινό. Δεν είναι σαν το Λιανό πχ που ούτε δισκογραφία έχει,ούτε μεγάλη πορεία στο χώρο και κάνει από την αρχή παράλληλα τραγούδι-tv.Η Δέσποινα όσες collection κι αν βγάλει,όσες συνταγές κι αν ανεβάσει,όσα tv shows κι αν κάνει,ποτέ δε θα μπερδέψει κανένα κοινό.
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 14 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 2:19 pm
Liakoman έγραψε:και θέλω να ελπίζω ούτε υπόνοια νέου τραγουδιού-νεας era
Θέλεις να μείνουμε χωρίς νέο τραγούδι μέχρι την άνοιξη του 2018; 1684181
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31171
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 14 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 2:22 pm
ουτως ή αλλως πιστευω ως τα Χριστουγεννα θα εχουμε νεο κομματι
Lefteris
Lefteris
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6042
Join date : 30/10/2015
Age : 35
Location : Aθηνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Μάσκα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 14 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ Απρ 20, 2017 2:24 pm
Βασικα απο αυτα που εχει πει η Δεσποινα τελευταια. Ειναι σε μια φαση ''δεν ξερω τι θελω και ουτε με νοιαζει προς το παρον''.
Το σιγουρο ειναι η περιοδεια το καλοκαιρι και το μιουζικαλ το χειμωνα. Περα απο αυτα σκεφτεται να κανει κατι τη νυχτα αν ειναι κατι που της αρεσει , σκεφτεται εκπομπη που παλι θα κανει αν της αρεσει το concept.

______________________
Ya Habibi
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης