Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

+35
kinop
Savvas
iStavros
maria_pa
coulis
TAKIS
Filippos
Kostas_1
Msm
MariosDv
Kostas Vandakias
Elena
ΑΝΔΡΕΑΣ
manos
thanos - fan
Fay259
konstantina dv
spyr3t0spap
niklaus
Katedv
ewo
Leonidas
destiny_8
katerina
Antoni$
dimosf1
e_angel
Lefteris
Liakoman
bitcoin
stelios
themisDV92
Giotis
Nikovandis_fe
neereaux
39 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
avatar
Elena
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1844
Join date : 28/10/2015
Age : 23
Location : Crete

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2012
Αγαπημένο τραγούδι: Το μαξιλάρι
Αγαπημένος δίσκος: Δε με σταμάτησες

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 5 Empty Re: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ 15 Μαρ 2017 - 20:16
katerina έγραψε:Τώρα που είμαι πιο χαλαρή θα σας πω εντυπώσεις από την Παρασκευή πάλι που πήγα. Για τη Δέσποινα φωνητικά και υποκριτικά τα έχουμε πει ότι είναι εξαιρετική, όπως και για την παράσταση που είναι εξαιρετική το ίδιο. Όταν βγήκε στην αρχή, έγινε χαλασμός από χειροκροτήματα σε σημείο που η μια από τις δύο φίλες μου που ήμασταν μαζί, γύρισε το κεφάλι να δει τι γίνεται από πίσω. Ventalia Προσπερνώντας τη συμπεριφορά των ιθύνοντων του θεάτρου που ήταν ασχολίαστη Ventalia  (όποιος δεν είχε πρόγραμμα, δεν έμπαινε καμαρίνι) να φανταστείτε μια κοπελίτσα λέει θέλω επειγόντως να δω τη Δέσποινα μπορώ να αγοράσω τώρα το πρόγραμμα και η υπεύθυνη άνοιξε το γραφείο που ήταν μέσα και έβγαλε ένα να της δώσει. Κανονική εκμετάλλευση. Ventalia Κατά τα αλλά ήταν μια τέλεια βραδιά. Πήγα καμαρίνι κιόλας και τα είπαμε με τη Δέσποινα, για καλή μας τύχη μείναμε στο τέλος και έτσι την είχαμε όλη δική μας. Τόσο καλή ήταν μαζί μας, χαλαρή και ευδιάθετη. Της λέγανε για το Rising Star ότι θα κερδίσει με τη Cynthia και εκείνη με μια απογοήτευση στο βλέμμα, μπα παιδιά ο κόσμος ψηφίζει το ελληνικό τραγούδι, η Cynthia δε μιλάει ελληνικά, αυτο το ταλέντο είναι για εξωτερικό. Στο σημείο αυτό παίρνω το λόγο και της λέω ναι, αλλά η Cynthia είναι καλύτερη από τον Ξανθόπουλο, κάτι το διαφορετικό και μου απαντάει και ο Ξανθόπουλος είναι πολύ καλός (η γλυκούλα, για κανέναν να μην πει κακό λόγο007 ) και ολοκλήρωσα μετά την πρότασή μου, λέγοντας καλά όπως και να έχει εμείς θα σε στηρίζουμε μέχρι τέλους και γέλασε. Όπως προείπα είχαμε μείνει τελευταίες προηγήθηκε ένα μικρό κοριτσάκι με τους γονείς του όλα τα λεφτά. Η Δέσποινα του λέει θα μου δώσεις την μπούκλα σου; Και εκείνο να απαντά είστε πολύ καλή στο κουκλοθέατρο με όλους να βάζουν τα γέλια.Ventalia Ventalia laugh3 007  Μετά της ζήτησε φιλάκι στο μάγουλο η Δέσποινα. hug2  Φεύγοντας είπε στο παιδί της η μάνα χάρη σε σένα είδα από κοντά το είδωλο που είχα μικρή. Μια άλλη κοπέλα είχε έρθει να τη δει για τρίτη φορά από Γιάννενα παρακαλώ. Της είπε για τους Δυο ξένους ότι το παίζουν πάλι και κάτι για το 1994 που ξεκίνησε με τη Δέσποινα να της απαντά ήρθες εδώ να μου πεις ότι μεγάλωσα; Ventalia Φτάνει η σειρά μου της τα έχωσα λίγο που έχει να έρθει από το 2010 Χαλκίδα, μου λέει δίπλα είσαι και την έβαλα να μου υποσχεθεί ότι αν κάνουν περιοδεία με το Mamma mia θα την έχει κατά νου. Μετά της είπα κάτι δικά μου για τη δημοσιογραφία που σπουδάζω και έπειτα για τον καινούριο δίσκο ότι έχω κολλήσει από την πρώτη μέρα με το Από αύριο και μου κάνει και σε σένα αρέσει το Από αύριο; Φαίνεται της το έχουν πει πολλοί. Ε μετά βγήκαμε φώτο, έτσι θα την άφηνα; kounia Φεύγοντας την καληνυχτίσαμε και εκείνη το ίδιο φώναξε τη Μελίνα που ήταν στο άλλο δωμάτιο πέταξε και ένα ρεφρέν acapella Έκλαψα τόσα βράδια έμαθα δίχως χάδια και έφυγε για την ακρίβεια φύγαμε από το θέατρο σχεδόν ταυτόχρονα. Βγαίνοντας μας είχαν κλείσει και μέσα στο θέατρο τέτοιος καημός να φύγουν. Hysterical Σε αυτό τους καταλαβαίνω όμως. Στο διάλειμμα καθόταν αραχτός ο Τάγαρης, άρχοντας με την πουράκλα του, στο γραφείο του, απολαμβάνοντας τις χρυσές δουλειές που κάνει με το Mamma mia. Wink
Ευχαριστούμε @katerina. give_rose
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56359
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ 15 Μαρ 2017 - 20:19
katerina έγραψε:Τώρα που είμαι πιο χαλαρή θα σας πω εντυπώσεις από την Παρασκευή πάλι που πήγα. Για τη Δέσποινα φωνητικά και υποκριτικά τα έχουμε πει ότι είναι εξαιρετική, όπως και για την παράσταση που είναι εξαιρετική το ίδιο. Όταν βγήκε στην αρχή, έγινε χαλασμός από χειροκροτήματα σε σημείο που η μια από τις δύο φίλες μου που ήμασταν μαζί, γύρισε το κεφάλι να δει τι γίνεται από πίσω. Ventalia Προσπερνώντας τη συμπεριφορά των ιθύνοντων του θεάτρου που ήταν ασχολίαστη Ventalia  (όποιος δεν είχε πρόγραμμα, δεν έμπαινε καμαρίνι) να φανταστείτε μια κοπελίτσα λέει θέλω επειγόντως να δω τη Δέσποινα μπορώ να αγοράσω τώρα το πρόγραμμα και η υπεύθυνη άνοιξε το γραφείο που ήταν μέσα και έβγαλε ένα να της δώσει. Κανονική εκμετάλλευση. Ventalia Κατά τα αλλά ήταν μια τέλεια βραδιά. Πήγα καμαρίνι κιόλας και τα είπαμε με τη Δέσποινα, για καλή μας τύχη μείναμε στο τέλος και έτσι την είχαμε όλη δική μας. Τόσο καλή ήταν μαζί μας, χαλαρή και ευδιάθετη. Της λέγανε για το Rising Star ότι θα κερδίσει με τη Cynthia και εκείνη με μια απογοήτευση στο βλέμμα, μπα παιδιά ο κόσμος ψηφίζει το ελληνικό τραγούδι, η Cynthia δε μιλάει ελληνικά, αυτο το ταλέντο είναι για εξωτερικό. Στο σημείο αυτό παίρνω το λόγο και της λέω ναι, αλλά η Cynthia είναι καλύτερη από τον Ξανθόπουλο, κάτι το διαφορετικό και μου απαντάει και ο Ξανθόπουλος είναι πολύ καλός (η γλυκούλα, για κανέναν να μην πει κακό λόγο007 ) και ολοκλήρωσα μετά την πρότασή μου, λέγοντας καλά όπως και να έχει εμείς θα σε στηρίζουμε μέχρι τέλους και γέλασε. Όπως προείπα είχαμε μείνει τελευταίες προηγήθηκε ένα μικρό κοριτσάκι με τους γονείς του όλα τα λεφτά. Η Δέσποινα του λέει θα μου δώσεις την μπούκλα σου; Και εκείνο να απαντά είστε πολύ καλή στο κουκλοθέατρο με όλους να βάζουν τα γέλια.Ventalia Ventalia laugh3 007  Μετά της ζήτησε φιλάκι στο μάγουλο η Δέσποινα. hug2  Φεύγοντας είπε στο παιδί της η μάνα χάρη σε σένα είδα από κοντά το είδωλο που είχα μικρή. Μια άλλη κοπέλα είχε έρθει να τη δει για τρίτη φορά από Γιάννενα παρακαλώ. Της είπε για τους Δυο ξένους ότι το παίζουν πάλι και κάτι για το 1994 που ξεκίνησε με τη Δέσποινα να της απαντά ήρθες εδώ να μου πεις ότι μεγάλωσα; Ventalia Φτάνει η σειρά μου της τα έχωσα λίγο που έχει να έρθει από το 2010 Χαλκίδα, μου λέει δίπλα είσαι και την έβαλα να μου υποσχεθεί ότι αν κάνουν περιοδεία με το Mamma mia θα την έχει κατά νου. Μετά της είπα κάτι δικά μου για τη δημοσιογραφία που σπουδάζω και έπειτα για τον καινούριο δίσκο ότι έχω κολλήσει από την πρώτη μέρα με το Από αύριο και μου κάνει και σε σένα αρέσει το Από αύριο; Φαίνεται της το έχουν πει πολλοί. Ε μετά βγήκαμε φώτο, έτσι θα την άφηνα; kounia Φεύγοντας την καληνυχτίσαμε και εκείνη το ίδιο φώναξε τη Μελίνα που ήταν στο άλλο δωμάτιο πέταξε και ένα ρεφρέν acapella Έκλαψα τόσα βράδια έμαθα δίχως χάδια και έφυγε για την ακρίβεια φύγαμε από το θέατρο σχεδόν ταυτόχρονα. Βγαίνοντας μας είχαν κλείσει και μέσα στο θέατρο τέτοιος καημός να φύγουν. Hysterical Σε αυτό τους καταλαβαίνω όμως. Στο διάλειμμα καθόταν αραχτός ο Τάγαρης, άρχοντας με την πουράκλα του, στο γραφείο του, απολαμβάνοντας τις χρυσές δουλειές που κάνει με το Mamma mia. Wink
Υπάρχουν και χειρότερα δηλαδή. Ventalia
Όσο για την Σύνθια και εγώ το πιστεύω αυτό. Ο κόσμος ψηφίζει μόνο το ελληνικό και θα είναι άδικο να χάσει η κοπελίτσα.

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
Kostas Vandakias
Kostas Vandakias
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 474
Join date : 18/02/2017

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Τετ 15 Μαρ 2017 - 20:27
Ρε παιδιά οσοι τη βλεπετε απο κοντα ρωτηστε την για εναν ενδεχόμενο live δισκο στο μελλον
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ 16 Μαρ 2017 - 17:03
Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 5 17342929_2085170318376509_5110661106656846349_n
MariosDv
MariosDv
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1128
Join date : 13/11/2015
Age : 34
Location : Κέρκυρα !!

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ 16 Μαρ 2017 - 23:06
ωραια η περιγραφη σου Κατερινα!!! give_rose
παρεμπιπτοντως να πω με τη σειρα μου πως η τηλεοπτικη παρουσιαση του mama mia εχει προκαλεσει αρνητικες εντυπωσεις κ προκαταληψη...ειδικα αυτη στην Σκορδα...κ λεω σε ολους "πηγαιντε να την δειτε την παρασταση στο θεατρο κ μετα κρινετε!!" εχω εκνευριστει πολυ με αυτο το θεμα!!!
katerina
katerina
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 541
Join date : 28/10/2015
Age : 25

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ 16 Μαρ 2017 - 23:14
MariosDv έγραψε:ωραια η περιγραφη σου Κατερινα!!! give_rose

give_rose
katerina
katerina
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 541
Join date : 28/10/2015
Age : 25

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Πεμ 16 Μαρ 2017 - 23:15
dimosf1 έγραψε:Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 5 17342929_2085170318376509_5110661106656846349_n

Βλέμμα. 007
Nikovandis_fe
Nikovandis_fe
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5510
Join date : 30/10/2015
Age : 33
Location : Cyprus

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Den eisai edw-esena perimeno
Αγαπημένος δίσκος: profiteies

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Παρ 17 Μαρ 2017 - 9:41
MariosDv έγραψε:ωραια η περιγραφη σου Κατερινα!!! give_rose
παρεμπιπτοντως να πω με τη σειρα μου πως η τηλεοπτικη παρουσιαση του mama mia εχει προκαλεσει αρνητικες εντυπωσεις κ προκαταληψη...ειδικα αυτη στην Σκορδα...κ λεω σε ολους "πηγαιντε να την δειτε την παρασταση στο θεατρο κ μετα κρινετε!!" εχω εκνευριστει πολυ με αυτο το θεμα!!!
η συγκεκριμένη ομάδα ατόμων και 100 φορές να την δουν ΔΕΝ πρόκειται να αλλάξουν γνώμη lol!
Nikovandis_fe
Nikovandis_fe
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5510
Join date : 30/10/2015
Age : 33
Location : Cyprus

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Den eisai edw-esena perimeno
Αγαπημένος δίσκος: profiteies

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Παρ 17 Μαρ 2017 - 12:56
Ραντου-παπακωσταντινου χθες Smile
Υπερ αγαπώ ελενακι 007 007 χαίρομαι και για παπακωσταντινου respect
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Παρ 17 Μαρ 2017 - 12:57
Nikovandis_fe έγραψε:Ραντου-παπακωσταντινου χθες Smile
Η Ράντου δεν ήταν και στην επίσημη;
Nikovandis_fe
Nikovandis_fe
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5510
Join date : 30/10/2015
Age : 33
Location : Cyprus

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Den eisai edw-esena perimeno
Αγαπημένος δίσκος: profiteies

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Παρ 17 Μαρ 2017 - 13:00
stelios έγραψε:
Nikovandis_fe έγραψε:Ραντου-παπακωσταντινου χθες Smile
Η Ράντου δεν ήταν και στην επίσημη;
Ναι.. Θα είναι φαν του Μαμμα Μια lol!
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Παρ 17 Μαρ 2017 - 13:04
Nikovandis_fe έγραψε:
stelios έγραψε:
Nikovandis_fe έγραψε:Ραντου-παπακωσταντινου χθες Smile
Η Ράντου δεν ήταν και στην επίσημη;
Ναι.. Θα είναι φαν του Μαμμα Μια lol!
Βασικά είναι γνωστό πως μια συμπάθεια στη Δέσποινα την είχε και από παλιά.

Αρέσει στον χρήστη nihtolouloudo

bitcoin
bitcoin
Ultra Vandicted
Ultra Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 4066
Join date : 05/02/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Θελω να σε δω/Ελα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Παρ 17 Μαρ 2017 - 13:04
Η Ραντου είναι φίλη της Δέσποινας
Θυμάμαι και κάτι φώτος παλιά από τα γενέθλια της Δέσποινας που είχε πάει σπίτι της
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Παρ 17 Μαρ 2017 - 13:11
bitcoin έγραψε:Η Ραντου είναι φίλη της Δέσποινας
Θυμάμαι και κάτι φώτος παλιά από τα γενέθλια της Δέσποινας που είχε πάει σπίτι της
Πήγαινε και στις παραστάσεις της και την έβλεπε η Δέσποινα.
Λογικά την περίοδο που έκανε παρέα με την Μπαλανίκα θα είχε έρθει κοντά και με κάποιους άλλους ηθοποιούς.
Nikovandis_fe
Nikovandis_fe
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5510
Join date : 30/10/2015
Age : 33
Location : Cyprus

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Den eisai edw-esena perimeno
Αγαπημένος δίσκος: profiteies

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Παρ 17 Μαρ 2017 - 13:12
bitcoin έγραψε:Η Ραντου είναι φίλη της Δέσποινας
Θυμάμαι και κάτι φώτος παλιά από τα γενέθλια της Δέσποινας που είχε πάει σπίτι της
Βγήκαν και σε έξοδο μαζί, τότε που η Δέσποινα ηταν με κοντό μαλλί xmm και ενα γαλάζιο φορεματάκι lol!
bitcoin
bitcoin
Ultra Vandicted
Ultra Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 4066
Join date : 05/02/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Θελω να σε δω/Ελα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Παρ 17 Μαρ 2017 - 13:19
Βασικά η Ραντου είναι εκπληκτική από όλες τις απόψεις και είναι κέρδος για τη Δέσποινα η παρέα της
Ειδικά αν θέλει να το προχωρήσει με το θέατρο

Αρέσει στον χρήστη nihtolouloudo

Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6419
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Παρ 17 Μαρ 2017 - 13:51
stelios έγραψε:
bitcoin έγραψε:Η Ραντου είναι φίλη της Δέσποινας
Θυμάμαι και κάτι φώτος παλιά από τα γενέθλια της Δέσποινας που είχε πάει σπίτι της
Πήγαινε και στις παραστάσεις της και την έβλεπε η Δέσποινα.
Λογικά την περίοδο που έκανε παρέα με την Μπαλανίκα θα είχε έρθει κοντά και με κάποιους άλλους ηθοποιούς.

Θυμάμαι κοινες φωτο με Ραντου Μπαλανικα την περιοδο που ειχε μετακομισει στο σπιτι στο Κεφαλάρι.
Βεβαια η Κατιανα απο παλια μιλουσε με καλα λόγια για τη Δεσποινα.Συνεβαλε ο Μαρίνος στο να γνωριστουν θεωρω.

Αρέσει στον χρήστη nihtolouloudo

Nikovandis_fe
Nikovandis_fe
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5510
Join date : 30/10/2015
Age : 33
Location : Cyprus

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Den eisai edw-esena perimeno
Αγαπημένος δίσκος: profiteies

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Παρ 17 Μαρ 2017 - 14:00
Liakoman έγραψε:
stelios έγραψε:
bitcoin έγραψε:Η Ραντου είναι φίλη της Δέσποινας
Θυμάμαι και κάτι φώτος παλιά από τα γενέθλια της Δέσποινας που είχε πάει σπίτι της
Πήγαινε και στις παραστάσεις της και την έβλεπε η Δέσποινα.
Λογικά την περίοδο που έκανε παρέα με την Μπαλανίκα θα είχε έρθει κοντά και με κάποιους άλλους ηθοποιούς.

Θυμάμαι κοινες φωτο με Ραντου Μπαλανικα την περιοδο που ειχε μετακομισει στο σπιτι στο Κεφαλάρι.
Βεβαια η Κατιανα απο παλια μιλουσε με καλα λόγια για τη Δεσποινα.Συνεβαλε ο Μαρίνος στο να γνωριστουν θεωρω.
Μη ξεχνάμε και τη συμμετοχή της στο "αμανέ" Ventalia
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Παρ 17 Μαρ 2017 - 14:06
Nikovandis_fe έγραψε:
Liakoman έγραψε:
stelios έγραψε:
bitcoin έγραψε:Η Ραντου είναι φίλη της Δέσποινας
Θυμάμαι και κάτι φώτος παλιά από τα γενέθλια της Δέσποινας που είχε πάει σπίτι της
Πήγαινε και στις παραστάσεις της και την έβλεπε η Δέσποινα.
Λογικά την περίοδο που έκανε παρέα με την Μπαλανίκα θα είχε έρθει κοντά και με κάποιους άλλους ηθοποιούς.

Θυμάμαι κοινες φωτο με Ραντου Μπαλανικα την περιοδο που ειχε μετακομισει στο σπιτι στο Κεφαλάρι.
Βεβαια η Κατιανα απο παλια μιλουσε με καλα λόγια για τη Δεσποινα.Συνεβαλε ο Μαρίνος στο να γνωριστουν θεωρω.
Μη ξεχνάμε και τη συμμετοχή της στο "αμανέ" Ventalia
Καλά τότε ήταν κολλητές.Τα τελευταία χρόνια ομως ζει στο εξωτερικό η Κατιάνα.
Ακολούθησε τον γιο της.
spyr3t0spap
spyr3t0spap
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2922
Join date : 09/11/2015
Age : 37
Location : Πάτρα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1999
Αγαπημένο τραγούδι: Αγάπη / Μέχρι Μάη μήνα / Χάνω Εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες / Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Mamma Mia: Συζήτηση και εντυπώσεις

Παρ 17 Μαρ 2017 - 15:55
@katerina μου διάβασα και εγώ αυτά που έγραψες για την παράσταση. give_rose

Επειδή δεν έχω καταλάβει πως ακριβώς γίνεται. Μετά την παράσταση μπορείς να περιμένεις κάπου μόνο για φωτογραφία με τη Δέσποινα ή και όποιον άλλον θέλεις και όσοι έχουν πρόγραμμα μπαίνουν μετά στο καμαρίνι να της μιλήσουν; Ή μόνο στο καμαρίνι μπορείς να τη δεις και να φωτογραφηθείς;

Για να ξέρω τι να κάνω όταν ξαναπάω. Να πάρω το πρόγραμμα που έχω ήδη. Δεν θα αγοράσω κι άλλο!!! Ventalia

Αρέσει στον χρήστη nihtolouloudo

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης