Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα.

+14
Giotis
n1kos
jimnrs
neereaux
manos
dimosf1
louk
lafas
Kostas_1
Liakoman
kinop
Filippos
Leonidas
stelios
18 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα. Empty Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα.

Πεμ Αυγ 17, 2017 8:53 pm
Ποια κομμάτια του Φοίβου που δεν έδωσε στη Δέσποινα ζηλέψατε και πιστεύετε πως θα της ταίριαζαν; 1684181
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 55816
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα. Empty Απ: Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα.

Πεμ Αυγ 17, 2017 8:56 pm
Πιστεύω το μισό κόκκινο της Κοκκίνου θα το ήθελα να το έλεγε η Δέσποινα.
Αποκάλυψη
Χαρταετός
Κοσμοθεωρία
Αγόρι μου
Είμαι καλά.
Επίσης από Έλλη θα ήθελα και το "Ήταν Ψέμα".

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα. Empty Απ: Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα.

Πεμ Αυγ 17, 2017 8:59 pm

Αυτό το ντουέτο έπρεπε να είναι Καίτη-Δέσποινα.
Θα ήταν επικό αν κατάφερνε να ενώσει τότε τις 2 μούσες του αλλά ήταν αδύνατο με τις σχέσεις που είχαν.
Η Νατάσα πάντα μου φαινόταν άκυρη επιλογή.Δεν έκανε ποτέ τίποτα με τον Φοίβο. 1684181
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 55816
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα. Empty Απ: Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα.

Πεμ Αυγ 17, 2017 9:03 pm
stelios έγραψε:Η Νατάσα πάντα μου φαινόταν άκυρη επιλογή.Δεν έκανε ποτέ τίποτα με τον Φοίβο. 1684181
Νομίζω συνεργάστηκαν το 1997 στο.πρώτο της δίσκο με το "Αχ και να'τανε".
Αλλά πάλι δεν της είχε γράψει δίσκο.
Όπως έκανε στη Δέσποινα και Καίτη.

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16128
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα. Empty Απ: Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα.

Πεμ Αυγ 17, 2017 10:20 pm
Κι εγώ τραγούδια της Έλλης θα πω :
1) Θα περιμένω  ( έπρεπε ! )
2) Κοσμοθεωρία
3) Δεν γίνεται
4) Ήταν ψέμα
5) Έρωτα μου  (θα ήταν επιτυχία τύπου Ανάβεις φωτιές)
6) Αγόρι μου
7) Θέλω τόσα να σου πω ( Υπέροχο ντουέτο, θα ταίριαζε πολύ στην ερμηνεία της Δέσποινας. Το ξαναθυμήκα και έχω φάει κόλλημα )
kinop
kinop
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1526
Join date : 01/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2006
Αγαπημένο τραγούδι: Όλα οδηγούν σ' εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα. Empty Απ: Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα.

Πεμ Αυγ 17, 2017 10:24 pm
Τα πρώτα που πάντα μου ερχόντουσαν στο μυαλό σ' αυτή την ερώτηση είναι το Το Λάθος μου της Καίτης που θεωρώ εξαιρετικό και το Θα περιμένω.
Καλά, για το Κόκκινο τα 'χουμε πει γενικά..
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6415
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα. Empty Απ: Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα.

Πεμ Αυγ 17, 2017 10:27 pm
Το λάθος μου
Χαρταετός
Δε γίνεται
Κοσμοθεωρία
Η μηχανή του χρόνου (πόσο τον έβρισα τότε χαχα)
Αποκάλυψη

Αυτά από γυναίκες

Από άντρες λατρεύω και θα ήθελα για Δέσποινα την πορσελάνη του Κόκοτα.Μόλις είχε ξεκινήσει να συνεργαζεται μαζι της και θα το ήθελα στις 10 εντολές.Θα της ταίριαζε;Δε ξέρω.Αλλά το αγαπώ αυτό το τραγούδι.
kinop
kinop
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1526
Join date : 01/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2006
Αγαπημένο τραγούδι: Όλα οδηγούν σ' εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα. Empty Απ: Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα.

Πεμ Αυγ 17, 2017 10:43 pm
Liakoman έγραψε:Η μηχανή του χρόνου (πόσο τον έβρισα τότε χαχα)

Σουξεδάρα. Laughing
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα. Empty Απ: Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα.

Πεμ Αυγ 17, 2017 10:45 pm
Liakoman έγραψε:Το λάθος μου
Κομματάρα αλλά πάντα το θεωρούσα συνέχεια της Αποζημίωσης.
Δεν φαντάστηκα ποτέ πως θα το έδινε στη Δέσποινα.
Γενικά από το Κάτι με το ζόρι να μου άρεσαν 3 τραγούδια.
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6415
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα. Empty Απ: Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα.

Πεμ Αυγ 17, 2017 10:47 pm
kinop έγραψε:
Liakoman έγραψε:Η μηχανή του χρόνου (πόσο τον έβρισα τότε χαχα)

Σουξεδάρα. Laughing

Εκτός αυτού,εμείς τότε να λέμε αμανέδες και τα λεφτα και η Μάρω να πάρει τη σουξεδάρα;Σε παρακαλώ πολύ...
Laughing
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6415
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα. Empty Απ: Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα.

Πεμ Αυγ 17, 2017 10:54 pm
stelios έγραψε:
Liakoman έγραψε:Το λάθος μου
Κομματάρα αλλά πάντα το θεωρούσα συνέχεια της Αποζημίωσης.
Δεν φαντάστηκα ποτέ πως θα το έδινε στη Δέσποινα.
Γενικά από το Κάτι με το ζόρι να μου άρεσαν 3 τραγούδια.

Και πάλι δυσκολεύομαι που το επιλέγω.Η Καίτη με το Φοίβο έγραψαν ιστορία και σφράγισε με την ερμηνεία της τα τραγούδια του που ενώ μου αρέσουν πολλά τραγούδια της,δεν μπορώ να πω ότι τα ζηλεψα για τη Δέσποινα.
Ασε που το υλικό που είχαμε και εμείς δεν μου άφηνε περιθώρια ζήλειας.

Με την Ελλη πάλι είναι αλλιώς.Τα τραγούδια της στο Κόκκινο ήταν τόσο Δέσποινα κάποια.Μην τα ξαναλέμε και για το υλικό που είχαμε.Τα έχουμε αναλύσει καμια 10αριά φορές. Laughing
Ανά διαστήματα έλεγα ότι ήθελα κάποια τραγούδια για τη Δέσποινα αλλά ήταν κυρίως σουξέ της εποχής.Δε θα της έμεναν όπως ο Χαρταετός πχ που έγραψα.(Ναι της Δέσποινας θα της έμενε κλασσικό).
Θυμάμαι να ζηλέυω το SEX.Με άλλους στίχους θα το ήθελα για τη Δέσπω.Εστω για σουξε της σεζον.Τα έκανε μαντάρα τότε ο Φοίβος.Εδωσε πχ σκληροπηρυνικό dance στην Ελλη που δεν μπορεί να κουνηθεί και εμείς πήραμε το Jambi που είναι πιο ethnic dance και δεν με τρέλαινε.Θα μου πεις.Θα το υποστήριζε η Ελλη;Οχι φυσικά.Αλλά φαντάσου έναρξη με το τροποποιημένο SEX τότε που ήμασταν ακόμη στο REX.
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα. Empty Απ: Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα.

Πεμ Αυγ 17, 2017 11:01 pm
Liakoman έγραψε:
stelios έγραψε:
Liakoman έγραψε:Το λάθος μου
Κομματάρα αλλά πάντα το θεωρούσα συνέχεια της Αποζημίωσης.
Δεν φαντάστηκα ποτέ πως θα το έδινε στη Δέσποινα.
Γενικά από το Κάτι με το ζόρι να μου άρεσαν 3 τραγούδια.

Και πάλι δυσκολεύομαι που το επιλέγω.Η Καίτη με το Φοίβο έγραψαν ιστορία και σφράγισε με την ερμηνεία της τα τραγούδια του που ενώ μου αρέσουν πολλά τραγούδια της,δεν μπορώ να πω ότι τα ζηλεψα για τη Δέσποινα.
Ασε που το υλικό που είχαμε και εμείς δεν μου άφηνε περιθώρια ζήλειας.

Με την Ελλη πάλι είναι αλλιώς.Τα τραγούδια της στο Κόκκινο ήταν τόσο Δέσποινα κάποια.Μην τα ξαναλέμε και για το υλικό που είχαμε.Τα έχουμε αναλύσει καμια 10αριά φορές. Laughing
Ανά διαστήματα έλεγα ότι ήθελα κάποια τραγούδια για τη Δέσποινα αλλά ήταν κυρίως σουξέ της εποχής.Δε θα της έμεναν όπως ο Χαρταετός πχ που έγραψα.(Ναι της Δέσποινας θα της έμενε κλασσικό).
Θυμάμαι να ζηλέυω το SEX.Με άλλους στίχους θα το ήθελα για τη Δέσπω.Εστω για σουξε της σεζίν.Τα έκανε μαντάρα τότε ο Φοίβος.Εδωσε πχ σκληροπηρυνικό dance στην Ελλη που δεν μπορεί να κουνηθεί και εμείς πήραμε το Jambi που είναι πιο ethnic dance και δεν με τρέλαινε.Θα μου πεις.Θα το υποστήριζε η Ελλη;Οχι φυσικά.Αλλά φαντάσου έναρξη με το τροποποιημένο SEX τότε που ήμασταν ακόμη στο REX.
Συμφωνώ για την Καίτη. Ούτε εγώ φαντάζομαι κομμάτια της να τα λέει η Δέσποινα.
Αγαπώ την περίοδο της με τον Φοίβο όπως έχει.
Η Έλλη μας έκανε ζημιά(μας στέρησε σουξέ) αλλά ευτυχώς δεν είχε δύναμη ως καλλιτέχνης για να μας κάνει ουσιαστικό κακό.
Πολλά από τα τραγούδια της τότε αν τα έλεγε πχ η Καίτη θα είχαμε θέμα.Θα έπαιζαν στο ίδιο επίπεδο.
Το sex είχε χάλια στίχους δεν το ζήλεψα.Μια βαβούρα μου φαινόταν.Θυμάμαι να παίζει το jambi και στο καπάκι πρώτη μετάδοση το sex.Βγάζει η Γερμανού στο τηλ την Έλλη και αυτή λέει πως το sex έχει φοβερή παραγωγή και δεν είναι αντιγραφή-δεν θυμίζει άλλη επιτυχία(μπηχτή για jambi-number one). 1684181
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6415
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα. Empty Απ: Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα.

Πεμ Αυγ 17, 2017 11:08 pm
stelios έγραψε:
Συμφωνώ για την Καίτη. Ούτε εγώ φαντάζομαι κομμάτια της να τα λέει η Δέσποινα.
Αγαπώ την περίοδο της με τον Φοίβο όπως έχει.
Η Έλλη μας έκανε ζημιά(μας στέρησε σουξέ) αλλά ευτυχώς δεν είχε δύναμη ως καλλιτέχνης για να μας κάνει ουσιαστικό κακό.
Πολλά από τα τραγούδια της τότε αν τα έλεγε πχ η Καίτη θα είχαμε θέμα.Θα έπαιζαν στο ίδιο επίπεδο.
Το sex είχε χάλια στίχους δεν το ζήλεψα.Μια βαβούρα μου φαινόταν.Θυμάμαι να παίζει το jambi και στο καπάκι πρώτη μετάδοση το sex.Βγάζει η Γερμανού στο τηλ την Έλλη και αυτή λέει πως το sex έχει φοβερή παραγωγή και δεν είναι αντιγραφή-δεν θυμίζει άλλη επιτυχία(μπηχτή για jambi-number one). 1684181

Γιατί;Θυμίζει το Jambi το #1; Laughing
Οντως το τραγουδι SEX ήταν φοβερή παραγωγή.Ο δίσκος πάλι,όχι αυτό το follow up που θα περίμενα μετα το Κόκκινο.Το SEX ήταν και στα πλαίσια των τραγουδιών με λίγους στίχους που ξεκίνησε ο Φοίβος με τη Δέσποινα (Γεια).Σου λέω.Μπορεί να μην ήταν το Υποφέρω αλλά το ήθελα για την τότε Δέσποινα.

Επίσης μου άρεσε πολύ το Ερωτας είναι της Ελλης.
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα. Empty Απ: Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα.

Πεμ Αυγ 17, 2017 11:42 pm
Liakoman έγραψε:
stelios έγραψε:
Συμφωνώ για την Καίτη. Ούτε εγώ φαντάζομαι κομμάτια της να τα λέει η Δέσποινα.
Αγαπώ την περίοδο της με τον Φοίβο όπως έχει.
Η Έλλη μας έκανε ζημιά(μας στέρησε σουξέ) αλλά ευτυχώς δεν είχε δύναμη ως καλλιτέχνης για να μας κάνει ουσιαστικό κακό.
Πολλά από τα τραγούδια της τότε αν τα έλεγε πχ η Καίτη θα είχαμε θέμα.Θα έπαιζαν στο ίδιο επίπεδο.
Το sex είχε χάλια στίχους δεν το ζήλεψα.Μια βαβούρα μου φαινόταν.Θυμάμαι να παίζει το jambi και στο καπάκι πρώτη μετάδοση το sex.Βγάζει η Γερμανού στο τηλ την Έλλη και αυτή λέει πως το sex έχει φοβερή παραγωγή και δεν είναι αντιγραφή-δεν θυμίζει άλλη επιτυχία(μπηχτή για jambi-number one). 1684181

Γιατί;Θυμίζει το Jambi  το #1; Laughing
Οντως το τραγουδι SEX ήταν φοβερή παραγωγή.Ο δίσκος πάλι,όχι αυτό το follow up που θα περίμενα μετα το Κόκκινο.Το SEX ήταν και στα πλαίσια των τραγουδιών με λίγους στίχους που ξεκίνησε ο Φοίβος με τη Δέσποινα (Γεια).Σου λέω.Μπορεί να μην ήταν το Υποφέρω αλλά το ήθελα για την τότε Δέσποινα.

Επίσης μου άρεσε πολύ το Ερωτας είναι της Ελλης.
Η λύρα.Είχε σχολιαστεί τότε.Ότι ο Φοίβος είχε επηρεαστεί.
Η πλάκα είναι πως η Κοκκίνου σιχαινόταν το sex και το Κι άλλο που ακολούθησε.
Στο 1ο διαζύγιο της με τον Φοίβο είχε πει πως δεν ήθελε να τα τραγουδήσει και ένιωθε άβολα που την έβαζε να λέει τέτοια κομμάτια στην ηλικία που ήταν.
Προσωπικά δεν θα άλλαζα το Jambi για το Sex.Το θεωρώ αγαπημένο Βανδοτράγουδο.
Λίγο η χορογραφία,λίγο η εμφάνιση στα mad,λίγο το κλιπ έγραψε ως hit.Ακόμα βλέπω να σχολιάζεται στο twitter και στο Βράχων έγινε χαμούλης όταν έπαιξε η εισαγωγή.
Το Sex ποιος το θυμάται; 1684181
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31170
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα. Empty Απ: Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα.

Παρ Αυγ 18, 2017 12:15 am
Εγω παλι θα πω Καίτη.
Ειναι καθαρά τα τραγούδια άλλων απο Φοίβο που αγαπώ περισσότερο.
Ιεροσυλία , θα μελαγχολήσω , το λαθος μου , επιτελους κ.ά  και φυσικά το υπέροχο ΧΑΜΕΝΑ..
lafas
lafas
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 680
Join date : 07/11/2015

Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα. Empty Απ: Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα.

Παρ Αυγ 18, 2017 12:46 am
Θα μελαγχολησω,χαμένα, το λάθος, θα περιμένω,100%,δεν είσαι τίποτα, τι ήμουνα για σενανε,τι της έχεις βρει
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα. Empty Απ: Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα.

Παρ Αυγ 18, 2017 12:39 pm
Κομμάτια που έγραψε ο Φοίβος πριν γνωρίσει την Δέσποινα πως θα μπορούσε όμως να τα πει;
Εγώ εστιάζω περισσότερο στα κομμάτια που έγραψε μετά την έναρξη της συνεργασίας τους. 1684181
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα. Empty Απ: Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα.

Παρ Αυγ 18, 2017 12:42 pm
Πάντως είναι κρίμα που κάποτε είχε γράψει αυτό

και σε εμάς όταν προέκυψε ανάλογη συνεργασία έδωσε αυτό

:|
louk
louk
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1126
Join date : 15/07/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Το Μαξιλάρι
Αγαπημένος δίσκος: Αυτή είναι η διαφορά μας

Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα. Empty Απ: Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα.

Παρ Αυγ 18, 2017 1:19 pm
ο Φοιβος ειναι μεγαλη μορφη στη συνθεση τραγουδιων και δικαιωματικα την δεκαετια του 90 και μεχρι το 2000κατι εγραφε απιστευτες μελωδιες.. τον θεωρω σπουδαιο για το εργο που εχει αφησει. ωστοσο επαιζε στη λουμπα να γραφει ακαταπαυστα και εφτασε να γινεται μιμητικος και κουραστικος σαν ηχος κ μελωδια. ευχομαι καποια στιγμη στο μελλον να ξαναγραψει μελωδιες αναλογες με αυτες που αγαπηθηκε απ το ευρυ κοινο. σουξεδακια τυπου χαιντε κ διονυσης σχοινας απλα υποδηλωνουν την ελλειψη συνθετικης φαντασιας
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17493
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα. Empty Απ: Τραγούδια του Φοίβου που θα θέλατε να είχε πει η Δέσποινα.

Παρ Αυγ 18, 2017 6:33 pm
θα περιμενω
αγορι μου
ερωτας ειναι
ερωτα μου
δε γινεται
κερναω
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης