Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ

+22
bitcoin
kinop
Nikovandis_fe
RebeldeAndrew
Lefteris
neereaux
thanos - fan
murray_1
themisDV92
gorjuss
Giotis
Fay259
ewo
Νίκος
manos
Filippos
Kostas_1
spyr3t0spap
stelios
Leonidas
n1kos
dimosf1
26 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
n1kos
n1kos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6820
Join date : 28/10/2015
Location : Θεσσαλονικη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Όλο λείπεις
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ  - Σελίδα 4 Empty Απ: Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ

Κυρ Ιαν 28, 2018 9:10 pm
Θεαρα!!!
Φωνάρα!!!
Μουν@ρα!!!
Ηθοποιαρα!!!
Καλλιτεχναρα!!!!

Δεν εχω λόγια γι αυτο που είδα και ακουσα!!!

Μοναδική!!!Ανεπανάληπτη!!!!

Ποσο υπερήφανος γι αυτήν!!!!

Αψογη παράσταση!!! Ερμηνείες, χορογραφίες, σκηνικα, φωτα, ηχος...
Ολα άψογα!!!

Γεματο θέατρο απο ακρη σε ακρη!!!
Εκει στο τραγούδι που λέει μονη της με τον Σακελλαρίου δίπλα την αποθέωσε ολο το θεατρο!!!
Εισαι φωνάρα φώναζαν, απίστευτη ερμηνεία κλπ!!!


Τα μάτια της βουρκωσαν στη σκηνή με τη κόρη...
Και απ οτι ειδα συγκινήθηκαν όλοι, μαζι τους και εγώ!!
Περναει τόσο φυσικα ενα τοσο δύσκολο συναίσθημα...
Μπράβο της!!!

Υγ. Μαγγίρα θεαρα!!!
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ  - Σελίδα 4 Empty Απ: Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ

Κυρ Ιαν 28, 2018 9:24 pm
Να ρωτησω κατι..Ewo εσενα βασικα,μιας και το χεις δει και στην ΑΘήνα.Στο Ακροπολ εκμεταλλευονταν και χώρο αριστερα και δεξιά ψηλά διπλα στις σκάλες που ειχαν τραπεζια,φυτα και απο κει κατεβαιναν και οι τρεις μπαμπαδες οταν εμπαιναν πρωτη φορα.Τωρα αυτα τα δυο πλαινα τα χουν προσαρμόσει στη σκηνή?Δδλ τραπεζακια,καρέκλες που ηταν τα παιδιά του χορού,τα χουν τωρα στη σκηνή?
Επίσης μια ωραια σκηνη στο τελος που ειναι τα παιδια του χορού με τα φανάρια κατά μήκος της σκαλας (στην Αθήνα) εκεί πως το προσάρμοσαν?
n1kos
n1kos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6820
Join date : 28/10/2015
Location : Θεσσαλονικη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Όλο λείπεις
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ  - Σελίδα 4 Empty Απ: Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ

Κυρ Ιαν 28, 2018 9:44 pm
Παιδια μη κολλατε στα φυτά και στις γλάστρες!!!
Η γυναικα ειναι θεαρα και σε κερδιζει!!!
Έχω συγκλονιστει μ αυτο που είδα σήμερα!!!
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ  - Σελίδα 4 Empty Απ: Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ

Κυρ Ιαν 28, 2018 10:31 pm
Νίκο δεν το ειδες ΑΘήνα να υποθεσω??Με τόσο ενθουσιασμό μάλλον πρώτη φορά το είδες ε???Αντε και στις επόμενες...Συνολικά 7 το ειδα...Αν ειχα λεφτα θα το κανονιζα να ρθω και Θεσσαλονικη!!

https://www.instagram.com/p/BegPPiNnMZt/?taken-by=jimmyjimbabway


https://www.instagram.com/p/BegPDtyHHxd/?taken-by=jimmyjimbabway
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ  - Σελίδα 4 Empty Απ: Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ

Κυρ Ιαν 28, 2018 10:37 pm
Εν τω μεταξύ σε καθε παράσταση γεμίζει η τοποθεσία radio city music hall στο ινστα με stories..Πολύ χαλαρούς σας έχουν εκεί..Εμας δεν τολμαγες να σηκωσεις κινητο m1524 m1524

Δημο,Στελιο μηπως να κανονιζαμε ενα τουρ??θελω καποια αποσπασματα!!!
spyr3t0spap
spyr3t0spap
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2922
Join date : 09/11/2015
Age : 37
Location : Πάτρα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1999
Αγαπημένο τραγούδι: Αγάπη / Μέχρι Μάη μήνα / Χάνω Εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες / Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ  - Σελίδα 4 Empty Απ: Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ

Κυρ Ιαν 28, 2018 11:50 pm
Fay259 έγραψε:Εν τω μεταξύ σε καθε παράσταση γεμίζει η τοποθεσία radio city music hall στο ινστα με stories..Πολύ χαλαρούς σας έχουν εκεί..Εμας δεν τολμαγες να σηκωσεις κινητο m1524 m1524

Αυτό το παρατήρησα κι εγώ. Τυχεροί που δεν έχουν εκεί έναν γιο Φιλιππίδη.
n1kos
n1kos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6820
Join date : 28/10/2015
Location : Θεσσαλονικη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Όλο λείπεις
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ  - Σελίδα 4 Empty Απ: Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ

Δευ Ιαν 29, 2018 12:03 am
Α εγω τραβουσα ολη την ωρα χαχα!! 
Μαλιστα καποια παιδιά στο τελος κατέβηκαν κάτω κ τραβούσαν κ τους έκανε ναζια η Δέσποινα!!!
Πρώτη φορα ναι!! Έχω κλείσει αλλες 2!!!
Η γυναικα ειναι θεαρα τελος!!!
Την βριζω που είναι στο νινι της ωρες ώρες αλλα τέτοια μου κανει κ με λιωνει!!!
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ  - Σελίδα 4 Empty Απ: Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ

Δευ Ιαν 29, 2018 11:48 am
n1kos έγραψε:
Την βριζω που είναι στο νινι της ωρες ώρες αλλα τέτοια μου κανει κ με λιωνει!!!

εγω στα ελεγα οτι εμας στην Αθηνα αυτο μας σωζει.Την βλεπαμε στο Ακροπολ και της συγχωρουσαμε πολλα.Γιαυτο καταλαβαινω τα παιδια που ειναι επαρχια το ξενερωμα που τρωνε
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ  - Σελίδα 4 Empty Απ: Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ

Δευ Ιαν 29, 2018 11:48 am
spyr3t0spap έγραψε:
Αυτό το παρατήρησα κι εγώ. Τυχεροί που δεν έχουν εκεί έναν γιο Φιλιππίδη.

δεν ηταν φετος ο γιος του Φιλιππιδη στο Ακροπολ γιαυτο ηταν και πιο χαλαρα τα πραγματα
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ  - Σελίδα 4 Empty Απ: Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ

Δευ Ιαν 29, 2018 11:49 am
Fay259 έγραψε:Εν τω μεταξύ σε καθε παράσταση γεμίζει η τοποθεσία radio city music hall στο ινστα με stories..Πολύ χαλαρούς σας έχουν εκεί..Εμας δεν τολμαγες να σηκωσεις κινητο m1524 m1524

Δημο,Στελιο μηπως να κανονιζαμε ενα τουρ??θελω καποια αποσπασματα!!!

ισχυει και εμενα μ εκανε εντυπωση το ποσο ευκολα τραβανε
Α εγω το εχω σχεδον κανονισει το τουρ Laughing
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ  - Σελίδα 4 Empty Απ: Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ

Δευ Ιαν 29, 2018 11:51 am
ewo έγραψε:Η Τσαχρα εξαιρετική, όλοι είχαν να το λένε. Τόσο φωνητικά όσο και υποκριτικά, νομίζω μου αρέσει περισσότερο από τη Ντεμη. Όσον αφορά στη γενική εικόνα αν κάποιος το δει για πρώτη φορά θα ναι μια Ωραια παράσταση Άλλα Επειδή το είδα και στην Αθήνα μου κακοφανηκαν κάποια σημεία. Για παράδειγμα η μάνα μου που το είδα 1η φορά είπε "Ωραια παράσταση Άλλα έπρεπε να γίνει υπερπαραγωγή από σκηνικά φωτα και ηθοποιούς"και της είπα ότι αυτο ακριβώς ήταν στην Αθήνα. Από συντελεστή της παράστασης άκουσα ότι είναι περισσότερο ικανοποιημένοι από τον ήχο εδω απ ότι στην Αθήνα, εμένα μου φάνηκε το αντίθετο. Και ενώ Γενικά σαν  παραγωγή μου άρεσε Επειδή το χω δει σε πολλές χώρες και διαφορετικές εκδοχές την ορχήστρα έπρεπε να την προσέξουν, τον ήχο βασικά! Την Τετάρτη θα σας πω περισσότερα.

η Τσαχρα εμενα Αθηνα δεν μ αρεσε.Συγκριτικα με την Ντεμυ.Ο ηχος στην Αθηνα φετος δεν ηταν τοσο καλο οπως περσυ οποτε γιαυτο μπορει να το ειπε αυτο ο συντελεστης της παραστασης
ewo
ewo
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 542
Join date : 28/10/2015
Age : 33
Location : Δουβλίνο

Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ  - Σελίδα 4 Empty Απ: Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ

Δευ Ιαν 29, 2018 5:15 pm
Καταλαβα... Η αλήθεια είναι ότι πέρσυ που το είδα Αθήνα δε την πρόσεξα καν μέσα στο πλήθος,αλλά σ αυτό το ρόλο ήταν εξαιρετική και μάλιστα τη σχολίαζαν πολλά ατομα στο θεατρο!
murray_1
murray_1
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 223
Join date : 28/11/2015

Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ  - Σελίδα 4 Empty Απ: Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ

Τρι Ιαν 30, 2018 12:08 am
Το εργο θα παει περιοδεια οπως ειναι στη Θεσσαλονικη! Οτι ηταν να κοπει κοπηκε.
Fay259
Fay259
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 483
Join date : 07/11/2016

Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ  - Σελίδα 4 Empty Απ: Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ

Τετ Ιαν 31, 2018 10:46 pm
http://www.kulturosupa.gr/musicmania/mathaios-mamma-mia--22740/
avatar
thanos - fan
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 236
Join date : 27/10/2015
Location : Θεσσαλονίκη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Το Μαξιλάρι
Αγαπημένος δίσκος:

Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ  - Σελίδα 4 Empty Απ: Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ

Σαβ Φεβ 03, 2018 7:45 pm
Μετά από 1 χρόνο που κατέβηκα Αθήνα και το είδα, το άλλο Σάββατο, θα πάω να το δω για 2η φορά!!! Θυμήστε μου μόνο: Εισιτήρια μπορώ να αγοράσω μόνο από το viva ή και από αλλού; Επίσης παίζει να κάνω κράτηση συγκεκριμένων θέσεων;
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ  - Σελίδα 4 Empty Απ: Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ

Σαβ Φεβ 03, 2018 9:41 pm
thanos - fan έγραψε:Μετά από 1 χρόνο που κατέβηκα Αθήνα και το είδα, το άλλο Σάββατο, θα πάω να το δω για 2η φορά!!! Θυμήστε μου μόνο: Εισιτήρια μπορώ να αγοράσω μόνο από το viva ή και από αλλού; Επίσης παίζει να κάνω κράτηση συγκεκριμένων θέσεων;

απο το viva και απο τα ταμεια τ θεατρου.Παιζει να μπορεις να κανεις και τηλεφωνικα αλλα δεν ειναι σιγουρο αυτο.Απο το viva εχει συγκεκριμενες θεσεις.Απο τα ταμεια εχει περισσοτερες
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ  - Σελίδα 4 Empty Απ: Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ

Σαβ Φεβ 03, 2018 10:06 pm
Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ  - Σελίδα 4 27332072_220468781860282_274793389239700834_n
ewo
ewo
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 542
Join date : 28/10/2015
Age : 33
Location : Δουβλίνο

Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ  - Σελίδα 4 Empty Απ: Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ

Κυρ Φεβ 04, 2018 2:32 am
Έχω να σας γράψω αρκετά από αυτή τη βδομάδα. Έστρωσε το έργο και στο Ράδιο Σίτυ. Έχουν αφαιρέσει κάποια μικροστοιχεια απ το σκηνικό και πλέον έχουν συντονιστεί άψογα. Η σημερινή η απογευματινή άψογη χωρίς καθόλου λάθη. Η βραδινή Επίσης. Μεσοβδόμαδα πειραματίστηκαν και το αποτέλεσμα πλέον είναι πολύ άρτιο. Σημερα ήταν κρυωμένη Άλλα δε φάνηκε καθόλου στην παράσταση.

Off the topic θεωρεί ότι το unplugged του MTV είναι ότι καλύτερο έχει κάνει σε live και δεν αποκλείεται κάποια στιγμή να ξαναδούμε κάτι τέτοιο. Όχι άμεσα για να μην αρχίσει η παραφιλολογία.

Από άποψη παραγωγής δε περίμεναν τέτοια προσέλευση. Στην απογευματινή οι πόρτες άνοιξαν στις 16.30 και οι τελευταίοι μπήκαν 17.45. Στη βραδινή έφτασαν σε σημείο να βάλουν κορδέλες στο πεζοδρόμιο για να ρυθμιζουν την κυκλοφορία και να μην υπάρξει συνωστισμός. Ούτε οι ηθοποιοί δε παίρνουν ακομα προσκλήσεις για τους δικούς τους. Τους είπαν από την ερχόμενη βδομάδα.

Όσο για δημοφιλείς επισκέπτες,μέσα στη βδομάδα πέρασαν ηθοποιοί τραγουδιστές αθλητές και δημοσιογράφοι.
avatar
thanos - fan
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 236
Join date : 27/10/2015
Location : Θεσσαλονίκη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Το Μαξιλάρι
Αγαπημένος δίσκος:

Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ  - Σελίδα 4 Empty Απ: Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ

Κυρ Φεβ 04, 2018 10:46 am
Μπράβο! Πολύ χαίρομαι για αυτήν την επιλογή της Δέσποινας! Έκλεισα τελικά για το άλλο Σάββατο βραδινή. Οι θέσεις είναι Πλατεία Β... Κάποιος που έχει πάει Ράδιο Σίτυ μπορεί να μου πει αν είναι πολύ μακριά από τη σκηνή;;; Ξενέρωσα λίγο, γιατί στην Αθήνα το είδα απ' την 3η σειρά... (Προβλήματα που έχω κι εγώ...) Laughing
neereaux
neereaux
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5349
Join date : 27/10/2015

Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ  - Σελίδα 4 Empty Απ: Mamma Mia - Θεσσαλονίκη @Ράδιο Σίτυ

Κυρ Φεβ 04, 2018 10:55 am
Ευχαριστούμε ewo! Την είδες από κοντά;
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης