Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Διλήμματα

+12
Chronis
kinop
Steliosg
greggel1982
Kostas vandikos
ChristosSav
Diafora_
Leonidas
oberlina
Kostas_1
filis
Filippos
16 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16552
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Διλήμματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 11:08 am
Leonidas έγραψε:
Filippos έγραψε:
oberlina έγραψε:Tie
Ariana
Beyoncé (ως τώρα)
Gaga
Το αστείο είναι ότι και την ίδια την Gaga να ρωτήσεις θα σου απαντήσει Britney. Την έχει χαρακτηρίσει από τις μεγαλύτερες επιρροές της, ακόμη και στο γυμνάσιο - λύκειο έγραφε στα λευκώματα ότι είναι η αδερφή της Britney Spears και είχε δηλώσει πως η μουσική βιομηχανία δεν θα ήταν η ίδια χωρίς την Britney.
Αλλά ξέχασα εμείς είμαστε εκτός πραγματικότητας όσον αφορά την Britney. Laughing
Αυτό που θυμάσαι τις δηλώσεις της Gaga.
Κρυφό φαν μου 77717810
Όσες με συμφέρουν τις κρατάω. laugh3

Αρέσει στους χρήστες Leonidas, Kostas_1 και ChristosSav

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15370
Join date : 12/12/2020

Διλήμματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 11:16 am
Διασκεδαστικά τα σχόλια σας και οι ειρωνίτσες. Αλλά περισσότερο το γεγονός ότι πιστεύετε ότι η Britney άλλαξε την μουσική βιομηχανία σε ουσιαστικό τρόπο. Μπράβο στην Στέφανι που είπε όμορφα λόγια για μια προκάτοχο της. Δεν θα μπω καν σε ντιμπέτι Britney vs Gaga σε θέμα impact. Γελάνε και οι πέτρες εδώ. 

Έχουμε κάνει πολλές φορές (άπειρες φορές) συζήτηση για το "impact" της Britney και έχω γράψει πολύ εμπερηστατομένα την άποψη μου. Δεν με ενδιαφέρει να αναλωθώ ξανά στα ίδια και τα ίδια. Στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα. 

Γενικά είναι αστείο να θεωρείτε ότι μια γυναίκα που πέρα του ότι είναι το απόλυτο fashion icon εδώ και 10 χρόνια αλλά κυρίως έχει τεράστια προσφορά σε ολόκληρη την χώρα του Barbados, έχει δική της εθνική εορτή και είναι ένα από τα πιο μεγάλα figures της σύγχρονης black κουλτούρας έχει λιγότερο impact από ένα teen icon των 90s που θεωρείται περισσότερο σαν χαρακτήρας καρτούν από ότι σοβαρός καλλιτέχνης ή μουσικός. Βαριέμαι να κάτσω να αναλύσω το μουσικό impact της Ριάνα. Το να ξέρεις την Rita Ora απλά αρκεί.. αλλά άντε να ξέρετε 3 τραγουδια της οπότε τι να κάτσω να κάνω μουσική συζήτηση μαζί σας; Να μιλήσω για μουσικά impact πάνω σε ποιο κοινό σημείο; 

Προτείνω να πάτε στο προφίλ της Britney στο ινσταγκραμ και να σχολιάσετε πόσο την αγαπάτε. Αλλά ξέχασα... δεν μπορείτε καθώς τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα από την πολλή αγάπη του κόσμου και το τεράστιο μουσικό της impact. 

Διλήμματα  - Σελίδα 3 200.gif?cid=b86f57d3dnu7qgofk8qcudf5yl0fgo8aclttnaq4weekw2sr&ep=v1_gifs_search&rid=200

Αρέσει στον χρήστη ChristosSav

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31759
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Διλήμματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 11:27 am
Μα πως τολμάμε και τα πιστεύουμε αυτα ή έχουμε άποψη μετά απο τόσα εμπεριστατωμένα γεγονότα που έχουν αναλυθεί 🤡
Τι κι αν τα λένε οι ίδιοι οι καλλιτέχνες κάθε φορά , εμείς οι ηλίθιοι καθόμαστε και τους πιστεύουμε. 
🤡
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15370
Join date : 12/12/2020

Διλήμματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 11:41 am
Δεν ειρωνεύτηκα εγώ την απόψη σου για να μου απαντάς «πως τολμάμε». Εγώ δεν ξέρω πως τόλμησα να αμφισβητήσω την απόλυτη ιερια, πολυτάλαντη, καλύτερη χορεύτρια, κορυφαία hit maker, ομορφότερη, αθωότερη και καλλιτεχνικότερη τραγουδίστρια της ανθρωπότητας 😂 Συγγνώμη δεν θα επαναληφθεί.

Επίσης, αυτο με το τα λένε οι ίδιο 🤡🤡🤡 τι να πρωτοπώ για την αστειότητα του επιχειρήματος. Από το ότι τα testimonies μας αρέσουν κατά το δοκουν; Από το ότι το να πει κάποιος που ήταν παιδί εκείνη την εποχή ότι έχει έμπνευση από μια ποπ σταρ της εποχής δεν σημαίνει απαραίτητα τεράστιο impact ή καλλιτεχνική επιρροή;

Πχ η Γκαγκα έχει πει ότι έμαθε να τραγουδάει high notes από
το I turn to you της Αγκιλέρα (ωχ τώρα τα βάψαμε σκούρα… για μα δούμε τι reclycled προσβολή για xtina θα πάρω ως απάντηση)
αρα αυτό σημαίνει ότι συγκεκριμένα εσείς θεωρείται την Αγκιλέρα πιο impactful από Gaga?  😇
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31759
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Διλήμματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 12:01 pm
Συγγνώμη αλλά στο θέμα της Britney , κυρίως Laughing , όποτε έχουμε διαφορετική άποψη μας βγάζεις κυριολεκτικά στην καλύτερη ανενημέρωτους αν οχι ηλίθιους. 
Άλλο να αμφισβητείς την άποψη κάποιου , άλλο να τον βγάζεις ηλίθιο αν διαφωνείς μαζί του.
Αστειότητα επιχειρήματος , σίγουρα ηταν η αναφορά στη σκιά.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Kostas_1 στις Τετ Αυγ 23, 2023 12:02 pm, 1 φορά
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16552
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Διλήμματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 12:01 pm
Ούτε εγώ έχω την όρεξη να αναλωθώ σε ανούσιες συζητήσεις για το ίδιο θέμα, από την στιγμή που ξέρω ότι δεν πρόκειται να βγει άκρη. Αυτό που με ενοχλεί είναι ότι παρουσιάζεις την δική σου άποψη σαν γεγονός και μας λες ότι είμαστε εκτός πραγματικότητας βάσει αυτού. 
Ναι η Britney Spears που έχει ταυτιστεί με μια ολόκληρη δεκαετία (μέχρι και σε άκυρο unreleased song της Ariana γράφουν "00s vibes and Britney Spears"), που είναι με διαφορά η best selling female artist της γενιάς της δεν έχει κανένα impact. 
Ναι οι δηλώσεις από υπερεπιτυχημένους καλλιτέχνες όπως Lady Gaga (μέχρι και τραγούδια της έχει γράψει), Taylor Swift (στο Reputation την είχε αναφέρει ως βασική επιρροή. Ακόμη και στα κλιπ της Bad Blood και LWYMMD), Ariana Grande (δεν χρειάζεται να πω κάτι και μόνο που έχει γίνει viral τόσες φορές με mash up δικών της τραγουδιών και της Britney αρκεί), Katy Perry (μέχρι και στα look της έχει αποδώσει φόρο τιμής), Selena Gomez (νομίζω τα ξέρεις καλύτερα από μένα), Dua Lipa, Miley Cyrus (κάθε μήνα το δηλώνει και κάνει κόβερ τα τραγούδια της), Ava Max, Kesha, Justin Bieber, Ed Sheeran (μέχρι κι ότι νόμιζε ότι ήταν gay μικρός επειδή ήταν μεγάλος φαν, έχει κάνει κόβερ τα τραγούδια της και αγαπημένο τραγούδι του όταν κάνει μπάνιο είναι το Everytime Ventalia ), The Weeknd (έχει αποθεώσει το Blackout) κ.λπ. δεν μετράνε καθόλου να φανταστώ.
Η κοπέλα που την έχρισαν Princess of Pop ο ίδιος ο Michael Jackson και η Madonna (που ακόμη δηλώνει ότι την θέλει σε περιοδεία της) είναι ένα απλό teen idol και καρτούν ; Οκ.
Τώρα το Instagram και αν έχει απενεργοποιημένα τα σχόλια δεν καταλαβαίνω πού κολλάνε στη συζήτηση για το μουσικό impact. Και η Taylor Swift τα έχει απενεργοποιημένα από το 2016. Και ;

Σπόιλερ:

Αρέσει στους χρήστες Leonidas και Kostas_1

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31759
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Διλήμματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 12:04 pm
Όλοι αυτοί ειναι ανύπαρκτοι και αστεία επιχειρήματα Φίλιππε.
Προφανώς συνέβησαν τυχαία σε ενα καρτούν όλα αυτα.
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15370
Join date : 12/12/2020

Διλήμματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 12:18 pm
Ούτε στο thread της Britney ούτε εδώ έγραψα εγω πρώτη κάτι προσβλητικό. Και στα δυο απάντησα σε εσάς χρησιμοποιώντας μαλιστα τις ίδιες εκφράσεις με εσενα. Αν δεν μπορείς να δεχτείς pushback σε αυτά που γράφεις σκέψου μηπως θα έπρεπε να μην τα γραφεις.

Ηλίθιους σε καμία περίπτωση δεν σας εχω βγάλει. Ανενημέρωτοι μερικοι είστε σε αρκετά θέματα. Όχι όλοι όμως. Εσυ συγκεκριμένα εχω καταλάβει ότι ακούς μόνο τους καλλιτέχνες που σου αρέσουν και δεν έχεις πιο σφαιρική μουσική γνώση. Δεν είναι κακο ούτε προσβλητικό αυτό.
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15370
Join date : 12/12/2020

Διλήμματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 12:24 pm
Φίλιππε δεν πρόκειται να απαντήσω με σεντόνι στα ίδια και τα ίδια. Πήγαινε σε παλαιότερες κουβέντες και διάβασε τι έχω πει και τι έχω εξηγήσει. Κάπου δείξτε έλεος.

Κώστα μου, δεν θα αναλωθώ άλλο. Όσο εσυ γράφεις για Κριστινα ότι είναι σκιά και με 7 χρόνια καριέρας κτλ άλλο τόσο θα γράφω και εγώ ότι η Μπριτνει είναι ένα ατάλαντο καρτούν. Απλά και ωραία. ❤
ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6319
Join date : 03/01/2021
Age : 34
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Διλήμματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 12:26 pm
Μπορεί να μην ψήφισα στο δίλημμα του Φίλιππου, αλλά στα υπόλοιπα ψηφίζω oberlina.

Boom laugh3

Αρέσει στους χρήστες filis και oberlina

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31759
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Διλήμματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 12:31 pm
oberlina έγραψε:Φίλιππε δεν πρόκειται να απαντήσω με σεντόνι στα ίδια και τα ίδια. Πήγαινε σε παλαιότερες κουβέντες και διάβασε τι έχω πει και τι έχω εξηγήσει. Κάπου δείξτε έλεος.

Κώστα μου, δεν θα αναλωθώ άλλο. Όσο εσυ γράφεις για Κριστινα ότι είναι σκιά και με 7 χρόνια καριέρας κτλ άλλο τόσο θα γράφω και εγώ ότι η Μπριτνει είναι ένα ατάλαντο καρτούν. Απλά και ωραία. ❤

Μα δεν θα σε εμποδίσω να πιστεύεις αυτο που θες.
Οπως κι εμενα δεν μπορεί κάποιος  να με εμποδίσει να μου φαίνεται αστειο φαν της Gomez και της Φουρειρα να θεωρεί αταλαντη την Britney. ❤

Αρέσει στον χρήστη Kostas vandikos

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31759
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Διλήμματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 12:35 pm
ChristosSav έγραψε:Μπορεί να μην ψήφισα στο δίλημμα του Φίλιππου, αλλά στα υπόλοιπα ψηφίζω oberlina.

Boom laugh3

Ύπουλε 😂
Καλα το ειχα καταλάβει εγω. Αφήνω αυτό τυχαία 



Διλήμματα  - Σελίδα 3 200.gif?cid=b86f57d3kqbi4tfrbk3rimzvdel92he6vop47n1ie7ahemmh&ep=v1_gifs_search&rid=200


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Kostas_1 στις Τετ Αυγ 23, 2023 12:37 pm, 1 φορά

Αρέσει στους χρήστες Leonidas, Filippos και ChristosSav

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6319
Join date : 03/01/2021
Age : 34
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Διλήμματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 12:36 pm
Επίσης κάτι ακόμα: στην πραγματικότητα κανένας δεν είναι ατάλαντος. Το είπα όσο πιο πυκνά και σύντομα μπορούσα.

Αρέσει στον χρήστη oberlina

Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56533
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Διλήμματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 12:36 pm
H Britney Spears ήταν αυτή που καθόρισε την pop μουσική στα 00s. Ήταν αυτή που άφησε ένα κάρο iconic εμφανίσεις σε μουσικά βραβεία, που όλες οι νεότερες τραγουδίστριες την είχαν ως ίνδαλμα και πηγή έμπνευσης, που «απενεχοποίησε» τα shows στο Las Vegas και έπαψε να ισχύει ότι οποίος πάει εκεί είναι γιατί τελείωσε η καριέρα του.

Είναι αυτή που στα πρώτα χρόνια της καριέρας της, την πήραν από το χέρι ο Michael Jackson και η Madonna, τα δυο μεγαλύτερα και αξεπέραστα αστέρια στην ιστορία της ποπ και μοιράστηκαν το ίδιο stage.

Είναι αυτή που το 2007 με το Blackout έβαλε το λιθαράκι(το εδραίωσε η Gaga ένα χρόνο μετά) της για να αλλάξει δρόμο η ποπ και να αφήσει μια για πάντα πίσω της τη χιπ χοπ.

Νμζ είναι αστεία οποιαδήποτε αμφισβήτηση για την επιρροή της στη μουσική.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Leonidas στις Τετ Αυγ 23, 2023 12:41 pm, 1 φορά

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself

Αρέσει στους χρήστες Kostas_1, Filippos, Diafora_ και Kostas vandikos

Διαφωνεί ο χρήστης filis

Kostas vandikos
Kostas vandikos
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1307
Join date : 19/10/2022
Age : 24
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2010
Αγαπημένο τραγούδι: Θα θελα /Αγάπη/Όλα οδηγούν σ εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια /Αυλή Παραδείσου

Διλήμματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 12:39 pm
Σαν casual listener της ξένης μουσικής και χωρίς να είμαι φαν κάποιας ποπ σταρ , αναμφισβήτητα η Μπριτνει είχε και έχει τεράστιο impact .Πολλές ποπ σταρ που εμφανίστηκαν αργότερα επηρεάστηκαν από το όλο στυλ της με ο,τι αυτό συνεπάγεται

Αρέσει στους χρήστες Leonidas, Kostas_1, Filippos και Diafora_

Διαφωνεί ο χρήστης filis

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15370
Join date : 12/12/2020

Διλήμματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 12:52 pm
ChristosSav έγραψε:Μπορεί να μην ψήφισα στο δίλημμα του Φίλιππου, αλλά στα υπόλοιπα ψηφίζω oberlina.

Boom laugh3

for obvious reasons bestie

Αρέσει στον χρήστη ChristosSav

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15370
Join date : 12/12/2020

Διλήμματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 12:56 pm
Kostas_1 έγραψε:
oberlina έγραψε:Φίλιππε δεν πρόκειται να απαντήσω με σεντόνι στα ίδια και τα ίδια. Πήγαινε σε παλαιότερες κουβέντες και διάβασε τι έχω πει και τι έχω εξηγήσει. Κάπου δείξτε έλεος.

Κώστα μου, δεν θα αναλωθώ άλλο. Όσο εσυ γράφεις για Κριστινα ότι είναι σκιά και με 7 χρόνια καριέρας κτλ άλλο τόσο θα γράφω και εγώ ότι η Μπριτνει είναι ένα ατάλαντο καρτούν. Απλά και ωραία. ❤

Μα δεν θα σε εμποδίσω να πιστεύεις αυτο που θες.
Οπως κι εμενα δεν μπορεί κάποιος  να με εμποδίσει να μου φαίνεται αστειο φαν της Gomez και της Φουρειρα να θεωρεί αταλαντη την Britney. ❤

ατάλαντο καρτούν την είπα 77717810 . Η Σελίνα δεν έχει φωνή, δεν έχω πει το αντίθετο. Πάντα μιλάω μετρημένα και υποστηρίζω ότι μου αρέσουν τα τραγούδια της απλά επειδή μου αρέσουν. Ούτε φαμφάρες ούτε κουιν όλου του σύμπαντος επειδή σκιζει στα στριμς. Η Φουρειρα από την άλλη με ανοικτό μικρόφωνο έχει αποδείξει τις ικανότητες της. Άλλες πάλι ακούγονται σαν χαρακτήρας των smurfs μέχρι και στις ηχογραφήσεις τους. Και σίγουρα δεν είναι ούτε η Φου ούτε η Σελ Smile 

Διλήμματα  - Σελίδα 3 200.gif?cid=b86f57d3mw9laq9b1tk1urilws90axb5y288evvrtt0qhy66&ep=v1_gifs_search&rid=200
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31759
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Διλήμματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 1:00 pm
oberlina έγραψε:
Kostas_1 έγραψε:
oberlina έγραψε:Φίλιππε δεν πρόκειται να απαντήσω με σεντόνι στα ίδια και τα ίδια. Πήγαινε σε παλαιότερες κουβέντες και διάβασε τι έχω πει και τι έχω εξηγήσει. Κάπου δείξτε έλεος.

Κώστα μου, δεν θα αναλωθώ άλλο. Όσο εσυ γράφεις για Κριστινα ότι είναι σκιά και με 7 χρόνια καριέρας κτλ άλλο τόσο θα γράφω και εγώ ότι η Μπριτνει είναι ένα ατάλαντο καρτούν. Απλά και ωραία. ❤

Μα δεν θα σε εμποδίσω να πιστεύεις αυτο που θες.
Οπως κι εμενα δεν μπορεί κάποιος  να με εμποδίσει να μου φαίνεται αστειο φαν της Gomez και της Φουρειρα να θεωρεί αταλαντη την Britney. ❤

ατάλαντο καρτούν την είπα 77717810 . Η Σελίνα δεν έχει φωνή, δεν έχω πει το αντίθετο. Πάντα μιλάω μετρημένα και υποστηρίζω ότι μου αρέσουν τα τραγούδια της απλά επειδή μου αρέσουν. Ούτε φαμφάρες ούτε κουιν όλου του σύμπαντος επειδή σκιζει στα στριμς. Η Φουρειρα από την άλλη με ανοικτό μικρόφωνο έχει αποδείξει τις ικανότητες της. Άλλες πάλι ακούγονται σαν χαρακτήρας των smurfs μέχρι και στις ηχογραφήσεις τους. Και σίγουρα δεν είναι ούτε η Φου ούτε η Σελ Smile 

Διλήμματα  - Σελίδα 3 200.gif?cid=b86f57d3mw9laq9b1tk1urilws90axb5y288evvrtt0qhy66&ep=v1_gifs_search&rid=200

Ναι σωστά εχει αποδείξει τις ικανότητες του να μην μπορείς να βγάλεις μισό βιμπρατο 😂 
Η αποθέωση κι απο εμενα ειναι παντα σε συγκεκριμένα πράγματα, δεν έγινε για καποια ερμηνεία στο I will always love you 

Διλήμματα  - Σελίδα 3 200.gif?cid=b86f57d3qxef2r0p9by66qq3xjbpvl82789kz7bekbm3676j&ep=v1_gifs_search&rid=200
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15370
Join date : 12/12/2020

Διλήμματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 1:02 pm
ChristosSav έγραψε:Επίσης κάτι ακόμα: στην πραγματικότητα κανένας δεν είναι ατάλαντος. Το είπα όσο πιο πυκνά και σύντομα μπορούσα.

όλοι έχουν κάποιο ταλέντο. Μέχρι και ο Trannos. Απλά όχι απαραίτητα στο τραγούδι Smile
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15370
Join date : 12/12/2020

Διλήμματα  - Σελίδα 3 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 1:04 pm
Leonidas έγραψε:H Britney Spears ήταν αυτή που καθόρισε την pop μουσική στα 00s. Ήταν αυτή που άφησε ένα κάρο iconic εμφανίσεις σε μουσικά βραβεία, που όλες οι νεότερες τραγουδίστριες την είχαν ως ίνδαλμα και πηγή έμπνευσης, που «απενεχοποίησε» τα shows στο Las Vegas και έπαψε να ισχύει ότι οποίος πάει εκεί είναι γιατί τελείωσε η καριέρα του.

Είναι αυτή που στα πρώτα χρόνια της καριέρας της, την πήραν από το χέρι ο Michael Jackson και η Madonna, τα δυο μεγαλύτερα και αξεπέραστα αστέρια στην ιστορία της ποπ και μοιράστηκαν το ίδιο stage.

Είναι αυτή που το 2007 με το Blackout έβαλε το λιθαράκι(το εδραίωσε η Gaga ένα χρόνο μετά) της για να αλλάξει δρόμο η ποπ και να αφήσει μια για πάντα πίσω της τη χιπ χοπ.

Νμζ είναι αστεία οποιαδήποτε αμφισβήτηση για την επιρροή της στη μουσική.

Νμζ είναι αστεία η απολυτότητα κάποιον claims που εύκολα αμφισβητούνται μέχρι και από casual listeners. 
Πχ. αυτό με το Βεγκας που ξεκάθαρα το έκανε η Celine Dion. 

Συνεχίζουμε το πρόγραμμα μας με όνομα "conversations with the wall".

Αρέσει στον χρήστη filis

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης