Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Διλήμματα

+12
Chronis
kinop
Steliosg
greggel1982
Kostas vandikos
ChristosSav
Diafora_
Leonidas
oberlina
Kostas_1
filis
Filippos
16 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 57979
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Διλήμματα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 2:19 pm
oberlina έγραψε:
Leonidas έγραψε:H Britney Spears ήταν αυτή που καθόρισε την pop μουσική στα 00s. Ήταν αυτή που άφησε ένα κάρο iconic εμφανίσεις σε μουσικά βραβεία, που όλες οι νεότερες τραγουδίστριες την είχαν ως ίνδαλμα και πηγή έμπνευσης, που «απενεχοποίησε» τα shows στο Las Vegas και έπαψε να ισχύει ότι οποίος πάει εκεί είναι γιατί τελείωσε η καριέρα του.

Είναι αυτή που στα πρώτα χρόνια της καριέρας της, την πήραν από το χέρι ο Michael Jackson και η Madonna, τα δυο μεγαλύτερα και αξεπέραστα αστέρια στην ιστορία της ποπ και μοιράστηκαν το ίδιο stage.

Είναι αυτή που το 2007 με το Blackout έβαλε το λιθαράκι(το εδραίωσε η Gaga ένα χρόνο μετά) της για να αλλάξει δρόμο η ποπ και να αφήσει μια για πάντα πίσω της τη χιπ χοπ.

Νμζ είναι αστεία οποιαδήποτε αμφισβήτηση για την επιρροή της στη μουσική.

Νμζ είναι αστεία η απολυτότητα κάποιον claims που εύκολα αμφισβητούνται μέχρι και από casual listeners. 
Πχ. αυτό με το Βεγκας που ξεκάθαρα το έκανε η Celine Dion. 

Συνεχίζουμε το πρόγραμμα μας με όνομα "conversations with the wall".
Ναι η Celine, η Mariah και ο Elton που κανένας από αυτούς δεν ήταν ούτε στα charts ούτε απασχολούσαν με νέες κυκλοφορίες.

Η Britney ξεκίνησε το 2013, ένα χρόνο μετά το #1 Scream and shout και το Work Bitch να τρέχει παράλληλα.

Από τότε πόσοι έκαναν Vegas; Αρκετοί. Μέχρι και η Xtina που τότε το κορόιδευε με την ομάδα της και έλεγε ότι το κάνουν όσοι έχουν τελειωμένες καριέρας.

______________________
Lady Gaga Save Us

Διαφωνεί ο χρήστης filis

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 7321
Join date : 03/01/2021
Age : 35
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Διλήμματα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 2:21 pm
oberlina έγραψε:
η απολυτότητα

Πεθαίνω ρε που διαλέξαμε ΑΚΡΙΒΩΣ την ίδια λέξη (σε άλλα τοπικς) σχεδόν ταυτόχρονα. Καθόλου τυχαία γιατί όντως εκεί είναι το θέμα.

Αρέσει στον χρήστη oberlina

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16588
Join date : 12/12/2020

Διλήμματα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 2:24 pm
Leonidas έγραψε:Ναι η Celine, η Mariah και ο Elton που κανένας από αυτούς δεν ήταν ούτε στα charts ούτε απασχολούσαν με νέες κυκλοφορίες.

Η Britney ξεκίνησε το 2013, ένα χρόνο μετά το #1 Scream and shout και το Work Bitch να τρέχει παράλληλα.

Από τότε πόσοι έκαναν Vegas; Αρκετοί. Μέχρι και η Xtina που τότε το κορόιδευε με την ομάδα της και έλεγε ότι το κάνουν όσοι έχουν τελειωμένες καριέρας.
σοβαρά τώρα όμως, αλλά δεν κουράζεστε να γράφετε τα ίδια και τα ίδια;
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 57979
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Διλήμματα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 2:25 pm
Τέλος πάντων παιδιά η εμμονή δεν είναι καλή.
Από το να ασχολείστε ακόμα με τη Britney  και με αυτά που κατάφερε καλό θα ήταν να κάνετε έναν απολογισμό στο γιατί η αγαπημένη σας δεν έκανε την καριέρα που της άξιζε ενώ είχε την σούπερ φωνάρα.

Επίσης είναι αστείο να σχολιάζετε μειωτικά την φωνή της και το ταλέντο της όταν κάποιοι δηλώνετε φαν της Μαντόνα που έχει να πατήσει νότα από τα 35 της και την Τευλορ (Φίλιππε συγγνωμη😭) που στη σκηνή δεν μπορεί να μασει τα πόδια της

Ξύδι παιδιά. Απλό


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Leonidas στις Τετ Αυγ 23, 2023 2:26 pm, 1 φορά

______________________
Lady Gaga Save Us

Αρέσει στον χρήστη Kostas_1

Διαφωνεί ο χρήστης filis

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16588
Join date : 12/12/2020

Διλήμματα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 2:25 pm
ChristosSav έγραψε:
oberlina έγραψε:
η απολυτότητα

Πεθαίνω ρε που διαλέξαμε ΑΚΡΙΒΩΣ την ίδια λέξη (σε άλλα τοπικς) σχεδόν ταυτόχρονα. Καθόλου τυχαία γιατί όντως εκεί είναι το θέμα.

από bestie η σχέση μας αναβαθμίζεται σε soulmates

και να σκεφτείς το πως έχουμε γνωριστεί... Δυο ξένοι σε σύγχρονη βερσιόν!Hysterical

Αρέσει στον χρήστη ChristosSav

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16588
Join date : 12/12/2020

Διλήμματα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 2:30 pm
Leonidas έγραψε:Τέλος πάντων παιδιά η εμμονή δεν είναι καλή.
Από το να ασχολείστε ακόμα με τη Britney  και με αυτά που κατάφερε καλό θα ήταν να κάνετε έναν απολογισμό στο γιατί η αγαπημένη σας δεν έκανε την καριέρα που της άξιζε ενώ είχε την σούπερ φωνάρα.

Επίσης είναι αστείο να σχολιάζετε μειωτικά την φωνή της και το ταλέντο της όταν κάποιοι δηλώνετε φαν της Μαντόνα που έχει να πατήσει νότα από τα 35 της και την Τευλορ (Φίλιππε συγγνωμη😭) που στη σκηνή δεν μπορεί να μασει τα πόδια της

συνεχίζουμε το πρόγραμμα μας χωρίς καμία έκπληξη... είμαστε στο σημείο που εγώ βγαίνω η εμμονική ενώ στην πραγματικότητα δεν ξεκίνησα τίποτα και απλά απάντησα σε ένα δίλημμα όπως οι υπόλοιποι. 

Γρήγορη μεταπήδηση σε αναμενόμενη άκυρη προσβολή σε Αγκιλέρα 

2-3 άσχετα μειωτικά σχόλια για άλλους καλλιτέχνες που ξεκάθαρα είναι ανώτεροι σε όλα από Britney 

και περιμένουμε για δυνατό κλείσιμο κάποιο μέλος (συνήθως εμένα) να πει ότι δεν ξαναγράφει τίποτα ποτέ.

Λέω να κάνω την ανατροπή όμως.. για να δούμε
ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 7321
Join date : 03/01/2021
Age : 35
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Διλήμματα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 2:33 pm
Leonidas έγραψε:Τέλος πάντων παιδιά η εμμονή δεν είναι καλή.

Ναι βρε Λεωνίδα μου αλλά αυτό ισχύει για όλες τις πλευρές.

Σπόιλερ:

Αρέσει στον χρήστη oberlina

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16588
Join date : 12/12/2020

Διλήμματα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 2:36 pm
ChristosSav έγραψε:
Leonidas έγραψε:Τέλος πάντων παιδιά η εμμονή δεν είναι καλή.

Ναι βρε Λεωνίδα μου αλλά αυτό ισχύει για όλες τις πλευρές.

Σπόιλερ:

εμένα αυτό το ξύδι μου άρεσε πολύ! Κάτι μου λέει ότι μέσα στον μήνα θα γίνω το πρώτο μέλος που θα φάει ban σε ξένο τόπικ. Για να δούμε Smile 

Αχ τι καλά που θα περάσουμεεεε 77717810
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 57979
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Διλήμματα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 2:37 pm
Ακριβώς. Φουλ προβλέψιμη συζήτηση από μεριά σου.

Μέχρι και εγώ ένα hardcore little monster ψήφισα την Britney και φυσικά ξεκίνησες τη συζήτηση για το ποσο άδικο έχουμε, ότι η Britney δεν έκανε και κάτι σπουδαίο, ότι τα μισά είναι στο δικό μας το μυαλό και και και...

Μετά πιάσαμε και το ποσο αταλαντη είναι μουσικά...

Μπορεί να έχουμε μια υπερβολή για την αγαπημένη μας αλλά νομίζω πως εσυ είσαι στο άλλο άκρο στο να την βγάζεις ως κάτι μη σπουδαίο. Απλά χαλάρωσε

Ότι έγινε έγινε. Η ιστορία έγραψε που είναι η καθεμία. Όσο και να χτυπιούνται κάποιοι αυτό δεν αλλάζει

______________________
Lady Gaga Save Us

Διαφωνεί ο χρήστης filis

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 7321
Join date : 03/01/2021
Age : 35
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Διλήμματα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 2:49 pm
Μα ρε παιδιά συγγνώμη τώρα αλλά μια σελίδα πίσω να πάει κάποιος θα δει ότι δεν το ξεκίνησε η oberlina. @Filippos ανέλαβε τις ευθύνες σου παρακαλώ Smile

Αρέσει στον χρήστη oberlina

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16588
Join date : 12/12/2020

Διλήμματα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 2:49 pm
Leonidas έγραψε:Ακριβώς. Φουλ προβλέψιμη συζήτηση από μεριά σου.

Μέχρι και εγώ ένα hardcore little monster ψήφισα την Britney και φυσικά  ξεκίνησες τη συζήτηση για το ποσο άδικο έχουμε, ότι η Britney δεν έκανε και κάτι σπουδαίο, ότι τα μισά είναι στο δικό μας το μυαλό και και και...

Μετά πιάσαμε και το ποσο αταλαντη είναι μουσικά...

Μπορεί να έχουμε μια υπερβολή για την αγαπημένη μας αλλά νομίζω πως εσυ  είσαι στο άλλο άκρο στο να την βγάζεις ως κάτι μη σπουδαίο. Απλά χαλάρωσε

Ότι έγινε έγινε. Η ιστορία έγραψε που είναι η καθεμία. Όσο και να χτυπιούνται κάποιοι αυτό δεν αλλάζει

Και εσύ χαλάρωσε από μεριά σου. Και ξαναδιάβασε 2 σελίδες πριν να δεις πως ξεκίνησε η συζήτηση. Γενικά έχω αποφασίσει ότι θα γράφω λίγο πολύ ότι γουστάρω όπως κάθε άλλο μέλος. Τώρα αν εσείς δεν μπορείτε να διαχειριστείτε την αντίθετη άποψη και κάνετε συνέχεια gang up εναντίον μου όταν γράφω για Μπρίτνει είναι προβλημα σας. Εγώ θα λέω την αποψη μου όπως είναι και με επιχειρήματα. 
Όταν όμως δέχομαι επίθεση και ειρωνείες τότε ναι, θα σκληραίνω τους χαρακτηρισμούς με υπερωολές και θα απαντάω αναλόγως.


Η ιστορία ακόμα γράφει και η Μπρίτνει κυλιέται ημίγυμνη στα πατώματα ενώ κάθε μέρα συνεχίζει να ζει ένα λυπηρό μιντιακό δράμα. Αυτή είναι η ιστορία της εδώ και 16 χρόνια. Όσο και να χτυπιέσαι αυτό δεν αλλάζει. Δυστυχώς.. και το λέω με ειλικρίνεια το δυστυχώς.
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16588
Join date : 12/12/2020

Διλήμματα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 2:50 pm
ChristosSav έγραψε:Μα ρε παιδιά συγγνώμη τώρα αλλά μια σελίδα πίσω να πάει κάποιος θα δει ότι δεν το ξεκίνησε η oberlina. @Filippos ανέλαβε τις ευθύνες σου παρακαλώ Smile

Χάνεις απλά τον χρόνο σου... αλήθεια.
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 57979
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Διλήμματα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 3:01 pm
oberlina έγραψε:

Και εσύ χαλάρωσε από μεριά σου. Και ξαναδιάβασε 2 σελίδες πριν να δεις πως ξεκίνησε η συζήτηση. Γενικά έχω αποφασίσει ότι θα γράφω λίγο πολύ ότι γουστάρω όπως κάθε άλλο μέλος. Τώρα αν εσείς δεν μπορείτε να διαχειριστείτε την αντίθετη άποψη και κάνετε συνέχεια gang up εναντίον μου όταν γράφω για Μπρίτνει είναι προβλημα σας. Εγώ θα λέω την αποψη μου όπως είναι και με επιχειρήματα. 
Όταν όμως δέχομαι επίθεση και ειρωνείες τότε ναι, θα σκληραίνω τους χαρακτηρισμούς με υπερωολές και θα απαντάω αναλόγως.


Η ιστορία ακόμα γράφει και η Μπρίτνει κυλιέται ημίγυμνη στα πατώματα ενώ κάθε μέρα συνεχίζει να ζει ένα λυπηρό μιντιακό δράμα. Αυτή είναι η ιστορία της εδώ και 16 χρόνια. Όσο και να χτυπιέσαι αυτό δεν αλλάζει. Δυστυχώς.. και το λέω με ειλικρίνεια το δυστυχώς.
Χαλαρός ειμαι. Ούτε σε επιτέθηκα ούτε σε ειρωνεύτηκα.

Θυμάμαι πως ξεκίνησε η συζήτηση και δεν σου απάντησα για αυτά που εγραψες στα πρώτα σου μηνύματα.
Εκεί που εστίασα ήταν στις υπερβολές ότι η Britney είναι ένα ατάλαντο καρτούν με φωνή στρουμφακι που δεν κατάφερε τίποτα στη καριέρα της κ ότι όλα είναι στη φαντασία μας.

Αυτό εσυ το θεωρείς ως ρεαλιστικό σχόλιο;

Η ιστορία για την Britney γράφει όλα αυτά που ανέφερα σε προηγούμενο μήνυμα κι ότι πια ζει τις συνέπειες της μετά από 15 χρόνια σε ένα τοξικό και κακοποιητικο περιβάλλον. Δεν μου αρέσει να σχολιάζω αυυα που ανεβάζει στο ινσυαωραμ γιατί θίγω θέματα ψυχικής υγείας και είναι αρκετά ευαίσθητα.

______________________
Lady Gaga Save Us
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17720
Join date : 07/08/2016
Age : 26

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Διλήμματα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 3:03 pm
ChristosSav έγραψε:Μα ρε παιδιά συγγνώμη τώρα αλλά μια σελίδα πίσω να πάει κάποιος θα δει ότι δεν το ξεκίνησε η oberlina. @Filippos ανέλαβε τις ευθύνες σου παρακαλώ Smile
Εγώ σχολίασα την απάντηση της Oberlina (όπως γενικά σχολιάζουμε απαντήσεις στο forum). Από εκεί και πέρα αυτό που με ενόχλησε προσωπικά και απηύθυνα τον λόγο στην Oberlina ήταν οι μειωτικοί χαρακτηρισμοί προς την Britney και η απολυτότητα (αφού σας αρέσει τόσο η λέξη) ότι αυτή ξέρει κι εμείς είμαστε εκτός πραγματικότητας.
Δεν ειρωνεύτηκα κανέναν, ούτε απαξίωσα κάποιον καλλιτέχνη, μίλησα μόνο για την αγαπημένη μου με επιχειρήματα. Αυτά.

Αρέσει στον χρήστη Leonidas

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 7321
Join date : 03/01/2021
Age : 35
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Διλήμματα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 3:08 pm
Filippos έγραψε:
ChristosSav έγραψε:Μα ρε παιδιά συγγνώμη τώρα αλλά μια σελίδα πίσω να πάει κάποιος θα δει ότι δεν το ξεκίνησε η oberlina. @Filippos ανέλαβε τις ευθύνες σου παρακαλώ Smile
Εγώ σχολίασα την απάντηση της Oberlina (όπως γενικά σχολιάζουμε απαντήσεις στο forum). Από εκεί και πέρα αυτό που με ενόχλησε προσωπικά και απηύθυνα τον λόγο στην Oberlina ήταν οι μειωτικοί χαρακτηρισμοί προς την Britney και η απολυτότητα (αφού σας αρέσει τόσο η λέξη) ότι αυτή ξέρει κι εμείς είμαστε εκτός πραγματικότητας.
Δεν ειρωνεύτηκα κανέναν, ούτε απαξίωσα κάποιον καλλιτέχνη, μίλησα μόνο για την αγαπημένη μου με επιχειρήματα. Αυτά.

Με άλλα λόγια πιο ποιητικά: It's me. Hi. I'm the problem. it's me.

Σπόιλερ:
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 32915
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Διλήμματα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 3:15 pm
oberlina έγραψε: 



Γρήγορη μεταπήδηση σε αναμενόμενη άκυρη προσβολή σε Αγκιλέρα 

2-3 άσχετα μειωτικά σχόλια για άλλους καλλιτέχνες που ξεκάθαρα είναι ανώτεροι σε όλα από Britney 


Ρε πεθαίνω. Που πρώτη ανέφερες στο άκυρο την Αγκιλέρα όσον αφορά τη γκαγκα , και κυρίως για το ΞΕΚΑΘΑΡΑ μιλώντας παράλληλα για απολυτότητα.
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 32915
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Διλήμματα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 3:17 pm
oberlina έγραψε:
Leonidas έγραψε:Ακριβώς. Φουλ προβλέψιμη συζήτηση από μεριά σου.

Μέχρι και εγώ ένα hardcore little monster ψήφισα την Britney και φυσικά  ξεκίνησες τη συζήτηση για το ποσο άδικο έχουμε, ότι η Britney δεν έκανε και κάτι σπουδαίο, ότι τα μισά είναι στο δικό μας το μυαλό και και και...

Μετά πιάσαμε και το ποσο αταλαντη είναι μουσικά...

Μπορεί να έχουμε μια υπερβολή για την αγαπημένη μας αλλά νομίζω πως εσυ  είσαι στο άλλο άκρο στο να την βγάζεις ως κάτι μη σπουδαίο. Απλά χαλάρωσε

Ότι έγινε έγινε. Η ιστορία έγραψε που είναι η καθεμία. Όσο και να χτυπιούνται κάποιοι αυτό δεν αλλάζει

Και εσύ χαλάρωσε από μεριά σου. Και ξαναδιάβασε 2 σελίδες πριν να δεις πως ξεκίνησε η συζήτηση. Γενικά έχω αποφασίσει ότι θα γράφω λίγο πολύ ότι γουστάρω όπως κάθε άλλο μέλος. Τώρα αν εσείς δεν μπορείτε να διαχειριστείτε την αντίθετη άποψη και κάνετε συνέχεια gang up εναντίον μου όταν γράφω για Μπρίτνει είναι προβλημα σας. Εγώ θα λέω την αποψη μου όπως είναι και με επιχειρήματα. 
Όταν όμως δέχομαι επίθεση και ειρωνείες τότε ναι, θα σκληραίνω τους χαρακτηρισμούς με υπερωολές και θα απαντάω αναλόγως.


Η ιστορία ακόμα γράφει και η Μπρίτνει κυλιέται ημίγυμνη στα πατώματα ενώ κάθε μέρα συνεχίζει να ζει ένα λυπηρό μιντιακό δράμα. Αυτή είναι η ιστορία της εδώ και 16 χρόνια. Όσο και να χτυπιέσαι αυτό δεν αλλάζει. Δυστυχώς.. και το λέω με ειλικρίνεια το δυστυχώς.

Λυπηρό εγω βρίσκω αυτο το ποστ και τη συνεχή αναφορά στην ψυχική της υγεία. 

Α και άκρως σεξιστικό για το «ημίγυμνη στα πατώματα»
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16588
Join date : 12/12/2020

Διλήμματα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 3:17 pm
Λεωνιδα μου, και επιτεθηκες και ειρωνευτικες.

Λεωνιδα μου και Φίλιππε μου, αυτό που σας ενοχλούν οι υπερβολές και οι προσβολές μόνο όταν γράφονται για Μπριτνει ή τις αγαπημένες σας να το κοιτάξετε γιατί είναι υποκριτικό. Δεν έχω δει ποτε να κάνετε τον διαιτητή σε αλλά μέλη που έχουν γράψει συνεχώς και χειρότερα. Ισα ισα βλέπω να μαζεύεστε μόνο όταν θα απαντήσω εγώ… ακόμα και αν το κάνω κόσμια.

Η απολυτότητα μου ήταν απάντηση σε ειρωνικό σχόλιο του Κώστα και πάλι. Αλλά κλασσικά πάντα αυτό γίνεται.

Τέλος Φίλιππε μου, ναι με ειρωνεύτηκες.

Παιδιά αλήθεια δεν θα συνεχίσω οποιαδήποτε λογομαχία. Δεν θα γίνεται αυτό το πράγμα κάθε φορά γιατί δεν υπάρχει κάποια βελτίωση. Είναι μάταιο. Απλά θα φέρομαι και θα γράφω όπως και εσείς. Όταν ο Κώστας ρίχνει το επίπεδο θα το ρίχνω και εγώ και θα απαντάω αναλόγως. Και ας κάνετε τον διαιτητή σε εμένα μετά.
Diafora_
Diafora_
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1369
Join date : 26/06/2018

Διλήμματα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 3:17 pm
Παιδιά μου, Britney=impact όχι μόνο στην ποπ μουσική, αλλά στην ποπ κουλτούρα ευρύτερα. Και η περίπτωσή της είναι εξαιρετικά ενδιαφέρουσα από πάρα πολλές απόψεις. Μπορούμε να αρχίσουμε συζήτηση και να μην τελειώνουμε, διατριβή ολόκληρη να βγει. Ακριβοδίκαια πράγματα. Και ο πόλεμος και η αδικία που έχει υποστεί αυτή η γυναίκα, ο τρόπος που την έχουν καταδυναστεύσει κι αυτή ακόμα υπάρχει, παρούσα, έκανε μουσική μέσα από όλα αυτά. Δεν μπορώ να πω κάτι αρνητικό για εκείνη, μου σπάει η καρδιά να βλέπω βιντεάκια από τα 00s, που τα tabloids τη διέλυαν, ή όταν την ακούω έτσι φωνάρα στην εφηβεία της ή όταν ακούω τις αλήθειες του Blackout. Μόνο η μουσική της θα έφτανε για να είναι legend, αλλά κατέληξε να είναι και πολλά περισσότερα.

Αρέσει στους χρήστες Leonidas, Kostas_1 και Filippos

Διαφωνεί ο χρήστης filis

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 32915
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Διλήμματα  - Σελίδα 4 Empty Απ: Διλήμματα

Τετ Αυγ 23, 2023 3:20 pm
Εγώ έριξα το επίπεδο που βρήκα αστειο το tie σε Rihanna - Gaga. Οκ.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης