Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Me & The Artist

+9
kinop
V.I.P.
oberlina
filis
Steliosg
Kostas_1
Filippos
Leonidas
ChristosSav
13 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31596
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 10 Empty Απ: Me & The Artist

Πεμ Νοε 02, 2023 9:52 pm
@oberlina  & Rihanna
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15197
Join date : 12/12/2020

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 10 Empty Απ: Me & The Artist

Πεμ Νοε 02, 2023 9:54 pm
Kostas_1 έγραψε:@oberlina  & Rihanna

Μόλις είδα το Stunna Lip Paint Longwear Fluid Lip Color έπαθα σοκ. Έρωτας με την πρώτη ματιά. Τέλειο design, χρώματα, διάρκεια! Έκτοτε δεν έχω αλλάξει μάρκα.

Αρέσει στους χρήστες kinop, Kostas_1, Filippos, Steliosg και filis

Steliosg
Steliosg
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 13365
Join date : 01/03/2018

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2012
Αγαπημένο τραγούδι: Κάνε Κάτι / Που Λες
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 10 Empty Απ: Me & The Artist

Πεμ Νοε 02, 2023 9:57 pm
oberlina έγραψε:
Kostas_1 έγραψε:@oberlina  & Rihanna

Μόλις είδα το Stunna Lip Paint Longwear Fluid Lip Color έπαθα σοκ. Έρωτας με την πρώτη ματιά. Τέλειο design, χρώματα, διάρκεια! Έκτοτε δεν έχω αλλάξει μάρκα.
freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 10 398411_swatch

Αρέσει στον χρήστη oberlina

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31596
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 10 Empty Απ: Me & The Artist

Πεμ Νοε 02, 2023 9:57 pm
Ρε ‘συ 😂😂😂 και λέω τι να κατάλαβε ;;

Αρέσει στους χρήστες Leonidas, Filippos και oberlina

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15197
Join date : 12/12/2020

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 10 Empty Απ: Me & The Artist

Πεμ Νοε 02, 2023 10:01 pm
Kostas_1 έγραψε:Ρε ‘συ 😂😂😂 και λέω τι να κατάλαβε ;;


κλαιωωωω

υ.γ. θα απαντήσω και κανονικά.. αλλά coming soon  Hysterical

Αρέσει στους χρήστες Kostas_1 και Filippos

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16432
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 10 Empty Απ: Me & The Artist

Πεμ Νοε 02, 2023 10:04 pm
oberlina έγραψε:
Kostas_1 έγραψε:Ρε ‘συ 😂😂😂 και λέω τι να κατάλαβε ;;


κλαιωωωω

υ.γ. θα απαντήσω και κανονικά.. αλλά coming soon  Hysterical
Έτσι και έρθει πιο soon από της Taylor... 42kmoig

Αρέσει στον χρήστη oberlina

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16432
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 10 Empty Απ: Me & The Artist

Πεμ Νοε 02, 2023 10:59 pm
Me and Britney.
Δεν έχω ανάμνηση από την ακριβή στιγμή που την άκουσα για πρώτη φορά. Κάπου το 2003-2004. Θυμάμαι τα μεγαλύτερα ξαδέρφια μου την άκουγαν πολύ και είχαν ηχογραφημένα σε κασέτα κάποια διάσπαρτα κομμάτια της από BOMT μέχρι Britney. Θυμάμαι χαρακτηριστικά το Overprotected. Ωστόσο λόγω ηλικίας δεν ήξερα προφανώς ποια είναι η Britney Spears, από τα ξαδέλφια μου ό,τι άκουγα.
Το πρώτο κομμάτι που έχω αναμνήσεις από την περίοδο που βγήκε είναι το Womanizer, θυμάμαι να παίζει πολύ και γενικά να γίνεται λόγος για το comeback της. Ήταν η περίοδος που ήρθα σε επαφή με την ξένη μουσική, γνώριζα δηλαδή όσα τραγούδια γίνονταν ευρέως γνωστά πχ από Katy, Riri και Gaga. Βέβαια δεν μπήκα στη διαδικασία να ασχοληθώ περαιτέρω με τη δισκογραφία της. Ήμουν βαθιά ερωτευμένος με την Δέσποινα. Ventalia
Μέχρι που κάπου στη Β' Γυμνασίου βγήκε το Till The World Ends, το οποίο έκανε χαμό. Τότε άρχισα να χρησιμοποιώ πολύ το YouTube για να ακούω μουσική. Ε έπεσα σε άλλο video της Britney και μετά σε άλλο και μετά σε άλλο κ.ο.κ. Αυτό ήταν, είχα κολλήσει! Περιττό να πω πως την θεωρούσα την πιο όμορφη κοπέλα που είχα δει. Ακόμη την θεωρώ την πιο όμορφη pop star ever. love_you
Θυμάμαι να κάνω όλο το καλοκαίρι μαραθώνιους με την βιντεογραφία της. Αισθανόμουν και κουλ που άκουγα την Princess of Pop. Ventalia
Άρχισα να ανακαλύπτω τη δισκογραφία της, να παρακολουθώ τις εμφανίσεις της και να διαβάζω για την ζωή της.
Με τις εμφανίσεις της είχα μείνει άφωνος. Ως τότε ήξερα μόνο ό,τι γινόταν στην Ελλάδα, οπότε βλέποντας τις εμφανίσεις του Oops I did it again και του Slave 4 u στα VMAs αντιλαμβάνεστε το σοκ μου. Ήταν ο δεύτερος έρωτάς μου με τραγουδίστρια μετά την Δέσποινα. Ventalia
Είχα στεναχωρηθεί πολύ όταν έμαθα όσα της συνέβησαν, χωρίς να έχω ιδέα για το conservatorship. Θυμάμαι με αυτό είχα ασχοληθεί πολύ όταν πρωτομπήκα στη νομική και μου έκανε τρομερή εντύπωση πώς γίνεται να βρίσκεται σε ένα τέτοιο καθεστώς ενώ ήταν ακόμη ενεργή ως pop star. Για το #FreeBritney πίστευα κι εγώ αρχικά ότι είναι θεωρίες συνομωσίας, μέχρι που έλαβαν χώρα οι αποκαλύψεις.
Στο σήμερα, εύχομαι να βρει την ψυχική της ηρεμία. Για μένα θα είναι πάντοτε η Undisputed Princess Of Pop και η αγαπημένη μου pop star. Το πάθος και η αυτοπεποίθηση που είχε στη σκηνή θα παραμείνουν αξεπέραστα, δεν έχω δει κάτι αντίστοιχο από καμία άλλη και γι' αυτό την θεωρώ την κορυφαία performer! love_you
Αυτά.

Αρέσει στους χρήστες Leonidas, Kostas_1 και ChristosSav

V.I.P.
V.I.P.
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5690
Join date : 03/02/2016
Age : 25

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 10 Empty Απ: Me & The Artist

Πεμ Νοε 02, 2023 11:01 pm
Filippos έγραψε:@V.I.P. και Έλλη Κοκκίνου
Α δεν έχω κάτι το ιδιαίτερο να πω. Μεγάλωσα με τα τραγούδια της που λέμε laugh3
Θυμάμαι μικρός είχαμε στο σπίτι σε CD το Μασάι και νομίζω μετά και το gucci των Μασάι. Κάτι Χριστούγεννα που αγοράσαμε CD από πλανόδιο σε οικογενειακές διακοπές η αδερφή μου αγόρασε το Sex και το είχαμε λιώσει το συγκεκριμένο cd εμείς και οι φίλοι μας(είχαμε πάει δυο οικογένειες-5 παιδιά σύνολο- μαζί διακοπές) παρόλο που είχε πάρει ο καθένας μας από ένα cd. Εννοείται μας είχε κανει εντύπωση το Μωρό Μου Σκάσε και υπάρχει κάπου ή σε κασέτα κάμερας η σε dvd( πιθανόν και στα δυο) βίντεο από πάρτυ γενεθλίων μου που το τραγουδάμε ενώ παίζει το cd Oops 
Μετά από κάτι χρόνια άκουγα το Μην Τα Παρατάς γιατί είχα δει και πολλές φορές το remake του Ηλία του 16ου και μου άρεσε πολύ ως soundtrack και λίγα χρόνια αργότερα θυμάμαι να ακούω το καρδιά από γυαλί.
Ε αργότερα μαζί με τη δισκογραφία της Δέσποινας άρχισα να ακούω και Έλλη. Επίσης είχα βρει τορρεντ με τη δισκογραφία της αλλά ακόμα και τώρα υπάρχουν πολλά τραγούδια της που δεν τα έχω ακούσει. Κυρίως τα πρώτα της πριν τον Φοίβο.
Αυτά λίγο πολύ laugh3

Αρέσει στους χρήστες thebest20, Leonidas, Kostas_1, Filippos και oberlina

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 31596
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 10 Empty Απ: Me & The Artist

Πεμ Νοε 02, 2023 11:20 pm
Filippos έγραψε: Το πάθος και η αυτοπεποίθηση που είχε στη σκηνή θα παραμείνουν αξεπέραστα, δεν έχω δει κάτι αντίστοιχο από καμία άλλη και γι' αυτό την θεωρώ την κορυφαία performer! love_you  
Αυτά.

Κι ούτε θα ξαναδούμε bestie. 
She was the moment, κυριολεκτικά ❤

Αρέσει στον χρήστη Filippos

Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56388
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 10 Empty Απ: Me & The Artist

Πεμ Νοε 02, 2023 11:47 pm
@V.I.P. Οο δυο πρώτοι της δίσκοι είναι ωραίοι
Αξίζουν ακροαση

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
V.I.P.
V.I.P.
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5690
Join date : 03/02/2016
Age : 25

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 10 Empty Απ: Me & The Artist

Παρ Νοε 03, 2023 7:53 am
Leonidas έγραψε: @V.I.P.  Οο δυο πρώτοι της δίσκοι είναι ωραίοι
Αξίζουν ακροαση
Ευκαιρία να τους ακούσω τώρα που έχω χρόνο, κατα μια έννοια. Θα επανέλθω αύριο με κριτική Laughing

Αρέσει στους χρήστες Leonidas και oberlina

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6198
Join date : 03/01/2021
Age : 34
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 10 Empty Απ: Me & The Artist

Παρ Νοε 03, 2023 9:43 am
Steliosg έγραψε:@ChristosSav & Lady Gaga

Filippos έγραψε:@ChristosSav και Lady Gaga

Η Gaga όπως είναι λογικό μου τράβηξε τη προσοχή από το debut. Γινόταν ένας χαμός τριγύρω. Και να μην ήθελες να την μάθεις δεν γινόταν. Κάτι που συνήθως με κάνει να είμαι επιφυλακτικός στην αρχή. Μετά ήρθε το Fame Monster και το Born This Way, δηλαδή back to back τα χιτς και η επιτυχία και κατάλαβα πως μάλλον δεν είναι καθόλου τυχαία. Στην αρχή κριντζαρα λίγο με τις εμφανίσεις της μια και πίστευα πως το κίνητρο της είναι να τραβήξει την προσοχή. Από το Artpop και μετά την έχασα, γιατί ξεκινούσε και το break μου από τη mainstream μουσική γενικότερα και η Gaga δεν ήταν στους καλλιτέχνες που ακολουθούσα. Για να την ξαναβρώ στο A Star Is Born που είδα στον κινηματογράφο και μπορώ να πω πως ενθουσιάστηκα. Με αφορμή την ταινία άκουσα και το Joanne και πάλι ενθουσιάστηκα από την αλλαγή και την τόλμη της να βγάλει ένα τέτοιο album - άσχετα με το αν πέτυχε η όχι. Μετά πάλι την ξέχασα μιας και ποτέ δεν την ακολουθούσα φανατικά -ούτε τώρα-. Το Chromatica μου άρεσε αρκετά μπορώ να πω και το θεωρώ underrated. Αυτό όμως που μου αρέσει στη Gaga είναι ότι -θα ακουστεί κάπως αυτό που θα πω- σχεδόν με συγκινεί μέσα από τον 'ακραιο τρόπο' που επιλέγει να παρουσιάσει καλλιτεχνικά την κάθε era της. To clip του 911 πχ είναι μια τέτοια στιγμή. Καταλήγει να είναι συγκινητικό χωρίς να είναι καθόλου μα καθόλου μελό έχοντας έντονα καλλιτεχνικά στοιχεία μέσα. Ακόμα πιστεύω πως ακροβατεί μεταξύ εμπορικού με στοιχεία ελίτ (με την έννοια ότι δεν είναι για όλους) στις δουλειές της και πιστεύω πως το μέλλον της θα είναι πραγματικά πολύ καλό. Τέλος να πω πως προτιμώ τη Gaga του Sweet Sounds Of Heaven από μια τεράστια εμπορική επιτυχία της.

Αρέσει στους χρήστες kinop, Leonidas, Kostas_1, Filippos, Steliosg και oberlina

Steliosg
Steliosg
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 13365
Join date : 01/03/2018

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2012
Αγαπημένο τραγούδι: Κάνε Κάτι / Που Λες
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 10 Empty Απ: Me & The Artist

Παρ Νοε 03, 2023 2:06 pm
Filippos έγραψε:@Steliosg και Katy Perry
Μεγάλη ιστορία.

Η πρώτη μου επαφή μαζί της ήταν από το ντεμπούτο της. Θυμάμαι χαρακτηριστικά να πηγαίνω με τους δικούς μου στα Goody's συνέχεια (6χρονο παιδάκι) και να ακούω πάντα όμως να παίζει το Hot N Cold. Αυτό και το Just Dance της Godga. Από τότε την θυμάμαι έντονα, έβλεπα τα κλιπς της από μικρός.

Όταν βγήκε το TD για να είμαι ειλικρινής δεν καταλάβαινα τόσο τον ντόρο επειδή ήμουν μικρός αλλά ήξερα όλα τα κομμάτια που ήταν singles. Το Firework κιόλας έπαιζε παντού το 2010-12. 

Και κάπου εκεί έρχεται το 13 με το PRISM που πλέον είναι στο peak της σε global level. Roar και Dark Horse να είναι ΠΑΝΤΟΥ, να μην τα αποφεύγεις όσο και να ήθελες. 
Θυμάμαι στο σχολείο συζητούσαμε συνέχεια για αυτήν και τα 2 αυτά κλιπς που έσπαζαν ρεκόρ σε προβολές στο YT. 
Είχαμε τραγουδήσει όλη η τάξη το dark horse για πλάκα όταν ο δάσκαλος (δημοτικό ήμουν btw) είχε πάει κάτω στον διευθυντή για λίγο. laugh3
Κάπως έτσι πέρασε η PRISM era, έκανε και το Superbowl halftime show και έγινα κανονικά φαν. Laughing
Ανυπομονούσα πολύ για το τι θα ακολουθούσε.

Αρχές 17 θυμάμαι να σκάει τίζερ του Chained To The Rhythm. Τρελάθηκα. Ανυπομονούσα τόσο πολύ. Από την πρώτη φορά που το άκουσα μου άρεσε πολύ και μέχρι και σήμερα ακόμα μου αρέσει το ίδιο. Βγήκε και η κλιπάρα και είπα αυτό είναι comeback...μέχρι τα political statements.
Ανέκαθεν θεωρούσα ότι είχε δίκιο τότε αλλά το gp είχε διαφορετική γνώμη.
Μετά το underperformance του στα τσαρτς (έγινε μεν χιτ) φοβόμουν για την συνέχεια... και πολύ καλά έκανα. rip
Κόβει εντελώς το μαλλί και μένω μλκ@ς. Oops Σοκαριστήκαμε όλοι, φανς και μη. Βγαίνει το Bon Appetit με τους Migos, το κλιπ του, οι τραγικές εμφανίσεις κλπ κλπ
Ήμουν σε φάση κάτι έπαθε δεν είναι η γνωστή Katy που ξέρω. Δεν την παράτησα όμως ποτέ ως φαν, πάντα την υποστήριζα ακόμα και στην Witness era.

Περνάει αυτή η era (επιτέλους) και λέω πρέπει να πάρει τον χρόνο της να επανέλθει. Όντως, φαινόταν ότι αυτό έκανε. Βγάζει την κομματάρα NRO και λέω she is back. Δυστυχώς δεν κράτησε πολύ αυτό. Έβγαζε μετά το ένα αδιάφορο droplet μετά το άλλο και κατέστρεφε όλο και περισσότερο το rollout του νεξτ άλμπουμ. 

Ε μετά δεν έχω να πω πολλά. Έβγαλε το smile που οκ καλό μεν άλμπουμ αλλά βαρετό εσθέτικ και κλιπς. Εμφανίσεις μηδέν, πρόμο νταξ γελάω. 
Και μετά το απόλυτο downhill. Έχει να βγάλει ουσιαστική μουσική πάνω από 3 χρόνια και πλέον απλά τρολλάρει τους φανς χωρίς λόγο. 

Εγώ σταμάτησα να είμαι stan της τέλη του 20-αρχές του 21 νμζ. 
Μου αρέσει αλλά πλέον είναι στα χαμένα και φαίνεται ότι βαριέται φουλ. Το έριξε στα παπούτσια στην τηλεόραση και σε όλες αυτές τις αηδίες και αυτή. 
She is over I fear.

Αρέσει στους χρήστες Kostas_1, Filippos, filis, oberlina και ChristosSav

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6198
Join date : 03/01/2021
Age : 34
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 10 Empty Απ: Me & The Artist

Παρ Νοε 03, 2023 2:18 pm
Άμα γίνει ταινια η ιστορία του Στέλιου λογικά θα παίξω το δάσκαλο που πήγε στο διευθυντή.

Αρέσει στους χρήστες Kostas_1, Filippos, Steliosg και oberlina

Steliosg
Steliosg
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 13365
Join date : 01/03/2018

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2012
Αγαπημένο τραγούδι: Κάνε Κάτι / Που Λες
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 10 Empty Απ: Me & The Artist

Παρ Νοε 03, 2023 2:21 pm
ChristosSav έγραψε:Άμα γίνει ταινια η ιστορία του Στέλιου λογικά θα παίξω το δάσκαλο που πήγε στο διευθυντή.
Boomer?  Oops

Αρέσει στους χρήστες oberlina και ChristosSav

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15197
Join date : 12/12/2020

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 10 Empty Απ: Me & The Artist

Παρ Νοε 03, 2023 2:35 pm
Steliosg έγραψε:
ChristosSav έγραψε:Άμα γίνει ταινια η ιστορία του Στέλιου λογικά θα παίξω το δάσκαλο που πήγε στο διευθυντή.
Boomer?  Oops
Υπό άλλες συνθήκες δεν θα επέτρεπα αυτό το bullying προς Savage αλλά θυμήθηκα αυτά που έγραψε για την μέτρια σκηνική παρουσία της Ριανα οποτε παρακαλώ συνεχίστε

Αρέσει στους χρήστες Filippos και ChristosSav

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6198
Join date : 03/01/2021
Age : 34
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 10 Empty Απ: Me & The Artist

Παρ Νοε 03, 2023 2:40 pm
Δεν έγραψα κάτι για τη Ριάνα. Συμφώνησα με τον Φίλιππο - αφαιρώντας όμως το shade που κάπως υπήρχε στο κείμενο του
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15197
Join date : 12/12/2020

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 10 Empty Απ: Me & The Artist

Παρ Νοε 03, 2023 3:11 pm
ChristosSav έγραψε:Συμφώνησα με τον Φίλιππο

ίσως να είναι και χειρότερη προδοσία αυτό

Αρέσει στους χρήστες Filippos και ChristosSav

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16432
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 10 Empty Απ: Me & The Artist

Παρ Νοε 03, 2023 4:00 pm
ChristosSav έγραψε:Δεν έγραψα κάτι για τη Ριάνα. Συμφώνησα με τον Φίλιππο - αφαιρώντας όμως το shade που κάπως υπήρχε στο κείμενο του
Κανένα shade, είπα απλά το στορυ μου.

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 10 200.gif?cid=b86f57d3pxi0hzjkrdde8akagv0q6njmjjf8gbqhlcs0exku&ep=v1_gifs_search&rid=200

Αρέσει στους χρήστες filis και ChristosSav

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15197
Join date : 12/12/2020

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 10 Empty Απ: Me & The Artist

Παρ Νοε 03, 2023 4:05 pm
Filippos έγραψε:
ChristosSav έγραψε:Δεν έγραψα κάτι για τη Ριάνα. Συμφώνησα με τον Φίλιππο - αφαιρώντας όμως το shade που κάπως υπήρχε στο κείμενο του
Κανένα shade, είπα απλά το στορυ μου.

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 10 200.gif?cid=b86f57d3pxi0hzjkrdde8akagv0q6njmjjf8gbqhlcs0exku&ep=v1_gifs_search&rid=200

μΗν ΞαΝΑβΑλΕισ gIf τΗσ κΟυΙΝ γΙΑ νΑ ΚανΕιΣ sHaDe rIrI

freebritney - Me & The Artist - Σελίδα 10 F0xmht10

Αρέσει στους χρήστες Kostas_1 και Filippos

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης