Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

+32
Nikovandis_fe
thanos - fan
koffaki
GioZ
Giotis
maria-dv
TrashQueen
olga24
vasilisgr
Diafora_
Chrismont
ΔεΒανδικος
dyannisb
Kostas vandikos
Chronis
ANDREAS1991
NikosVandikos
VANDOPAGE
Konstantinos
nihtolouloudo
Nikolas
ioanbent
dimosf1
thebest20
Nickv
Kostas_1
niklaus
manos
V.I.P.
ewo
Giorgos12
Leonidas
36 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Giotis
Giotis
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 8658
Join date : 28/10/2015
Age : 36
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Ένα Τσιγάρο Διαδρομή
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 11 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 10:28 am
Κάποια τραγούδια τα έχει σαν μπαλαντέρ. Θα κάνει αλλαγές ανά πόλη απ' ότι κατάλαβα.

Αρέσει στους χρήστες Filippos, Diafora_, nihtolouloudo, vasilisgr, panagiotis_a και NikosVandikos

Diafora_
Diafora_
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1369
Join date : 26/06/2018

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 11 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 12:19 pm
Είδα την έναρξη και σε άλλα βιντεάκια. Τη λάτρεψα. Μπράβο ρε Δέσποινα για τα vocals.
maria-dv
maria-dv
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 129
Join date : 30/10/2015

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 11 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 12:29 pm
Εμένα το πρόγραμμα μου φάνηκε τέλειο!! Θα αφαιρουσα μόνο κορίτσι πράγμα και όλα αλλάζουν και στη θέση τους θα έβαζα αν σου λείπω και εσένα περιμένω. Εννοείται ότι αν γινόταν μακάρι να έλεγε όλη τη δισκογραφία της!Είναι ξεκάθαρο ότι χτες δεν πρόλαβε να πει κάποια τραγούδια.

Αρέσει στον χρήστη nihtolouloudo

koffaki
koffaki
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 45
Join date : 06/09/2016

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 11 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 12:41 pm
Οι Kings πόσοι ώρα τραγουδάνε στην αρχή;Άργησε να ξεκινήσει η συναυλία και λέτε ότι η Δέσποινα βγήκε στις 10 αντί στις 9:30 ή τραγουδάνε μισή ώρα οι Kings;Ο Mente λέει και δικά του τραγούδια ή μόνο την Πανσέληνο με τη Δέσποινα;Κάπου πήρε το μάτι μου παραπάνω ότι τη σταμάτησε και η αστυνομία.

Αρέσει στον χρήστη ewo

Nikovandis_fe
Nikovandis_fe
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5703
Join date : 30/10/2015
Age : 33
Location : Cyprus

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Den eisai edw-esena perimeno
Αγαπημένος δίσκος: profiteies

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 11 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 12:46 pm
Παντως ειναι η πρώτη εμφάνιση της Δέσποινας εδω και 30 χρόνια που ακουσαμε μονο δικα της τραγούδια...
Ετσι πρεπει να συνεχίσει απο εδω και περα ... μακαρι στο νοξ να ακολουθήσει αυτη την τακτική. 
Μπορει να φτιαξει ενα δυνατο 2ο πρόγραμμα με τις σουξεδαρες της τσιφτετέλια , λαικα ,χασαπικα , ζεϊμπέκικα και μπαλαντες που φτανουν για να φτιαξει και 3ο πρόγραμμα

Αρέσει στους χρήστες leonidask, Chronis, Kostas vandikos, TrashQueen και VANDOPAGE

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17720
Join date : 07/08/2016
Age : 26

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 11 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 1:15 pm
Υπέροχη σε όσα βίντεο είδα. Μπράβο για τις προσθήκες στο setlist, εύχομαι να δούμε κι άλλες εκπλήξεις! love_you

Σπόιλερ:

Αρέσει στους χρήστες thanos - fan, Leonidas, Kostas_1, Diafora_ και NikosVandikos

panos
panos
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 370
Join date : 03/09/2016

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 11 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 1:27 pm
Εμένα μ άρεσαν τα ρούχα απλά θα τα ήθελα αναποδα! Να ξεκινάει με τη φόρμα και το jockey. Μετά το χρυσό που είναι σούπερ και τέλος το φόρεμα στα ποπ κομμάτια

Αρέσει στον χρήστη VANDOPAGE

VassoulaD
VassoulaD
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 182
Join date : 22/11/2015
Age : 37
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1995
Αγαπημένο τραγούδι: Το κοριτσάκι σου
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 11 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 1:30 pm
Καλησπέρα παιδιααα. Η συναυλία στα Ιωάννινα ήταν μαγική! Το θέατρο γέμισε . 
Ξεκίνησε με το "Σήμερα" και τελείωσε με τη "Μάσκα". 
Φοβερή μας είπε το χωρίς εσένανε αφού πρώτα είπε όταν έπεσε η μουσική " αφού τα ζητάτε"😂

Είπε επίσης το θέλω να σε ξεχάσω, διακοπτακι, τα ετερώνυμα, το δεν υπάρχει τίποτα .
Στη δεύτερη εμφάνιση φορούσε αυτό το μπλουζο φόρεμα με το 30 χρόνια μαζί . 

Ευδιάθετη πείραζε και τον κόσμο . 

Πραγματικά όσοι θα πάτε στις επόμενες συναυλίες θα ζήσετε μαγικές στιγμές . 

Έχει μαζί και μπαλέτο για το υποφέρω, τι κάνω μόνη μου, γιατρικό και άκρως τολμηρό . Ελπίζω μη μου ξεφεύγει κάτι 😍 

Πραγματικά τα έδωσε όλα 😍


Λίγο πριν φύγει καταφέραμε να τη δούμε και να βγάλουμε μια φωτό 🥹 . 

Ευχαριστούμε όσοι ήμασταν απ' το vandicted και τον Δήμο που μας βοήθησε και εμείς την είδαμε στο καμαρινακι της. Εκεί μας ρώτησε πώς μας φάνηκε το πρόγραμμα κι αν περάσαμε καλά .

Αρέσει στους niklaus, thanos - fan, TAKIS, ewo, vasilis, XARHS1991, Leonidas και

avatar
ioanbent
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 399
Join date : 29/10/2015

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 11 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 2:52 pm
Giotis έγραψε:Κάποια τραγούδια τα έχει σαν μπαλαντέρ. Θα κάνει αλλαγές ανά πόλη απ' ότι κατάλαβα.

Θέλουμε όλη την τράπουλα στη συναυλία της Αθήνας  Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 11 1f602  Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 11 1f602
ewo
ewo
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 643
Join date : 28/10/2015
Age : 33
Location : Βιέννη

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 11 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 2:58 pm
Οι Kings περίπου 20-25 λεπτα. Μετά η Δέσποινα 2 ώρες. Μετά Μεντε 20 λεπτά και μετά η Δέσποινα μισή ώρα με 40 λεπτά. Μετά η αστυνομία νας τα χάλασε.

Είπε το Αχ καρδούλα μου, το έχω σε βίντεο!

Αρέσει στους χρήστες VassoulaD, Kostas_1 και Filippos

NikosVandikos
NikosVandikos
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1978
Join date : 27/02/2023
Age : 16
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2019
Αγαπημένο τραγούδι: Σκότωσέ με, όταν περάσει αυτή η νύχτα, σ' αγαπάω και δεν πάω καλά
Αγαπημένος δίσκος: Αυτή είναι η διαφορά μας

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 11 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 3:03 pm
ewo έγραψε:Οι Kings  περίπου 20-25 λεπτα. Μετά η Δέσποινα 2 ώρες. Μετά Μεντε 20 λεπτά και μετά η Δέσποινα μισή ώρα με 40 λεπτά. Μετά η αστυνομία νας τα χάλασε.

Είπε το Αχ καρδούλα μου, το έχω σε βίντεο!
ττι έγινε?
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 32915
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 11 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 3:07 pm
Το κάνουν αυτό στις συναυλίες σε ανοιχτούς χώρους δυστυχώς.
Μόλις πάει 12 τους αρχίζουν στις παρατηρήσεις.
NikosVandikos
NikosVandikos
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1978
Join date : 27/02/2023
Age : 16
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2019
Αγαπημένο τραγούδι: Σκότωσέ με, όταν περάσει αυτή η νύχτα, σ' αγαπάω και δεν πάω καλά
Αγαπημένος δίσκος: Αυτή είναι η διαφορά μας

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 11 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 3:08 pm
Kostas_1 έγραψε:Το κάνουν αυτό στις συναυλίες σε ανοιχτούς χώρους δυστυχώς.
Μόλις πάει 12 τουσ αρχίζουν στις παρατηρήσεις.
wtf αυτό είναι απαράδεκτο

Αρέσει στον χρήστη nihtolouloudo

Nickv
Nickv
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 663
Join date : 07/04/2021

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 11 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 3:09 pm
NikosVandikos έγραψε:
Kostas_1 έγραψε:Το κάνουν αυτό στις συναυλίες σε ανοιχτούς χώρους δυστυχώς.
Μόλις πάει 12 τουσ αρχίζουν στις παρατηρήσεις.
wtf αυτό είναι απαράδεκτο
Είναι λόγω της ώρας κοινής ησυχίας
NikosVandikos
NikosVandikos
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1978
Join date : 27/02/2023
Age : 16
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2019
Αγαπημένο τραγούδι: Σκότωσέ με, όταν περάσει αυτή η νύχτα, σ' αγαπάω και δεν πάω καλά
Αγαπημένος δίσκος: Αυτή είναι η διαφορά μας

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 11 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 3:10 pm
Nickv έγραψε:
NikosVandikos έγραψε:
Kostas_1 έγραψε:Το κάνουν αυτό στις συναυλίες σε ανοιχτούς χώρους δυστυχώς.
Μόλις πάει 12 τουσ αρχίζουν στις παρατηρήσεις.
wtf αυτό είναι απαράδεκτο
Είναι λόγω της ώρας κοινής ησυχίας
ε άμα είναι έτσι να βγαίνει από τις 7
παράλογα πράγματα
TrashQueen
TrashQueen
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 13
Join date : 03/01/2024
Age : 33

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 11 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 3:19 pm
Χτες που είδα αποσπάσματα της συναυλίας, δεν τρελαθηκα, ουτε με το Playlist ουτε με τα ρουχα, ειδικα για 30 χρονια. Μου φάνηκε μια συνηθισμένη συναυλία της, χωρις ιδιαίτερες εκπλήξεις. Σημερα που το επεξεργαστηκα, πιστεύω ότι μου ελειψε το Jambi μιας κ ειχε χορευτές κ καποιες κλασικες μπαλάντες της. Δεν με νοιαζει αυτο με την ωρα, να εβγαινε στην ώρα της. Θεωρω οτι φωνητικα δεν ζορίστηκε ιδιαίτερα χτες με το playlist που ειχε, ελπιζω Αθηνα Θεσσαλονίκη να πει ουτε ενα ευχαριστώ, παραταμε ή φυσα αγερι. Το μισαωρο με τον Μεντε επίσης το θεωρώ πολυ κακη επιλογή. Ηταν πολυ χαρούμενη ομως 🥹🫠

Αρέσει στον χρήστη VANDOPAGE

Διαφωνούν οι χρήστες thanos - fan, Nikovandis_fe, teo και ΔεΒανδικος

TrashQueen
TrashQueen
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 13
Join date : 03/01/2024
Age : 33

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 11 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 3:20 pm
Kostas_1 έγραψε:Το κάνουν αυτό στις συναυλίες σε ανοιχτούς χώρους δυστυχώς.
Μόλις πάει 12 τους αρχίζουν στις παρατηρήσεις.
Στην Αθήνα δεν γίνονται αυτα, στην Μεταμόρφωση περσι πχ ειχε τελειώσει 2 παρα ολη η συναυλία
Chronis
Chronis
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15423
Join date : 27/09/2018
Age : 35

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: γεια,υποφερω
Αγαπημένος δίσκος: γεια,προφητειες

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 11 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 3:23 pm
Καλα κ σε μας στο φεστιβάλ τα τραβανε μεχρι 1.30-2. ενω ειναι χωριο διπλα δεν εχουν πρόβλημα γτ είναι για 5 μερες

Αρέσει στον χρήστη TrashQueen

Chrismont
Chrismont
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1765
Join date : 25/02/2021
Age : 24

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 11 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 3:37 pm
Όταν είχα πάει στην Άννα στο Φρόντζο της είχαν κάνει παρατήρηση στις 12 διέκοψε για λίγα λεπτά και συνέχισε μέχρι την 1...ίσως τώρα έκαναν τα μέτρα πιο σκληρά και τους βάζουν εντελώς χέρι...
nihtolouloudo
nihtolouloudo
Hyper Vandicted
Hyper Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 3259
Join date : 02/08/2019
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Γεια , Θέλω να σε δω , Έφυγες , Υποφέρω , Αυτή είναι η Διαφορά μας
Αγαπημένος δίσκος: Γεια , Το Δικό μου Σινεμά

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 11 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 3:43 pm
GioZ έγραψε:Δεύτερο και τρίτο ρούχο καταπληκτικά !
Τι το ήθελε το πρώτο το μπουζουκέ;
Συμφωνώ , χιλιοφορεμένο το πρώτο ρούχο το ασημί , τα άλλα μου άρεσαν , το φόρεμα πάνω που έγραφε 30 χρόνια Δέσποινα Βανδή και η εμφάνιση με το λευκό crop top , το παντελόνι τύπου φόρμα με πούλιες και το τζόκει καπέλο , τα πιο τέλεια outfits που μου θύμισαν αρχές 2000s

Αρέσει στον χρήστη GioZ

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης