Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

+32
Nikovandis_fe
thanos - fan
koffaki
GioZ
Giotis
maria-dv
TrashQueen
olga24
vasilisgr
Diafora_
Chrismont
ΔεΒανδικος
dyannisb
Kostas vandikos
Chronis
ANDREAS1991
NikosVandikos
VANDOPAGE
Konstantinos
nihtolouloudo
Nikolas
ioanbent
dimosf1
thebest20
Nickv
Kostas_1
niklaus
manos
V.I.P.
ewo
Giorgos12
Leonidas
36 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Nickv
Nickv
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 663
Join date : 07/04/2021

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 12 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 3:43 pm
TrashQueen έγραψε:
Kostas_1 έγραψε:Το κάνουν αυτό στις συναυλίες σε ανοιχτούς χώρους δυστυχώς.
Μόλις πάει 12 τους αρχίζουν στις παρατηρήσεις.
Στην Αθήνα δεν γίνονται αυτα, στην Μεταμόρφωση περσι πχ ειχε τελειώσει 2 παρα ολη η συναυλία
Στην μεταμόρφωση είναι τυπου πανηγύρι οπότε κάθε χρόνο κρατάει μέχρι ξημέρωμα στο κατρακειο πάλι την Δέσποινα θυμάμαι κατά την μια παρά την είχαν κλείσει
nihtolouloudo
nihtolouloudo
Hyper Vandicted
Hyper Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 3259
Join date : 02/08/2019
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Γεια , Θέλω να σε δω , Έφυγες , Υποφέρω , Αυτή είναι η Διαφορά μας
Αγαπημένος δίσκος: Γεια , Το Δικό μου Σινεμά

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 12 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 3:46 pm
ewo έγραψε:Μια διόρθωση παραπάνω.

Είπαν ότι δε θα δεχόταν για να φύγει το μπούγιο και .ετα δέχτηκε καμαρίνι.
@ewo Αλήθεια δέχτηκε για καμαρίνι ;;; Μπράβο της , πόσα άτομα την περίμεναν ;;; Ήταν φιλική με τον κόσμο ;;; Ποιος σας καθοδήγησε για να τη βρείτε ;;;

Αρέσει στον χρήστη VassoulaD

nihtolouloudo
nihtolouloudo
Hyper Vandicted
Hyper Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 3259
Join date : 02/08/2019
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Γεια , Θέλω να σε δω , Έφυγες , Υποφέρω , Αυτή είναι η Διαφορά μας
Αγαπημένος δίσκος: Γεια , Το Δικό μου Σινεμά

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 12 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 3:47 pm
Giorgos12 έγραψε:Τα περισσότερα τα ανέφερε ο  @ewo
Φωνητικά ήταν εξαιρετική, είχε πολλή ενέργεια και όρεξη και γενικά φαινόταν ότι το απολάμβανε!
Έλειπαν όντως πολλά τραγούδια αλλά λογικό… 
Η προσέλευση πολύ καλή… γέμισαν οι κερκίδες και η μισή αρένα. 
Σταμάτησε στις 00:30 αναγκαστικά επειδή ήρθε αστυνομία… 
Βγήκε έξω μετά και κάθισε για φωτογραφίες με όσους την περίμεναν (πάρα πολλοί).
@Giorgos12 Η Γυναίκα είναι ΘΕΑ ΦΩΝΑΡΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΠΛΕΞΑΡΙΣΤΗ , όχι σαν κάποιες άλλες που όταν τελειώνουν τις συναυλίες τους γίνονται Λούης
Nikolas
Nikolas
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 350
Join date : 09/11/2021

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 12 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 3:47 pm
Παιδιά έχει κανεις σε βίντεο καλής ευκρίνειας όλη την έναρξη με ιντρο και σήμερα ;;; Θα εκτιμούσα πολύ να μου το στείλει κάποιος
ewo
ewo
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 643
Join date : 28/10/2015
Age : 33
Location : Βιέννη

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 12 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 3:52 pm
Παιδιά στην ώρα της ξεκίνησε η συναυλία. Αντε να άργησαν 5 λεπτά αλλά ερχόταν κόσμος τελευταία στιγμή.

Θα δω τι έχω και θα τα στείλω στους admins να ανεβάσουν ότι θέλουν.

Από κοντά θα περάσετε τέλεια.

Φωνητικά ήταν η καλύτερη φορά σε συναυλία. Βρείτε τη μάσκα από καλό βίντεο. Δε πίστευα στα αυτιά μου. Ήταν πολύ συγκινημένη. Εν τω μεταξύ ζήτησε να πει έστω ένα τελευταίο και δεν είχε χρονο καν να παρουσιάσει τους μουσικούς.

Αν πω ότι την περίμεναν καμία 300-400 ατ8να πιστεύω δεν υπερβάλω καθόλου!

Αρέσει στους χρήστες VassoulaD, Kostas_1, V.I.P., teo, Diafora_, nihtolouloudo και panagiotis_a

nihtolouloudo
nihtolouloudo
Hyper Vandicted
Hyper Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 3259
Join date : 02/08/2019
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Γεια , Θέλω να σε δω , Έφυγες , Υποφέρω , Αυτή είναι η Διαφορά μας
Αγαπημένος δίσκος: Γεια , Το Δικό μου Σινεμά

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 12 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 3:54 pm
ewo έγραψε:Παιδιά στην ώρα της ξεκίνησε η συναυλία. Αντε να άργησαν 5 λεπτά αλλά ερχόταν κόσμος τελευταία στιγμή.

Θα δω τι έχω και θα τα στείλω στους admins να ανεβάσουν ότι θέλουν.

Από κοντά θα περάσετε τέλεια.

Φωνητικά ήταν η καλύτερη φορά σε συναυλία. Βρείτε τη μάσκα από καλό βίντεο. Δε πίστευα στα αυτιά μου. Ήταν πολύ συγκινημένη. Εν τω μεταξύ ζήτησε να πει έστω ένα τελευταίο και δεν είχε χρονο καν να παρουσιάσει τους μουσικούς.

Αν πω ότι την περίμεναν καμία 300-400 ατ8να πιστεύω δεν υπερβάλω καθόλου!
@ewo Κατάφερε να μιλήσει και με τα 400 άτομα ;;; Μπράβο της !!!

Δεν πιστεύω να σας έκανε τίποτα ιστορίες κάνας σωματοφύλακας της ;;;
ewo
ewo
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 643
Join date : 28/10/2015
Age : 33
Location : Βιέννη

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 12 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 4:06 pm
Δεν υπήρχαν καν καλε. Ένας σεξιουριτας που έκανε πολύ χιούμορ με τον κόσμο. Γενικά όλοι ήταν φουλ επικοινωνιακοι και φιλικοί.

Μόνο φωτός εβγαζε και ελεγε 2 κουβεντες στα γρηγορα. Μέσα καμαρίνι πήρε μόνο παιδιά από fan club.

Αρέσει στον χρήστη nihtolouloudo

nihtolouloudo
nihtolouloudo
Hyper Vandicted
Hyper Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 3259
Join date : 02/08/2019
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Γεια , Θέλω να σε δω , Έφυγες , Υποφέρω , Αυτή είναι η Διαφορά μας
Αγαπημένος δίσκος: Γεια , Το Δικό μου Σινεμά

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 12 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 4:10 pm
ewo έγραψε:Δεν υπήρχαν καν καλε. Ένας σεξιουριτας που έκανε πολύ χιούμορ με τον κόσμο. Γενικά όλοι ήταν φουλ επικοινωνιακοι και φιλικοί.

Μόνο φωτός εβγαζε και ελεγε 2 κουβεντες στα γρηγορα. Μέσα καμαρίνι πήρε μόνο παιδιά από fan club.
@ewo Τι ωραία τι τέλεια , πόσο χαίρομαι για εσάς , μπράβο παιδιά μπράβο , για αυτό είναι τόσα χρόνια στη κορυφή γιατί είναι θεά στο ταλέντο , στο χαρακτήρα της σε όλα της

Αρέσει στον χρήστη ewo

TrashQueen
TrashQueen
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 13
Join date : 03/01/2024
Age : 33

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 12 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 4:16 pm
Τελεια, πολυ χαίρομαι που έχει γίνει η παλια Δέσποινα κ ειναι πρόσχαρη με τον κόσμο κ κανει interaction στα σοσιαλ της. Μπράβο της

Αρέσει στους χρήστες Kostas vandikos και VANDOPAGE

Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 57979
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 12 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 4:24 pm
Κρίνοντας από τα video είναι αυτό που πάνω κατω περίμενα.
Ένα πρόγραμμα γεμάτο με χιτς τη Βανδή και κάποιες μικρές party εκπλήξεις.

Η έναρξη με το Σήμερα δεν έχω ακόμα καταλάβει αν μου αρέσει ή όχι.
Ξεκινάει ωραία και συναισθηματικά αλλά ο κόσμος σαν να είναι παγωμένος. Καλύτερα να ήταν έναρξη δεύτερου προγράμματος.

Το πρώτο ρούχο οκ. Πολύ κλαμπάτο. Δεν είναι κακό αλλά και να μην το ξαναδώ δεν θα μου λείψει.
Βασικά πιστεύω πως στις επόμενες 2-3 συναυλίες θα πάρει πόδι.
Το μπλουζάκι με την αφίσα already iconic. Το τρίτο λουκ για μένα το καλύτερο. Επιτέλους ντύνεται όπως πρέπει για τις συναυλίες και δεν έβαλε καμία φόρμα.

Επίσης κάποιοι σχολιάσατε για οθόνες κτλ. Από την αρχή σας είχαμε πει πως οι συναυλίες της Θεσσαλονίκης και της Αθήνας θα είχαν μεγαλύτερο budget.
Εντάξει δεν είναι κι εύκολο παιδιά να μεταφέρουν οθόνες σε όλη την Ελλάδα. Βασικά είναι πανάκριβο λολ οπότε έτσι θα ανέβαινε και κατά πολύ το εισιτήριο.

Για το πρόγραμμα δεν δέχομαι παράπονα. Είναι ότι ζητούσαμε εδώ και πολλά χρόνια.
2,5 ώρες να ακούς μόνο Βανδή από τη Βανδή. Ειδικά οι εκπλήξεις ήταν απλα σοκ! 007
Φωνητικά ήταν άψογη φυσικά!

Άντε να έρθει ο Ιούλιος δεν μπορώ... dvbored

______________________
Lady Gaga Save Us

Αρέσει στους dimosf1, thanos - fan, Nikovandis_fe, manos, V.I.P., Eveline_Vandi4ever, Filippos και

TrashQueen
TrashQueen
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 13
Join date : 03/01/2024
Age : 33

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 12 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 4:36 pm
Για μενα δεν είναι σωστο να εχει αλλο budget Αθηνα κ Θεσσαλονίκη. Ολοι το ίδιο πληρώνουν κ αξίζουν να δουν οταν κάνεις tour κ οχι μεμονωμένες εμφανίσεις.. Γνώμη μου πάντα

Αρέσει στους χρήστες ewo, Kostas vandikos και VANDOPAGE

Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 57979
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 12 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 4:37 pm
TrashQueen έγραψε:Για μενα δεν είναι σωστο να εχει αλλο budget Αθηνα κ Θεσσαλονίκη. Ολοι το ίδιο πληρώνουν κ αξίζουν να δουν οταν κάνεις tour κ οχι μεμονωμένες εμφανίσεις.. Γνώμη μου πάντα
Δεν είναι οι ίδιοι χώροι όμως.

______________________
Lady Gaga Save Us

Αρέσει στον χρήστη nihtolouloudo

TrashQueen
TrashQueen
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 13
Join date : 03/01/2024
Age : 33

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 12 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 4:43 pm
Leonidas έγραψε:
TrashQueen έγραψε:Για μενα δεν είναι σωστο να εχει αλλο budget Αθηνα κ Θεσσαλονίκη. Ολοι το ίδιο πληρώνουν κ αξίζουν να δουν οταν κάνεις tour κ οχι μεμονωμένες εμφανίσεις.. Γνώμη μου πάντα
Δεν είναι οι ίδιοι χώροι όμως.
Σίγουρα, δεν μιλαω για την οθόνη. Σιγα το πραγμα. Ολο το υπόλοιπο ομως κανονικα πρεπει να είναι ίδιο, η παραγωγή, οι χορευτές, ολα..

Αρέσει στον χρήστη Kostas vandikos

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 32915
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 12 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 4:56 pm
Δεν είναι «ίδιο πληρώνεις».
Όλα αυτά έχουν και κόστη μεταφοράς.
Για τον ίδιο λόγο που στην Κύπρο σε μια συναυλία θα δώσουν πχ 40€ όταν εμείς εδώ πληρώνουμε 20.
Kostas vandikos
Kostas vandikos
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1544
Join date : 19/10/2022
Age : 24
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2010
Αγαπημένο τραγούδι: Θα θελα /Αγάπη/Όλα οδηγούν σ εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια /Αυλή Παραδείσου

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 12 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 4:58 pm
Η αλήθεια είναι πως συμφωνώ σε αυτό.Απο τη στιγμή που η τιμή του εισιτηρίου είναι ίδια σε όλες τις πόλεις της Ελλάδας ,το λογικό θα ήταν να υπήρχε και το ιδιο budget..Δεν το λέω κακοπροαίρετα σε καμία περίπτωση αλλά σαν μια σκέψη ..Κατά τ’αλλα η συναυλία ήταν iconic

Αρέσει στους χρήστες ewo και TrashQueen

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 32915
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 12 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 5:01 pm
Παιδιά δεν είναι το ίδιο. Αυτό εξηγώ.
Ένας μουσικός πχ δεν θα πληρωθεί το ίδιο όταν παίξει 10 λεπτά από το σπίτι του στην Αθήνα και όταν τον πάρεις περιοδεία.

Το ίδιο ισχύει και για τους χορευτές και και και

Αρέσει στους χρήστες vasilisgr και Kostas vandikos

Nikovandis_fe
Nikovandis_fe
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5703
Join date : 30/10/2015
Age : 33
Location : Cyprus

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Den eisai edw-esena perimeno
Αγαπημένος δίσκος: profiteies

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 12 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 5:02 pm
Και οπως ειπε ο @Leonidas ειναι αλλοι χώροι...

Ειναι διαφορετικό να κανει στα Ιωάννινα με 3,500 απο €30 €40  το εισιτήριο και ειναι διαφορετικό αθηνα και Θεσσαλονίκη με 8,000 9,000
TrashQueen
TrashQueen
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 13
Join date : 03/01/2024
Age : 33

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 12 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 5:04 pm
Kostas_1 έγραψε:Δεν είναι «ίδιο πληρώνεις».
Όλα αυτά έχουν και κόστη μεταφοράς.
Για τον ίδιο λόγο που στην Κύπρο σε μια συναυλία θα δώσουν πχ 40€ όταν εμείς εδώ πληρώνουμε 20.
Τα κόστη μεταφοράς ειναι μεσα στο εισητήριο. Γι αυτο το εισητήριο εκει ειναι 40 οπως λες κ εδω 20. Αν ηταν ετσι οι Coldplay στην χωρα τους θα ηταν 100 ευρω κ εδω 1000; δεν παει ακριβώς ετσι

Αρέσει στον χρήστη ewo

Nikovandis_fe
Nikovandis_fe
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5703
Join date : 30/10/2015
Age : 33
Location : Cyprus

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Den eisai edw-esena perimeno
Αγαπημένος δίσκος: profiteies

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 12 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 5:06 pm
TrashQueen έγραψε:
Kostas_1 έγραψε:Δεν είναι «ίδιο πληρώνεις».
Όλα αυτά έχουν και κόστη μεταφοράς.
Για τον ίδιο λόγο που στην Κύπρο σε μια συναυλία θα δώσουν πχ 40€ όταν εμείς εδώ πληρώνουμε 20.
Τα κόστη μεταφοράς ειναι μεσα στο εισητήριο. Γι αυτο το εισητήριο εκει ειναι 40 οπως λες κ εδω 20. Αν ηταν ετσι οι Coldplay στην χωρα τους θα ηταν 100 ευρω κ εδω 1000; δεν παει ακριβώς ετσι
Και παλι οι coldplay ηταν στο οακα με 80,000 κοσμο, αν ερχονταν πχ στο κατρακειο με 8,000 πιστευεις θα ειχε ολι αυτη την παραγωγη? Φυσικα και οχι

Αρέσει στον χρήστη Kostas vandikos

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 32915
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου - Σελίδα 12 Empty Απ: Ιωάννινα - 10/6 // Θέατρο ΕΗΜ Φροντζου

Τρι Ιουν 11, 2024 5:46 pm
TrashQueen έγραψε:
Kostas_1 έγραψε:Δεν είναι «ίδιο πληρώνεις».
Όλα αυτά έχουν και κόστη μεταφοράς.
Για τον ίδιο λόγο που στην Κύπρο σε μια συναυλία θα δώσουν πχ 40€ όταν εμείς εδώ πληρώνουμε 20.
Τα κόστη μεταφοράς ειναι μεσα στο εισητήριο. Γι αυτο το εισητήριο εκει ειναι 40 οπως λες κ εδω 20. Αν ηταν ετσι οι Coldplay στην χωρα τους θα ηταν 100 ευρω κ εδω 1000; δεν παει ακριβώς ετσι

Αφού Αθήνα - Ιωάννινα έχουν ίδια τιμή πως είναι μέσα στο εισιτήριο ;
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης